Új privát üzeneted érkezett!

@lolo8280:Nagyon szèp a teszted! Végül csinálom a jóstesztelést. 30-as LH tesztet sikerült vennem, van második csìk tegnap is és ma is. Szerintem nem erősödött, de szemmel látható. Csináltam hcg-t is, xepil 25-ös tesztet (tudom hogy korai). Nagyon halvány, rózsaszìn második csìk, időn kìvül. Lehet, hogy csak száradási csìk. Lefotózva nagyon nem is látszik. Meglátjuk mi lesz holnap.
Az ovutesztről felrakom majd a képet, hogy mit gondoltok- csak telefonról nem tudom.

Littlebiscuit, gondolom ez normális, de biztos helyre áll majd a szervezeted. Tudod mi jutott eszembe? Milyen párodnak és neked a vércsoportja? Nem lehet hogy vércsoport összeférhetetlensèg miatt nem maradtak meg a babócák?

8.dpo
marmotka
 
 


@marmotka:
Hu, nagyon jól hangzik!! Drukkolok!! Remélem pár nap múlva újabb babának örülhetünk a csopiban!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Marmotka ez szuperjooo. Nagyon drukkolok.
Köszönöm az ötletet. Gondolom majd ahogy vesznek le vert megnezik en annyit tudok hogy nekem 0 vercsoportom van az rh-t nem tudom sajnos es az lenne a lènyeges ha negativ akkor valoban lehet galiba.. na majd kiderul.
A cisztas eleinte negativ tesztes baratnőm most szolt hogy vetèl.. :cry: Pedig neztek a beta hcgt pènteken 370 volt ami mondjuk nagyon alacsony ahhoz kepest ahol jart.. de mèg talan talan surolta a hatarèrtèk alját.. hát ezeknek a határèrtèk alja dolgoknak tul halvany/lassan erősöd teszteknek ugy tűnik gyakran ilyen vége lesz :cry:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

 
 

@littlebiscuit:Sajnálom a barátnődet :( Elképesztő, hogy milyen gyorsan történnek az ilyen dolgok. Mikor mentek vizsgálatra?
Köszönöm a drukkolást, Lolo, neked is! Most azon jár az agyam hogy vajon szellemcsìk vagy sem...ez hogy van amúgy? Ha ugyanilyen tesztet csinálok, akkor azon is megjelnik? Hogy tudom kizárni hogy szellemcsìk vagy igazi?
marmotka
 
 


Sajnálom a barátnődet!
Remélem hamar sikerül újra neki!
Én is kezdek már izgulni,még nem merek tesztelni 12.dpo.
15-ös teszem van.
Mára kipattanásosodtam 

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


Szia ! Nem szeretnélek elkeseríteni, és bár ne legyen igazam, de szerintem meg fog jönni az a bizonyos nem várt. A pattanások nem jó jelek közé tarozik....nem hiába mondják, a tehesség megfiatalít, szépít....várom a tesztedet....és azért még szorítok, ne kelljen tovább görcsölnöd neked sem.


andrenoci
 
 


@lolo8280:


Ha még mindig nem jött meg, csak lehet egy kicsikét örülni! :) Szerintem ne tesztelj többet! JObb lenne elmennél nőgyógyászati szakrendelésre, ott lehet kér egy labort és már biztosabbat tud mondani :)
andrenoci
 
 


@andrenoci:
Holnap hívom a reprodukciós osztályt, időpontért. Mindenképp ott kell jelentkezzek, hogy a gyógyszerekkel hogyan tovább, aztán a 12 hétig elvileg ott kísérik a terhességet, de én szeretnék minél hamarabb a saját dokimhoz menni. Ő is ugyanott van!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@marmotka:


en mult honapban ugy probaltam kizarni, hogy szaradasi csik e, hogy mivel sok tesztcsikom van, a ferjemnek is adtam egy ugyanolyat, hogy csinalja meg  Az oven semmifele csik nem volt, teljesen feher lett, semmilyen szaradasi csikot nem lehetett latni rajta akarhogy meresztettem a szemem :)

Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


@marmotka:


a 8. dpo-n egy 25-ös teszt nem tudja kimutatni a hcg horont. Hacsak nem ikrek és bazi magas az értéke már most. 

