Új privát üzeneted érkezett!

Krystin akkor te pont kari környékén nem várod?
Molyocska: nekem is dec 27 a nemvárt, nekem 4 napon keresztül volt haloványka és vasárnap estére ilyen erős.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Ha megmarad a 26 napos ciklus,és tényleg akkor volt ovum.(most a héten majd meg tesztelek,ha nem lesz pozi akkor akkor volt.)
De szerintem én is ellövök majd egy tesztet karácsonykor,úgyis 15-ös érzékenységüm van.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@kiscsillag201: Ebből is látszik mennyire különbözőek vagyunk mi nők. Terhességi tesztem amúgy nincs is itthon, majd szerintem karácsony előtt veszek azért, hátha, meg nem romlik. Azt meg nem bírnám ki, hogy késik de az ünnepek miatt nem tudnék tesztelni.

Ti milyen terhességi tesztet használtok, javasoltok? Melyiket éri meg megvenni, és hol? Köszi :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 

 
 

Mi meg pont aznap megyünk Prágába amikorra nem várom, szóval csomagolok tesztet is meg betétet is :D Nekem is van otthon 10és érzékenységű, meg 25-ös x-epil tesztem. Az ovu tesztel is lehet a 9. DPO-tól jós tesztelni elvileg regge. Hátha.
Krystin: hődet méred?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Na akkor nektek emlékezetes lesz ha sikerül 
Inkább megvárom a karácsonyt,nem askarok a jóstesztek után csalódni.
Nem,mivel 3 müszakban dolgozom,össze vissza alszom.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@lolo8280:Ha van teszted, akkor szerintem tesztelj majd, sosem lehet tudni! Egyébként- lehet, hogy írtad régebben, csak lemaradtam róla- Neked miért kell a stimuláció? Nincs magától peteérésed és ezzel rásegítenek? Én elvileg csak december 22.-re nem várom, úgyhogy még van egy hetem addig. De már tűkön ülök. Néha úgy érzem, hogy tuti nem jött össze most sem. Néha meg úgy, hogy igen. Hosszú lesz ez az egy hét :)


@krystin: Amikor a nyákod volt, akkor tudtatok "akciózni"? Hőt te szoktál mérni?



 

marmotka
 
 


@krystin:Mire ezt végigpötyögtem, addigra már "választoltál" is, hogy nem mérsz hőt.


@molyocska: Azt hiszem én is fogok venni egy-két tesztet karácsonyra, biztos ami biztos. Tényleg őrjítő lenne, ha késik és nincs teszt :)

marmotka
 
 


Marmotka: nyugi, remélhetőleg karikor sok pozi tesztes lesz :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Akció az volt szerencsére.Elötte 3 nappal,meg aznap is.Remélem szerencsesen :)
Múlthónapba nem igazan jött ki a lépés úgy ahogy terveztem,ezért nemis nagyon bíztam benne hogy sikerül,de most jól mennek a dolgok.Úgyhogy bizakodó vagyok.Épp azon gondolkozom,hogy meg kéne rendelnem a bodyt amit akkorra terveztem ha sikerül a dolog,a férjemnek bejelentésképpen.Mert ha karacsonykor pozi akkor jó meglepetés lenne+nem bírnám ki januárig,hogy ne mondjam el.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Szerintem nálam nincs baba, bár csak szerdára nem várom, de megjelent a víz-szerű folyás, ami sajna a menzeszt jelzi. Persze míg nem jön meg, addig azért nem könyvelem el, de nem is számítok rá.
babyfever2016
 
 


@marmotka:
Szia, mi most kezdtük a negyedik évet, 42. ciklust. Szekunder meddőséget állapítottak meg, oka nem ismert. Férjemet is műtötték, alacsony sperma szám miatt, ami azóta helyre jött, engem is műtöttek, méh tükrözés, petevezeték átjárhatóság, endometriózis. A prolaktin szintem magas arra már több mint fél éve kapok gyógyszert. Dióhéjban emiatt kapjuk a segítséget!
Én most sor végén kullogok, Jan 7re nem várom, dec 24-25 elvileg az ovu-m. Ha most összejönne pont a férjem névnapján derülne ki!!

