Új privát üzeneted érkezett!

Ecsibe: veled mizu? Rég hallottunk felőled.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Igen, kicsit eltűntem, mert nagy az évvégi hajtás. De olvastam a híreket és mindenkinek nagyon-nagyon szorítok. Meg voltunk kivizsgáláson párommal, ez a 7. hónapunk. Kicsit ezért talán lazábban vettem ezt a hónapot. Amúgy már nem várom. Eddig nem is jött. Holnap tesztelek.
Furcsaság, hogy nem nagyon van mesis görcsöm. Viszont tegnap volt egy kis folyás, akkor azt hittem meg is fog jönni, de azóta se semmi. Meglátjuk.  A hírekkel mindenképpen jelentkezem és izgulok értetek!!!

ecsibe
 
 


Hát lányok nekem is ez a szitu mintbabyfevernél!Mensi nincs,negatív teszt és néha has fájdogálás!31. Nap!Annyi hogy én hőt nem mérek!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

 
 

Ecsibe szorítok akkor :)
Moncsika: Neked is kitartás. Van rá esély hogy volt későbbi termékeny nap amikor osszejohetett spontán?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Moncsika, Babyfever, Ecsibe: izgulok értetek, remélem mind babásak vagytok! :)

Littlebiscuit: tegnap 36.5 volt a hőm, előtte 36.8, szóval nem olyan hirtelen van a leesés. Viszont csak az első csipogásig szoktam mérni. Ma viszont ezután az alcsony után mértem még egyet (kb. 1 óra múlva) és azt hagytam tovább. Fel is kúszott szépen lassan. Amikor beértem a munkába, rámtört a most jött meg érzés. Rohantam a mosdóba, egy nagyon halvány világosbarna folt a tisztaságin, wc papíron nem látszott semmi. Azóta már kétszer elrohantam ugyanilyen érzés miatt, de semmi. Mi lehet ez? Nagyon nem szeretném, hogy megjöjjön :(
marmotka
 
 


Marmotka: az lehet beágyazódás :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:12 dpo-n? Nem túl késő az? Legyen igazad egyébként :)
marmotka
 
 


@marmotka: ezt most találtam :D


Ezt követően 7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, és a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás. Innentől kezdve már lehet HCG a véredben. Ha a ciklus kezdetétől fogva mérted a testhőmérsékletedet, akkor most azt tapasztalhatod, hogy megemelkedik a testhőmérséklet.

3. A beágyazódás 5 napig tart, tehát a 12. napon fejeződik be, innentől kezdve rohamosan nő a HCG mennyisége és a 14. napon már kimutatható a vizeletből is (ha rövidebb a ciklusod, akkor már 1-2 nappal hamarabb is). A baba ekkor már 0,5 mm-es.



Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Juj :) Na jó, nem szabad beleélni magam semmibe. :) De akkor ahogy Littlebiscuit mondta, hétvégén már tesztelhetek. Ha valami van, látszani fog. Kìváncsi vagyok, holnap milyen lesz a hőm.
marmotka
 
 


Köszi a biztatást Csajok, egyelőre nem jött meg, de ha nincs baba, akkor remélem legkésőbb holnap megjön és lehet kezdeni az új hónapot. Vigyor
Moncsika, akkor mi egy cipőben járunk, kitartás! Ecsibe, az jó jel szerintem, ha nem görcsölsz, nagyon drukkolok!
babyfever2016
 
 


Marmotka: szerintem azért várj meg egy kicsit a teszttel, mert ha negatív még (idő előtt csináltad) akkor csak csalódás lesz.
Babyfever, Moncsika: írjatok ha van hír, szurkolok nagyon :)
Molyocska: megvan az eredményed? Hogy vagy?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Jaj lányok, mostmár rózsaszìn! Félek hogy meg fog jönni, azért esett le reggel a hőm. Jaj nem akarom, nem akarom :(
marmotka
 
 


@marmotka: Nekem is úgy néz ki, hogy megjön. Voltam délután pisilni. Törléskor rózsaszín volt. De azóta semmi. És még mindig nem görcsölök. Lehet a barátcserje miatt nincsenek görcsök? Az mondjuk nagyon jó lenne!


