Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi elküldte szóval a legfelsőtt ne nézétek az az amit írtam hogy felszívta a papír a csíkot!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi:


Fel tudnál tőlteni egy másik képet mert ez elég homályos én csak a középsén látok valamit de csak akkor ha nagyon rákoncentrálok.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Nagyon gratula a babához mindjárt a másik teloval megpróbálom!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 

 
 

Ezen talán jobban látszik, de szabadszemmel tényleg jobban látszik! Férjem is azt mondta hogy erősebb szerinte is.


Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi:


Köszönöm szépen. :) Igen erősebb a színe az biztos. Én azt mondom hogy kedden vagy szerdán tesztelj még egyet annak már erősebbnek kell lennie. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Köszönöm, tesztelek mindenképp!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi: Szuper, szerintem is jobban látszik, nagyon jó! :) Kíváncsi vagyok a további tesztekre. Olyan izgalmas lehet!


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@gorzi:


szerintem is látszanak a csíkok, sok sok drukk, hogy még erősödjön. Tényleg izgi most Neked, élvezd a hétvégét, aztán ha csinálsz új tesztet, azt is tedd fel :)
bikbok
 
 


Nagy gratula gorzi!
Rítus csupa jó hírek! Vigyázz magatokra! Vitamint szedjetek! ;-)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: hát szia!!! mesélj, hogy vagy, hogy vannak a babák? :)

bikbok
 
 


@caroline4: olyan szerencsés vagy, hogy olyan a munkád, amit élvezel! az rengeteget számít. Nekem amúgy az a tervem, hogy ha lesz babánk és mire 2-3 éves lesz kitalálom mi legyen az új munkám/feladatom az életben. Még pont nem lesz késő változtatni és semmi kedvem visszaülni az irodába napi 8-10 órákra, hogy aztán stressz legyen a következő 15 év a gyerekkel :) úgyhogy a babázás közben ez lesz még a feladatom :)

bikbok
 
 


Köszönöm mindenkinek. Én is kíváncsi vagyok hogy vagytok Lolo és tudtok valamit a nemek arányáról? Mi lesz a nevük? Tényleg aki már volt babás annak bejött ( bármilyen) jóslat hogy milyen nemű lesz a pici?

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Sziasztok,

egyszer fenn, egyszer lenn! Hullámvasút, sajnos migrénem van, amire nem szedhetek gyógyszert, legalábbis olyat ami hatna is, így ez a változékony időjárás megvisel! Ehhez alacsony a vérnyomásom, valamelyik nap, a fodrászomnál majdnem el is ájultam, a szalon közepén lefeküdtem a földre, lábak fel! Vércukrom is leesett, ezek után sehova nem megyek egyedül, sajnos bármikor megismétlődhet!

A nemüket nem tudjuk még, szerdán lesz uh, ahová viszem a lányokat is! Ők már nagyon szeretnék tudni hogy milyen kistesók érkeznek! Én szívem szerint a szülőszobán tudnám meg!

Olvaslak titeket, de sokszor nincs időm válaszolni!
Amit én nagyon ajánlok szedni, wild yam gyökér kapszula! természetes, és már a maják is használták ha nem jött a baba!

Szerdán este uh után mindenképp jelentkezek!

Mindenkinek zebra csíkos teszteket kívánok, s nagyon szép hétvégét!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Hello lanyok
Csak egy gyors bejelentkezès..
Mèg mindig nem jött meg.. a barnazas is szinte elmult. De semmi tünetem nincs szoval nem èrtem..
Tegnap es ma 10 kmètereket setalunk szoval ennek már meg kellene hoznia a menzeszt ha jönne...

Gorzi neked mèg egyszer gratula!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: ezek csudajó hírek. De őrület, hogy nem tesztelsz :) :)

bikbok
 
 


@lolo8280: kitartás lolo, biztos nem lehet egyszerű, de az jó ötlet, hogy nem vágsz majd neki már egyedül. A Lányoket megértem, hogy tudni akarják, hogy milyen nemű kistesók érkeznek, csak sajnos Neked is kiderül így. De a lényeg, hogy azért minden okés Veletek! Majd oszd meg a híreket velünk is, drukkolunk :)

bikbok
 
 


@littlebiscuit:
légyszíves tesztelj holnap reggel, mert megöl a kíváncsiság ;-)
bunny88
 
 


Ma reggel megint véreztem,nem sokat, kb 2 50Ftos nagyságú, élénk pirosat,nem tudom hogy miért.előző ciklusban is pontosan a 16.cn-on volt ugyanilyen, mint most.tegnap nem voltunk együtt, úgyhogy tuti nem azért. lehet ovis vérzés lenne??? Még soha nem volt közti vérzésem ....
bunny88
 
 


16. cn
bunny88
 
 


@bunny88:


ezt találtam a neten Neked:


A középidőben fellépő színes folyást, pecsételő vérzést másnéven ovulációs vérzésnek is nevezik. A ciklus közepén fellépő vérzés oka az ösztrogén hormon szintjének átmeneti csökkenése.

