Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tündi,
Már én is nagyon kíváncsi vagyok, hol vagy már?

Babus,
Tündéri Kristófka, és szép gyorsan hízikKép

Kinga,
Persze hogy mennek neked is az extra drukkok, és mindenkinek aki most éppen a tábla tetején csücsülKép

Annácska,
Sajnálom, hogy megjött, de ez a hónap már igazi próbálkozós lesz ugye?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Azt hittem, Judyt megírta nektek hétvégén a dolgot, de sebaj Kép
Tudtam hogy a hétvége kritikus lesz, szombaton reggel le is esett a hőm és pár óra múlva meg is jött rendesen a menzim, ahogy kell. Akkor kibőgtem magam, de már minden oké. Benne volt a pakliban, hogy a 2 heti bromo adag kevés a termékeny időszakig, hiszen csak akkor kezdtem a 2x1-et szedni. Pedig most tényleg úgy éreztem, gondoltam hoyg sikerült, na mindegy, jó volt ez a pár nap boldogság! Úgyhogy erre a ciklusra új taktika lesz, persze kell hozzá egy jó prolaktin szint is Kép Nekem egyenlőre csak ilyen zebrácskám van Kép

Kép

Köszönöm szépen, hogy gondoltatok rám hétvégén is, és hogy ennyire drukkoltatok! Remélem, hogy ennek a ciklusnak a végén már nem lesz hiábavaló a drukkotok! Kép

Kinga,Annácska
Én is kiszállni kényszerülök a fogatból, de ti nyomuljatok tovább, és a drukkok mennek továbbra is! Kép

Móni Kép
Jó hírem van, hétvégén elkészült a maci-fotóalbum Kép ZIP-ben van összecsomagolva, de így is 4,5 mega. Ki tudod csomagolni? Vagy slideshow-ban tudom elküldeni, de az több mint 4,5 mega. Nem tudom átmegy-e a freemailről egyben, ha nem akkor kicsomagolom és kisebb részekbe csomagolom újra. De megpróbálhatjuk a slideshow-t is Kép Na? Kép

Tündi
Vendég
 


Annácska!
Persze, hogy írhatsz!címem:
mladekkinga@elektroalarm.hu
Sajnálom, hogy megjött!!!Kép

Kinga
Kinga79
 

 
 

Tündi!
Most olvaslak!Annyira sajnálom!!!Most egyedül maradtam a hármasfogatban, mi lesz így velem?!
Azért örülök, hogy már túltetted magad a kritikus napon, remélem a bromo meghozza a várva várt eredményT!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Annácska, Tündi,
sajnálom, hogy megjött!Kép

Tündi, örülök, hogy nem vagyok nagyon elkeseredve,meglátod,hamarosan jön a baba Hozzátok is!Mikor mész újra orvoshoz?

Jófi
jófi
 
 


Annácska, Stella
Mit szóltok az újabb hármas fogathoz? Kép Kinga úgyis fent marad a táblában Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi,
Nagyon sajnálom, de örülök, hogy ilyen pozitívan tudsz hozzáállni a következő ciklushoz. Remélem akkor már mindkettőnknek sikerülKép
A fotóknak már előre is örülök, persze ki tudom csomagolni, majd kiürítem a postafiókomat, hogy átjöjjönKép

Móni

Kép
móni23
 
 


TündiKép
Sajnálom, de ahogy írtad, sebaj! Nekem is kellett 1 hónap gyogyi a sikerhez! Amit már régóta meg akarok kérdezni Tőled: Olvastad az "Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért" c. könyvet? Van benne egy pár okosság magas prolaktin szintre. Én betartottam az abban írtakat, persze lehet, hogy anélkül is összejött volna Briós.

JudytKép
Asszem Te érdeklődtél felőlünkKép Jól vagyunk, holnap megyünk AFP-re, márc. 3-án pedig UH-ra.

Henci
henci
 
 


Tündi!
Köszönöm, rám fér a bíztatás!Kép

Kinga
Kinga79
 


Jófi
Csütörtökön remélem el tudok menni a dokihoz a vérvételes papírért. Gondolom másnap el is kell mennem vérvételre, de ezt még nem tudom.

