Új privát üzeneted érkezett!

Sziaztok, nemrég találtam rá erre a topikra, s megtetszett a pozitív hozzáállás, s hogy tényleg sokaknak sikerült már a babaprojekt, s most nekem pont ilyen pozitív dolgokra van szükségem. Sajnos sokakkal ellentétben mi már harmadik évet is sikertelenül zárjuk, szekunder meddőséget állapítottak meg, szerencsére már van két gyerkőc, de mindig is hármat terveztünk, s már kisebb nagyobb orvosi segítséget is kapok, de az a bizonyos pozitív teszt még mindig várat magára. De remélem ez a csoport meghozza azt ami eddig hiányzott!! 2016-ban én is újra babázni fogok :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Szia lolo! Üdv a csapatban! Gyors babásodást kívánok!

Babások! Hogy vagytok? Mikor mentek dokihoz?

Marmotka fogsz mensi előtt tesztelni?

Hol vagy Caroline? Remélem csak a lurkóktól nem jutsz ide, és minden rendben veletek!
somipiro4
Vasad
 
 


Sziasztok! Hétfőn kellene pém legyen, viszont ma szurkál a petefészkem a baloldalon, létezik, hogy a 12 . napon van pé-m korábban mint kellene?

szandra0408
 
 

 
 

@szandra0408:
Szia, kezdj el tesztelni, mert simán lehet!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@szandra0408:
Szia, kezdj el tesztelni, mert simán lehet!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Jo reggelt lanyok! Üdv lolo820!
A mai teszt is naggggyon halvanyka. Persze nem is vartam nagy erösödest egyik naprol a masikra. Most kihagyok egy napot es majd holnaputan tesztelek ujra. Akkor mar tenyleg erösebb kell hogy legyen. Ja és ez a vekony papir xepiles volt ma soron hat ez igen gyengusz az ablakoshoz képest.. a kövi a Medi lab lesz az is papiros. Mondjuk annyira nem szamit csak legyen pozi :roll: :-)
Szep vasarnapot mindenkinek!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Szia! Csak így tovább! :) Jövőhéten már biztosan két erős csíkod lesz! :)

Mi indulunk kirándulni, ki a szmogriadóból.. Ami engem illet olyan 5dpo környékén járok, egyelőre szépen emelkedik a hőm, remélem így is marad. Vigyor

Szép napot Lányok! :)
babyfever2016
 
 


@littlebiscuit:
Melyik nap is nem varod? Nekem is az egyik teszt rossmanos x epiles volt es meg azon erosebb volt mint egy komolyabbon :) 2 nappal a nem vart utan. :) Sok sikert neked.! ;)
angyalka
 
 


Köszi lanyok! Hat tegnapra nem vartam. A holnapot kihagyom es kedden bizom benne hogy màr jo kis csikokat talalok. Azt hiszem beruhazok egy ujabb jo tesztbe holnap beugrom patikaba ez az kis milimeternyi szeles xepil meg medilab valahogy nem adja ugyanazt az érzést mint tegnap a szupi müanyag ablakos :-D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


littlebiscuit gratulálok :) :)

Aki szedi a barátcserjét a DM-ben lehet kapni???
linda88
Dány
 
 


Én személy szerint gyógynövény boltban vettem a barátcserjét, de ugyan az a Premens nevű tabletta is, csak más a forgalmazó. Az utóbbit gyógyszertárban lehet kapni.

semmigondja
Bp.
 
 


Én személy szerint gyógynövény boltban vettem a barátcserjét, de ugyan az a Premens nevű tabletta is, csak más a forgalmazó. Az utóbbit gyógyszertárban lehet kapni.

semmigondja
Bp.
 
 


Sziasztok, egyre jobban görcsölgetek, kezdek elszomorodni, elvileg még 3-4 nap lenne a nem vártig, a Choragon injekció óta folyamatosam görcsölgetek, de ma erősebb volt. Nektek szokott görcsölni? Szép napot mindenkinek

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Köszönöm Linda. Egyelöre csak ovatos az öröm szeretném latni erösebben azt a csikot .:) lolo, én is angyalka is joooval a nem vart elött elkezdtunk görcsölgetni. Én konkretan pont egy hete és tegnapra nem vàrtam. Esténként a menzesszel teljesen megegyezö görcseim voltak. A nök kétharmada ezt érzi amikor terhes lesz. A nagy àtok, hogy nem tudni melyikre utal.. de elöbb utobb kiderül tudom nagyon nehêz (a tejes hetem igy telt) de türelem!!

