Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Ezvicc írtam neked a nyári babák topicba!Kép

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Judyt Kép
Már meg is nézted???? De gyors voltál! Kép Köszönöm szépen Kép Neked sok delfined van, ha szereted őket? Ha nincs ilyen sablonod, szivesen elküldöm Kép
Hát igen, a maci nászpár éppen abban szekrényben lakik... Kép Anyukáméktól kaptuk tavaly az esküvőnkkor Kép
Igen, a hármasfogat egyben van, jó lenne együtt is zebrásodni Kép Mi belehúzunk az akciózásba ezért, remélem a többiek is ezt teszik a cél érdekében Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok! Végre sikerült netközelbe kerülnöm. Sajna végigolvasni nem tudlak titeket, de látom hogy Stellának végre megjött a várva várt mensi úgyhogy szorítok a fagyibabákért!!! Babuséknak pedig mégegyszer szeretnék nagyon sok örömet kívánni a gyönyörű Kristófkában!
Szóval a következők vannak. A transzfer utáni 4. napon elkezdtem görcsölni mintha meg akarna jönni, akkor nagyon el voltam keseredve, de a mensi csak nem érkezett. Aztán 7 nap után egyre kevésbé fájt így elkezdtem reménykedni. Ma volt a 14. nap és végre mertem tesztelni. Az eredmény +++++++++!!!!! A 2. csík halványabb, de egyértelműen ott van! Ez életünk legszebb Valentin napja a párommal. Persze jövő hétfőn nyugszom majd meg ha túlleszek a pécsi kontrollon, UH miegymás és persze addig nem történik semmi rossz. Félek hogy velem is megtörténik ami Stellával hogy elmegy a babó(k).
Kérlek drukkoljatok, nagyon rámfér. Én is kívánom mindenkinek hogy átélje ezt az érzést ami nekem 4 hosszú év várakozás után ma megadatott. Amint tudok ismét jövök!!!
Apa beígérte otthonra a netet ha tényleg kismama leszek, és akkor veletek leszek és együtt babásodunk.
Sziasztok,
Tim
tim74
 
 

 
 

Stella,
számodra a speciális tanácsom: ne akard görcsösen. Tudom könnyű ezt mondani, de én ma rájöttem, hogy a lombik sikere ha minden ok (embrió, méhnyálkahártya, hormonszintek) a legnagyobb mértékben a kismama lelki állapotán múlik! Én egy kicsit lazán vettem mert tavaly estem át a meghalok ha nem lesz babám időszakon, most már ez nincs bennem, és szerintem ennek is köszönhetem!! Szorítok!!!!
Tim
tim74
 
 


Tim Kép

Micsoda jo hirek!!! Kép Gratulalok!
Egyebkent meg ne gondolj arra, hogy elmehet... ld. mit irtal Stellanak, fogadd meg te is! Nagyon szoritok tovabbra is!

Gyongyi

bgy
 
 


Tim
Nagyon-nagyon gratuálok és drukkolunk nagyon!!!!!KépKépKépKépKép

Judit
A Brendonból csak nagyon kevés dolgot vettünk. A legtöbb dolog a Mini-Manóból vanKép
A listával majd igyekszem, de pár napba min. beletelik.

Ma volt az első nap, hogy rosszalkodott KristófkaKép Reggel 8-tól du. 3-ig ébren volt, nyűglődött, hisztizett.
3-kor már majdhogynem együtt sírtunk, végkimerültségemben magam mellé vettem az ágyban és mindannyian bealudtunk. (Dolfi kutyus isKép, persze ő nem az ágyban, hanem a helyénKép)
De nem tartott sokáig az idill, 5 órakor újra rázendített a srác, anyukám vígasztalta, míg mi megvacsiztunk, mert már szédültem az éhségtől. Utána jött a pancsi, extra hisztivel, most belakott 100gr-mal és úgy néz ki, bealudt. De ezt inkább lekopogom(kopp-kopp), mert még a végén újrakezdi.
Nagyon kifárasztott maKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi
Nem nyitja meg a fotóalbumotKép Bejön az oldal, de nem mutat semmitKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella!
Hat meg nekem is hihetetlen, hogy mar a 22.hetben jarunk. tenyleg hihetetlen, hogy mulik az ido.

