Új privát üzeneted érkezett!

@cseniko:





Szerintem a gyógynövènyeknek lehet ilyen hatások.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@cseniko: en is ittam palastfu teat vegig az elso ciklusban az ovutol, en nem tapasztaltam barnazast a menszesz elott egyaltalan. A mensi utan viszont 2-3 napig szoktam mini potyizgetni, de a legutobbi ciklusnal a potyizes 1-2 nap potyi utan elmult, azt hittem vege a potyizesnek, de a 4. nap mar barnazasom volt, ami kb aznap estere el is mult, de en nagyon megijedtem mert sosem volt ilyenem korabban, szoval ezt en is a teanak tudom be.

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@caroline4:


@latkafr:


köszönöm a válaszaitokat, akkor megnyugszom, hogy valószínű csak a tea okozza. :)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 

 
 

Egyébként ti hogy fogyasztjátok ezeket a teákat, ízesítitek valahogy, vagy natúr? Úgy hallottam hogy ízesítés nélkül jobban fejti ki a hatását.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Igen, igy van. En tisztan iszom mindkettot. Annyi nalam a kulonbseg, h a cickafark teabol most ebben a ciklusban napi ketto cseszevel iszom reggel es este melegen egy huzasra ;) Eddig csak egyet ittam este. A palastfubol meg estenkent terveztem egy cseszevel inni hidegen. Nem tudom, de melegen tenyleg valami fura levesre emlekeztet az ize ;) hidegen egy fokkal jobb ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
Igen elég fura az íze hidegen, nekem olyan mint a széna, de már kezdem megszokni. De én inkább hidegen "szeretem". A meleg italokért nem rajongok semmilyen formában. Jóéjszakát mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Jó reggelt Lányok.

Jelentem a hőm még fent van 36,8 igaz tegnap 36,9 volt de tegnap nem 4:40kor mértem ahogy szoktam hanem 7 órakkor. Enyhe ki mensi szerű görcseim vannak de csak akkor ha sokat hajolok vagy mozgok. Most is a munkahelyemen kipakoltam a mosógatógépből meg elindítottam egy mosást és már le kellett ülnöm. Sokszor elkap a farkas éhség plusz egy 2 percig tartó hányinger. Elvileg ma vagyok a 14 dpo-n de ha nem jön meg akkor csak hétvégén tesztelek.

14 dpo

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Jó reggelt Mindenkinek, Én reggel 36,9 es hőt mértem a 4. cn-on, ami szerintem nagyon magas. Pedig szépen csökkent eddig :( Elgondolkodtam, hogy mitől lehet, aztán rájöttem, hogy talán azért lehet ilyen magas a testhőm, mert begyulladt az inyem hátul. Emlékszem, hogy a napokban felsértettem egy bagettetel :( Mikor csak tervezgettük, hogy majd valamikor a közeljövőben (fél évben) szeretnénk babót, én kioperáltattam december elején az inyemben szunnyadó  bölcsességfogaimat alulról. A 2 őrás műtétet altatásban csináltak, mert mind két oldalról csontállományt is távolitottak el. Hiába nincs vele semmi panaszom, javasolta a doki, hogy szedjük ki, őket, mert ha akkor gyullad be esetleg maga a fog, vagy akkor kezd el kinőni és valami gebasz lenne, akkor nem tud mit csinálni vele, ha már a baba a pocakban van. Akkor se antibiotikum, se fájdalomcsillapitó se semmi. :( Szóval preventiv jelleggel igy döntöttem. Most szerintem ez vihette fel a hóm :( Szerintetek? Ilyenkor babatervezős ciklusban antibiotikum, vagy valami gyulladáscsökkentő mehet?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


nagyon jól tetted, hogy megszabadultál tőle. Ezek szerint most így nem fog okozza, hanem tényleg csak az íny max. Nekem a doki azt mondta itt, hogy ha kicsi gyulladás van, ami orvost sem igényel, akkor érdemes megpróbálni a babáknak való gyulladás és fájdalom csökkentőket, mert az elég lehet és mivel babáknak van kitalálva aok kárt sem okozhat. Panadol Baby, Nurofen Baby stb. Van esetleg ilyened?
bikbok
 
 


@bikbok: jól tudom, hogy ritusnak, krystinnek és csenikőnek szorítunk? :)

bikbok
 
 


Jó reggelt! 

