Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm mindekinek, izgulva várom a következő tesztet, szombatra tervezem, remélem kibírom addig! :) 

vick2016
 
 


@caroline4:
En is gondoltam erre,viszont azt nagyon korainak tartanam.Szerintetek olyan letezik,hogy a multkori ciklusombol most erett meg?Mivel mult honapbam 36 napra jotr meg,es nem volt sem ovus fajdalom,sem termekeny nyak.De akkor tobbet nem is varhatok ebben a honapban?
Ohh...de jo is lenne...elkezdtem izgulni ;-)
Vick2016:Szerintem is a nyakos idopont volt a nyero,es meg lehet h csak utana volt a tuszorepedes,lehet a veres nyak a let unnep kozott az volt,nem a beagyazodas.Ti mit gondoltok?

18.cn

mimkosz
Budapest
 
 


Jaj. Szóval
A vérvételt nagánlaborban csinaltattam. Es szerinte nincs hormongond, szerintem meg van... Emiatt szeretnek elmenni másik dokihoz még az átjárhatósági elott.
chaste
Budapest
 
 

 
 

@vick2016:
Ez bizony pozitiv! ;-)

mimkosz
Budapest
 
 


Jó reggelt lányok!
Vick, üdv itt.
Hát nem én vagyok az embered aki pozitiv tapasztalattal jön hanem helyette kettő negativval. Mi 3 hónapa próbálkozunk amiből kettőben volt pozitiv tsztem. Az első hónapban nagyon halvány, de erősebb mint a tiéd, nem várt napjai körül. Egy hét mulva vége szakadt a korai örömnek.
A múlt hónapban szintén nagyon halvánnyal kezdtem a nem várt napjakor, majd 2 naponta csináltam újra a tesztet ami szépen erősödött. A 4. tesztem már gyönyörű pozitiv volt majdnem két egyforma csikkal. Majd rá egy hétre az ultrahangon nem látszott semmi. Rá 3 napra pedig indult megint a korai vetélés.
Kivánom hogy ne ez legyen nálad. De ha 19.e körül is volt az ovuláció, tehát 2-3 nap mulva 3 hete, akkor már egyértelmű pozitiv tesztnek kellene lennie. Vannak persze kivételek olvasni sok olyat a neten (na én aztán mindent kiolvastam ebben a 2 hónapban), hogy lassabban növekedett a HCG de mégis jó vége lett. De többnyire nem jó jel.
Egy barátnőm van ugyanolyan helyzetben mint te még szinte a napok is stilmmelnek. Neki a nem várt után 2 és 4 nappal teljesen negativ volt a teszt azóta nem csinált újat de ma megy orvoshoz (7/8 nap késénél jár) és talán kiderül, majd megirom mi volt..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@vick2016:
Szerintem is halvány de biztoska második csík! Szombaton már tuti erősebb lesz!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@chaste:
Es ha nem gond megirnad,hogy hol van ilyen labor,ahol a spermavizsgalatot megcsinaljak?Kell-e oda beutalo?Mennyibe kerul?Johet priviben is ha nem szeretned kiirni.

mimkosz
Budapest
 
 


Caroline,
Igazad van a hőmérőzéssel kapcsolatban. De puff, ma reggel is elfelejtettem pedig ott van az éjjeli szekrényen látható helyen, de teljesen elfelejtettem. Aztán már reggeliztem mikor rájöttem. Gyorsan megmértem azért - persze tudom hogy ez igy nem mérvadó. És valóban teljesen ingadózó adat jött ki. Tegnap 36,6 ma 36,2.
Holnaptól kitalálok valamit komolyan hogy ne felejtsem el :D
Jah és tegnap elszámoltam nem a 9. ciklusnapon voltam hanem a 10.en. tehát ma
11 cn ('pihenős ciklus')

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit : köszönöm az őszinte válaszod. Nagyon sajnálom, ami veled történt, drukkolok, hogy mielőbb rendeződjenek a dolgok és még idén babázz!!
Nagyon megköszönném, ha megírnád, hogy mi volt barátnőddel. Mindenre fel akarok készülni, ezért nem merek még nagyon örülni, páromnak se mondtam el, csak az első negatív teszteket.
Majd akkor veszem biztosra, ha az orvos is megerősíti, de azért bizakodok, hogy rendben lesz minden.
vick2016
 
