Új privát üzeneted érkezett!

Annyira mondtátok a kertészkedést, hogy én is nekiálltam ültetgetni ezt-azt, remélem lesz is belőle majd valami...

Ez az avokádós cikk nagyon jó, én valamiért a mangóra kattantam rá mostanában.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@littlebiscuit: De jó! Akkor szorítok mindkettőnknek! :) Nekünk is remek alkalom lenne, apunak hétvégén van a szülinapja, nincs is nagyobb ajándék, mint egy kisunoka. Bár, következő hónap házassági évforduló, én azért jobban örülnék, ha már velem lenne akkor is a kis babó!  Nálam egyenlőre még mindig semmi, görcsölgetek, de lehet csak az ideg.. hogy most szivat a szervezetem vagy mivan. Olyan nehéz,hogy ne élje bele magát az ember minden apró jelnél.

bsophiana
 
 


Sophi,
A görcsölgetès nem gond. Minden forum amit eddig olvastam ezzel van tele hogy a legtöbb nönek pont olyan görcsei vannak mint menzesz elött ezèrt becsapos...
Nekem is jöttek mentek aprò görcsök a napokban de ma pl nem volt.
Izgi nagyon...

Bikbok igen azt hiszem a borso is csak nagy mennyisègben ès ha kb minden nap eszed okozhat olyasmit amit irnak.. a gyümölcsök viszont szuperek èn is ananaszoztam ovulacio utan azt irjak ragadossá teszi a nyalkahartyat es jobban be tud ágyazodni a bèbi .. viszont az ovulacio környèkèn jobb kerülni mert tul savassá teheti a hüvely pht ès a kiskatonákat kinyirja
:roll: :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

 
 

Scolo valami csak kinő ha más nem akkor a gaz
Nekem nagyon jól esett kinnt bütykölni,estére el is fáradtam rendesen,aludtunk mint a bunda

Csajok hogy jártam....
Bár sose szoktam most gondoltam vagány leszek és bevettem éhgyomorra a vitaminokat és csak utána ettem.
Hát kb 15perccel késöbb kijött minden...
Úgyhogy ilyet mégegyszer nem csinálok,ráadásul a munkahelyemen(délutános vagyok)a végén még elpletykálják hogy terhes vagyok!
Szerencsére senki se látta/hallotta...

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Caroline: nem a legjobb a fotó minősége, de azért látható a kontroll csík, én megvagyok elégedve a DAVID tesztekkel.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@krystin: jaja, ilyenem nekem is volt. még nem jöttem rá, melyik összetevőtől :)

találtam egy nagyon jó cikket arról, milyen és mennyi természetes forrásból vihető be az adott vitaminból a napi szükséglet (benne van a napraforgó mag is, amit nemrég littlebiscuit írt):

http://www.origo.hu/tafelspicc/kozelet/ ... tamin.html

bikbok
 
 


Caroline: Én is David tesztet használtam eddig( kiv. Az utolsó kettő terhességit)
 
Bikbok: Úgy néz ki ezt benéztem,ma már vitaminra se akarok nézni

Sophie: Üdv köztünk és megy a drukk!

Tudom hogy hülyeség,de tiszta boldogság tölt el attól,hogy végre remdes mensim van
Úgy érzem így több esélyünk lesz ovukor,mert végre rendesen kitisztulok!
A férjem nagyon cuki volt tegnap!
Kijelentette hogy mostmár másnaponta kell csinálnunk,mert mostmár össze kell hogy jöjjön

3.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: fúú ertem, hogy boldog vagy a rendes mensitől, én ugyanezt érzem a tökéletes ovu kapcsán. :D micsoda eredményeink vannak, látod? :D
és igaza van a Férjednek, jöhetnek a babák, a szervezetünk is gatyába rázza magát végre :)

bikbok
 
 


@krystin:


Nekem is nagyon jól esett kicsit "homokozni". Szép lesz a virágoskert ha kikelnek a magok.

Sophi, üdv itt.


Little, Sophi drukkolok nektek nagyon.


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Cseniko!
Köszi. Vègül csak annál maradok, amilyen legutóbb volt nekem. Már rendeltem is.

Zuhanyzásnál már jött egy nagy adag sötèt vères nyálkás. Holnap fog megjönni rendesen.

13. Dpo

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Köszi Scolo!
Már nagy az izgalom..
Nèha ringatom magam a hitben - hogy eddig nem jelentkezett pecsètelès az már szuperjò jel. Aztán elhessegetem ezt mert mult hònapban is ekkortajt kezdte,pár folttal majd 3 nap kèsèssel megjött..

