Új privát üzeneted érkezett!

Babus!
Gyönyörű Kristóf, tényleg kis formás.Kép
Nyugodtan büszkélkedj vele.Kép
Mi szívesen várjuk mindig a képeket.Kép
Nagyon édi kis rucijai vannak.Kép
A Mini manó mellett melyik boltot ajánlod még, mert a hétvégén megyünk Bp.re.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Mi se sok boltot ismerünk Pesten. A Megatoys Kenguru Gold-os boltjában is gyönyörű kisruhák vannak, és viszonylag elfogadható áron, 3oooFt körüliek. A Brendon-ba is be szoktunk nézni, de az nagyon drágaKép
Nálunk a Mini-Manó a sztárKép Olcsó, nagy a választék, barátságos, könnyen megközelíthető.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Köszike.Kép
Szerintem Mi is a Mini-Manóba megyünk.Kép
Azt szeretném még megkérdezni, (már megint kis kíváncsi vagyok) hogy hány kilóval lettél könnyebb, mint ahogy bementél?

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Babus
Olyan gyönyörű ez a kiskölyök! Kép
De megőrültél? KépKépKépKép Ugye nem gondoltad komolyan, hogy többet nem dicsekedsz nekünk?!?!?!?! KépKépKépKép Különben ez legyen a legnagyobb szenvedésünk hogy Kristóf képeit nézegetjük Kép Szuper jó ez a járóka Kép És tényleg olyan cuki cuccai vannak, ez a drapp rugi pl. zabálnivaló KépSzoliba vitted a kissrácot? Olyan barna a bőre ezeken a képeken, igaz eddig piros volt Kép
Na és te hogy vagy? Varratod van még?

Tündi
Vendég
 


Szia Judyt!

Köszike,hogy bekerültem a táblicskuba,de már javíthatsz is ki. 2 cn.Tegnap du sajnos megjött!
Na de sebaj,egy újabb akciókkal teli hónap elé nézünk!
Babus!
Nagyon cukik a képek,nem győzök betelni velünk,kérünk még....
puszi mindenkinek: Bandita
bandita
 
 


Babus Kép

Nehogy megfossz minket ettol a gyonyoru babatol!!! Szeretnenk latni maskor is kepeket!!! Kép

Annácska Kép

Utolag is nagyon sok boldog szuletesnapot kivanok! Kép

Ma voltam a korhazban a dokinal... Sokmindent nem csinaltak, UH is csak 2 het mulva lesz... jobban meg akarjak vizsgalni a babak gerincet es szivet, mivel nalam is gondok vannak... Most izgulhatok meg 2 hetig... Kép
De legalabb hallgattunk szivhangokat! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Elfelejtettem irni, hogy raktam fel egy nem tul jo pocis kepet az albumba... Mar annyiszor igertem, most itt van, de majd gyorsan csinaltatok egy jobbat... Kép

babanet.hu/album/main.php?album=4471

bgy
 
 


Gyöngyi!
Szerintem nagyon édi a pocid.Kép
Ne izgulj minden rendben lesz a lányokkal.Kép
Nekem meglett az AFP-m, ami 1,8 lett, és majd hétfőn megyek a genetikai UH-ra.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

Mar egy picit nagyobb... Kép
Orulok hogy megnyugodtal egy kicsit az AFP miatt. Tok izgi lesz hetfon, kivancsi vagyok megmutatjak-e a nemuket a Manok.
Csak azert izgulok egy kicsit, mert a gerincnyavajammmal kapcsolatban azt mondta a doki, hogy nagyobb az esely hogy a babanak is van, es igy hogy ketten vannak, igy meg nagyobb... de vegulis szedek rendesen folsavat, szoval nem lehet semmi problema! (Remelem.)

Gyongyi

bgy
 
 


Gyöngyi!
Én is remélem, hogy megmutatják magukat.Kép
Milyen gerincnyavajád van?Gerincferdülés?
Szerintem ha szeded a megfelelő vitaminokat, és sok kalciumban gazdag ételt fogyasztasz, akkor nem lehet gond.Kép
Te meddig dolgozol még?
Nem kell éppen a gerinced miatt pihenned?

