Új privát üzeneted érkezett!

carolnie4:
mindenképp csinálok tesztet, az a tuti, nekem is ez jutott eszembe, hogy mi van ha babó van, csak alacsony a progim és baj lesz.  a cicim fájt, de nem csak tapintásra, hanem ruhát sem birtam elviselni magamon annyira érzékeny volt a bimbóm, de hétfőre elmúlt, ami fura mert menzi előtt elkezdi általában már egy héttel és menzi végéig szokott tartani. nem is görcsölök, pedig előtte már szoktam érezni. holnap kiderül......
bunny88
 
 


@latkafr: Ez nagyon szép pozi 
Nekem nem mindig volt iylen szép. Talán a decemberi volt az első, ahol extra durván erősebb volt a teszt csík!

ecsibe
 
 


Köszönöm a vàlaszokat, egy egy nagyon bíztató :-)
@littlebiscuit: MO-on 14e Ft-èrt vettem patikàban az Inofolicot, szóval 6-èrt ajàndèk :-)
@ecsibe: közepes erôssègû tesztet csinàltam, csak hogy biztosabb eredmènyt kapjak :-)
@caroline4: Remélem én is ilyen tapasztalatokról számolhatok be később :-) Váratlanul jött, váratlanul ment, és több percig tartott.
Nagyon bízom benne, hogy holnap is magas hővel kelek, még 2 napom van a nemvártig. Azt olvastam, hogy a nemvárt előtt nem csak ritkán van jele a babának, mert nekem semmi, tényleg semmi tünetem, még mensis sem (azokon kívül amiket írtam), de ez az első olyan hónap amiről úgy érzem mondhatnám később, hogy "én éreztem, hogy babát várok" :-)
mrshope
Budapest
 
 

 
 

@babyfever2016:Ha az előző ciklushoz viszonyítok, ami 30 napos volt-akkor szombatra. Ma elég kétségbe esett napom van. Aggaszt nagyon az a reggeli hő. 


@bunny88:Mikor tesztelsz? Ha baba van, tényleg tudnod kéne minél előbb, nehogy baj legyen. Melyik napra nem várod?


@ecsibe:December előtt is használtál ovutesztet?


@mrshope:Üdv itt a fórumon! Jó magas az alaphőd! Remélem azért babát jelez, hogy megemelkedett! Mikor tesztelsz?

11 dpo






 





marmotka
 
 


@marmotka:Júniusban kezdtük a próbálkozást. Az első hónapban nem használtam, de július, augusztusban igen. Viszont nem azt az eredményt hozta, amit vártam és a dokim szerint nem érdemes tesztelni. (Azt hallottam az orvosok nem nagyon hiszenk az LH tesztben.) Úgyhogy decemberig nem is használtam. Most újra kezdtem.

ecsibe
 
 


@ecsibe:Akkor akár az sincs kizárva hogy nem nagyon volt peteérésed? Ès azért lett csak a decemberi igazán pozitív, mert addigra kezdett dolgozni a barátcserje? Ha most megjön, elkezded a teákat?
marmotka
 
 


@latkafr: Nekem si iylen erős volt csak az ovu tesztem, mégis lett abbóca :)

Caroline: Nekem tis az utóbbi napokban lett nagyon durván érzékeny a mellbimbóm.

Littlebiscuit: Itthon a terhes vitamin 6000Ft a havi adag a femibion 400-ból. Az 5 euro ehhez képest ajándék :D

6+4

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Marmotka, tesztelsz addig? Hátha a hőd is visszamászik holnapra.
Szerintem nekem meg fog jönni. Mindjárt megjön érzésem van ma egész nap, pedig én is csak péntekre-szombatra nem várom és a hőm is 36,9 volt reggel.
babyfever2016
 
 


@babyfever2016:
Hú, az egész jó jel, mert terhesség = megjön érzés + magas hő. Drukkolok! :-)
mrshope
Budapest
 
 


kiscsillag köszi az infót.. kezdem azt hinni hogy ez a DM-es valami gagyi.. pedig azt gondoltam vitamin, vitamin.. Lehet váltok..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@mrshope: köszönöm, bár nálam is erről lenne szó! Tetszik a neved! :)

babyfever2016
 
 


