Új privát üzeneted érkezett!

Szorgosstuci, Koda,
köszi a választ. Meg fogom próbálni. Még egy kérdésem lenne, hol lehet Bp-en jó kis decoup. papírokat venni?
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Köszönöm a válaszokat, úgy döntöttem, kipróbálom a tapétaragit, az nem volt jelentős összeg, még ha nem is fogom utána használni. A lakkot is megtartom, legalább keretet lakkozni.
Erikém, már tettem lépéseket, hogy valaki felrakja azt a pár képet, de véletlen sem dicsekvés szempontból, csakis építő jellegű kritikák miatt.Kép
Bár most megint nincs egy sem itthon, de a délutánom az öntésé, s száradás után /talán hétfő/ az alkotásé.
Ma mindenképp szeretnék bemenni az üzletbe, hogy megnézzem, milyen a fogadtatása a képeknek.
Remélem, nem vagytok komolyan betegek, s hamar túl lesztek rajta!
Na, később még jövök, de még az ebéd sincs teljesen kész! Üdv!
totne
 
 


Abby!
Olvasom, hogy te tudsz valami olcsó fakeret lelQhelyet Miskolcon. Oszd meg velem, légysziiiiii!

Melinda
adnilem
 
 

 
 

Sziasztok!

Bocsi annak, akinek esetleg az én címemről megy valami, de az nem a gépemről van, minthogy két hónapja belépni sem tudok a paat_paat@hotmail.com-ra, viszont az itthoni címem is kap onnan. Légyszi nyitás nélkül mindenki törölje!!!
Megyek, megszűntetem...
paat
 
 


Paat! Lécci írd meg a címed, nem tudom küldeni a szalikat.Kép

Ma én is kaptam 3D...-s levelet , de valami fiú név volt írva nem ismerős.

Csinálj egy Citromail-est 20 Mb. tárhely van és szépen lehet benne szerkeszteni is.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Először is köszi mindenkinek a dicséretet nagyon örülök ha valóban tetszettek a képek! Végülis nem olyan rosszak csak nekem túl sötét-természetes szienna és 2 féle barna kréta van rajta néhol egy pici narancssárga-. Mondjuk a csajszi teljesen oda volt tőle és neki barna lépcsőhöz és bútorokhoz jó lesz. Már a kolleginák is rendelnek persze csakis u.olyat ami nem fog összejönni mert ezek egyedi képekKép és nincs is annyi 1forma szalim...majd válogatnak ők is. És biztos igazatok van, hogy olcsó mert ha csak simán fa alapot vennének hobbyboltban az magában 650 ft. Én meg 800-ért adtam készenKép A párom azt mondja, hogy ezret nem adnának érte, a hugim meg azt hogy 1500 is simán....hát nem tudom kire hallgassak...de azért tényleg van vele baj nem?!
Csináltam magamnak is képet hasonló szalviból de nekem ezzel a kerettel jobban tetszik...mintha barna lenne http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=9
Ezt a szalit minikétől kaptam és rögtön bele is szerettem!Kép
Ezt a kutyatálat meg akkor csináltam mikor a Stuci a rózsás telefont csak én nem tudtam akkor fotózni. Ezt is magamnak nem olyan fantasztikus...kicsit sok lett az arany, de nekem jó lesz!Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=10
még 1 kép róla http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=11
A többit majd máskor...Kép
Jubi szépségesek ismét és elfelejtettem tőled kérdezni, hogy neked minek a gérvágó?! Így is csúcsszuper a képed! Mutattam a páromnak is nagyon örült, hogy milyen szépet alkottál az alapból!Kép Tényleg nagyon tetszett neki! No nekem meg mégjobban!Kép
Melinda írj nekem egy levelet légyszi és akkor küldöm a pontos címet...bár sokat készítenek, de sok a baj is vele...gondold meg!Kép
Most megyek folytatom a melót, már lóg a nyelvem annyit dolgoztam ma. De holnap mennék hobbyboltba vadászni, mert egész 7en nem tudtam hisz mindkét csemete beteg. Így most előre megcsinálok mindent, hogy holnap legyen szabadom....
Ja ha kell valakinek valami szalit nézni szóljatok még ma! Hátha itt nálunk lehet kapni! Próbacseresznye!
Na megyek mert már meguntok!Kép
A kis betegek remélem már jobban vannak!
abby
abby
 
