Új privát üzeneted érkezett!

Anyko! nekem a boros kép és a kaspó tetszik! Gratula!Kép
Mian! Nyugi ma este elkapom azt a két keretet és adok ám nekik!Kép ma csináltam 2 cerkatartót, de mutizni majd egy hónap múlva fogom amikor lesz ismét gép a közelben...közben csináltam még kilincsre akasztható kis táblácskát is. Az a hobbyboltban 190 ft most meg kiderítettük, hogy ha levágatjuk akkor 75 ft darabja...rögtön rendeltem tizet!Kép
Nagyon szépek ezek a papírok....nem tudtok esetleg kalapos szalviról vagy szép kalapos-mittomén női fej kalapban-dekupapírról?! Köszi!
abby
abby
 
 


Sziasztok csajok!!

Stucikám, köszi a hiányolást, egy kicsit más irányban folyik az életem! Januártól visszamentem dolgozni és semmi időmKép Néha azért benézek és végignézem az aktuális oldalt, miket csináltok! Irigykedem! Nekem szépen el van rakva a cuccom, "majd ha beteg lesz a gyerek" akkor előveszemKép

Puszi mindenkinek
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan 2 mondat...
Melinda! Írtam neked megint mailt...jelezz vissza légyszi, hogy ezt megkaptad e?!
Conti! Inkább akkor ne dekupálj soha! Csak a gyerek ne legyen beteg!Kép
abby
abby
 
 

 
 

Sziasztok!
Miután a család átesett egy egynapos hányós-hasmenős-lázas víruson...tudom értékelni, hogy van erőm járni Kép Csak időm nincs, de azért benéztem Kép

Koda!
A dobozkád nagyon szép, majd mellékelj már hozzá egy leírást Kép

Stuci!
Hát már szerkeszteni is tudsz? Szerintem egyedül vagy vele Kép Nem osztanád meg velünk a titkot? Kép

Abby!
Nagyon aranyos a katicás sorozat!! Gondoltam, hogy a Lillusé lesz! Kép
Kalapos szalvétával még nem találkoztam Kép
Jut eszembe: szombaton megyünk Miskolcra, viszem a köcsögszállítmányodat! Kép Csak egyeztetni kéne...

Anyko!
Nekem a rózsaszínek nagyon rózsaszínek Kép, viszont a boros kép és a felette levő kaspó nagyon tecc!!!
Köcsög postázás: én nem merném...rosszak a tapasztalataim..Kép

Nálam ezek születtek - még mielőtt ágynak estem -:
nárciszos tartó
citromos konyharuha tartó. Ezt ezekhez a köcsögökhöz készítettem. Áááááááá, nem vagyok citrommániás Kép...vagy igen, Abby?

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi! Nagyon jók lettek...és nem vagy citrom mániás hiszen én sem vagyok az vagy igen?!Kép
Gyertek nyugodtan szombaton, itthon vagyunk -mamámék jönnek Lillust köszönteni, de csak délben. Mindenki itthon lesz még Hangus és a párom is...legalább most ők is találkozhatnak veletek!
Jobbulást nektek..tegnap mondta egy ismerős, hogy ők is ebben szenvednek, csak nincs láz és nem egy nap....pedig most még hideg is van..mitől lehet ez?! Én sem vagyok még a legjobb formámban...már nem a fülem és mandulám fáj, hanem a torkom Kép Vigyázzon mindenki magára és kis családjára!
Jó éjszakát szép álmokat!
abby
abby
 
 


SziasztokKép

Köszi a doboz dícséretét kedves MindenkinekKép haladok vele, jön a muti is..

JubiKép
Akkor volt egy nagyon rossz napotok...
De a munkáid olyan jók lettek. Azt szeretem a legjobban, amikor egyszerre mindent lefényképezelKép Olyan jól mutatnak!
A dobozról sajna nem tudok leírást adni, mert akkor egy egész könyvet kellene begépelnem..Kép A kreatív sorozatokból vettem mg a Papaírdobok Címűt, és abból csináltam. Nagyon látványos dolgokat lehet, ajánlom mindenkinekKép

AnikóKép
nekem nagyon tetszik mindegyik, de a kaspó nagyon el lett találva! A festés szuper lett rajta.