Kinga!
Nagyon sajnalom, hogy megjott. Nem is tudom mit mondjak.

Tundi!
Szepek a munkaid.

Becsi!
Megnezem, de en mar nagyon reg nem irtam. Nem birom kovetni azt a rengeteg emert.

Judyt!
Te irsz meg a nyari babasok koze? Segitesz eligazodni? Jo lenne!

Tim!
Ngay nagy gratula nektek. Nem lesz semmi gond, meglatod. Pihenj nagyon sokat. Varjuk, hogy bevezessek a netet.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kinga
Bocsi, kicsit késve fogom fel a dolgokat.
Sajnálom, hogy megjöttKépKépKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok lanyok!

Igen tudom, 1000 eve...

Sajnos ez az este 6 ora utani internet hozzaferes nem nekem valo, pont akkor van itthon Balazs is...

Nagyon orulok Stellanak, hogy vegre megjott!
Timinek igy ismeretlenul is gratula! 4 ev nagyon nagy ido, le a kalappal elotted (is)!

Babus, kristof valami csodalatosan szep kisbaba. Olyan erdekes, hogy mennyire aranyos es nem lehet rajta eszrevenni, hogy elobb szuletett es viszonylag picinek. Tunderi, gratula hozza meg egyszer!

Bgy es a tobbiek,
sajnos nem voltmeg idom irni, mivel a regi hotmail-es cimemre nem tudok bemenni.
Jol vagy, azt azert olvasom!

Judyt,
neked is nagyon szep a pocakod. Mikor is mentek a kovetkezo UH-ra, ahol talan kiderul, hogy milyen a nemek aranya a pocakodban? Te mit erzel egyebkent?

Ezvicc Judit,
szerintem sem erdemes izgatni magad, ha nagyon nem birod menjetek el egy UH-ra. Az biztosan megnyugtat majd!

Edinka,
orulok az eskuvodnek, nekem is marciusban lesz. Izgalmas, meg kell hagyni!

Mi jol vagyunk egyebkent, Mate is rendesen mukodik, minden pici alkatresze a koranak megfelelo. Ma voltam eloszor kismama tornan, isteni volt! Remenykedem benne, hogy a derekfajasomat enyhiti, mivel az tenyleg megkeseriti az eletemet.

Puszi mindenkinek,
Vanda
vanda72
 
 


Bocsanat a harmas fogattol! Nagyon sajnalom, de annal jobb lesz majd, amikor egyszerre lesztek babasok es egyutt izgulhattok majd minden vizsgalat elott es utan!
vanda72
 
 


Vanda: Gratulálok a márciusi EsküvőtökhözKép

Timi: Gratulálok a 2 csikhozKép

Judit: Szerintem is hogy megnyugodj menj el uh-ra,de szerintem minden rendben leszKép

Babus: Hát igen Kristóf bizonyította hogy tud rossz kisfiú is lenni, de szerintem holnap már megint jó lesz,ez lehet egy nyűgös napja voltKép
Mindenkinek van, neki is lehetKép
Megszeretném tőled kérdezni hogy neked a terheléses vércukor utánn milyen kötelező szűrésed volt még?
Vagy már csak a CTG -lesz???
Nekem ez volt a 2 szűrésem, nem 3 szűrés van?
Előre is köszi
És ne aggodj
Egy hatalmas puszit küldök Kristófnak

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Nem teljesen értem, hogyhogy kötelező szűrés??? Én nem nevezném szűrésnek. De végülis tök mindegy.
Volt persze nekem is vércukorterhelés, a 24. és a 32.héten, de van ahol csak 1-szer csinálják.
A CTG pedig majd a 34.-36-hét utántól lesz.
Több kötelező dolog nincs, UH-ból van 3 előírt, talán azzal keveredKép

Vanda
Örülök, hogy jelentkeztélKép
Én is gratulálok előre is az esküvőtökhözKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vanda!
En is gratulalok az eskuvohoz!