A 10-es teszt legkorábban a 9. dpo-n képes kimutatni extra halványan. Ezt tapasztalat. De azért a hcg értékek nem egyformák egyénenként. 

Szorítok!


@krystin:


én meg pont azt olvastam valahol, talán itt a topic elején,, hogy valaki pattanásos lett és baba lett neki. 


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


8. cn :)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Moncsika a barátnőm dm-es vitamint szed direkt hajra van. :-)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@andrenoci:


Picit vitatkoznék Veled! Amióta terhes vagyok, olyan szinten pattanásos vagyok, hogy nagyon :D arcom, mellkasom, és a hátam is! Drukkolok krystin és a többieknek is!!!!

szandra0408
 
 


Sziasztok Lanyok!
Lolo,ha jol latom nem egyformak a tesztjeid?Lehet erdemesebb lenne ugyanolyat csinalni es akkor latszodna az erosodes.
Littlebiscuit:En nem vagyok egyaltalan hogorbes,ezert a tobbieket kerdeznem,hogy az normalis,hogy ilyen magas az elso feleben a ciklusnak?Vagy ugy van hogy folyamatosan emelkedik,hirtelen leesik majd ujra magasabban fel?Csupan hajt a kivancsisag,tudom,hogy az enyem nem er egy lyukas garast sem,mivel keson kezdtem,de ugy megorultem,amikor ma is meglattam a 36,9-et ;-)Ugy bezsongtam ezekre a hogorbekre,hogy nezegettem oket hetvegen,viszont olyan csaloka nemelyik nekem,mert van amelyik nagyon magas,aztan kiderult itt,hogy az sem mindegy hol mered.Szoval,hogy irtad,hogy ma 36,7 volt,ezert erdekelt volna,hogyannvan ez a ciklus elso feleben.Es nagyom sajnalom a baratnodet.Ezek olyan.hihetetlenek,neha ilyenkor eszembe jut,hogyha majd meglatom a pozitiv tesztet,nem is orulhetek majd,csak ha mar doki is latott.
Mar harom napja olyan furcsan fajnak a cicijeim,igazabol csak a mellbimbom,pedig tudom,hogy lehetetlen,hiszem par napja volt csak az ovum szerintem,es nem is faj mindig.
Szerintetek olyan lehetseges,hogy a mult honapban elmaradt peteeres ebben a honapban beerett?Ugyanis ereztem valami furcsat az 5.cn-on.Egyutt voltunk a parommal,aztan masnap ereztem bal oldalt ilyen huzodo fajdalmat elmemtem pisilni,es ilyen tojasfeherjes nyakot eszleltem egy pici verrel.Tudom persze n szabad bekepzelni semmit,es en sajnos hajlamos vagyok minden tunetet produkalni.De ilyen lehetseges lenne szerintetek?Vagy inkabb csak levalt meg nyalkahartya?


Aaa...ugy izgulok mar,es tolnam magam elott az idot legszivesebben
:roll:


22.cn

mimkosz
Budapest
 
 


@szandra0408:
Azt olvastam valahol,hogyha pattanasos leszel,akkor kislanyt varsz,ha megszepulsz,akkor pedig fiut.
Kivancsi leszek beigazolodik-e,mivel a baratnom pedig aki pattanasos boru volt pont azt meseli,hogy ilyen gyonyoru meg sosem volt a bore es a haja.
Nektek mindegy a neve,vagy azert van favorit?

mimkosz
Budapest
 
 


Mi kislányt szeretnénk nagyon, akkor Nina lesz :)

szandra0408
 
 


@mimkosz:


Én is nagyon türelmetlen vagyok már!
Most azon gondolkozom hogy meddig várjak,vagy várjam-e meg a nemvártat hogy ne pazaroljak tesztet,de olyan kíváncsi vagyok!

Nekünk fiú és lánynévböl is megvan a favorit :)


22.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Hat elvileg jovo vasarnap a nem vart napja,de en meg ra fogok huzni minimum 3 napot,ha nem jon meg.Mert az egyik drogeria mar belolem elt a mult honapban konkretan annyi tesztet vettem.

