Új privát üzeneted érkezett!

@balisha:


Akkor mindent belle :)


Valaki valamit tud a propolisz használatárol?  "méhpempö"
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:
Mi már több mint 1 ève hasznàljuk, vagyis a fèrjemnek adagolom minden reggel. Gyenge volt az immun rendszere, ès nem túl jó a vèrkèpe. Propolisz + C rágótablettát. Ezt azèrt szeretjük, mert ha jól tudom, a cseppekben van alkohol is, ebben pedig nincs. Elôtte 2 hetente panaszkodott torok ès fülfájásra, amiòta ezt szedi, sokkal ritkábban beteg, szinte soha, a panaszok elmaradtak! Nekünk nagyon bevált napi 1-el, ès ha èrez bármi náthát, akkor többet szed be belôle egy nap, hamar el is múlik a megfázásos tünet, a vèrkèpe is sokkal jobb lett. E mellè adom neki az 1000-es C vitamint, halolajat, ès 1 magne B6 extrát. Szuper kombináció!

@balisha: szuper a teszt, mindent bele! :-)
mrshope
Budapest
 
 


@bikbok:


Köszönöm :)
Minden rendben velem.
A hőmet még mindig mérem, tüneteimhez lassan hozzászokom, az orrom már rettenetesen kiélesedett és olyan fáradékony vagyok, hogy délutánonként aludnom kell. A hasam húzódik és fájdogál.
Már a nőgyógyászomhoz is bejelentkeztem :)
Holnap, mivel van még tesztem lövök, és majd kiderül mit mutat...

Kicsit furcsa, mivel ide lassan már "nem tartozom" Januári csoport meg még nincs... Nem is nagyon merem írni a nyűgjeimet 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 

 
 

@scolo:
Biztos szèp erős lesz.

Bikbok! Jaj de szègyellem magam. Meg sem kèrdeztem milyen volt az út? Biztos fantasztikus èlmèny volt.
Mi most jöttünk haza a welnessből, olyan jó volt. Tegnap óta feszített a jobb oldalon. Ma reggel már nagyon feszült. Most estère már enyhült. Lehet megrepedt a tüsző. De hogy lètezik hogy a pozi tesztem mar kèt napja ugyanolyan erős de nem pozi?
Ilyen tesztet mèg nem használtam, nem olyan mint amilyet a korábbi ciklusokban használtam. Mèg egy maradt.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Nem a pozi tesztem hanem azvovutesztem márkèt napja erős de nem pozitív

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Molyocska! Te használtál ilyen ovtesztet mint most èn: kèk alapon lh feliratos. Neked sem kett full pozi márciusban. Utána is ilyet használtál? Lett erős pozitív?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


PCOS mellet érdemes ovu tesztett használni?



@mrshope:


Köszi:) 

babamama29
Tirol
 
 


@caroline4:
Jó reggelt, nem engem kérdeztél, de én ilyet használtam. 2 egymást követő napon is egyforma erős volt mind a 2 csík rajta és csak decemberben használtam :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@scolo:
Szia! Talàn nem leszel egyedül.
gaboooo
Kecskemét
 
 


gaboooo
Kecskemét
 
 


Nagyon halvàny hàt nem tudom. Szombaton kellett volna megjönnie.
gaboooo
Kecskemét
 
 


Gabooo! Ha ilyen jól fènykèpezhető, nem olyan halvány az. Ez bizony gyönyörű pozitív. Nagy greatula! Szèp babavárást kismama.

Kiscsillag! Nekem nem lett pozitív teljesen. Ma reggeli már halvány. Szóval tegnap este lehetett az lh csúcs. Az enyèm 25- ös ovuteszt, tièd hanyas volt?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
10es volt az enyém, 2. "pozitív" estén éreztem is, hogy görcsöl a hasam, akkor éjjel meg is volt az ovu. Szerintem ha együtt voltatok férjeddel jó esélyed van :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Köszike. Akkor lehet ebből a fajtából èrdemes az èrzèkenyebbet venni.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 




Ilyen lett 15- 18 cn között a reggeli ès du-i tesztek egymás alatt. szerintem az utolsó előtti a legerôsebb. Tehát a tegnap du-i. Együtt voltunk tegnap is ma reggel is. Hátha...