Hat a kis Atti megerezte, hogy izgulok miatta, mert elkezdett egy picit feszkelodni. gondolom uzent, hogy minden rendben Kép Igy megvarom a jovo hetet, amikor ugyis megyunk dokibahoz.

Edinka!
Nektek mikor lesz az eskuvotok?

Lehet, hogy mar kerdeztem, de ugye normalis az elotej ilyenkor? Jelent ez valamit?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Becsi!
Irtam emailt.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Koszonom a gratulaciokat, bar en meg el sem tudom kepzelni, milyen lesz.

Orulok, hogy Attika azert komolyan vette az aggodast es nem hagyta, hogy tovabb izguljunk!

Babus, neked hogy alakul a gatsebed? Van egy jo baratnom, akivel egy napon szultetek, es o meg mindig nincs valami jol, az aranyererol nem is beszelve!

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
A terhes tornan a legzest is megtanitjak? Oda az apuka is johet? Melyik az a tanfolyam, ahova az apukak is johetnek, tudjatok, mint az amerikai filmekben Kép
Hol lesz az eskuvo megkerdezhetem? Milyen lesz, meselj.

Koszonom mindenkinek, ratok hallgatott a kicsi, mert atadtam, amiket uzentetek, es bevalt

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,

A terhestornan atvesszuk a legzest is, ennek kulon orulok, mert szerintem biztosan nagyon fontos. Rengeteg mindent elmeselt mar ma a lany, hogy fajasok elott, kozben es utan hogyan kell ki- es belelegezni. Szerintem a korhazakban van olyan szulesfelkeszito, mint a filmekben, de erre nem vennek merget. Ha gondolod megkerdezem a kovetkezo tornan, biztosan tudja valaki.

Az eskuvo nem lesz komoly, csak a szuk csalad jon a ceremoniara es utana egy laza ebed. Majd ra egy hetre lesz a nagy buli a haveroknak.

Vanda
vanda72
 
 


Lányok!

Ide tettem föl új pocis képet. Akit érdekel megnézheti. Kép

http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=4795&page=1

Tim!
Gratulálok! Kép Kép

Vanda!
Jó újra hallami rólad. Kép

Tündi!
Sajnos nekem sem jön be az albumod. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol,
ugye te irtad, hogy kicsi a pocakod masok szerint? Hat ha en valaki vagyok, szerintem nem pici egyaltalan. n nem egeszen 2 hettel vagyok lemaradva toled, de nekem ennel sokkal kisebb a pocakom.
Lenyeg, hogy a babok jol vannak, nem?

Na csajok mara megyek, remelem hamarosan jelentkezem megint!

Sziasztok!
vanda72
 
 


Nicol!
Szep nagy a pocid! rossz cimet adtal meg, de nem baj, megtalaltalak! Miert csak egyet raktal fel? Kép

Vanda!
Akkor sok boldogsagot nektek!!!!!!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!
AnnácskaKép, TündiKép, Kinga Kép
Akkor mostantól, mehet megint a tripladrukk? Sajnálom, hogy megjött nektek, de meg kell mondjam, nagyon rendes, hogy ennyire összetartotok.Kép De ebben a hónapban már inkább a babásodásodásban mutassatok példát egymásnak és Nekünk is Kép

Tündi Kép
Nagyon jók a matricák. Nekünk még nem készült el a fürdőszobánk (nem vettünk még szekrényt és tükröt), de én is tervezek bele halacskákat Kép Most duplán lett kedvem megint hozzá. Csak szép bútort kellene már találni végre.

