Új privát üzeneted érkezett!

@babamama29:
mi újság? tesztelték?
bunny88
 
 


@kolibri25:


Én is sokat gondolok rád ám, és mindennap várom a fejleményeket :D
(Majdhogynem egyidőben lehetnénk két csíkosak... )

@caroline4:


Ez nagyon jó, ha minden segítség nélkül is szuperül működik a szervezeted! :)

@mrshope:


Lesz nálatok baba hamarosan! :)

@babamama29:


Gondolok rád! :)

@balisha:


Köszi.
Kíváncsi vagyok hogy alakul a hőd majd :)


Nálam a helyzet változatlan, a hőm 37,0 és a többi se változott.
Várom a holnapot...



 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Scolo & Kolibri, ez nagyon biztató!!! drukkolok!
Persze a többieknek is de ugye mindig a ciklus végéhez közeledők a fókuszban :)

Caroline, ez szuper hogy a szervezeted szépen működik mindenféle külső segitség nélkül!
Adok egy tippet..
Egyszer irtam már ezt de nem nagyon hóditott az új felfedezésem :D Talán mert Magyarországon tényleg nem ismert még.
Egy angol oldalon találtam - az ovulációt követően 1-5/6 dpo-ig ananásztörzset kell enni (néhány oldal kihangsúlyozza hogy csakis a törzsét azt a keményet - mert ott koncentrálódik valami bromelán vagy milyen anyag, ami a méhnyálkahártyát befogadóvá sőt tapadóssá teszi.. De csakis akkor hamár biztos lement az ovuláció, a következő naptól (mert az ananász savassága a hüvely flórát is megborithatja ami a megtermékenyülésnek/kiskatonák 'utazásának' nagyon nem tesz jót, és egy 5 napig nem tovább).
Én ettem márciusban az ananászt és akkor sikerült nem tudom mennyi köze van hozzá de miért ne, nem igaz?? :)

Kitartás lányok és sok sok csikot a tesztekre (tesztenként 2t :D ) ||||||||||||||||||||||||||||||||

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

 
 

Sziasztok csajok!


Kicsit eltűntem, de igyekeztem nyomon követni az eseményeket. Nekünk ugye most pihi hónap van, főleg a hó végi költözés miatt(emelgetni, megerőltetni magam így sem könnyű, költözésnél pláne) , ráadásul jövő hónapban esküvőre megyünk, így az akkori esetleges rosszullétekkel (ha lennének)nem biztos,hogy élvezhető lenne. Ugyan nem védekezünk, de most valóban csodával határos lenne egy pozi teszt.


Annyi fejlemény van, hogy a férjem (állítása szerint) rávette magát egy kivizsgálásra és elmegy még a hónapban, de annyi zűr van mindenhol,hogy lehet tolódni fog, de ez is fél siker, hozzá képest ,úgyhogy büszke vagyok rá,hogy megérett benne a gondolat :) Bízom benne,hogy be is tartja,amit ígért.


Addig gyűjtöm a tippeket, trükköket,de még mindig úgy gondolom, hogy nem akarok teljesen belemerülni az ovu-tesztekbe vagy a hőmérőzésbe, mert ha valami nem úgy alakul,ahogy kellene marhára rástresszelnék és akkor meg azért nem sikerülne... Tegnap voltam masszázson, annyira jól esett. A vegetatív idegrendszeremet említette,hogy igyak rá orbáncfű teát. Tudtok erről valamit?


Babások hogy vagytok? :) Én szeretem olvasgatni, amit írtok, jó látni, hogy mikre számítson majd az ember. 


Valaki tesztelt mostanában , mi újság?


