Új privát üzeneted érkezett!

Babus!
Nagyon édi Kristóf a képeken. Kép

Tündi, Stella!
Irigyellek titeket, hogy tudtok találkozni, jó lehet. Kép

Annácska!
Boldog szülinapot! Kép Hozzon az év sok boldogságot, főleg baba formájában! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Annácska Kép
Csatlakozom a többiekhez. Nagyon boldog születésnapot. Remélem majd amikor elfújod a gyertyákat tudod mit kell kívánni Kép

Tündi Kép
Szerintem minden jó lesz, ne rágódj sokat, az nem segít. Ti mindent megtettetek, a többi már babán múlik.
Lehet, hogy nekünk mint leendő szülőknek már most meg kell tanulni azt, amit mások csak azután tanulnak meg, hogy szülők leszenk. A gyerekek önálló emberek és saját akarattal rendelkeznek. Emellett nem foghatjuk a kezüket egész éltükben, néha hagyni kell őket a maguk útján haladni.
Szóval bármennyire is szeretnénk beparancsolni őket a pocakunkba nem hagyják, csak ha ők is akarják és ezt sajnos sem eröltetni nem tudjuk, sem segíteni nekik benne a már ismert praktikákon kívül.
De a türelem "Rózsát" terem.
Persze ha nektek más név tetszik, vagy esetleg fiú lesz, akkor behelyettesíthető mással a "Rózsa" Kép

Jelentem a padlórakás megkezdődött. Apukám felügyeli. Remélem szép lesz. Ezeket a lapokat már mi választottuk Kép

wish
 
 


Babus!
Olyan édes a kis mackótok.Kép
Kristóf egyre gyönyörűbb.Kép
Nyugostan foglalkozzatok most egymással, mi megvárunk a beszámolóval.Kép
Csak tudod már a kíváncsiság kifúrja az oldalunkat.Kép

Wish!
Elküldöm a technikát emailben.Kép
Hát így már megértem, hogy nem egy leányálom a "felújítás".Kép

Tündi!
Hurrá, felment a hőd.Kép
Tündi Én is köszönöm neked és a többieknek is, mert itt sok erőt és szeretet kaptam annak idején (amikor nem sikerült)és most is.Kép

Stella!
Én is irigy dög vagyok rátok, mert taliztatok Tündivel.KépKép
De bibi Én is fogok talizni Annácskával a hétvégén.KépKép

Kivi!
Persze, hogy bekerülhetsz a táblába, cska add meg az adataidat.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Most van egy kis időmKép Apuci épp reggelit készít, Kristófka pedig édesen szundítKép
De csak rövid leszek, mert már izeg-mozog, és jó lenne még mielőtt felébred kajálnom egyetKép

Annácska, először is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

A többiektől bocsi, de nem vagyok képben. MégKép

Az első éjszakánk csodálatos volt. Rájöttem a hibára, amiért egész este nyűglődött. Megzavarta a hazaút, folyton felébredt, így folyton evett. Evett mielőtt elindultunk haza, miután hazaértünk, miután átöltöztettük, szóval sokszor, viszont mindig keveset. Mert hiába vagyok én egy tejcsárdaKép, az én tejcsimennyiségem is véges,így Kristófka fél-1 óránként evett, de mindig csak keveset. Így se ő nem lakott jól, se nekem nem volt jó. Aztán estére taktikát váltottam. Este 10-ig babusgatással csitítottuk, sikeresenKép,akkorra termelődött elég tejcsi, így szopizott végre 60gr-ot, ettől hajnali 2-ig aludt, akkor már 80(!) gr-ot szopizott, ettől egészen reggel 7-ig aludtKép, amikoris újból megevett 80gr-ot és azóta is alszikKép, ha minden igaz, kb. 11-igKép
Szóval csúcsszuper éjszakánk volt, tényleg nagyon kipihiztem magamKép
Ez már inkább jellemző az én kis drágámra, mint a tegnap délutáni-esti hiszti, hiszen a kórházban is ilyen jó kisfiú volt, csak evett és aludt 3-4 órákat. Remélem ez így is maradKépHa délután is ilyen jó srác lesz, akkor majd írok bővebbenKép

Mindenkinek minden jótKép, Kristófka puszil mindenkit és köszöni a dícsérő szavakatKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Wish
Olyan nehéz sokszor belátni amit leírtál. Pedig tudom, hogy így van, de valahogy mégsem mindig tudom elfogadni. Hát ez van, a babagyártásnak komoly lelki háttere van, nem elég hogy fizikailag nem könnyű összehozni, még lelkileg is folyamatosan ébren kell lenni, mit gondoljak vagy ne gondoljak, stb. Kép
Gyorsan lerakják a lapokat nálatok! Kép

Judyt, Annácska
Jó talizást nektek hétvégére! Kép

Nicol Kép

Tündi
Vendég
 


KiviKép
Az én ciklusaim is hosszúak voltak (34-35 nap). Ez a mostani nem nevezhető normálisnak, és jó lenne elfelejteni az okot, amiért így alakult.
Viszont tanácsolok neked valamit.
Próbáld ki a cickafark-palástfű-zsálya teakeveréket.
Reggel-este 2-2 dl.
Amikor ezt ittam 30 napos lett a ciklusom.
Most csak cickafarkot iszok, ez magában is sokat segít a hormonoknak!
Talán neked is beválik!
A Billings-hez annyit, hogy nem kell nagyon vizsgálgatni. Ha jelentkezik, azt észre fogod venni, mert bőségesebb, átlátszó és nyúlós.
De lehet, hogy nem mindenkinél van, hiszen nem vagyunk egyformák!
Ha csak ezt a módszer vennénk alapul, akkor nekem ebben a hónapban minimum három tüszőrepim volt. De az is lehet, hogy a ciszták repedeztek, ki tudja!

