Új privát üzeneted érkezett!

Remélem jó helyen tapadt meg. ++++++++++++++++++++++ Szorítok magunknak is.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Hát Caroline bármi lehetséges.

Nem tudsz kérni egy soron kívüli hcg-vérvételt valahol valahogyan? Most hogy néz ki a teszt? Korábban raktam fel egy fotót 11-20. dpo közötti csíkerősséggel, aszerint hol tartasz? Nem lehetett egy extra és korai peteérésed is?

Vagy tényleg ikrek, ahogy a mindentudó Internet is írja (korai, ill. erősebb jelek) :D

Nagyon kíváncsi vagyok :D
kisbogika
 
 


@Judydifi: Nekem is ez van. 23.-án voltam ahsi uh (mert előtte éjjel átment rajtam az 1 napos vírus) és ott mondták, hogy most elsz peteérésem. Tehnap este elolvastam a papírt arra azt írták, hogy a jobb oldali petefészekben egy 25mm-es tüsző található. Mi másnap együtt is voltunk férjemmel. 30.-án megjött, 3 napos volt csak,első nap rendesen, de 2-3. nap szinte semmi. 1,5 hétig reggelente alhasi fájdalommal ébredtem de az el is múlt egyből. Múlthét kedd óta émelygek, kajától főleg.
Szombat d.u úgy fájt a fejem, nem akartam bevenni gyógyszert, gondoltam majd elmúlik, de estére olyan fejgörcsöm lett, hogy muszáj voltam egy algoflexet bevenni. 20 perc múlva fejfájás elmúlt, de utána olyan hányingerem lett, mindenáron kiakart jöni a gyógyszer belőlem. (eddig soha semmi bajom enm volt egy fejfájás csillapítótól) ki is hánytam (főleg vizet meg a gyógyszert) bevettem egy deadelont hogy múljon el a hányinger, utána meg 10 percenként mentem pisilni mert az is ki akart jönni... Szerintetek csajok? Tegnap d.u csináltam egy tesztet, az negatív lett. Soha nem voltam émelygős típus. Főnököm szerint pszichés alapon vannak ezek, mert bebeszélem magamnak szerinte!

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

 
 

@kiscsillag201:


de azt nem írtad, hogy időre jött meg, vagy korábban? Vagyis úgy számolom, hogy a peteérésed után kb. 7 napra lett egy kevés vérzésed. Az lehetett mondjuk beágyazódásos vérzés, vagy annak túl erős volt? Esetleg megfogant, de nem tudott rendesen beágyazódni, megbolondult a ciklusod emiatt... Nem tudok mire gondolni. A teszteden időn túl sem volt semmi látható???? Illetve mennyire érzékeny teszt volt az? 

Írj!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 




Szerintem erősödik. A legalsó a mai. :) De csak csütörtökre nem várom. 

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Van még itthon 10-es vaterás tesztem, de azért vettem ma egy facellét, ami kazettás, és még van gabrielem is. Annyira szeretek tesztelni, és szeretem látni, ahogy egyre erősebb. A gabrielt még nem merem megcsinálni, mert az tudom, hogy csak később szokott pozi lenni. Nekem ez életem utolsó tesztelős időszaka, ki akarom élvezni a kétcsíkosok látványát :)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline, valóban egyértelműen erősödik a második csík :)
Olyan izgi ez :D Olyan jó mások sikerének is örülni :D
Mindenképpen élvezd ki :)
Én örülnék, ha itt is lehetne kapni olyan tesztet, amit láttam ma a neten.
5 tesztcsík van benne, egyre nagyobb erősségűek.
Én ettől nyugodnék meg igazán :D No meg az uh-tól :D

Ilyen:


kisbogika
 
 


nem lehet nálatok kapni az olcsó 50-70 Ft-osat? HOgy hogy? Vateráról postázzák akárhova, nem?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@kisbogika:


ja , bocsi mégegyszer elolvastam a hsz-odat és már értem. Hirtelen azt hittem ez ovuteszt, amiről képet tettél fel. De már látom, hogy egy spéci hcg teszt.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@Caroline4: 1 nap csúszással jött meg, 1.nap görcsöltem és megvolt rendesen és görcs is(nálam ez az jelenti h a carefree tisztasági betétből a long-ot használom napi 2) 2-3. nap kevés vérzés. utána viszont 1 hétig alhasi fájdalommal keltem. Fogalmam sincs h menyire érzékeny volt, x-epilest vettem. De lehet, h túl korai volt még a teszt, nem tudom. :( Valaki tipp?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Csajok, ez most azt jelenti? Elég halovány de ott a második csík!?

