Új privát üzeneted érkezett!

nekem tegnap délután durván erős pozitív volt az LH tesztem, meg ma reggel is. Kíváncsi vagyok a hő is igazolja-e holnap reggel az ovut, mert az nem változottt az elmúlt 3 napban, mondjuk jó alacsonyan van. Remélem nyaralásra már visszük magunkkal a kis sejtpárt :)
bikbok
 
 


Jó reggelt!

Reggeli hőm 37,05, ez is szép magas. 

Kapar picit a torkom tegnap óta, remélem nem ezért magas a hőm :)

szakerto! Láttam a kérdésed, de sajna nem tudok segíteni. 


@latkafr:


kívánom, hogy minden eredményed tökéletes legyen.


Jaaaj, úgy vágyok már olyan pocakra mint kiscsillagnak van. Annyira várom már. Nem érdekel milyen hányingerem lesz, csak lennék már várandós.


4. dpo 




Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@kiscsillag201: Nagyon szép pocakod van! :)

Én is szeretném már látni, hogy nő a pocak de nyárig biztosan várnom kell :) Tegnap szóltam a főnökömnek, nagyon rendes volt, a héten dolgozom utoljára. A munkatársaknak majd csak jövő héten szólok, amikor bemegyek elköszönni. Csak 3 közeli ismerősömnek beszéltem róla, akik segítenek ha emelnem kellene, hogy nehogy baj legyen. 

Ezek a ma reggeli tesztek. Az első kép 11-13-14 dpo. A második egy expect terhességi teszt, a müllerbe vettem. Nagyon szép erős lett, a kontroll csík nehezen kivehető. Jó érzés látni ezeket. A clearblue digitálisat majd szerintem hétvégén csinálom meg, mielőtt megyünk bejelenteni anyuékhoz.



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 

 
 

Sziasztok, tul vagyunk a vervetelen. ;) Kivancsi leszek majd az eredmenyre. A laboros doki nagyon meg volt lepve h csak preventiv jelleggel kertuk ezeket a vizsgalatokat, de meg lettunk dicserve ;) Ha lesz eredmenyem megirom ;)
Szep napot Mindenkinek!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Én is tegnap vettem a DMben 2dbos X-epil tesztet.
Néha törlök enyhén rózsaszínűt,de aztán semmi.
Nem tudom hogy csak próbálkozik a szervezetem vagy van-e valami.
Mondjuk érdekes mert a hőm leesett,de nem akárhogyan,hanem még alacsonyabbra mint a vélt ovunál.
Még az is megfordult a fejembe mivan ha van egy késői ovum?
Kíváncsi leszek hogy felmegy-e utána a hő, vagy megjön holnap.Valószìnüleg a második.
Azért a remény hal meg utoljára, Littlebiscuit példáján okulva :-D
Ha nem jön meg hétvégén ellövök egy tesztet.
Most a férjemnek nem is mondtam semmit,majd meglátjuk.
Még a kövi ciklust kivárjuk aztán megyünk a vizsgálatokra,ezt beszéltük meg.

Szakerto sajnos én se tudok segíteni.

A pocit én is várom!

24.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@molyocska:


jaaj, de jó látni, köszi, hogy feltöltötted ezeket a pozi teszteket. Úgy szeretem látni, annyira várom, hogy nekem is újra pozitív legyen a tesztem. 

A kisfiam osztálytársának tegnap született meg a kistesója, este a kisfiam (8 éves) mondta, hogy
- olyan jó lenne, ha a mi negyedik babánk is most születne. De tudom anya, hogy te is ezt szeretnéd.  Ugye lesz nekünk is még egy? 

Olyan aranyos volt. 


4. dpo

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Lett egy pár pozitív tesztesünk. Jó lenne ha jönnének még új próbálkozók, mert nem szeretnék itt magamban  izgulni, várakozni. Olyan jó lenne, ha megint lenne itt egy kis élet. ...

Ki hogy áll? Írjátok meg ki mikorra nem várja!