AbbyKép
Te már megint nagyon szupereket alkottál! Eladtad a lánykáidat, hogy ennyi időd van??KépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Nem Papaírdobok, hanem Papírdobozok..Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Lányok!
Nagyon sok gratula mindenkinek! éspiros pont!!!!

Conti! Örülök, hogy csak a munka és nem valami betegség miatt tűntél el! Kép

Jubikám! Kicsit macerás ,de kiírtam magamnak a kódokat a formázás címszóból és úgy próbálgatom a dolgot.Kép

Nah, hogy én se maradjak ki a citrommániából itt van 4 kép. Elég vacak,nem csak a fotó, de a tányérok se tetszenek igazán.Kép Valószínű a lemon-ost le is fogom vakirnyázni és megpróbálom újra csinálni.
http://gportal.hu/picview.php?prt=22246&gid=74430&index=35
szorgosstuci
 
 


Hali lányok!

Olyan rég jártam erre, hogy már azt is elfelejtettem, hogy kell képet beszúrni Kép
Azért ide másolom.
http://gportal.hu/picview.php?prt=22588&gid=80238&index=14
Nem tudom érdemes volt-é ennyit pihenni, beszáradtak majdnem a festékeim. Kép

Kép
krimo
 
 


Krimo!

Szerintem nagyon jó lett!

Azért a többiek sem alkottak ám csúnyákat, sőt ...... gratula mindenkinek.

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Stuci! Mi bajod van ezekkel???? Szerintem nagyon jók!!!
Krimóka elveszett lányzó! Nagyon jó lett az olívásod!

Mindenkinek dícséret, itt vagyok ám leskelődni, csak nincs időm nagyon irogatni, pedig még mutatni is lenne mit!!!! Edit
anizs007
 
 


Helló lánykák!

Citrom bajnokok!!!!!!, vagyis Abby Jubi és Stuci!

Vágom a savanyú pofát Tőletek rendületlenül:-)))
Nagyon fertőző lett ez a citronygyos mánia.
Nagyon szépeket csinyáltatok mindhárman. Stuci! Bármelyikünk vidáman dalolva örökbefogadja a mostoha gyerekedet :-)) Le ne kapard!!! Szólok az én drága jó Lajosomnak, hogy kísérje el ide hozzánk :-))))

Krimoka!
De jó hogy itt vagy :-))) Oliváék nagyon pöpecül néznek ki. Nagyon harmonikus a kerettel a kép :-))
Ugye mostmár gyakrabban jössz? :-)))

Koda!
A dobozkád nagyon szépséges lesz. Asszem utána járok annak a könyvecskének:-))) Köszi a tippet:-)

Anykó!
Az a lilás kaspó nagyon szép lett :-)))

Eccer csak majd lesz mán nekem is gépem, és meg tudom mutizni amiket csinyáltam. Annál is inkább mert a citronyos sorba én is beállhatnék akkor:-(
Addig is pusza mindenkinek
minimaxi
minimaxi
 
 



Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Üdvözlet a citrongyolók között :-)))
Az a tálca:-))) Hát az aztán húúúúúúúúúú is meg haaaaaaaa is de nagyon:-) Hogy Te miket rejtegetsz itt:-) Ezt talán el is titkoltad volna ha nem tör ki itt a citromláz?:-( Ejnye-ejnye!!:-)
Na mindegy fő hogy megmutattad.
Az a könyvecske meg úgy nézem tényleg nagyon jó úgyhogy hajtóvadászat indul :-)) Köszike az infót:-)))
minimaxi
 
 


Mini!