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Ez most ovuteszt?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@kiscsillag201:
Akkor ugy latszik ugyanabban a cipoben járunk.
En is csinálni fogok egy tesztet a héten az tuti. Hátha.... :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@szandra0408:
Ha ez ovuteszt, akkor holnap rendesen sötét csiknak kell lennie! Legalabbis nálam ilyen volt mindig az előző nap... :) tedd majd fel a holnapit is!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Nem! Terhességi teszt!

szandra0408
 
 


Üdv a klubban Szandra! :) Láttunk már ennél sokkal haloványabb pozi teszteket is :D
kisbogika
 
 


Üdv a klubban Szandra! :) Láttunk már ennél sokkal haloványabb pozi teszteket is :D
kisbogika
 
 


Szandra!!! Akkor ez egy total pozitiv terhessegi teszt!!!

Gratulalunk!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@szandra0408:

Gratula a babóhoz! Mikor mész dokihoz? Várjuk a beszámolót:-)...
somipiro4
Vasad
 
 


Caroline!

Annyira izgatottan várom, hogy mit mond a dokid! :-)

Nekem elmúlóban mensi, három nap és mindent beleee! :-)
somipiro4
Vasad
 
 


Sziasztok lányok.
Huh hát látom van itt mozgás továbbra is.
Ujsonsült kismamáink hogy vagytok?
Caroline,
Én ezt már irtam neked amikor a legelső tesztet feltetted majdnem egy héttel a nem várt előtt pozitiv ez nagyon kiugró. Tényleg simán lehet hogy ikrek :) :) Nagyon izgi :)

Szandra!
Üdv itt.
Valamit nem értek.
Október 11-én azaz tegnap előtt ovulációs teszteket tettél fel amik halvány csikosak voltak - a dokid meg azt mondta nem volt peteérésed (mondjuk nem tudom hogy lehet ezt biztosra megállapítani).
Tegnap meg egy terhességi teszted volt, pozitiv..
Először is gratulálok - de hogy lehet ez? :D Mesélj már részletesen, mikor volt meg utoljára? Érzel valamit? Mész dokihoz?

Kiscsillag és Judydifi,
Egyébként, én is érzek ilyen furcságokat. Lehet ez is pszicho és azért van mert olvasni ilyen dolgokat a neten hogy nagyon ritka de van akinek megjön még az elején ..
Nekem erősen kezdődött egy hete a mensi de gyorsan vége lett. 3. nap már csak épp cseppek.
Most pedig kész vagyok, kettő kekszet ettem reggel és habár már kellene ennem valamit mert ugye nem jó szinte kihagyni a reggelit de egyszerűen nem tudok semmire gondolni amit szivesen megennék.
Megfordult a fejemben hogy teszteljek de olyan hülyének érezném magam ahogy meglátom az egy csikot és mondom magamnak 'hát persze ugyan mit vártál' :D
Szóval ne tesztelek és nem vizslatom a lehetséges jeleket :D
Egy hét és peteérés kb szóval inkább készülök az akciózós napokra irány shopping munka után szép uj fehérneműért :) :)

Szép napot nektek!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Szia littlebiscuit!
Jó vásárlást, és más egyebet!
Nálam feszült várakozás van, mivel még 15 nap van az első uh-ig...
Addig csak remélek, hogy minden rendben van és lesz!

Egyébként Szandrára visszatérve, előfordulhat, hogy az ovuteszt nála "jóstesztként" műkdött,
ezért tudott ilyen gyorsan egy pozitív terhességi tesztet is produkálni :D

Szép napot!
kisbogika
 
 


@Littlebiscuit: Én is így vagyok a teszteléssel, csináltam egyet múlthét csütörtökön, akkor el is döntöttem, hogy hónap végéig nem fogok. Legyen akármilyen tünet... nekem most van pont akciózás :D Látszik is, naptár szerint 9-től lenne 14-ig, de igazán sztem tegnap este kezdődött :P Szegény férjemet le is tepertem este, nem mintha lett volna kifogása ellene :D Jó vásárlást :) @Szandra: Gratulálok :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit:


Na csajok! Teljes káoszban vagyok, a tegnapi teszt pozitív volt! Ma reggel már negatív lett az újabb. Dokinál most voltam, mert iszonyatos has és derékfájás, zavaros pisilés kínoz. A dok semmit sem látott a hüvelyi uh-val, de azért közölte, ha a teszt pozitv és a méhben nincs baba akkor azon kívül van :/ Vettek vért délután 5 kor lesz eredmény. :(

szandra0408
 
 


