Új privát üzeneted érkezett!

Nekem az alaphőm 36.3-36.4, ovukor csak 36.6-ra emelkedett fel, és utána is végig így maradt, 36.5-36.8 értékeken. Mindig ugyanakkor mértem, és szájban. Szóval szerintem nem szabad csak a hőre hagyatkozni. Nekem az lett gyanús, hogy ilyen fura szurkálásokat éreztem néha az alhasamban, de semmi több.

Lilypie First Birthday tickers
edelsnow
 
 


@linda88:


szió.én pont ma voltam tarcsán nőgyógyásznál de kb lehetetlenség be jutni oda.április9-én telefonáltam május 29-rs hívtak be....most kontrolon voltam és fél füllel hallgatóztam a recepción a csajhoz jött egy 6 hetes kismama mondván hogy valamelyik dokihoz szeretne járni közölte vele hogy az első időpont amit ajánlani tud az szeptember.....szóval kitartást neked szorító hogy hamar legyen időpontod de pl dr szentágotai rendel gödöllőn is magán prakszisba...
ungiadri
Domony
 
 


Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!
Nagyon örülnék ha igazatok lenne és baba lenne!
Július 13 a legközelebbi amikorra időpontot kaptam. De addig még megjön egyszer.
Ma beszéltem a háziorvos aszisztensével,(szomszédom)vázoltam neki a helyzetet azt mondta epekő, hacsak nem baba,mondtam neki hogy az esély megvan mert már nem szedem a gyógyszer és az utolsó két hónapba alig volt még.
Csak az aggaszt hogy hét elején előjött megint a hüvelygombám gyorsan reagáltam remélem nem lesz baj ha esetleg baba van.
De amúgy nem vagyok rosszul néha kicsit szédelgek de semmi más.
Mindenkinek drukkolok :)
linda88
Dány
 
 

 
 

@ungiadri:
Igen nekem is szeptembert mondták.
linda88
Dány
 
 


@ungiadri:
Igen nekem is szeptembert mondták.
linda88
Dány
 
 


@edelsnow:
GRATULA NEKED IS :) :) EZ BABA LESZ :)

a hőm neken is 36,2-3 az alap.... most meg 36,7 -37,1körül mozog

Jelenleg ma a 2.napja hogy késik../pedig 16-àn majdnem azt hittem megjön mert volt pàr csepp rózsaszines barnâs folyâsom,de azóta se még/.. hőm még fent.... de semmi arra utalo jel... max a mellem feszül meg forró

Baràtnőm /nagy önvizsgàló peteérésben zseni,3gyerek pontosan beütemezve/adott tanàcsot lessem meg a méhszâjam hol merre.... na nekem 8cm az ujjam de el se érem :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@mucus:......igen, 4-én jött meg, 27-én nem várt Vigyor menszesz 2. napján leesett 35.9-re 12-13-án 36.3, 2 nap 36.5, ezután 1 nap leesett 36.1-re, ezután 4. napja 36.5 szájban mérve,még az ágyban ahogy kinyitottam a szemem hozzáteszem pajzsmirigy betegségem van, rendesen alulműkszik. Vészesen közeledek a 40 felé , 36 de lassan 37 leszek...

andrenoci
 
 


@mazsolyka:


Igen is értettem!!
andrenoci
 
 



@andrenoci:


Hát a word-ben semmi nincs.  Nem vezeted online?
Hú, ha pajzsmirigy alulműködés van, az bonyolultabb... Abban nem tudok "okosat" mondani... :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:


Szia! Telefonon vezetem, és így bonyolultabb megosztani vagy lementeni és megosztani......online pedig folyton 404 es hibát írt ki regisztrációkor :S.....igen sajon nem egyszerű a helyzetem....de reménykedem . Láttam itt a lányok többsége elég nyiltan, részletes beszélnek a "történeteikkel " kapcsolatban amit nagyon jó dolognak találok én is. Ezért gondoltam hátha valakinek hasonló körülményi vannak és megosztaná velem.....nehéz így pozitívan, görcs mentesen hozzáálni, eggyütt prdig minden könnyebb :) főleg, h a múlt hónapban hónaljban mérve volt 37,2 is a hőm és tudtammal nem voltam beteg ....persze negatív teszt menszesz előtt 1 nappal....
andrenoci
 
 


@mucus:


köszi a hozzászólást :)
andrenoci
 
 


@bocika13:


Szia! :) Nekem eszembe sem jutott volna megmérni az ujjamat :D de nem rossz! Remélem összejött a baba :)
andrenoci
 
 


@andrenoci:


Hát, nincs mit... :) Én IR-es vagyok (általában pajzsmirigy alulműködés és PCOS csatlakozik hozzá, de szerencsére az nincs vagy nem volt!).
Én a ciklus.hu-n vezettem a hőgörbém.
Igen, tudom, hogy nehéz görcsölés nélkül, könnyű mondani. Sokszor megkaptam én is.


Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@andrenoci:


szia úgy jött az ujj mérés azt  mondta barátosném az átlag 6 centi tehát akkor van magasan :) hihi így megmértem nekem 8 akkor most mi van? :P

én már feladtam ezt a hónapot menzi elötti napon volt egy nega tesztem,azóta se jött meg,de most összekapom magam és csak akkor tesztelek ha kedd reggelig nem jön meg,az már 5 napos késés lesz :( :)
hőm szokásos 36,8-36,9 szóval még vissza se esett egyenlőre.... 

én a cikluson meg a ferilityn is vezetem a poén egyiken 5.-én volt ovum elvileg a másikon 6.-án :) 
én meg 3.-ába voltam biztos :)


A görcsölésről csak annyit,nekem is azt mondják nyugotan stb.... kívülről ez más,de amikor tudod az első kettő igaz sok évvel ezelött de pikk pakk jött most meg küzdesz minden praktikát kipróbálsz....na akkor megnézem hányan nem görcsölnek rá

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Meg úgy tudom, hogy akkor is magasan van, ha termékeny az ember.
Nekem ilyen volt februárban a hőm:http://ciklus.hu/images/diagramok/a0e0b75e98f5a9ad8c513e7935415b48_150207_150620_1434758400_.png

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:
hát minden esetre most megvárom mi lesz megjön vagy sem,és aztán pedig a ciklus 1.napjától 2-3 naponta figyelem majd :P már ha elérem :P
azt tudom mivel tamponos vagyok menzesznél tuti lent van és kemény a méhszáj mert akkor éreztem,bár akkor még nem filóztam ezen a fajta megoldáson de lehet ezt is bevetem :P
cél érdekében bármit :P

nem tölti be a görbéd :(


Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Én is próbálkoztam a méhszáj figyeléssel, de az nem jött össze... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@bocika13:
Ez így van,ahogy írod.A 3 sikertelen év alatt,amióta próbálkozunk megtanultunk rágörcsölni.
Nekem is mindegyik site mást mutat pé időpontnak, de szerintem az én esetemben az sem mérvadó,ugyanis a fiammal is akkor lettem terhes,amikor a doki azt mondta,hogy abban az időpontban kevesebb, mint 1% volt rá az esély. A ciklusaim hellyel közzel minimális kilengésekkel zajlottak mindíg,pé- m viszont sosem a naptár szerinti időpontban történt.
Ja és előreláthatólag kedden vagy szerdán tesztelek újra.
Méhszájam alig elérhető olyan magasan van,keménynek sem mondható és zárt is.Hála Istennek.
Várunk,mint ti itt valamennyien. Ki erre,ki arra.
Megy a drukk mindenkinek.
Vigyázzatok magatokra
dzff9
Sousse
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Ismét meg volt a reggeli mérésem, 36.7 ...6 nap a köv.ciklusig. Tegnap este ''akcióztunk'' úgy fájt közben alhasam tájéka, minden kedvem elment tőle... Miért is?
andrenoci
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Ismét meg volt a reggeli mérésem, 36.7 ...6 nap a köv.ciklusig. Tegnap este ''akcióztunk'' úgy fájt közben alhasam tájéka, minden kedvem elment tőle... Miért is?
andrenoci
 
 


@bocika13:
Meg kell hagyni ,aki nem várja és úgy cidrizik tuti becsúszik a baba
andrenoci
 
 


@mucus: ne hari de mi az a IR?
andrenoci
 
 


@mucus:
IR-es? Mint cukorbeteg?A férjem 40 éves és tavaly márc. Óta 4 x szúrja magát,persz pajzsmirigy beteg is lett, lehet ez a baj?
andrenoci
 
 


Így van nekem anno a fiam menzesz utàni napon fogant :)
Méhszàjam még mindíg alig elérhető,puha és a hasam felé húzódik valami ilyesmit érzek màr amennyire elérem.. immàr 4.napja vàrom a nem vàrtat.... de semmi jelem
A cicim tovàbbra is fàj ha hozzàérek,de semmi több
Hőm maradt 36,8 szóval még 2nap izgalom és majd elvàlik :)