 


Sziasztok!
köszönöm a gratulációkat!
Itt megnézhetitek a képemet: http://gportal.hu/fotoverseny

sajna nem tudtam befejezni a képeimet, mert Geri nem tudott aludni, csak egy picikét! Talán ma éjjel sikerül. Na meg cserepekkel is vannak terveim! Meg fogom támadni őket! Csak m indig ez az időhiány! Kép

Abby!
Szuperek a cuccaid! A kutyatál különösen tecc! Kép De ugye nem ebből eszik a kutya? Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Abby cica! Minek neked kutyatál , amikor nincs is kutyád? Ide vele Magicnek ! Még jobban habzsolna, hogy lássa a végén a képet. Kép
Nekem barnás kerettel jobban tetszene a kép. De én mindent sötétre csinálok általában. Kép
Azért a piros pont kijár!!!!! Kép

Mindjárt megyek melózni és későn jövök , nem bizti, hogy lesz még kedvem a géphez ülni.
csók Nektek!
szorgosstuci
 
 


Stucikám! van nekem kutyim csak nem itt a lakásban, hanem anyáéknál....a mamáját vittem a házhoz és ő meg oda született,szeptember 30.-án ennek már 15 éve....
Ha úgy gondolod, hogy Magicnek jobb lenne az étvágya ettől akkor rajtam ne múljékKép Küldjem akkor?!Kép
Nekem a folyosóm sárga és ott vannak a citronyos képek, nekem ott jobban mutat a sárgás kerettel a kép.
De a konyhába viszont barnással csináltam ilyeneket ezt a citronyosat:http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=12
a kis polcom másik oldalára pedig ez került...ezt Jubinak és Minikének köszönhetemKéphttp://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=15
Aztán lett még 2 olivás is a konyhába http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=14
és ez http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=13
Ez pedig Stucinak ajánlva http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=16 ez teljesen nagy kép...és sárgás a keretKép
No szép napot mindenkinek! Kellemes 7végét!
abby
abby
 
 


Hahó!
Stuci ötletén alapulva az új hobbis címem: paat@citromail.hu
Tegnap este végre én is tudtam alkotni, majd nemsokára fotózok. A képbe fordítva ragasztottam a szalitKép, valami új akasztót kell ragasztanom rá.
Tudom, múltkor megvitattuk, de nem figyeltem eléggéKép Kalapálásba nem mernék fogni, de mivel lehet ragasztani a gipsz hátuljára? Holnap át szeretném anyósnak adni...
Abby!
Nagyon tecc az olivás-citromos! Viszont sokat sajna nem tudok megnyitni... Pedig érdekel a kutyatálKép
paat
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm az elismerést!Kép
Igen Stuci eltaláltad! Fehér szigszalag.Kép

Nagyon szépeket alkotott már megint mindenki!!!KépKép
Minden kis és nagy betegeskedőnek eezel a képpel szeretnék jobbulást kívánni:
Kép
Jó hétvégét:
Anna
annaa
1133
 
 


Paat!
Ragaztó pisztoly vagy a "hobby ragasztó" tuti megfogja!Kép
annaa
1133
 
 


Köszi Anna, de a ragasztópisztoly műanyagját nekem mindig elengedi a gipszKép A hobby ragsztó meg nem totál olyan, mint a deku ragi, csak esetleg sűrűbb?
Szép ez a kék virágos.
A beteg nem beteg. Tiszta virgonc, kutya baja. Majd két hét múlva a komplett labor talán megmondja, mitől volt
Na futok egy kört ragizni
paat
 
 


Szia Lányok!

Möggyüttem a melóból.Tiszta hulla vagyok.

