Új privát üzeneted érkezett!

Ez pedig az én esküvői ruhám. Egy kicsit nem teljesen szokványos. A hátulján a fűző, rózsaszín zsinórral volt megkötve.

Kép
gorzi
Keszthely
 
 



Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi:


Szép ruha :) Lehet csak nén nem láttam, de lehet tudni mióta késik?

szandra0408
 
 

 
 

@gorzi:


szépséges..:)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@gorzi:


nagyon szép voltál, őrült jó ez a pink a fehérrel :)
bikbok
 
 


Köszönöm.
Szandra: igen 10 napja késik és van két halvány tesztem ( az utcsó erősödött egy hagyányit).
gorzi
Keszthely
 
 


@bikbok:
Amikor először volt szó a szín összeállításról én magam sem gondoltam volna hogy ennyire jó lesz és mivel lila ( inkább rózsaszín) kálám volt így tényleg nagyon szép volt.

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi:


Dokihoz mikor mész?

szandra0408
 
 


Gorzi mint láttad nekem a lila volt ilyen,a kedvenc színem.
Lila-fehér volt a csokor meg a dekoráció is :)

Nagy lendülettel állok neki a hónapnak bizakodom,remélem lesz rá okom.

Úgy néz ki bekaptam egy kötőhártya gyulladást.
Az itteni SZTK-s ügyeletről elküldtek,mondván ez szemészeti probléma menjek oda.
Természetesen a város másik fele....
Úgyhogy mondta a doki, ha gondolom akkor kamillázzam, aztán holnap reggel 8-ra meg menjek az SZTKban a szemészetre.


8.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


az is nagyon jó kombináció!!

Szemedet sajnálom, próbáld ne dörzsölni aztán remélhetőleg pár nap szemcsepp és minden okés lesz.

Scolo hogy vagy???
bikbok
 
 


Nagyon boldog vagyok, a netről rendelt david ovutesztem határozottan pozitív, és kb 3 másodpercen belül! este kíváncsiságből csinálok egyet a fertinetesből is, hátha a teszttel volt a baj eddig. Végre jó hír :)






17. cn

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


akkor hajra, mindent bele :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@molyocska:


ez nagyon szép erős! Hajrá ;)
bikbok
 
 


@cseniko@bikbok: Köszi, ilyen még soha nem volt. Tényleg boldog vagyok tőle.

Tegnap este is volt akció, de akkor ezekszerint ma sem marad ki. Csináltam egy fertis tesztet és az is pozitív, úgyhogy megnyugodtam, csak kicsit kitolódott az ovu.

Kicsit bizonytalan vagyok. Ha ma pozitív a teszt, akkor elvileg holnap van az ovuláció. Így akkor én április 16-ra vagy 17-re nem várom? Bele kell számolnom az ovu napját is a luteális fázisba? Vagy az első dpo-tól kell nézni a 14 napot. 





Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


elvileg ovu utáni nap az első dpo, tehát onnantól 14 nap. Vagyis ovu még nem, hanem azt követő nap a 14ből az első.
Legyetek együtt minden pozitív napon és az első negatívon és akkor mindent megtettetek.
bikbok
 
 


@bikbok: Köszi, akkor én úgy számolom, hogy április 18 a nemvárt napja. Az előbb nem is tudom, hogyan jött ki 16-17 :D Kicst bizonytalan voltam ebben.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Számolgatok erősen. Ha nem sikerül a baba a következő két ciklusban, és ugyan így 30 nap körüli ciklusaim lesznek, akkor bizony menstruálni fogok az esküvőmön. Lehet kicsit korai ezen aggódni, de nem szeretnék így járni, nagyon körülményes lenne megoldani a hatalmas ruhában, bár lehet nem lehetetlen.

Akinek már volt esküvője, nem volt ilyen gondja?

