Új privát üzeneted érkezett!

nagyon jól teszitek a vitaminkúrát! Én nagyon hiszek ebben, ha visszaolvasol rengeteg infót találsz ezekről.
Nekem most úgy tűnik a D vitamin pótlástól elmult az ekcémám! Hihetetlen dolgok vannak. És a D vitamin hiány is okoz gondokat a terhesség megtartásban, hormonokban szóval én már most D vitamin hirnök lettem.

Az elmuét 1 másfél hónapban amennyi cikket olvastam a spermaminőség javitásról, és hogy milyen kutatésokat csináltak. Én mondom, a vitamin téma nem kamu!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:

Igen a vitaminokban nagyon hiszek, most 18-án lesz eredménye az újabb spermiogramnak, ami már kb 2 hónapos vitaminozás után van. Nagyon izgulok :)
Átjárhatóságim nem volt, mert nem volt rá szükség, de a bal biztosan az, így lett sajnos a méhenkívüli.


Az ovuláció kérdése azért érdekes nekem is, mert a terhességig 25 napos ciklusaim voltak, rövid luteális fázissal. A műtét után 30-31 napos ciklusaim lettek és előre került az ovu nagyon. Szóval most kíváncsi vagyok mi zajlik odabenn.
Amikor az ICSI miatt rendszeresen UHztak, akkor mindig 2-3 teljesen érett tüszőt látott a doki ovu előtt.
bikbok
 
 


először is Üdv az Újaknak!!
nem csináltam végül tesztet, feleslegesnek érzem, "normálisan" barnázok ahogy szoktam, tegnap 37, ma 36,6 volt a hőm, úgyhogy tuti meg fog jönni.....,csak szórakoznak a hormonjaim :) nade remélem holnap megjön rendesen, és akkor új hónap, új remények  jövő héten szerdán kell mennem pajzsmirigy-ultrahangra, majd meglátjuk mi lesz. most már mérni fogom a hőmet mindig, és kipróbálom a Lady ciklus teát is, háááátha segit :)

bunny88
 
 

 
 

Értem. És a hőmérőzás mellett más módszerrel nézed az ovulációt? mert a görbe alapján én azt mondanám lehet hogy csak a 11. nap körül volt meg az az ovu..
Ha a luteális igy ezáltal hosszabb lett a műtétek után az jó. Az a rossz ha rövid!
Lehet kicsit megborultak a hormonok. (azokat nem néztáék?) Az ösztrogén meg a ciklus első felében aktiv hormonok nagyon működnek igy jön ilyen gyorsan a peteérés talán, a progeszteronod pedig szintén erősödik mivel a luteális is rendeződöben van - nekem ez jön le persze csak találgatás.. :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


bunny :( sajnálom. Pedig mindannyitokkal (Marmotka, Kolibri és te ) olyan jó érzésem volt :(
De fel a fejjel valóban azonnal itt a következő peteérés!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Érdekes igen, mert a fertilityfriend szerint meg 9-én... szóval nem tudom. Ovutesztem pozitív volt 8-án 10-én is, amikor a mikroszkóp negatív. Aztán pozitív volt a mikroszkóp 12-én, amikor az LH teszt negatív. Ötletem sincs mikor volt pontosan :D
Amúgy az fix hogy utána 14 nappal jön meg?
bikbok
 
 


@littlebiscuit
Nem ovu tesztet csinàltam,hanem terhességit! :$ ;-)
adele666
 
 


@littlebiscuit:


hál istennek nem vagyok most letörve, persze szuper lett volna ha sikerül, de ez a hónap tényleg annyira stresszes rohangálós volt, hogy tényleg meglepődtem volna ha sikerül.

@adele666:


szívből remélem, hogy pár nap múlva erősebb legyen a második csík  úgy tudom a Hcg a szervezetben 2 naponta duplázódik, úgyhogy szerintem érdemes csinálni még egy tesztet :)
bunny88
 
 


Adele értettem, ezért is mondom hogy reméljük erősödik! :) drukkolok!

