Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Eri: A Zsókavár utcánál. A 6-os számú ház mögött van nagyjából, zöld épület (Zöld Klub van kiírva asszem), mellette egy működő ovi van. Holnap biztos nem megyünk, mert Tigrihez vagyunk hivatalosak Kép Kép Kép
A Minimanó régen tök jó bolt volt, de most már baromi drága. Szvsz. Götzöt megnézném, kár, hogy csak 5-ig van nyitva, ovi után nem érünk oda így. Eri, ne menjünk el együtt vmikor?
Klára
klara
 
 


Klára!
Köszi. Kép
Elmehetünk együtt. Kép Jó kis túra lesz 3 gyerekkel. Kép De jó lenne minél előbb. Csütörtök vagy ...?

Eri
simones
 
 


Eri, az a baj, hogy csütörtökre és péntekre is beszerveztem már barátnőket. Kép Csütörtök ovi után jó lenne (4 körül), nem tudom, nektek a délután milyen... Mehetünk autóval is - ha beférünk. Kép
Kangába eljutottatok?
Mi voltunk Tigriéknél, Alexa édes, Janka meg jó undok volt vele, szégyenkeztem is nagyon Kép
Próbálok felettni egy szülinapi tortás képet tegnapról.
Puszi, Klára

Kép
klara
 
 

 
 

Klára!
Eljutottunk a Kangába. Tetszett nekik. Megpróbálunk jövő héten is menni. Kép
Mayával is találkoztam. Szép nagy már a pocija. Kép
Most már tudja, hova mehet majd nemsokára. Kép
Janka a tortájának látom örült nagyon. Kép Nagyon helyesek így együtt. Kép
Jól néz ki a torta. Kép Te sütötted?
4-kor általában már nem alszanak. Beférünk mind a kocsiba? Olyankor már nincs dugó?

Eri
simones
 
 


Sziasztok lányok!!
Na tessék csak összejött a Tigri-Klárus randiKép Akkor már csak a Katihoz kell eljutnod!!
Nagyon ari a kép!! -és ez a tündéri kislány tud undok lenni?Kép nem is hiszem!!!!
Lányok igazából rohanok is dolgomat végezni, mivel mostanság futok rohanok nem igazán érem utol magam.Kép Ma elfaxoltam az Axeleró lemondásunkat igy 8 napon belül bármikor megszűnhet a netKépSzóval ha eltünök és nem jutok gépközelbe ne felejcsetek elKépKép
Mindenkit puszilok!! Vigyázzatok magatokra!!
Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!
Evetke, hát pedig nagyon tud ám undokolni Kép Mint afféle második gyerek Kép
Eri, hát, Suzuki... Hosszú útra 4 gyerek+2 felnőtt valóban nem épp szabályos. És igen, olyankor rusnya dugó van. De ha csak a villamosig megyünk kocsival, az is jobb lehet a semminél. Ha mégis tömegközlekedünk, mi ovi után az Egressy útnál szállnánk fel. Hogy legyen? Ha van ötleted holnapra, mélt is küldhetsz, de ezt is meg fogom még nézni addig. Ha jövő héten megyünk vmelyik délelőtt, akkor kocsival is lehet talán közlekedni.
Örülök, hogy tetszett a Kanga. Melyik napon mennétek jövő héten?
Pussz, Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Evetke, de azért lesz net ugye?!!

Klárus ennyi belefért, végülis csak a baba miatt volt sírás és azon is meglepődtem! Kép Örülök, hogy itt voltatok!
Aranyosak a gyerkőcök a képen, Gellért nagyot nőtt!

Maya köszi, már mindegyik üzlethez volt szerencsém. Mi volt a dokinál?

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Ja még annyit Maya, hogy egyszer kérdezted, hogy milyen a jó babakocsi és mindenki olyan lelkesen nekiesett a témának Kép Végülis milyet vettetek?
tigribigri
 
 


tigribigri
 
 


Sziasztok!

