Új privát üzeneted érkezett!

@scolo:
Dejó, nagyon gratulálok :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


köszönöm a tshra vonatkozó válaszokat. El kell mennem sajnos orvoshoz, mert úgy látom, hogy a terheléses cukor eredmény sem okés :(

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


Köszönöm :)


@kolibri25:


Kedvesem az eredményt még nem tudja... csak nagyon izgul. Annyit tud, hogy ma teszteltem. Meglepibe nem gondolkozom, mert látni fogja rajtam, meg ugye célirányosan ez lesz az első szava is amikor hazajön... :)
Te jössz! :D


@mrshope:


Természetesen mindent leírok, részletesen ahogy szoktam.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 

 
 

Jaj, biztos nagyon boldog lesz! :D

Remélem marad magasana hőm! Szombaton fogok tesztelni,ha nem jön meg. Elvileg ilenkorra már szoktam görcsölgetni előtte,de semmi.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 24800_.png
kolibri25
 
 


@balisha:
Akkor mindenkèpp javasolt, mert a kettô össze is függhet. De semmi pánik, ezeket a dolgokat gyorsan, ès könnyen orvosolják! :-) Jobb tudni, ha valami nem tuti, különben hiába mennek a hónapok. :-P

KÈRDÈS: Nekem ma reggel ovulációra utaló görcseim vannak, amit nem èrtek, mert a teszt alapján tegnap hajnalban volt. Ez mitôl lehet? Van tippetek?

Közben rájöttem, hogy lesz lehetôsègünk megtudnom, hogy van e esèlyünk mèg holnap elkapni a tüszôt, mert megyek dokihoz egy HPV kontrollra, hogy sikerrel járt e az immun kezelès, ès akkor megkèrem, hogy nèzze meg. :-) Már csak 1 nap! Juhuuuu! :-)

14.cn
mrshope
Budapest
 
 


@kolibri25:


Jól néz ki :)
Nagyon szorítok neked! :D
Valami jel, tünet, bármi szokatlan?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@kolibri25:
Huha, nagyon bíztató a görbèd!!! :-) Drukkolok!! Èn nem bírnèk szombatig várni a tesztelèssel. :-P
mrshope
Budapest
 
 


@scolo:
Gratulálok és sok boldogságot :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@balisha:


Mi bent (ilyen dolgokkal dolgoztam) mindig azt mondtuk, hogy jobb ha az ember tudja a bajt és könnyen orvosolható (ez is ilyen :)), mintha nem.
Rendben leszel, és jön a baba nálatok is mint mindenkinél :)

@mrshope:


Én úgy tudom, hogy az ovuteszt 24-36 órával jelzi előre az ovut. Valamint a kiszabadult petesejt 24 órát él, de csak 12-18 órán keresztül termékenyíthető.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@mrshope:


Szurkolok! Remélem hatott a gyógyszeres kezelés!

Scolo: Csak a reggeli,illetve tegnap esti hányinger,hányás lehet tünet. Közben meg eszem, mert étvágyam az van... De mensi előtt is mindig.
Neked is van/volt hányinger?

kolibri25
 
 


@kolibri25:
Köszönöm! Sajnos ez a kezelès csak 50%-os sokert ígèr, ha nem hatott, a kèsôbbiekben marad a mûtèt, de ez most nem befolyásolja a babát, mert szerencsère nagyon kezdeti szakaszban találták meg, ès nincs rákos sejt. :-)

@scolo: huha, akkor nagyon kell sietnünk, a fèrjemet már be is izzítottam, hogy dèlután 4-re, a doki után èrjen haza! :-D utàna itthonról folytatja a munkát :-D
mrshope
Budapest
 
 


Scolo gratula!Nem is olyan halvany az!
Mrshope en is ugy tudom,hogy a pozitiv ovuteszt utan szabadul csak ki a tuszo,ugyhigy ha a doki is szabad utat ad akkor hajra!!!!!Ha lekesnetek akkor is biztato a pozi ovu teszt,es kov.honapban biztos a siker!!!!

mimkosz
Budapest
 
 


@kolibri25:


Igen :)


Nos akkor ciklusnapokra lebontom mi volt nálam. Megjelentek, és máig megvannak...
7. dpo: már jelentkezett a gyakoribb pisi, és elkezdtek változni a melleim
8. dpo: fokozott étvágy, gyomorsav a torkomban
9. dpo: délutáni és esti pisi utáni törlésnél barnés elszíneződés a papíron, erezett, megduzzadt mellek, és fejfájás
10. dpo: reggeli pisi utáni törlésnél barnés elszíneződés a papíron
11. dpo: hányinger, felfúvódás

Azóta ezek megvannak, szerencsére semmi nem drasztikus.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Köszönöm a gratulációkat!
Számomra még mindig hihetetlen 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 