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt Kép

Spina bifida-m van... Csak ket csigolyat erint egeszen lent, szvoal nem igazan okoz gondot... attol eltekintve hogy borzasztoan faj neha. Nem mondtak hogy pihennem kene...
Elvileg dolgozok juniusig, ha nehezen birom akkor majusban vagy egyaltalan nem vagy csak fel napot. Majd meglatjuk. Bar hozzateszem nem nagyon tudok a munkara koncentralni... Kép
Kepzeld, ugy nez ki sikerul itt mikrotoltetet szerezni, szoval majdnem biztos, hogy en varrom majd a szopisparnat! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Judyt Kép
Szuper az AFP Kép. Annyira jó, hogy hétfőn kiderül, hogy fiú(k) vagy lány(ok) Kép

Babus Kép
Szerintem is nyugodtan árassz el mindekt Kristóf fényképeivel. Tényleg nagyon szép baba és én szívesen álmodozom felette Kép Na meg egy jó minta sosem árt, ha szem elött van Kép

Gyöngyi Kép
Szerintem nagyon aranyos a pocis kép Kép

Tündi Kép
Látod, már megint eltelt majdnem egy nap. Meglátod mindjárt kiderül, hogy mi van.

Képzeljétek már két napja elfelejtem mindig felhívni a háziorvosomat, hogy megjöttek-e a leleteim. Pedig ez kellene a továbblépéshez. Egyszerűen nem igaz, hogy ennyire bele bírok felejtkezni a munkába.
Most azon gondolkodom, hogy nem-e pszihésen nyomtam el, mert valójában félek, vagy valami más hülyeség. De szerintem, csak hülye vagyok és figyelmetlen. Azért biztos, ami biztos holnapra felírtam a tennivalók közé Kép.

Nagy veszekedések vannak otthon a burkolókkal, nem fekszik nekik a pontos, minőségi munka, ráadásul nem dolgozzák végig a 8 órát. De Apu az előretolt helyőrség és keményen fogja őket. A szomszéd mondta, hogy kinn a folyosón hárpiának hívtak engem Kép Pedig ott sem vagyok, akkor mit kapnának, ha ott lennék Kép

wish
 
 


Gyöngyi Kép
Hol szereztél mikrotöltetet?

wish
 
 


Wish Kép

Kulfoldon elek, es itt az egyik scrac mondta hogy o tudja hol lehet venni, es hoz nekem...
Otthon nem tudom hogy lehet beszerezni, sajna...

Gyongyi

bgy
 
 


Sziasztok!
Csak nagyon gyorsan irok, mert a parom nem hozta megint haza a hordozhato gepet, igy ulve meg felek, nehogy megint razenditsen a gorcsoles.
Bocs, de nem olvastam semmit vissza, majd remelem holnap este.

Most este fele kicsit jobb. Szivarogni mar nem szivarog semmi, legalabbis ugy erzem. A fajasok meg akkor jonnek, amikor allok, megyek.

Az egesz azzal kezdodott, hogy kirandulni mentunk Pecsett a batyamekkal es a gyerekekkel. Csak egy rovid setara akartunk menni, de sikerult a leghosszabb utvonalat kifogni. Haromnegyedora seta utan elkezdett fajni a pocakom, de csak eppen egy picit, erre visszafordultunk, de az mar nagyon sok volt. Masnap, amikor meglatogattam Babust a korhazban, akkor mar nagyon fajt. Estere jott a folyas, es tartott tegnap estig. Erre hivtuk a szulesznomet, aki azonnal behivott a korhazba. Szerencsere az en dokim volt az ugyeletes. Megnezte a mehszajat (baromira fajt a vizsgalat, nagyon belem maszott Kép ) minden rendben, aztan uh a picit, es a magzatvizet. Itt is minden rendben volt. Azt mondta, hogy szerinte nincs osszefugges a "turazas" es a gorcsolgetesek kozott. Allitolag a ket oldali tartoszallagok feszuleset en jobban erzem, erzekenyebb vagyok. A szulesznom meg pont az ellenkezojet mondta, hogy szerinte pedig az, mert ugye eddig nem fajt igy, nem gorcsolt. A szivargas meg lehet, hogy a kis Atti nyomhatta a holyagomat. Hat nem tudom. Lenyeg, hogy nagyon megijedtunk. Mar harmadszor mentunk be a korhazba. Kicsit kivagyok ettol. Remelem mostmar csak jo dolgok tortennek velunk, mar nagyon rank fer. A legnehezebb ez a semmit teves. En nem vagyok az a fekvo tipus. Mar unom a tevet, a konyveket. Legalabb veletek tudnek egy picit beszelni, meg azt sem lehet.
Mindjart kikapok a paromtol, hogy itt gornyesztek a gep felett. Megprobalok holnap visszaolvasni, es irni nektek, mert nagyon hianyoztok!!! Koszonom, hogy mellettem vagytok, es erdeklodtok felolunk, ez nagyon jol esik,es erot ad!