Klára!
Írtam mailt. Kép
Kedden megyünk Kangázni. Kép
Mióta Zolika csak gyalogolni hajlandó, kicsit tovább tart az út. Kb 4-szer annyi idő. Kép Még jó, hogy a Viki hajlandó a hátihordóban utazni. Különben egyik erre, másik arra. Kép

Hajni!
Alexa egyre szebb. Kép A tegnapi taliról nincs kép?

Eri
simones
 
 


Maya!
A téli cuccok vannak leárazva, vagy vegyesen?

Eri
simones
 
 


Kép

Eri
simones
 
 


Szia Eri!

Köszi! Kép
Sajnos nem volt annyi eszem, hogy elővegyem a fényképezőgépet, csak később jutott eszembe Kép

Azért le a kalappal előtted, hogy így bevállalod a fiukkal a közlekedést! Kép
Olvasok most egy könyvet és azt írják, hogy az ikreknél ki szokott alakulni egy saját nyelvezet, amit csak ők értenek és egymást közt használnak. Nálatok is van ilyen?

Kép
Hajni
tigribigri
 
 


Hajni!
Legközelebb készítsd elő a fényképezőgépet. Kép Sajnos én is így szoktam járni. Kép

Muszály közlekedni néha valahogy. Mivel még mindig nem merek vezetni. Pedig de jó lenne. Kép
Amíg picik voltak, egyedül nem vágtam neki a BKV-nak. Először csak tavaly nyár végén mentem velük a volvós 7-es busszal, mert oda felfért az ikerkocsi. Egyedül fel tudtam rakni. Mert segíteni azt nem nagyon szoktak. Aztán később kaptam kölcsönbe ezt a hátihordót. Nagyon jó. Kép Azért nem egyszerű a közlekedés. Tegnap egy idős nő pattogott, mert nem tudott gyorsan felmenni a 73-as buszra. Gondolom nem látta az orra előtt levő Vikit a hátamon. Biztos csak hátizsáknak gondolta. Kép Közben én meg alig bírtam a Zolit feltenni a buszra, mert az emberek persze nem hajlandóak általában arrébb menni. Nem sok kellett, hogy elküldjem melegebb éghajlatra. Kép

Tény, hogy ők nagyon jól megértik egymást, és ehhez sokszor beszélniük sem kell egymással. Kép Ők nem sokat beszélnek még mindig. Inkább csak szótagokat mondanak. Ezt nem nevezném ikernyelvnek. Talán csak lusták, mert velünk és másokkkal megértetik magukat valahogy. Kép De létezik tényleg ez az ikernyelv, bár nem gyakran fordul elő. Talán inkább azoknál, akik nem találkoznak másokkal.

Eri
simones
 
 


Eri!

Örülök, hogy találkoztunk és köszi a sterilizálót Kép nagyon szimpatikusak voltatok nekem és a Kanga is, remélem találkozunk még és tényleg eljöttök majd babát látogatni.
Nem csak téli cuccok vannak leárazva, hanem mindenféle: babakocsik (az öcsémék ott vettek hauck-ot 88 helyett 25-ért), játékok, ruhák, cumisüvegek... Én holnap megyek megint, mert jön az anyukám és Q is szét akar nézni. Remélem még nem fogytak ki nagyon, bár elvileg még múlt hét elején volt árujuk bQven.

Tigri!
Végül Bergon Cross babakocsit vettünk, mert az árban és funkciólban is bejött (bár ha türelmesebb lettem volna most én is vehettem volna hauck-ot olcsón, az azért mégis sokkal jobb). Köszi mindenkinek a jótanácsokat, azok nélkül azt sem tudtam volna, hogy milyet keressek.
Jók a tüzoltós kalandok ... Kép

Klára!
Biztos jó volt a szülinapi buli Kép

Üdv.:

Maya
maya29
 
 


KLára!
Most nézem kb. fél óra a villamos menetideje a Bosnyákról odáig. Az nagyon sok. Kép Pont zárásra érnénk oda. Inkább de. érdemes menni. Kép

Maya!
Szívesen. Kép Majd megyünk babanézőbe is. Kép De szeptembertől bölcsibe mennek a fiúk, így Kangába már akkor nem megyünk. Legalábbis ha a bölcsiben megmaradnak. Kép