BabusKép
Örülök, hog yKristóf jó gyerek, Ti pedig nagyon jó szülők vagytok, mert hamar rájöttetek a "hiszti"okára!
Sok tejcsit és szép babázós napokat kívánok nektek?
Párod most otthon van veletek? Szabit vett ki?

JudytKép AnnácskaKép
Jó talit, biztos szuper lesz!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Lányok!

Annácska! Nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!!!
Csütörtökön megyek reggel uh-ra, és utána beszélek a dokival!

Aranyosak vagytok, hogy kerestetek, kicsit sok volt a meló...

Én erről a hónapról már teljesen letettemKép Eltűnt az a tüszőm, most állítólag van másik három, de én nem hiszem, h a 20. nap körül még bármi történhetne. Persze azért a lehetőséget megadjuk ;)
A hőmet sem fogom most egy darabig mérni, nincs értelme szerintem.

Jófi!
Sajnálom, hogy megjött, de reméljük, hogy a vizsgálatok meghozzák majd az eredményt!

Tündi!
Nagyon drukkolok!!!

Majcsi! Neked is mennek az extra drukkok! Nekem is jöhet a mensid Kép

Babus!
Gyönyörű a Kisfiad!!!

Most egy kicsit le vagyok törve, mert sorban kapom a híreket a babát váró ismerőseimtől és most nagyon nehéz velük örülnöm. Emiatt meg még lelkiismeret furdalásom is van. Kép

Viszont hétvégén megyünk 3 napra a Mátrába az unokatesóimmal, a tesóm meg az én szülinapomat ünnepeljük utólag. Remélem ez jó lesz és egykicsit tudunk majd lazítani. Lehet h feloldom egy icipicit az alkoholtilalmunkat is...

Éva
évi79
 


Évi79
Kár hogy letettél erről a hónapról, de azt hiszem, az ember sokszor megérzi hogy mik a lehetőségei. Remélem, mégsem lesz igazad, és a csütörtöki UH után jókedvűen fogsz írni, hoyg bizony vannak szép nagy megrepedt tüszőid Kép
Egy biztos, a hétvégi kikapcsolódás neked is jól fog esni, alkohol ügyben pedig te érzed, hogy mire van szükséged, csak vigyázz magadra! És maradsz a 3-as fogatban, ne felejtsd el, oké? Kép

Babus Kép
Olyan drágák vagytok, itt olvadozok a monitor előtt mindig Kép

Tündi
Vendég
 


Stella

Igen, apuci most itthon van velünk egész hétenKép, szülés után minden apukának jár 5 nap apasági szabi (vagy nem tudom, hogy hívják eztKép)), ezt vette most kiKép

Megkérhetek kivételesen én is valakit, hogy leírja nekem röviden, kivel mi történt múlt hét csütörtök óta? Mert nagyon nem vagyok képben, visszaolvasni meg nincs időm. Előre is kösziKép

Megpróbálom leírni a történetünket. vigyázatKép, extra hosszú lesz:

Szerdán ugye fájdogált a pocim, meg a derekam, meg barnázgattam, de mindenki (szülésznőm, védőnő) csak az előző napi vizsgálatra fogta, meghogy ezek csak jóslófájások.
Délutánra el is múlt minden, tök jól voltam, viszont Kristófka nem akart mozogni, este 8-ra ez már nagyon aggasztott, bárhogy noszogattuk, semmi. Úgy döntöttünk bemegyünk ide a helyi kórházba, megnézetni minden oké-e. Természetesen ismét nagyon bunkók voltak, azzal kezdték, hogy miért hozzájuk megyek, ha én a MÁV Kórházba járok. És még magyarázkodnom kellett, hogy hát csak mert szakad a hó, messze van Pest ilyenkor, meghát azt se tudom, tényleg baj van-e. Mindegy, írtó szemetek voltak velem, de csináltak egy CTG-t, ami eleinte tök jó volt, de a 30.perc körül egyszer leesett Kristófka szívhangja. Amnioszkópiát akartak csinálni(megnézni a magzatvíz színét, mert ha oxigénhiányos a baba, akkor zöldes színű a magzatvíz), éshát bent akartak tartani. Én -bár felelőtlennek tűnhetek-, de nem egyeztem bele semmibe, saját felelősségemre eljöttem és száguldottunk fel Pestre, a legnagyobb hóesésben. Persze az itteni doki kioktatott, hogy felelőtlen vagyok, meg hasonlók, de nem érdekelt. Bíztam a megérzéseimben, és milyen jól tettemKép

11 körülre értünk fel Pestre, azonnal CTG, másfél óráig, de minden a legnagyobb rendben volt, a kíváncsiság kedvéért megnézték a méhszájat, ami változatlanul olyan volt, szűk 1 ujjnyi, mint 2 nappal ezelőtt, semmi fájásom nem volt, de a doki a rossz útviszonyokra, meg arra tekintettel, hogy messze lakunk, azt javasolta, maradjak bent, egész éjjel CTG-zni fognak, hogy meglássuk, egyszeri alkalom volt-e ez a szívhangleesés. Apucit éjfél körül hazaküldtem, hisz nem történik semmi érdekes, aludjon nyugodtan.

