Új privát üzeneted érkezett!

Marmotka
Mindenkèp meg írom, hogy mi az eredmèny.
De èn szinte biztos vagyok benne :)
Màr egy ideje szurkàl a petefèszkemnèl a jobb oldalon de olykor a bal oldalon is :)
Remèlem jok a meg èrzèseim.
Neked meg sok sikert ès mielöbbi babàsodàst :)
Mire nem vàrod?
hazsuba
 
 


Marmotka
Mindenkèp meg írom, hogy mi az eredmèny.
De èn szinte biztos vagyok benne :)
Màr egy ideje szurkàl a petefèszkemnèl a jobb oldalon de olykor a bal oldalon is :)
Remèlem jok a meg èrzèseim.
Neked meg sok sikert ès mielöbbi babàsodàst :)
Mire nem vàrod?
hazsuba
 
 


Marmotka! Mi jövőhèten fogunk welneszezni, de attól fèlek a melegvízben ücsörgès nem fogbjótvtenni a kis katonáknak. Èpp a termèkeny időszakban leszek.

Szerintetek mekkora hőfok az ami már árt?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

 
 

Próbálok bizakodni,ma már kicsit jobb kedvem van,nekünk is az első lenne.
Hát ez a "megjövés" 1.nap egy kis barnázás(törléseknél),második napon piros de egy 50ft-os nagyságú folt a betéten,ma eddig semmi...Nem tudom ezt beírjam-e egyátalán mensinek...Majd kiderült később,hogy megjön-e mégegyszer....

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Caroline4 nekünk az mondta a doki mex 15 percet lehet lennie a páromnak merz azután már károsíthatja őket a nagyon meleg víz!
Hazsuba várjuk a hírt!
18cn

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@caroline4:Hát, az biztos hogy nem tesz jót nekik. De hivatalosan egyébként sem szabad 15 percnél többet meleg vìzben ülni, szóval erre hivatkozva kizavarhatod a férjed negyed óra után :)

Nekem ma krémes fehér folyásom van. Eddig ovu és mensi között nem nagyon vettem észre.

5 dpo
marmotka
 
 


Sziasztok,

Marmotka: Az jót jelent, nekem végig volt folyásom kb a 7. dpo naptól :)

Caroline: Ne a 40 fokos gyógyvízben legyetek sokat és akkor nem gond szerintem.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Szia Hazsuba Üdv itt, na mi ujsag csinaltal tesztet?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Hazsuba, teszteltél?

6 dpo
marmotka
 
 


Hahó hazsuba! Mizu? Pozi?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


6. Cn-on vagyok. Fáj a fejem èbredès óta. Remèlem ti jól vagytok.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok, tegnap este LH teszteltem egy halványat. Most reggel mondta a férjem h teszteljunk egyet és nagyon szép pozi lett. Ezek szerint ma hajnalban volt a pé-m? ;) A pozi teszt feldobott minket es kihasznaltuk az alkalmat ;) A hôm viszont nem jelezte ezt elore, d azért vezetem szépen. Kellemes hétvégét Mindenkinek!

Ui1:A férjemmel Sarvarra járunk, ha otthon vagyunk. Napi 2x max 20 mondott nekunk a doki, de mi is 15 perceket voltunk bent.
Ui2: Alapvetôen korábbi posztomban írtam, mit mondott a tesóm dokija a katonak minôsége és mennyisége végett. Nos ehhez hozza tartozik az is h sokaknak fitymaszûkületük van, vagy jellenzô a hereviszér is általában. Ezeket fontosabb kikezelni a babavárás érdekében mint bármi egyeb ( vitaminkúra, táplálkozás, életmód) mert ezek komoly problémát okoznak. Gondoltam megosztom ezt ez infót is :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@kiscsillag201: Kérhetem a tanácsod palástfû teával kapcsolatban? Írtad korábban h ovuig cickafark teát, ovu után palàstfû teát javaslod. Nos az "ovu utan" pontosan mit jelent? Ha ma reggelre lett erôs pozi az LH teszem, akkor már délutántól igyam a " nem vártig" vagy csak holnaptól javaslod a palástfû teát? Köszönöm a válaszokat.

