Új privát üzeneted érkezett!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b ... 36800_.png

Nekem mèg nem jött meg. Nem èrzek semmit a hőm felugrott megint. 37,1 ma reggel. Egyelőre a rózsaszinezès is elmult.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline na tessèk èn simán láttam erre a remènyt.. ha ott vagy ahol èn tegnap 20 dpon a rozsaszin csodajo jel!! Lehet nekünk most nem a gólya hanem a nyuszi hozza :-D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Marmint hogy 10 dpon

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

 
 

Caroline, Istenkém nagyon szuper a görbéd ! Alig várom, h tesztelj újra ;) Megy a drukk nagyon nagyon!!!
LittleBiscuit, érted is szorítok <3
Lolo, szuper h feltoltotted, helyesek nagyon. ;)
MrsHope, megy a drukk akkor nektek! Erezzetek jol egymast! :lol:
Bunny es Cseniko, iszonyat edesek a nyuszik ;)
Kellemes Husvetot Mindenkinek!!!
10cn

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Gorzi, te mikor tesztelsz? Nalad is alakulnak a dolgok nem? :)
Krystin, neked vegul megjott, vagy csak az erzes van? Mert ha csak az erzes van, , akkor tudod meg van esely ;)
Mosocska, sajnalom, h ilyen lett a beosztasod. Probalj azert kikapcsolni es nem stresszelni, <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@Latkafr: Képzeld a hőm megint esett,de mára elmult a görcsölés,a mellfájás,meg semmiféle vérzésem sincs.
De estére kiderül mi lesz belöle,bár az újabb hőleesés és a mellfájdalom megszűnése nem túl jó jel.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 36800_.png

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Csajok! Ti milyen formában szeditek az E vitamint és hogyan pótoljátok a jódot?
Nagyon szukolok mindenkinek aki mensi előtt van.
Caroline, a görbéd szinte mesébe illő, szerintem van esélyed a babóra.


@krystin:sajnos én úgy gondolom, hogy megfog jönni neked a hő leesés miatt, de ne legyen igazam.
Egyébként neked van oka, hogy ilyen alacsony az alaphőd, vagy csak szimplán ilyen? 


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@krystin: Igen, látom. Háát.. a görbéd és az, hogy már nincs cicifeszülésed, az arra engedne következtetni, hogy a szervezeted készül a kövi ciklusra. :( De tudod, hogy addig míg nem jön meg addig van esély, pláne, hogy mensis pregörcseid sincsenek és vérzésnek se híre se hamva :) Lehet pont te leszel a kivétel :) Szorítok nagyon! Este tesztelsz akkor, vagy vársz még vele egy picit?  


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@cseniko:
A lányok itt a fórumon azt hiszem ezt ajánlották: (200 m)



Én itt csak ehhez jutottam hozzá: (500mg)



Általános napi szükséglet 10-15 NE vagy UI (Nemzetközi Egység), de ez azért eltérhez egyénenként is, ha a labor indokolja.

Itt olvashatsz többet az E vitaminról, hogy miben fordul elő természetesen, adagolása stb :)
http://dietless.hu/e-vitamin-tokoferol- ... tioxidans/

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@cseniko: Annyi jutott még eszembe, hogy tudod azt beszéltük korábban, hogy ovuig lehet érdemes szedni mértékkel, mert vastagítja a méhhártyát, ami szuper, de a jóból is megárt a sok, mert ha túl vastag az sem jó, hiszen akkor nem tud beágyazódni a megtermékenyített kis petesejt :( Épp ezért én minden második nap szedem csak felváltva a D vitaminnal, majd a 3-4 dpo-tól tervezem újra szedni, hogy ha remélhetőleg a beágyazódás megtörtént sikeresen, akkor megvastagodjon a méhnyálkahártya kellően :) plusz azt is figyelembe kell venni, hogy a terhes/babaváró vitaminokban már vannak ezek a vitaminok, így a napi dózisnál erre is ügyelni kell!!! :) De ha valamit rosszul gondolok, írjatok, szóljtok mindenképp  :) 





(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:
Hááát nem tudom. Megint rózsaszin krèmes. Ez inkább mensi lesz.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:neee :( De örcsölsz? Vagy érzel valami pre mensis jelet ezen a rózsaszínen kívül?