Velem kapcsolatban valahogy nem működnek a megérzések Kép De kár Kép

Henci
Majd ebben a ciklusban követlek, köszönöm, sok reményt adtál nekem! Kép

Judyt Kép
Kijavítanál a táblában? Illetve talán már meg is tetted Kép Ma 3. cn. Köszönöm szépen!

Lányok
Kaptam egy fülest lelkes olvasónktól, hogy menjünk el magán andrológus rendelésre. Hiszen a páromat még nem vizsgálták. Arra gondoltam, hogy ha most már jó lesz a prolaktinom és mégsem jön össze, akkor érdemes lenne a kiskatona vizsgálatot megcsinálni, nem? Ti mit szóltok ehhez? A párommal persze még nem beszéltem meg, meglátjuk mit hoz ez a ciklus, de muszály minden hónapra kitalálni valamit, ami előre visz, különben tényleg bele lehet őrülni Kép Ja, remélem van magán andrológus rendelés Pécsen Kép

Tündi
Vendég
 


Henci
Nem, nem olvastam, nem is hallottam róla. Most megvárom a kontroll vérvétel eredményét, és ha még mindig nem oké, akkor beszerzem a könyvet. Köszi a jótanácsot! Kép

Móni
Oké, szólj hogy mikor üres a postafiókod, mikor küldhetem Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
Örülök, hogy így állsz a dolgokhoz!
Én inkább maradok a tábla alján és majd igyekszem nagyot ugrani!
A kiskatonavizsgálat nagyon jó ötlet! Nem tudom van-e magán andrológus itt,d e majd keresünk!
Beszéld meg a pároddal!

Én nem tudom kinek a menziét kaptam, de nagyon megkínzott! Péntek-szombaton alig éltem, de most már jobb és remélem nem pártol el tőlünk a szerencse és mehetünk majd az eszkimókért!

TimKép
Hol vagy? Jelentkezz ha tudsz! Remélem sikerült a lombikotok!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


TündiKép
Ártani nem árt a kiskatona vizsgálat. Nálunk az én vizsgálódásommal (hormon és HSG) párhuzamosan ment a férjem sp.analízise.

Henci
henci
 
 


Annácska, Tündi
Kép

Tündi, légyszi még-még kérek a prolaktinodból! Mondtam már, hogy én szívesen átveszemKép Meg másoktól is, akinek magasKép Jó helyre kerülKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi,
szerintem szuper ötlet az andrológiai vizsgálat!végül is ez az egyik legkönnyebb vizsgálat a babaproject során.Kép és olyan megnyugtató, hogyha tudod, hogy minden rendben van a férjeddel!

Stella,
örülök, hogy megjött!Szegényke, hogy így fájt!Mikor is mehettek a fagyibabákért?Kép

Jófi
jófi
 
 


Stella
Ahogy gondolod, de azért előre az ikrekért! Kép

Stella, Henci
Köszi, lehet hogy akkor előrehozom és beszélek a párommal Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Mégegyszer sajnálom.Kép
Aztért nem írtam meg, mert úgy gondoltam, hogy ezt neked kell megírnod.Vagy rosszul gondoltam?

Annácska!
Sajnolom.Kép
De nagyon drukkolok az újabb hónaphoz!!!Kép

Babus!
Gyönyörű Kristófka a képeken.Kép
És jól fejlődik a tejcsitől.Kép

Henci!
Örülök, hogy jelentkeztél és jól vagytokKép
Majd gyere sűrűbben, és írd meg az eredményeket.Kép

Nicol!
Már Én is kíváncsi vagyok a pocidra.Kép

Edinka!
Már a 31. hetet kezdtétek el Vikivel!!!Kép
Hűű, mindjárt izgulhatunk értetek is.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus
A létező összes prolaktinomat odaadom neked azon felül ami nekem elég a minimumhoz Kép El is küldtem! A posta nem ért oda? Vagy az én postámmal van a baj? Stellához sem ért oda a menzim, az valaki másé volt Kép Mondjuk Kingáé? Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj Tündi
Pedig amikor megláttam, hogy te írtál utóljára, azt hittem, hogy jó hírekkel jössz! Kép Na, majd legközelebb! Kép

Stella
Hajrá! Előre az eszkimókért! Már biztos nagyon fáznak és szeretnének melegebb helyre költözni. Kép

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


JófiKép
Remélem szerdán kiderül. De én úgy számolom, hogy 2-2,5 hét múlva

Kép
stella9
 
 


