Új privát üzeneted érkezett!

Molyocska: Még én is csak visszafogottan örülök, férjem tudja meg legjobb barátnőm. :)
Többiek?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 



Szerintetek ez pozi?
Érdemes ma este akciózni vagy várjam meg holnap milyen lesz?

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin: Szerintem igen, érdemes ma és holnap is akciózni. Hőd mennyi volt reggel?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

 
 

36,5 már ennyi 3 napja.van a hömérövel van gond 

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Ilyen magas az ébredési hőd? Nekem ovukor 36 volt, utána 2 nap múlva ugrott fel 36,8-ra. Azóta stabilan 36,7 ami látszik is a reggeli teszten :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin: hányadik ciklus napod?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


7. :/
Nem tudom mi van,elvileg december 26.-ra nem vártam erre megjött a 18.napra...
3 napig volt második nap volt egy betétnyi piros vér amúgy meg csak alig valami.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Nekem a múlt ciklusban volt ez, ma reggel halvány pozit teszteltem, már 4 napja jósteszteltem.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


A barátnöm is fűz,hogy csináljak majd egy terhességitesztet is.
Mindegy ma akció,meg szerintem holnap is.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Ha van otthon teszted csinálj szerintem. Vagy ha van még ovu teszted, akkor reggel csináld meg, ha van 2. csík érdemes tesztelned :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Van mindenféle,jajj elkezdtem izgulni pedig tudom hogy semmi esélye hogy pozi legyen a teszt :/

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@molyocska: Nagy Grat! :) Kívánom a legjobbakat az elkövetkezendő években! Esküvőt, babákat, örömet , boldogságot, egészséget! :)

andrenoci
 
 


@kiscsillag201: Gratula!!!
Molyocska még ne add fel!!!
Krystin szerintem pozitív!! Milyen erősségű teszted van? Én megpróbálnám elcsábítani a párom a helyedben!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


15-ös erősségű. Mindenképpen,mindent megteszünk a siker érdekében.NevetésNevetés

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


andrenoci örülök hogy ide is csatlakoztál!Ez a csopi sokkal jobban él!Kicsit megkésve de Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
Molyocska gratulálok az eljegyzéshez és drukkolok hogy ezt a szép eseményt megkoronázzátok egy szép pozi tesztel!Én január 7.-én megyek uhs átjárhatóságira!Remélem így a januári menszesznél kezdhetjük az inszeminációt!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Molyocska, Kiscsillag, gratulálok mindkettőtöknek!!! Kinek mihez ;)
Littlebiscuit, izgulok, szorítok! 2 hét múlva mész vissza?

Nekem megőrült a szervezetem: amikor mondta a doki hogy negatív a teszt, abbahagytam a progeszteront, pár napra rá meg is jött, de kevés vérrel, inkább darabos-nyálkahártyás volt, kb 5-6 napig. Aztán elmúlt, rá kb 4 nappl mikor írtam nektek hogy lehet hogy peteérésem van akkor voltunk együtt a férjemmelés, és erre másnap meg megjött, erősebb vérzéssel, sötéttel. Most fogalmam sincs, hogy ez ugyanaz a menstráció csak 17 napos, benne 5 nap szünettel, vagy 2 külön de ilyen közel?
A dokim nem akarom most ezzel hívni, majd elmesélem ha találkozunk.
Nekem elvileg rövidek a ciklusaim, az előző ugye sokkal hosszabb lett a sok hormon miatt, lehet hogy most azt hozta be a szervezetem??
legolina
 
 


Ritus, tudom mire gondolsz. Nekem a tavaly november végi vetélésem után jelentették be karácsonykor az egyik rokonék, hogy jön a baba, azóta mindig az jut eszembe, ha velük találkozunk nagy ritkán, hogy nekünk is kb ekkora babánk lenne, és tegnap ott örült az 5 hónapos kis fiúnak mindenki. Hát én csúnya vagyok, de nem járt át az az öröm és az érzés hogy megfogjam és gügyögjek neki mint a többiek, pedig más babákkal nincs ilyen "problémám" :(
legolina
 
 


Sziasztok lànyok.
Kiscsillag Molyocska gratula nektek!
Én nem hozok jo hireket. Megismétlödik a rémàlom. Nagy görcsökkel köritve elkezdtem vérezni.. 3 honap alatt 2 korai vetélés avagy biokémiai terhesség. Lehet hogy most egy kis szünet következik. Igaz leginkább meg kellene talalni a probléma gyökerét csak nem érzek eröt ehhez. Ne haragudjatok ha kicsit most eltünök de szükségem van egy kis "elszakadàsra".
Nektek sok sikert kivanok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Nagyon sajnálom! Kitartást és sok erőt, várunk vissza! Minden jót kívánok!