Mi a szülésznőmel tök jól elvoltunk, beszélgettünk, nevetgéltünk, közben ment a CTG, minden oké, teáztunk, néha bele-bele hasított a derekamba a fájdalom, gondoltam, kényelmetlen az ágy. Aztán ez egyre csak erősödött, a szülésznőm szerint ezek a jóslófájások akár még 1-2 hétig is eltarthatnak. De egyre csak erősödtek, sőt, átvándorolt a pocim aljába. Mindez olyan hajnali fél 2 körül kezdődött. Kezdtem gyanússá válni. Az ügyeletes doki megvizsgált, tágultam tovább!!! Majdnem 2 ujjnyi! Dokimat értesítették, közben beöntés, borotválás, fájások kezdtek egyre elviselhetetlenebbé válni, én minden elvem ellenére az epidurál érzéstelenítés mellett döntöttem, mert már iszonyúan fájt. Sétáltam, zuhanyoztam meleg vízzel, vajúdó labdán ültem, akupunktúrás kislabdát szorongattam, de egyre csak fokozódott a fájdalom. De az éltetett, hogy hamarosan megkapom az epidurált. Mindezek fél 2 és fél 4 között történtek. Megérkezett a dokim, megvizsgált, méhszáj 4 ujjnyi!!! Mindenki ledöbbent, hogy ilyen nincs, első szülőnél 2 óra alatt ennyit tágulni...ez már valamiKép A dokim mondta, itt már nincs idő epidurálra, itt már szülünk. Burkot repesztett, ezután még jobban fokozódott a fájdalom, teljesen végem volt, már majdnem sírtam.
4-kor eljött az idő, szülünk. Toljak, ha érzem az ingert. Na innentől maga volt a rémálom. 4-től 5-ig csak toltam, fájásonként 4-et, folyton azt kérdezgettem, kint van már a feje, mondták, hogy már 1mm-t haladtKép, örökkévalóságnak tűnt ez az 1 óra. Én mindig csak olyanokat hallottam, hogy 2-3 tolófájásra megszületett a baba. Nahát én 1 órán keresztül 2 percenként toltam. A végén már két fájás között is fájt. Én már mindent mondtam, hogy nem akarok szülni, hogy nem akarok több gyereket, mikor lesz már vége. Nem rémisztgetésképpen, de pokoli fájdalmas volt. Lassan elindult ki a buksija, és én megfoghattam. Ez erőt adott, mindent beleadtam. Majd végre kint volt a feje, innen már csak a nagy glutty:o, és megérkezett a teste is. Nem sírt fel rögtön, piszkálni kellett, és bejött a rémálmaim rémálma, a nyakán volt a köldökzsinór!!! De azért kicsit a mellkasomra tették, gyönyörű volt, de még nem fogtam föl. Majd gyorsan el is vitték inkubátorba, merthát pici, meg nyöszörgött, meghát kicsit ő is belefáradt a szülésbe.
Ezután jött a méhlepény és a varrás. Ez már igazi élvezet volt a számomraKép, pedig utólag kiderült, nem volt egy sima ügy, mert a méhlepény elszakadt, a doki cibálta ki a másik felét.
Amúgy utólag mondták, hogy minden műszer nálam romlott el, gátmetszésnél nem fogott az olló, de ennek ellenére én csak egy nyisszt éreztem. A varrásnál se működött valami, de ezek már számomra mellékesek voltak. A varrásnál én már félálomban voltam(hisz már 3.éjszaka volt, hogy nem aludtam), mindig azt hitték, hogy elájultam, annyira eldobtam magam. De már annyira jó volt, hogy végre nem fáj, pedig sokak szerint ez is nagyon fájdalmas. Hát én a szurikon kívül semmit se éreztem belőle, felüdülés volt a szüléshez képestKép

Így utólag belegondolva, egy álomszülés volt. Hajnali fél 2-től 5:10-ig tartott, mindennemű beavatkozás, gyógyszer és fájdalomcsillapítás nélkül lezajlott. Félhomályban, halk zene mellett szültem, pedig nem én kértem, de a szülésznőm tudatosan így csináltaKép
Az egész szülőszoba üres volt, csak én "birtokoltam", azt csináltam, ami éppen jól esett, ettem, ittam. Kitolásnál guggoltam is, ez is sokat segített, azt mondták. A világ legszuperebb szülésznője és dokija volt velem, a kisbabám a körülményekhez képest jól volt.
Hát kell ennél több?!Kép

A szülésznőm szerint is példaértékű volt a szülésem, mind a rövidségét illetően, mind pedig az én magatartásomat illetőenKép, merthát hiába éreztem én magam hisztisnek, szerinte fegyelmezetten viseltem, mindig azt csináltam, amit kellett, szépen, csendbenKép Persze mondtam egy-két dolgotKép, dehát ilyeneket mindenki mondKép