Caroline, szorítok még mindig, az eredmények is biztosan jók lesznek.

bsophiana
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap indult nálunk a felújítás, már nagyon várom,hogy elteljen az apár hét,amíg elkészül! :) (Konyha, fürdő)

Hő nekem is maradt magasan,majd meglátjuk :) Scolo, tényleg egyidőben lehetnénk kétcsíkosak, remélem összejön! :) 
 
Littlebiscuit: köszi :) Hihetetlen,hogy már te is a 10. hétbe léptél! Annyira jó :) Hogy vagy?
kolibri25
 
 


@mimkosz
@bunny88
@scolo
Nagyon köszönöm a bíztatást! :-) Igen, a TSH-m normál tartományban van, 1 hete voltam kontrollon, ès 5,8 helyett 0,89-et mutatott. :-) Az volt az elsô nagy siker, tegnap az ovu teszt eredmènnyel a màsodik. :-) Aludni is alig tudtam az izgatottságtól. :-P
@mimkosz: Remèlem igazad lesz! Sok siker storyt olvastam a pajzsmirigy èrtèk javulása után.
Nagy boldogság lenne egy február-márciusi baba! Nagy hassal lehetne karácsonyozni!!!! :-) Elolvadok mèg a gondolatától is! :-)
@scolo: hányadik dpo-n vagy? :-)
mrshope
Budapest
 
 


Kolibri,
Köszi kérdésed megvagyok mintha napról napra múlna a kábaság ami az elmúlt heteket meghatározta.. Kicsit kényes a gyomrom de tényleg semmi elviselhetetlen szerencsés vagyok hogy nem kínzott meg túlságosan ez az első időszak mint sokakat.
Ma késődélután ultrahang, nagyon izgulunk..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Mrshope, ez tényleg olyan idilli, pocakos kismama a fa alatt és a kis dobozokból babaruhákat vesz elő. Előttem van egy művészi fotó! Szerintem mindannyiótoknak ott a lehetőség a következő hónapok a tavasz koranyár a napsütés, d-vitamin :) tuti összejön szépen sorban mindenkinek!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@bunny88:




Hát a tény az ,hogy 5 napja késik és 37 a reggeki hömaz esti 37,4
Negativ a teszt. 
 2 napig volt egy kis barnázás de el is  mult. 
babamama29
Tirol
 
 


babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:
Korábban rendszeres volt a ciklusod?
Elôfordulhat, hogy nem mutatja ki a teszt a szervezetedben található HCG-t, mert esetleg nem a hóközepi peteèrèskor èrkezett a baba, hanem egy kèsôbbinèl. Ill nálam volt olyan hónap, hogy rendszeres ciklus után egyszercsak 5 nappal kèsôbb ovuláltam. Pont akkor voltam vizsgálatokon, szóval pont követve volt, de nagy fejtörèst okozott volna, hogy mièrt kèsik. Èn tesztelnèk a helyedben minden reggel amig nincs változás! Amig nincs mesni, van remèny! :-) Nagyon drukkolok! :-)
mrshope
Budapest
 
 


@littlebiscuit:


Este várjuk a híreket azért, bekukkantok ide is :D


@mrshope:


Szuper hírek, gyógyszert kaptál a pajzsmirigyre?


@babamama29:


Késői vagy normál ovuhoz képest késik?



Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Köszi! :-) Igen, gyógyszert kell szednem, minden reggel 1 tablettát. Nagyon bevált! :-) Ti hogy alakultok? :-)
mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:
Akkor most minden szupi nálad és biztos nem kell sokat várni a babócára.
Az ovuteszted nagyon szép pozitív, nekem sem ilyen erős sajna. Ez milyen érzékenységű? Lehet le kellene cserélnem az enyémet, az 25ös.
Ohh nekem minden vágyam pocakkal karácsonyozni, annyira szép lenne. Még megvan rá az esélyünk :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@balisha:
Ez az èrzèkenyebbik teszt, ès eddig azt hittem, hogy nem jó! Szidtam is milyen sz@rt vettem, ráadásul 50-et! :-P De már jóban vagyunk, sajnos be kellett látnom, hogy èn voltam a "bunös" nem a teszt. De már múlt ciklusban nagyon látványos volt, hogy van változás, mert lexikonba illô nyákom volt. Akkor mèg nem teszteltem, de egyèrtelmûen jelezte az ovut, ès pont 14 napra meg is jött. :-)
A nôgyógyàszom pl nem hisz az ovu teszteknek, szerinte nem lehet megbízni bennük, mert sokszor mutatnak negativat, amikor minden szuper amugy bent, csak feleslegesen ijesztegeti az embert.
Igen! Èljen a pocakos karácsony! Jujjjj de várom! :-D :-D :-) Nagyon drukkolok mindenkinek érte! :)
mrshope
Budapest
 