Apa tegnap este mondta ez azért van,mert titkon màr lemondtam erről a hónapról is,szinte màr vàrtam újra megjöjjön kezdhessük elölről a probàlkozâst,erre megtréfàl a szervezetem :) :P /néha olyan szellemes/
az a fura eddig a max késés nàlam 2nap volt de az is ritka

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@dzff9:
Ha nem jön meg legyen kedd,teszteljünk együtt :) :)
Azon filóztam még a hő meddig marad amugy magasan?én olyat olvastam volt akinek a beàgyazódàs utàni 2.héten màr picivel volt több csak az alaphőnél... jó ez egyenlőre engem nem érint csak a kívàncsisàg hajt :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt. Most regisztráltam. 
41 múltam és nagyon szeretnék egy kis babát.
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Üdv Erika!
Sok sikert kìvánok! Első lenne?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:


Szia! Igen az első!
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


@erika16:


Szia Erika neked is sok sikert :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:


Szia bocika! Köszönöm szépen rám férne már. Így több mint egy év próbálkozás után.
Neked is sok sikert
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Köszike  hát bevallom én nem tudom hogy bírnám ilyen sokáig mint te...... azt hiszem bele is fogok kattanni ha még akkor sem fog sikerülni

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:


Hát bevallom  lehet hogy nem messze vagyok én sem attól hogy bekattanjak. Annyira rá vagyok görcsölve. Mai napom még csak türhető. De a tegnap és tegnap előtti nagyon rossz volt. A tegnapi napot majd végig sírtam.
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Szintén zenész elvileg 18-án kellett volna megjönnie teszteltem elötte egyet negatív lett :( totál kiborultam és este apa vállán bőgtem,most hogy még mindíg nem jött meg,ugyan nem reménykedem,de ha megjön már most érzem ebből borul a bili lesz :'(
sajnos ahogy itt beszéltük már mondani könnyebb,hogy ne görcsöljön az ember....aki nincs benne az nem érzi azt,ilyenkor min megy egy nő keresztül....és bevallom én magamat hibáztatom,ami szintén rátesz egy lapáttal a dolgokra...mondván nem vagyok képes újra babát adni apának 

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:


Igen én is ezt érzem hogy nem vagyok képes apát "  csinálni" a páromból. Ő ezt egy szóval sem mondja, nem hibáztat hogy még nem jött össze.
Ne "görcsölj rá" mondják sokan.De aki nem ebben a cipőben jár nem tudja hogy mit érez az eber amikor minden percben az a dolog jára fejemben! Meg annyira akarom!
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Csajok! Át érzem amit írtok. Mi egy éve kezdtünk neki a "babgyártásnak", az uramra azt mondták, hogy igazi Ősapa. Annyi kisfickóval rendelkezik, és nagyon jó életképességűek...
Nehéz nem rágörcsölni.... Nekem is mondogatták. Időzített együttlétünk nem igazán volt, de azért jeleztem az uramnak, hogy .. leesett a hő, közép idő van. Néha őt ezt frusztrálta.
Minden nap rágódtam, pedig millió más dolgom volt: nyelvvizsga, munk, főiskola, beadandók, vizsgák, gyakorlatok, határidő. Próbáltam erre ráterelni a gondolataimat, muszáj volt, hogy sikerüljön a nyelvvizsga!
Az hogy ez mennyire segített... vagy nem. Nem tudom! Vagy, hogy a Norcolut, mert minden menzesz előtt volt 3-4 napos pecsételésem... Jó kérdés.
A lényeg, hogy a kételyeiteket beszéljétek meg párotokkal, és ne resteljetek nőgyógyhoz menni, hormonos vérvételre.
Egy kis eltérés is okozhatja a baba késését!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@bocika13:
Rendben, én benne vagyok.Remélhetőleg semmi akadálya nem lesz.Nagyon sok hasonlóság van a történeteinkben. Nem is olyan régen már kezdtem magam hülyén érezni attól is pl,hogy a peteéréseim nem a 14.napon vannak. Egyébként naponta foglakoztatnak ehez hasonló más dolgok is.Olyanok is,amiket szégyellnék ide leírni is.Mára már kezdem elhinni amit a barátnőm mondanak ezekkel kapcsolatban. Szerintük ezt mind a sok kudarc élmény hozza ki belőlünk,hogy már olyasmikből is képesek vagyunk találni okokat az aggódásra, amin normál esetben csak esetleg mosolyognánk.Hát nem is tudom. De talán igazuk van
dzff9
Sousse
 
 


@erika16:
Ne add fel. Én kicsit idősebb vagyok nálad de még én sem tudom feladni,pedig ha tudnád, hogy hányszor megfordult már a fejemben...
dzff9
Sousse
 
