Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Koda örülök,hogy odaért a muffin gyűjtemény.
Stucikám új vírusirtót kéne feltenned,hogy ne legyen annyi a gépeden.Egyébként merre vannak az új szalvik?Nem találom!Alkottam én is pár kaspót,csak még fotózni kellene,de lehet meg sem mutatom őket,meg sem közelítik a ti csodaszép műveiteket.További szép napot,és alkotó hetet mindenkinek.
tikiti
 
 


Sziasztok!

Stuci!

Dettó ugyanez van nálam is az e-mailekkel.Egy bizonyos címről naponta 3-szor jön vírus...emiatt már be is krepált egyszer a gép.De feltettem az AVG7 nevű vírusírtót és így kiszűri a vírusos leveleket,és kiírja,hogy azt ne nyissam meg.

Timtim!
Szépek a képeid! A citromosak,meg a nárciszos a legszebb szerintem.

Orsi,aki csak hozzászól,de nem alkot mostanában,mert lusta,meg sok a dolga...Kép
orsi21
 
 


Sziasztok!
Nálunk klasszul havazik.Kép
Timtim nekem is a nárciszos a kedvencem, de mind szép.Kép Ügyi vagy!
Tikiti! Most már felcsigáztál, mutizzál is!!! Az enyémektől biztos szebb!(én még nem kaspóztam...)Kép
Stuci! Kaptál már mélt???
Anna
annaa
1133
 
 

 
 

Sziasztok!

Sajnos azt hiszem, hogy egyre többen és egyre gyakrabban küzdünk a vírusokkal, és egyre makacsabbakkal.
Mi is ebben a cipőben jártunk az elmúlt napokban.
A trojai és más vírusok is elég nagy számban jutottak be, ezért nem is írtam, az elmúlt három napban.
Timi!
Ügyes vagy szép képeket csináltál megint:-)

Stuci!
Azt hiszem bővítenem kell a szókincsemet, hogy méltóan tudjak beszélni az alkotásaidról. Utána nézek hogy a legeslegfelső fok fölött vannak-e még jelzők. Nem sorolom egyesével, mert a maga nemében megimt minden alkotásod gyönyörű:-))))))

Itt Érden ismét felvételt nyertem rendkívűl rosszul fizetett hómunkásnak, egy ideje már kisebb nagyobb megszakításokkal, de elég intenzíven esik a hó:-( Ha kiásom magam alóla, még valszleg jövök ma.
Addig is pusza mindenkinek a hó alatt is és azoknak is akiket még nem lepett le a hó :-)))
minimaxi
 
 


SziasztokKép
Kecskemétnek ezen a felén is havazik, az 1órás ovi-utat most majdnem 2 óra alatt tettük meg. Jól elfáradtam, de a Himalája vár, úgyhogy nincs kifogás, vasalnom kellKép
Én is alkotgattam a hétvégén, amint felrakom a műveket, jelentkezem!
Erika
dreri
 
 


Szia Lányok!
Timtim, nekem 3 kép nem mutatja meg magát , de az anygyalkás tetszik a legjobban. Kép

Anikó, Te beszélsz itt energiáról, mikor egy mosógépnyi képet összevarázsoltál? Kép Hol vagyok én ettől? Kép
Én feles képet se öntök már , mert tényleg eszi az anyagot.Egyszer csináltam egy tortadobozt és az is hepehupás lett a gipsz súlyától, a másodszorra már rátettem egy lábos fenekére és úgy sikerült az öntés.Nincs valami olyasmi tepsid vagy tálcád amire rátudod tenni a formát?

Na gyébként Nod32-em van és az mindig jelez, ha beteg levél jön és sosem nyitok ki semmit ami gyanus.
Tegnap éjjel még nekiültem és egy Pandát végigfutattam . Az talált 14 valamit amből 12-t el is tudott tüntetni de 2 trójai bent maradt.Ma reggel óta a Nodot is ráküldtem, de az meg észre sem veszi.Kép
Ti, akik értetek a szgéphez kérem adjatok tanácsot,ebben van a kis huncut: C/counter cab(counter exe) ez egy tömörített fájlokat tartalmazó akármi, olyan kis satuba zipp file. Kidobhatom ezt úgy ahogy van, vagy lehet benne olyan ami kell a gép működéséhez?

