Új privát üzeneted érkezett!

@littlebiscuit:
Fel a fejjel, minden rendben lesz! A lényeg és ez fontos, hogy "könnyen " teherbe tudsz esni. Nem iszol palástfű teát? Ha jössz haza szerintem érdemes lenne beszerezned, 3. hónaptól csökkenti a vetélés esélyét is. Nyugodj meg, próbálj csak a jóra gondolni és hétfőn reggel csinálj egy új tesztet :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Köszönöm lányok.
Hullámozok a remények és a félelem közt. Mikor lesz már hétfő??Ahjj :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit, csak nyugi! Egyetértek Kiscsillaggal, most már csak a megtartásra kell koncentrálni, de hiszem, hogy ezúttal minden rendben lesz! <3
babyfever2016
 
 

 
 

Babyfever: Te hogy vagy? Mikorra nem várod?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Szia Kiscsillag, elvileg még 4 nap a nem vártig, szerdán nem kéne, hogy jöjjön. Vigyor
Tünetekről nem nagyon tudok beszámolni, ritkán enyhe görcs, nyilalló érzés, de például a mellem nem fáj, ami pedig szokott már egy héttel előtte. Ha jól emlékszem, tegnapelőtt, a 8. DPO-n görcsöltem elég erősen, ez azóta enyhült, csak időnként érzem. Tanácstalan vagyok, de már hamarosan kiderül. Vigyor

Nálad miújság az ovuteszttel?
babyfever2016
 
 


Sziasztok! Újabb téma: valaki tapasztalt már olyat, hogy fogamzásgátló abbahagyása után (november 24.-én hagytam abba, november 28-december 2 között jelentkezett a megvonásos vérzés), enyhe nyomásra fájtak és érzékenyek voltak a mellbimbói? Eddig még soha nem éreztem ilyet. Ovutesztek még mindig negatívak.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Sajnos semmi tapasztalatom ezzel, én anno 2006ban hagytam abba 5 év után, de mivel még nem akartunk babát több mint egy évig gumival védekeztünk. Időben hagytam abba, hogy mire itt lesz az ideje, teljesen kiürüljön a szervezetemből! Neten nem kerestél rá?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Olvasgattam, de annyi minden lehet. Természetesen írják a terhesség korai jeleit is, de túl szép lenne:

Érzékeny mellbimbó

Ez egy lehetséges legelső jele a terhességnek, körülbelül egy héttel a megtermékenyítés után jelentkezhet. A terhessegi hormon megnöveli a mellek vérellátását, különösen a mellbimbó körül. Amint a tested hozzászokott a hormon erőteljes jelenlétéhez, az érzékenység enyhül.


Menstruációmig még van két hét. Úgyhogy nem tudom, lehet hogy a gyógyszer abbahagyása után kicsit megbojultak a hornomok és az okozza. Ha nem múlik el hamarosan, megkérdezem a nőgyógyászt.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Sajnos a mell érzékenysége sok mindentől lehet, nekem magas volt a prolaktin szintem s amiatt volt magas, majd kaptam rá gyógyszert. Még mindig érzékeny, de már jobb!
A biztonság kedvéért én elmennék a dokimhoz konzultációra!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Nekem is érzékeny ,de csak mielött megjön.Lehet még kicsit helyre kell állni a dolgoknak mindenkinek máshogy reagál a szervezete a gyógyszerre meg sokan sokfélét kapunk.Én gyűrűt használtam így egy ciklusom kimaradt de azóta rendben van a dolog,kolléganőm gyógyszert szedett fél éve küzködik,hol megjön neki hol nem.Sok emberrel beszéltem erről volt akinek semmi nem volt,volt aki megkavarodott.

Megvolt tegnap este az akció!Remélem még időben!Csajok szerintetek igyam még a cickafarkat vagy váltsak palásfűre?

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@molyocska:
Nekem az abbahagyás utáni kb 2 ciklusban a ciklus utolsó 1-1,5 hetében feszültek a melleim. Utána ez a tünet megszűnt csak a pozitív teszt előtt tapasztaltam ugyanezt.