 


@babamama29:
én is arra gondolok hogy a teszt még nem mutatja ki. Már írtam korábban, hogy a tesómnak még 7hetesen sem mutatta a teszt, pedig már szivhang is volt uh-on :) még ne add fel! tesztelj pár nap múlva, hátha pozitív lesz :) nekem is így van most 2,5 napig barnáztam most pedig elmúlt. Több mint 2 éve pecsételek menzi előtt de ilyen még nem volt.....
bunny88
 
 


@mrshope:
Ma vagyok a 14. dpo-n.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
Hűha, az nagyon bíztató! Tesztelsz holnap? :-)
mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:
Igen, holnap teszelek.
A hőm magas, voltak/vannak "furcsaságok"... (ha visszakövetsz minden részletesen itt van :))

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Babamama,
Nekem is menzesz helyett barnázás volt 2 napig!
De én nem is teszteltem, csak 1 hét késé után, akkor már szép pozi volt.
Kivánom hogy igy járj :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@babamama29:
Most a korábbi ovuhoz viszonyítva késik 5 napot? Ha jól emlékszem volt egy későbbi ovu is legalábbis LH tesztek szerint! Ha azt veszed figyelembe akkor hol tartasz?
Mert ha esetleg abból nőtt össze a baba, akkor még biztos hogy korai a teszt, szerintem!!
Kívánom hogy akár az első, vagy a késői ovuból de baba legyen a pocakodban!!!

Littlebiscuit: mindenképp irj az uh után!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@scolo:
Holnap remélem egy két csíkos teszttel köszönsz be hozzánk! Nagyon drukkolok!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@kolibri25:
Csak óvatosan a felújítási munkákkal!
Tőled is várjuk ám a 2csíkos tesztet!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@mrshope:


Fogamzásgátlot szedtem ugy ,hogy rendszeres volt a ciklusom Mondjuk a 13 év lovaglás is segitett egészségesebbe élni de volt egy durva balesetem 3 éve és azota nem merek vissza ülni. 

Be teszem ide az ovu tesztem szerintem a 2szor volt a rendes ovum. Neked mi a véleméyned? 
Általában 1-7-közt mindig meg jönn a nem várt az ovummal lehet a gond. 



Kiscsillag201:

sajnos én sem igazodok ki az egész dolgon. 
5én kellet volna meg jönni de még a 7.ke is belle fér volt 2 nap barnázás azota semmi. De a höm állandó.











babamama29
Tirol
 
 


@littlebiscuit:


Tiszta izgatott lettem :) 
Remélem nekem is bejönn a 2 csík. 
babamama29
Tirol
 
 


@lolo8280:




Nagyon köszönöm. 

21én is volt egy ovum elvileg meg 27. 

27 otta állando a höm 37-37,3. 

Nem várt Április 7én volt május 5re írta a kalkulátor. 
7én barnázés jeletnekzett de se görcs semi megszokot csak a csipöm fázt meg a hátam meg szurkált a hasam. 
Na mondom akkor itt a nem várt tegnap elött este meg el is mult azota sincs semmim.
babamama29
Tirol
 
 


3,02 lett a TSHm, az magas babához igaz? :(

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@balisha:
Én ugy tudom igen, ha jól emlékszem akkor 1 alatt kell lennie! De majd a többiek megerősítik!!
Nekem most nézték: 0,75 volt!
Hatarértéken belül vagy, de babához kicsit magas!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:
Igen, én is így tudom..