Meg annyit mindenkepp meg akartam irni, hogy Kristofka gyonyoru baba. El sem hiszem, hogy mar a vilagon van, pedig meg lattam is. Szeretnek olyan kismami lenni, mint Babus! Nagyon tetszett a viselkedese, olyan volt, mintha mar legalabb a harmadik kisbabaja lenne. Szoval rutinos. Nekem biztos kezem labam remegett volna. Koszonom Babus, hogy talalkozhattunk. Rengeteg energiat adtal!

Puszi mindenkinek!
Majd megprobalok jonni holnap

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judyt
Az utolsó pocakos mázsálásnál 72 kg voltam. Most, mikor hazajöttünk a kórházból, 64kg-ot nyomtam, tegnapra 63-at, ma még nem mérekeztem, de tetszene ez a napi -1 kgKép
Én amúgy meg vagyok elégedve magammalKép, van még egy pici pocim, de egyébként -szerintem-, semmi nyoma a szülésemnek, apuci szerint seKép, kivéve extra nagyra nőtt cicijeimetKép

Tündi
Mivel besárgult, még ez látszik a pofiján, ettől olyan szép színűKép
A varratom pedig köszöni szépen remekül van, nem is érzem, hogy vanKép Vígan járok-kelekKép, itt is csak azt tudom ismételni, mintha nem is szültem volnaKép
És úgy összességében is remekül vagyok, kipihent vagyok, jókat alszom éjszaka(jobbakat, mint az elmúlt hetekben), hisz kétszer, általában hajnali 2-kor és 6-kor kelünk fel egy fél órára szopizni. Nagyszülők főznek ránk, apuci itthon van, kényeztetKép, én csak Kristófkával foglalkozomKép, már ha apuci hagyja, mert ő akarja fogni, fürdetni, tisztába tenni(egyedül a köldökétől félKép)Még jó, hogy szopiztatni nem tudjaKép

Gyöngyi
Nagyon jó a pocisképKép
És ne izgulj, nem lesz semmi baj a csajokkalKép

Judit
Örülök, hogy sikerült ide is írnodKép
Az a lényeg, hogy a dokid szerint nincs nagy baj. Bár megértem, hogy nagyon ideges vagy, de pihenj sokat, a kis Atinak azzal segítesz a legtöbbet. Biztos nem lesz semmi gond!

És mindenkinek köszönjük Kristófka dícséretétKép szerintem is olyan gyönyörű!!!KépKépKép
Akkor ha ennyire nem baj, majd máskor is rakok fel róla képeketKép Ezt se kellett nekem kétszer mondaniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Judyt!
Köszönöm, hogy bevettél a táblába.

Judit!
Jobbulást, vigyázz magadra! Szerintem nem nagyon okolható a sok séta, hiszen ha akkor meg is fájdult, azt a has már kipihente volna. Szedsz magnéziumot? Elképzelhetőbbnek tartom, hogy a tartószalagok nyúlását érzed, az meg nem probléma. Ha megvizsgáltak és minden rendben, ne aggódj, de tessék pihenni szorgalmasan!

Babus!
Tényleg nagyon szerencsés vagy. Én hulla voltam az első napokban. Meg a sokadik napokban is.KépÁllva aludtam már a végén. Egyébként a szoptatás nagyon jó fogyókúra, én soha nem voltam olyan csinos, mint amikor szoptattam Petit, bár sokak szerint már túl sovány is voltam.
Ja, akartam kérdezni, a MÁV-ban szültél, ugye?

