Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok üdv az ujjaknak :)

Pàr napi sürgés forgàs volt nàlunk,egész jól elteltek a napok,viszont most hogy nyugi van kicsit ramjöt a szokàsos stressz,főleg mert tudom elvileg pàr nap és ovu lesz :) :(

És pont ez a baj,megint kezdek izgulni aggódni :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:


Szia! Ne is mond! 3 nap késés után ismét megjött......már a párom diabéteszes néniét is fölhívtam, tuti beszéltünk egy 20-25 percet, ki is kaptam , h nem vághatok így ilyen hűbele-balázs módjára :)
Tehát nőgyógy keresés, laborkérés, stb. vszínű, hogy nem tud megtapadni a kis drágám....ő szerinte, de nem lát belém....szóval tényleg ne görcsöljünk :) mi mindent megtennénk értük :)  rajtunk nem múlna a baba áldás :) http://www.ciklus.hu/images/diagramok/998541e6ee5fdf0b8f8e4b38dc3164b3_150604_150629_1435622400_.pngés majdnem úgy néz ki mint egy babás görbe....ne ess kétségbe nem használ :)fel a fejjel :)
andrenoci
 
 


@andrenoci:
Nekem is ennyit késett kb,De sajna megjött pedig a hőm elég bíztató volt,a vicc 3helyen vezetem a cikluson fertilytin és egy telós alkalmazàson,mindenhol màshovà jelöli az ovut,6-7-8ezekre a dàtumokra jelzi
Kivàncsi leszek mikor lesz

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!
Ma voltam rákszűrésen, amit nem kellett megcsinálni, mert, mint kiderült, 2014 augusztusából van papírom. Ami szerint persze minden rendben van.


Lassan leszedhetek mindent a listámról, ami megakadályozhatná a kis csillagfényt. Vércukor terhelés pipa, rákszűrés pipa, fél 6 körül megyek orvoshoz a pajzsmirigy eredményért de szerintem az is pipa...
Csak én vagyok már pipa.
Dr Szabó György főorvos úr a Csengeryben úgy elhajtott, amint odaadta a rákszűréses papírt, mint a huzat. Vasárnaptól kezdve valami nyomkodja a méhem, kicsit fáj is, de nincs pecsét. Pénteken volt ovu.
Már nem merek reménykedni.
Lesz, ami lesz, megvárom a 10-ét és nagyon remélem, hogy nem ér utol a szégyen aznap...
Volt már valakinek ilyen hullámzó szurkálás ovu után a méhe tájékán?
Hogy vagytok?


Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


@csillagfenytvarok:


Nekem is volt már ilyen az elmúlt két hónapban ovu után,meg sajna hatezer más jel mégis semmi..... a nagy akarásom eredményeként jöttek a mindenféle fantom jelek...

de persze ez még nem azt jelenti ez nálad nem jó jel :)
 nem vagyunk egyformák.....



Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Lare 13 mizu veled? Eltüntél.Én holnapra nem várom a nagyon okos telefonos naptár szerint. De az én számitásom szerint csak szombaton kéne nem jönnie. De az elmúlt két hónap ingadozásai miatt már nem tudom követni. Mindenkinek szép összebújós estét. :)
linda88
Dány
 
 


@bocika13: szia! Nekem a telón is meg a ciklus.hu-n is vezetve van
andrenoci
 
 


@linda88:
Szorítuuk :) :)

Andrenoci nekem mondjuk eddig a telós,meg a fertilytis jobban bejött mint a ciklusos....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Én pmbeteg vagyok és a néni mondta nem szabad 3 tól nagyon eltérni a tsh-nak ,szerinte nálunk az a baj, h nem tapad meg a petesejt.,nekem legutóbb is 5.xy volt :-/
andrenoci
 
 


Sziasztok!
Csillagfènytvárok:Nekem 12.-èn volt pm ès pár napra rá kezdtem èrezni a köldököm alatt kissebb szurkákat!23.-án nagyon erősen belenyilalt többször egymás után a hasamba ès 25.-èn kellett volna megjönni de nem jött!Oènteken nagyon haloványka teszt ès hètfőn már látványos pozi!

Linda88 szorítok neked!

Andrenoci èn jártam endokrinológushoz ès nekem azt mondta a doktornő hogy a teherbeesèshez a tshnak 1-2 között kell lenni!Interneten is ezt írják!

Èn jól vagyok ,cickóim mèg nem annyira intenzíven fájnak de már èrzem hogy vannak!Hányinger álmosság mèg mèg nincs!Jövőhèt szerdán megyek a dokihoz!Nagyon várom már hogy megtudjam hogy minden rendben!Mèg felsem fogtam hogy sikerült!Majd ha már a dokitól is erősítèst kapunk ès látom uhn a kis babszemet!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Moncsika: Ez nagyon szuper! Éljen!  Gratulálok!