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
En ugy tudom,hogy pozi teszt utan van 24-36 oraval a peteeres,ezert en inkabb a holnapot mondanam,ami majd lehet fog latszodni a holnapi hodon is.
Kepzeljetek 15-ere kaptam idopontot uh-ra,akkor leszek 8+1-ez a protekcios idopontom.

mimkosz
Budapest
 
 


Latkafr: Szerintem is holnap reggeltől idd, ha tudod éhgyomorra, tudom nem kellemes de hatásosabb elvileg.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Oksi. Köszönöm a válaszokat Mimkosz és Kiscsillag! <3 Akkor holnaptól palástfû tea, ma akkor még este egy cickafark? Vagy már cickafark teat se igyak ma? Köszönöm szépen!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@kiscsillag201: Fura hogy mindenki azt mondja nem kellemes. Nekem ìzlett a cickafark is meg a palástfű is. Pici kanál mézzel iszom. Ti hogy vagytok a picurral? :)

6 dpo
marmotka
 
 


Marmotka: Köszönöm, meglepően jól, remélem így is marad. :) Meglehet szokni a teát, a palástfű nekem jobban ízlett... Szurkolok, hogy Ti is babásak legyetek hamar :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


A cickafark tea illata nem rossz szerintem. Én tisztán ittam. Bár meg kell hagyni, hogy igaz ami igaz van egy keser utóíze, de szerintem is iható. A palastfûvet akkor én holnap kezdem, de annak örülök h Kiscsillag írtad, h jobb íze van a palásfûnek szerinted ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: Finom a palástfű :) De kìváncsi vagyok mit mondasz rá, lehet hogy csak nekem van fura ìzlésem :)

Hazsuba? Mi lett végül? Ugye pozitìv?
marmotka
 
 


Sziasztok lányok,

Latkafr örülök a pozitiv ovulációdnak. Èn tesztben ès hogy mikor mutatja nem tudok segiteni mert nem szoktam tesztelni de a hőben nekem ugy volt a januári ciklusban hogy a 16.ciklusnap nagyon alacsony volt a hőm, 36,2 a következő nap ugrott 36,6ra azt hiszem na ezen a napon este èreztem a 'repedèst ès kiszabadulàst' (mázlista vagyok hogy èrzem..) aztán a következő reggel már 37 közelèben volt a hőm. Persze mindannyian máshogy müködünk de hátha ad ehy kis támpontot.
Amugy jo dolog ez a hőmèrőzès egyre inkább meggyőz.. nekünk ezek alapján ha ugyanigy lesz ebben a hónapban akkor csütörtök/pèntek körül lesznek a fontos napok. De eldöntöttem hogy nem lesz "időzités". Akkor leszünk/vagyunk együtt amikor jólesik. Ha ebben a hònapban nem jön össze nem is baj hisz mèg èpphogy meglesznek a vizsgalatok eredményei.. szóval könnyeden állunk most a dolgoknak ès ez tökjò.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszi csajok a drukkot.
El sem akarom hinni hogy negativ
A Vateràs tesz mennyire megbizhatò?
Vegyek màsik tesztet? Vagy màr tuti hogy nem lesz ebből baba?
Volt màr nektek olyan, hogy egy hèt után sem jelezte ki ès mègis baba volt?
Màr ne is remènykedjek? Nagyon elkeseredtem akkor inkàbb jönne meg. Semmi tünete nincs hogy meg akarna jönni :(
hazsuba
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma egy hete , hogy meg volt a küretem....már az nap úgy jöttem haza, hogy fáj a hátam, alig kapok levegőt....
.....elmentem orvoshoz, elüldött röngenbe, pénteken mentem az eredményért, mi szerint Heveny bronchitis és Mellhártyaizzadmányom van.....szóval, pétek óta Xorimaxo 500-as kúrán vagyok, már algopirint nem kell ennem, 1 hónap múlva, ismételt mellkas röntgen.

Püff neki....a 2-3 hét szexmentes idő ehhez képest semmiség :( Dupla leállás a babaprojektel :)

Látom azért itt zajlik az élet.....

@hazsuba:


Hahó!! Nyugalom van :) Ha baba van akkor 9 hónapig nem fog megjönni, addig meg tán csak nem izgulhatsz :)
Tapasztalatom szerint, ha egy teszt nega lett , akkor a többi is....de bár cáfolnál meg! Mióta is próbálkoztok? Olvasgattam vissza de nagyon sok infó van, bocsi nem emlékszem láttam volna....
andrenoci
 
 


Jó reggelt,

Óh andrenoci, sajnálom :( nade biztos most szépen kikúrálnak, talán sok mult ezen a lappagó plusz betegségen is. Aztán ha ez lerendezve utána talán sokkal flottobbul mehettek tovább a pályán :) Tarts ki. A 'szünetelős' hónapok is gyorsan elszaladnak, - nekem a január volt ilyen de egészen élveztem hogy nics görcsösség..