@scolo
:

Gratulálok :)





babamama29
Tirol
 
 


@scolo:
Köszi a listát, ezekből szinte teszt nélkül is látszódott, hogy van baba :-D
mrshope
Budapest
 
 


Scolo hát micsoda hirek!!! Nagyon örülök!!! Boldog és nyugis babavárást!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok Lányok, újra itt :) Scoloooooooooo, nagyon nagy gratula Neked!! 
Kolibri Neked is szurkolok nagyon. Elolvastam mennyi mindent írtatok és olyan jó volt :) Gorzi, Little, Nektek is úgy örülök. No meg Mrshope, Neked is, minden jól alakul!
Caroline, Neked is megy a drukk, meg persze mindenkinek!!

Én voltam 21.napi vérvételen, és szép lett, jó TSH, minden hormon rendben.
Most éppen ovut várok, drukkoljatok ennek a hónapnak :)
bikbok
 
 


@scolo:
Jujj, de jó!! Gratulálok!!! És nem halvány az a csíkocska!!! Most már csak nyugi, és boldog babavárást!!
Barnázás: akkor nalad is beágyazódásra utalt!!!

Mrshope: az LH teszt előre jelzi, hogy 24-36 órán belül lesz ovu!! S 12 órán keresztül életképes!!
Azért mondják hogy LH teszt és hőmérőzést érdemes együtt alkalmazni, mert a hő már a megtörtént ovut mutatja!!!
Akcióra fel, szerintem még pont sikerül elcsípni!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@kolibri25:
Remélem szombaton hasonló képpel lépsz meg minket mint scolo!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@scolo:


Gratulálok a pozi tesztedhez. :) Boldog babavárást :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@scolo: Szerintem nem is olyan halvány az! Gratulálok, nagyon örülök nektek! :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Korházas baba dolog sajnos csuszik :( nam kapot a férjem szabit és neki is ott kell lennie- Szarintem meg fog ugy is jönni a nem várt 36,8-re le eset a höm.  Mikortol érdemes elkezdeni a hömérözést?
babamama29
Tirol
 
 


En is ujra itt. Nagyon ritkan irok ide, ugyhogy mindig egy rovid bemutatkozassal kell kezdenem... :) 
Rendszeresen olvasok, elso babankra varunk, csak nem vagyok valami tul aktiv kommentelo, de neha megis kesztetest erzek. :)

@scolo: Gratulalok, szuper erzes lehet! Megkerdezhetem, hogy hanyadik honapotok volt a sikeres? 


@babamama29: Sajnalom, hogy a vizsgalat nehezen jon ossze, viszont a 36,8 meg egyaltalan nem alacsony, meg ne add fel! Mikor teszteltel utoljara? A homerozest szerintem folytasd es mindig a ciklus elso napjatol erdemes osszehasonlitani a ciklusokat.


@kolibri25: Neked is nagyon drukkolok!


 





Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


@fanni8809:


Tegnap reggel teeszteltem 27-28 én volt az ovum. 
Köszönöm a biztató szvakat nagyon nagy eröt adnak. 
babamama29
Tirol
 
 


@scolo:


Nagyon gratulálok nektek!!! Férjed biztos örömködik :-D !!!!

@babamama29:


Én is azt tudom mondani tesztelj még egy hetett és ha semmi (se a nem várt se a második csík nincs) akkor muszáj lenne az orvost meglátogatni!!!


Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Köszönöm Mindenkinek :)

Remélem minden jól alakul a későbbiekben is...


@fanni8809:


Erre egyszerűen kellene mondani egy számot de ez az én esetemben nem is olyan egyszerű....
március 4.-én voltam nőgyógyásznál, azt mondta 7.-ére ovu lesz. Elbénáztuk,  meg 5.-én tettem le a cigit is (annak meg kell 42 nap, hogy kiürüljön).
Szóval ha cigi kiürülését nézem akkor elsőre, ha a bénázást veszem figyelembe, akkor másodjára. 


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@gorzi:


Még csak most fogja megtudni :D
Jelenleg, még csak annyit tud, hogy ma reggel csináltam tesztet...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Talán mèg mindig ott egy kis remènysugár, hogy holnap elkapjuk a tüszôt!
Balról jobbra: ma-tegnap-tegnapelôtt...stb.
Tegnap vacsi után jutott csak eszembe tesztelni, szerintem azèrt fakóbb a csík, a mait vacsi elôtt, kicsit talán erôsebb. Ès mint írtam, ma reggel voltak ovu görcseim. Már csak tènyleg keveset, de mègis 20 órára kellene kitartaniuk!!!! Szerintetek? Engedjem el?
Kicsi az esèly, kèrlek drukkoljatok!!!! :-P

mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:


Szerintem mindent bele, ezen az 1 napon már nem múlik, viszont a pete életképessége fontos :(

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@mrshope:
Nagyon szorítok, hogy még időben legyetek :)
Ma a nődoki azt mondta a terheléses cukor eredményemre, hogy rendben van, nincs IR. A tshra meg szelént kell szednem. Úgy megnyugodtam :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@scolo:
Olyan jó, ezek olyan szép pillanatok lehetnek, alig várom, hogy átélhessem :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@balisha:
Na tessèk, látod, nem szabad elôre izgulni! :-) Nagyon örülök az eredmènyednek!