Angyalka neked is atment menzeszes görcsökböl màsfélébe? Nekem most ilyen puffadt enyhe feszülés van odalent talan a méh ez màr. Soha nem éreztem még a méhem olyan fura..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Remélem nekem is így lesz, 5 szép tüszőből 1-nél csak sikert értünk el. De én már nagyon nehezen hiszek, sajnos 3 év az csak 3 év. Egy biztat, hogy talán azért görcsölgetek, mert több pocaklakó lesz, s másképp reagál rá a szervezetem. A következő 3 nap lesz a legnehezebb!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@littlebiscuit:
Hali. En gorcsoltem puffadtam egyszerre egy hetig.A menszi elott. Aztan nem jott a menszi.. ;)
Meg most egy hetre ra is vannak minimalis pici gorcseim.
angyalka
 
 


En most puffadog meg ugy huzodik odalent. Vittem ki a mosott ruhat es megereztem hogy hat kicsit sok volt a suly.. Akkora hasam van mintha mar legalabb kivégeztem volna az elsö trimesztert.. Mutattam pàromnak és megallaputottuk Twighlight bébi lesz :-D :-D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Lolo, el sem tudon kepzelni mi lehet az - 3 évig vàrni. Bàr tudom kirantsem vigasz de hogy 2 csemetétek màr van azert ez klasz. Sok pàr marad abszolut gyerek nélkül. van egy barati pàros akiket ismerünk 50hez közelitenek felmenök fogynak utodok nincsenek, szomoru :-( Gondolj arra 2 angyallal titeket màr megajandekozott az élet. Ezzel a boldogsaggal hàlàval talan meglep titeket hamarosan a harmadik is :) drukkolok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Babyfever ha ugy lesz mint nekunk Angyalkaval hamarosan talan elkezdesz görcsölni és folytatodik a két csikos buli.
Hhaj de elkiabalom csak kedden viritson mar mindkét vonalka nàlam is rendesen :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Ez tényleg kis vigasz, de mikor megkérdezik, hogy nem szereti őket Isten, mert nem küldi nekik a kistesót akit kívántak, akkor nagyon is összeszorul az ember szíve.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Jaj elhiszem :-(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
:D ez nekem is eszembe jutott a puffadasokkor..a twilight :D nekem is volt akkora mint mar egy 6 honaposnak.
angyalka
 
 


Most meg meg rendesen lapos.. es meg annyira enni sem kivanok. Pedig hanyingerem sincs.erdekes. cicifajdalmon meg neha pici gorcsokon n kivul semmi tunet.nem mintha hianyozna mondjuk... :) ...szerintetek eleg ha kokuszzsirral kenem a pocakom?
angyalka
 
 


Angyalka nekem ma jött elöször cicifàjàs màr "hianyoltam". A pocakra szerintem nem muszaj specko erre valo krém az a lényeg hogy valami jo tartalmas nehéz krém / olaj legyen ami jol taplal, hidratal a kokuszzsir jol hangzik.. majd utanaolvasok ennek még..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Folyamatosan, vagy legalábbis minden nap érzek nagyon enyhe görcsöket, szurkákat az ovu óta. Nem tudom, hogy ez jelent-e bármit is, de nem szoktam fájni, csak a menzesz előtt pár nappal legfeljebb.
babyfever2016
 
 