Nalunk a parom a nagyon lanyparti,nem is tud maganak mast elkepzelni,mar a nev is megvan.Erre is probaltam ehonapig praktikazni,allitolag szamit,hogy ovu elott mennyivel vagytok egyutt utoljara,a poz,orgazmus...de ebben a honapban mar nem varialtam...csak jojjon
:lol:

mimkosz
Budapest
 
 


Nekem péntekre húzta be a naptár.
Nálunk a férjemnek mindegy,én inkább fiút szeretnék elsöre.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@szandra0408:
En minden nevet olyan szemelyhez kotok,akit ismerek.Van egy Ninam a csoportombam,igazi karakan kiscsaj,amolyan a jeg hata is meg fog elni tipus.Es persze nem utolso sorban nagyon helyes kislany.

mimkosz
Budapest
 
 


@krystin:
Akkor neked rovidebbek a ciklusaid,mint Nekem.Es elobb is tesztelgethetsz majd....jajj...nagyon izgalmaa :oops: :-D

mimkosz
Budapest
 
 


A baratnőmet bent tartjak korhazban es ha holnapra nem indul be jobban a verzes tisztulas magatol kaparják is.. 5. Héten volt pedig csak nagyon durva :-(
Mimkosz a höröl szerintem normalis. 13.napig alacsonyabb volt 36,2/36,3. Tegnap meg ma ment fel 36,7re de mar a 14.lciklusnapnal tartok. A ciklus masodik feleben pedig 37,2/37,3 körül van a hőm azt mar felfedeztem.. egyetlen talany hogy vajon most a napokban jön az ovu visszaesik kicsit es onnan fel magasra vagy siman mèg fentebb megy.. jobb lenne ha lenne leeses is egyertelmubbè tenné az ovulacio idejet. Na majd meglatjuk.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@mimkosz:
Egyformák a tesztek! S erősödik csak a kép nem adja úgy vissza!

Littlebiscuit: sajnálom a barátnődet. Remélem nem lesz szükség a kaparásra!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280:
Igazad van!Bocsanat!Visszaneztem a kepeket,tenyleg erosodik!Na haragudj,de a legelsore emlekeztem,talan az volt mas amit feltettel. :oops:

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz:
Semmi gond, halkan örülök én is. Minden nap beszélek a babócához, hogy biztosítsam, hogy jó helye lesz nálunk. Amíg a doki meg nem erősít, hogy minden rendben, addig izgulok.

18 dpo (4+5)
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


jó reggelt lányok,
Hát itt egy újabb hét (én kicsit nehezen rázódok vissza így ünnepek után a munkába de talán már ez a hétfő egy picivel kevésbé volt féjdalmas :D
A hőmben egy naaagy leesés volt, 36,2 - 16. ciklusnap. Gondolom a tüszörepedéses leesés. Holnaptól ha szépen felugrik akkor nagyon elégedett leszek a görbével. És akkor 30 napos ciklus lesz, 31. napra kellene hogy megjöjjön. Kiváncsi vagyok..
Képzeljétek újra kezdek futni már tegnap voltam, annyira jó volt ráadásul csináltak egy kis dimbes dombos futós-biciklis terepet itt közel hozzánk, olyan klassz. Ideje volt, mentem volna már nyár váge óta de valahogy mindig elmaradt - sokszor azért beszéltem le magam mert 'jaj talán épp most van a beágyazódás', hát elég hülyeség.
Meg szoláriumba fogok elmenni a héten meg még egyszer kásőbb a hónapban. Nem azért mert olyan nagy szolárium fun lennék, vagy csokibőr megszállott. Elég ha eltűnik az a téli sápadtság - ami most nagyon is van.
Kicsit elfeledkezdtem magamról az elmult hetekben a babaprogram miatt és most olyan jó ezeket 'bepótolni'.
Most pedig munkára fel mert az is igérkezik bőven mára..

DPO végén járó lányok mi ujság?
Marmotka talán te vagy a legközelebb, csnáltál újabb jóstesztet?
Mimkosz, Krystin nektek se hiányzik sok úgy látom..