Gyöngyi!
Biztos semmi gond nem lesz a lányokkal! Drukkolok!

Tündi!
Ne agyalj a kétnaponkéni akción, azt mondják, az azért jobb, mint a naponkénti, mert a kiskatonák meg tudnak újúlni. Nekünk mind a kétszer bejött a kétnaponkénti akciózás. Remélem, hamarosan újra elkezdhetjük.Kép

Ja, minden türelmetlen várakozónak, és fekvő kismamának ajánlom Dan Brown: A Da Vinci-kód című könyvét, szerintem nagyon érdekes és izgalmas, egy időre lefoglalja az embert.

Timi
szabotimi
 
 


Gyöngyi Kép
Mire elküldtem az üzenetet eszembe jutott, hogy külföldön vagy Kép

Viszont akit érdekel, találtam itthon egy boltot, ahol 1500ft/kg-ert lehet kapni mikrogolyót. A Budapesten a Bajza utca 1/a-ban. Ott babzsák foteleket árulnak és az utántöltéshez lehet venni külön mikrogolyókat.

Judit Kép
Nagyon vigyázz magadra! Inkább birt ki valahogy fekvést, mint hogy bajotok legyen. Küldök energiákat Kép +++++++++++++++++++++++++++++++

Wish

wish
 
 


JuditKép
örülök, hogy a doki mindent rendben talált! Ne erőltetsd a járkálást és az ácsorgást. Ha feküdni kell, hát feküdj!
Remélem minden rendben lesz továbbra is és legközelebb már csak a szüléskor fáj majd a pocid!

LányokKép
nem is tudom, hogy kérjek-e még tőletek menzihozókat. Ahogy én számolgatom kb. vasárnapra lenne esedékes. A dokival pedig abban maradtunk, hogy ha megjön, elmegyek hozzá.
A gond csak az, hogy állítólag jövő héten nem jön Pécsre.
Teljesen tanácstalan vagyok. Amilyen szerencsém van ki kell majd hagynom még egy hónapot, azt pedig nagyon nem szeretném.
Ugyhogy remélem nem jön meg szerdáig, vagy nem is mit akarok. Illetve tudom: Gyereket, de hogy ez annyire nehéz legyen!
Mondtam már mostanában, hogy elegem van???!!!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Tarts ki Kép Gondolom milyen nehéz most, de meglátod eljutunk oda, hogy ezek a mostani gondok távolinak tünnek. Azt már én is megállapítottam többször, hogy korábban nem tudtam, hogy a gyerekcsinálás ilyen nehéz és ilyen sokba kerül, de muszáj kitartanunk a babák kedvéért Kép
Én kitartok, csak éppen ha szembejön az utcán egy kisgyerek, vagy mutatnak a tv-ben egyet akkor mindig megkérdezem a páromat, hogy nekünk mikor lesz már. Kép Szerintem nem kicsit unja...Kép

wish
 
 


Wish Kép

Itt is babzsak-foteles helyrol jon majd a toltet... Kép

Stella Kép

Gyorsan deritsd ki, hogy megy-e jovo heten a doki es akkor a szerint kuldjuk a menzihozo energiakat!

Judit Kép

Jobbulast, orulok hogy ugy tunik nincsen problema. Remelem gyorsan helyrejossz es megint itt leszel velunk! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Stella,
épp most hallottam egy csoda történetet: 6 év után sikerült spontán a baba, pedig már pont feladtak minden reményt: SZÓVAL SOSE SZABAD FELADNI!LESZ BABÁNK!!ÉS NEKED IS LESZ!!!

Babus,
gyönyörűűűűű Kristóf.És jöjjenek a fotók, még, még még!Kép

Judit,
remélem jobban vagy!!

Én ebben a hónapban eldöntöttem, hogy nem fogok görcsölni.Csak azért se!KépÉs ez lassan nemcsak elhatározás, hanem kezd tudatossá válni.Kép
(mondjuk 5. napon ezt még könnyű mondani....)

