Új privát üzeneted érkezett!

@bunny88:
Teljesen atérzem amit mondasz! Nekünk 41 sikertelen hónap után jött össze! Ez idő alatt volt aki 2x szült a környezetemben! Min2x becsúszott!!
Rengetegszer voltam magam alatt, de fel a fejjel, hamarosan két csíkos lesz a vágyott teszt!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@bunny88:




szia együt érzek veled 2 napot késet de most vetem észre ,hogy el kezdtem cseppekben vérezni :S SírósSírós

babamama29
Tirol
 
 


@lolo8280:
pont ezt nem értem, hogy hogy lehet hogy valakinek olyan hamar sikerül, és valakinek meg milyen sokat kell rá várni.nagyon jól esik a bíztatásod!! Már egy picit jobban érzem magam, csak kellett egy pár óra hogy beletörődjek.
bunny88
 
 

 
 

@babamama29:
Sajnálom, tudom mit érzel
bunny88
 
 


@bunny88:
Mi is fél éve próbálkozunk és csak úgy telnek a hónapok.. de egyszer csak összejön nekünk is :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@balisha:
remélem hamarosan sikerül mindenkinek :)
bunny88
 
 


Sziasztok! Próbálom követni a dolgokat itt a fórumon, mert attól, hogy nem gyakran írok, sokat merítettem lelkileg, ès ötletekben a kiírtakból, de az az igazság, hogy mivel a topik 2015 szeptember óta próbálkozók, így logikusan már többen sikerrel jártak, de nagyon keverednek az elsô trimeszteri tèmák a babatervezôsökkel. Szemèly szerint èn nagyon örültem minden kismamának, de ez így egy picit zavaros, vagy csak nekem?
mrshope
Budapest
 
 


Én ebben a hónapban kezdtem a hőmérőzést és eddig tetszik :) jó reggelente azt várni, hogy mennyi lesz a hőm :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@balisha:
én annyira nem szeretek hőmérőzni mert egy idő után rástresszeltem, ha leesett miért, ha nem akkor miért nem :) most már csak akkor szoktam amikor az ovut gondolom, előtte-utána 2 nap, csak hogy meggyőződjek hogy volt e és hogy mikor :)
bunny88
 
 


@bunny88:
Remélem nekem is látszódni fog az ovu, nagyon kiváncsi vagyok :)

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


Lányok szerintem hőmérőzés es LH teszt együtt! Pontosabban be lehet lőni!!! Szerintem érdemes igy is kipróbálni egy hónapot!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@balisha:


Próbáld meg mindig ugyanabban az időben mérni, mert úgy tudsz biztos értékeket kapni...


@bunny88 és a többiek, fel a fejjel. Sikerülni fog mindenkinek! Mi már több mint 1 éve próbálozunk sikertelenül. Új orvost keresek, aki hátha tud segíteni. A remény hal meg utoljára. Nekem 6 napja késik és negatív a teszt, na ez a szívás.. 


 


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:
Sajnálom :/
jól emlékszem hogy neked van PCOS-ed?
bunny88
 
 


@balisha:


én is mérem a hőmet, az elmúlt ciklusokban váltakozott 36,6 és 36,5 volt. Ebben a ciklusban minden nap 36,6-ot mérek szinte, nem olyan cikk-cakkos a görbém. De inkább majd az ovu utáni szakasz lesz érdekes. 

Nagyon kiváncsi vagyok mikor lesz ovum. Ma a 9. cn-on negatív az ovutesztem. 



@bunny88:


sajnálom, de én is eléggé kiakadtam a múlt ciklus sikertelensége miatt. Aztán szinte egyik napról a másikra tele voltam az új ciklustól reménnyekkel. Mostmár sikerülni fog. Neked is! meglátod... a nagy számok törvénye alapján, mostmár mi jövünk. :) hisz 6-8 hónap elég sok.

9. ciklusnap




Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@mrshope:


igen, zavaró lehet ha több lassan az olyan hozzászólás,, hogy ki milyen vizsgálatra megy. 

De sokaknak meg fontos infót rejtenek ezek az üzenetek, szóval kicsit nehéz dönteni mi is legyen. Senkit nem szeretnék megbánatani. 

Babás társaink! ha már tagjai vagytok egy-egy babás topicnak, tegyétek meg, hogy ott beszélitek meg a nagyon babás dolgokat :) de uh képeket szívesen fogadunk, és infót arról, hogy ki hol jár a terhességében. 