Apuci pedig mindenről lemaradtKép, felébreszthetetlenül aludt otthon, reggel fél 7-kor tudtam csak elérni, amikoris tudattam vele, hogy másfél órája megszületett a fiaKép Képzelhetitek, hogy köpni-nyelni nem tudott...Kép

Örülök, hogy a megérzéseimre hallgattam, és nem maradtam a gyöngyösi kórházban. Még belegondolni is rossz, hogy mi lett volna, ha ott kell szülnöm, ismeretlen helyen, idegen, bunkó orvosok és szülésznők között.
Az is lehet, hogy az az ottani szívhang-leejtés csak a technika ördöge volt, mert soha többet nem fordult elő, pedig a szülőszobán egész éjjel CTG-ztek, két fájás között is, de még a kitolásnál is tartotta a szívhangot. Persze lehet, hogy valós volt a gyöngyösi eset, és talán a küldökzsinór miatt volt, akkor pedig méginkább jobb, hogy megszületett, mégha kicsit korábban is, de egészségesen.

Visszatérve a szüléshez, Kristófka csak 2-3 órát volt inkubátorba, inkább csak a biztonság kedvéért, de mivel tök jól volt, hamar megkaptam. Az első pillanattól kezdve úgy szopizott, mint egy porszívó. De mivel még csak előtej volt, így cumisüvegből kapott még pótlásként anyatejet, elkerülendő a nagyobb súlyesést, és a sárgaságot, ami ilyen pici, korábban született babánál nagyon gyakori.
A 3.napra beindult a tejcsim rendesen, és innentől kezdve rengeteg szopizik a kis drágám. Csak eszik és alszikKép
A tegnap délutáni hisztitől eltekintve Kristóf egy hipernyugodt és kiegyensúlyozott kisbabaKép 80gr-kat eszik már, ez rekordmennyiség egy ekkora és ennyi idős babánál, utána pedig 4-5 órát alszikKépNyugodt, boldog, kiegyensúlyozott, napról napra látványosabb szebbKép
Mi pedig a világ legeslegboldogabb anyucija és apucija lettünkKép
Kívánom mindenkinek, tartson ki a végsőkig, mert ennél fantasztikusabb, csodálatosabb, elképesztőbb dolog nem létezik a világon!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
köszi, hogy megosztottad velünk! Nagyon jó volt olvasni!
Ügyesen szültetek nagyon!
Szerintem az egész babavárás alatt nagyon nagy jelentősége volt a megérzéseidnek!
Örülök, hogy Kristóf nyugis baba lett és nem ragadt rá sok az anyucija folytonos, de természetes aggódásából!
Még egyszer köszi, hogy elmesélted!
NAgy élmény volt!
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus! Kép
Nem lehetett könnyű az éjszakád, de megérte Kristófka. Kár, hogy apuci lemaradt róla. Kép
Olyan szépen tudsz írni, hogy mindig meghatódom. Nagyon gyorsan és ügyesen szültél! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus

Én is csak azt tudom írni mint Stella. Nagyon jó volt olvasni! Kép Irigyellek is ám Benneteket. De csak egy picit, mert irigykedni nem szép dolog!
Remélem Kristóf nyugis is marad.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Babus!
Annyira megható volt, ahogy megtörtént az egész! Nagyon-nagyon ügyesek voltatok mindketten! Csak gratulálni lehet a mamának és a babának. Fantasztikus érzés lehetett, köszönjük, hogy megosztottad velünk!!!
Minden szépet és jót kívánok Nektek!
pilis
 
 


Babus!
Ez fantasztikus kis történet.Kép
Örülök, hogy megosztottad velünk.Kép
Tényleg nagyon ügyesek voltatok mind a ketten.Kép
Most az a fontos, hogy sok tejcsid legyen, és Kristófka rendesen egyen.Kép
Sok-sok puszi mind a hármótoknak.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus!
Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezt a gyönyörű, happy end-es történetet, én még mindig "nem hiszem el", hogy egy hete még itt beszélgettünk, hogy Kristóf hogy érzi magát odabent, Neked még semmi gyanús jelet nem adott, nem volt keményedés és más tünet sem, most pedig arról mesélsz, hogy mennyit szopizik,alszik!Annyira örülök, hogy ilyen szép "befejezése" lett a babaprojectednek!!!KépGratulálok!Madarat lehetne velem fogatni!Kép

Kinga
Kinga79
 


BabusKép
Nagyon ügyesek voltatokKép
Apuci nem szomorkodik hogy lemaradt a legszebb pillanatról?
Mult héten mondtam pont a csajoknak hogy utánnad
mi jövünkKép
(Amit már nagyon várok)
Ja még valami képzeljétek
március 4 én férhez megyekKépKépHm ez is csodás

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
Bizonyára bánja, de magánál a megszületésnél úgyse lett volna bent, csak a vajúdásnál, ami meg ugye nem volt sok idő. Most már az öröme és a büszkesége feledteti vele ezt isKép
Amúgy hihetetlenül előjöttek az apai ösztönei, nem is gondoltam volnaKép Képes órákig csak nézni, meg puszilgatja, folyton azt mondogatja, hogy mennyire édes, meg aranyos, és ma mondta, hogy éjszaka, miután nekifeküdt aludni, még hosszú perceken keresztül hallgatta, milyen édesen gügyörészik magábanKép