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Judit! Pihenj sokat, drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Babus! Annyira édes a Fiad, nem lehet betelni vele, és az is jó, hogy ilyen jó alvó!

Tündi, Kinga! Mostmár rajtatok sor, hogy hozzátok a február első zebráit a táblába ugyanis voltam ma uh-n, de semmi nem változott, sőt a nyálkahártyám meg vékonyodott... szóval ennek a hónapnak annyi mostmár tutira Kép
Ma kell mennem az urológiára, ez is hiányzott nagyon...

Én asszem kiszállok a hármasfogatból, nem veszem el a szerencséteket. Remélem, h a doki fog vmit javasolni és már a következő hónaptól lehet reménykedni.

Éva
évi79
 


Sziasztok Jányok!

Babus!
Gyönyörű a Fiad!Hányas méretűek ezek a rucik, hogy ilyen nagyok Rá?Képzeld, én is 52 cm-el születtem és 2600g-al,majdnem 1 hónappal előbb!Kérlek írj minél többet Nekünk, Te ide tartozol,dicsekedj nyugodtan a fényképekkel, Nekünk ez adja a legtöbb erőt!!!Kép

Judit!
Remélem már picit megnyugodtál!KépKérlek ne kelj fel, mi megvárunk itt, sajnos nem futunk el olyan hamar!!!Kép

Évi!
Annyira sajnálom!Most olyan rossz kedvem lett, mi összetartozunk, hiszen mi vagyunk a HÁRMASFOGAT!!!Ne szálj ki kérlek, maradj Velünk, még úgysem jött meg a mensid!Nem veszed el a szerencsénket!!!
Miért kell menned az urulógiára?

Kinga
Kinga79
 


Évi!
Bocs, urológiáraKép
Kinga79
 


Kinga!
Elég csúnyán felfáztam, (sajna véreset is pisilek, bocs...) és nagyon fáj a hasam is közben Kép

Na jó, Veletek maradok, aranyos vagy! Majd én leszek a sereghajtó Kép

Éva
évi79
 


Stella,
annyira sajnálom, hogy így alakult, látom hogy a barátnőm is nagyon szenved és ez a tehetetlenség a legrosszabb de arra kérlek Téged is hogy próbálj valahogy ezen felülemelkedni és bízni hogy a következő lehetőség elhozza a várvavárt kis babát. Bár látom hogy nálad is elég körülményesen alkulnak a dolgok. Éppen tegnap mesélte a barátnőm hogy mielőtt a következő lombikra sorkerülne előtte be kell feküdnie hogy megműtsék mert a hiper jó stimuláció nem kis babát hanem egy bazi nagy cisztát csinált Neki.
Sok kitartás és erőt kívánok, a menzimet is csak szerdán küldöm.
Judit
köszi hogy betettél a táblába.El sem hiszem hogy befejeződött a félévem annyira felszabadító érzés hogy folyton nem a könyvek felett kell görnyedni, már lassan a férjem is meglesz és akkor elutazunk szépen vhova pihenni.
Tündi
annyira szuper lesz neked áprilisban a wellnes hétvége!! Ha tehetném akkor ezen a hétvégén én is rávenném a férjem. De jóóóó lenne....
Wish,
mi 2 éve költöztünk be egy új építésű házba, nálunk is felmerültek garanciális problémák (repedések, csempe, villany, fűtés, mosdó), hát nagy nehezen sikerült egy-két dolgot megcsináltatni de még mindíg van probléma amit szerintem nekünk kell megoldani.Kicsit elszomorító hogy milyen felületes munkát végeznek ennyi pénzért.

Ja és Mindenkinek köszömöm a Házassági Évfordulós gratulációkat.
Kivi

bocsi ez nagyon hosszú volt
kivi2
 
 


El is köszönök a hétre Tőletek, holnap már nem jövök, mert utazunk.
Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét. Az akciózósoknak szép napokat Kép a várakozóknak gyorsakat. A babások pihenjenek sokat és vigyázzanak magukra nagyon.

Sziasztok
Éva
évi79
 


Évi,
jó pihenést!És gyógyulj meg minél hamarabb!!