Minikém, aranyos vagy!!! Kép Ha nem akarsz havat kotorni, gyere ide itt nincs hóesés.

Nna és akkor ma már megpróbálok alkotni egy keveset. Igaz, hogy van még egy halom szali amit bekéne szkenelnem, de semmi kedvam hozzá.Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Hójelentés: nálunk most is esik.., ami nem is lenne baj, csak szörnyű hideg van. Beni ma úgy indult oviba, hogy rajta volt egy síruha - vékonyabb fajta -, és még azon a dzsekije Kép

Stuci!
Szóval akkor átismétlem a tanultakatKép: Lekenem a képet dekuraglakkal, és száradás után akril lakkot fújok rá? Milyen fajta akril lakkot?

Anyko!
Nekem is van teljes szalvétás sablonom, már bő fél éve, de még egyszer sem öntöttem bele...majd egyszer talán..., bár inkább fa alapra ragasztanék egész szalvit..

Paat!
Hogy van Áron? Jól sikerült a bálozás?

Nekem végre elkészült a fa keret a képhez, hát Abby, ílyen az, ami gérvágó nélkül készül:
fa macik
Ez pedig ismét egy Mini féle óriás köcsög, amiben az különösen jó, hogy ráfér a minta Kép :
óriás citromos köcsög

Jó hógolyózást!! Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Mint kezdö lejelentkezem, haladok én is alkotgatok, igaz, a fakeretre készült azért könnyebb( ha nem is olyan szép).
És csináltam egy kulcstartót is repesztéssel.Hát nem hibátlan, de azért ki lehetett tenni.Én naív azt hittem, hogy ha az elrontott részeket újra repesztem és festem az jó lesz Kép .
Kész van az egércsalád is (fakeretre) régi vágyam volt.Egyet be is viszünk az oviba.Kép

Mondjátok, miféle szalvétát tudtok elképzelni egy 7 éves "nagyfiúnak"?


Zavarjatok el a géptöl takarítani, légysziííííííí!

Melinda .
adnilem
 
 


Jubikám!
Decuragcsa-akril lakk-bedörzsölés-lakkfújás (pl. aranypor rögzítése céljából)-lakkozás.
Én a kész képeket akril lakkal szoktam lekenni kis szivacshengerrel, nem parketta v. csónak lakkal. Ez azért tud megrepedni a decuragacson, mert vizes bázisú.
Nagyon szépeket alkottál már megint! Kikenhetted volna festés előtt a réseket fakittel és akkor nem látszana , hogy nem pontos. De szerintem így is nagyon tuti!!!! Kép

Melinda , a takarítás megvár ne aggódj!! Kép
Nézz körül a portálokon, hátha találsz olyan szalit amire rácuppansz és azt mondod, "na ez kell nekem!"
szorgosstuci
 
 


Stuci! Milyen az az akril lakk???? Nem kaptam választ papír ügyileg!!!! Nyomizta maxiművésznő vagy decup papír a cicás???? Ne idegelj, milyen szalvétákat akarsz még feltölteni????

Jubika nagyon meg van dícsérve - már megint -!!! Nagyon aranyosak a macik!!!!

Timtim pedig megcsinálta azokat a sárga kereteket, amiket rajtam keresnek a megrendelők!!! Nekem is elő kell vennem a citromos szalvétáimat, hogy nekik megfelelő képet készítsek!!!! Edit
anizs007
 
 


Anizs, amit lityás kiszerelésbe lehet kapni.Olyan mint az akril festék csak ez lakk.
Minikémtől decupapírt kaptam.
Milyen szalvétát ? Hát a lökött druszádnak nem volt elég amit otthonról hozott , még bement az Üllői útra és ott is bevásárolt. Na abból is hagyott itt nálam.Csak még nem jutottam el a szkenelésig. Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Na lehet, hogy a múlt héten megúsztuk, de úgy tűnik ezúttal minket lep be a hó:-(
Kis pihenő után órák óta rendületlenül esik a hó:-(

Ánizs !
A papír amiből a cicákos képet csnálta Stucek dekupapir, van rajta vagy négy-öt féle cicás kép és mindegyik megtalálható többféle nagyságban egy íven.
Én csináltam már fadobozt ilyennel
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=195654&index=15
csak ezen a fotón nem látszik tökéletesen, itt pl. három féle nagyságban van ua. a fehér cica.