Hát bikbok nem egyszerű ez.. Bár svájci óra pontossággal működnénk és nem lenne ez a bizonytalanság. Nekem is ebbena hónapban nagyon trükközött mert 3 napon át éreztem az apró fájdalmakat. És a hőből is nehéz megállapitani.. Nade mindegy is hamarosan kiderül.
Igen a liueális 14 nap kellene hogy legyen.. Plusz minusz egy nap még oké de nem ha nagy az eltérés pláne ha túl rövid (rossz a beagyazódás esélyeire nézve)

Bunny örülök hogy nem vagy letörve. Én is igy leszek ebben ha hónapban ha nem sikerül. Nézzük a pozitiv oldalát, tiszta lap, uj hónap hogy jöhessen a gólya. És ha márciusban fogan akkor decemberre érkezik. A nyilas jó jegy és gyönyörű lesz a Karácsony :) Mármint kicsit fárasztó de gyönyörű :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@bikbok:
Igen az fix,hogy ovu után 14 nappal jön meg! Utólag tutira meg lehet mondani hogy mikor volt, de sajnos csak utólag!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Bunny nagyon sajnalom. Nem s szabad csuggedni, hajraaaa ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@lolo8280:


Hát Lányok, nem egyszerű :) csak kicsit már röhögök magamon néha, amikor felkelés előtt hőmérő, evés előtt mikroszkóp, sok ivás előtt LH teszt, meg a napi vitamin adagok....Tiszta laboratórium a babagyár :)
Pedig azt hittem, az ember szeretne, csinálja, lesz. Aztán nagyon nem. Legalábbis nekünk.
bikbok
 
 


@littlebiscuit:


párom is nyilas, úgyhogy gyönyörű szép szülinapi ajándék lenne egy baba  

bunny88
 
 


@bikbok:
Mindenki ezt gondolja, mert ezt sulykolják belénk, hogy légy észnél, védekezz, mert ha egyszer kimarad már is lecsap a gólya! Mi elhittük, most meg mikor jöhetne szembesülünk hogy nem is olyan egyszerű!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:


Így van lolo. De marad a bizakodás. Ti vagytok az egyik csodapélda :)
bikbok
 
 


Sziasztok csajok! Küldök képeket. Nektek mi a véleményetek? Ez ma reggeli, de már a 38. nap :/  Van esély??     Szép estét Nektek!

adele666
 
 


Lolo már holnap 10 hét?? ó te jó ég :) Olyan szuper :)
És igen egyetértek. Én is azt gondoltam sokkal spontánabb lesz :( Meg akartam tartani a dolog természetességét. De már ott elbukott a dolog amikor az első hónapban letöltöttem a cikluskövető aplikációt meg bujtam a netet az infókért. De komolyan hogy lehet ezt nem csinálni? Annyira nagy áhitattal nézek azokra akik tudják - pl egy ismerősék Karácsonykor eldöntötték hogy jöhet már most 8 hetes terhes. A másik egyik nap abbahagyta a fogamzásgátlót pár hét mulva hozta a gólyahirt.. De pont ezért jó a fórum mert rávilágít hogy van ilyen is meg olyan is.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Adele én inkább nem válaszolok neked mélyrehatóan a témában, láttam pár ilyen tesztet és nem lett jó vége :(
DE. Ha mondjuk egy hét csúszással volt ovulációd akár még igenis jó is lehet!!! nagyon drukkolok!!! Csináld ujra ne holnap hanem holnapután szerintem!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Igen, már 10 hetet tötjük holnap! Marc 4 megyek a 12 hetes uh-ra. Már nagyon várom, s izgulok is!
A de le ez pozi, halk gartula! Reméljük erősebb lesz 2 nap múlva! Majd mindenképp tegyél fel képet!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


adele: ez pozi, remélem erősödik és minden rendben! :)

bikbok: üdv, én úgy tudom, hogy a luteális fázis 12-14 nap között a normális.

littlebiscuit: bízzunk abban,hogy a következő babócád tudni fogja melyik a legideálisabb hónap és akkor jön el :) Orvoshoz mikor mész legközelebb?