Babyfever szoritok hogy az legyen!!! Mondjuk amikor nagyon figyeljük a testünket hajlamosak vagyunk sokmindent érezni én az elsö honapban meg voltam gyözödve màr az ovu hetén hogy én érzek dolgokat és aztan puff. Szoval a tanacsom az a nyugalom és türelem (hogy hogyan az màr jo kerdes) :-D
Remélem hogy hamar jön a bébi feléd is!! Addig is akciok tovabbra is.. az a gyanum nalunk is par nappal kesobbi ovulacio volt abbol hogy a cicim csak most kezd fajni meg a teszt halvanyka mêg. Ki tudja mikor jön egy kósza pere is rengetegen nem félidöben hozzàk össze..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Babyfever szoritok hogy az legyen!!! Mondjuk amikor nagyon figyeljük a testünket hajlamosak vagyunk sokmindent érezni én az elsö honapban meg voltam gyözödve màr az ovu hetén hogy én érzek dolgokat és aztan puff. Szoval a tanacsom az a nyugalom és türelem (hogy hogyan az màr jo kerdes) :-D
Remélem hogy hamar jön a bébi feléd is!! Addig is akciok tovabbra is.. az a gyanum nalunk is par nappal kesobbi ovulacio volt abbol hogy a cicim csak most kezd fajni meg a teszt halvanyka mêg. Ki tudja mikor jön egy kósza pete is rengetegen nem félidöben hozzàk össze..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok lányok! Ezer éve nem jártam erre, de most valahogy eszembe jutott, hogy benézzek. Littlebiscuit, hatalmas gratula a pozi teszthez! Az első nekem is nagyon halványka volt, de szépen megerősödött! :-)
Most vagyunk 10 hetesek amúgy, kb egész napos hányingerrel küzdök, de még sosem hánytam, és már kezdek hozzászokni. :-D
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Marquise de jo hallani felöled. Hihetetlen hogy mar a 10.hetet taposod komolyan.. ugy rohan az idö. Pontosan ez volt a fejemben ahogy agyaltam a tul halvany teszt miatt - hogy Neked is milyen kesön lett pozitiv.
Ez szuper hogy nem hanytal de gondolom az émelygés nem lehet kellem es. Nekem most ràkezdtek durvàn fàjni a melleim, egyre jobban. Nem vagyok hozzàszokva a menzesz elött nekem soha nem fajtak. És a méh körüli húzodas elég furi. Persze édes panasz ez. :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Igyekszem lefoglalni magam, hogy ne gondoljak rá túl sokat, de elég nehéz. :)
Persze ez az első hónap, nem is élem bele magam, hogy máris sikerült.
Várom majd Tőled a keddi híreket! :)
babyfever2016
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Reméljük mindenkinek hamar beteljesül az álma!

Littlebiscuit nagyon izgulok érted! szorítok, hogy tényleg minden rendbe legyen és holnap jó erős csíkokat láss!

Én múlt hónapban kezdtem el inni a batárcserje teát. Sok tapasztalatom nincsen még. A múltkor időbe jött meg, de így szokott, úgyhogy azt nem a tea csinálta. Én inkább azért iszom hogy a hormonokat rendbe rakja. Ja és én is gyógynövény boltba vettem!



Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Jó reggelt lányok.

Judydifi, nagyon köszönöm. Abból ahogy erősödnek a tünetek (mellfeszülés tegnap este kezdődött pl tegnaptól egyre gyakrabban járok pisilni) tényleg abban bizom hogy megerősödik az a csikocska.
Mikorra nem várod?
Tényleg, kik a következő tesztelők??
Babyfever soha nem tudni - de jó hogy így állsz hozzá. Nálam azért csalódás volt mert nagyon szerettem volna juniusi bébit - amihez pedig szeptembernek kellett volna a sikeres hónapnak lenni. Így azért eléggé elkenődtem mikor 2 nappal korábban jött a miki.. De most így (ha igaz ez a csoda) is majdnem bejön találtam egy kalkulátort ami azt mondja jul 12. Aztán meg mit számít hogy junius vagy julius nem? :) Úgyis jön az a bébi előbb vagy utóbb.
Izgulok értetek!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok! Marmotka és én vagyunk a következők, azt hiszem:-).

Marmotka hogy vagy? :-)
somipiro4
Vasad
 
 


@littlebiscuit:


Nekem november 28 a következő nemvárt...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@littlebiscuit:


Köszi a biztatást, ígyekszem így hozzáállni, de persze könnyebb volt leírnom, mint be is tartani.:)

Az én nemvártam dátuma nov. 19.
babyfever2016
 
 


Segítsetek Nekem egy kicsit. tegnap volt petefészek szurkálásom este, azt hittem az ovu miatt, vettem ovu tesztet ma, megjelent a két csík, de én halványabbnak látom az lh csíkot mit a kontrollcsíkot. jól látható erős csík, de mégis halványabb. akkor most ez mit jelent? A másik kérdésem, hogyan használjam és mikor jóstesztként az ovu tesztet majd? Találtam, ezt-azt a google-ban, de nem igazán érthető, hivatalosan ma vagyok a 14. napon, ma kellene pé-nek lennie...

szandra0408
 
 


hol a kép? na mindegy felteszem mégegyszer

szandra0408
 
 


Sziasztok!

Nekem nov. 20. Az még odébb van.
littlebiscuit egyszer olyan jól összeszedte, hogy ki mikor következik, de most nem találom a bejegyzést.