Jubika!
A köcsög megint bajnok lett:-))))
minimaxi
 
 


Jubi!

A famacikat hogyér adod? Vevő vagyok rá! Kép

De csajok!
Ezek a szép alkotások...Miniiiiiii...a cica a mindenem a macik mellett! És csodaszép az egész doboz!

Én is alkottam, csak még nem fotóztam. De most hulla vagyok.
Reggel óta szakad a hó és nem győzöm lapátolni. A sózás már nem segít! Kép A kezem is alig birom megemelni! Kép
A fiam is rossz, mint a kutya, barátnőm egész nap itt volt...szóval több ehez nem is kell!

Azért olvasgatlak benneteket!
ja és van már egy remekmű a húsvétos pályázatra az oldalamon! Kép

További kellemes napot! És sok szép alkotást!!!!


AnikóKép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok kedves Alkotók!
Szeretném megkérdezni tőletek,hogy a mécseseket mivel lakkozzátok le?Ugyanis az én ragacsomra az van irva,hogy gyúlékony,meg a lakksprémre is.
És nem megy tönkre a m,ha rálöttyen a viasz?Nem olvad fel a lakk,v. ilyesmi?
Köszi a választ!
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Edit!

Én dekulakkal kentem le, de előtte befújtam akrill lakkal. Mondjuk én teamécsest tettem bele és abból nem folyik ki a viasz. De amúgy semmi bajuk a mécseseknek!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Timiiiii!

Hogy sikerült az államvizsga? Mert én megígértem, tehát szorítottam is Neked tisztességgel:-))))és izgultam is helyetted, úgyhogy Neked meg kellett, hogy sikerüljön :-)))

Hómentes alkotásokban gazdag napot mindenkinek holnapra, de előtte még szép álmokat jó pihit, hogyha mégsem áll el akkor nekem is és mindenkinek legyen ereje holnap is lapátolni:-)))
pusssssszzzzzzzzzz
minimaxi
minimaxi
 
 


Anikó!
Köszi.KépÉn is teamécsest tettem bele.KépAkkor nem lesz gond vele.
Mégegyszer köszi.Kép
Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


MinimaxiKép
Köszi a szorítást! Az a helyzet, hogy elindultam ma, 5-kor keltem, és miután elindult a vonat, vmi belső sugallat megsúgta, hogy ma nem is február 1-je van! Szóval jól elszámítottam magam Kép Így Kecskeméten lepattantam és hazajöttem, pont indult egy vonat vissza Kép Tehát holnap újra nekifutok, hátha sikerül Kép Bár amekkor hó van erre! Ha maradt még egy kis szorítás, akkor holnap 9-től kérném Kép Köszönöm szépen és jelentkezem, ha hazértem! Bocs a off-ért! Megyek még tanulok egy kicsit, nem bírok aludni ma se!
timtim
 
 


Timi!

Bár már nem igen olvasod a vizsga előtt azért persze maradt szorítás, úgyhogy HAJRÁ!!!!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
:-))))))))
minimaxi
 
 


SziasztokKép

Én sem alkotok semmit, csak várom, hogy megérkezzen a rendelt csomagom. Ebből fogom a húsvéti pályázatra elkészíteni az "alkotást". De amilyen gyorsan küldik, lehet, hogy csak jövő húsvétra lesz készKép
Kép

JubiKép
A macik irtóra tetszenekKép

PaatKép
Újból kérdezem: sikerült a mélt megkapnotok?? Bunker ügyben?


Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Timtim! Drukkolok!
Jubi! Nagyon szépek!Kép
Stuci!
Megkaptad a mélem?
Képzeljétek, olyat repesztettem, hogy csak na! Nektek köszönhetően!Kép Majd ha tudom mutizom is .
Jó hólapátolást!
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenhol sok hó esik, mert nem nagyon alkottok! Kép
Itt kaotikus állapotok uralkodnak, ugyanis a város nincs felksézülve a hóra! Kép De könyörgöm, télen? Mertha nyáron nem lenne, de ilyenkor??? áááá. Tegnap reggel óta havazik megállás nélkül. De annyira, hogy alig lehet látni.
fél méteres hó tuti van és még most is szakad!
Persze ma reggelre Geri himlős lett, így BICIKLIVEL!!!! toltam el a dokiig! Ne tudjátok meg. Kín volt! Holnap is menni kell vele a dokihoz, de apát felhívtam, hogy holnap nem megy dolgozni,mert elvisz minket kocsival!