Én április 29-ére nem várom.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4: Köszönöm! :) Teljesen biztos hogy lesz kistesó, olyan jó a nagy család! Mi 5en vagyunk, néha nehéz volt a közös szobák miatt, de így felnőttként már nagyon jó, hogy mindig van akire számíthatsz. Nagyon aranyos lehet a kisfiad! Szerintem a két napig pozitív ovuteszt jó jel! Két példa is mutatja, hogy baba lett belőle! :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@caroline4: igen, kicsit lecsendesedtünk :)
én május 6-ra nem várom. ha ez a ciklus nem sikerül, akkor kihagyós hónapok jönnek most már tényleg annyi minden jön nekünk így nyárra, hogy szerintem ősszel csapunk bele újra a dologba.
Ráadásul engem kicsit megvisel már a hőmérőzés meg a figyelgetés, így jól fog jönni egy kis szünet és spontánkodás.
Már ebben a hónapban sem akartam figyelni a dolgokat, de valamiért bennem volt a kisördög, van egy halom ovu tesztem, úgyhogy ezt még monitorozom.



11cn és lehet hogy ovu nap
bikbok
 
 


@bikbok:


Annyira szerettem volna én is egy korai ovut, mint régen. De ez már a második ciklusom, hogy így kitolódik. 

így még hosszabb a várakozás. 

Újak, ha olvastok, írjatok már ne csak olvassatok. :)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Én kicsit átköltöttem egy netes verset, igazából a megszületésről szólt. Ezt szeretném a nagyszülőknek leírni és odaadni. Mit gondoltok?



Még nagyon friss az élmény,  de nemsokára érkezem,

addig is anyukám apukám írjatok helyettem.

Ne sokat, csak annyit, eggyel több a létszám,

hogyha szeretni kell számítsatok énrám.





Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@caroline4:
Nem maradsz egyedül, mêg én is itt vagyok. Mi mêg próbálkozunk, nyugis ciklusom van, mensi alatt se voltak görcsök, 2 napja nagyon leesett a hőm, de nem tudom hogy megvolz e az ovum, mert nem éreztem semmit. Ha tovább emelkedik a hőm túl vagyok rajta, de majd kiderül. Nekünk az augusztus lesz a kihagyós hónap, mert ha akkor esnék teherbe, pont az esküvőnk hónapjában születne és úgy nagyon húzós lenne. Linkelem a görbét ha esetleg érdekel valakit.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Kis segítségre lenne szükségem.
Kezdem az elejéről.
Márc. 4.-én voltam a dokimnál, aki azt mondta, hogy 7.-én ovu lesz (látta UH-on), 21.-én megjött (mint ahogy írtam 36 órás volt).
Ha ezt nézem a lutearis fázisom 13 nap volt. A lutearis fázis egyazon szemály esetében mindig ugyan annyi, így lehet, hogy nem márc. 31.-én volt ovum, hanem ápr. 2.-án? Vagy történt vaami gubanc?
Most kicsit megkeveredtem...
Az is a gondom még, hogy amikor megjött leesett a hőm 36,6-ra és 4 napja meg se mozdult... a múlt ciklusomhoz képest az jóval a coverline felett van....



Régi a kép, de a lényeg rajta van...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 



Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@molyocska:


Hát ez nagyon jól sikerült!!! Nagyon szép és megható!!! Azt hiszem a szülőknek ez nagyon fog tetszeni.

Caroline: Nyugi lesznek itt újjak akik megint felélesztik a fórumot és azért mi sem hagyunk el titeket :-D !!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Rég voltam itt és azóta elég sokminden történt velem.Szeretném megosztani veletek.
Már 8 hónapja próbálkozunka férjemmel sajnos eddig sikertelenül a baba témában.De azt kell mondanom hogy jelen állapotomban még örülök is hogy nem vagyok még terhes.Jelenleg is betegállományban vagyok egy elég érdekes betegség miat.Idáig nem is nagyon hallottam ilyenről.2hete kezdődött migrénes fejfájással és kiütésekkel a homlokomon,kiderült hogy fertőző virusos ideggyulladásom van ami a jobb szemem és az arcom támadta meg.A stressz,a kimerültség, a megeröltetés és a legyengült immunrendszer,idegrendszer és nagy mértékű vitaminhiány egyvelegének köszönhetően.Azért írtam hogy örülök hogy nem vagyok terhes mert szerintem ez nem tett volna jót a kis babának,főleg hogy egy erős gyógyszert kaptam rá és még kárt okozott volna nála.
Úgy fogom fel hogy a szervezetem jelezte hogy nem elég erős egy gyermek fogadására és életmódot kell válltanom több szempontból is és akkor sikerülni fog.A szervezetem nagyon kevés a vitamint kapott a betegség elött.De most egy egész doboz B-vitamin injekció kúra után elkezdtem a Gravidát és a Barátcserje kapszulát szedni,hogy felerősítsem vitaminkészletem.
Kinek milyen tapasztalata van a Gravidával kapcsolatban?
Szerintetek mennyi idő kell hogy megfoganjon a pici?
nicole27
Budapest XVII. kerület
 