Judyt Kép
Nem érdekes, csak gondoltam, ha valaki kérdezi, akkor biztosan megírod a topikba Kép De nem kértelek rá konkrétan, szóval az én hibám, te jól gondoltad! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi Kép
Én benne vagyok a fogatban Kép
Már nagyon szeretném, ha végre pocakos lennék Kép

Kinga Kép
Küldtem levelet.
Köszi
Drukkolok, nagyon +++++++++++++++++++++++ Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi,
úgy sajnálom hogy így alakult, de örölük hogy sikerült ilyen ügyesen átvészelned. A köv. hónapban már a Bromo nagyon kifejti a hatását ezért sokkal jobb lesz!
Nálunk még mindíg változatlan a helyzet, menzi sehol (már jöhetne mert nagyon unom a szenvedést) már csak háton tudok aludni annyira fáj a cicim.Mi is arra a következtetésre jutottunk, mint Te hogy ha már van peteérés, de sikertelen a hónap akkor a Férjem is beveti magát kiskatona vizsgálatra, nálam meg a petevezeték átjárhatóság érik. Amúgy 1 clostyt szedsz a 3.naptól 5 napig?
Stella,
jobban vagy már? Remélem hogy igen.
Kinga,
mikor tesztelsz? Szorítok Neked!!
Babus,
Tundivel együtt küldjuk a prolaktinokat!!
Kivi
kivi2
 
 


Tündi, Kivi
Várom a prolaktinokatKép
Tündi, valamennyi már ideérhetett belőle, mert elég a tejcsi Kristófkának, de még mindenképp kell, mert még egy cici nem elég neki, hanem majd 1 óráig küzd érte 2 cicibőlKép Na de majd ha ideér a prolaktinotokKép, dőlni fog újra a tejcsiKép Majd szólok, ha megérkezettKép

Stella
Most látom csak, hogy végre megjött a mensidKép
Lehet, hogy pont azért volt ilyen fájdalmas, mert "kiadta" magát min. 1 évre előreKép

Kinga
Neked pedig nagyon drukkolok!!!KépKépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Draga Tundi!
Annyira sajnalom, pedig tenyleg azt hittem most osszejott. Orulok, hogy ilyen jol viselted!!!

Stella!
Szoritok nagyon, es sajnalom, hogy ilyen rossz volt a hetveged.

Tundi, Stella!
Megvan a kovetkezo idopont, amikor megyunk Pecsre. Nem merem elkiabalni, hatha tortenik valami.

Annacska!
Nagyon sajnalom, hogy megjott!

Kivi, Kinga!
Nagyon drukkolok, hogy baba legyen a dologban!

Nicol!
En is varom a pocis kepeket.

Edinka!
Tenyleg nagyon kozeleg az idopont. Gratulalok az eskuvohoz! Mikor lesz?

Mar jol vagyok, de gyalogolni tovabbra sem tudok. Itt voltak a szuleim a hetvegen. Apummal elmentunk a boltba, nem messze van tolunk. Mire odaertunk nagyon szurkalt, fajt a hasam. Igy amig nincs haskoto, addig bent kell uljek a hazban. Ami miatt pedig teljesen kesz vagyok, hogy nem mozog a kis Atti. Allitolag igy a 22.het korul mar minden nap kell erezzem. Ehhez kepest, csak nagyon ritkan egy pici mocorgast erzek.

Babus!
Emlekszem Te nagyon ideges voltal, amikor Kristof nem mocorgott, es megfenyegetted a vedonovel. Ez mikor volt? Hany hetes terhes voltal, nem emlekszel veletlenul?
Orulok, hogy Kristofka ilyen jol fejlodik. Milyen fenykepezogepetek van, ami ilyen szuper kereteket csinal? En azt hittem, hogy PhotoShop-pal csinaltad?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kivi
Én nem szedek clostyt, nem is szedtem Kép

Judit
Örülök hogy jobban vagy de ahogy kiveszem a szavaidból még nem az igazi. Remélem, mielőbb tényleg rendbejössz teljesen, és a hátralévő heteket már boldogabban töltheted!
Na és kb. mikor jöttk? Még ebben a hónapban?