na jól kiOFF-oltam magam! Bocsi érte!
Ébred afiam, pedig most tettem le! Kép Kép

Jó hólapátolást, izmos karokat! Kép

Anikó
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam, de végre beköltöztünk az új házikónkba, és azt szépítgetemKép
Már másfél hónapja nem dekupáltam semmit, és bevallom, hogy nem is hiányzik annyira. De vannak már ötletek.....
Visszaolvasni kevés az esélyem...mi ez a pályázat?????Miről maradtam le?

Ahh, ébred a gyermekem, majd még jövök.

Era

Era
Kép
era75
 
 


Anyko!

Jobbulást Gerinek!!
Remélem hamar túl lesztek rajta!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Anykó!
Jobbulást Gerinek!!
Jubi!
Nekem is nagyon teccenek a macikák!!!
Timi!
Szorítok én is!!!! Ügyes legyél!!

Sikerült néhány újabb alkotásomat lefotózni, jó minőségűek lettekKép
(remélem tetszenek is)
http://babanet.hu/album/main.php?album=3038&page=1&image=107945

Üdv mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu és Ánizs!

Ma dobtam fel az egeres szalvétákat.Bocs de idáig leltároztak a boltban!
Ja és kaptam innen a topicból valakitől vírusos levélkét és mivel azt hittem,hogy valami szépségeset küld kinyítottam.Kár volt!Figyeljetek nagyon még akkor is ha ismerős a feladó!Kép

De kupáltam azért:
http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/peterrabbitdoboz.JPG
http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/ikeasnyuszisdoboz.JPG

Jucus
20170114224602
 
 


Zsu! Jucus!

Húúúúúúú....ezek nagyon gyönyörűek!!!!!
De Jucus két doboza elvarázsolt!

Jubi macis képére pedig még mindig fáj a fogam! Kép mennjek fogorvoshoz?? Kép

Köszi szépen lányok, aki Geriért aggódik! Kép Elég nyűgös a lelkem! Kép És viszket neki mindenhol! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Lányok!
Jubinak és mindenkinek köszi, aki Áronról kérdezett. A bál jó volt, elegáns, jó társaság (15 év ismeretség után biztosra megy az emberKép).
Kaja nagyon extra és nagyon miniKép
Viszont másnapra annyira bedurrant Áron, hogy a du-i felnőtt adag szteroidos kúp sem tudta igazán levinni, így be kellett vasárnap este vinnünk a kórházba. Ma délután kunyeráltam haza, minthogy baba-mama szobában voltunk (éjjel apa benn én Virággal, nappal anya benn, apa munka, nagyi Virággal. apa ebédszünete a kórházban, én rohantam haza szoptatni...) és a párom még Kodán túlra megy holnapKép, szóval nem tudom klónozni magam, hogy mindenkinek jó legyen.
Anyko!
Geri himlője nem ulticaria? Mert azzal bíztatnak, hogy vírus is okoz mostanában ilyen foltokat, igaz a többiek nem dagadtak fel Kép Szóval Jubikám ezért nem volt időnk az étkezési naplóig eljutniKép
Végülis jó volt a kórház, Áron szívesen maradt volna; egy vérvételen kívül nem történt gond, minthogy a gyógyszereket önként és dalolva beveszi.
Állítólag a begyűjtött nedveiből hetek alatt ki lehet szűrni, mitől van, addig tömhetem gyógyszerekkelKép

Bocsi, lefektetem Virágot és jövök...
paat
 
 


Sziasztok Lányok!

Tünde vagyok, most először írok ide hozzátok.
Magamról csak annyit, hogy dreri után szabadon, valamikor karácsony körül kezdtem a dekupos pályámat; és szintén Eri honlapját nézegetve Rátok adadtam, s azóta lelkes olvasótok vagyok.
Szeretnék vmit kérdezni Tőletek: van-e Vkinek tapasztalata a tatabányai Kézműves Kuckó on-line áruházával, mert én - azt hiszem - hülyét csináltam magamból. Rendelés-visszaigazolás-email, hogy küldjem rózsaszín csekken a pénzt- s azóta /másfél hét/ semmi. Érdeklődtem, semmi. ????
A másik kérdésem Ánizshoz: a kávés képeid keretszíne érdekelne, de nagyon. Annyira jók! Én is barna-keret párti vagyok, de valahogy sosem sikerül igazán szép keret.
Majd még lesz sok kérdésem valszleg, ha befogadtok magatok közé! Előre is köszi Mindenkinek: Tünde
totne
 
 


Tünde! Kép

Örülünk, hogy idetaláltál! Kép
Reméljük, hogy hamarosan láthatunk tőled valamit! Kép
Jó alkotást!