 


mutatom az ovu helyzetemet :)

a legalsó a ma délutáni, felette a ma reggeli, afelett a tegnap délutáni, szerintetek?

bikbok
 
 


ez pedig a görbém hozzá:

bikbok
 
 


@scolo: hát nem tudom scolo... ráadásul nekem pl a luteális fázisom sosem pont ugyanannyi, 11 és 13 nap között változik

bikbok
 
 


@nicole27: szerintem nagyon jól látod, hogy nem volt itt az ideje így utólag és most elsősoban Neked kell töltekezned és magadra figyelned. Én biztosan várnék pár hónapot gravidázva, hogy tuti jó helye legyen odabent. Amúgy azt írják majdnem mindenhol, hogy a Gravida a legjobb. A Femibion is szuper, de a Gravida van a legjobban összerakva.

bikbok
 
 


@nicole27:


szia, én a 12. héttől szedem, plusz Béres MG+B6 mellé. Előtte Femibion800 szedtem. Aza  fontos, hogy este vedd be különben hányingert okoz.


@bikbok:


Ez bizony szép pozi ovu teszt :)


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@nicole27:Szia!


Én Gravidát szedek,nekem bejön,csak annyi hogy éhgyomorra vagy kisebb étkezés(egy szendvics,gyümölcs stb) ne vedd be mert hányingert és hányást okozhat ha nem vagy terhes akkor is.
Én mindig főétkezéssel veszem be (általában inkább vacsival) és nincs tőle semmi bajom :)
Barátcserjét is szedek,azzal csak jó tapasztalatom van,szépen rendezte a ciklust és a nyákot.
Hogy mennyi idő alatt sikerül,az szerintem kiszámíthatatlan.


@bikbok:


Ez még jó lehet!
Ha összebújtok akkor minden esélyt megadtatok a dolognak!


@cseniko:


A leguoltó görbén,nem derül még ki egyértelűen hő alapján hogy megvolt-e az ovu,kérdés mi lesz késöbb.



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Bocsi a hibákért valamiért nem engedi szerkeszteni.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@molyocska: nagyon szép és biztos lesz pityergés :)

bikbok
 
 


Csajok, sokat gondolkodtam az E vitaminos eszmefuttatásunkon és valahogy nem állt össze nekem a kép. Így megkérdeztem a dokimat és azt mondta:

- az E vitamin segít a ciklus első felétől kezdve felépíteni a méhnyálkahártyát
- ovulációig vastagítja
- beágyazódást segíti
- beágyazódás után segít megtartani a terhességet.

Így az igaz, hogy magzat korban nem szabad túltolni, de semmiképp sem szabad ovu utántól megvonni pozi teszt előtt, hiszen a vastagodás, beágyazódás szakaszában veszünk el egy fontos építő elemet.
Úgyhogy pozi tesztig szedni fogom szépen. :)
bikbok
 
 


little, hogy vagy? nagyon eltűntél :)
bikbok
 
 


Bikbok, köszi érdeklődésed :) megvagyok :) Olvaslak titelek és szurkolok nagyon..
Csak olyan kába vagyok.. reggelente meg esténként mint egy zombi..
Hálistennek nincs komoly émelygés/hányinger de azért sokszor vagyok gondban mit egyek, ilyen furi finnyásság mint gyerekkorban :D

Caroline, azért vagytok még, Kolibri, Bunny, Krystin, Cseniko, Latkafr..
Szépen sorban mindenki babás lesz!