Tündi
Vendég
 


Tundi!
Marcius elejen mennenk Pecsre kocsival. Remelem nem esik majd a ho Kép Hat tenyleg nem vagyok teljesen jol, de egyre jobb, csak rengeteget aggodom. Persze mindig van miert.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


BabusKép
Szerintem azért volt ilyne fájdalmas ez a menzi, mert nem előre kaptam meg egy évit, hanem most pótoltam be azt is, ami múltkor elmaradt!
Lehet, hogy a dokinak kicsit jobban oda kellett volna arra figyelnie, hogy rendesen kitisztultam-e a lombik után!

JuditKép
Azért én is kiváncsi vagyok az időpontra, de tudod, hogy most Te és a kis Attila vagytok a legfontosabbak!!!
Lehet, hogy addigra én is otthon fekvős leszek???
Sebaj!
Vigyázz magatokra!!!
Simizd meg a Picit a nevünkben, hátha arra beindul!
De az is lehet, hogy ilyen nyugis baba, nem?
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi, Annácska!
Nagyon sajnálom. Kép remélem a következő hónap a tiétek lesz.

Kinga!
Izgulunk továbbra is érted, remélem legalább te zebrácskát hozol. Kép

Judit!
Pihenj sokat. Ilyen pocsék időben amúgy sem jó kint lenni.

A képeket valszeg este megcsinálja apuci így holnap fel tudom tenni.

Nicol + Vivien

Kép
nicol
 
 


Stella!
kb marcius 3.an megyunk, a parocskam 7.en visszajon, mert 8.an a batyammal Torinoba mennek 4napra focimeccsre. Ez a 30.szulinapi ajandeka. Igaz majd csak majusban lesz szulinapja, de akkor mar nem akar utazni kis Atti miatt. En meg lent maradok Pecsett egesz 11.ig. Egy par eve mikor kerdeztem, hogy mit szeretne majd a 30.ra, akkor azt mondta, hogy apa szeretne lenni, vagy egy meccs. Hat most megkapja mind a kettot. En iden leszek 25eves, es 4nap van a szulinapunk kozott. Hat en Zoran es "Romeo es Julia" jegyet kapok (remelem) De ez meg odebb van. Remelem a kis Atti is orul majd Kép
Simizgetem, de nem segit. Meg sem mozdul. Meg este sem. Remelem ma produkal valamit, mert az ismeretsegunkben 6kismami kozul mar mindegyiknek nagyon boszen mocorog, csak nekem nem. Remelem igazad van, es csak ilyen nyugis a baba.

Bocsi, hogy ilyen hosszu lett

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Tündi,
most meglepődtem azt hittem szedsz.Mikor én csak a bromot kaptam nekem nem volt tőle peteérésem lehet hogy a closty segített, de így is csak ciklusonként egy tűsző, ami persze pont elég lenne ha....
Tündke meglásd a következő hónapod sokkal de sokkal eredményesebb lesz!! Főleg ha kiskatona vizsgálat is meg lesz amiatt sem törtöd majd a buksid! :o)))
Kis Atti,
tessék szépen mocorogni is nem mindíg csak a szunyókálás!! Nyugtasd meg anyudat, egy kis ficergéssel!! :o)
Ezvicc,
köszi a drukkokat, majd köv. hónapra elteszem mert ennek annyi. Pihenjél hogy ne fájjon a pocakod.Remélem Attika megfogadja a tanácsom.:o)
kivi2
 
 


Judit
Tudom, én most már könnyen beszélek, de hidd el, nem baj, hogy keveset mozog Ati babaKép
Szerintem nem mindenkinél igaz az, hogy minden nap érezni kell a babát a 22.héttől.
Én még csak ilyentájban kezdtem el egyáltalán érezni. Örültem ha legalább 2 naponta produkált egy-egy pukkanásfélétKép
Nekem nagyon sokára volt az, hogy minden nap éreztem. Sőt, ha jött egy-egy hidegfront(ami ha jól tudom ma is van), akkor meg felettéb lusta volt.
És lám, makk egészségesKép Egyszerűen csak egy nyugis babaKép Bár ma kivételesen már reggel 8 óta ébren van. Eszik, cumizik, nézelődik, hallgatja a zenélős kisbocit, aztán kezdi előlrőlKép

A fényképező nem egy nagy márka, (viszont kicsi és ügyes), anyósomék hozták most a Kanári-szigeti nyaralásukból nekünkKép

