Új privát üzeneted érkezett!

@latkafr:


Nekem meg olyan a görbém, mint az EKG mintája.
Megvan a két szakasz, de két egymást követő napon teljesen eltérő adatok vannak...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@bsophiana: Kényes kérdés, de szerintem itt nincs tabu :) Nekem is szokott fájni, főleg ha kimarad egy hét (volt hogy 2 hónap is, mert külföldön dolgozott). Nekem nem közben, inkább utána közvetlenül vagy másnap érzem, hogy fáj. Leginkább a termékeny napok előtt vagy után, gondolom kevesebb a természetes síkosítás :)



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@scolo: az enyém is egy katasztrófa, ahogy kinéz, mindjárt feltöltöm :)

bikbok
 
 

 
 

itt is van. szerencsére még a kép is jól sikerült :) :)
bikbok
 
 


@bikbok:


Nem semmi, az enyém kicsit azért szolídabb, de nincs benne egyenletes rész...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


nekem ilyen még nem volt :D elég mókásan alakul a luteális. mondjuk én elemzésben nem vagyok jó, de látványra érdekes.
bikbok
 
 


Én utána mentem az elemzésnek, és soktíz görbét megnéztem... kíváncsi vagyok mi lesz a végkifejlet mindkettőnknél...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@bsophiana:
Az én párom is szép méretekkel rendelkezik, és én is szoktam érezni, néha elég hasogató, de póz függő hogy hol hasít jobban hol nem.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@bsophiana:
18 karika ()


Igern nálunk is az első behatolásnál szokott fájni (ezért használunk sikosíítót) így csökkent az ideje és a mértéke. De nekem ha netalán nem fájna az elöbb leírtakkor akkor is fáj első pisilésnél (és az nagyon tud csipni). De nagyban befolyásolja hogy milyen a pozítció az együttlétkor. pl.: nálunk a lovaglásnál nagyon fáj, de a misszionárius póznál kevésbé.

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@bsophiana:


Köszönöm a gratulációt!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Csajok a próféta szóljon belőletek,nem bánnám ha lenne még esélyem :-D
Ma ugy dolgozom,hogy nem is találkozom a férjemmel, úgyhogy a mai nap kilőve.
De majd holnap :-D

13.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@bikbok: ez siman lehet babas gorbe ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Az az optimalis ( amennyire kielemeztem a gorbeket) hogy ha a follis fazisban a coverline alatt van. Annak fluktuacioja tok mindegy ;) Az ovukor a ho visszaesese, majd masnap reggeli megugrasa szinten oromteli. Utana en ugy latom, hogy ha valakinek tul lepcsos, es komotosan emelkedik kilengesek nelkul, es a 14. Dpo korul megjon annak egy egeszseges lutealis fazisa van. Babas gorbeknek en ugy lattam, hogy a " beagyazodasi" 6-7 nap korulni hovisszaeses utan ha cikk-cakkal is de fentmarad a ho a 18. dpo ig , az babas lehet nagyon nagy % kal ;) Remelem jol osszeszedtem a tapasztalataimat ;)
Viszont tudtok nekem segiteni a 21. cn-i laborommal kapcs, akik voltak ilyenen, vagy ertenek hozza :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sikositoval kapcs, soha nem hasznaltuk. En ehhez prude vagyok sajnos. :( Igy a parommal hosszabbak lett a felvezeto huncutkodasok, ami egyebkent ugy tudom fokozza az a katonak mennyiseget es minoseget, Csak ugy mint nalunk a nyakot is, amiben lenyegeben segitve eljuthatnak a petehez a fickok. A sikositorol amugy meg ugy tudom, h kifejezetten rossz a spermaknak :(

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: de jó, hogy itt vagy, vártalak, mert nekem Te vagy a görbe guru :D azt mondod jó lehet?
bikbok
 
 


Nekem a 6-7-8. napokon a legnagyobb a hőm... no akkor lehet buktam.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@latkafr: itt lehet olyat kapni, ami kifejezetten megtermékenyülést elősegítő, azt hiszem magnézium és calcium van benne, hogy jobban tudjanak úszni a versenyzők.

bikbok
 
 


@latkafr: laborral kapcs: én azt mondanám, hogy elég tökéletesen néz ki :) mindkét érték megfelelően magas 21.napinak. D vitamint nézettél végül?

bikbok
 
 


