Új privát üzeneted érkezett!

Jo reggelt lanyok! Annyira sajnàlom hogy egyelöre magamra maradtam az örömhirrel :cry: olyan jo lett volna sokan együtt gòlyàs hirekkel varni a Karacsonyt. De én drukkolok nektek nagyon hogy az aktualis ciklus legyen a nyerö!
És ime a ma reggeli tesztem (xepil csik a felsö a szerdai stick).

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Mi attól még örülünk nektek! Mindenkinek eljön majd a maga ideje, és mindig lehet majd örülni valakinek :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 

 
 

@littlebiscuit:
Szép :) Remélhetőleg közülünk csak lesz még babás ebben a hónapban :)
Babyfever, Moncsika: Veletek mi van most? Meg mindig semmi?
Kari fát beszereztem, megyek főzök csajok :) Jó hétvégét mindenkinek, pihenjetek rá a karira

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Így van Molyocska! :) Nagyon szép a teszted Littlebiscuit!! Most már aztán nyugalom és pihi! :)

Kiscsillag, jó vagy! :D Én ma fogok ajikat csomagolni sztem, de előbb fodrász, mert azt is megérdemli az ember lánya. :D

Én hajnalra elég erősen begörcsöltem, aztán meg is jött, de eddig még nem olyan erősen, ami a görcsöt indokolta volna. Remélem kitisztulok rendesen.
babyfever2016
 
 


Én újra barnázok,el vagyok keseredve a 18 nap miatt:(
Nem tudom mi van progeszteron hiány?

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin: Hány napos a ciklusod?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Oktoberi 30,Novemberi 26 most tartunk 18nal...A ciklusom elso felében a 12 napig ittam a teát,azóta nem.Mondjuk egyelőre csak barnázok.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin: Palástfű teát nem iszod? A ciklus 2. felében az kell elvileg. Nagyon korai szerintem még a barnázás, máskor is szoktál mensi előtt?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nem eddig nem volt ilyen.Elkezdtem a második felében inni a palástfüvet,de görcsölgettem,így abbahagytam.Lehet nem kellett volna.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Én ma elkezdtem az ovuteszttel a jóstesztelést. Nagyon nagyon halvány második csík, 23. ciklusnap. Kíváncsi vagyok nagyon, fog e erősödni, el fogom tenni őket minden nap. Még nem fotóztam le, mert lehet nem is látszana a fényképen, annyira halvány :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Jó reggelt csajok,
Krystin: az első 2 nap én is görcsöltem kicsit tőle de azóta nem, már 1 hete ezt iszom.
Molyocska: Az szuper :) Nekem ez még csak a 22. ciklusnap,de mivel a 16. napon volt ovum én legkorábban szerdán tudok elkezdeni jóstesztelni. :) képet várunk azért :)
Többiek? Ki hogy van?
Moncsika: még mindig semmi?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Megpróbálta párom lefotózni a fotós gépével, de tényleg annyira halvány, hogy szabad szemmel alig látható. De ő is látja! :) Remélem pár nap múlva erősebb lesz. Beragasztottam egy füzetbe, majd időrendbe ragasztom hozzá a többit. 

Nagyon várom a karácsonyt, ezért is :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: Hajrá :) Mikorra nem várod?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Átszámoltam, ha pontos a ciklusom akkor december 25-re nem várom. A kérdés az, hogy mennyire lesz pontos így a gyógyszer abbahagyás után. De szerintem csinálok tesztet azért aznap. Hátha... :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Ha addig minden nap csinálsz jóstesztet és erősödik akkor érdemes tesztet csinálni aznap, de 1-2 nap késést szerintem várj meg azért.
Krystin: Hogy vagy?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok! Ahogy nézem izgi lesz az ünnepek alatt!! Remélem csíkos tesztekkel lesz teli!! Én ma kezdem az ovu tesztelést, elvileg 23-24 környékén lesz! Remélem a teszt is úgy gondolja, extra érzékenyet rendeltem!
Legolina Te tesztelsz ebben a hónapban?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lolo: Az szuper, így legalább elterelődik a figyelmed is róla, remélhetőleg összejön a baba így ünnepi hangulatban :) Várjuk a híreket ovuteszt kapcsán is.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Nehezen bírom kivárni. Olyan hányinger gyötör. Émelygek folyamatosan. Él bennem a remény, hogyha minden eredményem tökéletes, akkor talán van esély, hogy babás vagyok. :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Nekem ma megjött.Ez van.Majd újra iszom a teát.Amúgy elég rosszul vagyok,fáj a fejem egész nap(ezen nem segít ,hogy reggel óta útonvagyunk),ráadásul olyan vagyok mint akit összevertek bármennyit tudnék aludni.Rég voltam ilyen rosszul.Remélem nektek sikerül csajok!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sajnálom Krystin :( Nagyon korán jött meg nem?
Littlebiscuit: ovu utáni hányadik napon volt neked az a "folyás " jellegű érzés?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Krystin nagyon sajnalom :-( de ne csüggedj mindjart jön a következö termékeny idöszak.
Kiscsillag, nekem ebben a honapban a ciklus masodik felének a felénél (jol megfogalmaztam :D) volt egy nap hömérséklet leeses, ezen az esten durva szuros görcsöles kb 10 percen at majd itt kezdödött egy 3-4 napig tarto nagyon sürü feher folyas.. mikorra is nem varod?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit: Nekem ma kezdődőtt a folyás, dec 27. Pont egy hét múlva :) apróbb szúrások vannak jobb oldalt. Köszi a gyors választ :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag akkor ezek szuper jelek lehetnek ;-) talan egy évzàró golya? szurkolok!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Hát remélem :) 1 hét múlva kiderül, vagy jó hír vagy rossz lesz.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Hát lányok nekem mégmindig nem jelentkezett a menszi!Két napja fehér valami van!Kedden szerintem tesztelek és hívom a dokit!Terhességnek semmi jelét nem érzem!
Képzeljétek pénteken18:50- kor meglett a barátnőm kisbabája!Vajúdásnál bent voltam,a baba születésénél pedig apuka volt bent!Nagyon nagy élmény volt!
Molyocska nagyon szorítok neked pozi legyen a teszt karácsonykor!Szép ajándék lenne!
Littlibiscuit hogyvagy?Tünetek?
Moly