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Most enyhe görcsölgetèst èrzek. Jönne már meg inkább. :-(

Èpp ma van a 12. házassági èvfordulónk.
Úgy szerettem volna pozitesztet rejteni a kindertojásba...

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Ja, a mellfájdalom is elmúlt 2-3 napja.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@latkafr:


Köszi szépen!
Már nem vagyok úgy letörve,a férjem is bíztatott,hogy legalább van egy rendes ciklusom végre


@cseniko:


Eddig mindig ilyen volt,a multkori TSH-m 1,67 lett.
A hőmben vannak kilengések amiatt hogy müszakozok és összevissza alszom.

Én a Gravidát+D+Omega 3 szedem+Baratcserjét.



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


értem, csak azért kérdezem, mert nekem is ilyen alacsony az alaphőm és aggódtam hogy baj, de ezek szerint nem mindig probléma okozza az alacsony alaphőt.

azért rám még vár egy nagy kivizsgálás, remélem a házi orvos kiadja a beutalót az endokrinológushoz, ha anyukám kéri nekem, mert én másik városba lakom mint ahol a doki van, és a munkaidő miatt nem tudom megoldani, hogy elmenjek érte. Borzasztó ez a munkaidő beosztás az orvosoknál....


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@latkafr:


köszi az ajánlást, akkor utána fogok nézni ennek az e vitaminnak:)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@caroline4:


@krystin:


Remélem vaklárma mind a kettőtöknél és ti is végre pozit tesztelnétek, mert megérdemlitek.

Jaj csajok tegnap este meg ma reggel már meg volt a rókamóka is. :) Plusz elég sokszor kell pisilnem is. Alig várom a pénteket hogy végre láthassam. :) Remélem szívhangja már lesz. :)

Kellemes húsvéti ünnepeket és sok pozitív tesztet. :)


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Nem tudom ti hogy vagytok de èn ugy belaktam :-D a pocakom felèr egy 12 hetes babás pocakkal :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


E vitamin otthon van DMes is talan..
Èn egy Long life markajut vettem nemrég 400 mg es 60 db, 7 euro volt = 2100 hufnak felel meg es ilyen klassz lagyzselatin kapszula..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4:Sajnálom, de ne kattogj most ezen. A 12. házassági évforduló nagy szó :) Élvezd ki és ünnepeljetek! Sok boldogságot és gratulálok nektek ! :) <3


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit: Ne is mondd ! :) Kipukkadok. Nem bírok leállni a pogival :( Csak eszem és eszem :)Nuh nem baj, majd húsvét után elkezdek "gyúrni" a nyárra, addig meg jó8vágyat NEKÜNK! :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@ritus922:
Nekem mindig csak a 6. hèten kezdődött a hányinger. Lehet neked ikrek, mert olvastam, h olyanor hamarabb ès erőteljesebben jelentkezhetnek a tünetek.


Nekem minden wczèsnèl van pici pasztell rózsaszin krèmesem.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Èn meg kaláccsal vagyok tele. Na meg hurkával. Èn is kidurranok.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:Caroline, a "pasztell színről" ez jutott eszembe :) És mennyire igaz ez is :)



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Megjött csajok,de boldog vagyok,végre normális minden
Mi jól beebédeltünk aztán kimentünk kertészkedni,kertetástunk,füvetnyirtunk kicsit rendberaktuk.
Még nagy meló áll elöttünk,hogy igazán szép legyen a kert.
De hétvégékenként szépen összedobjuk majd a dolgokat,apránként.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: hmmm :( Viszont, új ciklus jön, és a kert is alakul :) Jon az igazi tavasz és minden megújul :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


Ez pont így van

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@caroline4:


Hát ha ikrek akkor aszem bajban vagyok mert akkor szeptemberre hatalmas leszek. :) De mondjuk az előző terhességemnél is az volt gyanus hogy sokszor volt hányingerem és amikor még csak a petezsák volt akkor már volt egy nap amit végig hánytam semmi nem maradt meg bennem. Csak nekem az a rossz, hogy ha csak folyadékot iszok sokat és szilárd ételt nem igazán akkor sajnos megy a hasam is. :/

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@krystin:


Sajnálom, de az a lényeg hogy rendeződik a ciklusod. :) Nemsokára hozzád is beköszönt a gólya :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus, akkor neked kellett fèl èv mire helyreállt a ciklusod missed ab után? Mennyit hagytatok ki ès hányadik ciklusban sikerült?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Igen fél év kellett. Február végén volt a műtét augusztusra beállt szépen. De ahogy elkezdtük a próbálkozást teljesen felborult. Augusztus 3.án volt meg utoljára és kb október elején jött meg. Utána szépen megjött de decemberbe megint 43 napos lett a ciklusom. Januárban már 30 napos lett a februári meg 31 napos. Most meg ugye már nem jött meg. Szóval ha azt nézem w

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Bocsi telefonon vagyok.
Szóval amikor elkezdtük élesbe a dolgokat felborult a ciklusom de két ciklusra rá helyre jött és utána 2 rendes ciklus után jött össze a baba. :)
Szerintem nálad is ez a helyzet hogy a műtét után lehet helyre jött de ahogy újra élesbe mentek a dolgok az egy kicsit megkavarta. Remélem tudtam segíteni. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


húúú csajok, felváltva hasogat a jobb és bal petefészkem kb fél órája a jobb oldalt éreztem most meg a balt, nagyon furi. :D

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Igen, köszi.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jo reggelt lányok!

Caroline azota miujsag? Hö/nyák szin?
Èrdekes dolog ez hogy a petefeszkek fajnak ilyenkor mert ugye elmèletileg a kis pötyi ilyenkor már a mèhben van ha van - de tèny hogy rengeteg nö èrzi ilyenkor a petefèszkeit olvastam valahol.. talan a sárgatest dolgozik? Mondjuk az csak az egyikben kellene..

Èn mèg mindig teljes 'tünetmentes' vagyok semmi gyanu semmi fura èrzès..
Közeleg a legizgalmasabb rèsz.
12 dpo

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


jujj nagy drukkban vagyok értetek! Én elvileg 1.dpon vagyok, úgyhogy végre a számomra izgalmasabb oldalán az ovulációnak. Eddig tankönyvi a ciklus, meglátjuk hogy alakul a második fele. :)
bikbok
 
 


Bikbok tehát tegnap megvolt az ovu? Volt sok szèp együttlèt a napokban? Azaz egy is elèg csak jokor legyen :-D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jó reggelt csajok!

Drukkolok nektek!

Képzeljétek láttam facebookon egy régi ismerősöm,rakott fel képeket,hogy babát várnak.
Kb.8-10 hónapja futottunk össze,az esküvőjük után beszélgettünk a babatervezésről,akkor mi még csak készültünk az éles hónapokra.
Ő mesélte hogy az OGYEI (Országos Gyermekegészségügyi Intézet)-nek van egy családtervezéses programja és arra szeretnének elmenni.
Tegnap este ráírtam megkérdeztem,hogy voltak-e ,milyen volt?
Csomó jó dolgot mesélt,a feleségének volt egy kis problémája azon is segítettek.
Az az egy baja van a dolognak hogy pesti.
Szerintem annak a legjobb aki még nem volt teljes kivizsgáláson,mert itt állítólag csomó mindent megcsinálnak,és nagyon kedvesen beszélnek az emberrel.
Bár pénzbe kerül (30ezer) , viszont csomó vizsgálat benne van.
Úgy döntöttünk mi kipróbáljuk :)
Első lépésnek szerintem tökéletes,azt írta az ismerősöm,ha nagyobb baj van tovább is irányítanak.

2.cn



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@littlebiscuit:


bizony, végre meg volt, és sokat tudtunk összebújni is. Meglátjuk, hogy a sejtecskék is egymásra találtak - e :) szerintem tényleg a barátcserje hatása, hogy 14.napon lett ovum és nem 8-9-10.napon mint korábban, és tökéletes nyák is volt. Remélem szép luteális jön ehhez.
bikbok
 
 


@krystin:


nahát, erről még nem is hallottam. De szuper ötlet és ezek szerint hatékony :)
Meg van adva melyik cn-on kell menni?
bikbok
 
 