Eri
simones
 
 


Eri, oké, nekem mindegy. Bár 1/2 5-re így is odaérnénk, fél óránál többet úgysem bírnak ki a dedek a boltban.
Autóval amúgy még több lenne...
Ha meggondolod, még gyorsan hívhatsz.
Puszi, Klára
klara
 
 


Klára!
Persze nem bírnak ki többet a gyerekekKép csak hát mióta gyalogolunk nagyon hosszú az út velük. Kép Ráadásul Zoli a legtöbbször nem engedi, hogy felvegyem. Ha meg beesünk zárásra, akkor meg kinéznek. Nagyon nem szeretek úgy nézelődni.

Eri
simones
 
 


Eri, én úgy képzeltem, hogy autóval elviszlek titeket is a villamosig. Kép Csak onnét szvsz rövidebb vilcsivel. Amúgy végül délutánra is beugrott egy program, az ovi melletti suliban volt ovisoknak kis kézműves foglalkozás, arra bementünk. Kép Akkor marad mondjuk a hétfő. Mondjuk fél tíz körül értetek megyek, jó lesz így? Most nagyon gondolkodom, nehogy valami legyen hétfőre, ami nem jut eszembe, de egyelőre üresnek tűnik.
Pussz, Klára
klara
 
 


Sziasztok!

KLára!
Örülök, hogy így legalább sikerült bemennetek a kézműves foglalkozásra. Kép Mit készítettetek?
Sajnos a hétfő valószínűleg nem jó. Kép

Eri
simones
 
 


Hali!

Maya nem írtad mi volt a dokinál!
A Bergon kocsi nem nehéz? Funkciói és a hatalmas színválasztéka nekem is tetszik! Amúgy mennyibe kerülnek ezek a fajta babakocsik?

Hajni
tigribigri
 
 


Maya!
Milyen volt a Götz ma? Van még árujuk?

Eri
simones
 
 


Sziasztok!
Szokásunkhoz híven kicsit megkésve kívánunk Jankának Boldog Születésnapot! Kép
Sajnos a múlhetet a nagyszülőknél kellett tölteni, mert Lili vasárnap éjjel belázasodott. Innentől kezdve nem aludt és nem evett péntekig. Borzalmas időszakot éltünk át, mire előbújt alul a negyedik fogacskája. Szerdán már hófehér volt két oldalt a nyelve, annyira ki volt szegény száradva Kép

Kb egy hónapja voltunk újpesten, akkor még Megatoys-os tábla volt kint, és csak annyit "üzentek" egy szakadozott papíron, hogy megszüntek!

Az Erzsébet királyné Nagy Lajos sarkán van egy Kiss Fish üzlet, elég korrekt áron lehet vásárolni, és van egy "kosaruk", ahonnan vettem 650 Ft-ért nacit, és 600 Ft-ért póló anyagú pulcsikat!

Sikerült még a Götzbe vásárolni? Nem láttatok véletlenül sportkocsit?
betty77
 
 


Bergon: szerintem nagy és nehéz babakocsik, legalábbis amiket mi láttunk a Szentmihályi úti nagykerben. Viszont a színviláguk nagyon jó Kép
betty77
 
 



Sziasztok!

Tegnap Evetke küldött egy SMS-t, hogy megszünt a netjük. Remélem hamar lesz új szolgáltató, mert már hiányzik! Kép Kép Kép

Jaj Betty ezek nem valami jó hírek! Szegény Lilibaba! Mocsok fogak! Még mi is csak kettőnél tartunk és most jön a többi...

