Új privát üzeneted érkezett!

Nekem rosszul indul a hét. Táppénzre kellett mennem, mert a nyakam úgy beállt, hogy nem tudom mozgatni a fejem. Kaptam izomlazító krémet meg fájdalom csillapítót, amit terhesen is lehet szedni. Soha nem tudni alapon. Flektort nem szedhetek. Csütörtökön megyek vissza az orvoshoz.

Remélem a gólya jó jel :)

6. dpo

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@caroline4:


A próféta szóljon belőled!


@molyocska:


Jobbulást!
Én a torkom érzem egy kicsit,remélem hamar elmúlik.




Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Scolo de szép emelkedő görbe :) nagyon igéretes :)
Valóban ha visszagondolok arra a fárasztó hétvégére és hogy már ott volt a baba... egy survivor és már büszke vagyok rá hogy mindezt kibirta :) :)

Molyocska szegény, tudom milyen ez nekem is szokott néha lenni.. A krémek valamicskét enyhitenek, de ezen csak az idő segit. Kitartás.


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

 
 

@bikbok:



Mint már írtam nem merek hinni ezekben a "tünetekben", majd kiderül.
Bemásolom a feljegyzéseimet.

6.dpo
Reggel arra ébredtem, hogy a melleim fájdogálnak.
7.dpo
Hajnali pisilés. Mellérzékenység, illetve alhasi fájdalom.
8.dpo
Hajnali pisilés. Mellérzékenység alhasi fájdogálás, minimális délutáni fehér cervix váladék a bugyimon.
9.dpo
Hajnali pisilés. Mellérzékenység alhasi fájdogálás, nagyobb mennyiségű fehér cervix váladék a WCpapíron.
Mellnövekedés.
10.dpo
Hajnali pisilés. Mellérzékenység csak délelőtt alhasi fájdogálás, minimális reggeli fehér cervix váladék a bugyimon.
11.dpo
Hajnali pisilés. Mellérzékenység (ha még tapasztalok ma valamit akkor ez itt ki lesz egészítve.)

Ezek társulnak a görbémhez. Amikor 3 tizedet változott a görbém, intenzív hányinger, hanyás jelentkezett, de szerintem csak a veséim reakciója lehet a hormonokra.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo: nagyon köszi, tudom, hogy nem szabad előre hinni, de nagyon jó, hogy megírtad, hasznos nekünk, meg visszanézve majd értékelhetjük együtt :)

bikbok
 
 


Köszönöm a pozitív véleményeket lányok, én elbizonytalanodtam, mert mint írtam olyan mint az EKG a görbe, de mostanság kicsit csillapodott.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo: ja és tudod, amikor írtad, hogy olyan mint az EKG, én is bemásoltam az enyémet, hogy milyen hegyes-völgyes és a Tiéd annál sokkal sokkal szebb! Úgyhogy minden jól alakul :)
bikbok
 
 


@scolo:


HŰŰŰŰ nagyon szépen vezeted!!! Le a kalappal!!! Én is biztatónak találom a leírásod alapján. Nálam is voltak ilyen tünetek és ezáltal elkönyveltem hogy nem lehetek terhes és látod még is csak.

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@scolo:


Szépen összeszedted!

Azon gondolkozom lehet én is felírom majd a dolgokat,de elvileg még csak a 2.dpo-n vagyok.

Ha más nem legalább valami betekintést ad a dolgokba.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Férjem írt egy sms-t, hogy kedden, szerdán a távolabbi városban lévő gyárban kell majd aludnia, egy éjszakai gépsorjavítás miatt. De nekem lehet ezek a legfontosabb napok lennének. 

Ha semmi más megoldás nem lesz, akkor ugrik a hónap.  Annyira szomorú lennék.

Jaaaaaj, de kár.



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline, már most majdnem teljesen pozitiv az ovuteszted szerintem meglezs az az ovu hajnalban és igy a ma esti akció több mint tökéletes! Ne aggódj, mert az is hátráltatja a peteérést! este mindent bele :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4: littlebiscuitnek igaza van! Este szépen bújjatok össze és hajrá. Meg ha van lehetőség akkor reggel is. Aztán ne stresszelj és kiderül...

bikbok
 
 