Jófi
jófi
 
 


Kinga
56-osak ezek a ruhák, de még teljesen elveszik bennükKép
Amúgy én is 2750gr-mal születtemKép


Stella
Akkor most azért drukkolok, hogy szerdáig ne jöjjön megKép
És kitartásKép, ne add fel!!! Hidd el, mindent, de mindent megér egy kisbaba! Csak erre gondolj!
Tudom, te átlagon felül megszenvedsz ezért, de annál jobban fogod értékelniKép

Timi
Igen, ott szültemKép

És tényleg nagyon mázlisták vagyunkKép Paradicsomi dolgunk vanKép, ma pl. délelőtt 11-ig aludtunkKép
Este még 10-kor szopizott a kis drágánk, utána nekifeküdtünk aludni, apuci pedig számítógépezett. Hajnali 2-kor felkeltünk gyorsan enni, aztán pedig reggel 8-kor újra. Azóta úgy alszik, mint a bundaKép Tündéri egy kisbabaKép
Mindenre van időnk melletteKép
De szerintem azért ilyen nyugis, mert boldogKép Érzi, hogy mennyire nagyon imádjuk őtKép

És méghogy az újszülöttek nem mosolyognak?! Kristófkám naponta többször is elmosolyodikKép Az előbb álmában tette eztKép, néztem ahogy szundít, közben pedig fülig ért a szája, úgy vigyorgottKépolyan kis édesKép

És jöjjön a mai képKép

Reggel apucival az ágyban:
Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Évi
Jobbulást!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Az nagyon jó, hogy ennyi kiló lement.Kép
A cici meg természetes, hogy nagyobb, kell a tejcsi Kristófkának.Kép

Judit!
Nagyon vigyázz magatokra!!!

Gyöngyi, Wish!
Szerintetek hány kiló kell egy párnába?

Évi!
Jó utat, és jó pihenést nektek.KépKépKép

Stella!
Sajnálom, hogy most ezen gyötrődsz.Kép
Megértelek.Eddig azt vártad, hogy mikor fog megjönni, most meg amikor talán már itt lenne az ideje, akkor meg a dokid nem akarj jönni.Nem beszélne a mensid a doikddal, hogy egyszerre jöjjenek?

Tündi!
Merre vagy?

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus Kép

Ezzel a kiskrapekkal nem lehet betelni! Kép Milyen jo neked, hogy egesz nap vele lehetsz!!! Kép

Judyt Kép

Hat, gozom sincs, de vegulis a meretbol ki lehet majd szamolni, bar tenyleg jo otlet volt a sulyra is rakerdezni... nekem nem jutott eszembe. Gondolom nem kell tomorre tomni, akkor viszont nehez megsaccolni a meret alapjan...
En egyebkent eddig 2felet fogtam, szerintem mindegyik konnyebb volt 1 kg-nal... de hogy mennyi????? Kép
Ez most olyan nesze-semmi-fogdd-meg-jol fejtegetes lett... Kép Bocs.

Gyongyi

bgy
 
 


Judyt
Ja, tegnapra megint lement 1 kilóKép Úgy látszik, tartom ezt a napi -1kg-otKép Már csak 62kg vagyokKép 57-58kg-ról indultamKép Tök jóKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Ügyes vagy.Kép
Aztán nehogy elfoggyál itt nekünk.Kép
Úgy irigyellek, hogy ilyen jó gyerek nektek Kristófka.Kép
Remélem nekünk legalább az egyik baba ilyen jó lesz, és akkor összeteszema két kezem.Kép

Gyöngyi!
Hát tényleg jó kis dilemma ez a párna.Kép

Wish!
Merre van az a Bajza utca?

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Wish!
Már megtaláltam a weblapjukat.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Évi!
Szegény, a felfázás nem valami kellemes dolog, kívánom, hogy mielőbb gyógyulj meg!!!
Köszönjük a jókívánságokat!Jó utat kívánok, várunk jövő héten!

Babus!
Annyira aranyos a képen a két fiú!!!Úgy irígyellek!Jó hogy mindenre van időtök!Mégegyszer szeretnék gratulálni, szuper kis családot hoztatok össze!!!Kép
És azért is szeretnék gratulálni, hogy csak 62 kg vagy!!!Hihetetlen, pedig még csak egy hét telt el a szülés óta!

