Új privát üzeneted érkezett!

@lolo8280:


Szépek vagytok 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Lolo gratulálok!
A kollégáméknál most derül,t ki az ikrekről hogy az egyik fiú a másik lány.

Csajok nem tudom ma mi van velem,de nézem a Jön a baba Hadas Krisztával és kb 5 percenként bőgöm el magam.Tiszta lelkis vagyok.

Igen a ciklus. hu 24-re írja a mensit,meg ha most volt az ovum akkor papírforma szerint is akkor kéne megjönnie.



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


CSENIKO:
én àprilis 16-17 körül :)
bunny88
 
 

 
 

LOLO:
nagyon cukik a babàk :-D
bunny88
 
 


lolo8280: nagyon szepek es vegre ezt az uh-t meg en is tudom ertelmezni es en latom oket!! <3 Gratula megegyszer!!
Cseniko: Tok szupi, h ebben a honapban te szedted ossze a "nem vartak napjat " :) En 16.-an terveztem tesztelni, de hivatalosan 17.-re nem várjuk ;) Addigra remelhetoen Little sem fog minket addig varatni a pozi tesztelesevel <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Lolo: nagyon gratula a kicsikhez!! Lehet tudni hogy sikerül természetesen szűlni őket vagy császár lesz? Azt lehet tudni hogy milyen ütemben fejlődnek? Lehet tudni hány grammosak? Bocsi sok a kérdés!! :-)

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@krystin:


jajj azt én is láttam, tényleg pityergős, főleg ha az ember épp babát szeretne :)
bikbok
 
 


@gorzi:


Biztos császár lesz, elöző két  szülésem is császár volt, úgyhogy ez nem is kérdés!
Pontosan fej fej mellett haladnak, koruknak megfelelő méretekkel! CRL meg ilyenek minden rendben, pontos adatot nem tudok, mert most nincs itt a lelet, grammot most nem mértek, majd  a következő genetikai uh-n. De látszódott mindenük, ujjacskák, tenyér, combcsont, gerinc, tényleg minden!


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lolo! Olyan jó látni a kèpeket. Cukik ès formásak.

Gratulálok. Nagy a pocakod? Mióta èrzed a mozgásukat?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Növekszik, de még nem nagy! Majd teszek fel képet! Biztosan érezni kb 1 hete kezdtem, előtte csak sejteni lehetett őket ! Ma vagyunk 16+6!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Èn április 27.ère nem várom egyelőre. De mèg változhat.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok! :)

Lolo kösznjük a képeket, megvolt a napi plusz feltöltődés! :)

Én 15-ére nem várom, a ciklus.hu is végre oda húzta az ovut, amikor én is gondoltam és éreztem is!
Ma vagyok a 6.dpo-n és (bocsi) fehér, krémszerű folyásom volt ma, nem is kevés... De nem fáj meg semmi szerencsére!

Littleb.: Én Carolinenal értek egyet. Remélem tesztelsz hamarosan egyet, ami szép, erős, két csíkos lesz! ;)

Itt a hőgörbém:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 00800_.png
kolibri25
 
 


@kolibri25:
Uh eleg klassz a gorbed ;) Remeljuk szepen fentmarad a hod! ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Reméljük! :D
kolibri25
 
 


Frissített listánk:


bikbok ápr. 10.
kolibri25 ápr. 15.
bunny88 ápr. 16-17.
latkafr ápr. 17.
molyocska ápr. 19.
krystin ápr. 24.
caroline4 ápr. 27.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:


és Te? :) :)
bikbok
 
 


Csajok!


Van egy kis problémám, nem tudom mire vélni. Ma délután picit ledőltem pihenni, ragadt le a szemem, és egyetlen egy erős nyílalást éreztem a hüvelyben, és most pisilésnél töröltem és bocsi a gusztustalanságért, de ilyen pirosas-barnás nyálkás dolog volt a papíron. Ez lenne a beágyazódási vérzés? Vagy megfog jönni? Ismét össze zavarodtam, minden hónapban megtréfál a szervezetem.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 00800_.png


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@bikbok:


elméletileg én 10-11, de gőzöm nincs jelenleg hogy állok. 