Babyfever ne csüggedj, még simán lehetsz terhes!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Ha ez nem pozi akkor semmi :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 



Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nekem ilyenek a tesztjeim ezekszerint tényleg 11.én volt az ovu.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Erősebb a tesztcsík mint a kontroll :D Csajok szerintetek nem gáz ha 3 egymást követő napon is van akció? Mert a naptár szombatra írta az ovut, a teszt tegnap is erős 2 csíkos volt így tegnap is tettünk az ügy érdekében, viszont ez a mai... Vagy inkább hagyjam holnap reggelre? Adjatok ötletet :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: ez pozitív :) ma még én is csinálok egyet a kíváncsiság kedvéért. mi amúgy szinte minden nap akciózunk, nem gondoltam még, hogy ki kellene hagyni egy két napot. akkora időzítsd amikor tudsz utána még 1-2 órát feküdni :) legalábbis én azt olvastam, hogy ez a fontos.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@kiscsillag201:A háromból egy adag tuti életerős! :) Szerimtem nyugodtan, nehogy később emészd magad hogy nem tettetek meg mindent :)
marmotka
 
 


@molyocska:
Az a baj, hogy uram focizik ma, valószínűleg fáradt lesz este, lehet reggel lesz vmi. De utána nem tudok feküdni, mert jövök buszhoz. Szóval nem tudom, megpróbálom ma este rávenni uramat :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Szerintem a reggeli akció se rossz ezerszer hallok olyat,hogy szex után "kimosakodnak",ahogy tudnak aztán mégiscsak besikerül a baba!

Azért szerintem most este még meló elött én is elkapom a drágám,nehogy ezen muljon,bár az ovutesztem mint láttátok tök negatív.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Én ovutesztemem ma is van még halványabban második csík. Már 3. napja úgyhogy most biznytalan vagyok, hogy volt e, lesz e. Bár a nyák alapján egyértelműen szombaton volt. Úgyhogy nem hagyjuk abba az akciózást :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Kép lemaradt az előbb, látszik, hogy ez már eléggé halvány:



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Lanyok szerintem mindket idöpontnak megvam elönye, az estinek hogy utana fekve maradunk. A reggeliröl azt olvastam szintén jo mert a kiskatonak reggel jobb formaban vannak.
Nekünk nögyogyasz ajanlotta viszont a kihagyast, hogy ne mindennap de szerintem ez összefüggésben van a korral is(parom nem huszas mar de nem is harmincas), valoszinüleg a kor elörehaladtaval egyre kevesebb es aktivabb a sereg ezert lehet. De a fiatalabb pasiknal valoszinüleg mindegy..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 




Bocsi a bénázásért, harmadszorra csak összejött... :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Nekünk marad a reggel, most ér csak haza uram fociról, hulla fáradt, 9kor meg kezdődik a meccs. De nem is baj mert kicsit érzem hasamat, enyhe görcs vagy nem tudom de furi.
Littlebiscuit hogy vagy?
Babyfever: hogy bírod? Már csak 2 nap ugye?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Képzeljétek, voltam ma dokinál, és mivel az ünnepek miatt nem tudná UH-gal monitorozni a peteérésem, ezért most kihagyjuk a stimulációt (aminek nagyon örülök mert nagyon kikészültem tőle)
Úgyhigy ha lesz időm, mindent visszaolvasok, amit csak az ovu tesztekről írtatok meg areól hogy miket kell figyelni :-)
Átbeszéltük a problémáim is, alacsony az ösztradiol szintem (ezt nem tudom hogy írják magyarul) meg a progeszteron is, ezért kell a stimuláció meg a hüvelytabletta is.
Most spontán megpróbáljuk, és az ovu után 2 nappal szedem majd megint a progeszteront. Hosszú idő óta ez lesz az első hónap, hogy magunktól próbálkozunk! :lol:
Kérdeztétek valamelyik nap, hogy nálam hogy van: lassan 7 éve szültem, spontán jött aztàn egg ideig nem akartink Meg kistesót. Aztán igen, terhes is lettem, de a 6. héten elvetéltem, de előtte is volt egy gyanús késés nagyon erős vérzéssel utána. Utána egy darabig nem próbálkoztunk, aztán tavaly ősszel igen, terhes is lettem, de kisebb volt a baba, aztán volt szívhang a doki szerint, aztán eg,szer csak már nem, kb a 10.héten.
Azóta nem próbáltuk újra, egyszerűen nem mertem belevágni, amíg ki nem vizsgálnak. Közben költöztünk is, és itt kerültem a mostani dokimhoz, aki az első alkalommal belecsapott és már stimulált is - ez volt a múlt hónapom.
Ma is vett vért, elküldi valami speckó genetikai tesztre, valami véralvadási faktorokat néznek belőle. Ritkán de lehet oka a vetélésnek, mondta utána egy barátnőm hogy egy közös ismerősnél ez volt, első gyerek után 4 vetélés, kiköltözött Németországba, itt megvizsgálták és kiderült hogy ez a baj, szedett rá valamit és már 2 éves a 2.gyerek.
Közben meg is jött, azt hittem a hormonok miatt felépített szupervastag nyálkahártya leválása fájni fog, de meglepően szinte nem is érzem...
legolina
 