Stella!
Kívánom, hogy akkor jöjjön meg, amikor szeretnéd!Kép

Kinga
Kinga79
 


Évi!

Szombatom még nekem is ilyen tüneteim voltak, kaptam antibiotikumot, beszedtem és mára már kutya bajom! Fel a fejjel, bár ezek a tünetek tényleg nagyon ijesztőek és kellemetlenek.

Timi
szabotimi
 
 


Ja, és nem is írtam még nektek, hogy megnéztem azt a Jónás-programot, amiről a másik topicban írtak a lányok, kipróbáltam, és nekem pont a hónap közepére jelzi a termékeny napokat. Mondjuk ezen nem csodálkozom, rák jegyű vagyok, és a rákoknak a hold a meghatározó hónapjuk. Mindenesetre érdekes.

Szép napot mindenkinek!

Timi
szabotimi
 
 


Kinga
És nem is teszek semmi különöset, mégis menekülnek rólam a kilókKép

És még nem is írtam!
Ma 1 hetes Kristóf!!!Kép
Ennek örömére az előbb kerek 100gr-ot szopizott!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak mostanában kevesebb időm volt írni.
Nekem ma reggel megjött, igy sajna ez a hónap sem volt eredményes. Megkezdtük a 4. hónapot, remélhetőleg nagyobb szerencsével!

Ma délelöttre egy szép kis herpeszem is kijött, lehet hogy tudatalatt egy kicsit idegeskedtem? Kép

Hallottatok a Forgács intézetről? Mintha Móni írta volna hogy ő oda jár...

Babus, Kristóf gyönyörű, irigykedem egy kicsit. Remélem nem baj Kép

De holnapután úgyis én is megyek babázni, barátnőimmel találkozom, ahol az egyik leányzó hozza a 10 hónapos gyerkőcét, a másik pedig nagy pocakkal jön, márciusban ott is születik a kis leányzó. Kép

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Judyt Kép
Bocsi egész nap megbeszéltem. Ügyes vagy, hogy megtaláltad a honlapot Kép Szerintem 1-2 kiló kelhet a párnába. Nekem egy puffom van, amit meg akarok tölteni, de én sem tudom, mennyi kellene bele. De remélem, ha ott vagyok és látom mennyi az 1 kiló, majd könyebb lesz eldönteni Kép

Babus Kép
Már egy hetes? Rohan az idő Kép nekem még mindig olyan, mintha most, tegnap született volna Kép Nemsokára iskolás lesz Kép

Évi Kép
Vigyázz a felfázással, az nagyon nem jó. Küldöm a gyógyító energiákat +++++++++++++++++++++++++++++

Kivi Kép
Nálunk nagyon durva hibák vannak Kép A társasház perli is őket értékcsökkenésre és az egyik lakó már külön is indított pert.

wish
 
 


Képzeljétek! Ma nem felejtettem el telefonálni Kép
Megjöttek az eredményeink (aids, hepatatis, stb.). Persze a háziorvos dokinéni nem tudta megmondani mindegyik megjött-e, de remélem igen. Úgyhogy kérek időpontot a dokimhoz. Izgulok Kép

wish
 
 


Sziasztok!

Jobban vagyunk, de rohanok is vissza az agyba. Nem tudtam visszaolvasni, de mindenkinek a legjobbakat kivanom!

Tundi, Stella!
Bocsassatok meg, de nem megyek most Pecsre. Remelem meg tudtok ezert bocsatani, hogy megint "atvertelek" titeket a talalkozoval. Erre tenyleg nem szamitottam. Amint tudok megyek le, es ha meg ezek utan latni akartok, akkor talalkozunk mindenkepp. Megegyszer bocs, de komolyan!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép
Ne butáskodj! Most az a legfontosabb, hogy minden rendben legyen veled és a ki Attival!
Egyszer úgyis össze fog jönni a randink, emiatt nem aggódj!
Az a lényeg, hogy pihenj és minden rendben legyen!