@babyfever2016:


Igen két három nappal előtte kezdtem el görcsölgetni, ezért is gondoltam hogy megint a mensi lesz az, igaz nem voltak hosszúak! még most is van hogy görcsöl egy kicsit, de emiatt a magneB6 ból most többet szedek.
A mell feszüléssel kapcsolatban, nekem azon kívül hogy megduzzadt semmi, nem fáj, nem feszül, nem lett sötétebb a bimbóudvar.

kiscsillag: nézz utána a pingvinpatika.hu-n én ott a femibion 3800 Ftért vettem amit a 12 hétig kell szedni, s előtte is lehet, a másikat ami meg két tablettás 8300 Ftért vettem két havi adagot! Akkor kíváncsiságból megkérdeztem mennyi a gyógyszertárban, s 15ezerért akarták adni! Én már csak innen rendelek! 2-3 nap alatt itt van, nagyon szeretem.

latkarf: mi segítséget kaptunk a Baross utcai asszisztált reprodukciós osztályon, s ott kellett ovu tesztelni, voltak vizsgálatok amiket az alapján végeztek. S most decemberben is az ovu teszt alapján voltak az együttlétek, s végre baba lett belőle. S nekem is kb ilyen erős volt mint neked amit feltettél. tapasztalatom szerint estére lesz erősebb, én mindig csináltam egyet délelőtt, s este, s nálam mindig estére lett pozitív.

20 dpo (5+0)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@marmotka:
Voltam közben hormon vizsgálaton és az kimutatta, hogy volt peteérésem. Ugyanekkor egész hónapban negatív volt az lh teszt. Éppen csak halvány csíkocska látszott. Utána azért nem is teszteltem tovább.
ecsibe
 
 


az ovu teszt nekem soha nem volt teljesen pozitív, mindig gyengébb volt mint a kontrollcsík, és a halvány lh tesztból holnap megyünk down- szűrésre...

@babyfever2016:


Nekem amióta babát várok, nagyon sokszor van mindjárt megjön érzésem, pl. most is... Szóval jelenthet jót is! drukkolok mindenkinek nagyon!!!

szandra0408
 
 


@ecsibe:
@marmotka:
Nekem is mindig halvány LH tesztjeim vannak, de a doki legutóbb egyértelműen mondta, hogy volt ovum. Őt is a hő érdekelte, de az LH-ban nem hisz.
mrshope
Budapest
 
 


@ecsibe:Akkor jó, ha a doki azt mondta van. Csak egy ötlet volt.
Babyfever: most várakozó állásponton vagyok. Úgy gondolom, hogy 3 napon belül 3 teszten nem lehet szellemcsìk. De nem merek még újat csinálni. Most picit megnyugodtam, mértem hőt most este-tudom hogy nem ez számìt- 37.2. Drukkolok neked nagyon!!!
marmotka
 
 


@ecsibe:Akkor jó, ha a doki azt mondta van. Csak egy ötlet volt.
Babyfever: most várakozó állásponton vagyok. Úgy gondolom, hogy 3 napon belül 3 teszten nem lehet szellemcsìk. De nem merek még újat csinálni. Most picit megnyugodtam, mértem hőt most este-tudom hogy nem ez számìt- 37.2. Drukkolok neked nagyon!!!
marmotka
 
 


Bocsi, telefon :)
marmotka
 
 


@kiscsillag201:


Reméljük :) Köszönöm szépen, hogy megnézted! ~(˘▾˘~)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@ecsibe:

Szabad kérdezni, hogy Hol voltál hormonvizsgálaton? Azt lehet tudni, hogy milyen indikátorokat néztek?

Nekem a Károly Róbert Magánkórházat ajánlották. Itt azt irják, hogy nem mindegy mikor megy az ember hormonvizsgálatra. 

"Az alaphormon vizsgálatok során-a ciklus 3. napján: FSH, LH, Ösztradiol, Prolaktin, Progesteron, Tesztoszteron, TSH, -a ciklus 21. napján: Progesteron, Prolaktin teszteket végzünk."

Köszönöm előre is a válaszod, és hajrá Mindenkinek!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok!