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Moncsika köszönöm kérdésed jok vagyok. Ami a tüneteket illeti semmi komoly egy kis mellfeszülés elkezdödött par napja. Méhtàjékon furi húzódàs érzés néha. És erös fàradtsàg ez tart. Kicsit néha aggodom egy kimeritöbb nap utàn (mint a mai) hogy majdcsak nem eröltettem túl magam - mart olykor azért erzem alhas/deréktàjt hogy jajj :-)
A feher folyas egyebkent irtam epp Kiscsillavnak is, nekem is volt, nagyon sok, olyan 3-4 napon at kb a nem vart elött egy héttel szoval drukkolok hogy jo jel legyen :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nekem a ma reggeli ovum semmivel sem erősebb a tegnapinál. Majd kiderül úgy is nemsokára mi a helyzet. Azért csinálom minden nap.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok! Olvasom, hogy sajnos többünknek megjött a múlt héten :( Sajnálom, aki ìgy járt, de talán tényleg az ünnepek alatt :) Én most már pozitìvabb vagyok. Úgy néz ki ma el is múlik, örülök hogy helyreáll a ciklusom és indulhat az újabb hónap :) Rájöttem utólag nézegetve, hogy nem is számìthattam másra, mert pont ovu előtti napon voltam a dokinál és aznaptól három napig nem voltunk együtt. Majd most :)))

Littlebiscuit mikor is mésh dokihoz? Most az ünnepek előtt, ha jól emlékszem?
marmotka
 
 


Marmotka: Ez a beszéd :) Ovutesztelsz ebben a ciklusban is? Hődet méred?
molyocska jobban vagy?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok, ki hogy van? Én ma elkezdtem az ovu tesztet de még semmi, de még van pár nap az ovulációig papír forma szerint!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@kiscsillag201: Sajnos még mindig tart a hányinger. Most már kicsit izgulok is, hétvégén kiderül, hogy jön e a nem várt. Mindenki kérdezgeti, hogy állapotos vagyok e, ahogy észreveszi rajtam a tüneteket (családban). Drukkolok neked is! :)



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Hát csajok én olyan fáradt vagyok, pedig kialszom magam, és mégis délig ásítozom, estére meg majd leragad a szemem...:D
Molyocska: Már csak 4 nap, remélhetőleg holnapra erősödik a teszt is :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nekem ma délelőtt megjőtt!Hívtam is a dokit az átjárhatósági miatt és január 7.- ére kaptam időpontot!Remélem a szeretet ünnepén többen babásodtok!Szorítok mindenkinek!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Szepjoestet lanyok!
Marmotka igen köszönöm kèrdesed szerdan megyek a vizsgalatra. Nagyon izgulok.. Ma volt egy kis panikolasom utaztunk haza es a repülön egyszer csak ràmjött hirtelen hogy nagyon kell pisilnem. Aztan mire szabad lett a mosdo, nem sok egy 5 max 10.perc volt, màr szinte görcsölt az alhasam. Alig birtam felkelni.. Aztan persze rendezödött, elmult, de nagyon rossz volt. A melleim nagyon feszülnek mostmar..
Remèlem mindannyiotoknak akik ovulacio közeleg hamarosan egy szuper pete kèszül odabent es el is kapja öt majd egy stram katona :D
Kiscsillag neked extra drukk hisz közeleg az idö :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jó reggelt csajok, csináltam ovutesztet, jóstesztként éééés haloványan van 2. csík :D 24. ciklusnap
Moncsika: Sajnálom, hogy megjött :(
Már csak 2 munkanap ( már akinek tudom) de már sokszor alig tudom elviselni az ügyfeleket :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Az nagyon jó! Nekem egyáltalán nem erősödött a csík, úgyhogy lehet fel is hagyok vele aztán lesz, ami lesz :) Most már úgy is max egy hét és kiderül. De azért nehéz a várakozás, így hogy már másfél hete egyedül vagyok itthon. Párom még 24én is dolgozik délig.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: nem pénteken van a nemvártad napja? Nekem ilyen, 8.DPO nap.