@szandra0408:


Tünetetek vannak, fáradt vagyok, hányinger, mellfájdalom. Utoljára olyan furán volt meg, első két apcsak úgy pecsételt, aztán 2 napig véreztem normálisan. szóval már semmit nem értek!

szandra0408
 
 


@szandra0408:
Nálam is ez volt január végén. Pozitív teszt de nem nagyon találta a méhemben akkor mondta hogy két hét múlva menjek vissza de azért még egyszer megnézte és akkor meglátta. Akkor voltam 4-5 hetes terhes. Azért nem vette észre rögtön mert hátra hajló méhem van és mélyen tapadt meg. Vannak olyan nőgyógyászok akik nem igazán kitartóak és alaposak a keresésben. Próbálj pozitívan gondolkodni. Attól hogy ő még nem látta lehet a méhedben.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@kiscsillag201:
Én is így vagyok tűnetek megvannak de tesztelni csak november elején fogok persze ha addig nem jön meg. Tegnap is megettem a levesem de már a másodiknál két falat húsi után hányingerem lett. Ma szilvát magoztunk és a szilva szagától émelyegni kezdtem. Szóval nem tudom hogy most ez pszichés vagy tényleg oka van de tesztelni félek mert elég volt a negatív tesztekből.

A pozitív tesztekhez szívből gratulálok.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:


Az az igazság, hogy a tegnapi pozitív után ma reggel negatív lett, nem is merek reménykedni :/ 5 kor minden kiderül

szandra0408
 
 


Sziasztok!!!

Szandra lehet, hogy az lh tesztek jóstesztként működtek.?Én csinálnék egy lh-t ha van otthon!!
Remélem, hogy csak béna volt a doki, hogy nem látta a babót.Írd majd meg az eredményt!
Szorítok.



"Minden nap egy új lehetőség arra, hogy csodát teremts!"
eszanita
 
 


@eszanita:


Mindenképp megíróm a vérvétel hcg eredménye 5 kor lesz meg akkor már biztosat tudok. Én is erreg ondoltam lh tesztekkel kapcsolatba. Az az igazság, hogy sietett valóban, mert fél 12 ig volt rendelés és én 12:05 kor mentem be és még 2-en voltak utánam, szóval, fel is tünt, hogy kapkod hadar ilyesmi. Na egy óra múlva hívom, aztán írok!

szandra0408
 
 


Beszéltem az orvossal, vérvétel alapján nincs terhesség :( Akkor viszont nem értem a pozitív tesztet. :(

szandra0408
 
 


sajnálom Szandra :(
kisbogika
 
 


Szandra hát akkor ez eleg furi...

En reggel csinálok egyet mert érzem hogy valami nem stimmel.

Akkor a teszt lehetett rossz?

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi:


Lehet, nem tudom. Én olyat még nem hallottam, hogy fals pozitív. de ezekszerint ilyen is van. Dolgozunk tovább, bár picit kedvünket szegte ez a dolog.


szandra0408
 
 


@kisbogika:


Én is! De dolgozunk rajta tovább.

szandra0408
 
 


Sziasztok! 

szandra! én ezt nem értem. A terhességi teszt nem lehet pozitív ha nincs baba. Csak olyanról hallottam még, hogy ha valakinek peteérése van, akkor a hcg teszt halványka pozi lehet, mert kicsit a hcg teszt érzékeny az lh-ra. Nem tudom már tudományosan megmagyarázni, de olvastam ilyet, hogy lh csúcsnál némelyik hcg teszt nagyon halványan pozitív lehet. Esetleg ha csinálnál egy ovutesztet és az pozi lenne, esetleg jelenthetné, hogy épp most ovulálsz. De ez a hcg teszt nem valami halvány, nekem anno akkor volt ilyen erős mikor már kimaradt a mensim. Szerintem ez egy igen határozott pozi. Nem lehet, hogy a negatív tesztnél nem volt elég koncentrált a pisid? vagy a vérvételen elrontottak valamit? VAgy mi lehet ez? 