@bikbok:
Nem, sajnos rohantam es oszinten eszembe sem jutott. A laboros doki lebeszelt a tshrol is es minden mas indikatorrol is mert folosleges szerinte most a 21. cn on babatervezeshez, csak penzkidobas lenne (3000 huf/ tetel ) ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


terhes görbéim ha valakit érdekel:
2007-ből


2011-ből





és a missed ab végű 2015-ös:



lehet látni belőlük, hogy ahány, annyi féle. A nemterhes görbéim is ennyire eltérőek. NIncs két egyforma görmbém pedig van egy jó pár.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


bár ahogy most elnézem a 6-7. napon nekem is följebb ment picit a hőm. :) megérte egy lapra másolni a görbéket, még a végén felfedezek benne némi hasonlóságot :)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@bikbok: Cuki vagy! Koszonom a megtiszteltetest!
En ugy gondolom, h ha volt eleg termekeny tojcsis nyakod, akkor a 13. cn i huncutkodasbol szepen beerhetett a ficko ;) A 15.cni emelkedes nagyon szep :) komolyan! Tehat tuti meg volt az ovud ;) Az 1 es az 5. dpos napi emelkedes is hajaz a jo omennek tekintett trifazisra, ha hozzacsapjuk a 12. dpos emelkedest, bar annyiban vagyok bizonytalan, h az 5.cni 37,2 es a mostani 12dpos 37,00 mennyire tekintheto a harmadik fazisnak. :) De fazis ide vagy oda, nekem tetszik a gorbed. Remeljuk szepen fent is marad meg legalabb 6-8 napig es te is oromot szerzel nekunk egy pozi hcg teszttel :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@caroline4:
Engem nagyon is erdekel ;) Tok jo hogy vezetted akkor is a hodet, most okosodhatunk belole ;) Osztom h nem nagyon van ket koppra ugyanolyan gorbe, meg ugyan annak a nonek is lehet minden cikllus mas, de az is igaz, h vannak sarokmintak, amiket felismerve, azert kezdthetunk remenykedni ;) De ha megsem pozi vegul a teszt, akkor legalabb iranymutatas, h a kovi ciklusban mit kellene valtoztatnunk ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@caroline4:
Engem nagyon is erdekel ;) Tok jo hogy vezetted akkor is a hodet, most okosodhatunk belole ;) Osztom h nem nagyon van ket koppra ugyanolyan gorbe, meg ugyan annak a nonek is lehet minden cikllus mas, de az is igaz, h vannak sarokmintak, amiket felismerve, azert kezdthetunk remenykedni ;) De ha megsem pozi vegul a teszt, akkor legalabb iranymutatas, h a kovi ciklusban mit kellene valtoztatnunk ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: :*  majd tudósítok hogyan alakulnak a dolgok

bikbok
 
 


@bikbok:
Oh , hat nem vagyok kepben ezekkel, de akkor megnyugodtam. Mert sokszor olvasom en is babatervezos forumban, h sikosito igy- meg sikosito ugy, es en egybol osszekapcsoltan a spermium gyilkos tulajdonsaggal es sajnaltam azokat, akik ugy probaljoznak, h ilyen merget hasznalnak kozben :( Amugy en renyleg hiszem, h nincs ezekre szukseg, ha felvezetitek kozosen az egyuttletet ;) Elhiszem, h idoigenyesebb es melo van benne, de attol lesz nem pusztan babagyarto aktus, hanem igazi intim egyuttlet testtel-lelekkel ;) <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@caroline4:


Köszönöm akkor talán mégis van remény... 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@latkafr: ebben teljesen igazad van, nem is szabad hogy az elejét helyettesítse. Ezek akkor jók szerintem, mármint az úszást segítős verziók, amikor még valami extrát be akar vetni az ember. Illetve vannak olyan dolgok, amihez eleve jól jön a síkosító és akkor már ilyen legyen az ;)

bikbok
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@caroline4: tök jók a görbék, köszönjük. Én most azt játszottam a fertility frienden, hogy összehasonlítottam az enyémet babás görbékkel különböző azonosságokat rögzítve. pl együttlét ideje, ovu ideje stb. elég sokat talált :) Caroline, Te mikorra várod most az ovudat?
bikbok
 
 


Frissített listánk:


bikbok ápr. 10.
scolo ápr. 14-15.