Abbykém, a Merdzsóka örült a felajánlásnak , de üzeni, hogy köszöni, elvan a mostani tálkájával. Külömben is csak leenné róla a képet amilyen kis mindenevő.Kép
Nem is tudom, hogy milyen kutya ez? A narancstól a savanyúkáposztáig mindent képes megenni.Minden reggelinél hagyunk neki a pohárba joghurtot is és azt is kinyalinkázza.
Kép
Ez még kis korában készült azért ilyen "birka kinézetű" . Kép

Nagyon szépek a képecskéid!!!! Piros pont!!!

Anna! A szali és a keret is nagyon elvan találva. Igazi az összhang! Szeretem ezeket a színeket. KépIgaz, hogy nem betegeskedem, de jó ránézni!
Köszi!!!

Paat, az epokitot próbáltad már?

Megint nem tudok befejezni semmit amibe belevagyok fogva, mert rendet kell tennem a műhelybe. Holnap megint meló és hétfőn meg lehet jön varrnivaló is. Persze az is igaz, hogy 2 tányérral vergődök már napok óta. Kép Lehet, hogy alkotói válságba estem? Kép
szorgosstuci
 
 


Stuci!
Ez a kutya annyira drága!!Kép

Anna!
Ez az ibolyás kép gyönyörű! Nagyon szeretnék ilyen szalvétáááááááááááááát!!!!!

Paat!
Örülök, hogy az exbeteg már virgonckodik!Kép

Abby!
Nálam persze az olivások a nyerők!! Kép Az előző adagból pedig elfelejtettem megdícsérni a citromos tálat, ami szerintem úgy jó ahogy van! Szerintem pont annyi rajta az arany, amennyi kell..

Megpróbálom idelinkelni a mai konyhai tartómat - ha müxik a gportal:
citromos tartó. Ezt főleg azért mutizom, hogy az én káromon tanuljátok meg, mennyire el tudja rontani az összképet, ha kicsi helyre túl nagy mintát ragasztunk Kép
Ez pedig egy csoportkép az itthoniakról Kép

Szép jó iccakát! Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubika!
Drága????
.... nem tudom, még szerencse, hogy kaptam. Az igaz, hogy költeni lehet rá sokat. Nekem Yorkim volt és szeretnék is egy másik fiúcskát a "Papikám" helyett , de épp most láttam , hogy az a fajta 120.000 Ft. na hát mostanában nem lesz ilyenem. Kép
Mi bajod a köcsögöcskével? Nekem tetszik!!!!!!!!!!!!!
Nem kaptam még választ, hogy hun-e tartod ezt a rengeteg köcsögöt?! Kép

...jocakát Mindenkinek!
szorgosstuci
 
 


Stuci!
...hát a könyhaszekrényben, a konyhaasztalon, a hálószobapolcon, a hálószobában a földön....Kép...de csak addig, amíg el nem kelnek Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


.....Kép akkóóóóó bukdálcsoltok Ti is! Kép
Remélem mielőbb elkelnek , habár én nem szívesen válnék meg azoktól a szép kis cserepektől. Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Stuci!
Köszi!Kép Nekem is tecc.KépFőleg a kutyuskád! Nekünk is van 1 bentlakó, Shih-tzu, Lalácska- ő a kekszet imádja.(a nyáron úgy össze vesztek a dinnyehéjjon, mintha vmi húsos-cupák lett volna.És volt 1 németjuhászom, ő a fáról ette a meggyetKép , ja és az is előfordult már, hogy a körtét előbb leszüreteltékKép )bocsi az off ért!
Jubi!
Köszi, ha tudok valamit mélezek.KépNekem is tecc a tartód, bár olyat még nem tudtál mutizni, ami nekem ne tetszett volna.Kép
Jó éjt:
Anna
annaa
1133
 
 


annaa
1133
 
 


Abby nagyon teccenek a képeid és a keretekKép A harmadik olivás szali és még pár társa arra vár nálam már egy ideje, hogy legyen végre természetes szienám és mostmár krétát is akarok hozzá venni, de ddig még nem sikerültKép, szóval csak annyit akartam, hogy majdnem ilyen szép keretet álmodtam nekiKép De mind nagyonn teccik!