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
gabelila
 
 
 


@krystin:
Ha megvolt az ovu akkor jöhet a palástfű. Ez volt neked is az első hónapod, hogy iszod a teát?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Nem,én mióta abbahagytam a gyógyzaert ittam a teakeveréket,de csak ebben a honapban volt hogy külön iszom a cickafarkat és a palástfüvet.Szerintem megvolt de a délutános műszak miatt nem tudok tesztelni,és mivel kicsit korai lett volna(bár még simán belefér 10.napon) ezért kicsit bizonytalan vagyok.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Elvileg 14 napig kell inni mindkettőt, nekem elvileg ma van ovu, viszont semmit nem éreztem most, a teszt erősebb mint az eddigiek picit. Nem tudom holnaptól a palástfű teát igyam vajon?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Boldogság, pozitív ovulációs teszt :) Meg is történt aminek meg kell. Érdekes, hogy este 10kor csináltam, ittam is előtte meg pisiltem is kétszer. Még is pozitív. Nagyon örülök!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Ilyet használok, itt a kép róla:  

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Littlebiscuit mi a helyzet, hogy vagy? Többiek? Babyfever, te következel jövő héten, ugye?
Kiscsillag, hányadik ciklusnapon lett pozitìv az ovuteszted? Én a 27. napon tartok. A tegnapi már erősebb volt, de még mindig nem pozitìv. Ez hogy lehet szerintetek? 8 nap van a nemvártig.
marmotka
 
 


Marmotka: nekem a 10. naptól volt 2. csík nagyon halványan, tegnap picit erősebb volt de nem egyforma erős. Ma van a 15. ciklus napom, viszont most nem éreztem az ovut, nyák is alig volt/van. Lehet a tea miatt? Ma kezdtem a palástfű teát inni.
Littlebiscuit: Hogy vagy?
Babyfever: Te érzel valamit?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok lanyok! Köszönöm jol vagyok!! Nem jött a miki. Holnap ujra teszt..vajon mit latok majd egy erösebb masodik vonalkàt, vagy ugyanazt mint tegnap.. nagyon izgalmas..
Marmotka szerintem csuszik kicsit a nemvartad napja ezek alapjan. A peteéréstöl kb 14 napnak kellene lenni na persze semmi szentiras.. talan epp Karacsonyra jön a két csikocska?
Kiscsillag akkor 2 hét és mindenre fény derül nalad is. Az is épp Karacsony :-) ajandék babàk gyertek!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit, erősebb lesz az a csìk!!! :) Várjuk a h
marmotka
 
 


Sziasztok!

Littlebiscuit, holnap egy erősebb csík fog fogadni, aztán megnyugszol és csodás babavárás vár rád! Vigyor

Marmotka, az is lehet, hogy már volt ovud, a teszt sem mindig megbízható. Hőd szoktad mérni?

Kiscsillag, szerintem még ma, vagy holnap is simán lehet erős pozitív, az jó, ha már erősödik!

Ami engem illet, azt hiszem én következem, majd rögtön uánam Ecsibe. Ebben a ciklusban igyekeztem nem lesni a tüneteket, a hőm mérem, az fent van, de az menzeszig mindenképp így van, önmagában még nem jelent semmit. Nem különösebben bízom a sikerben, nem tudom megmagyarázni miért nem. Ha ennek ellenére mégis meglep a gólya, persze nagyon boldog leszek. Vigyor Szerdára nem várom, ha nem jön, akkor szerintem csütörtökön teszt.
babyfever2016
 
 


Várjuk a hìreket! Igen, olvasgattam hogy peteéréstől kb. 14 nap. De akkor többb mint 40 napos lenne a ciklusom. Na mindegy, majd kiderül.
Kiscsillag, a teával kapcsolatban nincs tapasztalatom, én barátcserjézek.
marmotka
 
 


Babyfever: ovukor mennyi volt a hőd? Nekem 3 napja folyamatosan 36,3.
Littlebiscuit: elvileg december 27 a kövi nemvárt napja.
Marmotka: naptár szerint mikor kellett volna ovunak lenni?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Marmotka, tudom, nehéz ez a bizonytalanság, de hamarosan kiderül. Nekem a hőmérőzés segített sokat abban, hogy lássam, mikor volt ovu.