Ja, és előre is gratula az esküvőtökhözKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Dicsekszem még egy pár képpel, ha nem bajKép


Most még nem a saját szobámban alszom, hanem anyuékkal a nappaliban, ebben a járókában:
Kép


Ilyen vagyok, miután jóllaktam:
Kép


Szundítok egy hatalmasat:
Kép


Az első pancsizás itthon. Nagyon utálom:
Kép


Apu, légyszi ne bénázzál már! Siess, mert már nagyon kajás vagyok:
Kép


Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


<font color="ff0000"><font size="+2">Babus!
Egy óriási gratula a kislegényhez,nagyon szép baba!Milyen érdekes eddig csak UH-s képeken láttuk és most itt van ...gyönyörű legényke!
Jó egészséget sok sok pihenést és nagyon boldog babázást!</font></font>Kép

viki
Vendég
 


Viki
KösziKép


Még este írt Judit sms-t!!! Már napok óta görcsölget a pocija, de tegnapra már az erős görcsölés mellett valami szivárgott belőle, így bementek a kórházba, ahol a doki mindent rendben talált, méhszáj zárt.
Most nagyon sokat pihizik, és nagyon fél, ami teljesen érthető is.
Drukkoljunk neki azt kériKép

Majd ha még ír, akkor megírom nektek.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Most éppen vendégségbe vagyunk igy tudok jelentkezni!

Babus!
Nagyon-nagy gratula a Kristofhoz!
Gyönyörü!!!

Lányok!
Menzi még sehol és semmi nyoma nincs!

Majd még jelentkezem mert itt vagyunk ugy éjfélig!!

Timi!
Küldök neked e-mailt!

Zsófi
zsófi76
 
 


ZsófiKép
De jó, hogy jelentkeztél! Küldjek menzihozókat?

KristófKép
NAgyon aranyos és szép vagy, nem győzőm hangsúlyozni. Mi lesz veled később, ha már most ennyi nő odáig van érted??!!!

EdinkaKép
Gratulálok az esküvődhöz!

JuditKép
remélem nincs semmi baj! Pihizz sokat és vigyázz magadra!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Aranyos vagy!!! Na azért nem teljes lerészegedésre gondoltam, csak egy koccitánsra Kép

Viszont tegnap estére nagyon rosszul lettem. Kb 10 percenként jártam pisilni (ráadásul véreset Kép bocs... ), és annyira fájt a hasam, h be kellett mennünk az ügyeletre. Kaptam valami lórugásféle gyógyszert (amit szerencsére ha esetleg lenne babó, akkor is szedhetnék) de sajna nem lett jobb. Úgyhofy délután doki... Holnap meg uh.
Nem tudom mi lehet velem, de már teljesen kivagyok!

Zsófi!
Jó, hogy jelentkeztél. Reméljük, h minden rendben van!

Judit! Vigyázz nagyon magadra, szorítok, h ne legyen semmi baj!!!!

Babus! Kívánom, h minden napotok ilyen nyugodt és kiegyensúlyozott legyen! A sok szeretetet meg aggódást így hálálja meg a kicsi Fiad! Kép

Éva
évi79
 


Sziasztok!

Babus,
élvezet nézni a fotókat és olvasni Téged!KépCsak még jobban megerősít abban, hogy KITARTÁS!!, ezért érdemes küzdeni, várni!Kép

Zsófi,
hogy vagytok?Hogy tetszik az "új otthonod"?Kép

Éva,
mi a helyzet?hogy vagy???Délután nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Küldök gyógyítóenergiát!

Judit,
pihenj sokat és vigyázz Magadra!!

Én jövő hét elején megyek petev.átjárhatóságira.már szeretnék túllenni rajta, kicsit tartok tőle, de ha muszály, akkor jobb ha ebben a hóban túlleszek rajta és remélem minden rendben lesz.Closty persze most is "hat" rendesen: hányinger,hasszúrkálás, homályos látás köszönik szépen megvannak Kép Kép

Szép napot Mindenkinek!

Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!
Babus Kép
Nem bírok betelni veletek Kép Nagyon ügyesek voltatok a szülésnél, köszi, hogy megosztottad ezt az élményt Kép
Kristófka egyszerűen gyönyörű Kép
Pihizzél, amikor csak van rá lehetőséged, meg egyél rendesen, hogy legyen jó sok tejed Kép

Zsófi Kép
De jó, hogy jelentkeztél! Remélem jól érzed magad a napsütésben.
Ez akár azt is jelentheti, hogy lehet hogy baba vana dologban? De jó lenne Kép

Éva Kép
Ez nagyon nem jól hangzik Kép Remélem a doki tud segíteni, hogy mielőbb megoldódjon a gondod.

Judit Kép
Pihenj nagyon sokat, amennyit csak tudsz!