A hőm 37,1 és az 5. vagy 6. dpo-n járok. Lassan telnek a napok, közeledek a tesztelős időszak felé. Én 9. dpo-n biztosan ellövök egyet és aztán minden nap míg meg nem jön.  Bár ha baba van, akkor természetesen nem fogok 9 hónapon át tesztelni :)

Tegnap a kocsiban ülve, egy kis éles nyillalást éreztem a hüvelyben, de lehet csak a lactobacilusos kúpomtól volt. Mivel antibiotikumot szedek ezért felteszek naponta egy ilyen kúpot és probiotikumot is szedek. 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@latkafr:


a vérzés alatt még előfordulhat magas hő. De akkor sincs baj, ha a ciklus első felében mérsz egy nap ilyen magas hőt. Nekem is volt ilyen, én akkor éjjel ideges voltam, rosszat álmodtam, hevesen vert a szívem és reggel is nagyon ingerült és feszült voltam. Ezen a reggelen 36,9-et mértem. De a ciklus.hu-n beállítottam, hogy ne vegye figyelembe ezt a kimagasló értéket. 

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b ... 18400_.png

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Nekem még mindig semmi,ma 37 a hőm!
Lehet ma beugrom valahova egy tesztért.
Ha az íny van begyulladva akkor naponta 1-2x ecseteld betadinos fülpiszkálóval nekem mindig szépen lehúzza.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: jujj nagyon izgi. És megcsinálod délutániból vagy holnap reggel?

bikbok
 
 


bikbok : Köszi a tippet a babáknak való gyulladás és fájdalom csökkentőkkel kapcs.
caroline4: Köszi a görbéd és az infókat is :) Az 5-6. dpon iszonyat jó a 37, 1 -es hő :) Nagyon határozott és szép magas. Remélem, hogy a 9. dpo nem lesz túl korai a tesztedhez és pozi lesz. :) Ha meg igen, akkor sincs semmi veszve, max 2 naponta tesztelsz űjra :) Uh nagyon izgalmas! :)
krystin: Köszi a tppet neked is. Én este glycosept-tel ecseteltem be, mára sokkal jobb. Lényegében nem fáj, de érzem és azért zavar. :( Meglátjuk, hogy reagál :)

4.cn

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Jó reggelt lányok!

Csak én szenvedek motiváció hiányban vagy mindenkinek nehezen indul a hét? Nagyon nyüglődöm :D

Caroline,
szuper a hőd.. akkor már nem is kell olyan sokat várni a 9 dpo az péntek! de kiváncsi vagyok..

Krystin, Ritus és Cseniko, nagyon szoritok nektek!!!

Nálam extra eseménytelen napok.. még gondolatom sincs ezen a csúnya hétfőn :D

5 dpo

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Reggelre terveztem,pontosabban nekem az már délután lesz mert éjszakás vagyok.
Kíváncsi vagyok mennyire fog megborulni a hőm az éjszakázástól.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Hát nem tudom hogy reménykedjek-e most egy kicsit erősebb mensis görcseim vannak. A hőm magas de kitudja. Valahogy elkapott ez az érzés hogy itt nincs baba. Bocsi a melankolikus hangulatért.

14 dpo

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
emlékszem, a fiammal voltam terhes 2007-ben, mikor olyan erős mensis görcseim voltak, hogy azt hittem meg fog már jönni. Nem olyan erősek, mint mikor megvan már, hanem csak olyan enyhébbek, de határozottan érezhető görcsök. Mégsem jött meg. :) 13. dpo-n pozit teszteltem. 


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Köszi a biztatást remélem hétvégén (persze ha nem jön addig meg) én is pozit tesztelek. Délután gépről leszek akkor feltöltöm a görbém.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922: Teljesen átérzem!Tegnap tegnap elött is görcsöltem,rendzeresen dobtam el kapát kaszát és rohantam a wc-re megnézni hogy mi van?!
Egyelőre nekem is semmi abban bizakodom,hogyha meg is jön legalább elötte csak leesik a hő,akkor már úgyis tudni fogom hogy mizu.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Én is ebben reménykedek hogy legalább majd a hőm elárulja majd a dolgokat.
Te akkor holnap tesztelsz?

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Szerdát terveztem,de addig nem bírom ki,túl sokáig voltam türelmes

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Én is most gondolkodok hogy elmegyek és veszek tesztet és ha nem esik le reggel a hőm tesztelek is de még megbeszélem párommal is.

10 percenként járok mosdóba mert mindig azt hiszem hogy most jött meg... olyan rossz ez a bizonytalanság.

14. Dpo

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


A bto.hu-n nézegetek, és úgy látom, hogy a legtöbb beágyazódásos vérzést a 8. és a 9. dpo-n jegyzik fel. 

figyelni fogom nagyon, lehet nekem is volt korábban, csak nem vettem észre.... 

