Új privát üzeneted érkezett!

@mittyke83:
tesóm 7 hetes terhes volt amikor elment dokihoz, mert nem jött meg neki, minden teszt nega volt, és már dobogott a Pici szíve :) szóval van remény szerintem :) menj el dokihoz, mert ha nem baba akkor lehet vmi nem okés
bunny88
 
 


@mittyke83: Szió, hát minden lehetséges :) Ha babóra vártok, akkor mindenképp kívánom, hogy legyen pozitív mihamarabb a teszted. Lehet látni olyan terhességeket is, ahol nagyon későn lezs pozi csak a tezst, de ebben én nem tudok neked segíteni, csak azt tudom javasolni, hogy menj el nődokihoz, akinél pontosabbat szerintem ilyen esetben, amikor túl sok a "talán, a "ha", meg a "lehet" úgy se tud más mondani. Hajrááá :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: igazad van :) ez előfutárnak szuper lesz!

bikbok
 
 

 
 

@latkafr: nem, szerintem a laborod szuper, csak azt mondják, hogy jó azt is megnézetni terhesség előtt.

bikbok
 
 


Köszi csajok! :-) Volt aki azt mondta még ne menjek nőgyogyihoz, mert a korai vizsgálat is okozhat vetélést, na ettől parázok! Ha tényleg van ott v.ki, nem szeretném ha baja esne. Mindjárt itt a kövi ciklus, azt szerintem még kivárom és utána doki, akkor már hátha... ;-)
mittyke83
 
 


@mittyke83:


olyan nincs, hogy vetélést okoz. Nyugodtan menj el, mondd el, hogy babára gyanakszol és legyen óvatos, de szerintem mindegyik az ilyenkor. Mesélj majd, hogy mi az eredmény :)
bikbok
 
 


Mittyke83 üdv köztünk!
Én se hiszem hogy pusztán egy vizsgálattól elvetélnél.

Szerintem mi mindenképp kipróbáljuk,van benne vérkép,spermavizsgálat meg minden.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@bikbok: Tök szuper a pozi tesztváró idővonalad :) 


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit: Igen, együtt utazunk, bár ovukor nem terveztünk eddig babaváró huncutkodást most, de meglátjuk, hogy alakul. :) Ezt a cervix váladékot próbáltam csekkolni, fehét wc papírról. Nos ha szétnyitottam és összecsuktam volt valami "tojásfehére" szerű vékony csíkocska a két lap között. Ezt felvittem az appba is, és egyből termékenynek írta a következő napokat, bár az LH teszteim full negatívak és iszonyat halvány a második csík is. Lehet megbolondítottam az appot :) elvileg 13-14. cn a peteérésem, de most nagyon kíváncsi leszek hova kerül ténylegesen :) Vadászom megint a peteérést :) Olyan jó, azoknak a nőtársainknak, akik érzik az ovujukat, illetve minidg szabályosan ugyanakkor reped meg a tüszőjük :) Varázslat! :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: köszi :) belelkesültem a Tiédnek köszönhetően. Lányok, nem lehetne az, hogy most a következő 2 hetet átalszom és egy pozi tesztre ébredek?? :D nagyon jó lenne megint egy kis löket, ami erőt ad, pl littlebisquit pozi tesztje, ilyesmik :) nem semmi, hogy már a jövőre születő babák küldik majd a jeleket! 2017 jó év lesz, érzem.

bikbok
 
 


@latkafr: nekem mindig zuhanyzáskor érezhető a nyák jól, meg ha pisilés előtt törlök egyet, hogy csekkoljam, akkor érzem hogy olyan sikamlós ott minden. Ha jól emlékszem Te nem nagyon szereted magad vizsgálgatni, de ha egyszer mégis ráveszed magad, próbáld meg tiszta kézzel, ujjal, bentről és látni fogod a különbséget a többi napodhoz képest a ciklusban.

bikbok
 
 


@bikbok:Oksi, megpróbálom :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Teszt, hogy telorol latszik e az idovonal/ vonalzo, vagy csak pcrol ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Telóról nem látok semmilyen idővonalat...

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Telóról nem látszik,de gépről igen.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Tabról látom.