Így jó lesz? De kérlek benneteket, hogy maradjatok velünk is, mert szükségünk van arra, hogy amikor elkenődünk itt legyetek, támogassatok és biztassatok minket! Ráadásul vannak itt már tapasztalt anyukák, akik tapasztalataik által sok jó tanáccsal szolgálhatnak nektek is, azoknak akik még első babájukat várják. 

Én nem akarom, hogy little, mimkosz, gorzi, lolo és a többiek ne legyenek itt.... :(  

jaaaj, annyira nem tudok most fogalmazni, remélem átmegy, hogy mit is akarok írni.



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@cseniko:
Az orvosváltás szerintem nagyon sokat számít. Én is most váltottam és teljesen feltöltött minden pozitívval :)

Sajnos a hőmérés nem megy mindig ugyanakkor, remélem valamit majd így is látok azért a görbémen.

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@caroline4:
Az ovu mindenkinek látszik a görbén? Olyan kiváncsi vagyok rá :)
Nekem most csak 5db ovutesztem van, úgy tervezem, hogy a 12.cnon kezdem el, ha a hőmön addig látok vmi ovura utalót, akkor előbb tesztelek.

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@gorzi:
Gratulálok :)
Köszönöm :) Szerdára van betervezve a teszt.

@kolibri25
A barnázás tegnap reggel el is múlt (csak tegnapelőtt délután, este és tegnap reggel volt egy törlésnyire, megszinezte a papírt) Ma már krémes volt a CM.
Továbbra is megvan a savasság, a melleim diszkomfortja, a több evés, és a fejfájás. Ami új az a hányinger volt ma, meg némi öklendezés.
A hőm ma nem volt mérvadó, mivel 2,5 órával korábban kelltem, és így 36,8 volt (az óránkénti 1 tized fokos emelkedés miatt, ez szerintem nem is rossz, valószínűleg a szokott időben 37,0 lett volna) majd holnap meglátjuk mennyi lesz :)
Te hogy alakulsz?

@bunny88
Amig nem jön meg addig ne add fel!!!

@babamama29
Kívánom, hogy a kivizsgáláson fény derüljön arra mi a baj, és könnyen orvosolható legyen, és 2-3 hónap múlva meglásd a várva várt 2 csíkot!

@balisha
Szabályokat kell tartani, csak akkor van értelme a hő figyelésének.
Alap, hogy minden nap ugyanabban az időben, és előtte minimum 6 órát kell aludni.
Szájba, nyelv alatt, vagy hüvelyben kell mérni, és nem elég a digitális hőmérőnél a csipogásig, helyette 5 vagy 10 percig kell mérni.
A lényeg, mindig ugyanazoknak a feltételeknek, körülményeknek kell teljesülnie.
Valamint igaza van Lolonak, LH-tesztel kombinálva jobban be lehet lőni.
(Én csak hőmérőzöm most.)

@caroline4:
Pont nekem is lenne kérdésem amit kismamáktól, vagy már anyukáktól kérdeznék.

Szóval kismamák, "már anyukák", az lenne a kérdésem, hogy terhesség alatt hogy oldjátok meg a szőrtelenítést? Én epiláltam eddig, de azt nem biztos hogy kellene terhesség alatt.

Nehezen telik ez a pár nap...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@bunny88:


igen jól emlékszel, nekem van pcos-em, sajnos...

@balisha:


igen sok reményt fűzök hozzá, kedden kell telefonálnom a rendelőjébe időpontért, IGEN, magánrendelés.. elég borsos lesz... de ez van...

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@caroline4:
Köszönöm a kedves szavakat :)
bunny88
 
 


@cseniko:
kíváncsi vagyok mit mond majd a doki, az egyik barátnőmnek is ez a problémája, Gynex cseppel sikerült rendezni az egyébként 40-60 napos ciklusát 28-30ra. egyenlőre ennyi pozitívuma van. Itt errefelé "a lekéne fogyni" szöveggel lerendezik a beteget, és ha neked szimpi lenne a doki elkérném az elérhetőségét. :)
bunny88
 
 


@scolo:
lehet neked is úgy lesz mint Littlének ;-)
bunny88
 
 


@scolo:


Köszönöm a biztató szavakat kicsit félek is a korháztol. 
De a 2 csík minden megér. 
babamama29
Tirol
 
 


@bunny88:


az előző dokim engem is annyival rendezett le, de mivel én tudom hogy ez többről szól mint a fogyás így megyek máshoz.... mindenképpen beszámolok majd az "élményeimről".