Lányok!
Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságokat Kép
Stella Kép
Igen még csak 24, de én már most öregnek érzem magam Kép
Kinga Kép
Kívántam nem is akármit Kép Remélem tényleg teljesül!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Helló !!!
Babus,
nagyon ügyesek voltatok, főleg Te hogy ilyen gyorsan, fegyelmezetten megszülted Kistrófkát pedig biztos nagyon fájhatott. Köszönöm hogy beavattál és megint csak gratulálni tudok a gyönyörű eseményhez, és a csodálatos kisfiadhoz. További boldog babázást kívánok!!
Annácska,
így ismertlenül is Kívánok BOLDOG SZÜLINAPOT!
Stella,
köszi a gyógytea receptet, szoktam ám iszogatni de most kálmos gyökér teát kell innom a gyomrom miatt és szerintem kész hányinger, így most nem volt lelkierőm a másikhoz..Majd ráveszem magam megint.
Van egy barátnőm aki hasonló okok miatt várja hogy a cisztája elmúljon remélem Mindekettőtöknek mihamarabb rendeződik. Megkérdezhetem hogy te kaptál vmit hogy a ciszták felszívodjanak vagy a cikafark teanak van ilyen jótékony hatása? Mert Neki elég nagy és makacs,nem nagyon szívodik így valószínüleg műteni fogják.
Tündi,
mikor lesz a Wellnes hétvége? Ne agyalj mert az csak feszülté tesz, már csak pár nap és kiderül, és a két naponkéti akciózás a legcélravezetőbb. Biztos odabent már osztódik a pici petesejt (rá is tüsszentettem). :o))
Judyt
Köszönöm: az adataim Kivi /28/ Budapest/ 2004.02/ 35-38 /18 cn.

Képzeljétek meg lett a közgáz vizsgám!!! Annyira boldog vagyok! Vége ennek a félévemnek!!!
Tegnap volt a 2. Házassági évfordulónk annyira jó lenne ha jővő ilyenkor már 3 lennénk! :o))
További SzépNapot Kívánok!!
Kivi
kivi2
 
 


Sziasztok!

Babus
Én is azt tudom írni, hogy nagyon jó volt olvasni amit írtál, jó nézegetni Kristófkát a képeken, és nagyon ügyesek vagytok! Már megint mázlista, nyugodt nem sírós kisbaba Kép Szomszédok most hisztizhetnek ha Kristófka néha hallatja a hangját Kép


CSAK ENNYI????? Utazás milyen volt? Hogy vagytok? Hogy tetszik Ausztrália? Kép

Évi79
Egy kis koccintás bőven belefér, nem is gondoltam, hogy sárga földig leiszod magad Kép
Ez a véres vizelet vese problémára utal, nem? Talán egy erős felfázás Kép Remélem enynire nem súlyos a dolog, jobbulást!

Jófi
HSG vagy lapar? Ne félj tőle, nézd meg péntek reggel 9-kor a Spektrumon a műsort, amit írtam, vagy vedd fel videora, a filmből fogod tudni, mi vár rád!

Tündi
Vendég
 


Kivi
Gartulálok a házassági évfordulóhoz és a sikeres vizsgádhoz is! Kép Ügyes vagy! Lesz még vizsgád?
Wellness hétvége április 1-3, éppen tegnap kaptam meg a visszaigazolást Kép
Jó, megpróbálok nem agyalni, bár feszült nem vagyok tőle Kép Pár nap? Majdnem 2 hét! Kép És nagyon izgatott vagyok, mert ha ott van, akkor már éppen beágyazódik Kép

Edina
Gratulálok az esküvőhöz! Milyen ruhád lesz a szép nagy pocidhoz? Küldesz majd képet, ugye? Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Nagyon jól vagyunk!
Gyönyörü idö van,és gyönyörü hely ahol lakunk!
Ma ilyen kötelezö kerti partin vagyunk és megmondom öszintén hogy már fárasztó!

Stella!
Jó kérdést vettetél fel!

Annácska!
Pont ugyan erre gondoltam én is!
Föleg azért mert egyáltalán nem akarunk görcsösen babát!
Ugy érezzük hogy most ráérünk de ugye a gyógyszerek miatt kicsitt félek!!

Mennyire nagy baj hogy ha baba van!!??????

Zsófi
zsófi76
 
 


Tündi!
Nem ennyi csak vártam hogy végre jelenkezezetek!!!

Majd mindját mesélek!
zsófi76
 
 


KiviKép
Én nem kaptem semmit a cisztákra. Illetve kaptam, egy vállrándítást a dokitól és azt, hogy ennek nincs jelentősége. Hát, végül is, nem az ő teste, nem az ő fájdalma, nem az ő idegei, nem az ő tehetetlen dühe...
De azért nem panaszkodom, végül is a mai pityergésen már túl vagyok Kép!

TündiKép
mi is élesítettük a videót!
Milyen a mai hőd?

AnnácskaKép
dehogy vagy öreg!!! Sokat adnék, ha most 24 lehetnék!! Persze tudom, hogy ez téged nem nyugtat! Én is falra mászok, mikor a férjem urológusa azt mondja, hogy "Van időnk!"
Van ideje a ....-nak! Ő csak ne érjen rá az én biólógiai órám rovására!!!

Jól, érzitek. Ma morcos vagyok, hisztis és nagyon dühös! Csak sajnos nem tudom a kezem közé kapni a gondjaink okozóját, mert nem létezik. Pedig úgy megpofoznám....

Stella

Kép
stella9
 
 


Utazás:
Még jó hogy csütörtökön átmentünk Ausztriába mert onnan indultunk volna péntek reggel de a természet közbe szólt!(minden egy jégpáncél volt)
Szombat reggel indult a gép!
Unalmas volt az utazás de lehett hogy csak azért mert utálok repülni!!!!(azóta is)
Elindultunk a -10 fokkba és megérkeztünk a +27-be!