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke 04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 02.22.
01.10. 09.10.
11.17.
Klára 01.09. 08.12. Gellért
Janka 03.08.
02.08. 09.24.
05.30.
Kati 01.06. 11.25. Bence
Zsombor 09.14.
10.08. 08.23.
11.08.
Simones 04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 10.22. 03.08.
09.05.
Betty 10.01. 02.18. Lili 02.16. 07.11.
Moszmota 09.30. 10.23. Viktória 10.03. 12.23.
Tigribigri 06.23. 03.27. Alexa Regina 12.27. 05.18.
Borcsa 01.08. 12.04. Bátor
Piros 02.25.
12.28. 02.27.
01.18.</pre>

Legközelebbi ünnepeltjeink:

<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Lili 02.16. Kép
Betty 02.18. Kép</pre>
tigribigri
 
 


Isten éltesse sokáig Lilit első szülinapja alkalmából és anyukáját a névnapja alkalmából!
Kép

Eri nagyon jók a képek a fiúkról! Kép
tigribigri
 
 


Klárus, nézd:
Kép

Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Tigri és Alexa:köszönjük szépen! Betty és Lili Kép

Ha van modeme (evetkének), fel tud lépni a matávos nyíltinternettel, csak egy kicsit megnyomja a telefonszámlát. Kép

Húúú, én is teljesen belezúgtam egy ilyen kiskabátba Kép csak apa nem engedte megvenni a három overál tetejébe Kép -->pedig mindet úgy örököltük!
Borzalmasak ezek a folyosók Kép, még jó hogy a lányok élvezik! Kép Csak nem sétálni indul (egyedül) Alexa? Kép Nagggyon laza Kép

Mi is megkuksiztuk a fiúkat, Lili lelkesen mutogatott, de nem teljesen értettem, hogy melyikre is gondol..... Kép

Megint előbújt "valami".... lehet, hogy a rágófog előjöjjön 1 évesen?!
betty77
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam az eseményekröl, mert nem volt kedvem a géphez ülni. Szombaton éjszaka meghalt egy barátom, aki mentös volt és pont szolgálatban volt abban a nagy hóban. Másokat ment menteni és öket is baleset érte a 6-oson. Eléggé kiakadtam, hogy milyen az élet. Dunaújvárosban lakott és sajnos most még a temetésére sem tudok most elmenni.

Eri, Tigri!
Cukik a képek!

Eri!
Götz: nem tudom, hogy még aktuális-e, de a Götz-ben pénteken még mindig volt áru. Vettünk is anyával jópár ruhácskát (most már nagyobbakat 74-86) és néhány piciknek való képességfejlesztö játékot. Még én is kaptam anyától egy cuki hosszúkezü-hosszúlábú orrszarvút (amibe beleszerettem) és vettünk az öcsémnek is Kép Neki mi még gyerekek vagyunk Kép

Tigri!
Dokinál 8-án:A babával minden OK, a BPA 91mm, FL 70mm. Magzatvíz mennyisége normális, lepény Gr II, méhnyak 50-60%-kal megrövidülve.
CTG Ok, fájástevékenység 20 körül. Ez eddig állítólag teljesen jó.
Mégis van egy kis gáz. A dokim febr 20-tól márc 7-ig szabin lesz!!!! Kicsit kiakadtam. Nem azért jártam magánrendelésre (és fizettem ki sok pénzt!), hogy aztán mégse legyen velem szülésnél! De kedves volt és bemutatott egy dokinak, aki helyettesíteni fogja és mondta, hogy a szülésznQm itt lesz és mindent megszervez. Azért szar érzés, mert Qt már megismertem és bíztam benne. A másik doki is szimpi volt, mégis idegen...
Úgy sajnálom, hogy így jött ki! De azért még van remény..., hátha a kis Mazsola ki akar jönni 5 napon belül...

A Bergon babakocsi tényleg egy kicsit nehéz és nagy is, de legalább kényelmes lesz a kis Mazsolának. Buszozni még nem tudom, hogy hogy fogunk, de a ház elötti pár lépcsön csak fel tudom hozni (vagy csináltatok a párommal valami rámpát, gondolom a házban csak örülnének) és utána ott a lift. Az elöszobában pedig elfér.