Üdv.: Anikó Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép
Köszi mindenkinek a szorítást! Annyira aranyosak vagytokKép Hát ezért szeretek én ide járniKép Szóval túlvagyok éltem első államvizsgáján és lehet az utolsón is egybenKép, de életem egyik legrosszabb napjai közé tartozik ez a mai, szörnyű stresszel járt számomra! De csak túléltem végre és ma annyit alhatok amennyit csak akarokKép

Anyko, Paat jobbulást kívánok a gyerekeknek!
Jucus tök jók az egeres dobozaid!
Zsu nekem a parafadugos tálca tecc a legjobban!
Tünde csak kérdezz nyugodtan és mutizd az alkotásokatKép

puszi mindenkinekKép
timtim
 
 


Nem is gondoltam, hogy még ma rátalál valaki az üzenetemre! De nagyon örülök Nektek!
Sajnos én nem tudok majd mutatni semmit, mert se digit, se hozzáértés nincs nálam! Illetve még nem csináltam ilyet, s nem is láttam, ezértKép
Valszleg g-portálom sem lesz, pedig ezek az oldalak is nagyon tetszenek. A smiley-k, a welcome-k stb. minden tök jó, de nem tudom hogy kell alkalmazni őket. Hát ez van! Nem vagyok nagy ász ebben a témában...
Gyűjtöm ám össze a kérdéseimet, csak győzzétek szusszal! Addig is puszi Nektek: Tünde
totne
 
 


... folyt.
Áron orvosos táskát kért szülinapjára... Nem is tudom, hogy Kép-t vagy Kép tegyek ezután.

Témát lezárom, bocsi mindenkitől az Off-ért.

Zsu! nagyon szép a parafás tálcád, meg Jucus egérkés doboza is szuper, de a legmagávalragadóbb ma Jubi macikái voltak nekem!!!
Meg Stuci szépségei így tömegével...Kép És különösen a repesztős varázslatKép Ki is próbálnám, ha lehetne akril lakkot ecsetesben kapni, de itt még akril festék sincsKép A Praktikerben el kellett magyaráznom keményen, hogy mit is szeretnékKép

Nem is emlékszem mindenki műveire most, de talán megbocsátható
Holnapra rendezem az agyam hobbiilag is, meg anyósom is rendelt ezt-azt kupálni. A sok segítségért ez a minimum, amit megérdemel.

Koda drága! Lehet, hogy ez a dög hotmail már sohasem fog beengedni a címemreKép - Idén még nem sikerült. Elküldenétek a kincseket a patricia@vamosi.hu-ra? Lécccccike.
Nem mertem onnan írni, mert kitörlöd mint ismeretleg vírushordozótKép
Na puszika, kialszom a kórházat
paat
 
 


Sziasztok!

Próbálok sorra venni mindenkit!

Timi!!!
Óriási gratula! Tuttam én hogy ha mi itten összefogunk és drukkolunk neked izgulunk érted, akkor nagy gond nem lehet:-))) Na persze biztos van ebben annak is szerepe, hogy éjt nappallá téve tanultál, de hát ez ugye elhanyagolható a mi nagyhorderejű tettünkhöz képest:-)))))
Szóval gratula mégeccer:-)))) és most hogy nagy lettél mi lett belőled tulképpen?

Tünde !
Üdv a fedélzeten:-))) A legjobb helyen vagy :-))) Ilyen jó bandát máshol tuti, hogy nem találsz:-)))
A rendeléseddel kapcsolatban nincs tapasztalatom nem tudok segíteni, csak annyit, hogy a Gabi rendelt már neten(lehet, hogy kokrétan nem innen) és neki több mint három hétbe telt, ha jól tudom mire megkapta. Drága és lassú, de néha kell ha nincs máshol amire szükség van:-( Úgyhogy szerintem még ne add fel:-)))

Paat! és Anikó!
Áronnak és Gerinek gyors gyógyulást, a törpikékért még sokkal jobban szorítunk, mint az itteni társakért!