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Mèg ma este össze kène bújnunk?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@babamama29:
Én azt olvastam valahol,hogy pcos esetén előfordul az álpozitív ovuteszt.

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


Gaboo! Tüneteid voltak?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Tényleg teljesen együtt haladunk :) Szerintem az összebújás nem árthat, de így is nagyon jó volt az időzítés.
Úgy örülök,hogy pont a hosszú hétvégére esett az ovu :) De ez a 17.cn olyan késői,így szerintem pár nappal tolni kellene a 21.napi vérvételt.

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@gaboooo:
De szép pozitív,gratulálok nagyon.

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@gaboooo:
Ez milyen teszt?10-es?nem is láttam még ilyet..

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@balisha:
Köszi amazon a neve én sem hallottam még, patikàban ajánlották.
gaboooo
Kecskemét
 
 


@caroline4:
Igazából semmi különös fàradékonysàg mellfeszülés bàr az mensi előtt is van. Az volt gyanus hogy ràzott a hideg,fàztam nagyon. Ilyen volt januàrban is.
gaboooo
Kecskemét
 
 


Gaboo,
Ott van az a csik! Holnaputan tesztelj ujra.
Az hogy nem nagyon van tünet semmit nem jelent.. nekem a kimaradt menzesz után kb 2 hèttel kezdödtek.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Lányok a hosszú hètvègès ovulálás nekem szerencsèt hozott (marc 15)
Kivánom hogy nektek a pünkösd legyen a nyerő! Sok dupla csikot!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
köszii,aranyos vagy :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


Lányok! Segítsetek!


Teljesen tanácstalan vagyok, nem értem mi van... Caroline ugye veled együtt haladok szinte napra pontosan, tehát peteérés után vagyok kb. 2 nappal. Nem hőmérőzök, semmi ilyesmi, ezért nem lehetek biztos benne, mikorra kellett volna dátumozni ráadásul ugye ez a "pihihónap",amikor bár nem védekezünk, de nem is voltunk együtt kb pont akkor, amikor kellett volna. 


A melleim ellenben kb 4 napja majd szét akarnak durranni, ma reggelre már hozzájuk sem tudok érni... Nekem maximum mensi előtt 1 héttel kezdődik, most viszont van még majdnem 2 hetem addig!! Mi a fene lehet? Esélyes,hogy mensi után estem teherbe és annak a tünetei? Eddig vártam, hátha múlik, esetleg megnyomtam, de a héten itthon voltam, mégcsak melltartót sem viseltem.. 


Esetleg valami ötlet?


 


A beszélgetésbe csak belepillantottam, és kiszúrta a szemem egy pozi teszt! Gabooo nagyon gratulálok :) Ha tudsz még , tesztelj mostanában, lássuk,hogy erősödik ! 

bsophiana
 
 


Gratulálok az újdonsült kismamáknak, és nagyon boldog babavárást kívánok, élvezzétek ki minden pillanatát!! :)

Hát csajok meg kezdődött a 4. megfigyelt ciklusom, 9 nap késéssel, így új reményekkel telve látogatom meg 7.-én az új orvost, olyan messze van még az időpont, én meg olyan türelmetlen vagyok, na de sebaj. :)


2. cn


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@littlebiscuit:
Majd hétvégén fogok szerintem akkor nyugisabb. Jan.ban hasonló volt a szitu de annak a 7.héten sajnos vége is ért. Úgyhogy van bennem egy kis para. Te milyen vitamint szedsz most? Köszi a drukkot.
gaboooo
Kecskemét
 