Én most várakozó állásponton vagyok, jövőhét pénteken doki :)

2.cn
kolibri25
 
 


Tudom bàrmi lehet még, nem is örülök addig,csupàn abban szerettem volna megerősitést,hogy ugye ott van az a màsodik.. Hosszabbak és vàltozók a ciklusaim. Volt màr többször is 34-35 napos,ezért bizakodom a halvàny
adele666
 
 


csìkban.. :) Köszi nektek! :* Szép estét!
adele666
 
 


@adele666:


Ez pozitívnak tűnik, reméljük a következő teszted még erősebb lesz. 


Én is örülnék egy ilyennek:)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@adele666:
Szerintem is pozitiv!Te mersz hot,vagy ovutesztelsz?Lehetseges hogy kesobb volt az ovud?
Bikbok szerintem igeretes a hod.Nekem is van ovumikroszkopom,s bar en nem nagyon igazodtam ki rajta,azt olvastam h a peteerest mutatja,tehat az lehet h egy nappal elotte az lh teszt pozitiv volt,mert ugye az a pozitiv utan 24 oran belul van a peteeres,es az pont masnap amikor pafranyokat lattal.Viszont akkor igy lehet kesobb volt az ovud,meg lattam,hogy nyitott mehszajat is jeloltel,tehat ez is azt bizonyitana.
Bunny sajnalom,viszont igy visszaszamolva h mikor volt az ovud,voltatok egyutt?Mert lehet nem.is voltatok akkor egyutt.Mi is igy jartunk az egyik honapban,hogy egy hettel elcsuszott a peteeres,tehat esely sem volt a babara.

mimkosz
Budapest
 
 


@bikbok:
Es meg annyi h azt latom h nagyon kulonbozo idopontokban mered a hodet.Valahogy jobban ossze kellene hangolni,mert igy nem igazan valosak az eredmenyek.

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:




Igen, sajnos azt nehezen hoztam össze, hogy mindig egy időben mérjem.
De ha most megjön akkor keresek egy fix időpontot a mérésre, meg kiderül az is melyik eszköz lövi be jobban az időpontot.
Könnyebb lesz időzíteni is az együttléteket, most 5 napot ki kellett hagynunk a minta adás miatt.
bikbok
 
 


Sziasztok!

Na most jöttem a dokitól!
Minden szépen rendben!
A bal petefészkemben van egy 10mmes tüsző,a jobban kettő kisebb!
Mondta hogy ez még rendben lehet.Kérdeztem a cickafark teáról meg a barátcserjéről azt mondta mehet minden!
Viszont mondta hogy a férjemnek is el kell mennie spermavizsgálatra,hogy tisztában legyünk a dolgokkal.
Mindegy hogy hova megy a férjem?Sztk-ban is megcsinálják?
Nagyon aranyos volt,megnyugtatott mondta hogy ne keseredjek annyira neki.

Ennek örömére mindjárt iszom egy cickafarkteát,meg nemsoká beveszem az esti barátcserjét 

Adele szerintem is pozitív!