Itt kéne lennie ennek a könyvnek:
http://www.cserkiado.hu/
De nincs Kép Viszont van egy csomó más Kép

Köszönöm az olivásom nevében. Ajándék lessz, remélem majd a lakásban is jól mutat. Kép

Kép
krimo
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

Koda bocsi! Most látom, hogy annyira csőlátásom van, hogy ha citromot látok mán ájuldozok, így aztán nem vettem észre csak most, hogy a citronyos cuccok is a könyvben vannak :-(((((
Gyakrabban kellene használnom a szemügőmet mán látom:-((((
De azért van ez mert tudom, hogy Te is mindíg ilyen szépeket csinyálsz:-)))))
minimaxi
 
 


MiniKépKép
De pont azért raktam ide a citromosakat, hogy ezt te is nagyon könnyű szerrel megcsinálhatod a könyv alapján!Kép

KrimoKép
Nagyon örülök neked! Nagyon szép a kép amit alkottál!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ok Koda! Köszike!

Csak látod ilyen az ha öregszik az ember nem lát mán rendesen csak néz ki a fejéből a csőlátásával:-( De azért így legalább Krimoval közösen összehoztuk a dolgot.

Krimo, én megtanátam a cser oldalán. A színes ötletek sorozatnál van egy olyan menüpont, hogy KÜLÖNSZÁMOK, és abban van 17 sorszám alatt, csak a címlapfotója össze van cserélve az előző könyvvel:-(
1098 Ft.

Egyébként épp a múlt héten találtam rá a boltjukra a körúton és pont ott kaptam a körözött jó kis szőlős szalvétákat. De tényleg van rengeteg jó cucc ott és ráadásul jól megközelíthető helyen is van,az Oktogontól pár lépés, és biztosan van nekik könyv is. Na a jövő héten asszem úgyis megyek Pestre és meg is nézem.

Koda, Krimo mindkettőtöknek köszi :-)))
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Vmi vírust szedett össze a gépünk, ezért nem tudtam jönni eddigKép Közben azért nem lazsáltam, ezek készültek a kényszerpihenő alatt:
http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=272733&index=1
Elért engem is a húsvéti lázKép

Mindenki nagyon szépeket csinált, a citrongyosoknak külön dícséretKép

Erika
dreri
 
 


ErikaKép

Ezek gyönyörűek lette! Annyira jól sikerült mindegyikKép Az a nyuszifiú és nyuszilány hihetetlen aranyos így együtt! Olyan kis vidám képekKép
A hercegnős a gyerkőcödnek készült?Kép

MinikeKép
Nincs mit-nincs mit!


Pusz: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Már tegnap írtam egy levelet csak lefagyott a gép és nem tudtam elküldeni, aztán meg bosszútálltam a gépen: nem kapcsoltam beKép
Szóval Koda gyönyörű az a dobozka, de én biztos nem gogok ilyet csinálni, nagyon nagy ügyességet kíván szerintem. neked még van türelmed úgy látom!Kép A lányok itthon vannak "táppézesek" úgyhogy van segítségem bőven! ja most írtam nektek egy rövidke mailt!Kép
Stuci! Tegnap u.azt írtam majdnem mint MInike! Szóval kidobhatod nyugodtan csak szólj hogy mikor és hováKép Majd megyek és levadászom, nagyon fog mutatni itt az én citromos gyűjteményemben!Kép Szerintem nagyon ott vannak szóval jár a pirospont!Kép
Krimóka! Végre itt vagy velünk!Kép Nagyon örülök neked!Kép És nagyon szép lett a képed! Ez is az egyik kedvenc szalim-látszik nekem milyen sok kedvencem vanKép A keret szinét hogy csináltad?
dr.Eri! mint már írtam régebben is nekem ez a húsvéti nyulas valami nem igazán jön be, de amit Te alkottál azok nagyon édesek. Én is a nyuszi fiút és leányzót emelném ki leginkább és a második húsvétos képed keretének krétázásást! Nagyon merész ötlet volt így csinálni de nagyon ütős lett tőle, ilyet még nem csináltam de ki fogom prószálni úgy megtetszett! Gratula!Kép
A hencegnősre meg csak ennyitKép-ezek a lányok!Kép
No hogy nehogy azt mondjátok nagyon citrom mániában szenvedek mutatok a másik mániámból:http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=27 Mininek ajánlva!Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=28
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=29
És itt pedig megmutatom a gyöngyházzal lealapozott kis cserepeket..így néz ki..http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=30
Sziasztok!
abby
abby
 