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Nekem még ilyen sem! :( Elvileg péntek, de nem tudom mit gondoljak. 12-én volt PÉ, úgyhogy ha ahoz hozzáadunk 14 napot, akkor szombat lenne a nemvárt, majd kiderül. Nem tudom mennyire higyjek a jóstesztnek, vagy ne reménkedjek :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Kiscsillag szoritok hogy a HCG is ilyen legyen pàr nap mulva! Molyocska szerintem ne aggodj ez csak LH teszt soha nem tudni.. majd hétvégén a HCG!! Csak pozitivan!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@molyocska:


http://www.pocaklako.hu/terhesseg-jelei ... ios-teszt/

Littlebiscuit: Én is remélem :) Te hogy vagy? Megjöttek már a terhes tünetek?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon drukkolok a most nem várósoknak! Olvasgatlak Titeket, de nekem mesélnivalóm most nem sok van, a ciklusom negyedik napján járok. Lassan elkezdek ovutesztelni, aztán szilveszterkor baba-gyártás a program. :)))

Nagyon kellemes, érett petesejtes, sokat akciózós, beágyazódós, két csíkos tesztes ünnepeket kívánok Nektek! :)
babyfever2016
 
 


@kiscsillag201: Úgy tervezem, hogy igen! Csak fel kell szerelkeznem ovuteszttel :) De most figyelni fogok, amint egy picit elkezd emelkedni a hőm, időben elkezdem a tesztelést. Mérem minden reggel, most szépen lent van 36.1-36.4 között. Elvileg jövő hétvégén lesz ovu. Neked nem is olyan nagyon halvány az a jósteszt  Drukkolok!


@molyocska: Remélem Te is kétcsíkos leszel! Türelem, ezt a néhány napot már fél lábbal is :)


@babyfever2016: Hasonló jókat Neked is! Én hatodik ciklusnapon vagyok, januárban majd együtt izgulhatunk 







marmotka
 
 


Sziasztok, kicsit eltűntem mostanában, de rengeteg dolgom van, és még holnap is dolgozom... 
Ebben a hónapban nekem ugye kimarad a stimuláció, de spontn próbálkozunk, csak foglamam sincs, mikor kéne :D Még sose figyeltem korábban az ovulációm, asszem van valahol egy doboz ovulációs tesztem.
Tegnap együtt voltunk a férjemmel, most meg görcsölgetett picikét a bal oldalon (múlt hónapban a jobb oldalon voltak a petéim), talán most lehet peteérésem, de nem tudom. Lehet hogy csinálok mindjárt egy tesztet. Később nem tudok, mert megyünk el itthonról...
Szóval nekem most nem túl sok az esély, de ki tudja, eddig is ilyen semmilyen módszerrel lettem mindig terhes, talán sikerül :) 
Teszetelni majd csak akkor fogok, ha késik, bár fogalmam sincs, mihez kéne most viszonyítanom, mármint milyen ciklusidővel számoljak.

Nem tudok most visszaolvasni, bocsáanat.
Remélem mindenki jól van!!!
legolina
 
 


@legolina:Lehet, hogy most összejön stimuláció nélkül! Talán ha az ember úgy fogja fel, hogy "á, most nincs sok esèly", akkor könnyebb :) Nagyon drukkolok Nektek is!
marmotka
 
 


Marmotka: Nekem ovukor leesett 36-ra a hőm, és utána ment fel :)
Vasárnap kiderül remélhetőleg :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Babyfever: Hasonlókat Nektek is :) Ahogy látom sokan lesztek szilveszterkor babagyártók, remélhetőleg lesz is eredménye :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


kiscsillag201: Én is ez alapján álltam neki a jóstesztelésnek, pedig már a 25. ciklusnapom van. Lehet az is baj, hogy egy éjjel 2-3szor is mennem kell pisilni. Ez nem zavarhat be?

Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat! :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: elvileg ha felkelés előtt 2-3 órát kibírod és nem iszol, eszel akkor nem zavar be. Hődet nem méred? 3 nap alatt erősödnie kellene, azt írja mindenhol, hogy nem szabad abba hagyni, mert csak úgy látszik ténylegesen. Kíváncsi leszek a holnapimra.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Hőmet soha nem mértem, így arra nem tudok alapozni. Még azért reggel megpróbálok egy tesztet csinálni. Viszont a hányinger immár másfél hete tart. A Te teszted sokkal bíztatóbb :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?