@scolo:
A multkor a t9 megtrefalt ;) azt szerettem volna irni h ha szedan teszteLSZ tuti h pozi lesz ;)
Lanyok, koszonom a biztatast <3 Most nagyon jol is esik, mert hiaba vagyok altalaban pozitiv, most mi is elkezdtunk hinni benne, es elkezdtuk beleelni magunk abba h 16-17 pozit tesztelunk igy a csalodas arnyeka most jobban megvisel :( Szoval millio hala ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Caroline, hajra akkor most estere :) Molyocska, probald pihentetni es nem " kenyszertartani" ha lehet. A maszirozas ebben az esetben szerintem csak arthat. Kend szerintem is a kremmel es pihenj sokat <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Caroline, van egy tippem, ma kerülj mindenféle kávét üditőt gyömölcslét ami savasit, savassá teszi a hüvelyflórát igy kevésbé ellenállóvá a kiskatonákat! Szerintem jó lesz a mai akció most fogsz ovulálni éjjel és jön a kis 2017 év eleji bébi :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Latkafr,
szerintem tényleg semmi ok reményvesztésre, 36,9-re 'esett' a hőd csak bőőőven a cover felett. Még lehet most jön a trifázisos görbéd vége azaz még jobban felemelkedik...
Én már most azt mondom, soha nem tudni - kiindulva ebből a furi ciklusomból meg hogy nekiálltam 14 dpon spottingolni, 99% biztos voltam benn hogy ez a menzesz. Hát mégis nyert az 1% :D
Amikor reményt vesztesz gondolj azokra a mindenféle cifra görbékre a fertilityn amik aztán terhesgörbék lettek :D Én ott mondtam le a hőmérőzésról mert rájöttem, nincs szabály :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: erről jut eszembe, olvastam a szódabikarbónás hüvely öblítésről, vagy fürdőről pont ilyen savas kémhatás enyhítésére aktus előtt. Tit hallottatok róla, mit gondoltok?

bikbok
 
 


bikbok, a szódabikarbónáról pont nem, hanem SÓS fürdőzésről hallottam ! de gondolom hasonló a hatás .. Azon az elven hogy a lugos flórában jobban elvan a sereg, lehet hogy van értelme!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszönöm lányok a bíztatást, bizakodom, hogy igazatok lesz, és lesz két csíkom.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo: így van!! azt hiszem kolibri írta, hogy látott 3 gólyát.. :) csenikő nagyon jól vezette az állást, ez alapján sok áprilisi pozit várunk :) egy gólya 3 pozi tesztet hoz kb :) én meg remélem megnyitom a 2017-ben érkező babák topikját :) scolo ápr. 14-15. kolibri25 ápr. 15. bunny88 ápr. 16-17. latkafr ápr. 17. molyocska ápr. 19. krystin ápr. 24. caroline4 ápr. 27. bsophiaba ápr.28.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikbok 2016.04.11 13:15-kor.
bikbok
 
 


@littlebiscuit:


köszi az ötletet, már sajna túlvagyok 3 kávén. 
de ez a szódabikarbónás fürdőzés jó ötlet. Még megvizsgálom a méhszájat a vízben, szódabikarbónás vizes ujjal, és kész is megfelelő közeg a túlélésre. 

Bevetünk mindent. Aztán úgyis úgy lesz, ahogy a Jó Isten akarja.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jobb ha megmarad a természetes pH-ja a hüvelynek, ez egyben védekezés a kórokozók ellen. Ha a pH eltolódik a lúgos irányba akkor komoly és csúnya elsősorban gombás fertőzések lehetnek. Szerintem ezt nem kellene megkockáztatni.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Scolo én ezt találtam
'Az ovuláció előtt, amikor az ösztrogéntermelés hirtelen lecsökken, és elkezdődik a progeszteron termelése, a hüvely ismét lúgosabbá válik. Az ovuláció során (a ciklus 13-15. napján) sokaknál híg, tiszta, rugalmas váladék észlelhet. Ez a váladék mondhatni „spermabarát” (a szervezet felkészülten várja a megtermékenyítést), és a méhszájban keletkezik. Nem sokkal az ovuláció után a váladék áttetsző, nyúlós és híg lesz, vagyis már nem kedvez a spermiumoknak.'
Azaz, ha kicsit rásegitünk a lugositásra csak a természetet támogatjuk.. persze én is ellene vagyok a külső beavatkozásoknak de egy kis apróság amivel talán ráerősithetünk az esélyekre :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4: Jó huncutkodást ma estére!! Ne gondolkodj a többi napon csak is erre az egy napra koncertrálj.
Nálunk pl. csak az nap voltunk együtt amikor pozitív volt reggel az Lh teszt és látod pozítiv a HCG teszt is. Míg a 10.-e körüli időszakban minden nap együt voltunk, de eredménye nem lett volna.


Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@littlebiscuit:Edes vagy! Koszonom!!! Csak tudod kivulrol olyan okos tud lenni az ember, ha meg maga van ugyan abban a helyzetben meg mar mas minde ;) Ma megint kis "pisisnek" erzem magam :) amugy mas tuntetem nincs, max h 2-3 napja megebredek ejjelente, de hala Istennek azert gyorsan vissza is alszom. Ma en is vettem giga szuper extra cefet draga digitalis tesztet. De kizarolag 17-e utan lovom el ugy gondolom :) Ez a beagyazodasi napoktol nezi? Vagy heteket jelenthet a teszten a szam? Ebben ki a profi, h mit jelentenek ezek a szamok? A tajekoztatoban biztos benne van, de nem bontom ki csak 16-en a kivancsisag viszont megol :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


golyat mi is lattunk obudan a kocsibol nehany napja, de meg is irtam akkor azt hiszem a forumba ;) Remelem tenyleg jo omen lesz :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:


A pH változik, csak az nem mindegy, hogy mennyire, és azt külsőleg be lehet-e lőni, vagy túllőni, és csak árt vele az ember...


Nem akarok senkinek rosszat, és nem okoskodni akartam.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@caroline4:


Érezzétek jól magatokat, és egymást este, meg ha összejön reggel is :) mindenféle görcsölés nélkül, és rendben lesz minden :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


golyat mi is lattunk obudan a kocsibol nehany napja, de meg is irtam akkor azt hiszem a forumba ;) Remelem tenyleg jo omen lesz :)
Ezzel a huvelyoblitos dologgal kapcs, en sem ajanlom. Egy ismerosomnek teljese osszezavarta a huvelyflorajat. Bacit nem kapott el szerencsere, de emlekszem h szenvedett vele egy ideig. Az uloGYORS furdo talan jo lehet de nincs tapayztalatom :(

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: szerintem ezek a tesztek nagyon jók, ovusból is sokkal egyértelműbb mint a csíkocskák, nem kell hasonlítgatni, hogy erősebb-e vagy nem , pukk ott vigyorog ha pozitív és kész. A HCGn a számokat mutatják, hogy KB hány hetes terhes vagy. Azt hiszem tud 2-3-at és 3-4-et :)

bikbok
 
 


Köszönöm lányok a vigasztaló szavakat.


@caroline4:


Még lehet baba ha tényleg ma is meg holnap is együtt lesztek. Meg főleg hogy írtad, hogy az ovu teszted majdnem pozitív. :)


@scolo:


Nagyon szurkolok neked hogy összejöjjön a baba. Én is sokszor felkeltem hajnalban hogy pisilnem kell szóval ez egy nagyon jó jel. :)


@littlebiscuit:


Ne aggódj hogy nincs tüneted a cici érzékenységen kivül. Én is örülnék hogy ha csak annyi lenne. Nekem a teszt óta folyamatos a hányinger szinte csak minimális mennyiséget eszek. (fogytam 4kilót) Plusz minden szagtól rosszul vagyok és minden nap minimum egyszer hányok. Élvezd ki még nincsenek terhestüneteid. :)




Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@latkafr:
A digitális teszt az írja ki hogy mikor volt az ovud ehhez hozzáadsz kb. 2 hetetett és annyi hetes vagy. Pl. nekem a teszt kiírta hogy + és 2-3 hét vagyis akkörül volt az ovum ami igaz mert ezt pénteken reggel csináltam, de vasárnap lett 3 hete az ovumnak. Szóval vasárnap voltam az 5.hétben.


Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi: Koszonom a valaszotok Gozi es Bibok ;) Tolem igazabol barmilyen szam lehet ott majd 17-en csak pozi legyen a teszt maga :)
Kivancsi leszek a holnapi homre :)Szorotsatok :) <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


A ma du-i tesztem sem pozitív mèg. Szerintem holnap lesz az. Ès szerdán lesz ovum.
Nem tudom mi lesz mèg ebből, h sikerül e valahogy hazajőnnie a fèrjem nek majd ha kell.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Ma együtt leszünk aztán majd meglatjuk.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Én megbetegedtem :-(
Fáj a torkom,folyik az orrom(nagyon),szarul vagyok.
Estére kiderül hogy belázasodok-e,ha igen akkor holnap doki.
Remélem nem nagyon hátráltatja majd ez a dolgokat.

Nekem még egy 25-ös tesztem van,de nem tervezem hogy a kiírt napon teszteljek majd következő hèten.