Azt olvastam vannak olyan progeszteron tartalmú gyógyszerek, amivel késleltetni lehet, mivel megakadályozza a méhnyálkahártya leválását. Viszont egy babatervezős hónapban valószínűleg nem ajánlott.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


azt hiszem latkafr írta korábban, hogy sok citromlével ki lehet tolni a ciklust. De inkább legyél babás és kész :) :)
bikbok
 
 


Nekem ma egész nap hullámokban szurkál a méhem, egy hét múlva kell majd tesztelnem, de szerintem elkezdem kedden :)
bikbok
 
 


@bikbok:


Én is így szoktam, ezért rendelem 50 db-ossával a teszteket... :D  Imádok tesztelni, még akkor is ha negatív, bár jobban örülnék egy pozinak. Ha negatív lesz azért ne keseredj el, legalább te biztos vagy a peteérésedben, az már egy jó dolog :) Szurkolok neked nagyon. :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:


köszi a drukkot :) én is nagyon tesztelős vagyok, szeretem mihamarabb tudni, hogy mi a helyzet és ha baba van akkor nagyon odafigyelni már mindenre. Pl alaposabban megmosni mindent, no lágy tojás és penészes sajt stb. Az első pár hét eleve kritikus aztán utána minden héten fejlődik valamije. Végül is mire kb dokihoz kerül amúgy az ember akkor már szívhang is lehet, ergo egy nagyon fontos szervecske már létrejött.
bikbok
 
 


@bikbok:


így így, nagy igazság, de ugye ez elsülhet fordítva is, pozi teszt nagy boldogság, és aztán vérzés és nega teszt, spontán vetélés, és az egy nagyon rossz érzés, de ez nem fordul elő velünk, úgy hogy nincs gond :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@krystin:


részvétem a kötőhártyához, nem egy kellemes dolog, de szerencsére nem olyan komoly dolog, hamar rendbe jössz remélem..

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@molyocska:


Ez jóhír,akkor mindent bele! :) Tessék csábítani ;)

Bikbok szurkolok neked. Én, ha minden igaz,akkormég csak a 3.dpo-n járok, ez az az időszak, amikor még nincs mit figyelni, gyanakoni. Úgyhogy ma kikapcsolódásként kertészkedtem. Szerencsére jóidő is volt! :)

Mrshope: Köszönöm,hogy megosztod amiken keresztülmész.Erős vagy és remélem, hogy minden nehézség nélkül fogsz meggyógyulni! :)

Latkafr, cseniko, Bunny: veletek mi újság? Cseniko néztem a görbédet, szerintem akkor volt ovud, amikor te gondolod, nem értem miért máshova húzta...
 

Hamár ruha bemutató akkor én is feltöltöm az enyémet :)
kolibri25
 
 


Itt van minden hét történése, őrület, hogy milyen gyorsan fejlődnek


http://picibaba.hu/pocakkal/hetrol_hetre/az-otodik-het
bikbok
 
 


@cseniko:


hát igen, de azt is jobb tudni sztem, mert legalább tudnám, hogy mi zajlott odabent
De tényleg nem lesz ilyeeeeeen :)
bikbok
 
 


Szandra: Úgy gondoltam hogy április közepe vagy vége, mert inkább várok a dokival míg kb. lesz szívhang. Mindenképp veszek még egy olyan HCG tesztett amelyik kiírja hány hetes vagyok.
Kristyn: sajnálom a kötőhártya gyulladást sajnos nekem is többször volt azt tudnám tanácsolni hogy kamilla tea ( ahogy a doki mondta) egy nap többször is. Aztán a beteg szemednek egy külön törülkőző mert ugyanis fertőző mind a másik szemedre, mind a családra. Sűrű kézmosás, főleg ha megvakarod!! Kb. Ennyi, ja és ne ijedj meg ha reggel össze ragad a szemed, a páran húzatott is többször válts át.

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@kolibri25:


gyönyörű ruha, szép voltál nagyon!!
bikbok
 
 


Gorzi: Köszi a tanacsokat,nekem ezen kívül egyszer volt,inkább zavaró nagyon sokat könnyezek.
A szemcsepp szerencsére hamar lehúzza.
Még mázli hogy csak ennyi bajom van.
Elvileg jövőhétvégén lesz az ovu.
A ciklus.hu vasárnapot ír, a womanlogos app pénteket...
Én meg dolgozom szombaton is.
Pontosabban elvileg, mert lehet hogy betegállomány lesz belőle,mivel fertőző.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