16 cn - pihenős ciklus

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jo Reggelt Lanyok!Lenne egy kerdesem a baratcserje kapszulat szedokhoz:Volt valakinel mellekhatas?En egy hete erzem azt h erzekeny a mellbimbom es a parom szerint megnottek. :shock:
Viszont mivel hosszabbak a ciklusaim,igy kb.meg csak egy par napja lehetett ovum.Tapasztalat valakinek?
Littlebisciut:De jo neked hogy ilyen sportoa vagy,engem semmi es senki nem tudna ravenni sajnos erre.Es megjelent a termekeny nyakod is?Leeses napjan mar megtortenik az ovu vagy csak utana?
Ugy sajnalom,hogy nem talaltam elobb ratok,mert akkor nem a hulye mikroszkopot vettem volna hanem rogton homerozok,meg LH tesztelek!Azert a homet mindennap merem,es ma is 36,9.Ez nem keves szerintetek?Nezegettem gorbeket,es szinte mindegyiknel 37 folott volt az ovu utan :shock: :-(

Igen,nalam mar ez az izgulas es jelek figyelesenek hete,amiben igen jo vagyok :lol: :lol:

mimkosz
Budapest
 
 


@littlebiscuit:
A szolárium jó, nekem a nyirokmasszőröm ajánlotta, mert jó hatással van a méhnyálkahártyára, heti egy alkalom, nem a túlzásba vitt! Örülök hogy szépen alakul a hőgörbéd!
Mikor lesznek a vizsgálatoknak eredményei? Egyáltalán elkezdték már? Barátnőd hogy van?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@mimkosz: Nekem most lesz a 3. hónap barátcserjém. Mellékhatás nincsen. Nekem a tabletta abbahagyása után ovutól megnőnek a melleim és érzékenyek lesznek. De mivel már 7 hónapja nem szedem a fog.gátlót, így tuti nem a barátcserje mellékhatása nálam.
Lehet, hogy babóca miatt van nálad. De szimplán lehet, hogy csak az ovu miatt. Szóval ez nem biztos jel. :( Nekem minden hónapban nagyobbak lesznek és érzékenyek is a cicieim.
Bocsi, nem akarok gonosz lenni, csak leírom, hogy nálam mi van. De ettől remélem, hogy Nálad baba van a dologban :D

ecsibe
 
 


Ja mindig elfelejtem: 12 dpo
ecsibe
 
 


@mimkosz: Egyáltalán nem kevés a 36,9, nekem 36-6 és 36,8 között mozgott. Most terhesen is 36,7 és 37 között van reggelente, este meg 36,9 37 (mondjuk enkem az alap is 36,1-36-3) volt. Hányadik DPO napod?


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@ecsibe:


Akkor Te vagy a következő? Érzel valamit?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Azt nem tudom hanyadik dpo,csak a cn-ot tudom,mert nem.homerozok elesben meg nincs lh tesztem.A homet kivancsisagbol merem es ez az otodik nap,hogy ennyi.


Egyebkent en is mindig amikor sikertelen a honao megjutalmazom magam egy kis szolariummal.

En is szeretnem biztato jelnek venni a mellbimbofajdalmat,majd meglatjuk.Szombaton van a 28.napom,de jovo het szerdanal elobb nem tesztelek.
Igazabol termekeny nyakot eszleltem,de sajnos egyutt a 15.cnom voltunk utoljara meg a 20.on,es ha hosszabb a ciklusom akkor pont a kedvezo napokat hagytuk ki :cry:



23.cn

mimkosz
Budapest
 
 


@kiscsillag201: Voltak eddig fura tünetek. Most pár napja semmi. Illetve a cicim fáj, és érzékeny. De ez nálam lehet bármi is. Amúgy napok óta fáj a torkom és betegneg érzem magam. Ez csak azért fura, mert kb. 6 éve nem voltam beteg. Még egy torok fájás se.
Ja, folyásom egyáltalán nincsen. Egy nagyon nagyon minimális, éppenhogy látszik valami. És volt egy furcsa nap. Szombaton délután sűrű fehér folyás, de előtte és utána semmi.
Meglátjuk. Szerdán vagy csütörtökön tesztelek.

ecsibe
 
 


Sziasztok!