Móni Kép
Nagyon jó lesz a saját lakás, meglátod. A dobozokkal vigyázz, mert nekünk is még van kipakolatlan, pedig 8 hónapja költöztünk Kép

Nicol Kép
Nagyon aranyos pocid van. Szerintem se nem kicsi, se nem nagy. Pocak Kép

BabusKép
Nagyon aranyos Kristóf szobája. Sajnálom, hogy ma nyűgös volt. Pocija fájt, vagy csak a front?

StellaKép
Nekem is fájt a fejem, de gyomorrontásom is volt és az eleterelte a figyelmet a fejfájásról Kép

Tim Kép
Nagyon örülökKép Gratulálok. Ne aggódj nem lesz semmi probléma már. Annyira jó ilyen híreket hallani Kép

wish
 
 


Wish
Nem tudom mi volt ma, de kikészítette anyut.
Eddig tisztára elkényeztetett, olyan jó kisfiú volt,de most ízelítőt adott belőle, hogy milyen is tud lenni egy kisbabaKép

Nicol
Szerintem is szép nagy a pocidKép

Vanda
Az én gátsebem mondhatni sose fájtKép Szülés után 3-4 órával már törökülésben ültem az ágyonKép Egyszer-kétszer azért ha rosszul ültem, akkor azért fájdogált, de ez elenyésző volt. Csodálkoztak is rajtam a kórházban, hogy izegtem-mozogtam, futkostam, mint aki nem is akkor szültKép

Judit
Teljesen normális az előtej. Nekem is volt a 20.hét körül, nem is kevés. Éjszakánként rendesen eláztattam a hálóingem. Aztán kb. 1 hónap múltán elmúlt.
Amúgy semmi köze a későbbi tejcsimennyiséghez.


Egyébként rohadt álmos vagyok, de nem akarok lefeküdni, mert Kristófkának mostanság kéne ébrednie. És nekem sokkal könnyebb, ha már alapból ébren vagyok, mintha épphogy elaludnék, és úgy kéne felkelnem hozzá.
De most bezzeg nem ébred. 3 és fél órája alszik.
De amint nekifeküdnék aludni, tuti ébredne.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Kinga! Ez nem igazság! Annyira sajnálom!!! Kép
Tündi, Annácska, Kinga! Előre a sikeres hónapért, hajrá ennek a hármasfogatnak, és persze a többieknek is. Jó lenne már végre nekem is csatlakozni, de nem úgy néz ki, mintha meg akarna jönni. Pedig már szedném a gyógyszert, h haladjunk... na mindegy. Az a baj, h bár az uh-n nem láttunk semmi jót, bennem mégis motoszkál a kisördög, h mi van ha mégis? Olyan rossz ez a bizonytalanásg!

Móni! Örülök, h jól érzitek magatok az új lakásban! Meglásd erre már a baba sem mondhat nemetKép

Babus! Lehet h Kristófka a frontot érezte és azért volt tegnap kicsit nyűgösebb. Reméljük ma már könnyebb napotok lesz. Amikor csak lehet pihenj Te is vele.

Stella! Ebben a hónapban Neked kell az élen járni és jó példát mutatni nekünk zebra ügyben!

Timi! Gratulálok és ne izgulj!!!!

Judit! Már a 22. hét, elképesztő h repül az idő. Jó veletek számolni a heteket, mert így egy kicsit nekünk, babóra váróknak is gyorsabban telik.

Lányok! Az eleviten kívűl milyen más vitamin van, mait lehetne szedni?

Éva
évi79
 


Szép reggelt Jányok!

Itt vagyok újra,újúlt erővel állok az új hónap előtt!KépEste jól kiszomorkodtam magam, de már jobban vagyok!Köszönöm a vigasztalásokat!

Tündi,Annácska,Évi!
Látjátok, ragaszkodom Hozzátok,de legalább megint együtt izgulhatunk egymásért!KépNekem olyan erőt adott, hogy nem voltam egyedülKép!
Remélem ez a hónap szerencsésebb lesz és majd kiürül a fogatunk!!!