Hazsuba, hát sajnálom.. Nekem egyik barátnőmnek volt most december végén hogy késett - 3 és 5 nap késésnél csinált tesztet negativak voltak. Aztán rá azt hiszem még 4 napra az orvosnál hcg teszt pozitiv de nem látszott semmi. Arra gondoltak hogy később fogant. Rá pár napra néztek HCG-t neki vérből akkor az még a késői fogantatás-tól számolva (az utolsó lehetséges együttlét napját tudták mert aztán a barátnőm elutazott), szóval feltételezve hogy az utolsó nap fogant, a HCG szint még ahhoz képest is elég alacsony volt, épp csak súrolta a határértékeket. Erre 2 napra elkezdett vérezni. A még csunyább dolog az egészben hogy nagyon megijedt meg aggódott és szaladt az ügyeletre, ahol kikaparták! egy 5 és fél hetes még csak nem is látható embrióval... Nekem ez abszurd, dehát, orvosok remélhetőleg tudják a dolgukat.
Nade remélem neked nem ez van. Hanem mondjuk tényleg jóval később fogant a középidőhöz képest, lehetséges ez? Drukkolok!

12 cn

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Andrenoci
Igen szerintem is igy van ha negati ennyi idő utàn akkor tuti nincs baba :(
Ez volt az 5 próbàlkozós honapunk.
A kislànyom 3. Hónpban jött össze.
Ma kèrek időpontot a Nőgyogyàszomtol, meg làtjuk mit mond.
Majdnem biztos voltam, hogy baba lesz, màr egy kicsit bele is èltem magam :(
Neked meg kitartàst, remèlem mihamarabb össze jön majd a babàtok. Első baba lenne?
hazsuba
 
 


Littlebiscuit
Sajnàlom a baràtnődet. Remèlem nekem nem ez lesz. Akkor inkàbb jönne meg.Rosz kètsègek között lenni :(
Jó lenne minèl hamarabb orvoshoz menni. Remèlem fogad mèg ezen a hèten :)
Csak nekem olyan silànynak tünnek ezek a tesztek :(
hazsuba
 
 


@hazsuba:


Nem, nekünk ő a 3. babóca lenne....de aki ismeri a örténetünket, tudja, hogy már nagyon halványreményt látok rá. Úgy gondolom koromnál fogva, én 37 férjem 40 van két nagy lurkónk....ahogy lesz úgy lesz :)

A Jóistenre bízom....és köszi az együtt érző biztatásokat!
andrenoci
 
 


@littlebiscuit:


Te hogy vagy? Pontosan hogy is álltok?
andrenoci
 
 


@hazsuba: Sajnálom, hogy negatìv lett, de amìg nem jön meg, addig van remény. Hődet méred?

Andrenoci, jobbulást neked! És ne add fel! A korotok nem számìt, több ismerősömnek is lett ilyen korban babája.

Én már nagyon izgulok és nagyon reménykedek. Hétfőre nem várom. Szerintetek, ha sikerült, akkor szombaton 10-es teszten látszana valami? Nem szoktunk párommal valentin napozni, de most annyira adná magát, hogy ez legyen az ajándék :)
A hőm fent van stabilan, most először. Az előző ciklusaimban mindig voltak ingadozások és leesések ovu után. A hasam oldalt sokszor szúr és nagyon sokat járok pisilni. Remélem ezek jót jelentenek.

Ki nem várja még mostanában? Babyfever, Ecsibe? Veletek mi a helyzet?