TündiKép
úgy eltüntél. Ugye minden rendben???
Stella

Kép
stella9
 
 


Szép reggelt Jányok!

Judit!
Örülök, hogy jobban érzed magad!!!Kép

Stella!
Mi újság a menzis előjelekkel?Ugye nincsenek!!!Sikerült beszélned a dokival?Mikor megy Pécsre?Küldök, menzikésleltető energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++!Kép

Tündi!
Már megint eltelt egy nap, egyre közelebb kerülünk az izgulós napokhoz...!_O

Babus!
Hogy vagytok?Kérlek, mesélj nekünk!!!KépVan újabb kép a kissrácról?Olyan gyönyörű!!Kilók?Megint soványabb lettélKép?Azért ne vidd túlzásba!Boldog babázást kívánok mára!!!Kép

Már én is megkezdtem a várakozós időszakomat, tényleg ez telik a leglassabban!Hétfőn este megyek vérvételre a hormon 2-t csinálják,már annyira várom!!!Tudom, hogy nem lesz rögtön eredmény, mert majd még kell a Hormon 1 is, de akkor is!Már mi is haladunk az ösvényünkön...

A mi építkezésünkről:
Ma állítják be az emeleten a sarokkádat, ma falazza a szerelő, már úgy várom, hogy egy jót fürödhessünk (csak zuhanyunk van a földszinti fürdőben)!Utána jövő héten jön a csempés, szerda körül,szóval haladunk...

Mindenkinek szép napot kívánok!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Stella Kép
Egyeztettem a mensiközponttal. Mondtam, hogy most ne neked kézbesítsék, hanem a dokidnak, aki majd magával viszi, ha megy Pécsre. Remélem működni fog a dolog Kép

Tündi Kép
A te ügyedben is egyezetettem. Azt mondták semmi gond, mert Jónás is már szólt nekik, úhogy rajta vannak a babatémán. Kép

Kinga Kép
Irígy vagyok a sarokkádra Kép. Ha lesz fürdőszoba felújítás én is kicseréltetem majd.

Nálunk kész a padlólap lerakás, egész szép lett.
Megvannak a laboreredményeim is, hétfőn megyek a dokimhoz reggel. Ha minden igaz befordulunk a célegyenesbe. Szorítsatok Kép

Wish

wish
 
 


Sziasztok!

Most rengeteg munkám van, sajnos nincs nagyon időm írni.

Mindenkinek nagyon csodás hétvégét kívánok, sikeres akciókat Kép, és kellemesen eltellő várakozós napokat!Babásoknak sok pihenést, Babusnak meg csodás babázást!!KépÉs kérjük az új fotókat!Kép

Én hétfőn reggel megyek HSG.re.Légyszi drukkoljatok, hogy ne nagyon fájjon.......Kép

Jófi
jófi
 
 


Wish!
Örülök, hogy szép lett a csempézés!KépÉn is örülök a sarokkádnak, de azt majd meg is kell tölteni a nagyon drága magyar vízzelKép!Szóval nem lesz minden nap lubickolás!!!Kép

Hétfőn majd gondolok Rád, hogy jók legyenek a laboreredményeid!

Kinga
Kinga79
 


KingaKép WishKép
Menzinek egyenlőre nincs jele, de nálam nem is nagyon szokott lenni. Csak a hőesésből tudom, hogy mikor érkezik.
Hőesés viszont még nincs!
A mindennapos hasfájás viszont azóta is megvan.
Sőt, tegnap annyira fájt a bal oldai petefészkem, hogy csak fetrengtem és nyöszörögtem otthon. Még jó, hogy a párom nem volt otthon, mert biztos szívbajt kapott volna!
Jó lenne,ha a doki együtt jönne a menzimmelKép!
Nem beszéltem vele, mert nincs miről.
Az, hogy szerda elött megjön, csak az én véleményem.
Majd ha megjön felhívom, hogy most legyen okos Kép!

Tündiéknél nem jó a net, ezért nem tud jönni, de nagyon hiányoztok már neki!
Amúgy náluk minden rendben, a hője szépen fennt van. Ez a 22. napja és neki is nagyon lssan telnek most a napok.
Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?