Olvastam hogy többen is próbálják a barátcserjét. Miután júliusban leszedték az IUD-t, én is elkezdtem mert hogy túl rövidek voltak a ciklusaim (22 - 23 nap). Hát, nekem nem igazán volt változás, illetve de most már 24 napos a ciklusom (huszonévesen 26-27 volt). 4 hónapig szedtem. Egyebet nem vettem észre.
Lh tesztet én is csináltam csak hogy ellenőrizzem van-e peteérésem, de az pont mint a nagykönyvben, minden hónapban a 10 és 12 nap között erős pozitív lett. Mi szinte minden nap akciózunk-de eddig semmi.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@latkafr:
Szia, én a Baross utca Aaszisztált Reprodukciós Osztályára járok, s ott 4 lépéses hormon vizsgálatot csinálnak, megvan mikor kell menni, ciklus hányadik napján, ill LH teszt pozitívvá válása vagy nem válása esetén mikor.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Latkafr olvastam,hogy te is mikroszkopozol!Lenne kerdesem:Te teljesen meg vagy vele elegedve?A valosagot mutatta?En ebben a honapban hasznaltam eloazor es ket alkalommal is pafranyosat mutatott,amiben a bibi az volt,hogy az egyik a ciklus 5-ig napjan volt a masik meg az altalam is gondolt ovu kornyeken.Es azt vettem eszre,hogy reggel egyszer sem pafranyosodott,mindig delutan mutatta betartva az eloirt szabalyokat.Szted valamit rosszul csinalhattam?

En is Femibiont szedek es en is legutobb 3800 Ft-ert vettem itt egy kisebb patikaban.
En az Infolocrol meg sosem hallottam,mindjart utana olvasok.

Nos a cicim hol faj,hop nem faj.Viszont ezt lehet a baratcserje okozza.
Kepzeljetek ma tobbszor volt mindjart megjon erzesem,Ees igy belenyillalt alul,pont ugy mint mielott meg szokott jonni.Es en megmertem kivancsisagbol most a ho-met es 36,5.Hogy lehet az hogy este kevesebb mint reggel?
Teljesen elkeseredtem,biztos kozeleg a nem vart napja. :cry:
Szerintetek hogy lehet ezen a babateman nem gorcsolni?Amikor en mindog azt szamolom,hogy most talan egy nappal kozelebb vagyok az almaimhoz? :-(


Es lenne egy temas kerdesem.Csinalt mar valaki kozuletek csicseriborsot?Igauabol kremet szeretnek belole,de meddig kell fozni szerintetek?Azt gondolom,hogy aztatni be kell elotte.
Koszi elore is!


25.CN

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:


itt a suliban mindig szokott csicseriborsó lenni, de mindig kemény. Rákérdeztem, és azt mondták, hogy a csicseriborsó ilyen fajta, nehéz puhára főzni, illetve hogy sose lesz olyan puha mint a sárgaborsó, vagy a babfélék. 

Én ennyit tudok róla. Krémnek lehet akkor nem is való?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Nekem mára leesett a hőm, 36,3-ra így tuti ma-holnap lesz a legalkalmasabb időpont az együttléthez. 

Viszont a tegnap délutáni ovutesztem olyan halvány lett, hogy azt mondanám rá: baromi negatív. Az azelőtti sokkal erősebb volt már. Hát lehet sokat ittam előtte.... Sebaj

a hőm alapján a mai ovu tesztemnek már pozinak kell lennie. 

12. cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@mimkosz:
Nem csináltam még csicseri borsot, de ez is lencse féle, így szerintem áztatni kell!

Lányok LH teszt használata nehéz, sok szabályt be kell tartani, s tapasztalatom szerint a napi 1 kevés, én ezért is csináltam délelôtt és este egyet mindig, s igy sokkal jobban el lehetett csípni. Nem egyszer lemaradtam volna róla, ha csak napi 1 tesztelek.

Ki hogy van? Marmotka? Ecsibe? Többiek?

21 dpo (5+1)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Koszi lanyok!A dmbem szoktam venni csicseriborso kremet,viszont baromi draganak talalom,mert 500 ft akciosan,es nagyon kicsi,igy megneztem az osszetevoit is gondoltam ilyet en is tudok :lol: Ugyhogy majd kiderul....