Nekünk "csak" egy hatalmas teraszunk van. Nemrèg kaptam rá a csinositgatasára a növènyek ápolgatására egèszen addig soha nem èreztem rá kèztetèst. De jo dolog olyan kikapcsolò megnyugtatò. Számomra amùgy minden házimunka az :-D nem azèrt takaritok sokat mert tisztaságmániám van hanem simán szeretek :-) meg szekrènyeket pakolni is :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Caroline sajnálom. január eleji bèbi lesz akkor.. az tökjò. 2 január eleji kislányt is ismerek a környezetemben egyik 2 èves masik most született ès csodaszèpek csodajò termèszettel. Karácsonykor szèp pulcsiruhában fog domborodni a pocakod. Ès örülni fog minden èvben hogy èpp elmult Karácsony de már jön is a szülinapi buli ujabb szèp ajándèkokkal <3

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nézzétek csak csajok, ezt egy barátnőm mutatta nekem, én úgy gondolom, hogy kipróbálom, veszteni valóm nincs mivel pcos vagyok. A link a poszt alján. Holnap kérek időpontot az endokrinológiára, még a nődokihoz, hogy adjon beutalót inzulinrezisztencia vizsgálatra, mert most tudtam még hogy csak ő adhat.

9.cn


https://m.facebook.com/Trimeszter/posts ... 0186578485

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


jó reggelt lányok

phű de szarul aludtam, örültségeket álmodtam.
De nincs barnázás. Ciklus utolsó napja vaaaa holnap teszt..
Apropo az angolban sőt az olaszban is a barnázásra a spotting szót használják (pöttyözés) - igazán átvehetné a magyar is mert hát ez a barnázás.......

Latkafr el vagy veszve máris utaztok? mi ujság veled?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok csajok! Köszönöm a sok drukkot!
Egyenlőre még mindig semmi, reggel volt egy kis "megakarjönni" érzésem,de azóta inkább csak 1-2 nyilalás,hányingerrel párosítva. Azért délutánig kivárok, aztán elmegyek tesztet venni, de a holnap reggeli pisit biztos nem várom ki, túlságosan bezsongtam :D
Little, szurkolok továbbra is! :)
bsophiana
 
 


bsophiana,
neked is megy viszont a drukk!!
ha délután/este tesztelsz próbálj előtte pár órával már nem sokat inni, és pisilést visszatartani. Máskülömben nem lesz elég koncentrált :)
Én most kerestem elő a tesztjeim mert nem emlékeztem hova tettem őket de megvannak :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


hú Csajok ez nagyon izgi, drukkolunk Nektek. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikbok 2016.03.30 09:01-kor.
bikbok
 
 


nekem elvileg 10-én kell tesztelnem a fertility szerint, most van 3.dpo
bikbok
 
 


Sziasztok,

Igen eltűntem picit, ne haragudjatok :) A húsvét is melóval telt ugye nekem is home officeban, plusz a férjem szegény este 9:00-10:00 ig volt bent az irodában  kivételesen, de hála Istennek minden jól alakult és sikeres volt a munka. De háát ilyen az élet pénzügyi projekten. 
littlebiscuit :) Tök sokszor jártál a fejemben totál pozitiv energiák kiséretében :) Mikor fogsz tesztelni? Jaj annyira izgulok érted :) egyébként most hétvégén utazunk haza kocsival, jaj már azért nagyon várom. :) Annak ellenére, hogy a férjem végig az otthoni irodában lesz, nekem meg milló hivatalos dolgot kell intéznem otthon. 
Rengeteget irtatok Csajok az elmúlt napokban :) Alig győzöm visszaolvasni :) Bibok, Scolo, Csenikó veletek most mi a helyzet? Elvesztettem a fonalat :)
bsophiana, Üdv, itt és akkor neked is megy a drukk :)
Velem annyi van, hogy elfogyott az LH tesztem :) A hőmet eddig reggel 7:00 kor most a "termékeny időszakban" reggel 8:00 felé mérem, mert mostanában akkor kelünk :) Nem tudom, hoyg az appa mennyire lesz megbolondulva ettől :) Elkezdtem, más vitaminokat is szedni, mint a méhpempő, omega3. Kiváncsi leszek, hogy ebben a hónapban mikorlesz a valós peteérésem :) De szerintem az akörüli napokat az utazás, meg a rohangálás miatt most skippeljük, de majd meglátjuk. Felöltöm a  fél hőgörbém.