Kezelésére a ciklus 10. és 16. napja között a páciens ösztrogént kap.
bikbok
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 




Ezeket festettem ma.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@gorzi:
Hanyadik dpo-n jársz? Vagy hány napja kèsik?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


jujj nagyon szép lett, olyan vidám az összes!

Nekem ma egész nap ilyen kis szurkálások, csipkedések vannak a méhemnél és a petefészkeimnél.
Kirándultunk egy hatalmasat, jól esett nagyon. Régebben mentünk 2-3 naponta 10-12km-et,most egy fél éve már nem, és nagyon jól esett most újra nekivágni. Utána csináltam egy szuper vacsorát, most meg pihi a program.
bikbok
 
 


Nálam a helyzet változatlan, teszt totál hómező, úgyhogy most vagy volt már ovu vagy nem lesz egyáltalán. Kicsit sikerült elterelnem a figyelmem az esküvő előkészületeivel, épp a polgári szertartás zenéit válogatom plusz a kellékeket nézem össze, mit kell megvennem. Arra gondoltam, hogy a kicsi koszorúslányok nem virágot fognak szórni, hanem szappanbuborékot fújnak. Muszáj kicsit elvonatkoztatni. 



Ő lesz a ruhám. Kicsit már izgulok, ha belegondolok milyen lesz a nagy nap. Már nagyon várom. 


@lolo8280: Várom a híreket a babákról! Én is gondolkodtam rajta, hogy jó érzés lehet a szülőszobán megtudni a baba nemét, viszont én ehhez iszonyat türelmetlen vagyok.





Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Elfelejtettem hozzátenni, hogy 16. CN :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Milyen szèp a ruhád. Ès milyen pici benne a derekad. Csini. Mikor lesz a nagy nap?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@molyocska: Igazi, kiralynos a rucid ;) Pompasan all ;) Nekem is tetszettek ezek a fazobok, de nem volt a meretemben akkor keszleten :( Igy nekem ilyen volt.



Mi kozben mar itthon vagyunk ;) 1500 km tettunk meg 12 ora alatt ;) Szlovenia felol jottunk most kivetelesen. Haaat iszonyat jol jottunk, tiszta ausztria a palya minosege. Kulturalt, tiszta ;)

Csajok, en hot nem tudtam merni mert 4 fele keltunk magunktol ;) Most neztem, de ugyan ugy 36,7. :( Olyan mintha nem is lett volna ovum a tesztek es a nyak ellenere. Nuh reggel megcsekkolja m most azt a hot kivancsi leszek. Kellemes estet es megegyszer gratu Gorzi es hajraaaa Little <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@caroline4:
Oh es iszonyat jok lettek a gumik. Nagyon otletes!!! Ugyes vagy nagyon!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
Köszi.

Little! Holnap várom, mi lett a teszted eredmènye. Ès ha pozi, ne felejtsd el fotózni, ès megmutatni. Izgulok èrted.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


Nagyon kreatív vagy, és ez olyan jó.. :) Nagyon jók lettek a gumik, na meg a hinta, imádom :)

@molyocska:
Nagyon szép a ruhád, csinos vagy benne, büszke lehet a párod :)


@latkafr:


A te ruhád is nagyon szép volt, csinos.
Kár hogy én nem leszek ilyen csinos az enyémben, sajnos sok a felesleg.. :(


 


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:
De hidd el h a párodnak te leszel a legcsinosabb!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


széééép ruhák!! nekem ilyen volt :)
bikbok
 
 


@cseniko:


Minden menyasszony szép!
Mikor nekem mondtak esküvő elött nem hittem el de így van!
Aztóta amikor menyasszonyt látom csak a ragyogó boldogsagot látom rajtuk,amitől ha vékony ha nem gyönyörű!
Én se vagyok vékony,nem úgy mint itt a csajok,mègis mundenki dícsérte hogy milyen szép voltam!
Nem lehet mindenki ugyanolyan!



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@caroline4:
@krystin:
Aranyosak vagytok!

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@bikbok:
Szép.... Nagyon szép!!! :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Little! Annyira várom a teszted eredmènyèt.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
@caroline4: A nem vártam Húsvét előtti csütörtökön kellet volna jönni úgy hogy most 10 napja késik, sajnos hogy hány dpo- s vagyok azt nem tudom pontosan mert az Lh tesztek mindig csak halványok voltak. De én 20.körülire tenném akkor voltak görcseim. A ciklus.hu szerint 11 körül kellett volna lennie.
Nagyon tetszenek a festett gumik, feldobja az ember kertjét.
Cseniko: nagyon szép a ruhás!!!! Ha sikerül géphez üllnöm akkor megpróbálom feltölteni képet.