Ma ujra pafranyos lett a mikroszkopom,megneztem a neten es azt irjak h mensi elott par nappal ujra pafranyosodhat mert vmi hormonszint elkezd csokkenni...szoval nalam semmi jo,a hom meg magas:37,1...de ugye meg negy nap van is a nemvartig :roll:

Caroline:Nem lehet h az a savas kup amit hasznaltal az is belekavar az LH tesztekbe?Es ezert nem mutatja olyan erosen?Tunetek vannak?

mimkosz
Budapest
 
 


Ja es mindig elfelejtem:

26.CN

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:Nálad is bìztató a magas hő, drukkolok! :) Mára nekem is visszakúszott, 36.9-re.
Jól mondják a többiek, a csicseriborsót áztasd be egy éjszakára. Bőven legyen rajta vìz! Másnap sós vìzben főzd puhára, pépesìtsd és mehet bele a többi hozzávaló :)

12 dpo
marmotka
 
 


@latkafr: Én Szekszárdon voltam magánban vérvételen, mert a dokim csak Pécsre tudott volna beutalót adni, és egyszerűbb volt így megoldani. Itt voltam: http://spirit-center.hu/orvos/biro-aranka/
Nagyon kedves és profi volt a hölgy. Csak három értéket néztek: TSH, Prolaktin és Progreszteron. Mindegyik a normál tartományban volt.

Nálam helyzet változatlan. Mensi nincs, tegnap délután nem bírtam és teszteltem. Totál negatív. Ha nem jönne mégsem, akkor hétvégén fogok csak újra tesztelni. Lehet nem akkor volt ovum? Viszont, ha nem akkor volt, akkor az a liternyi (bocsi) nyák miért pont akkor volt? Ja, és az ovu tesztem is akkor volt pozi! Haj, ennyit az időzítésről. Így hogyan menjen biztosra az ember.
Azt nagyon remélem, hogy nem a barátcserje zavart be.

15 dpo


 28 cn
ecsibe
 
 


Jó reggelt! Én ma bíztató hőt mértem (37,2) bár fordult ilyen elő korábban is, alapból elég magas a hőm. Holnapra nem várom, úgyhogy holnap már többet fogok tudni. :-)

@babyfever2016: nalad hogy allnak a dolgok?

By the way: egy kis technikai kérdés. Hogyan lehet egyszerre több névre hivatkozni? Én telefontól fórumozok. Tudna valaki segíteni? :-)
mrshope
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok, (ღ˘⌣˘ღ)

@ecsibe
: Köszi a választ. Tehat TSH, Prolaktin és Progreszteron. Akkor ezeket en is feljegyzem.

lolo8280: Köszönöm, hogy leirtad a tapasztalataidat. Ciklus hanyadik napjan kellett menned? 

manyinya:A baratcserjevel kapcsolatban en azt hallottam, hogy 3-4 honap utan fejti ki a hatasat elobb sajnos nem. Noveli mind a progeszteron es az osztrogen szintet is. Amit nem ertek, mert ha valaki osztrogen dominanciaja van, akkor neki elvileg csak progeszteronra lenne szuksege nem pedig mindkettore, de lehet en gondolom laikuskent rosszul. En is kacerkodtam/om vele, de hianycikk sok helyen. Illetev nem tudom, hogy tenyleg indokolt e mert valamiert ockodom attol hogy belenyuljak nagyon a folyamatokba, ha nem szukseges. Lehet, hogy tul ovatos vagyok, de elobb szeretnem vegre elcsipni a peteerest :) Ha sikerult 100% ben a "vadászat" es ne adj Isten nem jon ossze a baboca, akkor mindenkepp en is elkezdek baratkozni ezzel a cserjevel :) 