Nekem is magas a TSH szintem gyógyszer nélkül. Mielőtt nekikezdtünk a "projektnek" azt tanácsolta a nőgyogyi, hogy kicsit növeljük a gyógyszeradagot, hogy 2 alá menjen az érték. Azt mondta, úgy könnyebb lesz megfoganni a babónak. És tényleg!  Második "aktív" hónapban már össze is jött.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Sziasztok! 

Moncsi gratulálok neked ! 
Linda itt vagyok de csak olvasgatlak titeket nálam semmi extra nem történik most kicsit lemondtam róla múlt hónapban a képzelt tüneteim miatt ..... vagy én nem tudom mi is lehetett! 
Voltam azóta dokinál rákszűrésen és Uh minden rendben van azt mondta semmilyen tünetem nem lehet még szóval ha van akkor az nem éppen a babától ered :) jelenleg semmit nem érzek néha nyilalgat de ez nekem minden hónapban így volt cicim második hónapja fáj szóval az sem tünet! Ha most megjön 3-20 ciklus napon kell elmenem vérvételre akkor már okosabbak leszünk! 
Ha meg nem jön meg akkor boldogság van :) tesztet még nem vettem és lehet hogy most nem is fogok csak hétfőn  szombatra illetve vasárnapra várom a nem vártat! Most vagyok dpo 11 napon! 
Akiknek sikerült a baba hogy mondták el apának????
lare13
Százhalombatta
 
 


Mazsolyka nekem szerencsère semmi baj nincs a pajzsmirigyemmel!Hajhullás miatt küldött a bőrgyógyász kivizsgálásra!Köszönöm szèpen a gratulációt! :lol:

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Moncsi te hogy mondtad el ?
lare13
Százhalombatta
 
 


Lara13 kinek hogy mondtam el?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Férjednek?
lare13
Százhalombatta
 
 


@mazsolyka:


Köszönöm ! Remélem hamarosan a jó hírt írhatom ide én is!
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


@moncsika79:
Sajnos én már most 75 ös letroxon élek....mit tegyek? :-/
andrenoci
 
 


Kalandos éjszakát tudhatok magam mögött. Tegnap este megjött de csak éppen hogy van valami olyan utolsó utolsó nap szerű. De egész éjjel hasmenésem volt most kezdek kicsi jobban lenni. Remélem reggelre jobban leszek most még egy kicsit Pihizek.

Szép napot mindenkinek :) :)
linda88
Dány
 
 


Kalandos éjszakát tudhatok magam mögött. Tegnap este megjött de csak éppen hogy van valami olyan utolsó utolsó nap szerű. De egész éjjel hasmenésem volt most kezdek kicsi jobban lenni. Remélem reggelre jobban leszek most még egy kicsit Pihizek.

Szép napot mindenkinek :) :)
linda88
Dány
 
 


Kalandos éjszakát tudhatok magam mögött. Tegnap este megjött de csak éppen hogy van valami olyan utolsó utolsó nap szerű. De egész éjjel hasmenésem volt most kezdek kicsi jobban lenni. Remélem reggelre jobban leszek most még egy kicsit Pihizek.

Szép napot mindenkinek :) :)
linda88
Dány
 
 


Bocsánat lefagyott a telcsim! :-P:-S
linda88
Dány
 
 


Lara13 pènteken csináltan az első tesztet de az nagyon haloványka volt ès amikor melóból hazajött akkor mutattam neki ès annyit mondott ez nagyon haloványka nem is látszik!Persze engem akart óvni hogy ne èljem bele magam aztán esetleg csalódás èrjen!Hètfőn reggel újra teszt az már látható volt rendesen,lefènykèpeztem ès viberen átküldtem neki ès hozzá írtam hogy most már látható?Szeretlek

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Sziasztok!


 


Furcsa problémával/kérdéssel fordulok hozzátok... Előre is bocsánat, ha feleslegesen szaporítom a témát. Érdekelne, hogy valaki tapasztalt -e valaha hasonlót.


 


Teherbeesési problémáim vannak nekem is... kiderült, hogy magas a TSH-m így 3 hete 50mg L-thyroxint szedek, jövőhéten megyek vérvételre, hogy megtudjuk most mi újság.


EGész múlthéten fájt a petefészkem, így elmentem orvoshoz pénteken (mert azt hittem valami csúnya gyulladás). Kiderült, hogy van egy 22mm-es tüsszőm, az feszített valószínűleg egész héten. szombaton már nagyon görcsölt, aztán egyszer csak hirtelen lett egy abszolút víz szerű folyásom és elmúlt a fájdalom... A férjemmel együtt voltunk szombaton-vasárnap-hétfőn és kedden is.