Először is @lolo8280 gratilálok!!:)

Eltűntem, zűrös volt a hétvége, de gondoltam jövök egy helyzetjelentésel:
Nem tudtam ugyanolyan tesztet venni, mint ami a halvány csíkos volt, így másal teszteltem péntek reggel, nem várt után 11 nappal. Nem tudtam egyértelműen ezt sem értékelni, ugyanúgy, mint a halvány előttit, mert ott ahol a tesztcsíknak kellett volna lennie egy apró rózsaszín pötty lett. Nem tudok vele mit kezdeni, valaki eetleg tapasztalt már iylet? Öszehasonlítottam egy full negatívval és valami van..és nem csak halvány pötty..bár nem is csík.
Úgy döntöttem nem tesztelek többet, max csütörtök reggel doki előtt, hogy tudjak mit mondani.

De az tény, hogy azóta em jött a nemvárt, semmi jele, de tüneteim vannak, pár napja a cicim is elkezdett fájni..

Szóval én már semmiben sem vagyok biztos, de hál istennek nyugodt vagyok, nem idegeskedem, várom a dokit:)


vick2016
 
 


@vick2016:
Vick jó hallani rólad! Ugy Látom a tesztek nem a barátaid! Drukkolok hogy baba legyen a dologban!

Ecsibe: az jó ha nincs folyásod! Nekem is elmaradt, talán ez volt az egyetlen tünet, ami feltünt!

18 dpo ( 4+5)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok!

Átcuccolok én is ide, a 2015-ben babát tervezőktől.
Hát ez az év elég rosszul kezdődött, jó kis autóbalesettel-totálkárra törtem a kocsimat a jeges autópályán :( Nekem semmi bajom nem lett, nem is értem hogyan történt az egész. Szóval szerencsésen megúsztam. Úgy vagyok vele hogy most ennek kell örülnöm, hogy épségben vagyok én is meg a méhem is. Meg a petéim is.
A hétvégére nem várom, meglátjuk mi lesz...
Nekem enyhe pm túlműködésem van, most állítják be e gyógyszert. Csütörtökön megyek vérvételre, remélem rendeződött a dolog.

A poz teszteseknek gratula! Akinek nem mutatta ki a teszt az se aggódjon, nekem a 2. gyerkőccel nem mutatta ki 1 hét múlva sem, azt hittem felfáztam, és azért jött belőlem csak barna masztat. De az uh-on már látszott :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
manyinya
Miskolc
 
 
 
 
 


@lolo8280: És előtte Neked milyen volt? Mármint a folyás? Mert nekem mensi előtt sem mindig szokott lenni. Neked mielőtt megjött mindig volt?

ecsibe
 
 


@ecsibe:
Igen, fehéres, majd a mensi közeledtével vizenyőssé vált, s egyre több lett. Te nem mered a hődet?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@caroline4:7. dpo-n kezdtem el jóstesztelni, és emellett csináltam hcg-t is már akkor- azért, hogy ha van baba, akkor a végén szépen egymás mellé lehessen rakni őket. Az a hcg hófehér volt. 8. dpo-n hcg-n nagyon halvány második csík, aznap délután is csináltam egyet, és azon is. Lehetséges, hogy két teszten is száradási csík van? Előtte való nap pedig nincs? Mindhárom teszt egyforma volt. 


@mimkosz:Én október végén kezdtem el barácserjét szedni. A cicim megnőtt. Első két ciklusnál éreztem azt, hogy ovutól mensiig fájnak, aztán semmi. De nekem az egész cicim fájt.




marmotka
 
 


Marmotka: elvileg 7nap minimum a beágyazódás, utána kezd el termelődni a Hcg. A 8. napon már azért lehetett vmilyen csíkod. Csináltál ma is tesztet?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Hello Lányok,

Szegény barátnőmnek most csinálják a 'kaparást' ami már igazából nem is kaparás hanem ilyen 'leszivás' szerű valami. Biztos tudják a dolgukat nekem azért picit mégis túl korainak tűnt hogy máris beavatkozás, még csak tegnapelőtt este kezdődött meg a vetélés.. Hát ez van sajnos.

Vick, mindneképp menj orvoshoz. Nem vicc ez.. :( de nagyon remélem hogy neked nem kell ezeket átélned..