Kiscsillag, mennyi az alaphőd? Az én hőm számodra nem mérvadó, mivel mindenkinek más az alaphője. Ovu előtti napon leesik, aztán másnap elkezd felkúszni. Nekem 36-36,1 az alaphőm. Az ovu előtt leesett 36 alá, aztán másnaptól elkezdett lassan emelkedni. Azóta általában 36,7 körül mozog. Ez az én alaphőmhöz képest magas, de akinek mondjuk 36,4 az alaphője, annak egyáltalán nem az. Vigyor
babyfever2016
 
 


Nekem 36 és 36,3 között ugrál az alaphő. A múlt ciklusban látszott, hogy mikor esett le annyira de most stagnál már 3 napja ami fura picit. :(

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: valószínű, hogy most fog leesni, akár már holnap reggel, a teszted is erősödik, szerintem közeledik az ovud napja, ne add fel!

babyfever2016
 
 


Naptár szerint dec 8. A hőmet mérem, az alap 36.1-36.3 között. Dec 4-én emelkedett 36.5-re, 5-èn pedig 37-re. Azóta fent van. Lehet, hogy ötödikén volt ovu? 7-én kezdtem ovutesztet csinálni, aznap nagyon halvány volt, azóta picit erősödött. Utána olvasgattam, sokan ìrják hogy nem megbìzható. Inkább higgyek a hőmnek?
marmotka
 
 


@babyfever2016: lehet, hogy pont ez a hozzáállás hozza meg a pozitìv tesztet :) Drukkolok, szerda mindjárt itt van! Semmi tüneted? Vagy van, csak tènyleg nem lested? :)
marmotka
 
 


Marmotka: Akkor valószínűleg volt már ovud ha így fent van a hőd :) Ha volt akció abban az időszakban akkor esélyes a baba :) reméljük a legjobbakat.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


A mai ovuteszt, eddig ez a "legerősebb" szerintetek?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 



Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Lolo,legolina sajnálom hogy nem vagytok babások!Nagyon pozitív számomra hogy a harmadik babáért ti is mindent megtesztek!A meglévő gyermekek nem kárpotolják a harmadik iránti vágyat!Ugyan ebben a cipőben járunk mi is és szeretnénk mégegyszer átélni egy picibaba születését!
Littlebiscuit bizakodom a szép pozi tesztedben,nagyon várom róla a képet!
Babyfever én veled nem várom szerdára,de nem sok remény van számomra mivel anovulációm volt!Kérdés hogy esetleg nem kavar be nekem!
Az ovu tesztelőknek sok hancurt és babásodást kívánok!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Marmotka, akkor szerintem is volt ovu! Ha utána kezdtél tesztelni, akkor azért volt halvány, mert még jelen volt az LH, de már egyre kevesebb.

Kiscsillag, alakul ez! Akció ezerrel! :) 

Moncsika, akkor hajrá nekünk, a remény addig él, míg nincs menzi!

Nagyon enyhén érzek néha görcsöt, nyilallást, ami nekem fura, hogy a mellem egyáltalán nem fáj, még csak nem is érzékeny, pedig a nem várt előtt egy héttel már menni is fájdalmas tőlük. :)
Az előző ciklust végig görcsöltem ovutól kezdve, a melleim le akartak szakadni, minden bajom volt, ezt követte egy erős menzesz.
Most, ha nincs baba, akkor a jelek szerint megúsztam a PMS-t. :)

babyfever2016
 
 


Nagyon köszönöm lanyok a drukkokat. Most kicsit bizonytalan vagyok hogy mar holnap teszteljek vagy csak holnaputan. Van még tesztem böven mondjuk nem egyformàk.
Babyfever kezdem neked küldeni a baba-energiakat hisz lassan te jössz.
Többiek, nektek is kitartas! Telik az az idö most igy a ünnepek közeledtével nagyon is..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@moncsika79:
Köszönöm!
Mi az az anovuláció?
legolina
 
 


@littlebiscuit: hááát, ha kibírod, akkor jobb holnapután, biztosabb eredmény, de kibírod addig?
:-)
legolina
 
 


@kiscsillag201: Szerintem ez már pozitìvnak számìt, mindent bele :) Igazatok lehet, hogy volt már ovu, ha a hőt nézzük. Mindenesetre jól megzavartak az ovutesztek. 4-én és 7-én voltunk együtt. Közte sajnos nem lehetett mèg a fagyasztás miatt. Reménykedjünk, hogy cèlba ért valaki :)
Littlebiscuit, hogy döntöttél? Tesztelsz ma?
marmotka
 
 


Jo reggelt lanyok!!! Azt hiszem öröm van ovatosan de igen. Habar még mindig halvanyka, de egyertelmüen erösebb. (A kazettas a szombati a csik a mai).