 


Nem a feladásról van szó csak szorít az idő is olykor,hála én túl vagyok ezeken ,elfoglalom magam,tervezek,cselekszem
andrenoci
 
 


De azért alig várom a reggelt h számba vehessem a hőmérő végét :-)
andrenoci
 
 


Pedig úgy fáj a derekam is majd bele pusztulok,nem merem mondani senkinek...mert akkor jön.,h minek neked g
andrenoci
 
 


Pedig úgy fáj a derekam is majd bele pusztulok,nem merem mondani senkinek...mert akkor jön.,h minek neked gyerek?! Így is fáj mindened...medence tájékon fáj, kb.5-6 napja . Hogy ez baba vagy a gerincem...? Pff majd kiderül 6 nap! Késni nem szokott a menszim
andrenoci
 
 


@dzff9:


Nem adom fel!!!! Csak néha  rettegek-félek attól hogy már nem is lehet babám. Meg hogy ez lenne az első baba nekem is meg a páromnak is.
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


Mi pont ezt beszéltük Mucus apával,hogy ha most netán megjön akkor bizony utánna irány a nődoki..... mert bevallom én már minden féle betegséget képes vagyok bebeszélni magamnak :( 

Bevallom az a nagy álmom  apa szülinapjára augusztus eleére baba legyen..... de félek attól ha kiderül valami hormonzavar van én nagyon össze fogok omlani....pedig tudom a párom mindenben mellettem áll és támogat....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@dzff9:


Megkérdezhetem hány éves vagy?
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 


@bocika13:
Félni nem szabad, az a legrosszabb! Nekem is egy barátn ültette a bogarat a fülembe... ők már akkor 2 éve próbálkoztak. Először cisztákat találtak nála, utána kiderült az IR!
Mi kicsit megelőztük a dolgokat, füllentettünk az endokrin rendelésen. Azt mondtuk, hogy màr 1 éve sikertelenül próbálkozunk. Ekkor kezdtek foglalkozni velünk.
Együtt mindent meg lehet oldani!! De ne ezen ràgódj! Kezdj olvasni vmit, vagy tereld el valamivel a gondolataidat!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


@mucus:
HÀT MA ESTE ÚJFENT MEGJÖTT :'( :'(
Vègig bőgtem az estèt.... még jó apa erősebb mint èn és mellettem van.....
IDEJE ÚJRA RAJZOLGATNOM KICSIT,TALÀN AZ LÖKÖT MAJD

Azt hiszem most 1-2nap búslakodàs jön,aztân utànna jârok hogyan is van a vérvétel menete :(

DZFF9: NEKED MÉG AZÉRT SOK SIKERT,MINDENKÉPP ÍRJ TESZT UTÂN ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok! Olyan problémám volna,hogy júni.4-én kellett volna megjönnie,6-án halvány barna folyádom volt.9-10-én csináltam tesztet mindegyik negatív lett.16-án voltam nőgyógyásznál,aki azt mondta lát terhesséhre utalójeleket.A hasi uh-on ott a picike fekete pötty. A doki után 3 napra véreztem.Szerintetek csináljak még tesztet,vagy felejtsem el? Nem görcsöltem,semmi előjele nem is volt.Hányingetem azóta is van,fáj a mellem.Szerintetek? :-)
szilu1989
 
 


Sziasztok! Olyan problémám volna,hogy júni.4-én kellett volna megjönnie,6-án halvány barna folyádom volt.9-10-én csináltam tesztet mindegyik negatív lett.16-án voltam nőgyógyásznál,aki azt mondta lát terhesséhre utalójeleket.A hasi uh-on ott a picike fekete pötty. A doki után 3 napra véreztem.Szerintetek csináljak még tesztet,vagy felejtsem el? Nem görcsöltem,semmi előjele nem is volt.Hányingetem azóta is van,fáj a mellem.Szerintetek? :-)
szilu1989
 
 


Sziasztok!
Elkeserít, hogy enniyre el vagytok keseredve. Nagyon-nagyon drukkolok mindenkinek! Fel a fejjel! Ahogy Evita írta a fórum elején: ez a mi évünk.

Erika: Üdv itt! Szorítok.

Szilu: Egy új teszt nem árthat, de lehet, hogy az orvoshos is érdemes visszamenned. Amúgy teljesen normális oka is lehet a vérzésnek. Szorítok, hogy ott legyen a csöppség!

Fel a fejjel mindenkinek!

mazsolyka
Szabadbattyán
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?