Köszi a drukkot csajok, nagyon be vagyok sózva!!! Most van az elsô valós esèlye annak, hogy babánk lehet tavaly szeptember óta! :-) Legyenmárholnapdèlutáán!!! :-P
mrshope
Budapest
 
 


@bunny88:

Szerinted 5 nap barnázás bele fér? Te menyire barnáztál? 
36,8- 37,3 közt mozog a höm egész nap bár tudom csak a reggeli az ami fontos. 
Ha el megyek a melék helyisére akkor van h kicsit piris a wc-papir. De amugy baran és minimális. 

Bocs mindenkitöl hogy ezt le írtam csak tanácstalan vagyok. 



babamama29
Tirol
 
 


bikbok mostanában várható az ovud? Használsz valamit,hő,ovuteszt?
caroline neked pozitív lett a teszted? Nekem tegnap még negatív volt, bár erősödött. Mindenhol holnapra jósolják az ovum, nagyon jó lenne, ha bejönne :)
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 11200_.png

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@scolo:


Fogadd nagy gratulációmat! Örülök Neked és a pocaklakódnak. :) Szép 9 hónapot kívánok és könnyű szülést :)



@balisha:




Nekem, reggeli hőm még az alaphő: 36,55. Ovutesztem tegnap még negatív, de azért ma reggel is csináltam, erősebb, de negatív. Lehet délután vagy holnap pozi lesz. Vagyis remélem :)

szorítok magunknak :)

ez meg itt az én görbém

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b ... 11200_.png

14. cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Balisha, Caroline: Kívánom, hogy pozi legyen az az ovu teszt és akkor mindent bele!

Babamama: Most barnázol vagy sem? Pár napja azt írtad,hogy elkezdtél cseppekben vérezni. Utána meg azt, hogy pár napja barnázol.
Amúgy, ha aluszékony vagy, akkor úgy tudod egy időben mérni a hődet, ha beállítod az ébresztődet mondjuk 6-ra, megméred, utána pedig visszaalszol. Fontos, hogy mosdóba se menj ki előtte, mert én egysezr kiváncsiságból úgy is mermértem és 2 tizeddel többet mutatott utána.

Nálam még izgulás van. Tegnap délután óta folyamatosan az a mindjárt megjön érzés kísér.De szerencsére semmi! Hőm még fent! :)

15/12. dpo
kolibri25
 
 


@balisha: igen, LH tesztelek mensi utántól, mert nekem volt már 8. napon is ovum, így nem mindig tudom mikor van. Tegnap délután már erős volt a teszt, de nem pozi, ma reggel szintén, de ugye a délután a releváns, így azt várom, hogy megcsinálhassam. Hőm alacsonyan, de ha pl holnap reggel még lejjebb menne, az lenne a jó és akkor lenne szép ovum.

bikbok
 
 


@caroline4: szép szabályos ciklus eleji görbéd van. Nekem cikkcakkosabb jóval.
Scolo, mit szólt a Párod, milyen volt a bejelentés??

bikbok
 
 


@kolibri25: őrült drukkolásban vagyunk ám :)

bikbok
 
 


@kolibri25:


Szia!

7-8 Barnáztam 9 semmi , 10 volt 1-2 vér és azota varnázok de minimálisatt. 
Csak akkor van 1-2 csep vér a a melékhelyiségben erölködöm. 
Bocs ezt nem tudtam jóbban le írni.
babamama29
Tirol
 
 


Teszteltem negativ :S ha tovább késik akkor jövöhonapra csuszik az Ovum :(
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:
Az utolsó tényleges menszesz óta hány nap telt el??? Ha 35 napnál több akkor vszinű nem volt ovud, vagy nem tudott ki szabadulni! Lassan úgy is meg kellene nezetni dokival!!
A teszt pozitivvá válása még nem garancia az ovura! Csak jelzi,hogy várható!!!
Drukkolok hogy minden rendben legyen!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Köszönöm! 
Hát el vagyok kenödve de rendesen mült honap 7 volt meg utoljára.
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:


nem tudom mi lehet a te eseted. Abból , mondjuk, hogy pozi volt az ovuteszted, csak azt lehet biztosan megállapítani, hogy magas az lh hormon a szervezetedben. Az lh csúcsot követően 12-36 óra múlva következik be az ovuláció. A te esetedben lehet nem történt meg a tüszőrepedés. Nem szúr egyik oldalt a petefészek környékén? Akkor is lehet magas az lh, ha a tüsző cisztává alakul.  Vagy rosszul tudom? 