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: ez szuper! és nagyon bíztató, örülök neki :) 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Jó reggelt csajok. Littlebiscuit: valóban nagyon halványak, de a mai legalább látszik :) csinálsz pár nap múlva is azért? Hogy döntöttél, keresel kint dokit azért?
Babyfever: veled mizu?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit: A szombatihoz képest látványosan erősebb! Halk gratula :)

marmotka
 
 


Köszönöm lányok! Persze szerdán még mindenképp tesztelek egyet sőt akár 3-at is tesztelhetnék mert ennyi tesztem van még itthon. De egy ugyanilyen erősödéssel szerdára elégedett leszek.
Jövő hét szerdára be is jelentkeztem Budapesten vizsgálatra akkor leszek reméyyeim szerint 5+6, sőt lehet kevesebb ezekből a halvány tersztekből kiindulva - remélem csak ezt jelzik és nem problémát. Pozitivnak kell lenni és ez igy is van - de a multkori eset azért kicsit óvatosságra int.. 
Kicsit korai lesz még ez a jövő szerda de ha akkor nem megyek akkor már csak januárban tudok és itt kint, még találni is kell itt orvost.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:de jó! Mikor csinálsz újat? Jó látni ahogy erősödik!!

legolina: veled mizu, vérzés van már?

Marmotka: hogy érzed? jól emlékszem hogy szerdára nem várod?

Többiek? Ovu tesztelők? Ki nem várja még?

Azon gondolkodom, hogy mivel ebben a hónapban nincs orvosi stimuláció, hogy teszteljek-e ovu-t? vagy hagyjam! Elvileg az ünnepek alatt lenne ovulációm, számításaim alapján! De van egy olyan érzésem hogy úgysem bírom ki, hogy ne teszteljek!


Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Nekem szombat óta két csíkos az ovu teszt. Nekem először volt egyforma erősségű a két csík, azóta halványodott kicsit. Most jelenleg itthon vagyok, mert tegnap óta nagyon szédülök. Holnap megyek egy általános vérvételre, hátha van vashiányom vagy valami más a gond. Még ha fekszem, akkor is szédülök. Úgy látom vagyunk páran akik karácsonyra nem várják :) A ma délelőtti tesztem ilyen, nem tudom ez pozitívnak számít e még:

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Littlebiscuit halk gratula!Erősödik de érdemes egyfajta tesztel próbálkozni mert csak úgy tudsz mihez hasonlítani!
Legolina elvileg elmaradt az ovuláció azt jelenti!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


@molyocska:
Szia, ha halványabb mint a kontroll csík, akkor az elvileg negatívnak számít!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Molyocska: Akkor valószínűleg szombat vagy vasárnap volt az ovud. Nekem tegnap este lett erőssebb 2 csík. Mi egyszerre haladunk akkor, mikor van a kövi nemvártad?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Nekem szombaton este volt egyforma erősségű a két csík, és megtettünk mindent gyorsan a jó ügy érdekében. Kíváncsiságból azóta is tesztelek de halványodik, szerintem is ez már negatív. Az az érdekes, hogy péntek este még csak egy csík volt, nem volt nálam erősödés.



December 27-re nem várom :) Remélem jó hírrel kezdjük az új évet!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Littlebiscuit én is halkan gratulálok!Remélwm mindannyiunknak bejön a december!
Nálam is ugyanez a helyzet ovuteszt terén.Amikor nyákszerint volt ovum nem tudtam tesztelni a műszakbeosztásom miatt.3 napja cainálom ujra a teszteket,de egyre halványabbak én is csak arra tudok gondolni,hogy akkoe volt csak kicsit bizonytalan vagyok az ovuteszt hiánya miatt.Na meg azért is mert eredetileg 30 napos a ciklusom ,azzal a héten szerdán lenne ovum,de a multkor 26 napra jött meg akkor stimmelne a múlthét péntek/szombat.
Mindegy azért reménykedek!

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?