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


ez nagyon brutális..
(tudom, nem kell még csak rá gondolnom - nem is teszem, csak rábukkantam erre a cikkre és olyan érdekes).

http://healthresearchfunding.org/missed ... tatistics/

ANgolul van..
Aki nem beszél angolul, - csupa statisztika a vetélésekről.. És hogy a korral hogy nő a rizikó.
Sokan lehurrogtak, hogy ne hivatkozzak a párom korára semmi köze hozzá.
Nos hát ez a cikk pl azt mondja, hogy ha a pasi 40 felett van, akkor 60 % - al nő a vetélés rizikója.
Az általános,"normális" korban azt irja 17-22 %.
50 év közelében pedig ez már 90 %.
Na igen, igyekezzenek ezek a pasik apukává válni.. De szegény párom nem tehet róla hogy ilyen későn ismert meg :) :)
A nőknél 35-ig alacson ymajd onnan kezd el nagyon emelkedni.
Illetve hogy melyik terhességi hétben történik az alapján, ahogy halad előre az idő egyre ritkább.
a vetélések 50-70% kémiai terhesség (tehát ilyen 4-5-6. hét körül.
Aztán minden héten egyre csökken, a 8. héten már csak 1,5% . Ez biztató számomra :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Bikbok! Tegnap ès ma is egyèrtel.ű pozi a teszted. Legyetek együtt ma is, meg holnap ha lesz kedvetek.

Scolo! Többször elolvastam a kèrdèsedet, de nem èrtem.ez a mostani görbèd? Az a mèlypont a 2. Dpo másoknál is van. Èn is kèrdeztem, hogy mièrt lehet h sokaknál a 2. Dpo-on leesik a hő. De van ilyen. Ez normális. Nem akkor volt ovud, hanem smikor behúzta.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Nicole,! Jó h írtál. Sajnálom ami veled törtènt. De ha jól èrtem mostmár próbálkoztok? A gravida tènyleg jó, de èn (soha semmi mástól) híztam tőle 4 hónap alatt 4 kilót.

A femibion szuper folsavban de nem koplex vitamin, mellette mèg ajánlott szedni mást is. Pl szelènt... Stb

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


Köszönöm, hogy ránéztél.
Igen, az ok, hogy a 2.dpo-n leesik a hő, de ha nem az az ovu akkor viszont változott a lutearis fázisom hossza, és az elgondolkodtató.
Az a 16.-ai megjövetel előtti hő"kép" része, és 16.-a óta 36,6 a hőm 4 napja ugyan annyi, de ez még mindig feljebb van mint kellene, és nem értem. Nem esett le a hőm. Lehet, hogy jóval magasabban lesz most a coverline-om? Vagy elrontottam valamit? Elvileg mindent úgy mértem ahogy kell...
Tapasztalatlan vagyok... 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@littlebiscuit:



Akkor nekem nem sok esélyem van...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@caroline4: ;) Itt elet mindig lesz ne izgulj Caroline ;) hiszen akik babasok mar, ok vissza-visszaneznek szerencsere ;) megosztanak velunk kepeket elmenyeket, tapasztalatokat ;) Akik meg meg nem babasok azokkal meg mindenki egyutt izgul ;) En is igyekszem tobbszor irni majd, csak nalunk is porges volt.
Oh amit ma megtudtam, hogy mensi utan erdemes egyutt lenni 5 nappal a peteeres-1vagy -2.dik napon. Tehat ha valakinek 4 napos a mensije, es peteerese a 14. cn reggel lesz, akkor javasolt frissiteni apa allomanyat a 8.cn-on, hogy a kovetkezo 5 napban legyen ido uj es erett friss katonakat termelni

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


es ebben a peldaban leghatekonyabb ha 13. cn-on huncutkodtok akkor abbol valoszinu babo lesz ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Scolo èn párom is közelebb az 50 hez mint a 40hez szoval nekünk is totál rizikó. antioxidáns vitaminokkal ellensúlyozhatò a pasiknál az amit az idö vasfoga okoz.. be kell vetni amit csak lehet..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4:Meg en is itt vagyok, meg maradok is, mivel a mai tesztem teljesen negativ (13. dpo) es elkezdodott a barnazas is. De ha megjon pontosan akkor sokat javult a ciklusom az elozohoz kepest, ugyhogy ennek azert orulok. Nem tudom, hogy a baratcserjenek koszonheto e vagy sem, de mindenesetre meg folytatom.