mimkosz A mikroszkop hasznalata nekem egyenlore jonak tunik. En reggel es este is csinaltam. Engem is megtrefalt, mert volt, pl a mult honapban csak 3 napos volt a ciklusom (eddig 4-5 nap volt mindig lehet a folsavtol vagy a vitaminoktol.. nem tudom)  es a 4. napon olyan eros es szep pafranyos mintat produkaltam hogy en is neztem. Egyutt is voltunk a parommal, de abbol nem lett baboca. Azonban a kozepidoben is mutatott 2 napig pafranyt, de sokkal kevesebb es kisebb pafranyok voltak. Hasznalattal kapcs: Arra kell figyelni, hogy 2 oraval a mintavetel elott ne egyel-igyal semmit, mert torzithatja az eredmenyt. Fontos, hogy tenyleg lampaban nezd meg. Finoman osszekell nyomni a ket lapot, es igy elesedik a kep. Mondjak, hogy se tul sok se tul keves nyallal vegezze az ember a mintavetelt, hat en kb egy ujjbegynyi nyalat tettem, ra es tokeletesen meg kell szaradnia. Tehat hagyd ott nyugodtan 10-15 percre. Remelem tudtam segiteni, de tenyleg igaz, hogy ki kell tapasztalni. Hajra !!! :)

A baratnom tegnap azt mondta hogy , ha otthon leszunk lehet meglehetne nezni azt is, hogy van esetleg inzulinrezisztenciam. Mert neki ez volt a gebasz anno, de kezelheto.



Köszönöm szépen Lányok!

Legyen szép napotok!



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:Én olyat barátcserjét szedek, amiben nincs semmi más, tisztán barátcserje. Azt olvastam a progeszteron termelésre hat, az ösztrogént inkább csökkenti. 2014 szeptemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, 7 év után. Egy évig nem volt semmi gond, napra pontosan jött, 28 naposak voltak a ciklusaim. Aztán augusztustól jött a baj, több napos barnázás mensi előtt, maga a vérzés is elhúzódott egy hetet és 35 napra kitolódott a ciklusom. Októberben kezdtem a barátcserjét. Novemberben még 35 napra jött, egy nap barnázással. Decemberben 30 napra, barnázás semmi :)
Azt ìrják egyébként, hogy nagyon változó a hatása, van akinek beválik, van akinek nem. 9ezer körül vettem októberben, még mindig van belőle.

12dpo
marmotka
 
 


@mrshope: Szió, telefonon nem tudom, van-e ilyen opció, de gépen az adott üzeneten, amire válaszolni szeretnél, rákattintasz a "válasz erre" nyilacskára, és így megjelenik a név a te ablakodban. És ezt egy üzeneten belül többször is megcsinálhatod, több nevet is behívhatsz az üzenetedbe, akiknek írnál.

Látom jó hírek vannak, Ecsibének nincs menzi, Marmotkának visszamászott a hője a helyére, mrshope és mimkosz hője is biztató! :)

Nálam sincs változás egyelőre, a hasam folyamatosan érzem, érzékenyek a melleim, a hőm fent. És a méhnyak pár napja valahogy oldalra áll, nem középen, hanem mintha hozzá lenne simulva a hüvely egyik falához.

babyfever2016
 
 


@latkafr:
Koszi a tapasztalatokat a mikroszkoprol.Kepzeld nekem is a ciklus 4.napjan olyan pafranyokat mutatott,hogy majd leugrottak a mikroszkoprol,lehet,hogy akkpr termel valamit a szervezetunk.Egyebkent betartom a nem eves-ivast elotte.Te ovu utan nem.szoktad mar nezegetni?Nincd tapasztalatod a ciklus vege fele?
Azt hiszem ha most megjon akkor en is elmegyek vervetelre,a sajat megnyugtatasomra.
Ecsibe lehet,hogy csak korai volt a teszt,pluszban delutani mintabol.Ha a 13.napon volt a nagyon termekeny nyakod,lehet csak utana nap,vagy ra ket napra volt ovud es akkor meg "csak"a 13.dpo-n jarsz,ezert volt korai a teszt.Ez nem lehet?
En megmernem a homet is csak ugy kivancsisagbol... :-)

mimkosz
Budapest
 
 


@babyfever2016:
A mehnyakhoz annyit,hogy en azt olvastam terhesseg eseten elofordulhat.Te nezegetted mat elozo honapokban is?Azokhoz kepest van valtozas?