A házunkhoz érve nem várt minket senki igy majdnem 1 egész nap ment azzal el hogykerestük az embert!!(közben állva aludtunk már)

Még nem szoktam meg a kinti életet!
Nem dolgozom háziassony maradok!!!
(remélem elöbb-utobb lesz velem valaki)

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi Kép
Előbb-utóbb belerázódsz meglátod Kép
Én is nagyon remélem, hogy van veled már valaki! Szerintem nem lehet baja a babának. A doki nem azt mondta, hogy próbálkozhattok már ettől a hónaptól? Nagyon drukkolok!!!!! Küldök neked rengeteg energiát, kitartást!
Remélem kinnt is lehet kapni pozitív teszteket. Ha kiderül valami feltétlenül jelentkezz.
Melyik email címedre tudok írni?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!

A profilomba lévö cim müködik!!!!!
Igazából az a gondom hogy ebbe a ciklusba volt ugye a tüdögyuszim és sok anibiotikumot szedtem!
Persze ez a ciklus elején volt!!!

Lányok!
Mindenki irhat levelet de azt tudni kell hogy a Tamás fogja kinyomtatani nekem!!!
Aztán megprobálok válaszolni rá!
A párocskám töbször gondolt már hogy szól neketek de soha nem jött be a babanet!

Otthon sok hó van!!????
zsófi76
 
 


Zsófi
Úgy aggódtunk értetek, hogy rendben megérkezzetek meg minden Kép Nagyon örülök, hogy jól vagy, és a hosszú út után lassan magadra találsz ott is Kép Nem tudsz majd képeket küldeni? Érdekelne hogy milyen szép helyeket látsz Kép Hogy vannak a kenguruk? Kép
Szorítok továbbra is nagyon, hogy ne sokáig legyél egyedül háziasszony Kép

Stella
Tegnap nem tudtam már neked írni mert sok a meló és áramszünet is volt du. De ma mindenképpen írok, ráadául hogy pityeregsz, ezt nem hagyhatom szó nélkül!
Lehet hogy Judit nem fog tudni jönni hétfőn?!?!?!??! Kép

Tündi
Vendég
 


Még valami!!!
De ez csak hallkan!!!
(otthonról hoztam a tesztet)
zsófi76
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezésre van időm, mert ma elutazok és csak jövő hétfőn leszek újra.

Babus
Nagyon édik a fotók.

Judyt
Légyszí javíts a táblában, mert ma megjött. Kép Így 1cn.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Zsófi Kép
Oké, köszi, majd írok Kép
Örülök, hogy vittél magaddal tesztet, remélem minden rendben lesz Kép

Majcsi Kép
Sajnálom, hogy megjött Kép Ne keseredj el nagyon, mert ezt a napot nagyon meg kell jegyezned Kép

Judyt Kép
Hiába küldtem mailt, visszadobta Kép
Nézd meg kérlek mi van vele. Köszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Most elbucsuzok mert(végre)megyünk aludni!!!!
Mindenki vigyázon magára!!!
zsófi76
 
 


Zsófi
Itt Pécsen van hó, bár nem olyan nagy, de ma reggel megint nagy pelyhekben esett Kép Én ezt úgy utálom Kép Eddig fagy is volt, de ma mintha nem lett volna olyan hideg, jobb lenne ha olvadni tudna az utakról a jég.

Judit írt sms-t, hogy szigorúan feküdnie kell, de a babának nincs baja. Nagyon fél! Kép

Stella
Jövő héten nem fog jönni Judit, de nem baj, csak ne legyen baja, aztán ha jobban lesz, úgyis jönnek biztosan!
A hőm ma is 37 Kép Az egyik hőmérővel (amelyikkel tegnap is ennyi volt), de a másikkal csak 36,85. Na most akkro mennyi? Kép nem is egyforma a két hőmérőm, ezért tettem ma reggel egy kísérletet, és gondoltam, kutakodom valami hőmérő szabvány után vagy ilyesmi, de még nem találtam érdemlegeset Kép Ugyanis az egyiknek a skálája kb. 1 centi magasan kezdődik, ezen volt 37, a másiknak meg fél centi magasan, ezen volt a 36,85. Érdekes ez a hőmérő kalibrálás vagy hitelesítés Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
ragaszkodj a régi hőmérődhöz, amelyikkel eddig mérted. Így lesz hasonlítható.
Én digitálissal mérek, pedig azt mondják a hagyományos jobb.
Egyszer kipróbáltam mindkettővel, ugyanazt mérte. De a digitális század pontosságú, úgyhogy jobban tudom követni a változásokat.

JuditKép
jobbulást, vigyázz nagyon magadra!!!

MajcsiKép
jó utat! Sajánlom, hogy nem tudtad elküldeni a menzid!

ZsófiKép
mi ilyenkor ebédelünk, ti meg most mentek aludni Kép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Annácska!
Sajnos megtelt a postafiókom.Kép
Már ürítettem, most próbáld meg.Kép

Babus!
Köszike a képeket, nagyon jók a kommentár szövegek.KépKép
Mi is hasonló járókát szeretnénk, aminek lehet állítani a magasságát.Kép
Ha már itt tartunk, kérdeznék egy kicsit.
A kókuszmatracra te tettél gumilepedőt (pisi miatt), vagy csak sima pamut vagy frottír gumislepedőt?