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


balisha,
Kiscsillag volt itt enyhén magas TShval ha jól emlékszem, de neki is sikerült (majd ha benéz elmondja neki mennyi volt pontosan..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@babamama29:
Bocsánat, arról lemaradtam, hogy mikor hagytad abba a fog. gátlót. Arra gondoltam, hogy milyenek voltak a ciklusaid a tabletta után? Nekem több mint 10 év tabletta után 8 hónapig 25 naposak, majd a TSH-m helyrejövetele után most 27-28 naposak, szóval kellhet idő mire beáll. A gyógyszer abbahagyása utáni első hónapban 32 napra jött meg, szóval ha csak most hagytad abba, szerintem semmi gond, csak ki kell várni mi lesz.

@balisha: A babához a jó TSH 1 és 2 között van, nem kizárt, hogy 3-ra adnának minimális kezelést, de ez egy ingadozó érték, szóval lehet, hogy a vérvétel utáni napon 2 volt a TSH-d, emiatt ne aggódj. Én csinálnék egy kontrollt a köv ciklusban, ha szükség lesz még rá, és akkor jobban látod, hogy mizujs valójàban.
mrshope
Budapest
 
 


Nekem 3,5 volt a tshm, napi fél szemet szedek rá, január óta ,most lement 1,6ra, és 2 hónap alatt sikerült, és 14hetes a babócám.

Kép
szakerto
 
 


@babamama29:
Ketszer nem lehetett ovud.Ha 27-en mar emelkedett volt a hod,akkor szamoljunk onnan 14 napot.Az :majus 10.Tehat ma lett volna a nem vart.Ha.ma negativ a teszt,az sztem meg nem jelent rosszat.De igy elvileg nem is kesik meg a mensid.
Volt elotte ilyen barnazasod?Mikor hagytad abba a gyogyszert?
Az esti ho nem szamit.A reggeli hot mindig ugyanott mered es ugyanabban az idoben?
Sztem is nyugodtan tesztelgess ha nem jon meg.Ott a remeny.Aztan ha a teszt tovabbra is negativ lenne,es nem jonne meg akkor en elmennek dokihoz a helyedbe,mert o akkor tobbet latna.Keves barnazasod volt?
Little varjuk a hireket.En is felnezek majd meg kesobb ide.
Mrshope ma is lh tesztelsz?Csut.reggel meg hatha elcsipitek a petesejtet.Az en bnom a halalpontos 28 napos ciklusa 16.napja reggelen volt egyutt a parjaval es sikerult nekik.Se elotte se utana nem voltak
Szoval meg erre a honapra is meglehet a remeny.
Scolo holnap varunk a csikos teszttel.

mimkosz
Budapest
 
 


Sziasztok csajok minden rendben növögetünk 27 mm es szivecske. Sajnos irto rossz règi gèpe van az orvosomnak igy a kèp semmit se mutat igazan nem teszem fel.. de a lènyeg hogy minden ok :) micsoda megkönnyebbülès :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@bsophiana:


Köszi a kérdést. :) A hányingerem múlóban van, de most helyette étvágytalanság és erős migrénem van. Ma voltam a dokinál, de csak utiköltség papírért tőle kérdeztem, hogy vehetek-e be valamit és azt mondta hogy a 12. hétig semmit utána meg inkább olyan gyógyszert amit babák is szedhetnek. Szóval nem maradt más fekszem a sötét szobában és alszok. Így legalább elviselhetőbb. :)

@mrshope:


Tényleg csodaszép pocakosan karácsonyozni szorítok, hogy még elkapjátok a peteérést és valóraválik az álmod. :) Amikor elkezdtük márciusban a próbálkozást akkor nekem is ilyen terveim voltak, hogy vagy pocakosan vagy babával ünnepeljük a karácsonyt és úgy néz ki babával lesz már. :)


@littlebiscuit:


Jaj de jó hírek. Kár, hogy nem tudsz fotót feltenni. :) Én jövőhét szerdán megyek a 12. heti genetikai uh-ra plusz tanácsadásra. Annyira izgulok hogy minden rendben legyen és dobogjon a pici szíve. :) Már a pocakom is kezd nőni igaz minimálisan de farmert egyáltalán nem tudok hordani. :)