Anna nagyon szép a kép! A kerete, hogy lett ilyen szép kétszínű? És milyen klassz az egeres doboz is!

Jubi még mindig szépek a köcösgeid, és milyen jól mutatnak együtt! A mappád is ötletes, nagyon mutatós lett!

Anikó gratulaKép Megnéztem a képet is, nagyon hangulatos!

Stuci, nagyon édes a kiskutyád! Az új szomszédunknak is hasonló van!

Jó éjt és további szép hétvégét mindenkinekKép
timtim
 
 


Jubi!

Már egyszer kérdeztem, de rákérdezek mégegyszer! A fakeretes maciképért mi pénzt kérsz???
A köcsögök pedig nagyon szépek. És nem tudom mi bajod van a legutolsó cserepeddel. Kicsit tele van, de ez egyáltalán nem ront az összhatáson!

Anna!
Nagyon szépek lettek a dobozok! A fiúknál tuti a sikered! Kép És a fenti lilás virágos kép, hmmmmm...nagyon tuti!!!

Abby!
Te is alkotsz és csak a szám tátom! A férjem nem tudja mi bajom van! Kép

Stuci!
Kutyuli nagyon édi pofa! Kép

Én is alkotgattam cserepeket is és képeket is csak fotó nincs róla. Majd holnap csinálok!

Jó éjt!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok Lánykák!

Abbyka!

nagyon bejönnek nekem ezek a képecskék. Gratula az az egész szalvis nagyon hangulatos! :-)))
De összességében nagyon együtt vannak hangulatilag ezek :-))) Bármelyik jöhetne hozzám büszkén tenném ki a falra:-)))

Anna!
Az ibolykákra ugyanazt tudom írni, mint az Abby baba képeire. Nagyon eltalált az összhang :-)))
A dobozkáid is nagyon kedvesek biztosan tecceni foga magajándékozott srácoknak :-)))

Jubi!

Szerintem nem baj az, hogy nagyobb minta került a köcsire. Nekem ez is tecc így, de látom más is így van vele.

Anikó!
Gratula a fotópályázathoz is:-))) Lenyűgözően sokoldalú vagy:-)))

Én rászántam magam képeket csináltam a héten, nagyon nehéz volt ráhangolódni újra, mert két hónapja, csak dobozokat és köcsögöket gyártottam, de fotózni még mindíg nem tudok, mert a gép nem javítható, kaptunk végre csereutalványt, de most meg úgy kell megrendelni, mert éppen nincs az a típus, én meg nem akarom a pénzt visszakapni, kari előtt akcióban vettük sehol nem kapok ennyi pénzért ilyen gépet most. Remélem hogy lesz hamarosan, bár nem ígérték biztosra :-(
na asszem így az éccaka közepén ennyi elég lesz belőlem
Szép álmokat mindenkinek!
Minimaxi
minimaxi
 
 


SziasztokKép

JubiKép
Nekem kimondottan tetszett, hogy az egész köcsögöt belepte a minta! utána olvastam, hogy neked pont ez a problámád..Kép

AbbyKép
Gyönyörűen elkészítted a teljesméretű szalvétát! Egy pici ráncot sem látok rajtaKép Én meg sem merem próbálni. Elismerésem!

MinikeKép
nagyon sajnálom a gépeteket! Mi tegnap jártun k így. Több hét könyörgés után megkaptam a páromtól a a DVD lejótszót. Be is készültem ezer filmmel, hogy majd este mozizok. Mikor összeszerelte, kiderült, hogy nem működik. A sok doboz közül pont egy hibásat hoztunk haza. Úgyhogy ma irány az üzlet cserélni. Remélem mi szerencsésebbek leszünk......