Majcsi!
Sajnálom.Kép

Kivi!
Gratulálok a házassági évfordulóhoz és a félévedhez is.Kép

Zsófi!
De jü lehet a napsütésben.KépNekem már nagyon hiányzik a napfény.Biztosan belerázódsz majd az ottani életbe.Kép

Edinka!
Bizony, bizony szeretnénk majd képet az esküvőről.Kép

Judit!
Vigyázz magatokra!!!KépPihenj sokat!!!Kép

Stella!
De jó lenne, ha meglenne a gond okozója, hogy megpofozdd, legalább kiadnád magadból.Ne légy morcos.KépRemélem ez egy kicsit felvidít:
Kép


Velünk kapcsolatban annyi újdonság van, hogy felhívtam a védőnő szolgálatot és megvan az AFP eredményünk, ami 1,8 lett.KépJövőhét hétfőn pedig megyünk a genetikai UH-ra, amit már nagyon várok.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Ez az AFP jó, igaz? Akkor lehet hogy hétfőn már látjátok a nemüket is? De jó lenne! KépIzgi lesz a hétfőd Kép

Stella
Oké, maradok a réginél Kép
Azt vettem észre, hogy a menzim sose azt csinálja, amit én szeretnék Kép Úgyhogy most inkább nem akarom neked adni (ez egy trükk így halkan, hátha így magától elmegy hozzád Kép) Állandóan taktikázni kell a projectben, eszméletlen Kép

Tündi
Vendég
 




Itt van a mai táblink:

Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!
Igen, jó az eredmény.KépÉn is azt remélem, hogy talán kiderül valami az UH-n.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Ezen én is sokat filóztam, de végül meggyőztek a tavaszi babás topikos lányok, hogy a kókuszmatracra nem kell gumilepedő, mert az magától kiszárad. Így csak egy sima lepedő van rajta. Kicsit fura, de majd meglátjukKép


Nem írta le nekem senki az elmúlt hét történéseit dióhéjbanKép, hiába kértemKép


Judit még mindig rosszul van, azt írta, hogy majd leszakad a hasa, úgy fáj. Folyamatosan pihizik, úgy kicsit jobb. Nagyon remélem nem lesz semmi baj.
Majd este megpróbál írni.


Ma volt nálunk a dokinéni és a védőnő, megvizslatták a srácomat és egybehagzóan állították, gyönyörű és ami még fontosabb egészséges kisbabaKép
Még mindig mintababaKép, degeszre eszi magát, aztán 4 órákat alszikKép Hihetetlen, de mindenre van időm mellette. Sőt, az előbb már itt panaszkodtam, hogy unatkozom. És még a számítógépet is lefoglalta apuci. De most elment a városba, így végre netezhetekKép a srácom 4-ig úgyis alszikKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Ne haragudj! Azt hiszem nem történt semi extra Kristóf születésén kívül, mindenki veletek volt elfoglalva Kép
Évi79-nek sajnos nem jött össze a növekvő tüszője de most van másik 3, ebben még reménykedhetünk Kép
Móni tesztelt tegnap egy negativat síelés előtt, reméljük, hogy csak korai volt.
Jófinak is sajnos megjött, mint látod a táblázatban Kép Most megy majd petevezeték átjárhatóságira.
Stella várja a menzijét rendületlenül Kép
Én meg a ciklus végét Kép

Bocs, ha valakit kihagytam, az légyszi írjon még kiegészítést!

Tündi
Vendég
 


BabusKép
én szívesen leírnám mi történt, de sajnos nem sok említésre méltó:
Ami történt az a tábla változásából látszik.
Kép Móniért most nagyon kell szorítani, mert elmentek síelni. Elötte csinált egy tesztet, ami sajna negatív lett, de a tünetei nagyon gyanusak voltak.

Kép Tündiért és a "hármasfogatért "szintén nagyon izgulunk és számolgatjuk a napjait Kép

Úgy szeretném azt írni, hogy amíg nem voltál egész zebracsorda költözött a topikba, de Kép

Kép Judyt tök szép falat antikolt!
Kép Itt járt Jura is! Ők is jól vannak Kép
Most sajna nem jut több eszembe és bocs mindenkitől, akit kihagytam!
Stella

Kép
stella9
 
 


TündiKép
ketten csak összehozunk egy tudósítást Kép

Kép
stella9
 
 


Tündi, Stella
Azért kösziKép Akkor sajnos semmi jóról nem maradtam le. Na de ami késik, az nem múlikKép

Rakhatok még fel képeket a srácomról?!Kép Annyira nagyon szép kisbaba, és higgyétek el, élőben még gyönyörűbbKép Iszonyú formás mindene, olyan nagyon babás babaKép Nem győzünk betelni vele, mindenképpen dicsekedhetnékem kell, és mivel most ti vagytok a közelemben, így ti vagytok ennek a szenvedő alanyaiKép
De megígérem, ez volt az utolsó.

Íme a mai képek:

Sziasztok csajok!!!
Kép


Hú, de álmos vagyok:
Kép


Így alszom ezekben a percekben:
Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?