Kinek is lesz most az esküvője közületek?

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:
Molyocskának lesz nemsokára a NAGY Napja :-) !!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Lányok èrthetö hogy nem ide való amikor több hozzaszolason át a már terhes tèmákat beszèljük - csak ugye mindenki egy bizonyos hónap topicjában van ahol csak a velünk egyidös kismamákkal beszèlünk. A forumok többnyire zártak igy ez egy nosztalgikus talalkozasi pont a mas szakaszban járó babás ex-forumtársakkal.
Persze abszolut èrthető amit mondtok ès igyekszünk csak minimalisan be-benèzni ès nem tárgyalni tul ideàt a dolgokat.
Legyetek kitartóak pozitivak jönni fog a baba mindenkihez hamar!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4: Persze, hogy teljesen érthető, semmi sértőt vagy rosszat nem írtál!

Jól mondja @gorzi, nekem lesz júniu 18-én az esküvőm, már nagyon várjuk, alig egy hónap van vissza.


@scolo: Nekem több ismerősöm is gyantáztatott a terhesség alatt. Nekem is van epilátorom és jól bírom a fájdalmat, nem gondolom, hogy gondot okozna. Bár inkább lustaságból borotválkozam mostanában. Szerintem egyedül a szőrtelenítő krémeket kell kerülni, azok erős vegyi anyagokat tartalmaznak.





 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@cseniko:
Ezt én is megkaptam! Az első meddőségi doki csak a fogyás! 180 g Ch max 1300 kalória! Ennek eredménye hogy szinte teljesen leállt az emésztésem!
Majd új meddőségi doki, s 5 ciklussal kesobb pozitív teszt!!!

Scolo: én is úgy tudom hogy csak szőrtelenítő krémet kell kerülni! Én most már kozmetikushoz megyek, pocaktol nem tudom itthon csinálni!! Már pedikur sem megy itthon!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@scolo:


A höm kicsit cikkcakkosabb, mint ilyenkor lenni szokott. Csatolom.
Képzeld az öklendezés nálam is jelentkezett már. Tegnap, meg tegnapelőtt is a kávéés a reggeli után. Remélem nem azért mert beképzelem. Szerintem én simán képes lennék rá! :D
Az éhség nálam a luteális fázisban állandó, úgyhogy egyfolytában eszem ilyenkor sajnos.... :P
Ma hogy vagy? Felfaltad már a hűtőt? :P

balisha:
Remélem a hőd majd szépen fogja mutatni az ovudat! De jó, hogy használsz tesztet is mert ebben a hónapban én sem vagyok teljesen biztos az ovu időpontjában, úgyhogy most inkább a későbbivel számolok.

Én szívesen olvasom a már babások hozzászólásait is! Főleg az ultrahangos képes kommentek a kedvenceim! :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 65600_.png

kolibri25
 
 


Megint lezárult egy teli reményel teli honap eredménytelenül. 

Esetleg valakinek van valai praktikálya ami elösegiti a megtermékenyülést? 

Köszi
babamama29
Tirol
 
 


Köszönöm láníok, akkor lehet epilálni :)


@kolibri25:



Szerintem teljesen jó a görbéd bíztató :)
Én is tatok tőle, hogy csak én produkálom ezeket, de a barnázást nem lehet bebeszélni, így az egy kicsit megnyugtat, hogy talán beágyazódás okozhatta.
Nálam erős illatok indítják meg a hányingert. (Tegnap elmentünk kávézni, ki kellett sietősen mennem a teraszra...) Folyamatosan eszem, kekszezem, nasizom, csak mert ez a savasság a torkomban nagyon rossz. Jelentkezett egy újdonság, rettenetesen fel vagyok fúvódva...
A Hőm tegnap 36,9 volt mára felment 37,0-ra.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:
Nagyon biztató a görbéd, mikorra nem várod? Szerintem a tesztel várj még 1-2 napot ha nem jönne meg. :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Köszönöm.
14-15 napos a luteáris fázisom. Szerdára van betervezve, hogy tesztelek.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


De jo annak aki mar a 11. ciklusnapon ovulál. Bízok egy korai peteèrèsben èn is. Mert az elmúlt ciklusokban a 17-18. Cnon volt ovum, így persze olyan nagyon hosszú egy ciklus.