 


Abby,
ezt a krétázást úgy veszem észre, tökélyre fejlesztettétek! Kép Hihetetlen, hogy milyen szép dolgok születnek! A katis kép csodaszép! Majd, egyszer, avassatok be engem is, hogy mitöl ílyen szépek!
Jubi,
Te sem panaszkodhatsz! Kép
Sz.stuci,
az áttört citromos tálra én is azonnal vevö vagyok! Kép

Remélem, holnap már tudok én is mutizni, de pillanatnyilag vendégeim van otthonról, de holnap már szabad leszek.
mian
 
 


Koda!
Örülök, hogy örülsz! Kép

Mini!
Nem is kell neked az a szemüveg! Így is megláttad a könyvet ott ahol, én nem! Kép
Leírod majd hol van az a bolt az oktokonnál?
(gondolom ott van a honlapján, mi?) Kép

Abbi!
Nehezen választottam ki ezt a szalvit, olyan modern lakásba megy, de tán a szine, meg az üvegek formái miatt, remélem illeni fog oda.
A keretszínnel, jól megkínlódtam, van abban minden, de tuti hogy mégegyszer nem tudok ilyen kekit csinálni Kép Azért nagyjából: Mohazöld falfesték, fehér diszpi, barna tempera, fekete ruhafesték, barna hobbyfesték, mustrsárga ruhafesték, és sötétsárga tempera, na meg plextol. Utólag jutott eszembe, hogy van aranytemperám is, azt még tehettem volna bele egy picit Kép Kép

No megyek gipszet önteni, mexikóba viszi a barátnőm a képeket, kéne bele egy vödör plextol, hogy kibírja az utat! KépDe lehet hogy feláldozom a fahéj készleteimet Koda! Kép

Kép
krimo
 
 


Sziastok!
Nem vesztem ám el! Olvasgattalak benneteket, csak írni nem volt időm. Úgy néz ki, beálltam én is a dolgozók sorába.Kép No, nem sok meló(remélem) és nem sok lóvé..., de munka és pénz! Kép És ennek én most nagyon örülökKépKépKép, csak még bele kell rázódnomKép

Timtim! Mikor jössz?
Abby! Nagyon-nagyon szupi lett!
Koda! Ez nekem nagyon guszta!
Dreri!Ezek is jók lettek, főleg a nyulak!
Stuci! Mi a gond azzal a tányérral?
Krimó! Keverted ezt a színt? nagyon jó lett.
Anyko! Látom nálad is tavasz van! sztem a kaspó a legszebb.
Jubi! Már kifogytam a dicsérő szavakból. Szépek, mint, mindig.Kép
Jó hétvégét.
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok!
Igértem,hogy felteszem a képeket.itt vannak legújabb alkotmányaim.Képinnentől találhatók gportal/portal/tikiti/képek/legújabbak.
Jó éjszakát és hétvégét mindenkinek.
Tikiti
tikiti
 
 


Sziasztok!

Tiki képei innentől:
http://gportal.hu/picview.php?prt=22280&gid=239235&index=7
Nagyon szépek!

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


sziasztok!

Még mindig nem tudok nektek mit mutatni, mert nem volt időm dekupálni, de megnéztem a képeiteket. Nagyon, nagyon szépeket alkottatok!!!Kép

Én közben eltörtem a lábfejcsontom, most épp gipszben nyomulokKép
Nagy valószínüséggel Anna elkapta a bárányhimlőt, mert voltunk egy babatalin, ahol a kislány már fertőző volt, csak még nem voltak pöttyeiKép Most pedig elég rosszul vanKép
Hangulatom béka feneke alattKép

Aniko!
Geri jobban van már?
Nála milyen lefolyású volt?
Mailt is írhatsz!

Szép napot mindenkinek!!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Era írtam mailt!