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:


Előző hónapban a vége felé tapintottam párszor, ebben a ciklusban minden nap nézegettem. Eddig ilyet még nem tapasztaltam, most 2-3 napja tűnt fel. Ami kevésbé tetszik, hogy 0-24 fájdogál a hasam, nem csak néha érzek görcsöket.

13. Dpo.
babyfever2016
 
 


@ecsibe:
A nyák ovuláció előtt el kezd termelődni,.mert ebben a katonák tovább életképesek. Ha pozitív lett az LH teszt, akkor utána 24-36 óra múlva lesz tüszőrepedés. A pete 12 órát életképes, s a katonáknak 10 óra kell állítólag hogy felérjenek! Nekem dec 23 lett pozitiv a teszt, 24én lehetett az ovum, igy a dpot 25etől kezdtem számolni.
Remélem kicsit tudtam segíteni!
Babyfever az hogy oldalra fordult jó jel, nekem a 13 dpo-n volt így! Drukkolok!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@babyfever2016:Tegnap ahogy beszéltetek róla, megnéztem én is kìváncsiságból. Viszonyìtási alapom nincs, de elég kemény és nekem is olyan majdnem üvelyhez simulós.
A mellbimbóm éjjel nagyon fájt, minden mozdulatra. Tegnap délután óta bármit ettem, hányingerem volt nem sokkal utána, ami kb 5 perc után el is múlt. Remélem nem valami nyavalyát szedtem össze.
És remélem a bìztató jelek (cici, hő stb) után nem koppanunk mindannyian hétvégén.
Drukkolok mindeninek

12 dpo
marmotka
 
 


@latkafr:


Lehet hogy még szednem kellett volna...No mindegy én már annak is örülök hogy nem 21 napra jön meg :)
 Ma voltam vérvételen, jövő héten endokrinológia. Hát kíváncsi leszek mi az eredmény. Nekem túltermel a pajzsmirigyem, még éppenhogy határérték alatt voltam (0,4 es TSH). Eddig 1 körül volt de most begyorsult. Onnan vettem észre hogy gáz van nagyon hullott a hajam, meg irtó fáradékony-aluszékony voltam. Úgyhogy kaptam bogyót.

Hát nekem is fájdogál a hasam. Az első 2 terhességemnél semmi jel nem volt, de akkoriban nem is görcsöltem. Mostanánam szoktam, és most ugyanúgy görcsölök mint mensi előtt. Szóval minden ugyanolyan mint szokott. Viszont megfáztam, és a hőm is 37 reggelente,  emiatt nem tudom hogy visszaesett-e. Ez a pech :(

12 Dpo.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@lolo8280: 28-tól 30-ig volt ilyen nyákom, ezeken a npokon volt pozi az LH teszt is. Akkor 31-én lehetett kb ovum és 1-jén volt az első dpo-m. Akkor most vagyok a 14 dpo-n, tehát még nem késik.
Meglátjuk. Nem tudom mi van. Az biztos, ha szombatig nem jön meg, akkor fogok csak tesztelni. 

ecsibe
 
 


Sziasztok! Remélem nem baj, hogy csak nagy ritkán írok, el voltam havazva, de most gondoltam megosztom veletek a történéseket..még mindig nem tudom hova tenni a dolgokat, csak várok türelmesen...
Még mindig nem jött meg, semmi jele..most már 17 nap késésben vagyok..
Ma volt időpontom dokihoz, így reggel csináltam egy tesztet, pontosan ugyanolyat, mint ami korábban (kb 1 hete) halvány lett picit időn túl).
És időn belül megjelent a szépen kivehető, de halovány csík..:) Nem csak én láttam, brátnőmnek is mutattam, egyértelműen ott a csík...
Na doki megvizsgált hüvelyi ultrahanggal, nem látott semmit, de bizakodó volt, azt mondta h ez 4 hetes terhesség lehet, menjek vissza jövő héten.
Tehát reménykedhetek, hogy a dec 20. vagy 24.-i együttlétből lett baba szerintetek? Azt már látnia kellett volna?
Ami számomra viszonyt jó hír: cisztának nyoma sincs.

