Új privát üzeneted érkezett!

Latkaft igaz,de mindenki másképp éli meg a dolgokat, hagyom egy kicsit hagy ülepedjen, dolgozza fel.Nyilván ő se azt akarja hogy "vaktölténnyel" lövöldözzön csak idő kell míg rászánja magát és megemészti.
Én a bevivős dologért nem vagyok oda,főleg hogy elég kinnt lakunk.Meg szerintem ott helyben jobb.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: Persze, megertem. A posztommal arra utaltam h bizonyos nehezebb szitut egyutt sokkal jobban lehet kezelni, ha tudja es erzi h vele vagy es nem egyedul kell megbirkoznia az akadalyokkal es forditva legyen szo barmirol <3 sokunknak eleg egy kis megerosites, vagy visszaigazolas is ;) Plusz ha egy kis humort probalnaj a parok a dolgokba belecsempeszni, akkor javulhat a legkor es a kozerzet is, sooot sokszor a gond is megoldodhat. ;)

Viszont csajszik, nekem ma reggelre visszaesett a hom. Nem tudom h van e radikalis jelentosege egy tizedes csokkenesnek, babata varva a 11. dpon. Szerintetek? Altalaban 26 napos ciklusaim voltak, de mult honapban 28. napra jott meg. Mensis fajdalmaim, vagy pre tuneteim nincsenek... Szoval kivancsian varjuk hogy mit tartogat nekunk ez a nehany nap ;) Visszont most elutazunk ket napra ... aminek orulok nagyon mert igy nem fogok kattogni remelhetoleg ;) Majd igyekszem updatelni titeket. Kitartast Mindenkinek! ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



11dpo/ 26 cn

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

 
 

@Caroline: Egy tizedes visszaesesem van. Mondjuk izgatott vagyok az utazas miatt es hajnal 3 kor megebredtem es csak forgolodas utan sikerult elaludbom. A homet sem a rendes idoben mertem hanem fel oraval korabban azt hiszem. :) Szoval kicsit kaotikus a mai meresem, de akarhogy is a visszaeses az visszaeses :) Vagy jon a mensi lassan, vagy ... ;) Meglatjuk, hogy holnap elkezd esetleg ujra emelkedni es babo is lehet a dologban, vagy szepen felkeszul a szervezetem az uj ciklusra :) Meglatjuk. Szerinted?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr,

Szeintem egy tized annyira kevéske hogy nem igazán lehet következtetni semmire..
Esetleg az előző hónapban megvan a görbéd, mikor kezdett leesni menzesz előtt?
Én épp most néztem meg, 12. nap még nagyon magas volt, 13. napra esett egy jó negyot (4 tized) 14. még egy tized és következő nap jött meg ott még egy pár tizedet leugrott.

Nekem ma reggel 37.00 volt 8 dpo.

Caroline néha én is érzek olyan kis görcsszerűeket mint a menzesznél van de az érzés keverve egy ilyen enyhe izomlázszerű valamivel és ez az egész picit mintha le a combjaim irányába sugározna. Nagyon emlékeztet arra amit anno éreztem..

Gorzi,
Én a tesztekkel kicsit hadilábon állok. Mivel már kétszer kezdtem nagyon halvány teszttel nem vártkor és aztán ment a kétnaponkénti újratesztelés az erősödésért - az első hónapban nem is erősödött de a másodikban igen. a 4. tesztem egy héttel az első után már gyönyörű erős volt majdnem ugyanolyan erős mint a kontrol. Mégis rossz vége lett ennek is (egy hétre az utolsó teszt után).
Szóval félek mostmár a teszteléstől. Persze muszáj lesz azaz nem muszáj mert akár mehetnék szúratni laborba és akkor vérből megnézik dehát az se sokkal jobb :D
Jövő péntekre nem várom de 4-5 nap késést minimum ki fogok várni - amennyiben késni fog...


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Le a kalappal, én nem hiszem hogy addig tudok várni. Arra gondoltam én hogy majd kedd vagy szerdán tesztelek! Ha addig kibirom!


Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@krystin:


Írtam neked privit a dokival kapcsolatban!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Caroline: jó neked hogy ilyen könnyen fogadtad unokatesód terhességét, én nagyon kibuktam. Ügyes vagy.