MOst nem jövök egy darabig, mert tüdőgyulladásom van! Kép
Legyetek jók addig és alkossatok sokat!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam errefele, ÜDV az Újaknak!Kép

Jelentem megszüntettem a gportal-os oldalamat(tele lett a bogyóm veleKép) és ezentúl a www.sztigris.atw.hu-n vannak a cseréim és minden, ami a decoupage körül forog.
Ja, és befejeztem az Ötletkavalkádot is és feltöltöttem az új honlapockámra, egyenlőre a 2004-es évet gyűjtöttem ki.Kép Remélem sok hasznos tanácsot sikerült kigyűjtenem.
Én is alkotgattam néhány képecskét, amiket fel is tettem, de mostanában nem voltam túl kreatív, kicsit felfordult a világ körülöttem.Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Hali Csajszikáim!
Hát előszöris, Tigrincske! nem semmi ez az oldal!
CSODASZÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉP az oldalad!!!!

Era! Te jó ég! Mi jöhet még? Mit csinéltál a labaddal? Elestél vagy ráesett valami?Kép
Jobbulást Nektek!

Abbykém! A zöld citrongyos már a Maksziéééééééé!Kép Egyébként az nem igazi repesztés, mert azt (igaz, hogy nem látszik )úgy csináltam, hogy lelakkoztam és utána olló hegyével felkarmolásztam , majdan krétáztam és újra lakk.
Ja és én is útállak! Kép

Mian! Ha ennyire tetszik, lehet róla szó. Kép

Krimocica! Még csoda, hogy az összetevővek megbírtad jegyezni. Kép Ez aztán valóban egyszeri és megismételhetetlen!Jól is néz ki!!! Kép

Tikitinek is GRATULA! A locsolós kislány nagyon tecc!Kép

Minikém, szemüveg, csőlátás,nyúl, egér !?!? Kép

Lányok van egy ceglédi hobbis akitől nagyon olcson lehetne öntőformákat venni. Ha összeállunk és 20ezer körüli rendelést produkálunk akkor a szállítási ktg.-et átvállalja. Aztán a köcsögökkel eljutna ez is mindenkihez. Feltéve, ha Maxikánk ezt is hozzá csapná!? Kép
Arra is gondoltam, hogy a Mutyikám le is tudna esetleg menni érte , végül is az nem egy nagy súly és ingyen utazik már.
Csak azt nem tudom, hogy mennyi idő az Pestről? Na mit gondoltok?
Nálam vannak a képek és az árlista, ha valakit érdekel írjon emilkét és küldöm.
szorgosstuci
 
 


Stuci!

Ne küdjed mán Mutyikát olyan messze! Időben nem tom mennyi, de km-ben 72 kb Kép aszondja az ember másfélóra vonattal.
Annyira nem lehet olcsó! Vagy igen??? Kép

Jövök még a rekám után...

Kép
krimo
 
 


Kép Krimokám! A Mutyi teljesen elvan ájulva, hogy Ti milyen aranyosak vagytok , hogy így aggódtok érte! Köszöni! Kép))
szorgosstuci
 
 


Menek dobok egy hátast, mert holnap is meló van.
Csók nektek, holnap este leszek.
Jó éjt és szép napot Mindenkinek!
szorgosstuci
 
 


Jó reggelt! Kép
harmadszor is megkísérlem feltenni az új müveket, remélem, most sikerül!
Az elsö egy ládikó, ami teljesen új technikával készül; nem tudom mennyire adja vissza a kép, de a felülete pasztázott:
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/109592.jpg
ugyanaz a technika, csak egy kép: (ezek elsö próbálkozások, a következök már jobbak! Kép):
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/109593.jpg
lámpácska:
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/109594.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/109595.jpg
tányérka, - decoup.papírral és metálfóliával:
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/109596.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/109598.jpg
kép az új technikával; ez már picit jobban sikerült:
http://babanet.hu/album/albumimages/1577/109599.jpg
mian
 
 


Húúúú, Mian, ezek gyönyörűekKép Nekem legjobban a lámpácska és a levendulás kép tetszikKép
Végre nekem is sikerült a legújabbakat felraknom: http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=272733&index=12
Betegeknek jobbulást (mondom én, mikor Bálint éppen lázas, délutánra meg vendégeket várunkKép) , egészségeseknek pedig szép vasárnapot: Erika
dreri
 
 


Sziasztok!