@babyfever2016: Szorítok, hogy ne jöjjön meg Neked, és pár nap múlva pozitívat tesztelj!


 

ecsibe
 
 


@marmotka:
Kitartás! Drukkolok!
Én várom a postást hogy hozza a teszteket, de nem akar ide érni!
Kérdés: valaki kúra szerűen evett már Goji bogyót? Azt olvastam hogy rengeteg más pozitív hatása mellett régen gyermektelen pároknak javasolták fogyasztani, hogy megfoganjon a csoda! Gondolkodom,hogy elekzdem enni, a csokinál csak jobb lehet!!!
Jah babások, napi 3 szem datolya, kismamáknak ajánlott. Ez is természetes segítség a szervezetnek!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok! Nem tudtam elérni telefonon az orvosom. Holnap délre megyek ki. Szédülök azóta is sajnos.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Lányok, ne vegyetek karácsonyi, PIROS mintás wc papírt! Egy jó tanács tőlem, aki nem gondolta végig a dolgot időben. :D
babyfever2016
 
 


Babyfever: Ez jó :D addig papírtőrlő vagy zsepi ha nem akarsz szívbajt kapni :D
Marmotka: nem korai neked a megjövetel? Hőd mennyi?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Én így jártam a lila Zewával
Ráadásul be is vásároltunk belőle.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Lányok, megjött :( 30 nap. Örülnöm kéne legalább annak, hogy kezd helyre állni a ciklusom-úgy látszik kezd hatni a barátcserje. De elég szomorú vagyok.
Babyfever, Moncsika, Ecsibe, mostmár magamért nem kell izgulnom, ìgy megy minden drukk Nektek!!!
marmotka
 
 


Marmotka: Fel a fejjel, tudom nem könnyű, de legalább ennyi hatása van a barátcserjének. Új hónap, hátha szilveszterkir, kicsit felszabadultabb hangulatban összejön a babóca.
Többiek?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Aranyosak vagytok hogy így szurkoltok!Nekem egyenlőre nincs változás!
Marmotka sajnálom hogy megjött de legalábbrendeződik a ciklusod!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@marmotka:
Sajnálom, új ciklus, új lehetőség!!
Sajnos nem ért ide a postás a tesztekkel!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Ki hogy van? Remélem senki nem járt úgy mára, mint én :)
Littlebiscuit, mikor lövöd el a következő tesztet?
marmotka
 
 


Jó reggelt!
Én nem tudom mi van. Tegnap volt az a kis rózsaszínes barnás folt. Meg még egy nagyon kicsi barnás, de nagyon világos barnás valami. Aztán ennyi. Azóta se semmi. Nem tudom, hogy reméljek-e vagy sem 
Görcsölni nem görcsölök. Néha nagyon-nagyon picit, de nem olyan, mint szokott lenni. Szóval foglamam sincsen. Most várakozó állásponton vagyok. Meglátjuk. Ha me sem jön rendesen meg, akkor tesztelek.

Többiek? Babyfever? Szorítok! És felejtsd el a karácsonyi WC papírt 
ecsibe
 
 


Ecsibe: na ez jó hír legalább, reméljük, hogy nem jön meg :)
Krystin, molyocska veletek mizu?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!

Babyfever hát ez nagyon vicces. Valóban nagy csapás lehet a papirt vizslatni hogy ez most ugye csak a minta :D
Ujdonság??
Moncsika?

Marmotka, nagyon sajnálom. De igen, vedd úgy szuperül igazodik már most a ciklusod. Innentől kezdve csak nőnek az esélyek!!