Babus!
Remélem az éjjel tudtál pihenni, Kristóf szerintem csak meg akarta mutatni, hogy tulajdonképpen milyen jó dolgod van!

Nicol!
Nagyon szép pocis kismami vagy, még emlékszem,mikor sikerült Neked, nem is volt olyan régen és már hogy nő a pocid!!!Irígyellek!!!Kép

Tündi!
Nagyon szépek a munkáid!Nekem a nappali szekrényen lévő motívumok tetszenek a legjobban és persze a csigák!!!A gyümölcskosárhoz miből vannak az alapanyagok?Műanyag?Nagyon ügyes vagy!!!Kép

Vanda!
Örülök, hogy jól vagytok és a kis Mátéval is minden rendbe!Remélem segít a torna, hogy ne fájjon úgy a derekad!Bár már nekem fájnaKép!

Kinga
Kinga79
 


TimKép
De jó, hogy jelentkeztél!!! Pont tegnap kerestelek!!!
Gratulálok a zebrához és ne aggódj biztos minden rendben lesz, csak szedd tovább szorgalmasan a gyogyikat, amiket felírt a doki!!
Nagy igazság van abban, amit írtál, de szerintem nincs tuti recept a sikerre. Az egyik lombikos lány írta, hogy ha ezen múlna, akkor minden lombikosnak kiírnának két hét vígjátékterápiát és 100% lenne a siker, de sajnos, azért elég sok dolognak kell összhangban lennie a sikerhez!
De a lényeg az, hogy nálad minden klappolt!
Nagyon örülök nektek és egy picit azért irígykedem is, de igyekszem a nyomodban maradni!
Stella

Kép
stella9
 
 


TündiKép
Meglestem a műveidet!
Nekem nagyon tetszenek!! Át tudnád küldeni nekem a delfines sablont, légyszi! Köszi

Kipróbáltad a Pg 53-t?
Stella

Kép
stella9
 
 


Vanda!
Örülök, hogy jelentkeztél.Kép
Annak meg főleg, hogy minden rendben van veletek.Kép
A kismamatornára már Én is nagyon mennék, de majd csak holnap derül ki, hogy mehetek-e.Kép
Holnap megyünk a dokimhoz UH-ra.Kép
Biztos jól fog majd sikerülni az esküvőtök.Kérünk majd képeket.Kép

Nicol!
Nagyon édi a pocid.KépSzerintem pont megfelelő.Kép

Tim!
Gratulálok.KépVigyázz magatokra!!!Kép

Tündi!
Majd Én is kérném a delfines sablont.Kép

Judit!
Örülök, hogy Ati baba megemberelte magát.Kép
Majd a mai nap folyamán írok neked emailt.

Évi!
Én csak Elevitet szedtem.Szerintem ebben benne van minden ami kell.Kép

Kinga!
Örülök, hogy nár jobban vagy lelkileg.Kép
Fel a fejjel.Tudod csak boldog anyukába költözik a babuci.Kép

Babus!
Sajnálom, hogy nyügös volt Kristófka.Kép
Húú, ilyenkor belegondolok, hogy ez nekem mind duplán????
Na el is hesegetem ezeket a gondolatokat, még ráérek ezen agyalni.Kép

Stella!
Te is holnap mész a dokihoz?

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Tündi,
Nagyon jók a munkáid, nagyon ügyes vagyKép
Megérkezett az utolsó levél is, a páromnak még nem volt időm megmutatni, de biztosan oda lesz értük.

Tim,
GratulálokKép Vigyázz nagyon magatokra, és nem lehet semmi gondKép

Vanda,
Én is gartulálok az esküvőhöz. Biztosan nagyon szép leszKép

Nicol,
Már szép nagy pocid vanKép

Judyt,
Teszel fel nekünk majd egy táblát, mert nem tudom, hogy kinek kell most drukkolni!