AnnaKép
Tündéri a doboz, nekem a nyulcskás tetszik rettenetesenKép Vagy egér...??????Kép

Puszi: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Köszi szépen a dicséreteket, nagyon örültem neki!Kép
Persze én meg elfelejtettem megdicsérni Anykot! Most akkor pótolom és én is gratulálok!Kép
Stuci tényleg nagyon drága ez a kutyiKépKép
Jubi! Én már tegnap láttam az összképet mert ott barangoltam az oldalaidon!Kép jó lett a citronyos köcsög de tényleg van vele egy kis gond...hogy nem az én gyűjteményemet gazdagítja!Kép Nekem nagyon tetszik, imádom ezeket a szalikat!
Koda! Köszi a dicséretet, de hozott anyagból dolgoztam, Stuci küldte a szalit ezért nincs benne egy gyűrődés sem!Kép Tőle kell szalit kérniKép
Anna! Nagyon szép a kék virágos si, hogyan készült a keret,mert nagyon el van találva,harmonizál a képpel! SzépKép A dobozkák meg nagyon édesek, nekem az első tetszett a legjobban de a tigrincses is tuti...vagy milen állatka az-bocs de én csak a barbiet ismerem a lányok miattKép
Timtim! remélem mihamarabb hozzájutsz a sziennádhoz mert én is régóta vágytam már hogy itt legyenek a falon ezek a képek...teljesen megértelekKép Várom hogy Te is előrukkolj velük!Kép
Minike! Neked mi a csudának az én képem mikor mindjárt le fog esni az állam olyan alkotmányokkal fogsz előállni...csak lenne már géped!Kép
No, hogy ne csak a faképeimmel nyúzzalak Titeket itt van egy kis köcsögKép meg egy kis citrongy!Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=17
ez az ikeás kis bödönke..ezt Minikének köszönhetem, tőle kaptam ezt a szép papírost!http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=18
ez meg rosszul sikerült...mármint a fotó a kép nem ilyen rossz..http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=19
No menek...vasalni....
abby
abby
 
 


Hű Abby! Nem is tudok mit mondani, annyira teccenek! Ha nem tudod, hovatenni őket rám bmikor számíthatszKép Az első citromos kép krétázással készült? Már én is megakartam csinálni ezt a szalit csak nem találtam hozzá megfelelő keretet!
timtim
 
 


Hogyan krétáztok? A pasztellt hova kell feltenni? A szalvi alá? Vagy rá amikor megszáradt? Utána lakk? Vagy mi??? Kép)
Pussz! K.
kta
 
 


KataKép Még én sem próbáltam krétát, csak szeretnémKép De már itt kiokosítottak belőleKép Leginkább a keretre, a festék tetejére jó, nagyon szép árnylatokat lehet vele elérni! Legalábbis ezt figyeltem meg, az itteni krétás munkák alapján, és mostmár felismerem, ha a mű krétázva vanKép
Ezt pedig Jubi engedelmével az oldaláról másoltam ide:
A porpasztellkréta használatával kitágul a világ Kép Olyan finom színeket, és átmeneteket lehet vele létrehozni, amit festékkel nem igen sikerül. Nekem a pannoncoloros porpasztellkréta vált be leginkább, ennek az ára is elfogadható, és igen gazdaságos. Egyes üzletekben darabra is árulnak ilyen krétákat 100-200 ft/db áron. Én az ujjbegyemmel viszem fel a krétaport, amit a krétáról "simogatok" le, bár a profik mindezt úgy végzik, hogy az ujjukra feszítenek egy anyagdarabot, így ők megspórolják azt az időt, amit én az ujjaim sikálásával töltökKép Miután a krétaport szétmázgáltam fixálom Fixaktív spray-vel, és ha ez is megszáradt jöhet a lakkozás.
timtim
 
 


szia Mindenkinek! Kép
A "régi" szalvétás lányoknak már nem kell bemutatkoznom, mert ismernek.
Én eddig a másik szalvis topikban voltam, de sajnos onnan mindenki lemorzsolódott.
Ha elfogadtok, s befogadtok, szívesen jönnék ide; -talán a régebbi sérelmek már feledésbe merültek.
Nagyon sokan lettetek, csak alig pár név ismerös; de nagyon szépek a müvek, s látom a hangulat is remek. Jó kis csapat vagytok! Kép
Ha nem zavarok, felveszem a fonalat, s "játszom" veletek.
Üdv: Mian
mian
 
 


Anna!
Aranyosak a dobozok!! Én felismertem a másodikon a Marsupilamit! KépÉn annakidején egy ceruzatartót csináltam a fiúknak ebből a szalvétából.