El is felejtettem nektek mondani, hogy múlthéten végig hívtam az összes lehetséges miskolci kórházat, hogy időpontot kérjek endokrinológiára. Képzeljétek enyhén szólva kiakadtam, az egyikbe közölték, hogy a lakcímem miatt nem fogadnak, mert ott csak helyi lakcímmel rendelkezőket fogadnak, én hiába itt lakom a anyukámhoz vagyok még bejelentkezve, a másik kettőbe pedig októberi időpontot tudtak volna adni, így egy ismerőst kértem meg aki egészségügyi dolgozó, hogy próbáljon már meg nekem áprilisra időpontot intézni, jövőhéten tudom meg hogy sikerült e neki, ha nem akkor magánrendelésre fogok menni, csak hát azt győzzem fizetni minimálbérből, rá megy majd az egész fizetésem, nem semmi... de a babáért mindent. Csak azért elég idegesítő helyzet...

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@gorzi:


a hatodik héten sztem érdemes elmenni, akkor már általában van szívhang, kizárják a méhenkívülit, és megnyugtatnak, sztem érdemes lenne

szandra0408
 
 


@kolibri25:
most vagyok a 4. Dpon, ès borzalmasan fàjnak a melleim a bimbó körül, de nekem ovu utàn mindig szokott. Ezt leszàmitva vàrakozàs van :-)
Többiek?
Minenkinek gyönyörû a ruhàja !!!
bunny88
 
 


Sziasztok Lanyok, nagyon szepek vagytok menyasszonykent is ;) Pompas ruhakban igazi hercegnok voltatok a nagy napon! Molyocska gratu a pozi LH teszthez ;) Nalam furan alakulnak a dolgok. Lutealis fazisban vagyok, deva hom nem ugrott meg ugy mint a korabbi 2 ciklusomban ilyenkor. :( A gorbemet feltoltom azert. Csak a relevans egyuttleteket es adatokat toltottem fel. Mindenkepp nek szep hetet kivanok!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@gorzi:


teszteltél Gorzi! Később lehetett ovud, ha még halványka a teszt és kb.  10 napja késik. Erős már a mai? Kiváncsi vagyok. 

Little! remélem teszteltél, mert már szerintem zebra lenne.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



@szandra0408
:


Igen, már tervezem hogy hívom a dokit időpontért, de ugye a munkahelyen nem szeretném mert itt még a falnak is füle van így marad hogy pénteken mikor korábba végzek akkor fogok időpontott kérni. Elmondom neki a heylzetett.
Jól emlékszem hogy nálad volt olyan hogy mikor már tudtad hogy babát vársz és együtt voltatok a férjeddel akkor véreztél egy kicsit. Mert tegnap sajnos velem is megesett, ma már csak ilyen barna valami de már nem véres. Mit mondott neked a doki erről?? (túlságosan szeretük egymást lehet az a baj??)

@caroline4:


Igen ma is tesztel egyre szebben látszik és sokkal erősebb mint a szombati volt.




Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@latkafr:


olvastam, hogy nem a luteális szakasz magassága, hanem a hosszúsága számít. 
ha valakinek 18 napon át fönt marad a hője, akkor valószínűsíthető, hogy terhes.

Emiatt is mondom Little! Jó lenne ha jelentkeznél, mert annyira szeretnék már neked örülni. Mi újság? Ugye nem barnázol? Neked ez a 19. dpo, szóval tuti babás vagy, csak jó lenne már ha megerősítenél benne. 

Please! gyere!

6. cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Voltam dokinál,megnézte a szemem,szerencsére nem fertőző,csak simán begyulladt.
Kaptam rá szemcseppet,már csöpögtettem is.

Little nagyon el van veszve,pedig várjuk mint a messiást

Nagyon kíváncsi leszek erre a ciklusomra,csak barátcserjével.
Egyelőre tök jó a hőm,nem ugrál mint eddig.
Nekem is várakozás először az ovura,aztán a mensire.(pontosabban annak a hiányára)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 28000_.png

9.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Molyocska: ugyanebben a cipőben jártam, az esküvő napján jött volna meg a legdurvább, görcsölős időszakban. NORCOLUT nevű tabit vettem, háziorvos adott receptet, pár nappal előtte elkezdtem szedni és az abbahagyás után 3. nap meg is jött :) nem zavart be semmi olyat, nem hiszem,hogy baj lehet.