De olyan is sok van, akik a nemvárt idején pecsételnek és babásak.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


én ha tesztről van szó, nem vagyok türelmes, az első lehetséges napon már csinálom meg. 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4: én is valahogy így vagyok vele :)

bikbok
 
 


Én nem szívesen tesztelek "idő" elött,valahogy jobban a szívemre veszem ha negatív.
Azon gondolkozom,hogy vegyek egy xepil 2 dbos tesztet hogy késöbb is tesztelhessek vagy vegyek egy predicator early-t.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:Az unccsi hugom a gabriellre eskuszik :) Az mutatta ki az unokaocsem is, es most tegnap a masodik babojat is :) Teljes babalaz van nalunk :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ahogy ígértem felteszem a hőgörbémet.
http://ciklus.hu/images/diagramok/0f494 ... 18400_.png

Mi most délután a párommal elmegyünk és veszünk tesztet. Szerintem a 2 db-os x-epil tiszet fogjuk megvenni és ha reggel nem esik le a hőm akkor tesztelek. :)

14. dpo

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Na megvettem a 2 xepil tesztet.
Remélem kibírom hogy ma ne teszteljek egyet :-D

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


Csak kibírod holnapig. Én is ma megyek megvenni. Fél 4ig dolgozom és akkor utána irány tesztet venni. Nagyon remélem hogy holnap nem esik le a hőm és egy szép pozi teszttel indítom a napot. Annyira jó lenne kis húsvéti ajándéknak.

Csajok olyan hullámzó a hangulatom. Egyszer vidám vagyok és úgy gondolom, hogy igen is baba van  a pocakba máskor meg hogy tuti nincs baba. Olyan bosszantó ez. Meg hogy ezek a kis görcsök tuti a mensi jele meg hogy kemény az alhasam. Komolyan néha sírhatnékom van ettől a bizonytalan helyzettől. Most is inkább pesszimista vagyok mint optimista.

14. dpo

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:


a 25-ös e-xepil nekem a 14. napon már látható volt jól a második csík. Akár ma délután is csinálhatsz egyet. 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@ritus922: Nem szabad szomorkodni. Reméljük pozit tesztelsz majd. :) De ha esetleg még nega lesz, akkor is van remény tényleg, addigmig meg nem jön :)

A bizonytalanság egyébként szerintem az a kis gonosz és sötét felhő, amit mi saját magunk táplálunk a félelmeinkkel és az elvárásainkkal. Pontosan épp ezért érezzük kudarc után magunkat úgy, hogy egy világ omlott össze és háborog a lelkünk, mint egy hatalmas viharban. Pedig, ha nincs elvárás és nincs félelem, akkor pusztán egy frissitő kellemes nyári záport érzel, ami után kisüt a nap és bizony feléled a természet, a rét , a virágok minden és van mindig tovább, előre. Ha tudásod legjavát rakod bele mindenbe és probálsz pozitiv maradni még a nehez idokben is, akkor egyre kisebb lesz az a felhő :) Bocsi, hogy ennyire előjött a szentimentális pozitiv énem megint, de amiőta erre én is rájöttem tényleg máshogy élem meg lelkileg az esetleges kudarot. Leirtam, hátha másoknak is segit :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Jajj lányok de jó nektek hogy már itt tartotok és teszteltek.
Engem kitartóan vár a két kis netes stick-em hét még várhat is egy kicsit.

Ritus, én is igy vagyok most olyan melankólikus a hangulatom.. neked akár a hormonik is lehetnek :)
de már most nyugudtan tesztelhettek, te is, Krystin is !
Én is 15 dpon fogok ebben a hónapban hát reméljük nem csap be az egy napos késés mert mult hónapban 18 dpo-ra megjött :( Akkor nem teszteltem de nekem nagyon gyanus hogy lett volna egy halvány vonalam... De ezt már nem fogjuk megtudni és jobb is. Emiatt félek most 15 dpon tesztelni de ha van egy széép határozott 2 vonalkám akkor az lesz az évfordulós boldogság :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4:


Nem fogok délután tesztelni inkább reggel meglátom, hogy milyen lesz a hőm. :)


@littlebiscuit:


Ne is mond vagy a hormonok vagy ez a fránya idő és az hogy HÉTFŐ van már megint tesz ilyen nyűgőssé. De nagyon remélem hogy a hormonok.

Amúgy ha kemény az alhasam az jót jelenthet? Eddig mensi előtt még nem volt ilyen vagy legalább is nem figyeltem.