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@littlebiscuit: sajnálom!! Sok erőt kívánok!! S megértelek teljesen, várunk vissza!!!
Legolina: ilyen már velem is volt, nem tudtam örülni, de még csak úgy tenni sem rokon babájának. Amikor mindenkinek a környezetben csak becsúszik, nem is akarják igazán, s Mi akik mindent megteszünk érte, nekünk meg nem sikerül!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@littlebiscuit (#p4938647): Nagyon sajnálom! Úgy szorítottam Neked,hogy minden rendben legyen. Légy erős!!! Azt hiszem mi szerencsésebbek vagyunk. Bár óriási csalódás minden egyes menses, de az, hogy sikerül és aztán visszatér az angyalkák közé, el se tudom képzelni mit éreznék!
Littlebiscuit, sokat gondolunk rád és küldjük a pozitív energiát! Ha újra úgy érzed, mi itt leszünk és várunk vissza!
ecsibe
 
 


@littlebiscuit: Sajnálom! Légy erős! Remélem hamar megtalálják a probléma okát,és jössz majd vissza!



Megcsináltam a tesztet reggel negatív lett.De azért este volt akció.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Nálam menzesz még mindig nincsen. A méhnyakam meg fenn van, kemény és zárt. Ha holnap reggelig nem jön meg, akkor lehet csinálok még egy tesztet. Az csalódás lenne, ha napokig késik aztán pedig még is megjön. Akkor jönne időben :) 

Szerintem amúgy természetes emberi reakció, hogy "féltékenység" s rossz érzés kerít hatalmába és nem tudunk felhőtlenül örülni egy rokon kisbabájának. Ettől még senki nem rossz ember.

Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Megcsináltam a mai ovutesztet is.
Gondoltam mivel negatív megnézem a tegnapihoz ,mennyivel halványabb.
Mikor elövettem a tegnapit kb. ugyanugy nézett ki mint a mai,wvan második csík,de halványabb mint a controll...
Pedig ti is láttátok a képen,hogy ott tök pozinak látszott,de ezekszerint mégse volt az...
Na sebaj tesztelek tovább nagy erökkel,meg akciózunk.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
10 percen belül le kell olvasni, az számít! Akciózás sosem árt!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Littlebiscuit: Nagyon sajnálom, remélhetőleg semmi "komoly" gond nincs veled. Ha tudsz minél hamarabb menj el dokihoz, de előtte sírd ki magad, zárd le ezt a fejezetet, semmi ne legyen kihatással a babára és meglatod hamarosan jönni fog.
Molyocska: Én is csinálok reggel még egy tesztet. Csak, hogy férjem is felfogja, hogy tényleg van /lesz baba:)
Lolo: Te hogy vagy? Érzel valamit, ovu óta?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@krystin:


Én is ovuteszteltem, de soha nem volt rendes pozi, mindig halványabb volt mint a kontrollcsík, és ma 8+6 napos a manócska :)

szandra0408
 
 


Köszi a biztató szavakat 
Csak nekem az az érdekes,hogy mikor megcsináltam pozi volt ma meg nézem és nem az...


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Littlebiscuit nagyon sajnálom ami történik veletek!Együtt érzek veled,nyáron én is átestem ezen sajnos!Sok erőt éd kitartást kívánok!Kivizsgálást kérj a dokitól!Hormon,ir,pajzsmirigy!Ezek nagyon befolyásolhatják,vagy esetleg progeszteron probléma!Várunk vissza!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Krystin: másnapra kiszárad, nekem is jóval halványabb volt amikor összeraktam több napit egymás mellé. Ha akkor pozi volt amikor csináltad akkor tuti az, érdemes fotót csinálni, hogy lásd a különbséget :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Kíváncsi vagyok a reggeli tesztedre, majd tölts fel képet :) Úgy tervezem megcsinálom reggel az egyik x-epil tesztet. Ha nem felejtem el és nem megyek el kómásan pisilni. Daedalont kellett megint bevennem így estére, úgyhogy tuti nagyot alszom. 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Jó reggelt. 13.Dpo nap, mostani teszt. Elvileg mostantól kezd el majd duplázódni a Hcg