11. cn.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Az se a legjobb, mert előfordulhat, hogy éretlenebb a tüsző, ami nem segít.
Én most pont az ellenkezőjét kívánom, mert ma-holnap ovulálok, de baby stop van csütörtökig a gyógyszer miatt amit szedek lassa 6 hete. Csütörtökön viszont újra start, hátha elkapjuk még ezt a hónapot! :-) Nagyon vàrtam màr, hogy újra legyen esèly! :-)

12.cn
mrshope
Budapest
 
 


Sziasztok lenne egy kérdésem bár lehet ,h felesleges 5én kellet bolna megjönni a nem vártnak 2 napja barnázok de semmi egyébb. Szerintettek csináljak tesztett? 
babamama29
Tirol
 
 


@babamama29:
Amíg nincs vérzés addig van remény! Holnap reggeliből csinálj egy tesztet!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:


Ma vettem 10 es tesztett remélem pozi lesz olyan jo lenne.

babamama29
Tirol
 
 


scolo, kolibri nagyon szép mindkettőtök görbéje és mindjárt szerda :)
nekem holnap lesz vérvétel eredmény, nagyon várom..

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


Ovuteszteltem ma, mert esett a hőm, de negatív lett.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 52000_.png

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@mrshope:
de jó,akkor te is pont velünk haladsz :) te használsz ovu tesztet?

11.cn

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@babamama29:
holnap tesztelsz? Szorítok...

Lilypie Pregnancy tickers
balisha
 
 


@balisha:


Jó,hogy teszteltél, én is arra gondoltam volna! Kiváncsi vagyok,hogy alakul a hőd! :)

A ciklus.hu szerint szerda a nemvárt,de én a hőgörbém miatt,inkább a szombattal számolok.
Scolo, annyira szurkolok neked, érted! :)

Caroline, mi a helyzet veled? Tesztelsz már?

Babamama megy a drukk reggelre! :)


kolibri25
 
 


Köszönöm mindenkinek :)
babamama29
Tirol
 
 


@kolibri25:


igen, tesztelgetek már, de még negatív az ovutesztem. Viszont ma megjelnt a tojcsis nyák. Ennek nagyon örülök. Jól működik a szervezetem, mert most még e vitamint sem szedek. Előző ciklusban sem szedtem gyógynövényeket (se barátcserje, se teák) de azért e-vitamint szedtem és folasvat is. Most ebben a ciklusban csak folsavat fogok, azt is csak a ciklus második felétől mert már lassan fél éve szedtem a folsavat. Szerintem nincs folsavhiányom :) és így a ciklus első felében nem szedem most. 

Na szóval úgy néz ki most e vitamin nélkü is lesz tojcsis nyákom.



@babamama29:


én is szorítok neked! 

Most sok a munka,  csak keveset tudok jönni. De június közepétől több időm lesz. 


11. ciklusnap

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@balisha:

Tényleeg! :-) Dejóó! Együtt izgulunk majd! :-) Ez a tegnapi és a mai ovutesztem!!!! Szinte meg is könnyeztem! Nagyon hosszú 2 hónap gyógyszeres kezelés után a TSH eredményem javulásával!!! Hurrrá!!! :-) Csütörtök reggel szedem be az utolsó immun gyógyszert a HPV-re, remélem még elkapjuk a tüszőcskét! :-) Sosem volt mèg ennyire erôs csíkom! Mindig olyan volt csak, mint a tegnapi a legjobb is! Szeptember óta próbálkozunk. Megèrte a kivizsgálás ès a kezelès! :-)
Megy a drukk mindenkinek a hasonló teszt eredmènyhez! :-)


12.cn
mrshope
Budapest
 
 


@mrshope:
De jo hirek!A TSH-d teljesen beallt a normalis tartomanyba?Ha ebben a honapban lemaradnatok,kovi honapban biztos a siker!

mimkosz
Budapest
 
 


Tegnap reggelre abbamaradt a barnázás,viszont menziszerűen görcsölgetek. Hőm még fent.
bunny88
 
 


@mrshope:
Nagyon örülök, hogy javult s tsh-d, remélem még pont elkapjátok az ovut :)
bunny88
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?