 


@cseniko:

Bsophiana: köszi aranyosak vagytok. Tudom nem lehet egyszerű ilyet olvasni miközben mindenki küzd hol vidámabban hol szomorúbban és minden màsodik ember terhes aki szembe jön. Én legalàbbis így vettem észre :)
gaboooo
Kecskemét
 
 


Gaboo nekem 2 ilyen halvány tesztes honapom is volt ugyhogy èrtem a fèlelmet..
Ezalkalommal vartam is egy hetet a teszttel..
Korabban a dmes babamama vitamint szedtem aztán valahogy aprilis elejèvel áttèrtem egy sima folsavra plusz mellè D vitamin
A d vitamin nagyon fontos a nőknek..
De a pasikat se felejtsük ki.. ha vannak környezeti ártalmak pl stressz dohányzás esetleg magasabb kor (nálunk mindez) akkor nagyon nem kizárt hogy károsodott a kiskatonák szerkezete.. erre nekik antioxidáns kura a megoldás - èm egy multivitamint plussz nagy dózisban C ès E vitamint szedettem a párommal.. pár hónap után most vègre eljött a mi időnk ès meggyözödèsem hogy ez a vitamin kúra sokat segitett..
De a táplalkozasban is rengeteget valtoztattunk magvak gyümölcsök.. van pár termèkenysègfokozó szuper ètel: tökmag sárgarèpa gránátalma dio mandula pasiknak főleg lazac.. szerintem müködik! ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4:


Igazad lett :)
Csináltam egy olyant mint előzőleg, és látszik, hogy erőssebb (ez 10-es), meg egy másikfajtát (az 25-ös) ott majdhogynem olyan lett mint a kontroll csík :) így nagy a boldogság.


@babamama29:


Én úgy gondolom, hogy csak alacsony érzékenységűvel érdemes próbálkozni, vagyis 40-essel, érzékenyebbel semmiképp, mivel álpozitív eredményt produkál az emelkedett LH-szint.


@gaboooo:


Jaj de jó :) Örülök neked!!!!! és gratulálok! Ha a sajátomból indulok ki nem halvány az :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@littlebiscuit:
Én is hiszek ezekben biztos ,hogy rengeteget számìt. Vitaminból is elég sokfélét szedtem. Most felezem a 3mg folsavat mert úgy tudom túl sokat sem szabad. Én nem bìrtam most kivàrni au egy hét késést.
Scolo: remélem erősödik. :lol: mikor mész dokihoz?
gaboooo
Kecskemét
 
 


@gaboooo:


Majd csak 24.-én, ha a dokinak nem épp akkor születik meg a kisfia (ha igen akkor csúszik...).
Én a 17. dpo-n szedtem be az utolsó folsavat.
Én egyéni elképzelés alapján csináltam a "vitaminozásunkat"...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
Miért hagytad abba a folsavat? Megosztod ti miket szedtetek szedsz?
gaboooo
Kecskemét
 
 


Sziasztok!
Van egy nagyon bugyuta kérdésem.
4 napja vágtunk bele újra a dolgokba. Lehet, hogy csak odaképzelem, de valahogy a jobb petefészkemet többször éreztem azóta, de csak pillanatokra, illetve most bugyog az alhasam a jobb oldalon. Tudom, hogy extra korai ezen agyalni, de jelenthet ez bármit azon kívül, hogy több türelmet kéne gyakorolnom? :-P

6.dpo
mrshope
Budapest
 
 


@gaboooo:
Gratulálok Kismama! Drukkolok, hogy most minden rendben legyen! :)
mrshope
Budapest
 
 


@gaboooo:


Gratulalok!!

Remelem, hogy minden rendben lesz es en is tudok csatlakozni a januari csoporthoz. Ez a mai tesztem 12-13 dpo. Nagyon izgulok, hogy jol alakuljon!

Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


a kep lemaradt.

Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


@mrshope:
Köszi aranyos vagy! :-D Jópofa a kérdésed röpke 8 nap és kiderül bàr jól tudom hogy ilyenkor csigalassúsàggal telnek a napok.
gaboooo
Kecskemét
 
 


@fanni8809:
Hűha ez tényleg izgi! Csíkoskának tű ik :-D mit érzel? Mi volt a módszered?
gaboooo
Kecskemét
 
 


@gaboooo:


Csak ilyen aprobb jelek vannak, pl fajnak a mellbimbiom (de az faj neha menses elott is), meg faradtsag (pl elaludtam a Tronok harcan ami nagy szo :D ). Viszont ilyenkor szoktam mar barnazni, ami most nincs.
Erdekes, akkor nagyon hasonloan vagyunk, januarban en is igy jartam. Volak pozitiv tesztek, csak nem erosodtek. Ezert is izgulok, de azert bizakodo vagyok! Drukkolok nagyon neked is, csak pozitivan!!

Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


@gaboooo:



Az én helyzetem kissé speciális, mivel vesebeteg vagyok.
A dokim a folsavat "írta elő" csak.
Próbálkozás előtti hónapban szedtem E-vitamin-szelén-cink tablettát. Majd amikor a dokim rámondta az áment, ezt kiegészítettem a 3mg-os folsavval, és multivitaminnal (ekkor Kedvesem is elkezdte a multivitamint). Ebben a hónapban nekem 200mg-os E-vitamin este, 3mg-os folsav, és a multivitamin reggel (Kedvesemnek multivitamin reggel, 200mg-os E-vitamin, 1000mg-os C-vitamin este).
Az E-vitamint a 14 dpo-n, a folsavat a 17. dpo-n vettem be utoljára, a multivitamint a 15. dpo-n vettem be utoljára, és felváltotta a LadeeVit.
Nem hagytam abba a folsavat, mivel a LadeeVitbe van :)


@fanni8809:



Gratulálok! Nagyon örülök neked is!!!

Gyülekezünk :) jaj de jó :D
Ti mikor mentek dokihoz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára scolo 2016.05.16 15:17-kor.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@fanni8809:
Nahàt akkor tényleg hasonló helyzetben vagyunk. Szorítok hogy ne úgy végződjön egyikünknél sem.
gaboooo
Kecskemét
 
 


@fanni8809:


@gaboooo:


Minden rendben lesz!!! Csak pozitívan! :)


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
Szépen megtervezett vitaminkúràt csináltatok!köszi hogy leírtad Párodnak is jeles! Kedvelem az ilyen együttműködő pasikat.
Én kb 3 hét múlva megyek dokihoz ha addig nincs semmi probléma. Mondjuk éppen azon gondolkoztam hogy az oké e hogy a petefészkem környékén egészen lent elég sűrűn szúrogat. Szerintetek?
gaboooo
Kecskemét
 
 


@gaboooo:


Nekem is fájdogál, meg húzódik, hol az egyik, hol a másik oldalt.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@caroline4: Szia! Igen használtam olyat, és nem volt teljesen pozitív, pedig 10es. A david, ami 15-ös az pedig full pozitív volt ugyan abból a mintából. Itt is a kép róla:




Mi együtt voltunk előtte két nap, aznap is, meg utána nap is. Vagyis egymás után 4 nap minden este, ebből a 3. napi ez a két teszt. Remélem érthető. Olvaslak ám titeket mindig, várom a fejleményeket.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@gaboooo@fanni8809: Gratulálok mindkettőtöknek, teljesen látható a két csík, biztosan minden rendben lesz! Lassan sokasodnak a januári babavárók is. Remélem még jópáran csatlakoznak hozzátok!





Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Úgy legyen, én is remélem főleg hogy ebben a csoportban mindenki olyan jószìvű és értelmes!
gaboooo
Kecskemét
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?