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Szuper! Nekem a mai tesztem is teljesen negatív. De menzesz nincs. 2 nap késés.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: köszi, ha baba van nálad is akkor nem tesz jót ha gyógyszert veszel be, próbálj ki szerintem vmi természetes gyógymódot rá. A hányinger ellen ha jól tudom a gyömbér jó :) milyen érzékenységű tesztet csináltál?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


kiscsillag Gratulálok!Nagyon szép teszt!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Kiscsillag: A doktornő mondta hogy szedjem nyugodtan akkor is ha állapotos vagyok. Csak 25-ös tesztem van. Melyik az, amelyik 10es? :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


A predictor early az tuti, meg a rossman-ban is van. Én netről rendeltem ovutesztel együtt. Csütörtökön megcsinálom az x-epilest még az 25-ös.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


A predictor early 25ös, legalább is amit én vettem. Anyu vett nekem egy digitális clearbluet. De azt max egy hét múlva használom csak ha nem jön meg addig. Még van egy mülleres expect tesztem de ez is 25ös. Rossmanba kellene mennem :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Ah most jött meg ebben a pillanatban :) annyira nem vagyok szomorú, mint vártam, számítottam rá a negatív tesztek után. Új hónap, új remény.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska: Sajnálom! Majd most!!!
kiscsillag gratula!!
Nálam most még semmi! 19 ciklus nap 5dpo. De lehet hogy ez jó, mert eddig mindig volt valami!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@moncsika79:Kihez mész Uh-s átjárhatóságira? Nekem a doki laparoszkópiával akarta megcsinálni (egyelőre jegeltük), de jobban hajlok az Uh-s felé, ha mégis szüksége lenne rá. Ahhoz mégsem kell altatni, meg felvágni.


@kiscsillag201: Gratula :D :D :D




ecsibe
 
 


Köszönöm csajok :)
Molyocska: Új hónap, új remény :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@ecsibe:
Nekem laparoszkópiával csinálták tavaly októberben, s nem bántam meg, sokkal alaposabb, s bármit találnak egyből helyre hozzák! Nálam kezdődő endometriozist is találtak, s nem kellett külön műtetni! 3 pici kb 1,5-2 cm vágás volt az egész!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lolo: És nem tartottál az altatástól?
ecsibe
 
 


@ecsibe:
Nem tartottam, már két epidurált csinált nekem előtte az orvos. Már ismertem!! Utána kicsit rossz volt, émelyegtem, de csak ennyi.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Kiscsillag gratulálok!
ecsibe a Budai meddőségis doki(Szűcs Zoltán)csinálja a magán rendelőjébe!50 000ft
Ez most a leg jobb leg modernebb eljárás!Nem jár fájdalommal,altatással és mégsem teszi ki az ember magát egy műtétnek ami nem biztos hogy muszáj!Persze ha záródás van akkor nincs mese alá kell vetni magam a műtétnek!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@moncsika79: Én is azt olvastam, hogy ez most a legjobb és legkíméletesebb.


@lolo8280: Tudom, hogy ha nagyobb a gond, akkor laparoszkópiával rögtön tudnak is segíteni. De ha meg nincs semmi probléma, akkor feleslegesnek tartom, hogy felvágnak és altatnak. Bár lehet csak én parázom túl.
Mindenesetre remlém, hogy nem lesz rá szükségem. Januárban kiderül.
Köszi csajok :)



 

ecsibe
 
 


@ecsibe:
Nekem nem volt választásom, csak így kezdhettük el a lombikot! De én nem is tartottam tőle,100% bízom az orvosomban! Első gyermekem életét megmentette.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok lányok.
Köszönöm a kedves szavakat. Már jobban vagyok.
Bemásolom nektek amit írtam a naplómba.. Egy kis giccses olvasmány de gondoltam megosztom veletek :)


Néha kicsit tanácstalan vagyok, hogyan kezeljem ami történt. Beszéljek róla minél többet hozzám közel állókkal mert akkor kiengedem ezeket a gondolatokat rossz élményeket? Vagy csak még jobban lehúz a mélybe ha sokat beszélek róla? Vegyem komolyan ami történt, essünk neki keresni az okokat és a praktikákat amivel nagyobb eséllyel kerüljük el a jövőben? És ami szintén nagyon nehéz, kezelni azokat a helyzeteket amikor ismerősi körben gólyahirt hallunk, vagy baba születik, született.