A többieknek jó próbàlkozást, gyönyörű pozi teszteket látok!
Little , gyere ,mert mi jobban izgulunk nálad lassan szerintem :D
bsophiana
 
 


@bsophiana: Hú, nagyon szépen köszönöm, felírtam a nevét, azért reménykedem, hogy nem lesz rá szükség.

Ma 11kor csináltam kettő féle ovutesztet. A fertis a kék és 10es, a rózsaszín david és 15ös. Érdekes nagyon, hogy mennyivel erősebb a david teszt, pedig ugyan abból a pisiből csináltam. Most mintha még erősebbek lennének, mint tegnap, úgyhogy ha jól értelmezem, akkor holnap lesz az ovu. A nemvárt pedig április 19. 

Most már tényleg nem tudom hogyan számoljak. Így hogy kicsúszott az ovulációm a 19. napra, akkor 34 napos lesz a ciklusom? Vagy ettől függetlenül megjöhet előbb is? Bonyolult a női szervezet. Van olyan, akinek ilyen későn volt mostanában ovuja?





@krystin: Örülök, hogy minden rendben van!


@gorzi: Tegyél majd fel képet az erősödésről, ha van rá időd! Kíváncsi vagyok :)


 





 

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Kellemes napot Mindenkinek 

Szépek voltatok fehérben 

Már szerencsére a rossz közérzet elmúlt, összefüggést még nem találtam, de figyelek, majd eldől.
Képzeljétek 1hóna után ma végre sikerült időpontot kapnom a kézspecimhez. Remélem sinen lesz a dolog, és 2 hét múlva jó híreket kapok.


Bár a jövő hétvégébe bele se merek gondolni annyi minden fog összesűrűsódni...


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


nekem tegnap és ma folyamatosaan húzgál a méhem. Nehéz körbeírni, de olyan mintha egy marionett bábú lenne ott bent és néha meg meg húzná egyik-másik végtagját. Még a szalagokat is érzem :) cicik óriásiak és fájnak oldalt. Izgalmas napok jönnek :) Hőm kicsit ugrál, de ovu óta coverline felett van, csak nem 37 hanem csak 336,8-36,9 körül van.
bikbok
 
 


@gorzi:


Volt ilyen, igen előfordul, a vérbőség miatt, de azért említsd meg a dokinak, még tüsszentésnél is előfordul. Idegeskedni ezen sem szabad, árt a babának. :)

szandra0408
 
 


@molyocska:


Ez tényleg érdekes hogy a kevésbé érzékenyebb lett jobban pozitív. Nekem is az LH napokig halvány pozitív volt így lehet hogy több napig lesz pozitív a teszted.
Persze csinálok képet, de csak 5 óra után tudom feltölteni!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Sziasztok csajok..
Nem fogjatok elhinni de mèg mindig nem teszteltem..
Az a furi hogy semmi tünet es gyanujel csak a menzesz elmaradasa illetve helyette egy nagyon minimalis 2 napos barnazas volt. Szombat ota az sincs..
19 dpo..
Najolvan holnap azt hiszem rápisilek :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@bikbok:


Néztem kiértékelt terhesgörbéket, és nekem az jött le, hogy nem feltétel a 37fok, ott láttam olyat nem is egyet ahol 36,6-36,7 volt szinte csak, és mégis eredményesen zárult.

Nekem most megint jött egy hányingeres hullám, így azt gyanítom a "nagyobb" hömérséklet emelkedésre reagálok így.... de majd még figyelem (a vese ebbe is beleszólhat).

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@littlebiscuit: Hihetetlen önuralom :) Én aludni se tudnék az biztos! Drukkolok!


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Csajok, pisilés végén elkezd hasogatni a hasam alja a bal oldalon, mi lehet ennek az oka? Hasogatott is kicsit a petefészkem körül.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@littlebiscuit:


ne csigázz minket, holnap tessék szépen reggel tesztelni  hihetetlen, hogy milyen türelmes vagy :)
bunny88
 
 


@szandra0408:


Nagyon köszönöm válaszod!! Egy kicsit megnyugodtam! Neked sokáig volt/van ilyen együtt lét után? (csak azért hogy számíthatok máskor is ilyenre)

Kép
gorzi
Keszthely
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?