Hétfőn este kezdődött egy ismét elég erős fájdalom, de már nem a petefészkemnél, hanem egyértelműen a méhemben, ami szerda reggelre múlt el. Tehát 2,5 napig tartott kb.


Lehetséges, hogy beágyazódási fájdalom volt???


annyira szeretném, hogy az legyen, de állítólag az nincs ilyen hamar (PÉ után 1-2 nappal) és nem tart ilyen sokáig..:( 


 


Előre is köszönöm a segítséget!! 


Szép napot mindenkinek,


Laura


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


Szia Laura szerintem is korainak tűnik,inkább tüsző repedhetett meg szerintem!Magamból indulok ki nekem Júni 12.-èn volt pèm 23.-án volt nagyon erős nyilalások 26.-èn nagyon halvány pozi 29.-èn látványos pozi!12,5-ös èrzèkenysègű teszttel!Dm-ben kapható!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


sziasztok :)
Laura én is korainak tartanám  de ugye bármi lehet :) a szervezetünk kiszámíthatatlan :)

na én sem vagyok jobb cipőben... tanácstalan lettem
mikor is megjött nem egészen esett le a hőm.... nem tudom miért,tegnap reggel volt valami rózsaszínes folyásom /bocsánat a részletekért/ ma meg hasmenésem vagyis inkább ingerem rá meg egy kis hányinger....
a hőm felment 36,9re hirtelen.....

más bajom nincs csak ez.... szóval lehet bekaptam valami vírust és most frankón összekuszállja a hőgörbém erre a hónapra....vagy peteérésem lett volna de az meg azért furi mert hasszurkát nem éreztem amit mindíg szoktam,ráadásul még elvileg 4 napom van odáig mikor lennie kellene.... :(
szóval kicsit elszomorodtam lehet újra kuka hónapunk lesz.... :(

a méhszáj nézegetés nekem nem jött be bár kioktatott drága barátném,de nekem menses elött és most is fent ami fura mert amugy mivel tamponos vagyok anno lent éreztem

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@moncsika79:


Melyik az a teszt??? én sose találom rajta az erősségüket,mondjuk eddig Gabrieleztem meg x-epileztem,de volt már madelám is

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Bocika 13 Predictor teszt

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Moncsika ez jó :) viberen :)  Senki nem írta le rajtad kívül én már sokat gondolkoztam rajta hogy mondanám el vannak ugy a neten ilyen cukiságok de szterintem kb úgy mint te mert nem bírnám ki :) :) 

Laura drága sajnos ezt biztosra mondom hogy ha szombaton volt pe akkor nem lehetett hétfőn beágyazódásod kizárt akkor lehet hogyha előbb volt .... én dpo 8 voltam dokinál azt mondta még osztodík vándorol kb 7-8  nap környékén ér el a méhbe szóval erre nincs esély hogy egy két nap alatt ott legyen és be is ágyazódjon az 10 -12 nap környékén van és ezért is mutatható ki már a hcg .... ha sikerült valamilyen csoda folyamán ez neked és a babunak akkor már erősen két csíkosnak kell lenned mára mert a hcg elég hamar növekszik beágyazódás után! 

szóval tesztelj ha ezt érzed, de szerintem ez még nem az votl!

Bocika lehet csak előjel volt és próbál kiszabadulni de még nem elég erős az LH hormon jó lesz az :) bizz magadban! 

Linda gyógyulgass ez olyan kimerítő!
lare13
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

Mi együtt álltunk a teszt fölött és lestük a csíkot/csíkokat. Nálunk pont fordítva volt, mint Moncsikánál. Nem tudom, honnan, de én valamiért tudtam a teszt előtt, hogy sikeres volt a hónap, így mikor megjelent a halvány csík, párom bizonytalanodott el (a halványsága miatt) és én tartottam benne a lelket, hogy: ez igenis azt jelenti.  Eredetileg én is úgy terveztem, hogy egyedül tesztelek (titokban), hogy ne legyen nagyon csalódott és aztán jöhet a hirtelen meglepetés, de annyira be volt sózva, mikor nem jött meg, hogy nem volt szívem kihagyni a tesztelésből.  Nem bántam meg. Így első pillanattól együtt örülhetünk.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Èn is tetvezgettem hogyan is kellene deígy jött ki!Olyanokban gondolkodtam hogy Music fm rádión,vagy egy szál rózsa ès hozzá biggyesztem szalaggal a tesztet,sebaj így is örülünk neki!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Babások!!
Lehet hülyeséget kérdezek volt már valakinek olyan tapasztalata hogy már babásan felkeléskor vagy valahogy nem szándékosan ráfeszitett a hasára?? Nem akarom beképzelni de észrevettem hogy lesz egy "horpadás" a köldököm alatt. :-S:$
linda88
Dány
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a gondolatokat/tapasztalatokat!!