Ma vagyok 37+0. 2 Napja érzem, hogy mintha sokkal lejjebb lenne a hasam és keményebb, kisebb?. A kis Mazsolám mindnesetre nagyon jól ellehet, mert tegnap is annyit mozgott, hogy csak néztem, hogy hogy a francba van még mindig helye. Nagyon fáradékony vagyok és néha fáj is a hasam alsó fele. Nincs is kedvem sehová sem menni. Állítólag még most kellene kipihennem magamat, késöbb már nem lesz idöm Kép

Üdv.:

Mmaya
maya29
 
 


Helló!

Betty, a folyosó ocsmány, a kabát szupi, hála érte Klárusnak Kép
Lehet már rágófog, a Pöttömökben is sok bébinek előbújt már! Kép

Maja, a francba, hogy pont most megy szabira! Teljesen megértem, hogy kiakadtál. Melyik dokinak mutatott be? Sok babó ha "megtudja", hogy a doki szabira megy előbb jön vagy bevárja a dokibácsit Kép Beszéld meg vele!
Mondjuk szerény véleményem szerint úgyis a szülésznőn múlik minden...

Hát ezek az utolsó hetek/napok is nagyon rosszak már, szerintem ilyenkor már késő pihizni Kép de azért próbálj legalább lazítani.

A mentős barátodat sajnálom, nagyon megrendített engem is pedig nem is ismertem.

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Szia Maja!
Kitartás! Én tavaly hasonló cipőben jártam Kép Csak nekem Lili megvárta, hogy a dr bácsi hazajöjjön a "nyaralás"-ából. Viszont jó volt ránézni, egy lebarnult kipihent ember nézett vissza rám, aki tele volt energiával. Biztos írtad már, de megkérdezhetem, hogy hol fogsz szülni?

Bababkocsi:én 9 lépcsőfokon cipelem babástól ha anyuéknál vagyunk Kép Onnan tudom, hogy egy kicsit nehéz. Nálunk a panelba nem is tudnánk hol tárolni Kép Most, hogy áttértünk a sportkocsira, még jobb, mert kint tartom a villanyóra-szekrényben. --> ezt csak súgom, nehogy valaki meghallja, és "kölcsönvegye"! Szerintem csak nálunk nem zárható a folyosó ajtaja Kép

Ja és csatlakozom, szerintem is minden a szülésznőn múlik!
Részvétem a barátod miatt Kép
betty77
 
 


Nálunk is elment a doki a finisben mindkétszer! Az elsőnél egyenesen Angliába, úgyhogy a 9. hónapban ripsz-ropsz átadott valakinek. Kép A másodiknál enyim is sielni indult, úgyhogy a baba gyorsan megszületett inkább a 37. hét körül Kép Pont aznap indult el pihizni a doki, amikor mi hazamentünk a kórházból Kép
De nálunk egyáltalán semmi nem múlt a szülésznőn, őszintén szólva azt sem tudom, miről beszéltek Kép De ez most komoly Kép Ezt a szülésznőválasztási lázat sem tudom átérezni, nálunk az ügyeletes sokkal jobban bejött, mint elsőre a "választott" - értsd: a doki választotta Kép
Tigri, édes Alexán a kabát! Örülök, hogy örültök! Kép Csak azt nem értem, hogy mered ráadni ebben az idpben! Alexa sosem fetrend a latyakban? Enyimek tegnapelőtt úgy jöttek haza, hogy mehettek volna egyből a mosógépbe Kép Ami egy kis overálnál nem téma, de egy ilyen kis csini szőrös kabát?
Eri, voltatok Kangában?
Maya, tényleg próbálj pihenni! Egy pár évnyit kellene most lealudnod előre Kép
pussz, Klára
klara
 
 


Betty!
A Szt. Istvánban fogok szülni.

Tigri!
Hetényinek mutatott be. Ismered? Milyen doki? Sajnos én nem tudok róla semmit,csak 1 történetet olvastam :
http://www.sbuilders.hu/privat/banodesign/baby/szul.htm , ami elég biztató.
Elvileg szombaton kell mennem még 1x a régi dokimhoz (rendkívüli magánrendelést tart). Aztán az új majd a kórházban fogad, ha megyek CTG-re. A régi dokim a kiírás napja elQtti napon jön vissza.