Jucus!
Naaaaaaaaaaaagyon tutik a dobozkák :-)))))
Az egerentyűk nem az én világom, de ez mégis teccik nagyon:-)))

Zsu!
Nagyon szépséges képeket csináltál, bajnokok a repesztések. A dugósat nyomtattad, vagy van ilyen szalvid? Ilyet csak külföldi lapokon láttam eddig.
És persze a köcsögök is nagyon bejönnek nekem.
:-)))


Era!

Gratulálok a szép új házhoz! :-))))) nagy öröm ez érthető, hogy most kicsit lazítottál a dekuppal.
Igazoljuk a mulasztásodat! :-))) No de most aztán tessék a szép új házat még szebbé tenni a csodás alkotásaiddal, úgyhogy HAJRÁ! Vége a lógásnak :-))
A pályázatról az Anikó portálján találsz minden infót.

Anna!
Érdeklődéssel várjuk a szuper repesztés eredményét.

na eldugulok!:-( Remélem senki nem maradt ki:-)))
Pusza mindenkinek
Éva
minimaxi
 
 


Csajok!

Ezek nyúlak!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Jucus!

:-))))))

Bocsi! De így jár az aki egeres szalvi hegyekben utazik. Már ott is egeret látunk Nálad ahol nyúl van :-((((
Szégyellem nagyon, most megnéztem megint és tényleg .... :-(
Viszontha nem is tudjuk megkülömböztetni az egeret a nyúltól, azt tudjuk, hogy ezek akkor is tök gyönyörűek :-)))
minimaxi
 
 


Édes vagy!
20170114224602
 
 


Jucus én is benéztem egy kicsit a nyuszikatKép, nem sokat aludtam az éjjel, bocsi, meg az egres szalik mostanság nagyon népszerűek erre, és utánnanéztem már annak a sorozatnak, nem vagyok egérpárti, de lehet beszerzek párat! De tényleg nagyon klasszak a dobozok most mégeccer alaposan szemügyre vettem őketKép

Tünde, ha van webkamerád vagy scennered van azzal is feltudod juttatni a képet és kérdezd csak és biztos, hogy gyorsan belejössz és szebbnél szebb alkotásokat fognak készülni!
A gif-feket én sem tudom használni, de nincsenek is! Engem is érdekelne honnan vannak és, hogy mükszenek!

Minimaxi, hát közgazdász lettem kereskedelmi szakon vagyis inkább leszek, ha megleszz a szakmaival bővített középfokúm és megkapom a diplomámat, ami sajna nem most lesz, így a diplomaoszton sem vehetek rész, ami szemétség, szeerinten, főleg, hogy a most végzett két szak 200emberéből kb a felének van nyelvvizsgája és mi meg nem is lehetünk ott, lehet kell csinálnom még egy diplomát, hogy résztvehessek ilyesminKép

Jubi a macis képed nagyon szépségesre sikerült!

Na lassan megyek aludni, csak már úgy hozzászoktam a napi 4-5óra alváshoz és a hajnali 2-es fekvéshez, hogy még mindig itt ülök! De csak azért, mert annyi minden bepotólni valóm volt nézgelődés teerénKép

Na tényleg megyek! Jó éjtKép
timtim
 
 


Szép jó reggelt Lányzók!
Timtim,nagy nagy gratula!!!
Zsuzsi én nem is tudok választani. Nagyon szép mindegyik!! Sok sok piros ont!!!Kép
Paat, szerintem örülj neki, hogy a gyermek már tudja, hogy mi legyen ,ha nagy lesz! Kép
Ezek szerint az én levelem se kaptad meg?!
Maxikám , nagyon nagyon szégyelld magad!! Kép Hogy nem lehet felismerni a nyúúúúúúlat?
Olyan tüneményesek azok a dobozkák, hogy nem lehet csak úgy kutyafuttába megnézni.Ráadásul rá is van írva. Kép
Jucus! csoda édesek! Kép
Paat, Anikó, jobbulást a srácoknak!!!