12.cn



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Én nem ajánlom az sztk-s rendelést, nagyon körülményes! Ha minden rendben, akkor úgy is csak egyszer kell a vizsgálatot kifizetni, ha meg ne adj isten gond van, sokkal gyorsabb a kezelés magán úton! De persze ez csak az én véleményem, sajnos sztk-val mi jól befürödtünk, fél év alatt nem jutottunk egyről a kettőre, a magán úton egy héten belül már műtéten is túl voltunk.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok lányok,
Most voltunk dokinál, teljes hossz 7cm, Crl 4,5cm. Hétfőn megyünk a genetikai uh-ra :) Monitoron jobban kivehető, az arcocskája szépen látszik :) Szurkolok, hogy minél előbb babásak legyetek.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@mimkosz:
Igen,simàn lehet. Sajnos 2 egymàst követő hónap sem ugyanolyan,viszont rendszeres,vérzésem még sosem maradt ki,csak az egyik hònap 30 napos,a következő 34,aztân 32,és ìgy tovàbb,erre alapozni,és belőni a termékeny napokat nehéz. :) Úgy indultam neki tavaly,hogy csak a gyertyaàllàst alkalmaztam,aztàn az első sikertelen hó utàn màlnalevél tea/palàstfű tea kombót ittam,januàrtól baràtcserje cseppek,és úgy gondoltam ha ezek nem sikerülnek jön az ovu teszt fél év sikertelenség utàn. Most majd meglàtom,amég nem jön meg mindig van remény!! :)
adele666
 
 


Folyamatban van a fórum visszaolvasàsa, szeretnék gratulàlni minden újdonsült kismamànak!!! :) ;)
adele666
 
 


Istenkem, annyi minden tortent itt a forumban, alig gyozom visszaolvasni ;)
Adele: Szerintem is pozi, szoritok h erosodjon szepen :)
Lolo: Annyira durva h 10 hetes leszel ;) Hihetetlen h telik az ido ;)
Krysin: Orulok, h jo dolgokat mondott a dokid. Tok jo uton vagytok ;) A spermiogrammra szerintem is maganba menjetek.
LittleBiscuit: a hod hogy van? Mostanaban nap kozben is meregetem olykor. 37,0 es 37,2 kozott kalandozik. ;) Neked?
Kiscsillag: Hat szivet melengeto az uh leleted. Koszi h megosztottad <3 Remelem jo szerencset is hoz nekunk is es az uj tagoknak is hamar ;)

Szep estet Lanyok :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Adele ezesetben ha igy ingadozik a ciklusod akkor simán lehetett nagyon kèsőn a peteèrès. Drukkolok hogy erősebb csikot lássunk hamarosan!

Kiscsillag de szuper! Neked is elrepült már lassan az első trimeszter vègèn leszel! Annyira hihetetlen. Emlékszem az öszi hónapokra amikor kezdtük a nagy izgalmakat :-) remélem hamarosan mindannyian követünk tèged :)

Krystin ezek csupa jo dolgok! Gondolom napok kèrdèse ès be fog èrni az a 10 mmes. Lazitsatok ès dúljon a love :D

Kolibri köszi kèrdèsed egyelőre csak a vèrvètel lesz szombaton megyünk. Fèny derül a "talán-progeszteronhiányomra".
Nögyógyász most nincs kilátásban. Abban bizom hogy már terhessègmegallapitasra megyünk legközelebb..
8-)