Többiek hogy vagytok? :) Reméljük, hogy lassan töltitek fel a két csíkos teszteiteket. :) Szorítok mindenkinek. :)



Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@babamama29:
Szerintem kitaláltam az ovu tesztjeid relytéjét!
Volt egy ovu tesztem, amit rendszeresen használtam a mostani előtt. Ha nem pontosan!!! 5 perc mulva neztem meg az eredmenyt, akkor mar fals eredményt kaptam, mert mindegyiken megjelent a 2 csik utana. Tény, hogy a valósan pozitiv teszteknél a teszt csík erősebb maradt száradás után, mint a kontroll csík. Ez a nagyon nagy érzékenységű teszteknél előfordulhat, és szerintem ez lehetett nálad is. Szerintem válassz kevésbé érzékeny tesztet, és rendben lesz. :-)
mrshope
Budapest
 
 


@mimkosz:

Köszi, hogy írtad, mert így csináltam ma is LH-t, szellem csíkos, de ez is még elég jól látszik! A legalsó a mai, felette a tegnapi és a tegnap előtti. :-) Még másfél nap a startig! Bárcsak nekünk is lenne olyan szerencsénk, mint amit írtál! :-)


@littleb: jó hír, szuper, hogy minden ok veletek! :-)

@ritus922: Kitartás amig jobban nem leszel! De szép lesz a karácsony a kis manóval a kezedben! :-) Remélem majd gondolhatok rátok nagy pocakkal a fa alatt. :-)

Drukkolok a holnapi jó hírekért!!!! :-)
mrshope
Budapest
 
 


@mimkosz:


A gyogyszert pont egy éve hagytam abba tavaj májusban. 
2 nap ide oda csuszkálásal mindig meg jött 28-30 naposak voltak a ciklusom. Februárba kimaradt egy teljes honap egy 8mm ciszta miat ami egy nem kiszabadult ciszta volt. 
Most is meg jön Március 1 , Április 7, 
Nagyon halvány barna és minimális a folyás. 
Sajnos nem mindig ugyan akkor mérem a höm mert egy lista diszno vagyok. 
Na jó nem vérszegény meg vashiányos vagyok és aluszékony. 

Ha elvile 27 volt az ovum ahoz képest kell a menzeszt számolni? mert akkor nem értem ,hogy ha 2 menzesz ideje közt számolom kb. 28-30 nap ha oavitol ovuig számolom meg oriási sok. :S




@mrshope:


Igazad lehet szerinted jobb a digitális teszt? 

babamama29
Tirol
 
 


@balisha:
Nekem 2,8 volt a Tsh -m szeptemberben, semmit nem adott rá endokrinológus. Decemberben lett pozitív tesztünk, szóval úgy is van remény. Ha tudsz egyél sok zöldséget, Himalája só ezek mind jók a pajzsmirigyre.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@mrshope:
Persze hogy gondolhatsz ránk. :) Köszönöm remélem hamar elmúlik ez a fejfájos időszak bár ilyen időjárás mellett nem is csodálkozom hogy fáj. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@babamama29:
A cikkust úgy kell számolni, hogy a vérzés!! első napja a ciklus 1. napja! (nem barnázás)
Ha délután jön meg, akkor a 0., és így tovább 1-2-3... Az ovu általában ciklus felénél van, de azt csak a cilus első napjától vidszafelé lehet kiszámolni az előzőre, mert 14 nappal korábban van ovu, mint a ciklus 1. napja.
Azaz ha 28 napos, akkor a 14. napon van az ovu, ha 27 napos, akkor a ciklus 13. napján volt ovu, és így tovább. Nem tudom mennyire volt egyertelmu :-P
Nem használtam még digitális tesztet, én azt a kéket használom amit feljebb látsz, és neten rendeltem a Projen Kft-től (50 ovu extra érzékenységű és 10 normál érzékenységű terhes teszt volt a csomagban) 8 650Ft-ért, nekem ez bevált!
mrshope
Budapest
 