Ecsibe mikorra nem várod?? Szurkolok hogy beágyazódás legyen az a tegnapi valami :)

Igen, én még holnap ellövöm az utolsó tesztecskémet.
Már most picit kedz feszülni a mellem is - már hiányoltam :D Fáradtság az durván jelen van.. Jah és fázok a 37,3-as hömmel folyamatosan. Igy állunk most.
Azt gondoltam az egyértelmű pozitiv tesztnél vége az izgalmaknak. A fenét. Erősebb csikot akarunk. Ugye nem méhen kivüli. Mi ez a görcs? Most miért nem fáj még a mellem? :D :D őrület :D


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Tegnapra nem vártam. Soha nem szoktam előtte barnázni. És ilyen sem volt, hogy egyszer van valami, de éppen hogy, aztán meg egy egész napig semmi. Nálam peteérés után szárazság, aztán egyszercsak megjön. Nem tudom. Remélem nem a barátcserje kavart be. 

ecsibe
 
 


Most indultunk ki,remélem nem lesz sehol dugó vagy baleset.
Éjjeli törlésnél volt nekem is egy kis rózsaszínes folt,reménykedek hogy ez jó jel.Kicsit bennem van a para nehogy megjöjjön bár az elöző két ciklusom jó volt,nem volt semmi baki,de még azért félek.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Csajok nekem szurkál jobb oldalon reggel óta, pedig ez még csak az ovu utáni 4. nap. A hőm szépen felment 36,8-ra végre :D
Krystin: jó utat és jó pihit nektek :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Köszi!
Hát a pihi még odébb talán alszok egy keveset a kocsiba ha tudok,de tegnap délután 3 óta fenn vagyok és majd csak este tudok lefekudni aludni.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Én most várok a rendelőben. Tegnap este fél órán keresztül menstruáció szerű görcseim voltak. Nagyon hányingerem van azóta is. Alig bírtam ki a 20 perces utat az orvosig. Nemsokára remélem kiderül mi a helyzet.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Kíváncsi vagyok,remélem jó hír lesz!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok Csajok, Krystin jó kikapcsot! :)

Ecsibe szerintem ez jó jel, legalábbis bizakodásra ad okot, nagyon szurkolok!
Kiscsillag hamarosan Te következel, reméljük Littlebiscuit példáját követed! :)

Marmotka, úgy tűnik én csatlakozom hozzád, mára leesett a hőm és érzem is, hogy itt van a küszöbön.
Szerencsére nem csalódtam különösebben, mert éreztem, hogy ez amolyan menzesz előtti nyűglődés volt. Most várom ezerrel, hogy tényleg megjöjjön, aztán jöhet a szilveszteri baba-gyártás. :D

Moncsika, veled miújs?
babyfever2016
 
 


Babyfever: Ez a jó hozzá állás a dologhoz, és tuti, hogy szilveszterkor sikeresek lesztek :) Nekem meg 9 napom hátra van, de legyen igazad :D
Molyocska: Várjuk a híreket.
Moncsika: Nálad mizu?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Minden eredményem 100%-osan tökéletes. Pihenjek sokat és szedjek B6 vitamint. Okozhatja kimerültség de korai terhesség is, ha érzékeny vagyok rá. Röviden ennyi :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: Ha terhességre gyanakszik hogy-hogy nem csinált Hcg tesztet is? Akkor pihenésre fel, már ha lehet, így karácsony előtt :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Babyfever, tényleg jó hogy ìgy fogod fel! Ma már én is kicsit pozitìvabb vagyok. Csak a hasam ne fájna annyira. Párom is csalódott volt, hogy megjött. Aztán elpoénkodta, hogy ìgy kénytelen venni nekem valami más ajándékot karácsonyra :)

Molyocska, bìzzunk benne hogy ott van az a baba! De tényleg miért nem csinált a doki egy tesztet?