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Cseniko szerintem lehet.
Nem tudom,most nincs semmi optimizmusom,szerintem megint nem jókor voltunk együtt.
Így két nappal elötte...
Főleg hogy valaki már írta itt hogy nem élnek 2 napig...
Nem is sejtettem hogy ez lesz az ovu, csak azt hittem picit leesett a hő a kevesebb alvástól de majd visszaáll,nem gondoltam hogy így fog emelkedni.
Most megint el lett b.szva ez a hónap...
Azért reménykedek,hogy lesz "igazi" ovum még.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Cseniko! Nagyooon jóó jel 7. Dpon a hüvelybenyillalás. Mindig baba volt mikor volt nekem ilyen. Ès mèg pici vèrzès. Szerintem neked most sikerült.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Cseniko! Most látom inkább a kilencedik dpon jársz már. Kèpzeld a kislányomnál 3n is a 9. Dpon èreztem ezt. Ès akkor a 12. Dpon teszteltem pozit.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@cseniko:
Nagyon ügyesen összeszedted a listàt :-D
Én amondó vagyok h lehet beàgyazôdàsi, bàr nem értek hozzà, de nagyon remélem h sikerül nektek :-D meg persze mindenkinek ;-)
bunny88
 
 


@caroline4:
@bunny88:
Köszönöm nektek a bíztatást, a próféta szóljon belőletek, de ez lehet hogy mensi lesz :( mert nem csak pecsételgetés, reggelre is egy adag nyákot töröltem, kíváncsi leszek milyen ez és meddig tart. Nem tudom hogy a beágyazódási vérzés az minőségre és mennyiségre milyen szokott lenni.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Lányok... a várva várt perc eljött..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Hihetetlen volt.. èpphogy letettem vizszintesbe már ott voltak a csikok..
Ennyi nekem èrdemes volt varni. Olyan tesztem lett amilyen mèg soha ès nem kell ujracsinalni.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@cseniko:


A listába...
Én 14-15 (nem tudom, hogy a lutearis fázisom 13 vagy 14 nap)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@littlebiscuit:


Tökéletes 
Gratulálok 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Littlebiscuit: Gratulálok! Ez egy gyönyörű pozitív!

Cseniko:Én drukkolok neked!
Nem lenne meg nagyon korai mensinek?
Én nem érzem,hogy sikerült volna,meg kicsit bizonytalan is vagyok hogy akkor volt-e ovu...

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


A kiskatonák (ahogy szoktátok hívni őket) 72 óráig élnek, és 48 óráig termékenyítőek, így szerintem fel a fejjel lehet ebből még valami. 

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@littlebiscuit:


Gratulálok. :) Juj de jó tudtam hogy neked is ott lesz a 2. csík. :) Hogy vagy? Vannak tüneteid? Akkor lehet hogy az a kis barnázás tényleg az volt hogy emlékezett a szervezeted a mensire de mégse jött meg rendesen mert már ott volt bent a kis picuri. :)


@lolo8280:


Gratulálok a kisfiúhoz. :) Reméljük lassan a másik is megmutatja magát. :)


Ez a hónap se múlik el pozitív teszt nélkül. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@krystin:


Nekem is úgy volt hogy március 4.és 5. én voltunk együtt és március 8ra ment fel a hőm. Akkor délután éreztem is hogy nagyon fáj a bal petefészkem, de akkor csak este tudtunk együtt lenni és szerintem azok a katonák értek oda amik már 5.-e óta ott várakoztak. Legalább is remélem mert így lehet hogy kislány lesz. :) Majd kiderül. :) De én szurkolok neked. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@littlebiscuit:
Gratulálok :) Azért ha tudsz az előzmények miatt menj el kint orvoshoz. Mikor utazol haza?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit:
Jajj de jó! Ez aztán nagyon szép pozi! Annyira örülök nektek!! Csúcsszupi!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Köszi lányok!

Ritus,
Igen biztos a menzesz 'erőlködött' de aztán a hormonok nyugalomra intették :D
Csak annyira elvesztettem a reményt mikor az első halványbarnás törlést megláttam teljesen leirtam a hónapot. Talán jobb is hogy igy alakult. Ha nincs barnázás, tesztelek egy halványat aztán aggódom mert egész hétvégén csak mentünk és mentünk... Ehelyett teljesen nyugodt voltam hogy na majd ugyis megjön.
Tünetem épphogy.. Enyhén fájnak a melleim, de tényleg csak minimálisan. Kb ennyi. Remélem igy is marad :)

Kiscsillag,
na épp ez az, egy hete pontosan, a barnázás miatt és hogy leirtam a hónap sikerét, vettünk haza repjegyet, most szombaton megyünk és hétfőn jövünk vissza.. Igaz azt az elhatározást tettem pár hónapja hogy nem repülök az első trimeszterben, most mégis úgy döntöttem, megyünk..
Orvoshoz pedig a 7. hét környékén gondoltam menni mivel még 3-4 nap minuszban vagyok a későbbi peteérés miatt ez kb ideális lehet.
Ami miatt előbb mennék az az ha a progeszteronom a multkori mérésnél alacsony lett volna, de nem, épp ellenkeződleg. Illetve ha ki kellene iratni magam melóból, dehát a laptoppal dolgozni az nem épp megerőltető szóval nincs rá ok (sajnos) :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Azért óvatosan a repüléssel. :( Nem akarok okoskodni de lehet jobb lenne ha kihagynád és csak a 13. hét után repülnél.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit: Hatalmas gratuláció! Annyira Örülök :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@littlebiscuit:


Örülök nagyon! :D Na csak meglett az az áhított, évfordulós ajándék! ;)
Remélem jólalakul minden!

