Új privát üzeneted érkezett!

@molyocska:
Szerintem ha van otthon ovu teszted ne hagyd abba, amíg nincs mensi vagy pozitív Hcg teszt :) Én ma 2 óránként járok pisilni, éjszaka 3-szor ébredtem fel, hogy melegem van utána meg fáztam :D Reggel írj majd azért, hogy mi a helyzet.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Totálisan negatív, úgyhogy a helyzet változatlan. Remélem neked erősödött!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: szerintem sikerült hibás tesztet csinálni, konkrétan alig látszott a kontroll csík, kb olyan erősségű volt mint a tegnapi halvány csíkom, a teszt csík része meg ha akarom látom ha nem nem kb. Még 2 napi tesztem van, utána vasárnap úgyis kiderül hogy mi a helyzet.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

 
 

@kiscsillag201: Én egész éjjel azzal álmodtam, hogy reggel pozitív lesz a jóstesztem, de nem így lett. Azért még reménykedek benne, hogy nem jelenti 100%-osan a negatív teszt, hogy egyáltalán nincs baba. 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: napokon belül kiderül, reméljük, hogy van ott bent valaki :) Én 1-2 hete álmodtam dokival, hogy mondta, hogy ketten vannak. Hát nem tudom :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Ikrek? :) én nem tudom mit gondolnék hirtelen vagy hova férnének el bennem :) 54 kiló vagyok :D Ez az utolsó pár nap bizonytalanság a legrosszabb. Jó biztosat tudni, mert akkor lehet készülni vagy babázásra, vagy a következő hónapra :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Nálunk van esély rá, mert mamáék ikrek, de tuti megbolondulnék :D Én ma 6ig dolgozom, holnap meg főzés, takarítás mert nálunk lesz a vacsi, így repül az idő legalább. Te előbb megtudod így is :)
Lolo: veled mizu? Ovu teszteléssel hogy állsz?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Lányok megjartam a nödokit. Hat semmi pozitiv ugyanis nem latott semmit se csak a megvastagodott mehnyalkahartyat.. Azt mondta alig 6 hetesen tenyleg nagyon korai de meg azt is hozzàvève hogy hosszabb ciklusom van tehat a normalhoz kepest meg vagy 4 nap minuszban vagyok, teljesen normalis lehet ez, majd 2 het mulva kb erdemes ujra megnezni.. Hat nem ezt vartam. Igy semmi nagy bejelentes a csaladnak helyette 2 het aggodalom :( :cry:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit: Sajnálom, az 5. hetet betöltötted már nem? Petezsákot azért csak kellett volna látni? Próbálj meg nem aggódni, vagy csinálj tesztet ha az megnyugtat. Tüneted van?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Littlebiscuit: nyugi, két hét múlva majd már biztos lát valamit!
Ovu tesztem két csíkos! Ma este bevetés! Remélem sikerül a képet csatolni! Most hogy rendeltem ilyen ovu tesztet, már napok óta kettőt csináltam, délelőtt és délután, tegnap estin még semmi, ma reggelin halványka, most meg már elég szép! Szerintem ez egy jó taktika!

Legolina: lehet hogy nekünk jót tesz ez a tét nélküli hónap! Persze idézőjeles, hogy tét nélküli!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Reggeli és esti teszt!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Jah s lehetne erősebb is, ha nem iszok elotte! De nagyon szomjas voltam, s vacsora közben elfelejtettem, hogy még tesztelni szeretnék!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lolo: Ez bizony szép pozitív, hődet is méred mellé? Naptár mikorra írta amúgy?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: nem merem, össze vissza alszok, rengeteget éjszakázom, így nem tudom mérni! Ciklus 14 nap, ami pont megfelel, általában 27-28 napos ciklusaim vannak! Ma éreztem is egy picit a szúrkálást.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lányok! Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt! Drukkolok nagyon, hogy mindenkinek sikerüljön minnél hamarabb a babuci :)

szandra0408
 
 


@szandra0408: Viszont kívánom!

És azt is következő ünnepet már mindenki egy új kicsi családtaggal együtt ünnepelhesse! Áldott ünnepeket lányok!