Szép napot Mindnekinek Hölgyek!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: tök jó, hogy már fix, hogy mentek haza, kicsit irígykedem :) a méhpempő szuper ötlet, nagyon sok helyről hallottam már, van is itthon, de valahogy mindig elfelejtkezem róla. Majd várom a tapasztalatodat vele. Akkor behúzod a 21.napi vérvételt is otthon? Lehet egy harmadik napit megcsináltathatsz utána Fro-ban, ha egyáltalán lesz harmadik nap :)

bikbok
 
 


@bikbok:Édes vagy, de biztos vagyok benne, hogy lesz 3. cn-i laborom is. :) Tényleg zizi lesz ez a pediódus is pont most a fontos időszakban, szóval azért is voltunk inkább most, ciklus elején együtt többször és majd ha lemegy a peak periódus, akkor utána ha úgy alakul :) A 21. cn labort mindenképp megcsináltatom igen, már van időpontom is :) A méhpempő jó dolog nekünk is és a párunknak is állitólag :) Viszont ezt az omega 3 valamit nálam bekavar tuti, mert csak akkor van szaporább ritmusom, ha azt beveszem, pedig se ginkgo biloba, se kurkuma, se ginseng nem volt benne csak pure omega 3 :( megint hevesebb volt tegnap a szivverésem egy rövidebb ideig... ijesztő azért. :(
Ti mikor terveztek hazamenni?


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: hát még nem tudjuk sajnos, de remélem mihamarabb :)
érdekes ez a szívdobogás, pedig elvileg az omega3 a szív és érrendszert is védi. az biztos, hogy a vérvétel után sokkal többet fogsz tudni, az az esetleges tsh dolgot is feltárja, ami okozhat szívdobogást

bikbok
 
 


Latkafr,
de jó ez a hazaút. Most lenne kedvem autózni száz ágra süt itt a nap.  Úgy egyáltalán utazni. Vagy csak egy kicsit kimozdulni.
Biztos jó lesz otthon és megnyugtató lesz megcsinálni ezeket a labor dolgokat.
És lehet épp most belefeletkezve a dolgokba hogy otthon vagytok és nincs babára koncentrálás, jön majd a várt váratlan.
Én holnap tesztelek de már most izzad a tenyerem ha rágondolok :D nem tudom nálam a tesztelés olyan mintha államvizsgára mennék :D
Jah és van egy újdonság azt hiszem feszül a mellem :O

Bikbok,
akkor neked is jönnek az izgi napok lassan.. drukkolok!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: egy kis hős vagy, hogy tesztelsz, tudom milyen ez Neked az itt leírtakból :) de mégiscsak különleges alkalom, így extra drukk jár :)
biztos, hogy tudod, de a cici feszülés nagyon jó dolog... de nem magyarázunk bele semmibe semmit, szépen csendben megdöglünk az izgalomtól Veled együtt :D :D

bikbok
 
 


Sziasztok csajok!

Én végre jól aludtam,magamtól keltem,tegnap álmodtam össze vissza hülyeségket.


@latkafr:


Ha rosszul vagy tőle,inkább ne is szedd,nehogy valami nagyobb baj legyen belőle!
Nekem is kedvem támadt egy kicsit autókázni a férjemmel kettesben

Nekem 10.-re húzta be az ovut és 24.-re a kövi mensit.
Kiváncsi leszek,még nem rendeltem ovutesztet,4 db van még,nagyon gondolkozom rajta hogy kell-e vagy hő meg érzés alapján legyünk-e együtt.


4.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Csajok szerintetek lehetséges, hogy ilyen korán a 8.cn-on volt az ovum? Ha igen mi okozhatta? A cickafark? Vagy a palástfű
Az előző ciklusban 16.cn-on volt ovum.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:


Látom te is a Naptáram mobil alkalmazást használod. Szerintem ez nem olyan jó vidd fel az adataidat a ciklus.hu-ra mert ott ha előbb volt az ovud akkor be is húzza, meg lehet az átlag hőd se lesz ilyen magas mint ebben az alkalmazásban. Én párhuzamosan vezettem mind a kettőt és a ciklus.hu sokkal jobb. Plusz azt kell figyelni hogy fent marad-e majd a hőd mert ha igen akkor tényleg megvolt. Ez hogy mi okozhatja kitudja nekem egy héttel később lett az ovum és ebből lett a babóca. :)

Itt az én görbém hát ha segít.
http://ciklus.hu/images/diagramok/0f494 ... 96000_.png