7 dpo
marmotka
 
 


Andrenoci,
nekünk letelt a 'pihenős' ciklus, a december végi korai vetélés (alig 6 hét) után és mivel ez a második ilyen nagyon korai 'terhes vagyok ja mégse' (az első 5 hetes volt), elkezdődtek a kivizsgálások (ami nagyon furcsa volt elsőre mert még csak szeptember óta próbálkozunk). Első baba lesz és 29 párom 45 éves (! szóval semmi gond nincs nálatok a korral, higyj nekem :D ). Tehát úgy tűnik hogy igen termékenyek vagyunk mert 4 hónap alatt két ilyen terhességem volt csak nem maradnak meg.
Ami most folyamatban van:
kromoszóma mappa (ennek az eredménye talán már a hét második felében meglesz, egyelőre nem hivtak minket és ez jó jel - mert ha van valami nem épp pozitiv megtárgyalandó dolog akkor hivnak - igy mondték)
labor, egy sor vizsgálandó dologról toxo-dolgok meg én hozzáadatom a progeszteron-t is mert gyanus nekem hogy alacsony - a menzesz előtti barnázás miatt.. (és ezért csináljuk jövő hét második felében mert akkor leszek a tüszörepedés után 1 héttel a progeszteront akkor kell nézni). Ezeknek ugye kell majd egy jópár nap mire meglesznek az eredményei.
Tehát még akár ki is hagyhatnánk ezt a hónapot hogy tisztábban lássunk mindent, az eredményeket (ja és hogy időt hagyjunk az életmódváltásnak, vitamin kúrának amit a vetélés után kezdtünk, kedvesem még a ciit is megfelezte, végre.. amugy nekem van egy ilyen gyanum hogy iszonyuan vitamin hiányosak voltunk azelőtt, főleg a párom - én még csak csak a baba mama vitaminnal már hónapok óta de ő, általában teljes gyümölcs fogyasztásunk heti két golden almában merült ki... plusz a cigi.. nem kizárt hogy rémesen károsodott kis katonák voltak, és ez okozhatta a problémákat HA nem a progeszteron..)
Szóval volt egy kis dilemma részemről hogy várjunk még egy hónapot de párom ellenezte a dolgot, hogy szerinte ne várjunk többet, hagyjunk szabad utat a dolgoknak hisz a doktornőnk is csak egy hónapot mondott.
Pár nap és peteéérés. Hát itt vagyunk most...

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Marmotka, Valentin nap vasárnap lesz! az már tökéletes a teszthez ha hétfőre nem várod :) szurkolok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Marmotka
Igen mèrem a hőmet, de nem mindig.
Nekem az alaphőm az 35,5-6
Most meg 36-5-7 között van reggel.
Tudom, hogy a nap közbeni nem szàmit de az most is 37 fok. Àllandoan làzasnak èrzem magam.
Andrenoci: Fel a fejjel, sikerülni fog.
Èn ismerek olyan pàrt ahol 45 èvesen szült a nő. Pàrja 47 èves. Mèg nincs veszve semmi.
hazsuba
 
 


hazsuba A nega terhességi tesztekről annyit, hogy a tesóméknál kb 5 napig mindig nega volt a teszt, de a mensije a feleségének csak nem akart megjönni. 6-8 napon viszont vett egy drágább kategóriás tesztet és az már szép pozitiv lett kb a 7. nap körül. :) Szóval szerintem is van renény :)

A hővel kapcsolatban hááát én mérem becsületesen, ahogy a csajok tanácsolták, de nálam 0,1 fokot esett csak ovu napján... szóval elbizonytalanodom ezzel kapcsolatban sokszor. Az tuti viszont, hogy ha a baba összejött, akkor valahol magasabb szinten kell/ene lennie a hőnek, mint az átlag, de én úgy tudom, hogy ott is lehet némi kilengés.

andrenoci : Neked gyors felépülést kivánok, és csak pozitivan! :) Regenerálódik a szervezeted, feltöltöd minden fontos vitaminnal, lelkileg is megerősödsz és új erővel és tiszta lappal vágtok bele a következő időszakban :) Ne aggódj! 

littlebiscuit Annyira örülök, hogy alakulnak a vizsgálaitok. :) Szépen haladtok előre :) Kitartást!

marmotka: Szoritok nagyon, hogy Bálint napján már pozi teszted legyen :) Oh ez tök romantikus lenne :)

Ecsibe BabyFever el vagytok tűnve! :( Jelentkezzetek nálatok mizu? :)