 


Kicsit rosszul érzem magam mert mindenki erősen biztat rajtam kivül. Persze tényleg remélem hogy jó vége lesz. Csak gondoltam azért leirom az én tapasztalatom is hogy lásd ilyen is van és ha esetleg úgy alakul ... De NEM kell hogy így alakuljon. Reméljük hogy még annál is később fogant és ezért halvány csak.. De szerintem egy nappal előre is hozhatod ám a következő tesztet. Ha nő a HCG már így is úgy is erősebb lesz! Drukkolok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Ne érezd magad rosszul, ez kicsit visszafog és a talajon tart, mert ha igazad van, akkor bizony még nagyobb lenne az elkeseredés, így picit de azért készülök erre az eshetőségre is!!
Max ha majd tényleg jó vége lesz, pzitív példa lehetek!:)
Meglátjuk meddig bírom, mert a mai tesztet is csak holnapra terveztem de előbb keltem!:)
vick2016
 
 


@mimkosz:
Tudom nem tőlem kérted, de gondoltam megírom. A férjem kivizsgálását mi is magán úton csináltuk, mivel tb alapon fél év alatt időpontig sem jutottunk!! Mi a Humancell MCC nél csináltattuk, dr. Albert István főorvosnál, 1087 Bp. Fiumei út 17.
Keletitől pár perc gyalog! Nagyon jók, 10 percnél többet sose vártunk, 25-30 között fizettünk, attól függően milyen vizsgálatok voltak, sperma vizsgálat mindig volt. Végül a doktor úr műtötte a férjem. Tel számom is van ha érdekel!

13 dpo

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Mi is náluk voltunk :)


@littlebiscuit: Én úgy szoktattam magam a reggeli hőmérőzéshez, hogy 10 perccel korábbra állítottam az ébresztőm. Így tudtam, h dolgom van előtte :)


@mimkosz:Küldtem privit.


 


19cn

chaste
Budapest
 
 


@vick2016:


Szia, Hány perc után fotóztad? Nekem is dec. 15 volt ovum, (16.cn napon) dec. 27. volt a nemvártam napja, 26.án (11.dpo) pozit teszteltem (halványan de erősebbet ) majd 2 naponta, folyamatosan erősödött. 1 hét késés után még meg se száradt már ott volt mind a 2 csík. Milyen erősségű tesztet csináltál? Én 2 10-est az elején, 2. késős napon délután 25-öst. Már azon is eléggé erősen látszott a csíkom. Nem elkeserítés miatt írtam, reméljük erősödni fog szépenés hamarosan csatlakozol hozzánk :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@chaste:
Nálatok volt probléma? Nem emlékszem, hogy írtad-e? Mi meg voltunk elégedve teljesen, már nem hozzá járunk, mert az asszisztált reprodukción csinálnak mindent, de az innen vitt összes eredményt elfogadták!!! Nem kellett mindent előről kezdeni!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@chaste:
Nálatok volt probléma? Nem emlékszem, hogy írtad-e? Mi meg voltunk elégedve teljesen, már nem hozzá járunk, mert az asszisztált reprodukción csinálnak mindent, de az innen vitt összes eredményt elfogadták!!! Nem kellett mindent előről kezdeni!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Telefon :-D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


lolo8280 : Szerencsére nagyon jó eredménye lett. Így vele nem kell "foglalkozni". Nektek milyen lett az eredmény?
chaste
Budapest
 
 


@chaste:
Nekünk voltak gondok, a doktor úr meg is műtötte a férjem, 9,5 millióval volt az első koncentráció 26,6 az össz szám, s azóta műtét és vitaminok segítségével 40 millió a koncentráció és 128 az össz szám. Azóta tovább javult, csak nem itt nézték, s nincs róla lelet nálam. Elvileg már lehetne spontán is, de nem jön, igy stimulálnak. Most decemberben kimaradt, de ha mégsem jött össze januárbam folytatás!