Ha 2 hét múlva hétfőn nem jön meg, akkor fogok tesztelni, de sajnos semmi jelét nem érzem, hogy történt volna valami... az biztos, hogy szombat vasárnap környékén VAGY kedden volt PÉ (franc se tudja, nekem a hőmérséklet görbe nem ér semmit, mindig 35,2-35,5 között vagyok, az LH teszteket pedig most rendeltem meg, úton van..)és együtt voltunk előtte, alatta, utána... de azóta semmi fájdalom vagy bármilyen nem mindennapos érzés :(


A viberes az nagyon cuki Moncsi!!! :)) Úgy örülök mindenkinek, akinek má úton van!!! Akinek pedig csak útfélen, az se keseredjen, tartsunk ki! :)


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


@linda88:


"Horpadás" nem volt, de tény, hogy nekem már nagyon korán egészen másmilyen érzés volt, ha megfeszült a hasam, mint Prüntyőke előtt.

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


Fuuuuuuuu de jó :) olyan kis cuikik lehetetek ahogy néztéktek a tesztet   
Laura bizz magadban! 
Én is bíztam ma reggelig kb .... fáj a fejem hasam pont mikor meg szokott jönni szóval szerintem ma vagy holnap megjön a nem várt ..... még tesztelnem sem kell sajnos! Fránya dolog ez na de törtetek előre nem adom fel jövőhéten vérvétel utána 20. napon megint ..... reméljük fény derül a dolgok miértjére! 

Pusszanát kitartás a forró hétvégére 
lare13
Százhalombatta
 
 


Na a helyzet az én szerintem volt valami virusom csutortokon mert ment a hasam a hom felugrott ugye magasra,pedig jeleztem is a részleteknél ,hogy beteg voltam erre mindenhol behúzta az ovut,holott màra màr vissza is esett 36,3-ra... akkor most mi van???tanàcsot tudtok adni?

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Szia! Esetleg egy hőgörbét nem tudnál feltenni ide?
andrenoci
 
 


csütörtökre jeleztem is beteg voltam,ami tuti mert a hasmenésem is tegnap múlt el teljesen
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 54400_.pngamugy pedig 7-8-ra jelzi a peteérést kb a telos alkalmazásom is

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Honnan tudni hogy mennyi az alaphőmérségletem?
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


@erika16:


menses első napjától kell mérni az ovuig kb akkor meg lehet állapítani mennyi az alaphőd,ovutól a következő mensiig magasabb lesz majd / online oldalakon a gép alapból behuzza neked /

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:


Köszi!
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


@bocika13:
Szia! Szerintem mától érdemes aktívnak lennetek. Szépen leesett a hőd tegnap,ha ma megugrik, és még egy méhszáj vizsgálatot is megejtesz,simán alátámasztható a peteérés valószínűsége.
andrenoci
 
 


@andrenoci:


köszi szépen... a méhszájam hát hogy is mondjam nagyon fent van szinte el se érem és olyan mintha be lenne fordulva a hasam felé,szóval ez nekem valahogy nem jön össze még :( :) azt érzem,hogy nem kemény az tuti

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Nekem reggel a hőm visszaesett 36.1-re, még nem volt kemény,sőt! Most este, felére összehúzdott,mint egy dió ...az első menszi nap 06.30 volt....akár hogy is nézem ,még karcsú az idő az ovuhoz.... Nem?
andrenoci
 
 


Sziasztok, annak aki még emlékszik rám, sajnos a 7 hétben üres volt a petezsákom, rá 2 napra kontrol, aztán július 2 án missed ab. :( Most már jól vagok 2 hónap múlva újra indítjuk a projektet:) Addig is mindenkinek pozitív tezteket kívànok! Sziasztok
gabcsi87
 
 


@andrenoci:
Volt hogy nekem is hamarabb volt,höm ma nekem is 36,1-re zuhant
Szóval hajrà nekünk :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@gabcsi87:


Sajnálom!  Hajrá a folytatáshoz!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 


@gabcsi87:
Vigyázz magadra! Szomi :-(
andrenoci
 
 


@bocika13:
Hajrá nekünk! Hajrá mindenkinek!
andrenoci
 
 


Mazsolyka hogy vagy ebben a fulasztó melegben? Picurka jól van?
andrenoci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?