7.dpo
kolibri25
 
 


@littlebiscuit:


Örülj addig még csak a melleid feszülnek. :) Nekem majd leszakadnak a melleim, meg is duzzadtak (a párom legnagyobb örömére), de a legrosszabb nem is a hányinger lenne mert azt már megszoktam, hanem most is rohantam hányni de már semmi nincs a gyomromba csak epét hányok. (bocsi). Szóval remélem téged elkerül ez a része és inkább csak a mellfeszülés lesz csak tüneted. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Próbálj meg citromos vizet inni, csökkenti a savat. én is az miatt hánytam, de a 8. héten elmúlt szerencsére. :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


A gyomorsavammal nincs probléma szerencsére nem érzem hogy magas lenne. Egyszer kétszer tapasztaltam hogy magas volt de az is utoljásra szilveszterkor volt. Már igazából lassan mindent kipróbáltam. Limonádét, gyömbéres italokat, natur rágcsákat a jégkocka szopogatás maradt ki, de még szerintem nincs hozzá elég meleg. Sajnos mindegyik egy két napig volt jó. Tegnap előtt délután kezdődött újra a hányás előtte csak éppen hogy hányingerem volt. Még örültem is hogy kezd elmúlni. A B6 vitamin se nagyon használ. Szóval ezt most ki kell bírni aztán csak elmúlik. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@littlebiscuit:
Gratulálok!! Annyira de annyira örülök, a tesztednek. Annyira éreztem, hogy sikerül neked. Jaj ez annyira feldobta a mai napom.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Kiscsillag.
tudom persze nyugodtabb lennék ha nem repülnék.
Csak már annyira nehéz mert január óta nem voltam otthon és ha most betartom az első trimeszteres fogadalmat akkor május legvégén mehetek.. Anyum már bőg a telefonba :( A multkor ahogy mondtam nekik hogy jövünk úgy örültek mintha már az unokát jelentettem volna be. És most akkor ki kellene találni valami indokot ami miatt nem megyünk mégse de vajon mit :( nyilván nem mondhatom igy telefonba hogy hát mert ugy néz ki baba lesz. Persze a pénz a legkevesebb de 130 euro is hello  (40 ezer ft).
Ajh :(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


LittleBiscuit, grande felicitation :) Annyira szuper!! Megereztem h tesztelsz, miattad jottem csak fel a forumra :) En uton vagyok a KRM korhazba, laborra :) Majd delutan visszaolvaslak csajok titeket! Szep napot Mindenkinek es Little Boldogsagos Babavárast! A golyat ne feledd el megjutalmazni <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:


Végre! Nagyon örülök, megsirattál :D jajj már annyira drukkoltam :) Hatalmas gratuláció!

@ritus922:


Sima sós pattogatott kukorica nekem nagyon bevállt, egy próbát megér!

szandra0408
 
 


oh a gorbed pld pls toltsd fel nekunk :) Hatha okosabbak leszunk <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@szandra0408:


Köszi kipróbálom majd csak jelenleg nincs itthon majd délután elmegyek és veszek. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@krystin:
De korai lenne mensinek. Ahhoz az ovuhoz amit én gondolok 14 nap lut fázissal 10-11.-én kéne, a ciklus.hu szerinti ovumhoz 13-14.-én, de ha a ciklus napot nézzük 20-21.-én kéne, de ovutól számoljuk tudom. Szóval az első kettő a lehetséges nem várt napja.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Sziasztok! Szeretnék egy kis segìtséget kérni,ugyanis úgy alakult,hogy idén mégsem lesz babám... .... :( :( Tudom volt már vitaminokról szó,sőt fotó is, de nem tudom hol,ha segìtenétek újra leìrni megköszönném. Az e vitaminról szeretnék infot, melyik a legjobb.Patikábol recept nélkül beszerezhetőt. Úgy döntött a férjem,hogy szedne e,c vitamint, meg amit érdemes még a katonák felturbózása érdekében. Talán külön külön jobb,mint a megbìzhatatlan multivitaminok.
adele666
 
 


@littlebiscuit:


Éljen, éljen, éljen!!!!!!!Hatalmas gratuláció!Ezek aztán a jó hírek!Párod hogy fogadta?Nagyszülők megtudják most hétvégén ha hazamentek?

mimkosz
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?