Lányok,
Végre megint két számjegyű a ciklusnapjaim száma. Olyan lassan akar telni az idő, de csütörtökön megyek a dokihoz, remélem jó híreket kapok.

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok Lányok!

Milyen sokat írtatok egy este alatt!

Tim!
Nagyon gratulálok és mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen!!De jó hír!

Kinga,
sajnálom, de örülök, hogy már jobb a kedved és újult erővel mész neki az új hónapnak!Ez a legfontosabb ilynekor!A hármasfogat pedig hozza majd nekünk a babaesőt!Kép

Évi,
küldök Neked mensihozót!Ha gondolod én szívesen odaadom az e havi mensimet, bár múltkor Stellahoz sem ért oda,,,azért megpróbálom elküldeni Neked,jó?Kép

Babus,
milyen volt az éjszaka?

Lányok,
most voltam uh-n! Méhnyálkahártya: 11 mm (!), a bal oldali 21 mm-es tüsző pedig megrepedt, és van sárgatest!!!KépAzt mondta a uh-s hölgy, hogy ez egy nagyon jó lelet és minden készen áll a befogadáshozKép Én viszont most annak örülök, hogy jól működik a szervezetem, ez a hónap csupa jóhírt hozott ezen a téren és már ettől boldog vagyok!KépKép A baba pedig jön, amikor jönni szeretne.A múlt havi kiborulásomkor megfogadtam egy új hozzáállást a babához, és úgy tűnik sikeresen végre is hajtom.Tényleg nem görcsölök, és biztos vagyok benne, hogy jön majd a baba.Én mindent megteszek érte, a többi úgysem rajtam múlik...Kép

Szép napot,

Jófi, aki most nagyon jókedvűKép
jófi
 
 



Itt van a mai táblink:

Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Tim Kép
Óriási gratula! Micsoda remek hír Kép
Minden rendben lesz, ne gondolj butaságokra Kép

Vanda Kép
Gratula az esküvőhöz!
Örülök, hogy jól vagytok és Máténak mindene a helyén van Kép

Nikol Kép
Nagyon aranyos a pocid. Szerintem pont jó mérete van Kép Kár, hogy csak egy képet tettél fel.

Móni Kép
Örülök, hogy végre a saját lakásotokban vagytok Kép
Meglátod, most már minden egyenesbe jön Kép

Babus Kép
Sajnálom, hogy ennyire rossz napja volt tegnap Kristófkának Kép Biztosan valami megzavarta a nyugalát, de majd ma tündéri fiúcska lesz, meglátod Kép

Tündi Kép
Nagyon szépek a műveid, ügyes vagy Kép

Kinga Kép
Nagyon sajnálom, hogy megjött Kép
Ebben a hónapban nagyon fogom szorítani a kezed! Nekem is sok erőt adtok Kép

Tegnap voltam a dokimnál, elküldött hormon laborra, így ebben a hónapban háromszor is megcsapolnak majd Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Húú, akkor jól össze fognak szurkálni.Kép

Lányok!
Nézzétek, ilyen polár anyagot vettem a kicsiknek plédecskére.Már csak be kell szegetni.Kép
Így a két-két plédecskére való 3-3e Ft volt.Kép
Ebben az árban max. egyet veszek az áruházakban.
Egyik anyag:
Kép
Másik anyag:
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!
Ha az album elérhetőségéből kiveszitek az own=1 vagy own=szám az & jelig, akkor már jó lesz az elérhetőség.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép
Engem nem zavar, ha összeszúrkálnak Kép
Nagyon szépek az anyagok, ílyennel én is szívesen takaróznék Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus Kép
Vali nem írta meg mi van a mensijével?
Már nagyon izgulok.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt,
nagyon édesek az anyagok!Holnap remélem látni fogod, milyen neműek a manók!Kép

Jófi
jófi
 
 


Jófi!
Küldd azt a mensit! Remek híreket kaptál!!!! Mennek az extra, giga drukkok! Hődet méred?