14. dpo


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


igen, ez a hétfő egy kicsit nyomottabb a szokásosnál :)
én voltam dokinál, azt mondta minden megfelelő odabent, de kaptam egy enzimkomplexet, ami az esetleges gyulladásokat (ami akár észre sem vehető) csökkenti teljesen természetes módon,így a beágyazódás teljesen zavartalan lehet. Úgyhogy ovu után elkezdem szedni. Ez a második bartcserjés és ligetszépés ciklusom, kíváncsi vagyok hogyan alakul majd. A Férjem vitamin kúrája is most telik majd le, abban pici szünetet tartunk majd. Délután remélem már pozitív lesz az ovuteszt, legutóbb is ilyen korán volt.
bikbok
 
 


Csajok,holnap reggel 10-ig lehet jelentkezni a dmboxra,ez most limitált tavaszi doboz lesz!
Sajnos én még egyszer sem nyertem,de azért mindig megpróbálom.

http://www.dmbox.hu/

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok csajok!
Nem vagytok egyedül a hétfői érzéssel kapcsolatban, nekem is elég melankólikus a hangulatom ma.


@krystin:@ritus922:én nem bírnám ki tesztelés nélkül, ha már nálam van a teszt, ügyesek vagytok. :)


@bikbok: neked jó huncotkodást kívánok a pozi lesz a teszted, de ha nem lesz pozi, akkor is kívánom :)

Nekem még mindig barnás folyásom van néha kis halvány piros pötyivel, ez már a harmadik ilyen nap, de semmi féle görcsöm nincs, pedig mindig görcsölgetek mensi előtt.


14.dpo







Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:  köszi, meglesz ;)

Te tervezel tesztelni valamikor?

A tesztbirtokosok meg tényleg hősök, mennek a drukkok, hogy reggel repkedjenek a +++-k itt :)

bikbok
 
 


@bikbok:


hát tegnap reggel előttem egyet, meg holnap is elfogok, de valószínű tök feleslegesen, mert valószínű ez a barnázás meg pecsételgetés a mensi jele.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Jó reggelt csajok!

A hőm stabil és teszteltem is egyet. Igaz halvány meg száradás után bár a párommal láttuk a második csíkot száradás előtt extra halványan de ha minden igaz babát várok. Csütörtökön tesztelek megint remélem az már erősebb lesz és hamarabb fog látszódni.




@krystin:


Szorítok neked is hogy ilyen képet tölts fel.

Jaj olyan boldog vagyok :D


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Nagy gratula! De jó! Ebben a hónapban is van pozi tesztünk.

Ne felejts majd el beszámolni, összefoglalni mik voltak a tüneteid.

:-)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


Köszönöm szépen! :)

Igazából tűnetem az hogy görcsölget, feszülget  a hasam, tegnap előtt óta hányingerem van meg a hangulatom ingadozik. Tegnap este is nagyon szarul voltam majdnem hánytam is. Ma reggel is úgy keltem hogy mindjárt kidobom a taccsót. Szóval egyedül ami terhes tünet szerintem a hányinger volt/van. Ja meg tegnap bementünk az Aldiba és megcsapott a friss pékáru szaga és olyan rosszul lettem hogy majdnem ki kellett mennem.

Csajok nektek meg megy a drukk hogy nektek is pozi legyen a teszt. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Gratulálok!
Én a buszon ülök hazafele éjszakásból.
Úgyhogy nekem majd délután 4 fele lesz eredmény.
De remélem az enyémnis ilyen szép zebrás lesz!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@ritus922:
Gratulálok :) Tuti erősebb lesz a csütörtöki. Szép pocakod lesz esküvőre :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Köszönöm szépen lányok!

Alig tudom elhinni hogy ez igaz és tényleg ott az a második csík. Ma reggel majdnem megvolt az első rókamóka. Muszáj volt bevennem egy B6 vitamint így most egy kicsit jobb de még mindig elég erős hányingerem van.


@kiscsillag201:


Nem fog zavarni a nagy pocak, mert inkább örülni fogok neki, hogy lesz majd akkor nagy pocakom. Félek is azért, hogy nehogy megismétlődjön újra ami tavaly volt. Barátnőmnek is mondtam hogy most az éltet hogy túl legyek a 8. héten és legyen szívhangja a babának. :)

Bemásolom még azért a görbémet.

http://ciklus.hu/images/diagramok/0f494 ... 04800_.png


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:


nagyon nagyon nagyon szuper!! Gratulálok és minden rendben lesz!!
bikbok
 
 


@bikbok:
Köszi szèpen :) igyekszem pozitív lenni hogy nem lesz gond :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:


Gratula mégegyszer! :)
teljes száradás után is látszik ugye?

Én is teszteltem, és biztos voltam benne, hogy negatív, mivel még elég korán van. De úgy meglepődtem, mikor kb. 15 perccel tesztelés után ránéztem a tesztre és két csík volt rajta. Na gondoltam ez az a bizonyos száradási cssík, ami azért elég ritka, hogy olyan erős, hogy fényképezhető. 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?