Anyko!
A macis képpel a következő a tervem: ha nem kel el, akkor marad a fiúknak...nekem is teccccik Kép

Abby!
A sok citromtól egyáltalán nem lett savanyú a szám íze Kép Nagyon szépek, most tényleg nem tudnék választani Kép

Mian!
Örülök, hogy itt vagy!!! KépKép

Szép álmokat! Jubi

Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


MianKép
Puszi neked, persze, hogy örülün! Én folyamatosan figyelemmel kísértem az alkotásaidatKép De most meg is dícsérem. Annyira jó kis karácsonyi cuccokat csináltál. Az a lábkilógatós macikép szuper jó lettKép És azok a csillámok a havon! Na meg a rózsás órád....Gratulálok!Kép

KtaKép
Timitim már ügyesen leírta, hogy kell krétázniKép


Én most dobozt készítek. Vettem 2 mm-es kartont, anyagot, ragasztószalagot...Saját magam vágom a lapokat, ragasztom, és befedem anyaggal.....Nemsokára mutatom az első fázist.

Puszi: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Helló alkotók!

Koda!

Érdeklődéssel várom a saját gyártású dobozkát, bár biztosan nagyon tuti lesz, ahogy ismerünk már Téged!

Abbykám édes!

Totális tátott száj állapotában vagyok az alkotásaidtól. A citrom fertőzés úgy tűnik nagyon jó, mert csodaszépeket csináltál:-)
A kép meg a köcsög együtt telitalálat a javából :-))) de nagyon szépen mutat a dekupapir is, és nagyon szupi a krétázás hozzá :-)))
Szóval emelgetem a leesett államat szorgalmatosan :-))) Emileket megkaptam igyekszem válaszolni, de tegnap totális alkotói lázban voltam, hoztam magamnak egy "kisebb adag köcsögöt" és neki is estem azonnal, nyolc már lelakkozva, impregnálva szárad, de már nem is írom, hogy nem tudom fotózni, mert tökre unhatjátok :-(
Na megyek dogozni, ezen a szép napsütéses, de baromi hideg napon.
Pusz mindenkinek
minimaxi
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm, örülök, hogy ennyire tetszettek!: KépKépKép
Timtim, Abby!
A keretet repesztettem: alul rózsaszín(kevert), rep.lakk, felül vil.kék diszperzit(kevert).
Koda!
Egérnek szántam, mert Ádinak egere van.Ugyanis az elefánt a kedvenc állata, de azt azért talán mégse, így egeret választott.Kép
Abby!
Nagyon szépek ezek a citromosak, mivel zöldíted? Vagy sárguljak inkább?Kép
A hétvégén is született pár kép:
http://gportal.hu/picview.php?prt=45120&gid=210102&index=93
(HÁT IGEN...REPESZTZENI MÁR MEGTANÍTOTTATOK, DE KI TANÍT MEG FÉNYKÉPEZNI?Kép
-3 kép, új Pelika plaka-lack ,terracotta színű festékkel:
http://gportal.hu/picview.php?prt=45120&gid=210102&index=97
-pár virágos:
http://gportal.hu/picview.php?prt=45120&gid=210102&index=94
-1 macis:
http://gportal.hu/picview.php?prt=45120&gid=210102&index=92
annaa
1133
 
 