Lehet egy kicsit hosszú leszek. A hétvégén nem tudtam írni, csak olvasni titeket, de rengeteg dolog kavarog bennem. Barátcserjét én ebben a hónapban kezdtem, a ciklusom teljesen jó, de valahogy úgy érzetem a szükséges nyák nincsen meg, ezért nem jön össze a baba. Na, második héten aztán volt minden. Olyan szép folyásom, hogy direkt örültem neki, amikor olyan lett a bugyim (elég undi, bocsi csajok). Viszont, ahogy közeledett a kiszámolt pém napja, egyre kevesebb lett, pedig szorgalmasan szedem a barátcserjét. Mire érzetem is, hogy na most van, addigra csak elenyésző mennyiség volt. Persze aktívak voltunk pé előtt is, szóval, bármi lehet. A hasszurka alapján csütörtökön volt pém. Szerdán együtt voltunk, viszont csütörtökön és pénteken nem tudtunk. Szombat reggel volt a kövi. Kicsit el vagyok keseredve. Mert szerintem kuka ez a hónap. Sőt szombaton délután olyan rosszul voltam, hogy kihánytam az egész ebédet és semmi nem maradt meg bennem. Félek, ha még esélyes lett volna a szombat reggel is, ez a rosszullét főleg nem kedvezett semminek 

Egy kicsit most elkeserdtem. Pedig azért próbálok pozitív lenni, és reménykedni, hogy hó végén azért csak-csak jön a két csíkocska...
Próbálok nem figyelni minden jelre, hogy most feszül, szúr, meg miegymás, de persze nagyon nehéz. Mert máris magyarázom bele a dolgokat. Vagy így, vagy úgy 

Judydifi más változást te nem vettél észre a barátcserje miatt?

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@szandra0408:


Szerintem ezt már kezelheted pozitívnak? Hányas erősségű a teszt? Előfordul, hogy mondjuk a teszt a 25ml erősségű, de nincs annyi lh a szervezetben, ilyenkor is megtörnéik a peteérés, csak kicsit halványabb a csík.
Szerintem akcíóra fel. 

Jós tetsztként a peteérés utáni 7-10 napon kell elkezdeni használni. Reggeli vizeletből, úgy mint a HCG tesztet. És több napon keresztül. Ha erősödik a teszt csík, akkor elképzelhető, hogy sikerült. Viszont olyan is van, hogy valakinek megnő mensi előtt az lh-ja. Szóval csak akkor csináld, ha felkészültél rá, hogy a jósteszt ellenére lehet nem jött össze. Persze ilyen úgysem lesz, mert sikerülni fog!
Szorítok!!!

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@ecsibe:


Köszönöm :) tegnapelött, tegnap és ma estére is tervben van akció, nem tudom, milyen erősségű facelle rossmanos teszt. Reménykedek, kicsit talán ebben a hónapban, sikerült nyugodtabban, nem rágörcsölni...

szandra0408
 
 


megtaláltam 25 ös a teszt

szandra0408
 
 


Ecsibe!!
Ne keseredj el! Én ugyanigy voltam.
Ami a nyákot illeti - ebben a hónapban SEMMI olyan peteérésre utaló nyákot nem láttam nálam, de komolyan egy nap se. És ugy tűnik mégis sikerült.
Plusz, nagyon durva megfázásunk volt pontosan a peteérés környékén. Szóval én is elkeseredtem. Volt hogy 3 nap kimaradt akció nélkül és még sirtam is kicsit páromnak hogy így nem fog összejönni. Hú de rossz volt az.
És tessék mégis.
Ne keseredj el és ne aggódj. Úgy tűnik igaz az - sokszor a legesélytelenebbnek tűnő hónap lesz a nyerő.

Szandra én sajnos nem értek az ovutesztekhez...

Igen Somipiro & Marmotka - én is így gondolom hogy ti jöttök.
Ja és Lolo is most irta hogy pár napja van még a nem vártig.
Babyfever nov 19.
Ecsibe nov 20
Judydifi nov 28
Linda88 ?? ja és Kiscsillag! ?





Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Ja és plusz Szandra - ha most van peteérés kb akkor olyan nov 23/24 körül lesz a nem várt igaz?

Somipiro & Marmotka - én is így gondolom hogy ti jöttök.
Ja és Lolo is most irta hogy pár napja van még a nem vártig.
Babyfever nov 19.
Ecsibe nov 20
Szandra: nov 23/24
Judydifi nov 28
Linda88 ?? ja és Kiscsillag! ?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


nov 23 -ra nem várom :D

szandra0408
 
 


@szandra0408:


Helyes, csak szogosan. 
Jaj, de jó lenne egy nyugis időszak. Mindig elhetározzuk, aztán valahogy peteérés környékén befuccsol a terv.