Lolo még csak jövő héten kezdjük a vizsgálatokat. Vérből lesz genetikai vizsgálat meg egy pár dolgot néznek nekem kinai az egész. Ami fura hogy hormonokat úgy látom nem néznek. Lehet beirratkozom a klinikánkra ahogy otthon leszünk hormonvizsgálatot pl tudom hogy ők csinálnak.

Ecsibe akkor te is a finish-ben vagy már, nagyon izgi.

16cn.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@ecsibe:
Bocs ha gusztustalan a kerdes,de a feher folyas ilysn kremes volt?
Mert en elmentem most a mosdoba es a wc papiron lattam feher folyast,de az olyan nyulos es gumiszeru volt mintha ovukor,csak kicsit gumisabb es nem atlatszo. :oops:
Akkor lehet nekem itt a baratcserje bezavar itt a cicivel meg ezzel is.
Azert kerdezlek,mert te egy par nappal elottem jarsz.Na erre most mar nagyon kivancsi vagyok :roll:

Manyinya:Udv kozottunk!
Littlebiscuit nagyon sajnalom a baratnodet,kitartast neki.
Tegnap beszeltem a baratnommel,tudjatok aki terhes lett egy alkalom utan.Meselte h mindjarr megy a 12 hete uh-ra,minden vervetele rendben van...stb...alomterhesseg...egyik szemem sirt a masik pedig nevetett,boldog vagyok,hogy minden rendben van,de ha belegondolok,hogy milyen jo neki es mar en is tarthatnek itt :cry:

mimkosz
Budapest
 
 


@kiscsillag201: Csináltam reggel is, LH teszt ugyanolyan, mint a hétvégiek. Hcg-n nagyon nagyon halvány második csík. Ezeket még nem fotóztam.
Az LH jóstesztek 30-as erősségűek, 7 és 8 dpo-n, és xepil 25-ös hcg 8 dpo-n.


marmotka
 
 


Ja, ez mindig lemarad :)

9 dpo
marmotka
 
 


Marmotka, én látom a csikot a hcg-n is!!! 8. nap, te jó ég :) szerintem elcsiptétek a gólyát :) nagyon örülök neked!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:Köszönöm, é még azért nem nagyon merek örülni. Majd ha jól látható a csìk :) De akkor ez nem száradási csìk, ugye? Ma vettem érzékenyebb tesztet, holnap ellövöm.
marmotka
 
 


@marmotka:


Az LH tesztek azért elég szépek, a hcg nemtudom mit mondjak :( Holnap csináld meg mindenképpen szerintem a másikat, 10.dpo már lehet, hogy jobban fog látszódni. Nekem a 11. dpo napon volt a 10-es halvány pozi.


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!
nekem a mell feszülés/fájdalom már csak a bimbó és környékére korlátozódott, de az brutál módon, szombaton este még a pizsit sem birtam elviselni magamon, olyan érzékeny volt. lehet az Utrotól,majd kiderül.... ha vasárnapig nem jön meg jövő hétfőn tesztelek.



11.dpo

bunny88
 
 


Lányok!

A pizsiről jut eszembe: Ti miben alszotok? Úgy értem hálóing, atléta+bugyi, pizsi? 

Én fontolgatom, hogy váltani kéne, nem mindig a póló-naci verzióban aludni. Szeretnék ellenállhatatlan lenni este :) Ötlet? Jöhet. 

Valami kényelmes pamutra gondoltam, ami szexi, de kényelmes is egyben, de ne legyen túl szexi sem, mert a gyerekek előtt is ki kell benne mennem a hálószobából :) Szóval átlátszó szóba sem jöhet. 

Egy kis pamut felsőre gondoltam pici csipkével megbolondítva és valami kellemes pasztell színben. Ami mondjuk lehetne melltartós felül (pici cicik miatt) alul pedig bővülő (pocakrejtős) hozzá meg egy sejtelmes fehér sztreccs naci. Vagy mit kéne? 

A hálóingeket is szeretem, de azok most hidegek lennének... vagy nem? Nálunk egész meleg van mondjuk. Néha még fűtenünk sem kell. 

Szóval létezik olyan pizsi amit fentebb írtam? és hol lehet olyat kapni? Ti miben alszotok?



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?