Tegnap és tegnap előtt szurkált a jobb oldali petefeszkem.
Én még csak most kezdtem a hőmérőzést. 6,1-re már 2x lement. Ovukor ennél is lejjebb megy?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:


Mindenkinél, más az alaphő, és így az is más hogy kinél mennyire esik le a hő. Azt hogy ovu miatt esik e le vagy sem, csak akkor fogod tudni, hogy ha a ciklus első napjától hőmérőzől.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


A ciklus 3. napjától minden reggel mérem. Csak nem tudom, hogyan fogom tudni kiolvasni belőle az információkat.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


cseniko , scolokrystin: Igen, én is látom az idővonalat pcről, de iphoneról nem, ahogy telóról azt sem látom, hoyg ki honnan ír :) Se baj, köszönöm a visszajelzéseket! :)
LittleBiscuit, Caroline ti hoyg vagytok?


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Csajok én kész vagyok ezektől a rosszullétektől. Reggel is egy bőgre teát is kihánytam. Meg most is hánytam. Szép hetek elè nézek de minden pillanata megéri. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Igaz, hogy tabletről mindent látok, vonalzók, egyéb adatok, de pl válaszolni egy hozzászólásra nem tudok.

Csajok, ki hogy van?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Jól vagyok. Sokat kertimunkáztunk. Nagyon elfáradtam.

A rózsaszin átváltott barnásra. Görcsölök. Reggelre esett a hőm, de nem sokat, mert 36,9 lett. Reggeli teszt negatív.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Én telefonról nem látom, csak gépről.
Caroline ne is mondd,nemrég jöttünk be és  zuhiztunk le.
Egész nap kinnt tettünk vettünk :)
Tegnap is 10kor már teljesen ki voltunk ütve

Ritus ilyenkor nagyon ajánlják a gyömbéres teát,vizet,allítólag isteni hányingercsillapító.
Ugyanezt hallottam a hideg kóláról is ha már minden veszve meg a jégkockaszopogatásról.
Próbálni még sajnos nem tudtam :(

2.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


A telefonról csal akkor látom èn is a vonalzókat, ha a hozzászólás ablak alatt kijelölöm h "normál verzió".

Nekem is van mostmár.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:Nagyon helyesek a kis csíkjaid :) :) Feldobja a fórumot :) Nekem nagyon tetszik :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Jóreggelt.

A hőm 36,7. 13. Dpo-on csökken ide mindig, úgyhogy estefelè megjön.
Csak az aggaszt h ilyen sokat pecsètelek előtte.

Ritus! Te is pecsètelgettèl a mensik előtt? Ha igen hány napot? Nekem mindig úgy volt missed ab előtt h 1 nap vagy csak egy óra pecsètelès volt ès megjött. Műtèt után viszont 3 nap a pecsètelèsem mensi előtt. Ez el fog vajon múlni?
Barátcserjèt szedek 3 hónapja. De úgy tervezem, h most nem fogom szedni.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Tudjátok mi a durva? Missed ab után megjött 26 napra pecsèt nèlkül. Utána már mindig 3 nap pecsètelèssel előtte. Pedig a műtèt utáni 2. Ciklustól szedem a bcs-t. Semmit nem segitett, talán mèg èpp az kavart be.

3. Próbálkozós cikluson vagyok túl azóta. De összesen 5 ciklusom volt a műtèt óta.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jó reggelt  lányok!
Most (hogy gépről vagyok) látom a vonalzókat :) nagyon szupi.

Caroiline, nem tetszenek a hireid :(
A barnázás nekem is beköltözött az életembe valamikor hu nem is tudom, egy jó éve talán.
Januárban 4 napot barnáztam pl .. Aztán most hogy ciklus első felében avivázok és a ciklus második felében progeszteronkrémet kenek (mondjuk nagyon picikét mert mint kiderült nincs hiányom) talán javulóban a dolog, bár a multkori fura és hosszú ciklusom nem egy jó alap az összehasonlitásra - de sokkal kevesebbet barnáztam már ez tény..
Csak furi hogy épp a barátcserje hozta ki... Nekem mindig is volt egy ilyen vegyes érzésem a barátcserjével.. Annyi félét olvastam róla. Majdnem tökéletes ciklusokat összezavar, a nagyobb gondokat viszont képes orvosolni gyakran..