13 dpo

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@chaste:
Es te mibol gondolod,hogy nem jok a hormoneredmenyek
Egyebkent ha nem bizol az orvosban,akkor mindenkeppen valts.Bar nekem nincsen sajat orvosom,de volt akinel ket perc utan gondoltam,hogy tobbet be nem tennem a labam.
Volt ismerosom aki nagy szaktekintelyhez jart,pokroc stilussal,futoszalagon a maganrendelese is,aztan agyverzest kapott 6 honapos terhesen,a babat elveszteette,o pedig azota is korhazban van.
Az en velemenyem,hogy inkabb fiatalabb,de figyeljen oda ram!Mondjuk ezt lehet a munkam soran tapasztaltak alapjan is mondom,hiszen en is tobbszor megkaptam szuloktol amikor probaltam joszandeku segitseget adni,hogy ugyan mit tudhatom en,amikor meg gyerekem sincsen,ne adjak tanacsot senkinek! :shock: :roll:
Na ismet hosszura sikerult! :oops:

mimkosz
Budapest
 
 


@kiscsillag201:


kb 10-15 perc után fotóztam. 25ös teszttel. Meglátjuk, halkan reménykedem, de megpróbálom nem beleélni magam. :)
vick2016
 
 


@vick2016:


Mióta késik?

szandra0408
 
 


@mimkosz: A korával nincs gond :) Látott uh-n meg nem ért tüszöket, de nem mondta, hogy pco gyanum lehet. Összevetettem az eredményem jó pár oldallal, ami szerint tényleg sanszos a pco. (lh-fsh arányom 2:1 az 1:1 helyett, alacsony az ösztrogénszintem, picit magas az inzulinom)
Tavalyelőtt volt egy vetélésem, az akkori  ügyeletes doki nagyon nagyon szimpi volt, fiatal is, de nincs magánrendelése és korházi/sztk-s rendelést sem láttam.
Ti is elkezdenétek a vizsgálatokat?

@lolo8280: Ti hova jártok? Meddőségibe? Lehet írtad már, csak elkerülte a figyelmem. 
chaste
Budapest
 
 


@szandra0408:


1 hete már..
vick2016
 
 


ha jól számolok, akkor ha 29-re nem vártad akkor elméletileg 9. ciklusnapod lenne.tehát 9 napos késés van. ahhoz nagyon halvány ez a teszt! Lehet, hogy az LH hormon és a Hcg keresztreakciója okozza a pozitív tesztet.Nekem is volt ilyen, szeptemberben. Vagy elkellene menni minnél hamarabb orvoshoz, mert sajnos a méhenkívüli sem szokott eléggé erősödni, Menj orvoshoz mihamarabb.

szandra0408
 
 


Szandra, szerintem is.. Egyetlen pozitiv esély, amennyiben 19-én tényleg termékeny nyák volt és azután volt mondjuk legalább 2-3 napra még az ovuláció. Tehát mondjuk hogy 22-én volt a fogantatás. Ezesetben most járunk két hétnél (mintha most lenne a nem várt..). Én pénteken tesztelnék újra akkor már tuti erősebb lesz ha ez a fenti elmélet helytálló..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jövő hétre kaptam időpontot, mindenképp megyek..meglátjuk..
vick2016
 
 


@vick2016:Szia Vick! :) A csík az csík! Már pedig ott én is látok még így képen is egy haloványka csíkocskát :) Szorítok , hogy ott legyen az a kis megymag a pocidban ! :)

andrenoci
 
 


@littlebiscuit:


Igazad lehet, bár szerintem, ez sehogy sem jön ki én azért mondtam, hogy minnél hamarabb orvoshoz, mert ez elég sok dolgot jelenthet, lehet, hogy pl. a beágyazódásnál volt gond, vagy tényleg lh probléma, ha visszaemlékszel nekem is volt ilyen. pozi teszt és rá 3 napra megjött, mert mensi elött, újr megemelkedik az lh szint ha kiszámolom, hogy ahogy te mondod 21- 22 én volt ovu, akkor onnan kb 7+5 nap a beágyazódás. Szerintem erősebbnek kellene lennie. Kívánom, hogy baba legyen, de próbáld nem beleélni magad! és holnap tesztelj ugyanilyen teszttel akkor már ha baba van erősebbnek kell lennie!!!