üdv.:

Maya
maya29
 
 


Sziasztok!

Sok-sok boldgoságot Lilinek és Bettynek!!Kép

Kaplár Kati
kfk
 
 


Helló!

Klárus Alexa nem fetreng a latyakban, mert mi még odakint nem kóricálunk szabadon, bőven ráér még mászkálni majd tavasszal. Meg úgy vagyok vele, hogyha most nem adom rá, akkor később már nem lesz jó.
Szülésznőt úgy értjük, hogy ő van veled a vajúdáskor végig és nem a doki. Ők általában csak a finisben jönnek. Mayának a legtutibb gátvédős szülésznője lesz az Istvánban...

Maya annyi dokit ismerek arcról, hogy ihaj, de a nevekkel már nem tom' összepárosítani. De biztos jó kezekben leszel! Szerintem maximálisan normális volt mindenki, pár csecsemőst leszámítva. Az alagsori CTGn meg egy nagyon rendes nővér van!

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Tigri, nálunk nem én döntöm el, hogy Janka beül-e a babkocsiba Kép Rendkívül öntörvényű a kisasszony Kép Meg enyémek túl korán kezdték ezt a járás-témát, utcán is - meg az akaratoskodás-témát is Kép Na meg többet jártunk autóval, mint babkocsival, és így óhatatlanul gyalogolt valamennyit, ha nem vittem - de ahhoz meg nehéz volt Kép
Velem ugyan nem volt szülésznő a vajúdás alatt Kép Másodiknál a kitolásra értünk be (direkt), elsőt pedig indították, szívhang és mindenféle gondok (fájásgyengeség a köbön) miatt végig orvosi felügyelettel "vajúdtunk". Gátvédelem egyszer sem volt. Szóval ilyen szülések is vannak ám, nem csak a nagykönyv szerintiek Kép azoknál valóban jól jön a szülésznő az illóolajos masszázzsal és társaival - nálunk ilyenről szó sem volt... Kép
Betty, mi is kívánunk boldogokat a pici lánynak és mamájának, és nyugodt éjszakákat!
Pussz, Klára
klara
 
 


Klárus Alexa is korán járt már, de szerencsére még arra nem jött rá, hogy milyen vidám lenne az élete babakocsi nélkül Kép
Amúgy jó, hogy emlegettük, hogy milyen jó, hogy ő eszik... sikerült rácáfolnia, mert két napja úgy válogat, hogy ihaj Kép

Pusza
Hajni

ui: Klárus még azt akartam kérdezni, hogy ti akartok még 3. csemetét?
tigribigri
 
 


Tigri, ezt még nem kérdezted? Kép Egyébként nem igazán. Egyelőre semmiképp - elég kiheverni ezt a kettőt (meg ezt a két szülést Kép)
Igen, valószínűleg az autós közlekedés nyitotta ki Janka csipáját Kép Addig jó, amíg babkocsiztok - leszámítva persze a BKV-zást...
Na jóéjt
K.
klara
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Lilinek Kép és boldog névnapot Bettynek Kép !

Hajni!
Kép
Nagyon csinos ez a kis kabát Kép

Maya!
Kép
Részvétem a barátod miatt. Kép
Götzbe még nem sikerült eljutnom, de remélem hamarosan sikerül. Kép

Klára!
Tegnap is voltunk a Kangában. Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Jelentem kicseréltem a képet a profilomban. Majd nemsokára csinálok albumot is, csak legyen egy kis időm.Kép
Ma éjszaka megint nem tudom mi volt Zsomborral, de 3x kelt enni. Olyan vagyok mint egy bolygó hollandi!Kép

Tigri: Nagyon aranyos Alexa!Kép Tudod egyszer már írtam, hogy Bence keresztapja is tűzoltó és bevitte magával tavaly a tűzoltóságra de nem mert felszállni a kocsiba. Akkora volt mint a kereke!Kép

Simones: Megnéztem a képeket, nagyon aranyosak a gyerkőcök.KépKép
Hogy bírsz kettővel?Kép

Klára: Hogy vagytok? Most telik a 3. hét a lappangási időből. Ha minden rendben akkor remélem jöttök!