Szóval nem tudom mi lehet, csak várok és várok..és azért betankolok teszttel a jövő hétre, gondoltam figyelem, hogy erősödik-e..


vick2016
 
 


csajok nálam nincs semmi.. teszt negativ... menzi sehol még mindig...icipici pecsételés már 3. napja......has szurka....
most úgy vagyok vele hogy legalább jönne már meg és tudnék visszamenni az orvoshoz, hogy kiderüljön miért pecsételek megint a gyógyszer ellenére, és kivácsi vagyok ha megjön megint csak egy napos lesz-e vagy mi lesz....


ja és még egy kérdésem lenne :) akinek hátrahajló méhe van, az hogy derült ki? sima nőgyógyászati vizsgálaton megmondták? tudomásom szerinnt nekem nincs csak érdekel a dolog :)


14.dpo

bunny88
 
 


@vick2016:
Szia, nem akarlak elkeseríteni, de ennyi késésnél már legalább petezsákot kellene látnia a dokinak, mert a 6. hét körül vagy, akkor ha baba van. Remélhetőleg nem
méhen kívüli.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!


@lolo8280:


Gratulálok, kívánok neked gondtalan terhességet.

Akik várakoznak kitartást.

Minden nap olvaslak titeket és én is rákaptam a hőmérőzésre. December 21.én kezdtem akkor lett vége a mensinek sajnos volt egy két nap kihagyás az elején így ez a hőgörbe nem nagyon értékelhető. De január 4-től minden nap mérem és pont elkaphattam az ovulációmat, mert akkor 35.8 volt a hőm és látszik hogy a következő napokban szépen ment felfele. A legmagasabb jan. 10.-én volt 37 azóta vagy 36,8 vagy 36,9. Elvileg ha minden igaz 19.én kell megjönni-e  Gondolkodtem, hogy elkezdem én is a barátcserjét, mert 35-40 naposak a ciklusaim, csak nem merek belevágni. Gondolom célszerű előtte orvoshoz is menni?

Itt a hőgörbém bár látszik majd hogy nem egészen pontos az eleje mert mindig elfelejtettem mérni.

http://ciklus.hu/images/diagramok/0f494 ... 29600_.png


@kiscsillag201:


Tőled szeretnék kérdezni, mert te ittad a teákat, hogy milyen ízűk van és hatásosak, mert ha nem barátcserjét akkor a teákat próbálnám ki.


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@manyinya:
En is nemregen panaszkodtam,higy olyan mintha mostanaban jobban hullana a hajam.Csak rafogtam a telre,a hajfestesre...stb...de akkor lehet valami tenyleg all a hatterben.

Vick:Nem lehet h kesobbi idopontban fogant a baba?

Bunny a pecseteles ugyanolyan mint szokott lenni?


En most vettem eszre magamon a delelott folyaman,hogy egyre feszultebb vagyok es idegesebb,es ez sajna mindig a mensi elojele,picit szurkalgat a hasam is...


26.cn

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:


Én a 20. vagy 24. napra gondolok, akkor ez 25 vagy 21 napja lehetett...
nem tudom, várok türelmeen:) és betárazok tesztből, figyelgetem aztán 1 hét és minden kiderül:)
vick2016
 
 


mimkosz:
a pecsételés sokkal gyengébb kevesebb mint szokott lenni, leginkább csak a wcpapiron látszik, a szìne feketés ( bocsi tudom undi)
bunny88
 
 


@ritus922:


Szia, jó hallani felőled :)  Mint a gyógytea, kcisit rossz az íze elsőre de meg lehet szokni. 1 kiskanál mézet tegyél max hozzá, forró vízben áztasd 10-15 percig szerintem és utána szűrd le . Ha tudod éhgyomorra. Én decemberben ittam csak és meg is lett az eredménye :)

6+5

Marmotka, ecsibe, babyfever: Drukkolok csajok, hogy baba legyen :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@bunny88:
Nem undi,tudom mirol beszelsz,nekem volt ilyenem,akkor nem lett babo belole,viszont te erre gyogyszert is szedsz,szoval lehet csak a baba jelez tenyleg.
Te nem mered a hodet?
Csak kivancsisagbol is.

26cn

mimkosz
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?