Nekem nagyon fájnak a melleim és nagyon meg vannak duzzadva!! Amikor aludnék mindig nyomon őket így mikor éjszaka felkelek pipilni akkor nem tudok miattuk aludni!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@cseniko: Hat oszinte leszek ;) Szerintem sokkal szebb egy telt menyasszony. Nekem se karom, se mellem nem volt mas ruciban igy ez a shello fazonu ruha volt nekem a mentsvar, mert a tobbi eleg furan allt ;) millio szivacsbetet kellett volna nekem hogy legyen mellem bennuk ;) Neked ezzel nem lesz problemad, plusz iszonyat habos-babos rucit is valaszthatsz ;) Biztosan igazi mesebeli hercegno leszel ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@caroline4: Igen, elég pici vagyok :) Június 18 lesz a nagy nap. Már nem sok van hátra!


@latkafr: Nekem is tetszett a Te ruhád fazona viszont nem állt jól, mert nem vagyok hozzá eléggé formás. Amit választottam fel se akartam próbálni mert nem tetszett. Csak azért vettem fel, mert a párom kinézte a neten. Természetesen nem sejti :)


@cseniko: Mindenképp csodaszép leszel a saját ruhádban! Mikor lesz a napotok pontosan? Igaza van Krystinnek! A boldogság és a szerelem mindenkit megszépít. Minden menyasszony más és különleges. A párod Téged választott, te vagy neki a legcsodálatosabb NŐ :)


@bikbok: Csinos ruci! Hozzám nem illik, én kicsit bohókás és szeleburdi vagyok :) 




Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 





Ez volt az én ruhám,mint látjátok én azért egy teltebb kategória vagyok.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem írtam, de tegnap jöttünk vissza külföldre.
Nem tudom eléggé kifejezni, hogy mennyire jól esett a sok támogató szó amit küldtetek!!!!! Nagyon köszönöm Nektek!!!!!

Én olyan típus vagyok, hogy egy ideig türelmes vagyok, de aztán minden követ megmozgatok amit kell, hogy tudjam jó irányba tartok e. Úgy gondoltam, hogy ha nincs gond, nyugodtabban próbálkozunk tovább, ha pedig van, kész vagyok rá, hogy a megoldásra koncentráljak 1000-el!!!

A pajzsmirigy gondra lehetett volna már gyanakodni, mert 19 éves koromban is rosszak voltak az értékeim, és biztos mondták, hogy erre majd figyejek, de amikor az ember 19 évesen ilyet hall, úgy van vele, hogy jó jó, még nem aktuális, azzal a lendülettel el is felejtettem, hogy ezzel lenne bármi teendőm.

A HPV vírus jelenléte nem kockázat a terhességre nézve, csak rám. Iszonyatosan hálás vagyok a sorsnak, hogy ez most derült ki, és nem később abban a formában, hogy közlik velem: méhnyakrákom van. Nagyon szerencsés vagyok, és úgy gondolom, hogy sok múlt az orvoson is. Egy normál rákszűrés után jött a lelet, hogy P2 (ez ugye normális, tehát sok orvos már nyugtázza is, hogy minden ok). E mellé jött, hogy HPV gyanú... Erre fel kérte tőlem a doktornő, hogy érdemes tenyésztést csinálni, onnan jött az eredmény, hogy sajnos a gyanú beigazolódott, mert egyértelműen van, és az agresszív fajta ami nem szokott magától elmúlni. Ennek a vírusnak nincsenek tünetei, csak a szűrővizsgálattal fedhető fel, nagyon fontos a folyamatos rákszűrés csajok!!!! Van a megelőzésre oltás, de sajnos az sem 100%-os biztonság.

Gyógyszer amit kaptunk erős inmunerősítő, ugyanis csak az imunrendszer, vagy műtét képes eltávolítani a szervezetből a vírusokat. Neve: Isoprinosine, a férjem 2 hétig, én 6 hétig szedem, de a szedésére komplett koreográfia van, mert a szedés közben pihentetni is kell többször. Emiatt kell óvszerrel védekeznünk a 6 hét alatt, mert a HPV nemi úton átadható, és el kell kerülnünk a ping-pong effektust. 50% -os esélyem van arra, hogy a pirulától meggyógyulok. Az a tervem, hogy ha ez nem jön be, fél évente kell mennem kontrollra, és vagy a második, vagy az első baba után megműttetem magam, mert ez a vírus lassan alakul rákká, és a műtét annyi, hogy levágnak a méhnyak felső részéből. Amíg nem súlyos rák, addig nem veszik ki a komplett berendezést. Az Isten mentsen meg attól.