Betty: Lili jobban van már? Lehet, hogy meg is gyógyult olyan régen voltam erre. Remélem így van.

Maya: Nagyon sajnálom a kollégádat!Kép Baleset volt?

Na megyek mert Zsomborom éhes, na és én is.Kép

Puszi mindenkinek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Kati!
Biztos én nem csinálom jól, de nem emlékszem olyan éjszakára, hogy legalább 3-szor ne kellett volna felkelnem. Kép
Nem egyszerű kettővel, pláne hogy nincs segítségem. Kicsit belefáradtam. Kép De valahogy megoldom. KépSzóval a mindig vidám anyukát és feleséget nem rólam mintázták Kép
De azért úja végigcsinálnám Kép

Eri
simones
 
 


SziasztokKép

Szeretnék csatlakozni hozzátok, mi is itt lakunk Újpalotán, a Páskomliget utcában. Két fiam van, a nagyobbik decemberben múlt 6 éves, a kicsi most lesz 5 hónaposKép Moszmotával szoktunk együtt sétálni néha, remélem, majd ha jobb idő lesz, megint tudunk menni és esetleg Titeket is megismerhetlekKép

Igyekszem visszaolvasni, hogy nagyjából képben legyek, ki-kicsoda a topicbanKép

Üdv mindenkinek,

Lau
lau
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot Lilinek és boldog névnapot Bettynek!

Lau!
Üdv a topicban. Én is nemrég jöttem (Legénybíróban lakom), nekem még nincs babám, de nemsokára megszületik (37+1) Kép

Kati!
Igen baleset volt, és ráadásul szolgálat közben. Egy Jeep elözött egy nagy kocsisort és közben szemben jött a mentö (a barátom volt a mentösoför)... A Jeep soförje csak megsérült és még höbörgött is, hogy megvesz mindenkit kilóra (2 M Ft volt nála kp, valami I. kerületi újgazdag volt). Durva nem? Az ügyvédje ott volt 2 órán belül. Nem tudom mi lesz a felelösségrevonásból.

Lányok!
Kéne egy kis segítség! nagyon fáj az egyik fogam. 1,5 hónapja voltam vele dokinál, azt mondta, hogy gyökérkezelni kell, de mivel elmúlt a fájdalom mire kaptam idQpontot (2-3 nap) inkább úgy döntöttem nem megyek el, inkább már kihúzom ezt a kis idQt, amíg jön a baba. De most megint nagyon fáj és most már nem csak hidegre, hanem egyfolytában. Tud valaki valami jó fogorvost a környéken? Úgy néz ki, nem úszom meg.

maya
maya29
 
 


Helló!
Üdv köztünk Lau!

Maya: mi ide járunk, nagyon jó, de nem túl olcsó hely. Pólus mellett van.
http://web.axelero.hu/deltaden/info.htm

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Ja a doki neve dr. Farkas Tamás
tigribigri
 
 


sziasztokKép
Maya: férjem is dr. Farkas Tamáshoz jár ide a Pólus melléKép Nyugodtan tudom ajánlani, mert ő az első fogorvos, akihez el mer menniKép

Gratulálok a babóhoz már előreKép Márciusi csemete leszKép

Lau
lau
 
 


Sziasztok!
Üdv minden réginek és újnak!
Tigri, Lau, megírnátok összehasonlítás végett, hogy ennél a szuper fogdokinál mennyi egy fehér tömés? Enyimnél 7000 pénz. Igazából bölcsességfog-kivésés kéne nekem, ha véletlenül arról van infó, az még jobb lenne...
Köszi,
Klárus
klara
 
 


Sziasztok!

Kis utcánkban már az 5. ikerpár született meg. Kép Legalábbis akikről tudok. Már 3 hetesek a lányok. Kép Így már 3:2 a lányok javára. Kép
A legidősebbek fiúk, és már iskolások, aztán az ovis lányok, majd a mi fiaink következnek, és még vannak az 1 éves lányok. Kép

Eri
simones
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?