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Én is vezetem a ciklus.hun is, ezen a naptáram alkalmazáson csak azért, mert a telefon mindig kéznél van, a géphez még csak délután munka után tudok leülni, így akkor írom be a ciklus.hura a dolgokat. Annyira jó hogy babás lettél. Olyan szépen látható a görbéden:)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:


Köszi én is nagyon örülök. Várom is a pénteket hogy végre láthassam és hogy a doki biztosítson arról hogy minden a legnagyobb rendben van. :) Jól is teszed hogy oda is írod mert nekem annyira nem vált be ez a telefonos alkalmazás.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Hát lányok az én tesztem erősen negatív lett. :( majd legközelebb. Addig átadom az erőm nektek. :)
bsophiana
 
 


@bsophiana: mégne,még ne, még neee! nincs mensi,nem?

bikbok
 
 


@bsophiana:


Ne add fel nekem egy nap késés után olyan extra halvány volt a tesztem, hogy igazából csak száradás után lehetett látni. Ameddig nincs mensi van remény. Plusz reggeli pisiből sokkal jobb mint a délutániból.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Nincsen, ezért nem is értem az egészet,mert olyan pontos ,mint a svájci óra.. Erre már 2. napja semmi. Arra tippelek esetleg,hogy hó elején az egyik hümhüm után felsérthettünk valamit ,mert véreztem, de utána semmi gond, se fájdalom, se vérzés. De nem kizárt,hogy bekavart. Ahhh pedig már úgy remegett a kezem,mikor csináltam a tesztet, szugeráltam rendesen :D
bsophiana
 
 


bsophi,
szeritem ilyenkor még rengeteget számít hogy reggeli első pisi vagy napközbeni. Alacsony még a hcg szint és ha higabb a vizelet márpedig napközben mivel iszunk hig lesz, nem mutatja ugy ki mint reggel..
szóval remélem két darabos a teszted vagy vettél legalább kettőt, és akkor holnap reggel el lehet lőni :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@bsophiana:


Kétlem ha szex közben megsérül az ember lánya ott lent egy picit akkor az bekavarhat. Itt vagy baba van vagy valami más. Nálam is volt már hogy kicsit megsérült ott lent de ettől függetlenül nem késett. Én a babára tippelek ha két nap múlva nem jön meg akkor reggel csinálj még egy tesztet és bármi is az eredménye doki, hogy nézzen meg.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@littlebiscuit:


Egyet értek veled, hogy a délutáni pisiből nehezebben mutatja ki a teszt. Ahhoz már legalább kellene egy 2 hetes késés hogy kimutassa.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Szoasztok!

A segítségeteket szeretném kérni Prolaktin / progeszteron / tesztoszteron leletértelmezésben. "21. cn napi" vérvétel eredmények.
Csütörtökön megyünk vissza a dokihoz, de nem bírok várni. :-P

mrshope
Budapest
 
 


@bsophiana:


Nekem terhesség előtti ciklusban 4 napot késett, pedig mindig pontos volt a mensim. Pszichésen is bekavarhat sok minden a dologba. De amíg nincs mensi van remény :)


@ritus922:


Jobban vagy?


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Na jó,most kicsit visszahoztátok a reményt :D a sok negatív tesztelés után úgy el tud menni a kedvem,mindig megfogadom,hogy legközelebb csak egy hét késés után csinálok, de nehezen fogja vissza magát ilyenkor az ember. Ha mégsem baba,akkor max a sport lehet a gond, magamhoz képest sok volt az utóbbi időben. Péntekig kivárok, aztán reggel tesztelek egyet.
bsophiana
 
 


@kiscsillag201:


Köszönöm szépen mostmár napközben jól vagyok inkább este jön elő a hányinger, hányás. Tegnap is olyan erős migrén kapott el hogy azt hittem ott halok meg. Ilyenkor ugye semmi gyógyszer és hát én alapból migrénes vagyok és csak a legerősebb gyógyszerek hatnak amiket terhessen el kell kerülni. Így nem maradt más mint az alvás meg a nyugtató zöld tea és az még a gyomromnak is jó. :)


@bsophiana:


Én úgy tudom, hogy a sport inkább meghozza a mensit mint sem hogy késsen tőle. Sokan vannak úgy hogy ha késik és elkezdenek futni mozogni akkor vagy aznap vagy napokon belül megjön. De kitudja.