kolibri25 ápr. 15.
bunny88 ápr. 16-17.
latkafr ápr. 17.
molyocska ápr. 19.
krystin ápr. 24.
caroline4 ápr. 27.
bsophiaba ápr.28.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Kis segítséget szeretnék kérni.
Most elmentem WC-re és nem tudom örülnöm kellene vagy keseregnem.
A bugyimon találtam egy száraz fehér foltot. Ez mi lehet?
A 9.dpo-n járok és a 7.-től fáj alul a hasam is, hőm most (7-9) van a legmagasabban.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo: szerintem ez a szimpla ovu utáni krémesebb hüvelyváladék, amit vagy észrevesz az ember a fehérneműn, vagy nem (ha nincs akkora mennyiségben). Sok helyen azt írják, hogy ez valami szuperjó jel. Nekem sose semmilyen folyásom nem volt, csak a termékeny nyák ovukor, meg most a fehérneműn ez a fehéres verzió.

bikbok
 
 


@bikbok:


Most tapasztaltam először ilyet. Törléskor minden száraz volt, és mivel nem voltunk együtt se 2 napja így az se lehet. Ezért kérdeztem meg.
Menses előtt nekem 1-2 nappal szokott lenni, de az még (remélhetőleg) odébb van.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@latkafr:


Szerintem a laborod nagyon jó. 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo: Koszi a szakvelemenyt ;) A 3. cn-i lenne szerintem erdekesebb, majd azt is megosztanam, ha szabad es akkor azt is velemenyeznetek kerlek nekem?
Amugy most ertunk haza. Hullak vagyunk a ferjem egesz heten melozott, en meg logisztikus duracell nyuszinak ereztem magam. Rohangaltam... Az iphone 12.000 lepest szamolt nekem, es 25 emeletet ;) 7 vegen pihi lesz az tuti!!
Most a hom 37,1 de tudom ez nem szamit, azonban mikor jottunk haza obidai dunaparton a ferjem a kocsibol latott egy golyat ;) tenyleg igazi golya volt ;) Szoval nem is tudom, szeretnem hinni, hogy talan trnyleg beagyazodasi dolog volt ma hajnalban ;) de majd meglatjuk.

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@scolo: szerintem is az a cervix valadekod, ami a mensi utani nehany szaraz nap utan jelentkezik feheresen, majd opalos, vegul ahogy egyre termekenyebb leszel ugy tisztul, mig vegul az ovud kornyeken lesz nyers tojasfeherjes. Ez altalaban 1-3 napig ilyen, es igen ekkor kell/ lehet/ szabad/ erdemes huncutkodni. Ha megtortent az ovu utana ujra elkezd opalosodni, majd egyre feherebb es surubb lesz hogy betudja tolteni a szerepet ( hogy nyakdugo lehessen ;) ) Szerintem ennek a megszaradt maradvanyat lattad ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Little, meselj hogy vagy? Mi a plan? (terv) Mikor mondod el az egyetlenednek? Mikor es hogy intezed a fokit? Jaj annyira orulok, hogy lazan, szepen osszejott minden stressztol mentesen a baboca ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@gorzi: illetve nalatok mi totrenik? Hogy vagytok? Meselj, ha lesz idod ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
Sajnos mint írtam hogy nálunk sikosítóra szükségem van. Mi hiába huzzúk az előjátékot nekem sajnos nincs több nyákom ( tapasztalatból mondom) és csak azt érem el hogy túl korán lesz meg az orgazmus amit utána nem tudok újra produkálni ( már mindent kiprobáltunk ami létezik). Szóval a nagy szárazságra kell nekem a sikosítás ami lehet a boltban venni vagy mi azt is részesítjük előnyben baba olaj vagy a jó öreg vazelin.

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@latkafr:
Köszönöm kérdésed, beszéltem ma dokival megyék hozzá 22.-én. Számításom szerint már hallani lehet majd a babót. Elkezdtek jönni a rosszullétek ( még csak hányinger), szedem a Gravidát most vettem plusz folsavat, meg a biztonság kedvéért B6-ot. Tünetem maradt a mell érzékenység és fájdalom, meg még meg is vannak duzzadva.

Kép
gorzi
Keszthely
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ha majd tesoban gondolkodtok ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
Köszönöm a linket, férjemmel elolvastatom és körbe nézünk hogy ezeket hol is lehet kapni.

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Bikbok! !a telefonos app a 13. Cn.ra jósolja az ovum. A ciklus.hu a 16. Cn-ra. Tehát jövőhèt hètfőtől csüt.ig bármikor lehet. Ma mèg nega volt az ovutesztem.