De mensi idején, akkor is le kéne válnia a méhnyálkahártyának rendesen. Valószínűleg a progeszteron is magas lehet, emiatt nem engedi  a szervezeted leválni a méhnyálkahártyádat, és ezért van az, hogy mensi helyett csak a pecsételgetsz. 

Történt valami, amitől borulhatott a hormonháztartásod? Iszol vagy eszel gyógynövényt? 

Persze semmi sem tuti abból, amit írtam, csak gondolkodok :)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Kellemes napot Mindenkinek!

Köszönöm a gratulációkat, és a jókívánságokat!
Lehet kicsit korai a vonalzó, de nem bírtam ki... a másik nem maradhatott...

@balisha:


Hamarosan átéled te is :)

@mrshope:


Hajrá, hajrá, mindent bele :)

@babamama29:


Eddig nem nagyon szóltam bele, de szerintem emelkedett az LH-d az okozza ezeket a dolgokat. Véleményem szerint mindenképp kellene egy mindenre kiterjedő kivizsgálás, elsősorban koncentrálva a hormonokra, meg egy alapos  hasi, kismedencei UH. Talán így meglennének a válaszok. De ne add fel! Menj utána és csináltasd meg a vizsgálatokat, keress olyan dokit aki rendesen odafigyel, és foglalkozik veled.

@kolibri25:


Veled várom a szombatot! Drukkolok neked nagyon!
Együtt indíthatnánk a januári csoportot 


@bikbok:


Nagyon érdekes volt a helyzet...
Hazajött, próbálta leplezni az izgatotságát, én épp telefonáltam. Majd mikor letettem, bementem a hálóba és kihoztam a tesztet, és az orra alá duugtam :) Zavarában lefagyott, egy épkézláb szó nem jött ki a torkán... majd megpróbálta összeszedni magát, és nagynehezen kinyögte, hogy ezen 2 csíkot lát... vissza kellett kérdeznem, hogy akkor ez mit is jelent. Ekkor esett le neki, le kellett fotóznia, majd nevetve táncikált a nappali közepén. 
Nehéz lesz még hetekig titokba tartani...


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@caroline4:


Hasonlóan gondolom én is!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo: <3 ez olyan jóóóó!

bikbok
 
 


@babamama29:
En is sajnalom,de elmennek a helyedbsn nogyogyaszhoz mindenkeppen.Es en is kernek egy kivizsgalast.Ha barnazol es a teszt negativ akkor valoszinuleg nincsen baba.Bocsanat h ilyen nyers vagyok.Meselted h marciusban is cisztak alakultak ki,mert nem szabadult ki a petesejted.Azt azota ellenorizte orvos?En nem tudom h van de mindenesetre valami felborult nalad,mert 5 nap barnazas sem normalis.Lehet nem tudott levalni a nyalkahartya,vagy nem tudom ilyem lehetseges-e.De ugye az sem.jo a szervezetednek ,hogy kethavonta jon csak meg.En kernek egy alapos kivizsgalast az biztos.Vervetel,ultrahang.
Merre eltek,mert egyszer irtad,hogy kulfoldon.Nem lehet h amikor Magyarorszagon vagytol elmesz?Lehet csak egy kis dolog lenne es maris jonne a babo.De igy idegeskedsz folyamatosan es orlodsz h miert nem.jon egy eve a babo.
Caroline van mar eredmeny a harmadik napo vervetelrol?Vagy az majd csak a 21.napival lesz kielemezve?
Kolibiri megy a drukk!

mimkosz
Budapest
 
 


@caroline4:


@scolo:






2 honapja iszok Palástfü teát meg cickafarkatt, Nem tudom ,hogy ez esetleg bele szolhat-e a menzeszembe de 
Februárban volt egy teljes havim ami kimaradt akkor se csináltak semmit. Se a korházba se a nödokim. 
Vettek vért néztek mindent kenetett stb. 
Annyit mondott a doki ,hogy egy nem kiszabadult tüszöm csinálta a galibát de ök nem találtak semmi problémát. 3 ampula vért vettek meg 3 kenetett meg szét ultra hangoztak.
Annyit állapitottak meg ,hogy mindenem egészséges. ÉS hogy többet mozogjak meg fogynom kell. 

Röviden ennyi :S
babamama29
Tirol
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?