Ritus kitartás és jobbulást.. valami nagyon natur izű pl háztartási keksz? mert ugye attól is hajlamos a gyomor émelyegni hogy üres...

Nálam egyelőre semmi, nincs barnázás már csak ez meg a holnap van .. Tegnap este voltak azért enyhe görcsök.. Meglátjuk..

13 dpo

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Drága Little!

Nagyon szorítok neked is! Annyira sok remènyt adna sokaknak a te poziteszted.

Kiváncsi vagyok h alakul a ciklusom mindenfèle gyógynövèny nèlkül majd.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Nekem úgy volt hogy volt hogy egy napot barnáztam de januártól pedig csak egy fél napot vagy csak pár órát. De nem volt vészes szerencsére.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@littlebiscuit:
Az a baj hogy bármit eszek vagy iszok attól vagyok rosszul. Most is egy nagyobb pogácsa felét ettem meg plusz egy kis barack levet ittam de most meg olyan rosszul vagyok hogy küzdök a hányingerrel. De talán jobb lesz.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus! Köszi.

Nem akarlak elkeseríteni, de szinte yemmi nem volt jó hányingerre. 16 hètig minden nap úgy èreztem, mintha beteg lennèk.

Egyedül a citrom nyalogatása volt jó. Egèsz nap a kezemben volt egy fèlbevágott citrom, savanykás íze elvette a szám vas ízèt.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@ritus922:


MagneB6 vagy sima B6 vitamin (de abból csak felet) ha nagyon rossz lenne vehetsz be deadelont. Pirítost próbálj meg reggelire enni, az enyhíti talán.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Jó reggelt Mindenkinek 

Ez az idővonalas dolog nekem is nagyon tetszik, nagyon jól néz ki a hozzászólásaitok alatt!  Azt hiszem én is bepróbálkozom vele.
Az irányban kutakodnék, ki mit tud a női állvapisilő "segédeszközről"? Az az igazság, hogy szerintem ilyenkor is nagyon hasznos, nekem ugyan más miatt lett, és csak ajánlani tudom, de nem tudom kinek milyen egyéb tapasztalata van erről.


@ritus922:



Szerintem ha mész a dokidhoz beszéljetek erről a hányás dologról.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@kiscsillag201:
Fontos hogy a sima B6ból csak felet vegyek be mert én eddig egészet vettem be de azt is max napi 1et.

Scolo:

Mindenféle képpen fogok beszélni a dokival erről. Kicsit fèlek attól hogy nem tudok majd kellő vitamint bevinni a szervezetembe.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Most beparáztam, h túl sokat pecsètelek...

Lehet emiatt nem jött a baba?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline,
Én mindneféle eszköz (teák, bogyók) nélkül 2x is megtermékenyültem ősszel - persze az már szomorúbb hogy végződött.. de rengeteget barnáztam már akkor is.. Nem hiszem tehát hogy ellehetetleniti a teherbeesést. Esetleg ha nagyon zavaró beszélj a nőgyógyásszal, mit ajánl, nézzetek-e esetleg hormonszinteket mert attól lehet és az megnehezitheti viszont a teherbeesést meg a kimenetelét ...

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


A barnázást rögtön a progeszteronhoz kötik, de nem feltétlenül az.. Lehet pl hogy túlvastagszik a méhnyálkahártyád.. sok E vitamint szedsz?
Amugy hány nap összesen? a 2 nagyon max 3 még normálisnak tekinthető. A 4 már sok - nekem ezt mondta az utolsó orvos akivel beszéltem..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@ritus922:


ha csak napi 1 akkor nem gond. Azért fontos mert meg van szabva a napi mennyiség (mg). Milyen terhes vitamint szedsz?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Még semmiet nem szedek. Pénteken megyek dokihoz és akkor, majd megkérdezem hogy ő mit javasol. De szedek napi két szem folsavat, C vitamint, multivitamint, magnéziumot plusz halolaj kapszulát szedtem de az elfogyott. Nem tudom hogy Gravidát vagy Femibion szedjek. Majd mond valami okosat a doki.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:


Gravidában több az összetevő mint a Femibionban. Én Femibional kezdtem most Gravidát szedek. Szerintem minéle lőbb kezdj el vmit szedni.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Köszi a tippet. A femibion mellett csak az szólna hogy ott a folsav jobban felszívodik mint a gravidába. Meg tavalyról maradt kb egy negyed doboz gravidám amikor nincs úgy hányingerem este akkor beveszek egyet, de sajnos a hányinger mostanában elkerülhetetlen. Reggel meg nem tudom szedni mert az nem tetszik a pocaknak. Addig is a folsavat azt minden nap minimum 2-öt beveszek meg multivitamint. Amúgy meg én annyira ezekbe a terhes vitaminokba nem hiszek mivel egyszer összehasonlítottam egy multivitamint egy terhesvitaminnal és kb ugyan annyi van mindenből. Meg ha a folsavat szedem nagy gond nincs. Igyekszem minél több vitamint enni zöldségek, gyümölcsök formájában (szerencsére megmaradnak bennem).

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sziasztok csajok!
:) elég új vagyok még a fórumon, de imádom olvasgatni,amiket írtok. December óta benne vagyunk a projektben, egyenlőre semmi. Mára nem várom, általában pontos, ezért felcsillant a remény,hogy még mindig semmi,pedig elég mensis tüneteim vannak, ellenben tegnap este óta brutál rossz a gyomrom.. Éhes vagyok, de nem kívánok semmit, a hasam is mensisen görcsölget. Hátha :) volt valakinek rosszullét a terhesség elején? Vagy csak most ilyen passzban vagyok?
bsophiana
 
 


Sophi!
Üdv itt! Jó lenne látni mèg egy pozi tesztet. Szorítok!

Ritusnak is korán kezdődött a rosszullèt, szóvak lehet...

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Annyi negatívat teszteltem már eddig,hogy mostmár kivárom a 2 napos késést (legalábbis próbálom). De ha holnap délutánig nem jön meg, leugrom venni egyet. Tudtok olyan márkát mondani,ami általában mindig biztos eredményt ad?
bsophiana
 
 


Exepil. Nekem mindig pozi volt ha volt baba. Már a kimaradt mensi előtt is kimutatja, pedig 25-ös. Rossmannban, auchanban, tescoban ezt lehet kapni.


Lányok. Rendelnèk tesztet vateráról. Szemezgetek a david fajtával. Ismeri valaki? Mennyire erős a control csíkja.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


bsophiana,
üdv itt.
Én is holnapután tesztelek, szóval izgulhatunk együtt. Aznap lenne épp a nemvárt ideje. Amugy én is a 'várjunk ki egy pár nap késést' hive vagyok de ez most különleges alkalom mert éppen a megismerkedésünk évfordulója lesz :) szóval szép lenne egy pozitiv teszt :)
Nekem ilyen internetről rendelt kazettás tesztem van. Szerintem igazából mindegy milyen fajta ha terhes vagy 2-3 nap késssel már biztosan kimutatja (hacsak nem volt nagyon késői peteérés). Inkább akkor lányeges ha valaki napokkal a nemvárt előtt tesztel hogy magas érzékenyégű teszt legyen..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


egyetek avokádót csajok!
bocsi a cikk angol..
Azt irja nagyszerüen segit egyensúlyozni az ösztrogén/progeszteron hormonokat..

http://www.curejoy.com/content/can-avoc ... in-levels/

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4:


Én is vateráról rendelt david teszteket használok, szerintem jó. Negyed 5 körül lh tesztelek, ha gondolod lefotózom hogy milyen erős a kontroll csíkja.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@littlebiscuit: köszi a cikket, az avokádó tényleg nagyon szuper! Meg a gránátalma és az ananász, annak is a közepe amit eddig pl én nem is ettem meg sose :) viszont a borsós dolog szerintem nem komoly, azt nyugodtan ehetünk. Ami a fontos, hogy ovu utántól sok fehérje kell és aki vega annak különesne figyelnie kell erre a szakaszra.
bikbok
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?