(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr, szerintem ma van az ovud! Ha holnaptól elkezd emelkedni szépen a hőd, akkor ez is megerősiti a tényt ;)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


littlebiscuit: Köszönöm az iránymutatást !!!!  (ღ˘⌣˘ღ)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@hazsuba:


a negativ terhességi tesztről annyit hogy a nővérem már 7 hetes terhes volt, már volt szívhangja a babának és még akkor is negativ volt az összes tesztje, bármilyen fajtát csinált, és egészséges babája született. szóval még ne add fel a reményt 

ma voltam az új dokinál (endokrinológus, szülész-nőgyógyász) és majdnem sírva jöttem ki....  nagyon bunkó a doki, elmondtam neki hogy eddig mi volt hogy volt, milyen gyógyszereket szedtem, vittem a kis leleteimet, ugye magas a tsh-m stb, mondom babát szeretnénk mióta próbálkozunk, erre kérdezte hogy hány cm vagyok hány kg, mondom neki 170 és 73 kg, de még mielőtt elmondhattam volna hogy azóta hiztam rengeteget (korábban 55- max 60 kg voltam) mióta nincs rendes menstruációm, közölte hogy először lekéne fogynom mielőtt gyereket akarnék, és hogy emiatt magas a tsh-m meg a vércukrom...... az éhgyomri cukrom is magas volt és rávágta hogy biztos nem éhgyomri volt..... majd közölte hogy diétázzak és irjak diétás naplót két hétig,(hiába mondtam hogy diétázok és heti 3-4x tornázom) mert hogy kinek mit jelent a diéta, és kérdezte hogy tegnap mit ettem, mondom neki hogy mit erre lehurrogott hogy de pontosan mi hány gramm volt, hát kurvára nem mértem, nem tudtam hogy kell......  és nagy nehezen sziveskedett irni beutalót pajzsmirigy ultrahangra, és közölte hogy az eredménnyel és a diétás naplóval sziveskedjek visszamenni.....
meg sem vizsgált, meg sem kérdezte mikor volt az utolsó menzi semmi, viszont rá irta az ambuláns lapomra hogy megvizsgált és minden  normális és tökéletes.....
még azóta is le vagyo döbbenve, hogy ilyen van
vagy szerintetek túl reagálom?????????????
8. dpo
bunny88
 
 


@bunny88:
Ezt a bunkót! Amikor elkezdtük a kivizsgálást, nekem is volt egy dokim, aki csak a kg-ra hegyezte ki a dolgot, hiaba mondtam neki, hogy mind2 terhességemnél ugyanennyi voltam! Majd hormon vizsgálatok után kaptam gyógyszert amitől diéta mellett is elkezdtem hízni! Persze Én voltam a hibás szerinte!
Szerencsére találtam másik dokit,akit nem a kg izgattak! Teljes állapot felmérést kért, s láss csodát, hogy ami a másik doki szerint felesleg volt, az izomzat! Így nem kell vele foglalkozni! Egy szó mint száz, szerintem keress másik dokit!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@bunny88:Sajnálom, biztosan nagyon kellemetlen volt :( Szerintem nem reagálod túl. Nem tudsz másik dokihoz menni?

7 dpo
marmotka
 
 


@littlebiscuit: Tényleg vasárnap :) Akkor azt hiszem aznap reggel csinálok egy tesztet, de csak akkor ha fent van a hőm.
marmotka
 
 


@bunny88:
Ohh...te szegeny,hogy pont egy ilyen bunkot kaptal ki magadnak!
Nem tudsz keresni masikat?
Volt egy ismerosom akinek.nem.volt rendben a mensije,meg pattanosos arc,es hizott barmit evett,nem jott a baba,kideritettek mi a baj,es a terhessege alatt meg elott ket honapig amig nem esett teherbe valami 25 kilotol szabadult meg,mert kiderult,hogy a betegseg miatt volt.Szoval szerintem probalj meg masikat keresni.Egyebkent meg a tulsulyt mindenre ra lehet huzni.Rendesen ideges lettem a dokira igy latatlanba is.Nem szeretem az ilyet amikor valaki egyebkent is fel az eredmenyektol,es akkor meg le is ugatja az,akitol a megoldast varna!
Latkafr:Kivancsi leszek a hogorbedre,vszinuleg holnap elkezd makd emelkedni!
Hazsuba:Miota magasabb a hod?Mert ugye irtad,hogy mered!Bar olyat is olvastam h valakinek csak a mensi vegen esik a hoje.