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@ecsibe:


nagyon nehéz elvonatkoztatni igen. nekem sem mindi megy :D

szandra0408
 
 


@littlebiscuit:


Köszi a listát! Úgy látom az elkövetkezendő hetek sem lesznek unalmasak drukkolás szempontjából. :)
babyfever2016
 
 




Sziasztok Lányok!
Hétvégén is olvastalak Titeket, de nem nagyon tudtam írni. Péntek-szombaton suliban voltam, így az lekötötte a figyelmemet. Vasárnap ebben a szép időben kilovagoltunk, nagyon jól esett. Akkor megfordult a fejemben többször, hogy ha van baba, akkor ki ne rázzam magamból :)


@somipiro4
: Jó a taktikád, én is így voltam a múlt héten, kedden csináltam egy tesztet- bár nem tudom minek- szerdán volt az a vérzés, de több tesztem nem volt :) Nagyon szívesen csináltam volna, de ugyanakkor mégis jó volt, így nem fordulhatott elő, hogy idő előtt tesztelek és csalódok.

@linda88: Én október 22-én kezdtem el szedni a barátcserjét, ez a mensi első napja utáni 9. nap volt. Elvileg ciklus első napjától kell szedni végig az egész ciklus alatt, de nem bírtam kivárni :) Én azért kezdtem el, mert több napos barnázásom volt mensi előtt, ami utalhat progeszteronhiányra- úgy pedig a baba esélytelen. Nagyon sok változást nem tapasztaltam, nem volt nyákom pé idején, talán a szexuális étvágyamra volt jó hatással :)
Én egy barátoméknál vettem, akik természetes gyógymódokkal, gyógynövény alapú készítményekkel fogalalkoznak.

@lolo8280: Üdv itt, a legjobb helyre jöttél! Bízom benne, hogy Neked is szerencsét hoz a topic!

@ecsibe: Ne keseredj el! Én abszolút nem éreztem semmit a barátcserjétől. Nem volt semmi nyák, fogalmam sem volt mikor van pé, hol tartok a ciklusban. Most is csak találgatok, hogy nov. 11 a nemvárt, vagy nov. 18.


@littlebiscuit: Neked hatalmas gratuláció!!! :) A halvány pozitív is pozitív, meg fog az erősödni, ne aggódj! Egyébként- nem viccelek- annyira éreztem, hogy két csíkod lesz  Kérünk képet!




Nekem ugye szerdán volt vérzésem, többen azt mondtátok, hogy tényleg lehetett beágyazódásos vérzés- tankönyv szerinti...párom kicsit lehűtött, hogy ne éljem bele magam semmibe, mert ha aztán megjön, vagy csinálok tesztet és negatív, akkor sírni fogok. Hát, mint ahogy somipironak is írtam, szerencsére nem volt otthon tesztem. De rendeltem fastest-ről 10 db ovu tesztet, 5 db 10-es hcg és 5 db 25-ös hcg tesztet, amit nővérem átvett pénteken. Vasárnap este mentem el érte és persze nem bírtam ki, hogy ne csináljak egyet. Nem is tudom mit gondoltam este 7-kor...hát azt nem, hogy halvány második csíkot látok!!! 
Ami aztán el is tűnt :( Ilyenkor mi van? Más járt már így, hogy eltűnt a csík? Attól még számít, csak annyira korai? Úgy érzem magam, mint littlebiscuit...félve örülök. Páromnak nem is mondtam. Ma reggel csináltam egyet megint. Ugyanez, először semmi, aztán halványpozi, aztán megint semmi. Mi a véleményetek?








marmotka
 
 


@littlebiscuit:


Sziasztok, Nekem nov. 28 a nemvárt. 

Péntek óta szedem a barátcserjét,kapszula (premens) formában. Remélem lesz hatása, mert a terhes vitamin meg ez egy kisebb vagyon 1 hónapra. :D 
Nekem ma kezdődik az "akciózós" hát elvileg 14.-ig. Persze szerdáig éjszakás uram, de valahogy csak megoldjuk legalább 1 este :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@marmotka:


Szerintem ott van az a csíkocska! Várj még egy napot, aztán szerdán tesztelj megint, akkor már erősebbnek kell lennie. 
Halk gartula!!!

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?