Stella
Én akkor is hiszek benne hogy megkaptad előreKép Ez az utolsó mensid 9 hónapra előreKép Aztán persze jön 6 hét szívásKép Én már 2 és fél hete "élvezem". 3-4 nap mensi is sok, na de heteken keresztül????? Oké-oké, tudom, bárki bevállalná eztKép, én se panaszkodomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit
Van két tippem:
Egyél meg jó sok csokit vagy egyéb édességet, attól tényleg nagyon beindulnak. A Praxisban a Győrffy javasolta nekem először (akkor amikor lustizott az UH-on), és tényleg beválltKép

A másik, tedd a TV távkapcsolóját a pocidra, nekem azt szinte mindig megrugdosta KristófKép

De, még egyszer mondom, korai még, NE IZGULJ!!!!!!!!! Akkor se, ha egyik mozgató-tippem se jön beKép Én ezeket az ötleteket csak jóval a 30.hét felett vetettem beKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit!
Örülök, hogy jelentkeztél!!!KépRemélem, ha megérkezik a haskötő, már minden fájdalmad elmúlik!

Babus!
Köszi a drukkokat Neked is!KépÉn pedig küldök cserébe tejcsihozó energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++!!!Kép
Írtad Stellának, hogy majd a 9 hónap után jön 6 hét szívás!Ezt mire értetted?Bocs, ha hülyeséget kérdezek!!

Kinga
Kinga79
 


Kivi!
nagyon aranyos vagy, atadtam az uzidet Attinak, de egyenlore meg nem reagalt ra Kép Vegul most megjott? vagy csak ugy erzed? Nekem teldesen ugy gorcsolt a hasam, mintha meg akarna jonni.

Babus!
Koszi a megnyugtato szavakat, sokat segitenek. Belem hoztak a fraszt tegnap. Eddig nem is gondoltam ilyesmire nagyon. Arra gondoltam biztos lusti baba. De tegnap egy baratnom, aki szinten babat var, 2hettel elorebb van nalam, azt mondta, hogy ilyenkor mar erezni kell naponta. Hivtam a ferjem, hogy hozzon egy vagon csokit, mert en amiota terhes vagyok nem kivanom, es nincs is otthon. Eddig nem hiztam, na majd most Kép

Mondtam, hogy 5ho alatt meg mindig ugyan annyi vagyok, mint a terhesseg kezdeten? A vedonom multkor nagyon megdicsert.

Kinga!
drukkolok +++++++++++++++++++++++++++++++++ Mikor tesztelsz? Hanyadik cn?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kinga!
Szerintem a Babus a 6het szivast arra ertette, hogy szules utan annyi ideig menzi szeru verzes van. Ez a szivas Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép
Na mi is haza értünk reggel fél8 -tól már ideje volt!!!
Megvolt a két vérvétel,túléltem pénteken lesz eredményKép
Remélem minden rendben lesz a cukrommal??!!!
Meg csinálnak ilyen tenyésztést is a vizeletből!!
Utánna megvolt az Uh
Amit már nagyon vártam, minden oké volt Kép)))
Medence végű fekvésű a picur
És 1413grammKép)
És nagyon aktívKép
De már most nem tudom a gép most 29+4 nek "dobbott" kiKép
Jó mi?
Akkor most nem 30hetes vagyok??
Na sebaj majd jővőhéten kell mennem a dokimhoz és majd vele tisztázomKép
Igaz nem nagyon számít 1 hét ide vagy odaKép)

Tündi: Nagyon-nagyon sajnálom hogy megjöttKép
De legyél optimista a következő hónap a tiéd lesz!!!!!!

Babus: NAgyon szép Kristóf mint mindig!! Neked Kristóf milyen sulyban volt a 29-30 hétben???

Kép

Kép
edinka
 
 


Judit!
Köszi, ez még "csak" a 28 cn.,bármelyik pillanatban itt lenne az ideje a menzinek.Én nem szoktam előjeleket érezni, így nem tudom, hogy mi van. Semmilyen tünetem nincs, csak reggel volt egy kis hányingerem, de szerintem csak izgultam Tündi miatt!Korai lenne még szerintem bármi is. Még nem merek tesztelni, mert holnap hátha megjön!