10. Cn.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Latkafr köszi kèrdèsed minden rendben! Mèg mindig szinte tünetmentes vagyok.. picit aggaszt is de igyekszem semmi rosszra gondolni..
A hanyingert ugy olvasom jellemzöen csak a 6./7.hèten jelenik meg. Èn hètfön töltöm a 6.ot utolso menzesztöl szamitva de mèg ahhoz kèpest 3/4 nap minuszban is vagyok szoval raèrek nameg olyanok is vannak akik egyaltalan nincsenek rosszul szoval kitudja..
Dokihoz a jövö hèt utàn gondoltam menni..
Páromnak megvolt tegnap este a beavatás perceken át csak ölelkeztünk ès odavolt a gólyáèrt amit rajzoltam :-)
Vègsö döntès nem utazunk haza.. jobb is mert holnap orszagos reptèri sztrajk lesz bele is esik az idöintervallumba a járatunk.. szoval a reptèren töltöttük volna kb az egèsz napot.. Anyumèknak rossz volt lemondani a hètvègèt de majd pár hèt mulva annál jobb lesz elmondani az igazságot..

Ti meddig maradtok?
Szerintem nagyon jo jel a mostani höleesès neked ilyened nem is igazan volt eddig ugy rèmlik..
Remèlem hogy jön a baby boom tökjò lenne a babavárást is együtt vinni, sokunkkal innen a forumbol.. :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok lányok!

Ma este érdekes dolgot tapasztaltam, Volt vakbélműtétem még 4 éve, laporoscopiás.Ez azt jelenti, hogy 3 pici vágást ejtenek a hason. Az egyik a köldököm felett van. Ma kb 3-szor, 4-szer elég erősen belenyilalt, szúrt a fájdalom. Nem tudom mi lehetett...még nem volt ilyen. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Littleb:
De jó, hogy így tudta meg. Jó volt az ötleted!
Szerintem jól döntöttetek a repüléssel kapcsolatban! :) De majd kárpótol az örömük, amikor meg tudjáka szülők az okát! :) Ők mennek hozzátok, vagy majd ti a 12. hét után?

Latkafr:
Izgalmas napok jönnek! Reméljük minden 2 csíkosan alakul! :D Feltöltöm a görbém, mondjuk sok változás nem történt... :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 73600_.png
kolibri25
 
 


@littlebiscuit:
Nagyon jo kis meglepit talaltal ki!Gondolom azota is orommamorban usztok ;-)
A tunetek miatt ne izgulj,engem a hanyas-hanyinger-emelyges teljesen elkerult.Nem nott duplajara a mellem.Faradekony vagyok es nagyon sokat jarok pisilni,ennyi tunetem van.Persze vannak pattik meg a cicim kinezete azert valtozott,de a tipikus terhestunetek elkerulnek.
Nekem is hosszabb ciklusaim voltak(30-31 napos),en 8.heten voltam ultrahangon es csak 1 nappal volt lemaradva a meretei alapjan a mensitol szamitott idotol.A 12.hetin pedig mar nagyobb volt ket nappal :lol: De megertelek,en is mindig igy szamoltam,hogy meg biztos kisebb par nappal.
Anyukadeknak csak a 12.het utan tervezitek megmondani?

mimkosz
Budapest
 
 


@littlebiscuit: Szep jo reggelt! Szerintem se aggodj azert mert viszonylag "tunetmentes" vagy. A tesom felesegenek is csak a 10-12. heten kezdodtek a dolgok. :) A kerdesre valaszolva, a kovi heten meg biztosan, utana meg meg nem biztos de szeretnenk maradni. Meglatjuk :)
Kolibri, latom neked se volt ovus ho visszaesesed, ahogy nekem sem most ;) Viszont az idozites nagyon jonak tunik ;) Remelem szepen fent marad a hod aztan szep pozit tesztelsz ;)
Annyit vettem eszre, hogy ha nem rohangalok, es nyugalmi helyzetben vagyok van egy enyhe pisi ingerem. Sajnos tudni kell rolam h iszonyat keves a folyadekbevitelem :( Egy nap max 0,5 liter :( Egyszeruen nem kivanom es nem is vagyok szomjas :( Tegnap ennek ellenere minimum 3x voltam pisilni :( Attol tartok, h felfaztam, bar meg soha nem voltam felfazva, tehat nem vagyok kepben annak tuneteivel. Mas panaszom nincs. :)
A ferjem total ravan kattanva, hogy tegnap golyat lattunk a belvarosban szabadon. ;) Anyumat is megkelepelte anno egy golya mikor mar avpocakjaban voltam kb szedercsira alakban ;) Szoval ez neki jo omen, de meglatjuk ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?