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Boldog ünnepeket lànyok! Én is azt remèlem hogy egy èv mulva már mindannyiunknak egy pár hónapos kis csoda fogja mèg szebbè tenni az ünnepeket.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Boldok karácsonyt mindenkinek! :)
ecsibe
 
 


Boldogságos Karácsonyt Lányok :) Én már most hulla vagyok, reggel óta a konyhában vagyok. Hasam is húzódik, főleg ha emelek meg hajolok :(

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Szeretetben gazdag karácsonyi ünnepeket kívánok csajok! S kívánom, hogy mindenkinek jövőre bővüljön a családja!!! Remélem zebra csíkos teszteket hoznak a mostanában tesztelők!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Kellemes, boldog ünnepeket mindenkinek! Kìvánom, hogy az elkövetkezendő meghitt napok mindenkinél pozitìv tesztet eredményezzenek januárban! :)
marmotka
 
 


Boldog,békés,szeretetben gazdag ünnepeket kívánok!
Aztán szép kétcsíkos teszteket!




Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok! Emlékeztek még rám. Jöttek újak, ezért írok egy-két sort magamról. Szóval a topiknyitó vagyok, meglepetésünkre elsőre sikerült a baba szeptemberben, de sajnos nem fejlődött rendesen emiatt nov. 13-án volt missed ab műtétem a 8. héten.

Azóta volt egy menstruációm 26 napra. Nem tudom mi zavarta össze a férjemet, de a mensi elmúltával épp a következő ovulációm előtt 3 nappal együttlétünk során nem védekezett. Először nem szóltam semmit, szinte biztos voltam benne hogy amiatt lehetett, hogy szept.- októberben védekezés nélkül voltunk együtt. Viszont másnap megint nem védekezett megszakítással. Ekkor már szóltam hogy remélem tudja, hogy ebből baba lehet. Nem tudta hogy még nem lehet próbálkozni. Voltam most hétfőn a 6 hetes kontrolon és ott mondta a doktornő,, hogy minden rendben van a méhemmel, szépen rendeződtek a dolgok, várjunk még egy menstruációt és próbálkozhatunk is. Nem mertem neki mondani, hogy már lehet késő....

A peteérésem ha minden igaz 20-án volt. MI pedig 17-én és 18-án nem védekeztünk. Ebből még bármi lehet. Főleg, hogy olyat olvastam, hogy missed ab után teljesen megújul a méhnyálkahártya és könnyebb teherbe esni. Hát nem tudom..... Szerintetek? Szedjem a folsavat ugye? Ebből még baba is lehet. Pont szilveszterkor lehet először tesztelnem. Kicsit félek. JObban szerettem volna még egy hónapot várni. 

A baj, hogy van egy fogam, ami két napja nagyon fáj időnként. Bevettem már összesen két algopirint és egy flektort. MOst nem fáj, remélem ilyen korán még nem ártottam vele semmit. MIt gondoltok? 


Boldog Karácsonyt Nektek!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok!Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! Igaz nem ősztől próbálkozunk,de még mindig nincs baba...na de ami késik,nem feltétlen múlik. Boldog babavárást kívánok mindenkinek.
Andi
andrenoci
 
 


@ecsibe:
Boldog Ünnepeket kívánok neked is! :)
andrenoci
 
 


Jó reggelt lányok,
Andrenoci: Üdv köztünk :)
Caroline: jó hallani felőled, reméljük a legjobbakat.
Molyocska: Van vmi fejlemény?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@caroline4:
Szia! Jó h van ez a csopi, csatlakoztam én is. Várni a legnehezebb csak ezt tudom biztosan. Mi már eljutottunk arra a szintre, h a várakozás nem téma. Neked szólva,így h ekkor voltatok együtt, még mindig 50-50% h baba lesz. Szerintem a gyógyszertől semmi baja nem lehet a magzatnak ha van.Mi is túl vagyunk az ehavi pén és úgy csináltam mindent a mai napig is mint máskor.
andrenoci
 
 


@kiscsillag201:
Köszönöm :)
andrenoci
 
 


Velem minden rendben. Hányingerem van még, menzeszem még nincs. Viszont eljegyzés volt szenteste, úgyhogy van okom boldognak lenni! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Gratulálok! Mióta késik? mikor tesztelsz?

szandra0408
 
 


@szandra0408: Elvileg ma van a napja, úgyhogy szerintem vasárnap előtt semmiképp, addig akármi lehet. Köszönöm szépen! :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: Nagyon nagy Gratula :) Reméljük vasárnap 2csíkos tesztel jelentkezel be :) Vasárnap nekem is kiderül.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


drukk mind aa kettőtöknek!

szandra0408
 
 


>@andrenoci: Üdv itt is ;)

Molyocska, nagy gratula az eljegyzéshez :-)
Kiscsillag, akkor vasárnapig kettőtöknek megy a drukk!
ecsibe
 
 