Ecsibe, mi a helyzet azóta? Remélem nem jött meg!
marmotka
 
 


Mondtam neki hogy 3 hete nem szedek gyógyszert. Jövő héten csinálok úgy is tesztet. Nem tudom, hogy egy falusi rendelőben van e erre lehetőség egyáltalán.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska azért jó tudni hogy minden redben. Szerintem nagyon korai lenne még a teszt azért nem csinált, hisz (ha jól rémlik) még egy hete se volt hogy ovuláltál. Innentől még egy hét hogy tesztelj szerintem.. Szoritok!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Babyfever ugy sajnálom. Nagyon leesett a hőd? tuti veszett a hónap? Amugy, emlékszem hogy eleinte irtad hogy januártól kezdenétek csak előrehoztátok. Szerintem csak ragaszkodik  abébi az eredeti tervekhez és majs most jön :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: 36,4-re esett le, nem baba-barát hő. :) De ari vagy, szerintem is jönni fog, eddig gyakorolgattunk, most már elég volt a fópróbákból. :)

babyfever2016
 
 


@babyfever2016:
Sajnálom, hogy leesett a hő!! Az ünnepek alatt biztos nem lesz Idő ezen izgulni, így talán mindenki egy kicsit lazábban tud a dolgokhoz állni. Hátha így gyorsabban múlik majd az idő.

Molyocska remélem már jobban vagy, s baba lesz a háttérben.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Jobban nem vagyok, de azért reménykedem. váltottam daedalon tablettára. Terhességi teszttel be vagyok tárazva, van 2 csík x-epile, egy predictor early (bár erről azt hallottam sokszor ad fals pozitívat) és anyukám azt mondta karácsonyra vesz nekem egy digitális clearblue tesztet. Már csak abban kell reménykedni, hogy használnom is kell majd.

Viszont ha megjön a nemvárt, akkor még táncolunk meg bulizunk egy jót szilveszterkor! Akkor sem keseredünk el. Remélem mindenki jól van. Én már nagyon várom az ünnepeket, teljesen lázba vagyok. Tegnap becsomagoltam az ajándékokat, ma megvettük a fánkat is :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Nálam eldőlt. Most már rendesen megjött. Nem tudom mi volt ez.

@molyocska: Jobbulást Neked. Itt a hétvége, pihenj sokat.


@kiscsillag201: Te vagy akkor most következő ebben a hónapban? Izgulok és szorítok!!!







ecsibe
 
 


@ecsibe:
Sajnálom, most engedd el, jönnek az ünnepek, jó kis figyelem elterelő! Aztán új év tele új lehetőségekkel!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@ecsibe:
Sajnálom, most engedd el, jönnek az ünnepek, jó kis figyelem elterelő! Aztán új év tele új lehetőségekkel!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Ecsibe: Molyocska és Én 27.-e. Ma napközben szurkált párszor jobb oldalon, nem tudom mi lehet mert ez még csak a 4.dpo nap. Sajnálom, hogy megjött. Reméljük hamar elmúlik és szilveszteri fogantatás lesz :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Úgy látom,ez nem a mi hónapunk csajok,most vettem észre hogy elkezdtem barnázni,ami nagyon nem jo hír.Még csak a 17.napon vagyok a ciklusban...
Ez eléggè elkeserített,mondjuk szerencsere felkészültem.
Akiknek még nem jött meg megy a drukk,titokban én is reménykedek még picit,de nemtudom minek.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Ecsibe sajnálom, de tudod, legkésőbb március!
Köszi Lolo, egyelőre nem jött meg, egy kis barna volt, de gondolom ezek után holnap már tényleg megjön.
Nekem ma céges évzáró volt, és nem átallottam jól érezni magam, csak mert megérdemeljük. :)

babyfever2016
 
 


Nekem még mindig nincs menszesz"Kiváncsi leszek mikor lesz!A barátnőm ma megszült,most jöttem haza a korházból!Vajúdáson bent voltam de a baba születésénél apuka!Nagyon jó élmény volt,nagyon cuki a baba!
Látom lányok eddig sokunknak nem szerencs3s ez a hónap!Új év új remények!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?