Judyt! Tényleg szép az a két anyag és milyen jó puha meg meleg lehet. De betakaróznék vele én is Kép
Holnap akkor lehet, h kiderül a nemük a babóknak?

Annácska! A Klinikákra mész vérvételre?

Éva
évi79
 


Annácska!
Akkor Nálatok is beindulnak a dolgok, a hormonvizsgálatból sok minden kiderülhet, én is reménykedem, hogy okosabbak leszünk, ha meglesz az eredmény!!!KépÉn holnap megyek a 3 cn.-i hormonvizsgálatra. A második vizsgálatom már múlt hónapban megvolt.

Jányok, meg tudnátok mondani, hogy ha megvannak a vérvételek, akkor onnantól mennyi idő múlva lesz meg az eredmény? Sokat kell várni? Nekem holnap meglesz az utolsó vérvétel is, így remélem hamarosan hozhatom az értékelést nektek!!!Kép

Judyt!
Nagyon szépek az anyagok, ahogy rájuk néztem, nekem az ugrott be, hogy Nálad odabent fiúk készülődnek, nem tudom, miért!Kép

Kinga
Kinga79
 


Babus, Nicol
A Tündi30 munkái albumot keressétek, úgy biztos hogy bejön.

Babus
Kipihented magad? Kristófka nem nyügi ma már?

Tim
Gratulálok és drukkolok tovább hogy minden rendben legyen! Nagyon ügyesek vagytok!!!!!!! Kép

Vanda
Örülök hogy jelentkeztél és jól vagytok! Gratulálok az esküvőhőz! Kép

Kinga
Nagyon örülök neked is, hoyg túl vagy a szomorkodáson! Így kell ezt csinálni!
A gyümölcskép hátlapja dekorpanelből lett kivágva. Ezt borítja be a nád, a gyümölcsök pedig ilyen habféle anyagból vannak, ezeket készen vettem, ilyet nem tudnék csinálni. Az egész ragasztópisztollyal lett összeragasztva.

Stella
Átküldöm a delfineket de csak holnap tudom, mert itt nincs meg.
Kipróbáltam este a PG-t, szórakoztam vele vagy fél órát, hál’Istennek nem mutatott páfrányokat, azon nagyon meglepődtem volna Kép

Judyt
Küldöm neked is a delfinkéket holnap Kép
Nagyon szépek az anyagok! Nekem az alsó jobban tetszik, hiába vannak macik a flsőn, de az alsó olyan szép azokkal a holdacskákkal Kép Édes álom... olyan harmóniát sugároz nekem Kép

Évi
Elevit mellett esetleg folsavat szedhetsz még, bár a szükséges mennyiséget tartalmazza az elevit is. Vagy felváltva egyik nap ezt másik nap azt. Én egyébként C-vitamint szoktam mellette szedni néha.

Jófi
Fantasztikus vagy! Szuper eredményeid vannak megint, és reméljük, hogy az a petesejtecske jól összebújt egy kiskatonával! Nagyon drukkolok neked! Kép

Judit
Örülök, hogy kis Atti mocorog, már csak neked kéne javulnod! Megvan már az a haskötő?

Lányok
Köszönöm szépen hogy megnéztétek az albumot és a dícséreteket is, nagyon aranyosak vagytok! Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt Kép Ezek nagyon aranyosak Kép

wish
 
 


Éva Kép
Igen a kinikára megyek.Csak nem Te is mész?
Jövő héten hétfőn megyek még vissza kontrollra.
Te mikor mész?

Kinga Kép
Még soha nem voltam hormon laboron, most 18, 20 és 22. cn napon kell mennem és progeszteron szintet néznek.
Neked mit néztek a múlt hónapban és mit néznek most?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Nicol
Nagyon aranyos kismama vagy Kép Jól áll neked ez a poci, nekem nem tűnik nagynak Kép De talán csak azért, mert Babus óriási pocijához vagyok szokva Kép Vivikének jó helye van odabent ez biztos Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt,
Köszi a táblátKép
Nagyon szépek az anyagok, nekem mindkettő nagyon tetszik.