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922 (#p4968604):
Lehet benne valami, igaz. Sportolok is egyet hamar, akkor talán kiderül meg akar e jönni :D
Neked pedig jobbulást estéte is! :)
bsophiana
 
 


hol és hogy vannak a többiek? Scolo, gorzi, molyocska, bunny, kolibri? És mimkosz, lolo? mindenki sonka kómában még? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikbok 2016.03.30 14:03-kor.
bikbok
 
 


@bsophiana:
De csak ésszel mert ha baba van nehogy gond legyen belőle. Én a helyedbe várnék péntekig és péntek reggel tesztelnék első pisiből. Persze ha addig nem jön meg.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sziasztok!

Nekem végre hajnalban megjött. És nem vagyok miatta szomorú. Sőt, megnyugodtam. A luteális fázisom teljesen normálisan zajlott, pont olyan hosszú, amilyennek lennie kell. Ez a pár napos pecsételgetés meg hátha nem akadály, hogy teherbeessek. 

Ilyen lett a ciklusom görbéje:
nem bánkódom, mert szedtem apranaxot és antibiotikumot is épp a pozitív ovutesztem után, így valószínűleg végig aggódtam volna az első 12 hetet, hogy minden rendben van-e a babával.

Ebben a következő ciklusban a felfázás terén a megelőzésre fektetem a hangsúlyt. Nagyon oda fogok figyelni, hogy eleget igyak és hogy ne tartogassam a pisilést és hordani fogok derékmelegítőt. 

Új ciklus, új lehetőség és a január tényleg tök jó hónap. :) Nem fogok szedni semmilyen gyógynövényt, ahogy már korábban írtam is. Vitamint azt szedek (femibion vagy sima folsav és max. E vitamint)

Nagyon izgi lesz ez a hónap. Remélem hamarabb lesz az ovum, mint legutóbb. 

Little! és Sophi

Szorítok nektek! Nagyon izgalmaaaaas!



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@bikbok:


köszönöm kérdésed, nálunk minden okés :) ma vagyok a 13. cn.-on, most valamikor kell majd ovunak lennie, úgyhogy erősen koncentrálunk a gyártásra  
olvaslak ám minden este titeket, és reménykedek hogy valakinek lesz feltöltve pozitesztje 
bunny88
 
 


soknak tűnhet a 4 napon át tartó pecsételés a görbémet szemlélve, de az első napon csupán az esti órákban jelnt meg egy törlésnél. A tegnapi napon meg már az esti órákban vérzés is volt, de igazi betétet és tampont igénylős megjövetel hajnalban volt. 

Egyébként érdekes ez a spottingolás :) nekem nem barna foltok voltak a bugyimon először, hanem testápoló szerű krémes folyásom volt, ami nem fehér volt mint máskor, hanem babarózsaszin. És ez volt napokig, míg végül tegnap már megjelent egy pici barna folt a tisztaságin, de az is csak egy piciket körömhegynyi folt volt nem több. Szóval nem tudom, mi számíg kórosnak. 

Nálatok milyen a "barnázás" pecsételés? Erősödik napról napra, vagy nektek is rózsaszínnel kezdődik és színben is változik?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@cseniko: A cickafark igen előrehozhatja. Nekem is előr ehozta 2-3 nappal a múlkori ciklusban. :) 


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@bsophiana:Ameddig nincs mesni addig nem szabad feladni :) Szorítok, tesztelj két nap múlva is :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


mrshope: Én sajnos nem tudok segíteni elemzéssel kapcs :( De kíváncsi vagyok a válaszokra. Én Április 7-én megyek azt hiszem 21. cn vizsire :)
ritus922: Az a helyzet, hogy a barátnőm ugyan ilyen hányós volt mint te babóval :) Tudom mennyre vacak most neked, de gondolj abba bele, hogy már csak itt a fórumon is sokan lennének a helyetben még így "hányósan" is <3 Javulást kívánok! Kitartást!!! <3
@bsophiana: Mensivel kapcs, utazástól megbolondulhat simán és késhet 1-2 hetet is akár. Saját tapasztalat, az éghajlatváltozás meg tudja tréfálni a szervezetet. :) Amikor versenyeztem, pl citromlevet ittam tisztán, ha verseny napjára vártam volna a mensit és így nyertem egy-két napot :)
caroline4: Sajnálom, valósznű az antibiotikum bekavart, meg talán, ha a 14 cn on is huncutkodtatok volna is is növelte az esélyeket :) de akkor itt az új ciklus :) Mindent bele :)
bunny88 és kolibri25: Én is vadászom az ovut :) Majd írjatok csajszik, hogy ki mikor hogy csípted el :) 

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?