Stuci!
A lépcsőn fenékre huppantam, a lábam pedig neki egy kis beugró falrésznek. Sajnos az a csontocska már nem bírta el a súlyom. Most szedek egy kis csonterősítőt, mert lehet, hogy a sok szoptatás nem tett jót a csontjaimnak.

Lányok!

Olyan jó, hogy már ilyen tavaszi hangulatúakat csináltok! Tisztára megjön a kedvem a dekupihozKép
Olyan ügyesek vagytok!

Sztigris!
Nagyon szép az oldaladKép

Mian!
Nekem az utolsó tetszik a legjobban!
Az hogy készült?

Erika(druszámKép
Bálintnak jobbulástKép
A lovas képed színe nagyon tetszik. Megnéztem a többit is, a nyuszisok olyan édesekKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök,mert még 6-7 nap és megyek szülni.Persze nem kupáltam semmit mostanában de Ti nagyon ügyesek vagytok!

Pusza:Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a sok gratulációt.Gyöngyöskének mega segitséget a link betöltéséhez.Ehhez most sem erőm,se energiám nem volt hogyan is müxik a dolog.Még tettem fel egy pár alkotmányt,amiket ajándékba csináltam a szüleimnek karácsonyra,csak most lettek utólag lefényképezve.Jövő héten nem vagyok,megyek kórházba.Addig is jó kupálást,betegeknek gyógyulást.jucusnak egészséges babát kivánok.Puszi:Tikiti
tikiti
 
 


Hello csajok!
Most nem igazán tudom mit csinálok , de tojik működni a portálom, úgyhogy ha telivágom képekkel a topikot akkor bocsika!
KépKépKépKépKépKép

Kép
krimo
 
 


Igen sikerült...
Szóval így néztek ki a fahéjas gipszeim reggelre a fütőtesten Kép Viszont jó fahéj illat volt a lakásban.
Avval a nyomi Barbival nagyon megkínlódtam, egyszer totál elszakadt, aztán megint, a sarka Kép
Miután nem volt több ilyen szalim, jól megtépáztam a széleit, és álcáztam némi kőhatásúval... Kép

Mian!
Tetszik az a levendulás, igazi virágok vannak rajta, jól látom? És mi az alapja az egésznek?

Stucim!
Még jó, hogy aggódunk Mutyikáért! Ebben a farkasordító hidegben, maradjon csak a kandalló mellet! Kép Mijameló? Írok mán neked!

Jucus!
Nahát! Kitartás és hajrá!

Dreri!
Fúú az a napraforgós nagyon szép lett!

krimo

Kép
krimo
 
 


Szia Lányok!
Mian! Annyit mondok csak, hogy ELKÉPESZTŐ!!! Kép
Remélem tartasz egy kiselőadást a technikákról!!? Kép

Era, Te szegény! De még ez a "jobbik" eset ,még jó, hogy nem a girinced sérült!

Jucuskám!De jóóóó ! Lesz nekünk egy vadi új topiclakónk! KépSzorítok Neked,nem inkább nyomok , Kép hogy simán menjen a szülés!
Nagyon hüjjjjjje vagyok? Kép

Tikiti,Kitartás! Kép

Krimocica, mi lesz azokból a jóillatú "gipsztigrisekből"? Kép

Nem nagyon tolongtok az öntőformákért, mi van ?
csókpuszi Mindenkinek!
szorgosstuci
 
 


Köszi Krimo, nekem is a napraforgós a kedvencem, kár, hogy meg kell válnom tőleKép Talán egy negyedest alkotok magamnak isKép Nagyon klasszakat alkottál, csak a nyomi barbit javítanám ki egy kicsit: az Belle a Szépség és a Szörnyeteg című rajzfilmbőlKép De azért az is jól néz kiKép)A fakarikák és a szélmalom nagyon jó!