Most már értem amit Babus írt, köszi a magyarázatot!Hogy én milyen tudatlan vagyok!!!Ne haragudjatok!

Edinka!
Örülök, hogy rendben van picur, remélem minden eredményed ok lesz!!!

Kinga
Kinga79
 


Tündi,
Most már van elég hely, hogy fogadjam az e-maiedet (remélem!), majd ha lesz időd elküldöd?

Kinga,
Nagyon drukkolokKép

Stella,
Nem lehet, hogy az én következő menzimet kaptad meg, csak mert nekem szoktak ilyen tüneteim lenni a menzi alattKép

Lányok,
Jövőhéttől nem lesz netem és még nem tudom, hogy meddig. Néha a suliból majd be tudok jelentkezni, de nem tudom hogy fogom bírni nélkületek. Már folyamatban van, hogy az új lakásban is legyen, csak kicsit tovább tart, mint vártam.

Móni

Kép
móni23
 
 


Akit érdekel, kiegészítettem Kristófka szobájáról az albumotKép Van kép a Micimackós szőnyegjéről, függönyökről és egyéb dekorációkról is:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4196&page=1

Majd ha több időm lesz, Kristófkáról is csinálok albumotKép

Kinga
Igen, a 6 hét szívás mensiszerű vérzést jelent. Marhára unom márKép

Edina
1082gr volt a 28.héten, és 1354gr a 31.hétenKép


Eldicsekedtem magam, reggel 8 óta nem alszik a drágám. Anyu már kicsit fáradt, meg éhes...de Kristófkát mindez nem érdekli.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Tündi, Annácska!
Sajnálom.Kép De majd a következQ hónap! Remélem, ebben a hónapban már együtt izgulhatunk! Nekem ma ért véget a mensim, úgyhogy ma biztosan meghozzuk a döntést apával, várjunk-e még, vagy belevágjunk újra.

Feltéve, hogy ma idQben hazaér, képzeljétek, egész hétvégén dolgozott, csak éjjel jött tegnap is haza. De remélem, most egy kicsit könnyebb idQszak jön.

Stella!
Szerdán akkor tudsz beszélni a dokival? Vagy mikor derül ki a hogyan tovább?

Babások!
Örülök, hogy mindenkivel minden rendben van, de azért vigyázzatok nagyon magatokra!

Judit!
Én igaziból, amikor Petit vártam, nem is tudtam, hogy naponta mozognia kell, illetve érezni kell a mozgását, én soha nem izgultam, és soha nem jutott eszembe semmi rossz, amikor nem éreztem mozogni! Mert persze, hogy voltak ilyen napok! A frontok ugyanúgy hatnak a babákra, ahogy Babus is írta! És még szerintem is ráérsz a rendszeres mozgás érzésére, még nagyon picike a baba. Majd eljön az az idQ is, amikor gyakrabban érzed. De ha nagyon aggódsz, lehet, hogy egy soron kívüli UH-t megér, mert a túlzott aggódás sem jó. Ja, és esetleg próbáld ki a narancsot is, Peti arra indult be mindig.

Szép napot mindenkinek! Olyan tavasz-hangulat van ma, olyan jó lenne, ha így maradna!

Timi
szabotimi
 
 


Babus!
Csodaszep a szoba. Ezt a rengeteg micimackos jatekot is a Brendonban vettetek? Ha lesz egy pici idod, akkor csinalnal egy listat, hogy mi az ami feltetlenul kell. Nekem van ilyen kelengye lista vagy mi, de szerintem rengeteg felesleges cucc van.
Jo lehet Kristofnak ilyen gyonyoru szobaban, ilyen szuper szulokkel!

Moni!
Hianyozni fogsz, remeljuk minel elobb lesz net az uj lakasban. Ird majd meg mi volt a dokinal.

Kinga!
Nem vagy tudatlan! Mar nagyon kivancsi vagyok, es nagyon drukkolok!

Timi!
Koszi a tanacsot. A heten kell hivnom a dokimat a jovo heti idopont miatt. Remelem akkor majd tenyleg megnyugszom.
Milyen volt a szinhaz?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép
Nekem még mindig hihetetlen, hogy már a 22. hétben vagy Kép!
Attila meg majdcsak beindul, nyugi!

Lányok
nektek is ennyire fáj a jóidő?? Majd szétmegy a fejem. A páromnak mindig azt mondom ilyenkor, hogy ez biztos a korral jár...