Latkafr, ez ilyen betegsèg lehet ez a hőmèrőzès de igen èn is nèha megmérem napközben is :D reggel most 36,8 volt napközben egyszer 36,9 masik alkalommal pedig 37. Szoval picit nekem is emelkedik mèg napközben. A legrosszabb hogy ebből semmire sem lehet következtetni (azon felül hogy tùl vagyunk a peteètèsen) :D. A nem babas ciklusban is teljesen ugyanùgy alakul a görbe.. :-)
Neked már nem sok van hátra.. tüztèl ki napot tesztelèsre? Èn most a nem várt körül (jövő hètvège pff de messze van) annyira elfoglalt leszek, jobb is, nem fogok tesztelni rögtön.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Szio :) Nalunk a ferjem lebetegedett, igy kb napi 6 szor mertunk lazat, s ezen apropobol en is szolidalitasbol elkezdtem merni ;) tegnap kb vegig 37 korul volt +\- 1 tized, ma a reggeli 36,9 de a napkozbeni az inkabb 37,1-37,2 korul volt. Ennek azert orulok, mert eszerint igen, ahogy irod volt ovum es mar tul is vagyok rajta es benne vagyok a lut fazisban ;) Elvileg lehetseges, hogy talan uton van a babo, bar csak az ovu elott ( reggeli pozi lh teszt napjan) voltunk egyutt reggel- este, de a az ovu napjan mar lemaradtunk rola... De a remeny hal meg utoljara :) Szerintem nincs abban rossz ha korabban tesztel az ember, csak eleg draga mulatsag hosszutavon. :) Mi a 12. Dpo elott nem terveztunk nagyon tesztelni, de meglatjuk hogy alakul. Azert bizakodunk ;) Ti mikor fogtok tesztelni ?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:
Szio :) Nalunk a ferjem lebetegedett, igy kb napi 6 szor mertunk lazat, s ezen apropobol en is szolidalitasbol elkezdtem merni ;) tegnap kb vegig 37 korul volt +\- 1 tized, ma a reggeli 36,9 de a napkozbeni az inkabb 37,1-37,2 korul volt. Ennek azert orulok, mert eszerint igen, ahogy irod volt ovum es mar tul is vagyok rajta es benne vagyok a lut fazisban ;) Elvileg lehetseges, hogy talan uton van a babo, bar csak az ovu elott ( reggeli pozi lh teszt napjan) voltunk egyutt reggel- este, de a az ovu napjan mar lemaradtunk rola... De a remeny hal meg utoljara :) Szerintem nincs abban rossz ha korabban tesztel az ember, csak eleg draga mulatsag hosszutavon. :) Mi a 12. Dpo elott nem terveztunk nagyon tesztelni, de meglatjuk hogy alakul. Azert bizakodunk ;) Ti mikor fogtok tesztelni ?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr az ovu elötti nap tökèletes! Minden esely megvan!
Hat nekem pont nem várt napján èrkeznek látogatóba ismeröseim ès itt vannak 4 napig. Ezidőalatt nem is tesztelek majd utána persze ha nem jön meg.. annyira nem èrzek semmit hogy gyanus nem mint ha dpo 5-ön kellene is :-D

Caroline neked volt ma hasgörcs bármi hasonlò? Na majd Caroline tesztel helyettünk is már hètvègèn :lol: olyan jó hogy ilyen lazán kezeled ezt a tesztelèst Caroline nekem akkora izgalmat okoz hogy már szerintem árt :-D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Igen az 5. dpo nagyon korai, jo dolgokra varnunk kell ;) Szoritok, h majd pozit tesztelj!!! Majd igyekszem irni a 12 dpo-m korul, hogy hogy sikerult a teszteles nalunk ;)
A teszteket HA NEGATIV, nem kezeljuk szentiraskent, hiszen lehet hibas az eredmeny millio ok miatt, ;) pl rossz a mintavetel, vagy rosszul alltaka a csillagok, vagy tul koran teszteltunk blah blah... Stb ;) Ha persze pozi, akkor meg alazatossagra int h sokkal jobban figyeljnk a dolgokra es ovatosabban legyunk es biakodunk, erot ad ;) Nah ez az igazi kettos merce, de ez a mindhack egyenlore mukodik ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Es egyenlore fun minden tesztelesunk es nem gorcsolunk ra ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Esetleg tudnátok ajánlani maszek helyet?
En se vagyok oda általában az Sztkért siralmas szokott lenni az ellátás.
Nagyon feldobtak a jó hirek,de a férjemet eléggé "lesokkolta" ez a spermavizsgálat.
Remélem azért hamar feldolgozza.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin èn olvastam a Gellèrt laborról egèsz emberi árai vannak..

Latkafr
Igen mondjuk tul sokaig sem akarom huzni a tesztelest pláne ha a szombati labor bizonyitja a progi hianyt. Ha nagyon alacsony rohanunk a nőgyógyaszhoz iratni potlast. Ha csak picit alacsony akkor pedig már a polcon vár a progeszteron krèmem..

Jo èjt lányok ès magas hőt holnapra nekünk DPOsok :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jó reggelt babára váró barinők!