szandra0408
 
 


Az utolsó mondat neked szól 

@vick2016:


 :)

szandra0408
 
 


@mimkosz:


Szia!
    Mi már ezeken a tortúrákon túl vagyunk ezért leírom .....Békés-megyeiek vagyunk, ezért felkerestem a Gyulai kórházat(Oda tarozunk területileg) , ugyan is mi kizárólagosan csak addig megyünk el, míg Tb-re meglehet csinálni a vizsgálatokat.
  Ott szerdánként 11-től van Családtervezési szakrendelés(tov.: CSTSZ), kértünk időpontot. Akkor már volt a férjemnek egy ondológiai vizsgálata az urológián keresztül, oda nem kell beutaló, csak időpontot kell kérni.
   Hát kaptunk a CSTSZ-RE időpontot, mentünk ezzel az eredménnyel, és mivel nem volt jó az orvos(nőgyógyász)kért egy másik vizsgálatot, oda ők adták ki a beutalót, és oda is időpont kell. Részéről ennyi.
   Nekem ott akkor csinált egy bakterológiai vizsgálatot, és kaptam beutalót a menzesz 3. napjára laborba, a 12. napjára UH-vizsgálatra. 
  Na most ezek megvannak, így kérni kellett egy új időpontot megbeszélésre, ezen ismeretek tudatában , ami már ma(01.06)  is lehetett volna éppen, de 13-a lett, mert a fiam most lesz 15 éves és készülődünk a szülinapi partijára. :)
  Az első találkozásunkkor beszélt az orvos átjárhatósági vizsgálatról, inszeminálásról és mivel ez szakrendelés, kellett volna neki mondani , hogy ha pénzes történet lenne. Nekem elég alkalmanként megrugni a 180 km-t .De nem mondott ilyet,sőt még utazási utalványt is kaptunk személygépkocsira.

Röviden tömören ennyi a részemről :) Ha van még kérdésed nyugodtan kérdezd...szívesen válaszolok ha tudok :)
andrenoci
 
 


@chaste:
I. Számú Szülészeti Klinika Baross utca, Asszisztált Reprodukciós Osztály. Nekem ott van orvosom, s Ő vitt fel, de ez nem feltétel!!

Vick az a baj, hogy nincs pontos ovu időpont, így minden csak találgatás! Persze reménykedünk, de tényleg minél hamarabb orvoshoz kéne menni!!

13 dpo

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lányok, a barátnőmet akinek a tesztjei 4 nap késéssel is negativak voltak, most 7/8 napja késik neki a privát doki elküldte a nőgyógyászati klinikára, egy 3 cm-es cisztája van hogy mellette van-e baba azt még vizsgálják.. Durva..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


írd majd meg mi lett a barátnőddel, mert már kiváncsi vagyok. és dukkolok is így ismeretlenben :)

szandra0408
 
 


@chaste:
Igazabol ez a harmadik probalkozos honapunk,csak a parom mondta,hogy elmenne megnezetni,hogy nala tutira nincsen problema,es akkor mennenk tovabb.Tudom,hogy meg alig probalkoztunk,de en nem szeretnek varni,ha gond van akkor deruljon ki elobb.Csak azert sajnalatos,hogy ezt mind maganuton kell inteznunk ha meg ebben az eletembem babat szeretnek.

Littlebiscuit:Szegeny baratnod,innen is kuldjuk neki a drukkot,hogy minden rendben legyen.

Andrenoci koszonom,hogy leirtad.
Nekem ma ujfent fajt delutan a petefeszkem,es az elobb amikor elmentem mosdoba,akkor ilyen gumiszeru nyak volt.Errol van valakinek infoja?
A homerozeshez nem jo a digitalis?Es en valahogy gyakorlatbam ezt nem tudom hogy valositanam meg,mivel 5:30-kor kelek hetkoznap.Csorog az ora,homerobe szajba betesz...aztan nezed az orat...es a parotok ekozben nem ebred fel?Hogy ott vilagit a telefon,hogy leolvasd az erteket?
Lehet,hogy analfabetanak tunok,de az en parom erre biztos felebredne. :oops: :shock: :lol:

mimkosz
Budapest
 
 