Kép
stella9
 
 


Timi
Sok sikert a családi megbeszéléshez!

Kinga
Megadrukkok mennek ám! Kép Kitartás, már csak párat kell aludni az eredményig! Kép

Babus
6 hét?!?!?!??!?!? Én azt hittem csak picit hosszabb vérzés jön a szülés után mint a menzi Kép Te jó ég! Elhiszem, hogy unod, és még 1 hónap..... Kép

Móni
Akkor elkezdem küldözgetni a leveleket, 5 db megy, mert egyben nem csatolta a freemail.
Beköltöztetek már? Kép HOgy érzed ott magad? Remélem, gyorsan bekötik majd a netet!

Tündi
Vendég
 


Stella
Nekem csak az fáj benne, hogy ő kint van, én meg bent Kép KépKép

Tündi
Vendég
 


Móni
Bocs, elfelejtettem írni az előbb, hogy légyszi szólj ha átment mind az 5 levél, mert akkor kitörlöm a postaládámból. Amíg ott vannak nem biztos hogy tudok levelet fogadni Kép

Tündi
Vendég
 


Jányok!
A hármasfogatunk csillaga végleg leáldozott!Kép
Úgy látszik ez a hétfő nekem sem tartogat örömöket! Előbb voltam a mosdóban:MEGJÖTT!Annyira szomorú vagyok!Ott volt az a nagy tüsző, hát hova lett???????????

Nem tudok mit írni, ne haragudjatok!!!!Kép
Mindjárt letelik a munkaidőm, ma már nem jövök többet!Mindenkinek szép estét kívánok!

Illetve mégis írok, most jutott eszembe, hogy akkor még síelés előtt meg lehet csinálni a 2 cn-i vérvételt!Nem kell egy hónapot várni és a kiskatonavizsgálatot is akkor meglehet a héten csinálni!KépMunka után felhívom a dokit!

Sziasztok!
Kinga79
 


Tündi,
Köszönöm szépen a képeket, nem semmi, hogy mennyi macitok vanKép, ennél nekünk jóval kevesebb van. De sajnos csak 4 levél érkezett meg a legutolsó hiányzik.
A lakás nagyon jó. Már ott lakunk, de még nincs meg mindennek a helye, majd lassan kialakul. Olyan jó ott lakni, óriási változásm a koli után. Igaz itt is saját szobánk volt saját konyhával, de az nem ugyan az. Most nagyon boldogok vagyunk itt, és remélem a baba is hamarosan beköltözik hozzánk.

Móni

Kép
móni23
 
 


Kinga
Tényleg nagyon sajnálom, bíztam benned! Akkor a hármasfogat újra együtt! Kép
Jó, hogy meglesz a vérvételed és a kiskatonavizsgálat is! Ezek fontos eredmények!!!!! Fel a fejjel! Tudom, neked is a 8. hónap.... ezért nehéz, de vár ránk a babánk!

Móni
Megy az 5. levél is. 86-an vannak egyébként Kép Persze a legkisebb matricától elkezdve a nagy plüssig.
Örülök, hogy jól érzitek magatokat a lakásban és boldogok vagytok! Ez sok erőt és lendületet ad majd nektek! A dolgok pedig szépen a helyükre kerülnek majd Kép Mi a költözés után 1 hónappal fejeztük be a pakolást, aztán 1 év múlva kezdtük előlről az alakítgatásokkal Kép

Lányok
Készítettem én is egy kis albumot a munkáimból. Ne nagy dolgokra gondoljatok, néhány üvegmatricáról van szó, de nekem nagyon kedvesek Kép Akit érdekel, itt megnézheti: http://babanet.hu/album/main.php?own=5&album=4789&page=1
vagy a Tündi30 munkái albumot keresse Kép

Tündi
Vendég
 


Kinga!
Sajnálom.Kép
De úgy veszem észre nagyon össze akar tartani a hármasfogat: Tündi+Annácska+Kinga.Kép

Tündi!
Nagyon szépeket alkottál.Kép
Különösen a delfinek tetszenek, mert Én delfin mániás vagyok.Kép
De mindegyik munkád tuti.
Láttam ám a nappali szekrényben az esküvős macipárt.KépNagyon édik.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?