Sziasztok!
Látom már teljesen kivagytok a citrom mániámtól!Kép De az utolsókat sajna eladásra szánom...nem maradhat minden itt nekem!
De nehogy szó érje a ház elejét mutatok mást:http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=20 és ez nem jöhetett volna létre ha nincs Stuci!Kép
Ezekhez pedig szeretnék csegícccséget kérni...szerintetek kell még krétázni őket vagy maradjanak így? http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=21
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=22 És itt ismét Stucit emlegetnémKép
Koda már előre izguluk, hogy milen szépséggel fogsz idejönni...ez vonatkozik Minire is olyan ez mint a karácsoyn! Készültök a meglepivel!Kép
Anna! Mind jó lett de nekem a frésia tetszik..annyira egyszerű és éppen emiatt nagyon szép! Gratula!Kép
Mian! Üdvözlet! Isten hozott közöttünk! Én is megnéztem a munkáidat nagyon szépek, látszik már nagyon profi vagy! És valóban szuper ez a csapat, ha jó kis közösségre vágysz akkor itt a helyed! Kép Én is nagyon örülök, hogy Koda tanácsára idekeveredtem anno, mert azóta töretlen lendülettel minden nap benézek és bizony többször is! És mindenki nagyon rendes, kedves aranyos....és SZÉP!Kép
No kellemes hetet-havat már talán nem!
abby
abby
 
 


Jubi!
Én egy árat szerettem volna kérni a macis képedre! És nem hülyéskedem!!!!!!! Kép

Most nincs időm a többiek alkotásait megnézni,mert lázasan fekszünk, de este megpróbálok felnézni!
Csók mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia MianKép
Örülök, hogy jöttélKép

Anna, látom nem unatkoztál a hétvégénKép Szép ez a terrakotta, a narancsfás nagyon jó lett, meg a szamocás a virágos is! Szóval mind jóKép Szivesen elmennék hozzátok szétnézni, hogy hova teszel ennyi képetKép

Abby, a tündéres is nagyon gyönyörűKép És a másik kettő is! Én krétáznám őket, a cicássat egy kis vörösesbarnával, a kislányosat pedig olyami barnával mint a lányka haja éa talán a az alját egy kis zölddel, mint a fű! De ez csak az én szerény véelményem! Amúgy nagyon jók már így isKép
timtim
 
 


Szia Lánykák!
Nagyon szépeket csináltatok már megint! Abby, Annaa kijár a
pont

Tudtok valamit a Contiról? Nagyon eltűnt!

hinnye, de ügyi vagyok! Kép tán még szerkeszteni is megtanulok?
dolgozzatok Lányok, mert nekem mostanában nincs ihlet.Még a félkészet sincs kedvem befelyezni. Kép Legalább hadd nézegessem a Ti munkáitokat.
csók Nektek!
szorgosstuci
 
 


Szia Mian!
A másik topik tényleg jól kihalt, jól tetted, hogy váltottálKép
Anna!
Mind szép, de a szamócás és a feles virágos tetszik legjobban, de azok közül nem tudnék választani.
Hajrá Koda a dobozkákkal! Duplex karton jó cucc!!Kép
Abby!
Annak a citromos fémdoboznak a citroma... Mesés!
paat
 
 


Szia Mindenkinek!

Nem vesztem ám el, csak hétvége, főzés, vendégek...
De minden hétvégén feltett munkát megnéztem, s nagyon-nagyon tetszett minden.
A mostani kérdésem Annához intézném elsősorban: a szamócás és virágos képek kerete milyen színű?
Én annyira szeretnék végre cseresznyefa-színű keretet kreálni, de sehogy sem jön össze. A barna keretek valahogy mindig bénára sikerülnek. Kép
Kérlek segíts!
Üdv: Tünde
totne
 
 


Totne!
ha a barnába teszel vöröset, olyan lesz...)
(esetleg még pici sárgát)
A fixatívot pedig lehet egyszerű hajlakkal helyettesíteni!
Cupp!
További kellemes hétvégét Mindenkinek!
Abby! A fakeretek elérhetősége kéne Miskolcon! Le tudnád nekem írni? (szalontai.kata@chello.hu)
Vagy ide..Kép Köszi!!!
kta
 
 


SziasztokKép

Itt a dobozka , de még csak kívülről van bevonva. Majd mutaom, ha tovább haladokKép Igaz nem szalvétás..Kép És nem is igazán dobozka, mert 36x25 cm-es..