 


@kiscsillag201: hol érzed? Középen vagy oldalt? Ha oldalt, az lehet az ovuláció!
legolina
 
 


@legolina: jesszus, mennyi elírás... Bocs!
legolina
 
 


Amúgy azt is mondják, hogy ha ovuláció előtt vagytok együtt, akkor mire odaér a petesejt, addigra a lassabb,de kitartóbb "lány" spermiumok maradnak meg, és nagyobb az esély kislányra.
Viszont ha ovulációkor vagy utána, akkor a "fiúk" érnek oda előbb és nagyobb eséllyel lesz fiú
legolina
 
 


Legolina a nemeset en is így hallottam!
Nálam nem tudom mi van de ket napja enyhe görcsölés,félek nehogy tul korán jöjjön meg! :-(

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Legolina: szerintem nálam tegnap este lement az ovu, vasárnap este full lent volt a méhem. Ma 36-ra le is ment a hőm, elvileg elég kell, hogy legyen az egymást követő 2 alkalom, meg előtte is volt de szerintem az korai volt. Sok sikert a spontán akcióhoz :)
Krystin: lehet beágyazódás, bár szerintem korai még nem?
Én inkább lányt szeretnék, férjem fiút elsőre, de a lényeg, hogy egészséges legyen :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Igaziból ez mindennek korai :(
Én is remelem,hogy el tudtuk csípni a pillanatot.
Nálunk én inkább fiút szeretnék, a férjemnek mindegy.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Nem lehet, hogy a tea miatt van? Én vasárnap óta a palástfű teát iszom már. Te is azt nem?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


De.Lehet végülis nem tudom,bár eddig teakeverékben ittam a cickafarkat meg a palástfüvet együtt addig nem volt gond.
De lehet jobb lenne várnom pár napot,hogy mi lesz.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Én ma voltam vérvételen meg vizeletvizsgálaton, mert azóta is szédülök. A mellbimbóim is még ugyanúgy fájnak. Már egyszer tartottam egy év szünetett a gyógyszerbe, akkor nem fordult elő ilyen. Kíváncsi vagyok nagyon mi okozza. 

Nálunk is én inkább kislányt szeretnék, párom fiút, de amúgy szerintem az ember így is úgy is szereti már a kezdetektől fogva, akármilyen nemű is. Neveken is gondolkodunk, Janka és a Marcell ami eddig nyerő. Tetszik sok másik név is csak a vezeték névhez nem passzol :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska: írj ha megvan az eredmény, nálunk a lány név: Laura Liliána, a fiú Benett :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Hello lányok,
SZurkolok mindannyiunknak.
Holnap még egy tesztet lövök aztán remélem megkapom a végleges megerősitést azáltal :)
Furi hogy nincsenek még tüneteim. A multkor volt mellfeszülésem már a nem vártkor most semmi egyelőre.
Babyfever, mi ujság? remélem tévedtél és nem érkezik a miki!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok, látom mindenki tűkön ül! Kitartás, mindenkinek drukkolok! S várom a jobbnál jobb híreket! Nálunk itthon zajlik az élet, túlfűtött hormonokkal rendelkező kutyáimnak köszönhetően!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@littlebiscuit: holnapra nem várom, még nem jött, de azt már reggel tudtam, hogy ma még nem is fog, erre tök jó a hőmérőzés. :) Még mindig az az érzésem, hogy meg fog jönni, de most már 1-2 nap és kiderül. Vigyor
Várom holnap a képet a szép zebrás tesztedről! :)

babyfever2016
 
 


babyfever, nagyon nagyon szurkolok hogy ne is jöjjön. Most vagy te is nyugodtabb, nem - az első nagy reményű hónap után már csillapodnak a kedélyek. És akkor jön is a várt váratlan, vagyis nagyon reméljük :)
Rám ma dupla olyan erővel tört rám az álomkór délután 2 körül pedig direkt nagyon könnyű ebédem volt.. jaj isteni ajánlom mindenkinek: vagyes saláta ilyen zacskós, rá egy kis apróra vágott dió, sajt, egy körte szintén pici szeletekben és gránátalma. pici só és olivaolaj - ISTENI !! A gránátalma szuperegészséges és bár nem olcsó, nagyon kiadós. Egy kis cikkelyt vágtam ki belőle de egy csomó szemecske jött ki onnan :) :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Drukkolok lányok!
Én imádom a gránátalmát,nálunk nagy kedvenc!
Illetve a Pomelo is,napi egyet tuti megeszünk!
Ilyenkor nariszezonban a narancs is nagyon megy,gyümölcscentrifugával préselve isteni a leve,nagyon jó kis gyümileveket lehet gyártani!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@littlebiscuit:


Valóban nyugodtabb vagyok, meg talán reálisabb is, mint az első havi érzelmek viharában. :)

Úgy vagyok vele, jönni fog, amikor jönni szeretne. Ha addig nem jön, akkor januárban bejelentkezünk a családtervező központba. Eredetileg ez volt a terv, hogy januárban kezdünk próbálkozni és rögtön ott kezdünk. Több ismerősnek bevált már, ez nem meddőségi kezelés, bármikor menni lehet, megvizsgálják apát-anyát, figyelik a tűszőérést, segítenek kikalkulálni az együttlétek időpontját. Ha pedig valami nincs rendben, az is rögtön kiderül, és meg lehet tenni a szükséges lépéseket.
babyfever2016
 
 


@babyfever2016:
Csak pozitívan :) a hő már jó jel. Mikor tesztelsz?
Nekem egyértelműen tegnap este volt ovu, csináltam ma is tesztet, alig látszik a 2. csík. Azért még ma este lesz vmi, raerősites

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok! Rohanás volt az egész napom, most jutottam el idáig. És még vár a vasalás... :(
Babyfever, drukkolok hogy ne jöjjön a nemvárt!
Littlebiscuit, te holnap tesztelsz újra, ugye? Biztos szép erős lesz már :)
Képzeljètek, tegnap este úgy szúrt a hasam, kicsit baloldalt, hogy majdnem felébresztettem párom. Aztán kb.1 perc múlva elmúlt. Ma csak feszül, nehéznek érzem. Remélem nem mensi tünetek :( Bár most engem is megszállt egy kicsit a nyugalom, azért csak pörög az agyam néha. De tényleg jó ez a karácsonyi készülődés, eltereli az ember figyelmét és mindjárt itt van a jövő hét.
Legolina, Lolo nektek sok sikert a mostani ciklushoz, hátha a karácsonyi meghittség meghozza spontán a babócákat :)
marmotka
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Tegnap èn zártam a fórumot, ma én indìtom :) Ki hogy van? Babyfever, Littlebiscuit?
marmotka
 
 


Jo reggelt Marmotka, es mindenki. A mai tesztecske màr egészen pofàs :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jó reggelt csajok, Littlebiscuit mostmár nagy gratula akkor :) sikerült dokihoz időpontot kérned?
Babyfever mi a helyzet?
Lolo: Te is mostanra nem várod ugye?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Azt hiszem nem véletlen ajánlják néhol hogy egy pár nap késést azért várjunk ki - olyankor már pontosabb egyértelműbb eredényt kapunk. Én elhamarkodtam szombaton. A ciklusommal számolva vasárnap/hétfőre nem vártam, csak a meggyőződésem az ovulációmról, ami téves volt - biztosra vettem hogy szombat nincs még korán hát mégis.. ha vasárnaptól számolunk ma van a 3. késős napom.
Sokat nézegettem tesztsorozatokat a neten, a legtöbbeknél a kimaradt menzesz után egy héttel lesz ugyanolyan erős a két csik. még van egy x-epil tesztcsikom, talán szombaton megcsinálom kiváncsiságból.

Jaj lányok, ezt kivánom mindannyiótoknak. Hogy a December elhozza ezt a csodát!

Babyfever neked ma van a nemvárt hogy vagy? hőd még fent?

Marmotka a fájdalom bármi lehet, csak semmi para. Nekem is volt mindenféle fura fájdogálásom, szerintem ha baba van teljesen normális. A menzeszes fájás az más nem, azt azért felismered gondolom! Szoritok!

Kiscsillag, ha már megvolt az ovu akkor az elmult napok katonáiban kell bizni és bizunk is!! Hajrá :)

Sokan várjátok Karácsonyra, már most csak egy hét és itt van!!
Szép napot!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit: Nekem egyértelműen hétfőn este volt ovu, szombat, vasárnap volt akció meg tegnap este is azért még :) a hőm remélem mostmár elkezd emelkedni, tegnap 36 ma 36,3 volt. Bízom benne, hogy sikeres lesz ez a hónapunk :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag, pont egy hét mulva megyek dokihoz. Tudom hogy korai (5+6) nem lesz még szivhang szinte biztos de a lényeg hogy lássunk valamit. Ha nem mennék el most már csak ujévkor tudnék, és itt kint.. Szóval jobb igy.

Szerintem akkor igazán mindent megtettetek a sikerért.. :) Szurkolok!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?