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:


nyilván tisztában vagyok vele hogy fogynom kéne, de arra álmomban sem gondoltam hogy emiatt az orvos úgy fog rám nizni mint egy ufóra, hogy mégis hogy képzelem hogy ilyen súllyal babát szeretnék?????? és lehet hogy én tudom rosszul, de a pajzsmirigy alulmüködés egyik tünete a súlygyarapodás.....
most nem azért hogy mentegetni akarom magam, de tényleg igyekszem egészségesen étkezni, tornázni.
annyira elegem van hogy járok orvostól-orvosig és nem foglalkoznak az emberrel normálisan, pedig érzem hogy valami nem okés.....
keresek valami más dokit, de ha az sem foglakozik velem normálisan, akkor elkezdek barátcserjézni és reménykedek......
lehet én lihegem túl az egészet és nem kellene foglalkotni ezekkel az egy napos menzikkel, csak attól félek hogy emiatt nagyon nehezen fog összejönni a baba..... lehet túl aggódom a dolgot...
bunny88
 
 


@bunny88: Csak most olvastam mi történt veled. Sajnálom nagyon és ne vedd a szivedre. Mindenkinek jogában áll hülyének lenni, ez az ő szegénységi bizonyitványa, ettől ő kevesebb és nem te! Sőőőőt. Nézz inkább szánakozva az ilyen "orvosra", hiszen teljesen inkompetens.

Elöttem is irták már azt hiszem, hogy a hirtelen súlygarapodás mögött (plusz ahogy irod mensid is ekkor kezdett rakoncatlankodni) feltehetoen hormonalis ok lappang. Ezt kellene akkor elöszőr rendbe tenni szerintem is a TSH val kezdve. Tudsz akkor esetleg másik dokkerhoz menni? 

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Bocsának az ékezeteim rakoncátlankodnak :) AZERTY-n irok :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Pajzsmirigy témában ezeket találtam:
http://www.hazipatika.com/betegsegek_a_ ... mukodes/75
http://www.hazipatika.com/betegsegek_a_ ... mukodes/77
http://antalvali.com/elfeledett-szervun ... irigy.html

Kitartást Bunny, nyugodj meg és keress egy másik orvost :)

Minden rendben lesz! Kikezelhető a baj! Ne aggódj!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@bunny88:


Nekem is alulműködik a pajzsmirigyem majdnem 5kg plusz van rajtam a szokásoshoz képest és mindez 6 hónap alatt jött fel. Lemenni viszont nem akar. 2,8 volt a TSH-m szeptemberben, mondtam dokinak, hogy babát akarunk nem adott rá semmit, közölte ez jó érték... (1 körül kellene lenni) 4. hónapban jött össze a baba. Szerintem keress másik dokit, akár magánt (jobban foglalkoznak veled mint a sima korházi) és kérj teljes hormon vivzsgálatot. Nekem is most minden labornál nmézik a tsh-t is azt monda ma a dokim.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Bunny,
Számomra az a fura hogy annyira nincs is sok plusszod. Mert ha ehhez a magassághoz mondjuk 85 lennél akkor oké, de nem vagy sokkal fentebb az ideálistól..
Mondjuk ezek szerint egyes orvosok ezt nagyon eltúlozzák. Emlékszem mikor én voltam az UH-on decemberben, ahol pár nap hijján hat hetes lettem volna és nem látszott semmi - a vetélés előtt 3-4 nappal - nem az aggódó kérdéseimre válaszolt az orvos részletesen hogy most mik itt az eshetőségek hanem elkezdett kis előadást tartani arról hogy a terhesség alatt mennyit hízik az ember lánya, és hogy vigyázzak a Karácsonyi nagycsaládi ebédekkel meg vacsorákkal - mintha célozgatott volna rá hogy talán fogynom kellene - pedig, nem hiszem hogy nagy gond lenne, 165 cm vagyok és 58-60 kiló körül járok..
Szóval fel a fejjel..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@latkafr:


köszi a biztató szavakat, voltam vérvételen a pajzsmiriggyel, a Tsh először 3,65 volt decemberbe (ref. érték: 0-4) januárba 4,3 volt, és most van beutalóm pajzsmirigy ultrahangra február 24-re, szóval biztos hogy az a probléma, tudom hogy ez kezelhető, sokat olvastam a témában :)
 
amúgy elméletileg hétvégére nem várom, semmi tünetem nincs, amik szoktak lenni menzi előtt :)
bunny88
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?