http://gportal.hu/portal/kodda/image/gallery/dobozka.JPG

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda
Ez nagyon szépséges!!!
Ma még is csak befejeztem a citromos tányérkáimat és még mást is csinákoltam. KépÚgy látszik mostanában citromba utazunk!?
jó éjt mindenkinek!
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Ismét csak köszönöm a kedves szavaitokat!Kép
Totne! A festéket az Öregház melletti Művész ellátóban vettem(Kméten), de van az Ötletkosárban is. A nevét leírom még1*: Pelikan plaka-lack ,terracotta színű 18 ml 390 Ft. Nekem is nagyon bejön , könnyű vele dolgozni, nem kell keverni se lakkozni, önmagában ilyen szép. +repesztéshez is jó!
Koda! nem semmi ez a doboz Kép
Mindenkinek kellemes napot:
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok!
Kta! hamarosan mailekKép
Adnilem! neked már írtam...megkaptad?!
Koda! nagyon szép! Sőt gyönyörűséges dobozka!.) nagyon ügyi vagy! Szerintem nem baj ha nem szalvi itt nagyon fog tetszeni mindenkinek és érdekel is minket ahogy haladsz vele! hajrá!Kép
Köszi a tippet a képekhez szerintem is kívánja az a keret a krétázást de a páromék lebeszéltek, hogy így is szép...de lesz ott kréta szerintem!Kép
Most megmutatom a katikás egy részét amit Lillusnak készítettem Minikének ajánlvaKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=23
kaspó hozzá http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=24
együtt a kettő http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=25
és egy pzs.tartó http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=238220&index=26
ezeket repsztettem azzal amit a Mini ajánlott a Fevicryl repesztőjével. Szerintem nagyon jó és u.annyi mint a marabu csak dupla mennyiség!
No szép napot és jó alkotást!
menek én is megcsinálom Hangusnak a hencegnős ceruzatartót emit beigértem neki...Kép
abby
abby
 
 


Abby! Köszi a mélt, ment vissza...))
kta
 
 


Gportal-os csajok!!!
Nektek sem műkszik az oldal? Egyszerűen nem tudok képeket feltenni, mert mindig kilök! Kép Kép
Így bocsi mindenkitől, de ide fogom felrakni a cuccokat! Kép
Húsvéti hangulatban!
Kép
Kép
Kép
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Van még egy két dolog. És van 3 képem is, amit még nem fotóztam. de ami késik nem múlik!
Kép
Kép

Lenne egy kérdésem a köcsögös csajokhoz! Adott már fel közületek vakai postán köcsögöt? Mert tőlem vásárolnának, csak foggalmam nincs, hogyan adjam fel postán. Törékenyként, gondolom! De mibe bugyoláljam?? SOS! Az nlc-s csajok várják a választ! Kép
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Nekem sem müködik a gportal.
Remélem estére jó lesz.Látod Stuci hiába pakolnám a képeket most nem tudom.
Puszi Kriszta
pruedance
 
 


Megint én .
Miért nem tudom így feltenni ide a képet mint ahogyan Anyko tette???
Miért???
Kriszta
pruedance
 
 


sziasztok! Kép
Nem csak a g-portál nem mükszik, de a Babanet sem! Kép
Már háromszor írtam meg ezt a levelet, s nem tudom feltenni, s a képeket sem sikerül idepakolni.

Azon gondolkozom 2 napja, hogy miért decup. kezdöknek a topik neve!? Nézegettem a müveket, s bizony találkoztam nagyon-nagyon gyönyörüséges dolgokkal!
Ha ide téved egy kezdö...... Kép

Abby,
én is írtam már Neked, hogy a tündéres képed tündér; a cicás szerintem is halovány, valami színért kiált.
A kislányos pedig telitalálat; jó régóta dédelgettem ezt a szalvétát, csak eddig még nem találtam ki, hogy milyen keret illenék hozzá. De most már.....!

Kép mutizás hiányában írok egy címet, azoknak akik szeretnének szép decup.papírokat nézegetni:
www.bricomoldur.com
mian
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?