Azon gondolkoztam, hogy a kovetkezo honapot lehet kihagyjuk, mert hazautazunk es a ketszer 10 oras repulout nem olyan szerencses ebben az idoszakban, epp beagyazodas kornyeken utaznank. Vagy ilyenkor meg nem befolyasol semmit?

Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


Találtam egy az enyèmhez hasonló görbèt.
Csatolom:

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline emlékszel még rám? Én is itt vagyok ám, csak lapulok,mint nyuszi a fűben :)
kisbogika
 
 


@scolo:


már miért ne lenne esélyed??
bikbok
 
 


Szaisztok!Követem én is a csaoportot,csak még annyira az elején vagyok,nincs sok tapasztalatom,így megosztani se tudom azokat..Egyenlőre csk merítem az infókat:)


Olvastam több oldalon is a Jónás naptárat..Kinek mi a véleménye vagy a tapasztalata róla?Teljesen megzavar:)


Gratula a pozitív tesztekhez:)

melii
 
 


De jó lányok, tè yleg jó h ennyien itt vagytok. Köszi!

Scolo! Vagy terhes vagy, vagy a túl alacsony alaphőd beállt egy normál szintre. Nekem mindig 36,6 az alap. Szerintem a túl alacsony alaphő pajzsmirigy problèmára utal.

De tesztet csináltál?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Én a hőgörbékhez teljesen fű vagyok soha nem néztem. Nekem a dokim ajánlotta a pg53 mikroszkópot azt szoktam nézni bàr a múlt hónapban elég zavaros volt.
gaboooo
Kecskemét
 
 


Melii! Üdv itt. A jónás naptárban már nem hiszek. 2 ciklus óta majdnem pont az ovu napjával esett egybe nekem. Együtt is voltunk akkor, mègsem lettem babás.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Kisbogi!

Emlèkszem. Mi újság veled? Teázol? Barátcserjèzel? Ovutesztelsz?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


caroline4 

Nekem teljesen más időpontra írja mint kellene.Elméletileg pénteken lenne ovum,pehh hogy párom elutazott...Pénteken  vagyis szombaton hajnalban fog haza érni.Szerintem ez a hónap is sikertelen lesz,így marad a május.
melii
 
 


Varoline én csak a tojásfehérje után mehyek, ezen kívül csak diéta és pm hormon, még nem próbálkozom egyébbel. Kb. együtt haladok veled a ciklust tekintve
kisbogika
 
 


Nekem a Jónásnaptár mindig mensi alattra jelöli be...

Gaboooo: Én se értettem hozzá,mikor elkezdtem,a csajok sokat segítettek,és a végén én is egészen belejöttem.
Ha meg nem értek valamit a csajoktól megkérdezem.
Jó a hőmérőzés,sok mindent megmutata a ciklusodból,de persze sok sztresszre is tud okot adni.

Drukkolok csajok mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@melii: Üdv itt Meli! :) Én a Jónás naptárat nem ismerem.


@nicole27: Én is szedtem egy hónapig a Gravidát, nagyon sokan dícsérik, én is azt válaztottam, csak sajnos a gyomrom nem bírta. Nagyon émelyegtem tőle. A barácserjét csak ajánlani tudom. Nekem nagyon rendbeszedte a ciklusom és 2 havi kúra után most babát várok. Sajnálom ami történt, de most már úgy látom komolyan készen állsz :)



Tegnap voltam kicsit vásárolgatni. Vettem egy kismama köldök-piercinget és egy kismamáknak való testápoló olajat a striák megelőzésére. Kíváncsi leszek mennyire lesz jó, bá ra párom nagyon szívesen kenegeti a hasamra, már ezért is megéri. Most már esténként két puszi jár, egy nekem, egy a picinek :) Megkérezte mekkora most, mondtam neki akkora, mint egy szezámmag. Hihetetlenkedett, nagyon édes volt :) Annyira érdekelte, hogyan működik a digitális terhességi teszt (férfi...), hogy reggel meg kellett csinálnunk együtt. 2-3 hetet ír a fogantatás óta :)




Amúgy ez a topik nem fog kihalni, annyira jó itt a társaság és annyit segítetek. Hiszem, hogy sokban köszönhetem a sikert azt itt kapott információknak. És mindenki babás lesz! Alig várom a következő pozitív teszteket!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?