Littlebiscuit: Én is érzek ilyen menses előtti tüneteket, de csak március elejére várom a nem várt dolgot.
Nem tudom mi lehet. De nektek szurkolok, hogy jó jel legyen.

A 19. ciklusnapon vagyok.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Drukkolok mindannyiótoknak!
Én most kicsit hanyagolom a számolgatást, izgulást, visszatérítettem az életem a babaprojekt előtti kerékvágásba és hagyom, hadd történjenek a dolgok maguktól. :)
Azért ha úgy alakulna persze, hogy lesz mit mesélnem, úgyis bejelentkezem. :)

Szép hétvégét!
babyfever2016
 
 


@babyfever2016: Orulok, h bekoszontel. :) Mar hianyoztal nagyon <3 Szoritok es kitartast!!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:
Az elozo honapban meg lehet nem jol es pontosan mertem. De ott is a 15. cn on volt ovum es ott 37,1 ig emelkedett a hom a 7. dpom ig, majd a 8.dik dpon csokkent 36,6 ra, tehat itt volt majdnem 5 tizedes difi. majd visszament 36,7 re a 9- 10-11 dpora s a 12. dpom utan 36,8 meg is jott. En nem latom at ezeket az adatokat egyenlore ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:
Az elozo honapban meg lehet nem jol es pontosan mertem. De ott is a 15. cn on volt ovum es ott 37,1 ig emelkedett a hom a 7. dpom ig, majd a 8.dik dpon csokkent 36,6 ra, tehat itt volt majdnem 5 tizedes difi. majd visszament 36,7 re a 9- 10-11 dpora s a 12. dpom utan 36,8 meg is jott. En nem latom at ezeket az adatokat egyenlore ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Nekem ma szépen pontosan megjött a menzeszem, 28 napos lett a ciklusom. Barátcserje hatása!? :) Kezdődik az első igazi babavárós ciklusom. Nekem ez a hőmérőzés nagyon körülményes lenne. Én még a barátcserjét is néha elfelejtem bevenni ebéd előtt. Nagyon kitartóak és precízek vagytok lányok, megérdemlitek, hogy sikerrel járjatok!

Nekem március 3.-a elvileg az ovuláció, de majd tesztelek úgy is, és március 17-re nem várom :) 

1. CN



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


latfakr, picit rövid a lueális fázisod.. de a teák és/vagy a barátcserje talán segíthet neked..
Szerintem annyira minimális az egy tized fok hogy semmit nem érdemes belőle levenni.

Babyfever én amúgy néha arra vágyom amit te csinálsz. Nem kattogni ezen - itt többen a lányok olyan ügyesen és higgadtan elhőmérőznek meg még élvezik is de én egyábként affelé húznék inkább amit te csinálsz. Csak ugye januárban a nögygyász előjött a hőmérőzéssel és akkor onnan belemélyedtem ebbe a témába is.
Persze lehet ezt úgy is felfogni hogy érdekes, meg megismerjük a testünket.
De amikor reggel az ébredésem utáni első 5 perc után már a google-en keresem hogy 'ugyan normális-e ha most 3 tizeddel....".. szóval bele lehet csavarodni.
Egy egészséges pár rendszeres szex-el egy pár hónap (max fél év, kicsit szerencsétlenebbek egy év :D )alatt így is úgy is összehozzák. Persze előrelátás az ha már az elején informálódunk a ciklusunk működéséről például vagy kicsit utánaolvasunk mivel segithenténk pl a szervezetünket. De könnyen el tud menni az ember ezzel az árral.
Szóval jól csinálod és ügyes vagy hogy lazán veszed! Várunk azért néha egy-egy bejelentkezésre :)

Gorzi, jövő hét kedd már?? hu izgi. szurolok neked is!

Cseniko, hát lehet megy odabent a meló és ezt érezni :) remélem legalábbis :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


molyocska, reméljük a március nemcsak tavaszt de babahirt hoz neked is!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


huuu és majd elfelejtem ADELEEE !! hol vagy?? teszteltél?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Igen, bár lehet fals eredmény lesz de csütörtökön már jönnie kell a nem vártnál!! Így két nappal előtte talán egy haloványka........... De semmikép nem szeretném beleélni magam!!!