@mimkosz: Én digitáisat használok. Ébresztő szól, lázmérő bekapcsolásnál csipog, ha meg van az érték hármat csipog, telefonnal megnéz, kikapcsolásnál csipog. Párom alszik, mint a bunda, vagy félálomban megkérdezi, mennyi :) Próbáld meg, hátha nem ébred fel párod! Nagyon jó, én megbìzom benne abszolút, ez a harmadik ciklus hogy mérem. Érdekes, hogy tényleg mennyi befolyásoló tényező van. Amikor csak 5-6 órá alszok, mindig kevesebbet mutat, ha fel sem kelek és alszok még egy órát, akkor egyből magasabb.
Lányok, nekem tegnap óta olyan rossz a közérzetem :( Nem tudom mitől. A hpv oltás mellékhatása elvileg lehet, de nem tudom attól van-e.
Ki hányadik dpo-n tesztelne először, ha bizonytalan a ciklusa?
marmotka
 
 


@littlebiscuit:


Basszus sajnálom :(

szandra0408
 
 


Szép estét mindenkinek! hulla fáradt vagyok
andrenoci
 
 


@mimkosz:


Én már nem hőmérőzök. Csak a testi jeleket figyelgetem meg h hanyadik napon járok...na meg most vettem teszteket. :) Teszt csomagot! :) De ha szeretnéd, próbáld csak ki, párod majd megszokja , vagy sem :) Nekem eltünt a higanos lázmérőm, tuti a lányom is kipróbálta és az új hónapot digitálissal mértem. Fontos, h ha csipog is, 5 percig legyen bent, ne vedd ki. Teló fölhúzva, bekapod, nézed az órát, kiveszed megnézed, és kész!
andrenoci
 
 


@littlebiscuit:


Na ettől féltem én is....h ezért nem jön a baba....csóri....sajnálom
andrenoci
 
 


@vick2016:


Szerintem akkor lehetett ovud, amikor írod. A 15. ciklusnap körényékén. Ha megfogant a pici, akkor még utána jelentkezhet tojásfehérjés nyák, nekem mindkét utolsó terhességemnél így volt. Ez nem tudom mit jelent és hogy miért jelenik meg, de olvastam, hogy normális. 

Aztán ott van az is bizonyítékként, arra hogy babát vársz, hogy volt pár nappal később beágyazódásos vérpöttyöd. Tökéletesen leírtad, hogy milyen volt.

A teszt amit feltettél egy totál jól kivehetően pozitív teszt a halvány fajtából. De ez teljesen normális, hiszen írod, hogy 25-ös a teszt. És mindenkinél változó ütemben nő a hcg. Szerintem ez egy szokványos, normális terhesség, én holnap is tesztelnék, vagy holnap után és ha nem halványodik, hanem ugyanolyan vagy erősebb a csík, akkor megnyugodnék. Szorítok!



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@mimkosz:
Én is 2 cikluson át mértem digitálissal a hőmet, mondjuk a csippogás után max 1 percig hagytam, szerintem elég, nekem reálisat mért és ha mész dokihoz kérheti. Nekem dokim azt mondta, hogy átlag 7 hónap a baba, de 1 éven belül nem is foglalkoznak veled csak utána. 3 hónap még tényleg nem sok, ne stresszelj rá, szerintem állj neki hőmérőzni (ciklus elején az ideális) ha gondolod próbáld ki 14 napig a cickafarkű utána (ovu után) a palástfű teát inni reggel éhgyomorra 1 pohár. Nekem bevált. :)
Lolo: Semmi változás?
Marmotka: Ha van ovuteszted 9. DPO-tól kezdj el jóstesztelni szerintem :) Nekem volt 2. csík igaz halványan végig. Hátha :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@mimkosz:


ha úgyis felkelsz 5:30-kor, akkor miért telefonnal kell megnézned a hőmérő értékét? KImész a szobából és megnézed :) Amúgy nekünk is van digitális fajta és az ha kikapcsoljuk akkor az újabb bekapcsolásnál mutatja a legutóbb mért értéket. 