Jucus! Nagyon szorítok Neked, leginkább a császár utáni gyors felépülésért. A cukor miatt lesz?

Tikiti! Neked is jobbulást! És Era, Neked isKép
dreri
 
 


Szia Lányok!
Minden szerelmesnek BOLDOG BÁLINT NAPOTkívánok!!
Kép
szorgosstuci
 
 


SziasztokKép

JucusKép
Majd írj már 1 sort, ha itthon vagytok a babucivalKép

TikitiKép
Te is, feltétlenül!

KrimoKép
Nekem nagyon tetszett a szélmalmos és azok, amiket olyan kerek falapra csináltál! Meg a cirtomos isKép

MianKép
Milyen pasztát használtál? Hasonló a dekorpasztához? Amivel havat lehet utánozni? Vagy ez teljsen más jellegű? Nagyon érdekes a hatása! TetszikKép

DreriKép
Szuperek a képek. A fácános annyira tetszik, főleg a színei miatt. De a többi is szupr, mint pl. a pulykásKép

Én még mindíg a dobozon kotlok, na meg készülök a húsvéti-tavaszi pályázatra...de azt majd csak akkor mutatomKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Stuci! Nekem jöhetnek a képek az árakkal, igaz, hogy én nem vagyok köcsög útvonalon, de legalább megnézhetem őket!

Én is kérdezem - már emilkében is megtettem - hogy mit dóóóógozol????

Mian!! Mi ez az új technika??? Nagyon klassz!!!

MIndenki szépségeset alkotott!

Puszi mindenkinek! Edit
anizs007
 
 


SziasztokKép
Kb egy hete írhattam utoljára, de azóta annyi mindent történt itt és annyi szépséges alkotás született, hogy fel sem tudnék most midenkit sorolni, de mindent végignéztem és mindenki nagyon ügyes, gyönyörűeket alkottatok!
Mian milyen jó, hogy jöttél, különben nem láthatnánk ezeket a szépségeket!
A betgeskedőknek gyógyulást kívánok, és vigyázzon mindenki magára!
JucusKép nem igazán tudom mit kell ilyenkor mondani, de egészséges kiskbabát és gyors felépülést kívánok nekedKép

Azért én is csináltam ezt-azt:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3146&page=3&image=110971

További szép napot mindenkinekKép
timtim
 
 


Csacsosz!
Timtim, a rózsásak nagyon elvannak találva!! Gratula és piros pont! Kép
Lányok ezt a képecskét a Pruedance küldi Nektek! Kép
Kép

Krimo, nem találom a barbis képd. Kép

Menek , alkotok valamit.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Mi ezzel a képpel készültünk Valentin-napra:
Kép
Bogikám választotta a szalvit, a kép a szerelmének készült, Norbinak. Ma reggel át is adtuk az oviban. Nagy volt az örömKép

Timtim! Nagyon szépek lettek a képekKép) A gyerekesekkel mindig elfogult vagyok, a rózsás pedig gyönyörűKép

Erika
dreri
 
 


Dreri!

Na most lebuktam, hogy mekkora meseszakértő vagyok! Kép Ezek a békucik!!! Édi Kép

Stucim virágszálam!

Oldaltfele lapozzá, és ottan vannak! Kép
Végignéztem az öntőformákat, de most nem igazán veszek én ilyesmit. Azért köszi.

Koda!

Képzeld akinek csináltam a szélmalmos nem tetszett , a nyakamon maradt! Kép Igazából azért mert az olyan hollandos, és olyat nem akart vinni.

Timtim!

Nekem a halacskás tecc a legjobban!

Kép
krimo
 
 


Köszönöm a dicséreteketKép

A gyerekeset a barátnőmnek csináltam, ezt választotta a tömérdek szalvim közülKép

Erika nem semmi a lánykád, már szerelme van és ilyen szépséggel lepi meg, gondolom így megerősítette a dolgotKép És milyen jó, hogy ilyen anyukája van, aki is elkészíti neki az ajándékotKép
timtim
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?