Ha csak az én példám miatt, de inkább magatok miatt, menjetek rákszűrésre, járjatok minden évben, nagyon fontos, mert súlyos gondok előzhetőek meg, látjátok!!!!

Remélem minden kérdésre adtam válszt, de írjatok légyszi ha elfelejtettem valamire válaszolni.

Most visszatértem a férjemmel a hétköznapokba. Ilyenkorra már azt terveztem, hogy a babaszobát rendezgetem, de mivel még várnunk kell úgy döntöttem, hogy keresek munkát, és arra fogok koncentrálni. A férjem sokat dolgozik, sokat utazik, sokat vagyok egyedül. Lassan 2 éve élünk így, és most hogy így alakult nagyon úgy érzem, hogy valamiben ki kell teljesednem. Otthon vállalkozásom volt, nyüzsgő életem. Hiányzik. A férjem kissé karrierista. Azt hiszem muszáj cselekednem.

Nagyon nagyon drukkolok mindenkinek a pozitív teszthez, gratulálok a friss kismamáknak!! :-)

Egy fontos ütenetem lenne a tapasztalataim után mindenkinek aki próbálkozik, és úgy érzi baj van:
Mielőtt elindultam haza március elején, már nagyon bántott, hogy még mindig nincs babahírünk. Számtalan variáció cikázotta fejemben, hogy mi lehet a gond. Magamat okoltam, a férjem munkáját, gondolkodtam mit csinálunk rosszul. Ha eljutottál idáig fejben, fel kell oldanod magad. Vizsgálódással, más elfoglaltsággal, bármivel. Ez a feszültség sajnos kihat rád, és a környezetedre is. A férjem is kezdte meggyőzni magát arról, hogy meddő. Nem volt jó irány! Most, hogy mindent tudunk, százszor nyugodtabb vagyok, és a férjem is, mint előtte, pedig több a tényleges gond. Tudom, hogy mire kell koncentrálnom, és megkaptam az üzenetet, hogy még várnom kell. Mindenki magát ismeri a legjobban, ezért ha a szívedre hallgatsz, akkor találod meg a legjobb megoldást! :-) Előbb vagy utóbb mindenkiből anyuka válik, nem kell önmagunk számára nehezíteni az odavezető utat. Ne várj ha nem akarsz, mert mások azt mondják! Ne ostorozd magad, mert nem tudsz mindent! Tudd meg amit tudni akarsz, és tedd amit tenni szeretnél! :-) Minden másra ott a jól ismert tanács: "ne görcsölj rá!" :-D És ha bármit találsz, az nem a bajjal egyenlő, hanem a megoldással! :-) További pozitív, boldog babahír-várós napokat kívánok! :-)
mrshope
Budapest
 
 


@latkafr:
Köszönöm, aranyos vagy:) 


@krystin:
nagyon szép vagy te is és a ruha is, nagyon jól áll.


@molyocska:


óó nekünk még messze, jövő májusban.

Csajok, szerintetek is akkor volt ovum, amikorra behúzta a ciklus.hu vagy amikor én gondolom 8.cn-en? Most akkor hanyadik dpon vagyok??? :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 41600_.png


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Cseniko: Én régebben ezért írtam mindig in kább ciklusnapot,mert az legalább tuti :-D
Bár az előző ciklusban szerencsém volt mert egyértelmű volt az ovu,de elötte sosem.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Lányok bocsikaa de nem teszteltem annyira kòma voltam reggel elsö mosdòbamenetelnèl nem is gondoltam rá.. Talàn holnap..
De mèg mindig semmi tünet igy kicsit kètelkedem a dolgokban dehát remèljük - barnázás nincs viszont elmult teljesen. Már most 18 dpo
:roll:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@mrshope:


köszönjük ezeket a sorokat, minden szava igaz és kincset ér. Ezek a vizsgálatok nem fájnak, és tartozunk ezzel magunknak, a párunknak és a leendő babánknak. Ha nem jön, nem jön, annak mindig oka van. Csak ki kell deríteni.

Lányok nekem ez a ciklusom van és a következő, aztán megyünk a fagyi babákért,ha most nem sikerülne.

Mrshope, minden szuper lesz veletek, nagyon jó helyre érkezik majd a baba.

Milyen munkát keresel? Hol is vagytok Ti?
bikbok
 
 


jujj csajok meseszèp a ruhàitok :-D
bunny88
 
 


@bikbok:
Köszönöm a kedves szavaid. :-)
Mi Dubaiban vagyunk, és rendezvényszervező vagyok. A célom az, hogy ezen a területen dolgozhassak tovább :-)

Mindent bele, nagyon drukkolok, hogy sikeres legyen a cikkusod!!! :-)
mrshope
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?