Javaslom a nem csipogós fajta "szálas" lázmérőt (nem higanyos, hanem valami más, mert ugye a higanyost már nem lehet kapni). Kb. 1000 Ft egy ilyen lázmérő a patikákban. 


4. cn.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@mimkosz: párom eddig nem kelt fel a csipogasra, szerencsés alkat, porszivozhatok is mellette :) Szerintem próbáld ki, hátha nem fog rá felkelni.
Én is digitalissal merem. Vettem egy higanyosat is(vagyis nem higany van benne de olyasmi) es egy időben kettővel mertem, nekem mindig ugyanazt az értéket mutatta, szóval maradtam a digitalisnal.

Littlebiscuit: Reméljük ott van a picur es a cisztaval nem lesz gond!
chaste
Budapest
 
 


Sziasztok!

Littlebiscuit nagyon szorítok a barátnődnek, hogy rendben legyen! A másik barátnődel és a babával mi van? Jól vannak? Kisfiú vagy kislány lett?

Egy kérdés: a digitális hőmérőt minek 5 percig még benn tartani nyelv alatt, ha csipogott utána még mér? Változhat az eredmény? Nem hőmérözöm, de érdekel!

Nálam egyenlőre semmi, ha holnap nem jön meg, péntek reggel szerintem tesztelek!
28 cn, 13 dpo

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Én normáls hőmérőt használok,vagy alkoholos vagy galliumos nem tudom melyik.
5 percig hagyom.Az én férjem max az ébresztőmre ébred meg néha kicsit,de utána alszik tovább.
Mióta elkezdtem még nem felejtettem el,
de majd csak jövöhéttöl kezdek melózni,szóval akkor jön majd a java
Tényleg gyönyörüen látszanak a dolgok a högörbén!

18.cn


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Nagyon aranyosak vagytok es koszonom szepen a sok hasz os tanacsot!Ha megjon januarban akkor megprobalom a homerozest is :lol:
Meg a teafuveket...az meg nincs a repertoarombam :lol: :shock: :roll:

mimkosz
Budapest
 
 


@lolo8280:Valahogy úgy van azt hiszem, hogy ha x ideig nem emelkedik tovább, akkor csipog. De mér utána is. Én is jártam úgy, hogy gyorsan felment 36.5-re, csipogott, hagytam még pár percig, 36.8 lett a vége. És az enyém újra csipig ha sokáig nem emelkedik tovább.
Hú, remélem érthető voltam :)
marmotka
 
 


Kiprobaltam ma a homerozest,beleultettetek a bogarat a fulembe,negyed oraval elobb keltem.Tudom,hogy nem mervado,mert a 19.cn-on vagyok,viszont 36,9-et mertem a szajban,digitalis,csipogas utan is hagytam.Aztan elmentem pisilni es volt tojasfeherjes nyakom.Akkor most szerintetek megvolt mar az ovu?Kicsit tudat alatt ugy megorultem a homersekleti adatnak,mert tudom,hogy nem szamit,mert nem az elejetol merem,viszont ugy olvasgattam,hogy ovu utan szokott magas lenni.
Azert erdekelne igazabol,mert a parommal vasarnap este voltunk utoljara,es ujra csak szombaton tudunk,mert nagyon sokat es sokaig dolgozik a heten.
Azert levontam a kovetkeztetest,hogy kell egy nem digitalis homero,mert belehasitott a csipogasa a hajnal csendjebe :lol: 8-)

Annyira aranyosak vagytok a sok tanaccsal,barcsak elobb talaltalak volna meg benneteket,akkor elobb kiprobalom ezt is es nek veszek mikroszkopot sem,mert az osszevissza mutat!



19.cn

mimkosz
Budapest
 
 


Jó reggelt! Mimkosz, 36.9-el valószìnűleg ovu után vagy. Örülök, hogy kipróbáltad :)

Kiscsillag, szerintem fogok venni ovutesztet jósteszteléshez. Ilyenkor ügy kell mint a hcg tesztet, reggeli elsőből?

Éjjel szurkált a hasam és nèha hüvelybe is belenyilalt. Jó lenne, ha babára utal. De nem figyelgetem magam, kicsit az esèlytelenek nyugalma van rajtam.

5.dpo
marmotka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?