Jófi,
Ezek nagyon jó hírek, remélem a ciklus végére már meg lesz az a zebrás tesztKép

Éva,
nem lehet, hogy elnéztek valamit azon az uh-n?

Annácska,
Remélem jók lesznek a vérvétel eredményeidKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Annácska!
Még nem megyek, de már voltam és ha az elsők között szeretnél lenni a vérvételen, akkor jó ha már 1/4 8 körül beállsz a sorbaKép Nekem is esedékes lenne ez a tüszőrepi utáni 5,7,9 napi vérvétel, de mivel nem volt még tüszőrepim ez várat még magára. A ciklus elején volt hormonvizsgálatom, annak azt mondták 6 hét múlva lesz meg az eredménye. Reméljük ez a progiszintre nem vonatkozik. Bárcsak én is mehetnék már rá, mert az azt jelentené, hogy volt tüszőrepi.
Egyenlőre azonban még a mensim sem jött meg....
Jöbő héten valszeg én is megyek a dokihoz, mert kellet egy pót vizsgálat, mert nem volt jó egy leletem, na emiatt nagyon be vagyok sz@rva..

Tündi! Csak azért kérdeztem, mert az elevittől (valószínű, h attól) gondjaim vannak a wc-zéssel (bocs) ...

Éva
évi79
 


Móni!
Ebben bízom én is, de sajna nincs olyan szerencsém...
Meg mivel fel voltam fázva és gyógyszert kellet szednem (ami állítólag nem árthatott), azért lehet h most mégis inkább jobb lenne ha megjönne. Kép De ha nem jönne meg nem elnnék elkeseredve, sőt!!! én lennék a legboldogabb Kép

Éva
évi79
 


ÉviKép
Szerintem szedjél folsavat. Valószínűleg az Elevit vastartalma van rád ilyen hatással.
Vagy kérdezd meg a patikában, hogy milyen más terhesvitaminok vannak, talán valamelyikben kevesebb a vas (bár a babának szüksége van rá)
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Tim Kép
Gratulálok! Négy év után igazán megérdemeltétek és persze mennek a drukkok. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kinga
Sajnálom, de legközelebb biztos sikerül.

Babus
Ugye nem gondoltad komolyan, egy gyerek sose rosszalkodik? Kép

Most megyek tovább robotolni.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Évi
Szerintem is akkor válts a folsavra, sajnos az elevitet nem mindenki bírja a vas miatt. Szerintem más komplex vitaminbogyó is jó a folsav mellett (Actival, Centrum), abban is van vas, de gondolom kevesebb.

Tündi
Vendég
 


Annácska!
Én is most kezdtem meg a vizsgálatokat!KépNekem kétszer nézik a hormonszinteket, egyszer a ciklus 2-3. napján, másodszor pedig a 20-21. napon. A 21. cn-i megvolt az előző ciklusomban nemrég, tegnap ugye megjött,így lehet nézni a 2-3. napit is. Erre holnap este megyek. A doktor magánrendelőjében veszi le az asszisztens hölgy, nem is kell várni, amikor odaérek leveszi, múltkor fél perc volt az egész!Azt mondták, a két eredmény alapján tudnak csak majd véleményt mondani, majd holnap megkérdezem, hogy mikor érdeklődhetek!
A beutalón rajta volt, hogy miket néznek, de már nincs meg mert le kellett adni a múltkori vérvételnél. Ha jól emlékszem:
LSH,prolactin,testosteron és hasonlók szerepeltek rajta, kb. talán 6-7 fajta hormon, nem igazán emlékszem.Nekem ezeket nézik, de majd ha lesz eredmény mindenképpen megírom az összeset!!!

Kinga
Kinga79
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?