Andrenoci üdv köztünk!
Molyocska gratulálok,sok boldogságot és mellé egy 2 csíkos tesztet!
Nálunk új remények kezdödtek,elkezdtem höt is mérni a hét elején,mert lesz most egy hónapom mikor tudom majd rendesen mérni.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Molyocska gratulálok! :) Hát még ha ezt megkoronázzátok egy pozitìv teszttel :)
Kiscsillag, drukkolok Neked is!
Caroline, ne aggódj! Az a baba tudni fogja hogy jönnie kell vagy sem!
marmotka
 
 


Kicsit már kezdek izgulni, ti a helyemben mikor tesztelnétek? Amúgy menstruáció előtt hol helyezkedik el a méhnyak? Én nem igazán érem el, magasan van. És 3 napja elég sok folyásom van, kb mintha ovulálnék csak másmilyen az állaga. 

A jóstesztelést viszont befejeztem, azzal nem akarok foglalkozni. Van kettő x-epil tesztem meg egy predictor early. Reménykedem, hogy nem jön meg.

Ma vajaskenyeret ettem hideg tejjel, semmi más nem ment le, szép kis ünnepi menü mondhatom. Viszont ha nem baba okozza a "gondokat" akkor komolyan el kell gondolkodnom egy teljesebb kivizsgáláson.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: A folyás nálam is megvan, most estére nem is kevés, a kajánál mellék ízt éreztem, többiek szerint semmi. Ma reggel elhasználtam az utolsó ovu tesztet, volt 2. csík halványan, ma volt a 10. Dpo a késői ovu miatt.
Szorítok magunknak :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nekem a harmadik gyermekemnél a 12. dpo-n mutatta ki a teszt legelőször haványan. De inkább a 13. dpo vot akkor értékelheztően pozi. 

A missed abbal végződő idei terhességemné a 9. dpo-n már pozi vot a tesztem. Halványan, de egyértelműen.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@andrenoci:
Üdv köztünk!!

Molyocska, kis csillag szorítok!!Üdv molyocska GRATULA az eljegyzéshez!

Caroline, ha a doki mindent rendben talált, akkor, ha most összejön, akkor sem kell már aggódni. A babának ilyen korai szakaszban még nem árthat a gyógyszer, mert még nincs köldökzsinór!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok.
Boldog Karácsonyt Mindenkinek.

Minden nap olvaslak titeket és alig várom hogy tavasz legyen és végre próbálkozhassunk. A mai napom nagyon nehéz volt lelkileg. A szüleim vállnak plusz az a tudat, hogy ha február végén lett volna a babócánkbak szívhanga akkor egy 2 hónapos csöpség is itt lenne most velünk. Lehet kicsit giccsesnek hangzik de vettünk neki egy szép kis karácsonyfa díszt ami mindig is velünk lesz.
Littlebiscuit gratulálok a pozitív teszthez. Ne aggódj nekem január végén amikor az 5. hétben voltam alig találták meg a petezsákot UH-n. Ha nem kitartó a doki nem biztos hogy megtalálja.

Remélem sokan jöttök majd 2 csíkos tesztel és tavasszal csatlakozhatok én is ehhez a táborhoz.

Bocsánat hogy ilyen vegyes hangulatú lett ez a bejegyzés.

Még egyszer boldog karácsonyt.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 



Csajooook jól látom? :D Nemvárt előtti nap, 11. DPO megérte inni a gyógyteát (remélem)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:

Szerintem jól látod!!! :) Ez szuper! Szerintem nekem meg fog jönni. Ma reggel full negatív volt a tesztem.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Köszönöm :) Remélem erősödni fog. Milyet csináltál?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Megcsináltam a predictor earlyt mert sokan szidták hogy sokszor állpozitív. Hát nekem nem! Kicsit azért szomorú lettem. Nem is tudok aludni 5 óta :)

A tiéd milyen? Biztosan erősebb lesz. A halvány pozitív az már pozitív!!! Gratulálok főleg így a nemvárt előtt már! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Kiscsiag! És még csak nem is nagyon halvány! Nagyon örülök!!! (Milyen teát ittál? :))
marmotka
 
 


Köszönöm, fastest-ről rendeltem, 10es teszt ez, de van x-epilem is azt majd hétfőn lövöm el szerintem. 14 napig cickafark (vagy ovuig) utána meg palástfű (azt még holnap iszok) azt is 14 napig kell elvileg.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:

Azért jó, hogy van kinek örülni megint!!! :) biztosan nagyon jó érzés lehet!

Én nem tudom merjek e reménykedni még. Hallottam, hogy volt akinek csak a nemvárt elmaradása után több nappal lett pozitív a teszt.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?