 


Többször olvastam, hogy a luteáris szakaszt (ovutól mensesig) 14 napra deklaráljátok. Pedig ez nem teljesen igaz.
A luteáris szakasz a személynél nem mutat szórást ha jól emlékszem max 24 óra. Viszont különböző nők esetében nagyon eltérő lehet. Ideális a 12-14 nap, de 10 és 16 nap között változhat.
Utazok, remélem nem írtam kuszán :oops:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@babamama29:
Ovutol altalaban 14 nap telik el a menstruacioig.Ahogy hooe is irta,az elso verzeses nap,tehat a menstruacio elso napja a ciklusod elso napja.Aprilis 7-en verzesed volt,vagy csak barnazas?Ha verzes,akkor az volt a ciklusod elso napja.27-en ha mar emelkedett homersekletet mertel,akkor valoszinuleg megvolt az ovud.Ezert szamoltam innen a 14 napot.Viszon ha a hot nem mindig ugyanabban az idoben mered,akkor nincsen ertelme.Mert ha vannak napok amikor kesobb mered akkor azert mutat magasabb homersekletet.
A homeresnel fontos hogy mindig ugyanott merd.pl.a szajban es ugyanabban az idoben.Lehet azert volt most a barnazas,mert a tested emlekezett a menstruaciora.Tesztelj sztem,de en egy het mulva elmennek megnezetni magam nogyogyasszal ha a tesztem is negativ es nem is jonne meg.O jobban meg tudja nezni mi ujsag odabent.Hiszen volt mar ilyen h nem.jott meg mert a tuszo nem erett meg.Egyebkent azt nem.kovettek azota nyomon hogy felszivodott-e?
Littleb. micsoda fantasztikus hirek a little-rol ;-) :-)
Mrshope,ez a mai akkor ervenytelen teszt?Vagy mar halvanyodik es azt jelentene megvolt az ovu? :-(

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:
Ma hajnalban volt az ovu, ha jól tippelem. Ez a teszt már a lezengést mutatja. Csak tartson ki a tüszőcske még másfél napig!!! Szerintetek lehet rá esély?
Vagy! Még bízom egy spontán ovuban hónap vége felé. :-) Sokaktól hallom, olvasom, hogy spontán ovunál sikerült a baba :-)
mrshope
Budapest
 
 


@mimkosz:


Sajnos nem Augusztusra kaptam idöpontott de szerintem orvost váltok. 
Vérzés nem volt csak ez a barnázás ma is volt egy kicsi de minimális tegnap nem is volt 7-8 is minimális vér egy csepp sem. 
Kérek is idöpontott. 


babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:


Augusztusra kaptál időpontot? Akkor szerintem mindenképp válts! Én is úgy számoltam neked, hogy ma, vagy holnap kellene neked megjönnie a hőd alapján. Úgyhogy ha babó van, akkor nem gáz, hogy még negatív!

Lolo:Hétvégén volt a pakolós rész. Igyekeztem a kisebb dolgokat összeszedni,dobozolni. Nem állhat meg az élet,de azért odafigyeltem, hátha
:)...

Lillebiscuit: Örülök, hogy minden rendben, és növöget a kis csöppséged!:)

Scolo: Nagyon megy az extra drukk neked reggelre! :)
kolibri25
 
 


babamama29
Tirol
 
 


Kellemes reggelt Mindenkinek!

Köszönöm nektek a drukkolást, meg mindent...
Hihetetlen számomra az egész, nem merem még elhinni, de "ahogy kértétek" 
Még halvány, de szerintem ott van...




Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Ott van az! Jaj de jó! Gratulálok! Mostmár csak erősödnie kell! :D SZuper, szuper, szuper! :) Párod mit szólt?
kolibri25
 
 


@scolo:
Juhuu! Gratulàlok, ott a kisbaba!!!! :-D
Összefoglalnád majd lègyszi nekünk a "gyanús jeleket"? :-)
mrshope
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?