Lányok van valakinek tapasztalata a Südor 143 repesztőjével? Ez egy sűrű méz szerü lőty és baromira nem szárad.Kép
szorgosstuci
 
 


Szia Tünde! Bocs, hogy csak most válaszolok, de én általában 8-tól 1/2 5-ig vagyok netközelben, akkor tudlak olvasni és nézegetni benneteket!!!
A keretem színe: hát innét a babanetről tanultam, természetes szienna akril festék tubusos pannoncolor, vagy természetes szienna tubusos tempera (ez olcsóbb)ezt plextollal teszek akrillá. Tehát ez az alap! Erre viszek fel 3 árnyalat porpasztell krétázást. Ezzel árnyalom!!! Itt nagy mesterek vannak ám, érdemes nézelődni, itt tanulom én is a technikákat!!!

Jucus! Gyönyörűek a dobozok még ha nyulak is!!!!

Zsuszimanónak is dícséret! Nagyon szépeket csináltál!

Minimaxi! Nem lehetne kapnom ilyen cicás papírt??? Illetve kutyásban nincs ilyen??? Az állatorvosnak szeretnék néhány képet csinálni köszönetképpen.

Timtim! Gratula, ügyes kislány vagy!

Paat és Anykó! Gyerkőcöknek jobbulást, nektek türelmet kívánok!!!!!

A vírusos levelekről: naponta jön a freemail címemre 3Danizs007-től 2-3 levél! Nem nyitom meg, nem tudom ki ő és mit akar tőlem!! Edit
anizs007
 
 


Lányok!
Mindenkinek köszi Geri nevében is! Hamarosan indulunk a dokihoz!

Stuci!
Südor repesztő? Hááát, nekem olyan van, de nem igazán vállt be. Nagyon nehezen szárad és alig repeszt! Ha repeszt is, nagyon nehéz vele dolgozni! Kép Én ezért nem is szoktam repeszteni. Lehet, ha mással is próbálkoznék, de nem merek!
Szóval inkább NE südör!!!!

Víroso levelek!
Nekem a vírusírtóm azonnal töröl minden vírust tartalmazó levelet és csak egy tájékotatót kapok mailen, hogy ezt, meg ezta levelet törölte. És odaírja, hogy kitől kaptam. Szóval én védve vagyok. Bár a netről néha kapok olyan vacak valamiket, hogy a vírusírtóm is alig ismeri fel. Kép

Paat!
Jobbulást a kisfiadnak! Neki mi is a baja?
Geri az éjjel belázasodott és jöttek ki rajta újabb pötyik. Ráadásul nagyon csúnyán köhög! Kép Majd kiderül hamarosan, hogy mi is ez! Kép

De mennem is kell. Ha ebéd után tudok alkotni, akkor jövök mutizni is! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült fotóznom, innen vannak az újak: http://gportal.hu/picview.php?prt=28579&gid=233661&index=26

Anykó! Paat! Gyógyuljanak a kis betegek minél hamarabbKép

Tünde!!! SziókaKép Anyukád nagyon dícsérte a képeidetKép) De jó, hogy idetaláltál!

Erika
dreri
 
 


Sziasztok!

Nagyon tetszik minden!!!!! Kép
Nagy kedvet kaptam hozzá!

Majd én is leszek!
Puszi Nektek!!!! KataKép
kta
 
 


Sziasztok!
Gyors leszek, mert mennem kéne, de csak itt ülök és gyönyörködök!Kép
Zsuzsimanó!
Jucusmamus!
Dreri!
Nem is tudnék választani, melyik lett a szebb!Kép
És ha valakit kihagytam bocsi!
Itt mutizom a repesztést, a lányom szülinapjára alkottam, sajna a fotó most sem az igazi(3 kép):
http://gportal.hu/picview.php?prt=28267&gid=122247&index=12
Majd jövök még!
Anna
annaa
1133
 
 


Sziasztok!