Nekem a ma reggeli tesztem is szép látható lett, de mintha nem lenne erősebb mint a tegnapi. Kíváncsi vagyok a holnapira. Október végén, talán úgy 30-a körül megyek dokihoz, akkor leszek 6 hetes. Annyria várom már. Izgulok, hogy jó helyen legyen. 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


Én sem értem az egészet. Várok nem tehetek mást! És addig is dolgozunk az ügyön :)

szandra0408
 
 


Caroline4:
Mi alapján lehet megállapítani, hogy milyen érzékenységű a teszt? Te már szakembernek számítasz ez ügyben :D

Szandra: Kitartás, bár szerintem tesztel újra 1-2 nap múlva reggel.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Láttam végig az ultrahangot, a méhben nem látszott semmi, viszont mikor a petefészket nézte ott volt valami, lehet, hogy petesejt? jelölgete ott, de mivel német a doki, és iszonyúan kapkodott nem is magyarázta el miaz...

szandra0408
 
 


@kiscsillag201:


rá van írva a dobozára, vagy a papírjára, hogy mennyi u/ml hcg-t mutat ki.

Ezt olvasd el róla:

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/ter ... segi-teszt


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@kiscsillag201:
A tesztre ra van irva hogy milyen erzekenysegu.
A 10ml sokkal előbb kimutatja a terhesseget, mint a 25ml-s. Csak en ugy hallottam, hogy amikor már a 10ml kimutatja, olyankor még barmi megtörténhet, mert az még tenyleg nagyon korai terhesseget is mutat. A 25-os már inkább biztosabbat mond.

De ha valaki másképp tudja az irja meg. :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Ja kozben Caroline4 gyorsabb volt. Bocsi...

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@szandra0408:





Ezt találtam a neten: 




Üdvözlöm! Az lenne a kérdésem,hogy lehet e terhes ha nem jött meg a menszeszem csak kevés barnázás volt,puffadás,hányinger.Csináltam tesztet amin nagyon halvány volt a második csík.Ezért ma megint csináltam egy tesztet és az negatív lett.Lehetek terhes?







  • Gabi


    Igen! A halvány csík is csík, így az a teszt pozitívnak tekinthető. A pozitív teszt pedig 99%-ban terhességet jelent! A negatív teszt ugyanakkor tévedhet. Ha terhességre utaló tüneteket produkál továbbra is, akkor nagy valószínűséggel tényleg babát vár!





Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Köszönöm. Mind két teszt 10 érzékenységű volt. Az a fura, hogy a pozitív tesztet tegnap este csináltam. A mai negatívat pedig első vizeletből.

szandra0408
 
 


mindenesetre legyetek együtt, ha mégis ovud lett volna. Adjátok meg az esélyt.  Amúgy ovunál van olyan, hogy délután pozi másnap meg már negatív. De az is lehet, hogy hibás volt a második hcg.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Köszi csajok, nekem 25-ös van itthon, azzal lett negatív csütörtökön. Legközelebb figyelek erre a vásárlásnál akkor :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Egyébként olyat is olvastam már, hogy orvosilag csak a vérvétel szerinti 50 mIU felett számít terhességnek, a tesztek meg ugyebár kevesebbre vannak belőve...
kisbogika
 
 


HŰŰŰŰŰHA ÁMULOK ÉS BÁMULOK!
Sziasztok!
Garulálok kismamák :) üdv a számomra újaknak :)

Na én meg közben voltam dokinál, aki azt mondta, hogy nem lát semmi elváltozást, aztán mikor mondtam neki az előzményeket, azt mondta, hogy várjunk még egy kicsit, aztán a következőre, ha nem jönne meg rendesen, akkor majd elkezdünk okoskodni, mert a sok antibiotikum meg a többi gyógyszer után nem akar még mindenféle hormonkészítményekkel megbombázni. Annyi van, hogy tartok egy kis szénhidrátmentes diétát. Szeretem az ilyen dokikat, akik nem csak felírnak valamit, hogy aztán le is tudják a támogatást/kopf. Mindegy, nem ez az első eset, hogy 2 hetet késett... Volt egy időszak, amikor 5 hetes ciklusaim voltak (ez kb  évig tartott a fogamzásgátló abbahagyása után) aztán visszaállt átlag 30-31 napra. Úgyhogy no para, várunk.

Szép napot nektek :)
oreosmilka
 
 


Sziasztok!

Nem bírtam tovább, csinálatam ma egy tesztet... NEGATÍV! de még mindig fáj a petefészkem vagy a méhem vagy már nem is tudom mim.
Szóval most már tényleg nem tudom mivan! :(
Orvoshoz nem akarok rögtön szaladni (bár már egy hete fáj), de ha sima peteérésem lenne az nem fájna már egy hete...


Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@Judydifi: Ugyan ez volt nálam is :( teszt nekem is negatív lett, pedig émelygés, fejfájás minden volt. Most várok hónap végéig... Kitartás azért :)
@Oreosmilka: Tényleg ritka az ilyen orvos, mindent bele :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?