Adele! Ez biz pozitív, ha 25-ös akkor tökèletes. Csinálhatnál másfajtát is.

Kiscsillag! Cukipofi fotóját köszönjük, gratula hozzá, legyèl nagyon büszke rá. Növöget a pocakod?

Latkafr! Tök szèp a görbèd, de inkább csak a második fele. Az eleje elèg ingadozó. Lehet azèrt mert nem ittad rendszeresen a cickafarkat?

Az èn görbèm most egèsz szèp,. Szebb mint a múlthavi. Szerintem a barátcserje megtette hatását.

3 dpo

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:
Uh caroline gyonyoru a gorbed ;) es aminr latom igen perfekt volt az idozites is ;) Jaj nagyon szurkolok ;)

Nem tudom h milyennek kellene lennie a ciklus elejen egy hogorbenek, mivel nincs viszonyitasi alapom, hiszen ez az elso teljes ciklusos hogorbem. Tudsz segiteni ertekelni az elejet? Hogy mi jelenthet?

Reggel eszleltem h a jobb oldalon a tapinthatoan enhe gorcsben volt ketszer valami ott. Tudjatok ott ahova mikor csipore rakjatok a kezeitek, de ugy hogy az ujjaitok srehen befele-lefele neznek. A bal oldal teljesen normalis. Puha es betapinthato, de a jobb kemenyebb volt egy picivel, es ketszer hatarozottan, tapinthatoan mini gorcsben volt. Hmmm erdekes. ;) Lehet hogy az meg nem is nogyogyis terulet, hanem a pocakom? Mondjuk tegnap iszonyat sokat ettunk itthon ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Jó reggelt lányok!

Azt hiszem mérföldkőhöz érkeztem :D
Ma reggel furán tapasztaltam hogy a hőm leesett de nem is kicsit.. 36,5. Újramértem, kicsit koncentráltabban rászoritva. akkor is annyi, talán egy hajszálnyit fél fokocskát ment fentebb. Először nagyon meglepődtem, aztán eszembe jutott az az implantation dip nevű jelenség, amit, - habár nem hőmérőztem decemberben, de szurópróbaszerűen néha néha megmértem, és pont elcsiptem. (vissza is olvastam, akkor 36,6-ra ment le miután előző nap délután már 37,1-37,2 körül mértem...
És akkor megnéztem a mult havi görbémet ami ugye nem babás. És nincs rajta ilyen mértékü leesés csak egy nagyon enyhécske..
Nem vonhatok le belőle semmi messzemenőt mert ezt a leesést az ösztogén is okozza ami ilyenkor a lueális fázis közepén visszaveszi egy napra a vezetést.. De azért ez kicsit gyanus, hogy amikor decemberben terhes voltam ugyanigy megvolt az erős leeés amikor - januári babamentes hónapban pedig szinte alig valami...
Hát meglátjuk..
Próbálom feltenni mind2 görbét..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4: Egyebkent, valahogy ugy leheta lut fazisos hogorbe, szerintem hogy ha hirtelen emelkedik az ovu utan es fent es marad az szerintem a jo baba szempontjabol. Ha lepcsozetes mint nalam, az szerintem inkabb a normal lut faxis, mikor a szervezet keszul a kovi mensire. De nyilvan nem vagyok dokker, sem hogorbe szaki, de bennem ez kristalyosodott ki a lutealis fazissal kapcs. ;) Az ovu elotti phase-rol nem tudok semmit. Ebben tudtok segiteni ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Szerintem amugy a ciklus első fele nem kell hogy szabályos legyen.. valamicske infót talán egy penge orvos le tud belőle venni hormonok működéséről ha esetleg pajzsmirigy gyanu van. De szerintem alapvetően az a cél hogy kiderüljön van peteérés és mikor. Ha ez látszik az már szuper.
Szerintem nekünk példás görbéink vannak. Legalábbis, amiket látok a Fertilityn a galériában.. Olyan görbékkel estek teherbe hogy nálunk nem lehet gond szerintem! :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?