7.dpo

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Bocsi!!!!! Nem vártnak csütörtök kell jönnie!!
Tudjátok telefon, úgy gondolja jobban tudja :-)

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@littlebiscuit: ugyanezt remélem és kívánom mindenkinek itt! apukám névnapja március vége felé lesz, remélem meglephetem a hírrel, hogy nagypapa lesz! 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@littlebiscuit:


hát annak nagyon örülnék ha a munka folyna odabent, de hát nem hiszem hogy ilyen szerencsés lennék.


Tényleg Adele nem jelentkezett, kíváncsi vagyok én is.


@molyocska: sok sikert kívánok, szép meglepi lenne. nekünk márc. 16-án lesz az évfordulónk, évfordulós ajándéknak nem is szeretnénk mást.. :)


 


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: drukkolok, hogy összejöjjön! nekem áprilisban van a születésnapom, májusban a vőlegényemmel az évfordulónk, júniusban pedig az esküvőnk lesz. úgyhogy minden hónapban van valami, amit szebbé tenne egy kisbaba :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska: én is drukkolok nektek, hogy minnél hamarabb összejöjjön a babóca :)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Lányok èn majdnem lázas vagyok... 37,3 ... :shock:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Reméljük, jó okkal emelkedett meg a hőd... :) 


Ha nem emelkedik tovább ne aggódj, viszont ha sokkal emelkedik, nincs kizárva hogy összeszedtél valamit.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Egy picit megfájdult a fejem is talan ez is hùzza valamelyest fel. De amugy jol vagyok.. csak nem betegsèg :roll:
Latkafr hogy vagy?
Izgulok èrted hogy magasan maradjon a hö holnap!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Hmm... Mit jelent az h rovid picit a lut fazisom? Annyira bena vagyok ezekben :( Az elozo ciklusom 28 napos volt es a 15. cn volt ovum. Most megint a 15. cn on volt ovum. Arra gondolsz h keso a 15. cn -on ovulalni, mert akkor -ha 28 napos egy ciklus- akkor "csak" 13 nap LENNE a lut fazis? Ha persze megjon ;) Azert remelem minden oksa lesz :) Erre gondoltal? Ha igen, akkor miert jelent rosszat? Tudsz picit ebben segiteni?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


HEllo! Ne haragudjatok, de elromlott a telefonom, mára pedig a csere telefon is... Nem voltam ideges... Na, természetesen nem bírtam ki, tegnap megcsináltam délután! És erősödött, ez már sötét szobában is látszódik. :) A kép minőségért bocsi, de talán itt is látszódik valamennyire a 2 nappal korábbihoz.  Illetve fotóztam negatívval is,ott is rajta van. :)
adele666
 
 


@littlebiscuit:
Remelem felfele vandorol majd :) Most erkeztunk nemreg a hotelba. Mindenkepp jelentkezem <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@adele666:


Hát Adele, ez tényleg pozi, gratulálok. Remélem minden rendben lesz a továbbiakban. Azt tudom tanácsolni, hogy ha már teljesen erős pozi teszted lesz, utána még minimum 2 hetet várj mielőtt orvoshoz mész, és akkor is csak hasi uh-t vállald, ne engedd se azt hogy a doki kézzel vizsgáljon, se azt hogy hüvelyen uhzannak, mert veszélyes lehet. De azért örülök neked.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@adele666:
Nagyon nagy gratula!! Ez egy szép pozitív teszt!!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Adele tényleg tök szép!
Hatalmas gratula!

Én tegnap este kaptam a hírt hogy dolgoznom kell szombat éjjel :(
Ez a 3.hetem hogy gyakorltilag nincs szabad hétvégém :(
De remélem sikerül a Március 15.ei hosszú hétvégénk :)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Sajnálom, de ilyen az élet. Az ember tervez, a főnök végez. Nekem a párom éjszakás ma, mindig bekavar a munkahely.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Köszönöm!! :) Remélem a legjobbakat a folytatàsban
Olvastam,hogy beszéltetek az otthon elvégezhető Fertility tesztről. Ezt mi is kipróbàltuk 2 hónapja. 2 kis labor szett van a csomagban, ha valaki szeretné,én szìvesen postàzom neki a màsikat. Csak itt àll a szekrényben. Szerintem érdemes megcsinàlni nyugtatàsképpen. :)
adele666
 
 


Hát én megköszönném ha neked nem gond!Ki is fizetem!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@adele666:

Gratulálok! Nagyon szuper! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


:lol: Sziasztok!Folyamatosan olbasgatlak benneteket,de várakozó állásban voltam,próbáltam nem rágörcsölni a dolgokra!Üdvözlöm az újakat és sok sikert a baba projecthez!
Adele neked nagy gratula! :lol:
Én csütörtökre nem vártam és tegnap délután csináltam egy x-epileset és halvány de pozi!Most reggel csináltam egy 12-es érzékenységűt és gyönyörű pozitív!Olyan boldog vagyok!Valószínű rásegített az átjárhatósági vizsgálat!
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 



Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok lányok,

Moncsika: Gratulálok, megérdemelted nagyon már :)

Adele: Neked is gratulálok, szerintem is várj 2 hetet dokival, de a legtöbb helyen hüvelyit csinálnak, hasin semmi nem látszódna.

Latkafr: Jó pihit nektek :)

Littlebiscuit: Biztató a hőd, remélhetőleg nem kaptál el semmi bacit. hűha mennyi novemberi babóca lesz, készüljetek fel nem a legjobb csillagjegy a skorpió, én is az vagyok :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@moncsika79:
Nagy gratula ;) Ez nagyon szep pozi :)
Kiscsillag: koszonjuk szepen <3 Nekem ma reggelre megint esett egy tizedet, szoval keszulunk az uj ciklusra :) Most mar legalabb van egy teljes ciklusos hogorbem :) Szoval kovi honapban mar okosabbak leszunk ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Moncsika gratulálok!

Csak úgy záporoznaK A POZI tesztek!
A skorpióról annyit,hogy én is az vagyok
Háát nem lenne egyszerű az tuti!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@moncsika79:
Nagyon szép pozitív!! Gratula hozzá!!

Többször kissebb görcseim vannak a méhemnél ( ez még lehet talán jó jel is). De egyre több pati jelenik meg a bőrömön, ilyen a nem vártnál is van. Már napok óta fáj a mellbimbóm és maga a mellem is duzzadt ( mondjuk ennyire nem szokott ). Viszont nagyon aluszékony vagyok. A barna valami a tisztaságin két napig volt, az normális lehet ( itt főleg a napra gondolok)? Ezekből a tünetekből tudom hogy bármi lehet de itt legbelül érzem hogy nincs baba. Pont férjem is azt mondta hogy szerinte most nem jött össze

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Folytatás: (pedig ő mindig azt vallotta hogy nekünk azonnal össze fog jönni, és a barnázást még nem mondtam el). Viszont nálunk férjem mindent tudni akar és magyarázzam is el neki mi mit jelent! :-)

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Jó reggelt! Adele, moncsika gratulálok nektek! :) Olyan jó szép pozitîv tesztekre "èbredni".
Littlebiscuit, elég bìztató a hőd. Mikorra nem várod?
Latkafr, tetszik a hozzáállásod! Úgy általában mindenben, olyan pozitìv vagy. Szeretem olvasni az ìrásaid.

Képzeljètek, kaptam a héten egy emailt a ciklus.hu-tól, hogy az általam feltöltött adatok alapján közeleg az ovulációm, méghozzá 02.17-én. Nem is foglalkoztam vele, mert hát múlt vasárnap jött meg, illetve azért sem, mert hát honnan is tudná. De most gondolkodóba estem. Szerintetek lehetséges lenne? 4.cn-en peteérés? Ha nem tartanám furcsának, a görbèm alapján talán még azt is mondanám, hogy valóban volt.

7.cn
marmotka
 
 


marmotka
 
 


Bocsánat, talán ez jobb.

marmotka
 
 


@littlebiscuit:
Hogy alakul a hőd?

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@moncsika79:
Szép pozi. Nagy gratula nektek!

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Jajj, mennyi jó hír! Nagy gratula mindenkinek :=
Nekem egy tizedet esett a hőm, de sztem ez nrm a sikeres babás hónapom eleve, hisz nem mindig tudtunk együtt lenni, amikor kellett volna.
De majd a következő. Ráadásul végre van egy görbém is. Szerintetek elkezdjem a barátcserjét, ki ajánlja?
bikbok
 
 


Adele, Moncsika: GRATULA!!!

MARMOTKA: én is a ciklus.hu használom/használtam, s nekem többé kevésbé jókat számolt. Mindig pontosan töltötted? Hány naposak a ciklusaid? Átlag ciklusod?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@moncsika79:


@adele666:


Hatalmas Gratula!!!!! 

bunny88
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?