Dreri!
Már akartam neked email-t írni, hogy mennyire tetszenek a munkáid, és hogy milyen kis szorgoska vagy, csak nekem is jött közbe egy tragédia!
Anyukám elfogult kicsit velem, még azért nem mondanám egyik képemre sem, hogy milyen szuper.
Tőled is megkérdezném - ha nem titok -, hogy pl. a pipacsos képednek mi a keretszíne?
Ánizs: köszönöm, hogy válaszoltál!Én is ma vettem éppen sziéna festéket/tubusost/, de ez égetett sziéna. Van különbség? Na és a kréta! A mi boltosunk nem tudta mi ez, meg a plextoll-t sem. A krétáról egy kérdés: ez is több színben van? Bár gondolom, hogy igen, de mi az a 3 árnyalat? Ha idióta a kérdésem, légyszi, nézdd el nekem...
Sziasztok, üdv Mindenkinek: Tünde
totne
 
 


Valamit elfelejtettem!
Timtim: sem kamerám, sem scannerem, de van a szomszédasszonyoméknak; majd megkérem a fiát, hogy segítsen! Talán akkor én is tudok mutatni valamit, bár itthon elég kevés képem van. Elajándékoztam őket a családban. De azért Neked is köszi!!! Tünde
totne
 
 


Tünde! Az égetett sziéna a sötétebb, a természetes a világosabb. A pipacsos képen term.sziéna van keverve egy kis feketével. A plextolt én a Mária utca-Széchenyi körút sarkán lévő Művészellátóban vettem, 1 dl-s, barna, gyógyszeres, fehér hálós üvegben van, 290 Ft volt. Ott találsz sziénát is, bár a szalvikínálat elég szegényes mostanában. És ha már Kecskeméten jártok, ugorjatok felKép Ha éppen egy gyerkőc sem beteg.

Annaa! Naagyon szép lettKép Biztosan örülni fog a lánykádKép
dreri
 
 


Tünde! Az égetett sziéna sötétebb, természeteset szerezz be, ez ritkábban beszerezhető, de megéri az utánnajárást!!!! A krétában is pannoncorol által gyártott porpasztel krétát használom, van aki megvette az egész készletet, nekem néhány színem van, mert művészellátó boltokban darabonként is árusítják 140-170 Ft/darabáron. Ott össze lehet válogatni a színeket, és érdemes - ezt is mos tanultam valamelyik fórumon -színenként három árnyalatot venni. A plextolt olyan üvegben árusítják mint a kanalas orvosságot, ezt is művészellátó boltokban lehet kapni. Erre felénk sem tudják, hogy mi fán terem, úgyhogy amikor végre kijutok a mi kis városunkból, a butikok és bevásárlóközpontok helyett szalvéta és kellékek beszerzése a programom!!! Edit
anizs007
 
 


A krétázás esetén a keret színéhez választjuk a kréta színét? Gondolok itt arra, hogy pl. van egy barna repesztett keretem. Ezt mivel krétáznátok?
Az a gáz, hogy nagyon sok műveteket láttam már, s ha nem írjátok oda, hogy ez krétázott, én észre sem veszem. Valaki portálján már elolvastam a tanfolyamot, de lehet ez még magas nekem.
Plextoll: ez mire kell? Nem csak a porfestékből csinál kenhetőt? Nekem, mint totál kezdőnek, van e rá egyáltalán szükségem? Tünde
totne
 
 


Tünde !

A repesztett felületet ritkán krétázzuk, esetleg csak azért, hogy a repedést még jobban kiemeld, és akkor a repedés színe a mérvadó.
Vagy esetleg barna-fekete keveréssel lehet régiesíteni(antikosítani) még a képet. De ebben Joborka a szakértő, ha erre jár biztosan ír neked ő is:-)))
A plextolt többen a gipszöntéshez is használják, azt mondják nem annyira törékeny akkor a gipsz, de ezt nem tudom, mert én nem teszek bele, erről meg Abbyt láttam már írni.:-)))
Teszek viszont a diszperzitbe (én ezzel festem a köcsögöket és a képeket is) ettől akrillá válik a festék. Ugyanezt teszi a temperával is.
Csak pár csepp kell bele:-))
Na én ennyit tudtam segíteni, de várjad csak a többieket akik mesterei ezeknek a kérdéseknek.
Sok sikert!

Erika!
nagyon szupik a képek, nekem a növényesek(a kozmetikai dekorációk) teccenek igazán, meg az a krokusz csokor, annál inkább, mert én tegnap este csináltam egy tálat aminek ez a csokor van a közepén:-)))))

Anna!

Tényleg jó lett a repesztés :-)))) Biztosan örül neki a kicsajszi :-))) Ügyi vagy :-))

pusza
minimaxi
minimaxi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?