Sziasztok Lányok, akik éppen nem szárítkoznak a locsoló legények nagy inváziója után és olvassák a fórumot, azok tudnak nekem segíteni picit. :) Úgy néz ki, hogy haza tudunk utazni (ugyan meló kapcsán sajnos), de így elmennék én is kíváncsiságból egy hormontükörre. Csak a 21. ciklusnapit tudom megcsináltatni, most úgy néz ki. A kérdés, hogy ezen mesés napon mit is kell nézni? Valaki olyan szépen összeszedte a múltkor, hogy mit is kell konkrétan megnézetni. :) Azt hiszem progesteron, prolaktin, TSH, FT3, FT4 volt benne, vagy valami lemaradt? Tanácsoltok valami más indikátort is esetleg megnézetni? Elvileg az általános laborommal (házidoki kérte kontroll miatt) minden okés volt. A TSH-m volt egyedül 2,4 novemberben, amivel kapcs azt beszéltük a nődokimmal, hogy majd megcsekkoljuk 3 hónap múlva is.  Köszönöm szépen előre is a válaszokat és sok sok locsolót kívánok, noh meg pozitív teszteket!! :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: Szió, nekem ezeket nézték: progeszteron, prolaktin, ösztradiol, tsh (T3-T4). Szerintem D vitamin szintet mindenképpen érdemes nézetni, illetve egy terheléses cukor inzulinnal sosem árt, ha még nem volt sosem, akkor főleg jó.

bikbok
 
 


@latkafr: cuki a vonalzód és tök jó , hogy nem kell írogatni hol tartasz :)

bikbok
 
 


Krystin nagyon jol hangzik ez a program biztos hasznos lesz!
Latkafr egyedül utazol? Az ovulaciokor meg együtt lesztek? Remèlem ès szoritok! Azt hiszem Bikbok jol összeszedte mit kell nèzni. A d vitamint tènyleg hasznos lenne megnèzni pluszban.
Jaj rábukkantam egy pèldaesetre annak kapcsan amit beszeltünk a minap.. az alabbi kèpen lèvö csaj itt 18 hetes terhes...... no comment...

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@bikbok: Igen, meg őszinte leszek :) Lassan azon vettem észre magam, hogy már én is szeretnék babós idővonalat :), de ugye arra még várni kell. Ha júniusi babót lőttük be akkor messze még a szeptember ;), DE nekünk is, várakozóknak is van lehetőségünk ilyen szuper kis  idővonalra :)
Itt találjátok :) http://lilypie.com/Trying_to_Conceive.php


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Lányok fontos dologra bukkantam....
Aki tud angolul annak belinkelem..
A borsò csùnyán rongálja a termèkenysèget....
http://www.justmommies.com/forums/f295- ... k-out.html

Èn imádom de szerencsère nem ettünk már jò ideje... ki tudja mennyire tuti ez az infò de talan nem nagy áldozat kiiktatni..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:Hát elég undi szerintem ez a csaj :( Nem értem ezt a popóplasztikát :( Ez nem pure natural az is bizti :) Utazással kapcs, hála Istennek, úgy alakult, hogy együtt tudunk utazni <3 Lényegében a férjemnek is jól jött ez az apropó, így meglátogatja az otthoni irodát :)
bikbok : Köszi a tippeket. A feltöltött labor alapján mondtad az inzulint? :)



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok! Szerintetek?! 55 nap, 3 hete késik, de még mindig negatív a teszt...  Sosem késett, óramű pontossággal érkezett 28-30 napra. Utoljára febr. 3-án. Szeretnénk babócát, elvileg az ovuláció időpontjában (is) voltunk együtt. Furán éreztem magam, így még a nemvárt előtt is csináltam egy tesztet, negatív lett. Be is vásároltam: tampon, betét, ovu teszt, hogy majd legközelebb...  Erre nem jött meg. Hmm. Vártam 1 hetet, amikor is volt 1-2 csepp barnás maszat a tisztaságimon, de ennyi. Teszt negatív. Jöttek a sűrű vizelési igerek (nem voltam felfázva), fájt a pocim, mintha mindjárt megjönne, de semmi. A családban aki már szült, mindenkinek a leggagyibb teszt, a legkorábbi időpontban is kimutatta a terhességet. Most akkor én vagyok kakukktojás, vagy még sem lesz baba? Fogalmam sincs mitévő legyek.  Minden tünetet produkálok, néha gyenge alhasi fájdalom, mintha v.mi készülődne, néha hányinger, húsra rá sem tudok nézni, falási rohamok, nehéz, feszülő mellek. Mindenki azt mondja várjak, nyugi. De meddig? Szerintetek?! Lehet még ebből babóca, vagy hova lett a mensim?

Mittyke83
mittyke83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?