15.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Én tele vagyok 10es tesztekkel, úgyhogy lehet csinálok egyet hétfő reggel. Szombat este hegyi buliba megyünk és nem itthon alszok, idegenbe meg nem szeretnék ezzel foglalkozni :)

Elvileg minden adott volt ebben a hónapban. Most van elvileg a beágyazódás hete, úgyhogy ha lehet ilyet mondani, a jó oldalát nézve előnyös, hogy nem dolgozom.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Scolo szorítok!
Little ne aggodalmaskodj. Egy igazi túlélőt hordasz a pocidban! :)
Caroline , tudom,mit érzel.. Az én férjem tűzoltó és folyton akkor van 24 órás szolgálatbna,mikor elvileg a legtermékenyebb napom van :D vagy ha a másodállásból ér haza, hulla és kimarad.. Most elvileg 4 napból 3 nyerő úgyhogy rajta vagyunk. 2 folsavval is erősítek minden nap.
De basszus csajok én nem láttam még gólyát, a fene esne bele! Holnap addig megyek, amíg nem találok isten bizony :,D
Sok sikert mindenkinek!
bsophiana
 
 


@bsophiana:
De jót nevettem ezen a gólya dolgon. :-D

Zuhanyzáskor nagyon sok tojcsisom volt. Tök jó. Nem mertem beavatkozni a szódabikarbónával, most tökèletes ez a nyák. Jaaj, csqk aludjanak el a gyerekek.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok,
Megjöttünk genetikairól, úgy néz ki Benink (Benett) lesz apuka legnagyobb örömére. Én mondjuk éreztem, hogy fiú a 10. héttől kezdve, meg pocak forma alapján is.
Caroline: Jó huncutkodást

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
jajj nagyon tetszik a Benett név :) gratula a kisfiadhoz :-D
bunny88
 
 


@caroline4:
mi a kapcsolat a szódabikarbóna és a nyák között? bocsi én nem halottam ilyenről :)
bunny88
 
 


Kiscsillag: Gratula! :-D
Nálunk én szeretnék fiút inkább :-D

Jajj én is gondoltam egy kis összebújásra ma este,de így nem akarom hogy elkapja a férjem.
Caroline minden bele :-P

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@kiscsillag201:


Gratulálok a kisfiúhoz. :) Nekem is nagyon tetszik a Benett név. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Kiscsillag de szuper! Nagyon tetszik a nèv!

Caroline remèljük kidöl a gyereksereg :D es szuper hogy megjelent a termèkeny nyák.

Jajj rám a frász jött átlatszo folyasom volt es majdnem szivrohamot kaptam. De aztan láttam hogy tènyleg csak átlatszo utánaolvastam ès normális. Meg enyhèbb görcseim is voltak egy kevès be is vettem egy masodik magneziumot, jo is èrezhetöen lazit :)

Joejt mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Little! A tünetek miatt ne aggódj! Nekem a 6. Hètig semmu de semmi tünetem nem szokott lenni. A kis 3 èvesemnèl 6.5 hetesen jött az első hányingerem. Nyugi.

Bunny! A nyákhoz nincs köze a szódabikabónának, hanem csak a hüvely savasságát tudja picit semlegesíteni. Lúgosít. A túl savas közegben nem maradnak sokáig èletben a kiskatonák.
Vègül nem vetettem be, mert hónapok óta most a legjobb a nyákom. Köszi E vitamin!

Szóval együtt voltunk a kedvessel, aztán remèlem vhogy mèg csak sikerül pozi ovuteszt napján is vagy utána egy nappal. Ma reggelu ovuteszt negatív. De mivel a hőm leesett ma reggelre ezèrt gondolom du már pozi lesz. (Múlt ciklusban így volt)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@kiscsillag201:
Nekem is tetszett ez a nèv anno. Szèp neveket adtam a gyerekeimnek, ritka nèv mindegyikè. Akit èrdekel megírom priviben.

Korábban feltettem magamról egy kèpet, nem tudjátok hogyan szedethetnèm le? Mivel nyitott topic ezèrt nem szeretnèm ha ismerőseim rámismernènek majd mert elèg sok kènyes-nyákos kèrdèst boncolgattam már itt. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jo reggelt Lanyok, nekem ma is ugyan ugy 36,9 a hom :( nem emelkedett. Lehet tenyleg abbahagyom a homerozest es majd csak 17.-en tesztelek :) :D

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


továbbra sem értem, miért baj, ha 36,9 a hőd? Az nem rossz? Nekem is ingadozott a terhesgörbéken a luteálisom hője. Semmi baj. Tökéletes, a cover line fölött van és nem csökkent tovább a vonalhoz közel. 





14. cn.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?