Tegnap folytattam a belemélyülést a tudományba - Aviva, vitaminok, táplálkozás, statisztikák ésatöbbi. A dilemma, az a bejegyzésem kezdőgondolata, ha csak simán pechesek voltunk, akkor mindez felesleges őrlődés. De az esetek nagy többségében az ilyen korai vetéléseknek az oka nem igazán szokott kiderülni. Valamiért nagyon úgy érzem sajnos Marco kora és hogy dohányzik a ludas. A cigit már a múltkor azt mondta, hogy megpróbálja letenni de ez még nem történt meg. Tegnapelőtt ahogy beindult a vetélés újra mondtam neki a dolgot, azt mondta hogy oké elkezdi letenni, de igazából semmi változást nem látok és ez nagyon rosszul esik. Ma este beszélni fogok vele újra erről.


Érdekes egyébként hogy visszafele nem nézek. Persze fáj. Tegnap délután még egyszer elsirtam magam, bár tudatosan csináltam. Betettem Ed Sheeran Little Bump cimű számát és végigbőgtem, kisirtam ami még maradt. Amiért inkább aggódom az a jövő.


Hogyan lehet nem félni hogy 2 után nem ismétlődik meg újra? Az erősödő tesztcsik és az erős tünetek már nem biztositék. Hogy lehet elengedni, kizárni ezt a félelmet? Nem parázhatom végig a terhességemet. És hogyan gondoljak előre? Felkészülve mindenre, és a következő késésnél, az első hetekben nem beleélve magam? Vagy ellenkezőleg, csupa pozitivan, hogy ezúttal minden más lesz és végre minden rendben lesz?


Nehezen kezelem a fentebb emlitett szembesüléseket. A facebook-on újabb és újabb pocakos ismerősök 'te jó ég ő is terhes'. A korosztályomban már több az anyuka mint gyermektelen. Persze az ember tudja, el fog jönni a saját ideje is. De miért nem lehetek olyan szerencsés mint egyesek? Akiknek rögtön összejön, és minden a legnagyobb rendben.


Ekkor aztán jön a gondolat: sejtettem. Sejtettem hogy nem lesz könnyű, hisz a legtöbb korombelinek korombeli párja van vagy egy picivel idősebb. 30-35 éveseknek még könnyű. És habár egy kapcsolat kialakulásakor nem az az első gondolat 'vajon termékenyek leszünk eléggé' mégis eszembe jutott ez de persze hogy lehet ez valaminek is a gátja nem igaz? Ezt a kapcsolatot akartam, vállaltam, vállaltuk. Távkapcsolatként az elején évekig. Nehéz volt, de megérte. És hiába most újra nehézségekkel találkozunk, tudom hogy ezen is túljutunk és nagyon hamar sikerülni fog. Mert ahogy Marco mondta 'megérdemeljük'. Ha visszanézek az életemben amúgy, talán sorra ezt látom. Semmi nem jött hamar. Annak ellenére hogy szuper tanuló voltam, még az főiskolára is csak harmadszorra vettek fel. Éveket szenvedtem egy olyan munkahelyen ahol a képességeim 10%-át sem használtam ki. De ez vezetett el aztán az olasz kalandhoz majd oda ahol most vagyok. És igaz ez a várakozás a magánéletre. Éveken át voltam egyedül rövid kapcsolatokkal sőt kapcsolatoknak nem is nevezném őket, sorra buktak el és én nagyon szenvedtem emiatt. Úgy éreztem valami baj van velem hogy senkivel nem sikerül és öreglányként végzem. Aztán 26 évesen végre megismertem ŐT. Giccses de tudom hogy ez az egész nem a véletlen műve és hogy összetartozunk és a kis szerelmünk gyümölcse is már érkezőben van. Hisz Márai is megmondta :)

“Semmi nem érkezik idejében, semmit nem ad az élet akkor, amikor felkészültünk reá. Sokáig fáj ez a rendetlenség, ez a késés. Azt hisszük, játszik velünk valaki. De egy napon észrevesszük, hogy csodálatos rend és rendszer volt mindenben … Két ember nem találkozhat egy nappal sem előbb, csak amikor megértek e találkozásra … Megértek, nem éppen hajlamaikkal vagy szeszélyeikkel, hanem belülről, valamilyen kivédhetetlen csillagászati törvény parancsa szerint, ahogy az égitestek találkoznak a végtelen térben és időben, hajszálnyi pontossággal, ugyanabban a másodpercben, amely az ő másodpercük az évmilliárdok és a tér végtelenségei között.”
(Márai Sándor: Eszter hagyatéka)


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?