Új privát üzeneted érkezett!

Kristófka!
Olyan gyönyörűséges vagy Kép

Móni!
Nagyon sajnálom Kép De lehet, hogy még korai volt.

Mókuci!
Sajnálom, hogy megjött, de kérlek ne keseredj el!

Jófi!
Örülök neki, hogy célba értek a mensihozó energiák Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Móni!
Ne keseredj el kérlek!!!!
Pár nap múlva próbáld meg újra.

Annácska!
De jó szabin leszel.Kép
Este, akkor várlak itt.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni
Clearblueval csináltad? Amíg a hőd fent van és jók a tüneteid ne aggódj!

Annácska
Én is örültem, hoyg hallottalak Kép Nem, most már nem nyúzott meg a fogdoki, csak picit Kép Kellemes hetet kívánok neked! Mivel töltöd a szabidat?

Stella Kép
Azt hittem szombaton, hogy fent is marad a hőm, de úgy néz ki visszaáll a rendszer, hoyg a tüszőrepi után 5 nappal megy csak fel. Eszerint szerdán már feljebb kéne mennie. Hát írtó kíváncsi vagyok, de miután 2 doki szerint is jó a progim, még nem aggódok az alacsonyabb hő miatt Kép

Tündi
Vendég
 

 
 

Judyt Kép
Enyje-bejnye Kép Remélem azért nem erőltetted meg magad. Egyébként nagyon tetszik a sarok!
Én is szeretnék ilyet!!!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt
Ez állat jó lett Kép Nagyon szép lakásotok lehet, hogy ilyen sokmindent saját magad meg tudsz csinálni Kép
Jó, hogy tudsz talizni Annácskával, remélem, addigra az időjárás megembereli magát és a havazás legalább eláll Kép

Tündi
Vendég
 


JudytKép
Ez nagyon jól néz ki!!

MóniKép
ne keseredj el, hiszen nagyon jó a hőd! Talán korai volt. Szerdán csinálj egy újat, szerintem az már zebrásodni fog Kép!

TündiKép
Hát akkor kússzon az a hő felfelé!!!
Mikor kell kontrollra menned a bromo miatt? Most már hamarosan, nem?

Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Érdekes a hőd!Nagyon drukkolok!

Képzeljétek voltunk dokinál, nagyon szimpatikus volt!Úgy örülök, hogy elmentünk!Megmondtam neki, hogy csak fél éve próbálkozunk és nem nevetett ki!!!KépTöbb mint egy órát bent voltunk a férjemmel!Megnyugtatott, hogy ez még nem nagy idő, de ha engem megnyugtat, akkor megcsinálja a fontos vizsgálatokat, de azt monta,erre nekünk nem lesz szükségKép!Volt uh., megmutatott és elmagyarázott mindent és a férjem még uh. képet is kapott egy nagy 18,5 mm-es tüszőről, elraktuk emlékbe!
3 fajta kenetet vett, abból egy a chlamydia, sajnos a többi 2-t nem jegyeztem meg, így is egy oldalt jegyzetelt a lehetséges vizsgálatokról!Nagyon alapos volt, már megvan a beutaló és az időpont a hormonvizsgálatra is, 2 lesz, egy a 2-3; egy pedig a 21. nap körül.Már kaptunk egy kis tégelyt is a kiskatonák részére,az majd márciusban lesz!Azt mondta, júniusban már babás leszek!!!
A hőmérőzésre azt mondta, hogy szerinte ez nagy nyomást ró a leendő kismamikra, mert állandóan ezen agyalunk, hogy most felmegy vagy nem megy!Azt mondta, inkább ne mérjem,ne stresszeljek ezen!
Szóval a képzeletbeli listám első pontja, hogy mától kezdve nem mérem a hőmet!!!

Bocsánat a hosszú levél miatt, de úgy örülök, hogy rászántuk magunkat és elmentünk dokihoz!

Kinga
Kinga79
 


Tündi Kép
Nem keltél korábban, vagy nem voltál kitakarózva reggel? Nem azért alcsonyabb a hőd?
De azt sem bánom, ha te vagy a kivétel, akinek nem magas a hője, amikor babásodik. Kép

Kristóf Kép
A páromat is teljesen levetted a lábáról Kép
Babus Kép
Nagyon jó példát mutatsz Kép Én is ilyen gyönyörű babát akarok Kép

Tim Kép
Vigyázz magadra. Drukkolok Kép

Jófi Kép
Azért az is jó lett volna ha nem jön meg, nem? Kép. De az tényleg, nagyon jó, hogy megint továbbléphettek a vizsgálatokban. Aztán ki tudja, lehet hogy több vizsgálatra majd nem is lesz szükség Kép

Judyt Kép
Ez nagyon jól néz ki. Olyan melegnek tűnik tőle szoba(sarok) Nem kis meló lehetett... Hogyan kell ilyet csinálni? Szivaccsal?

Móni Kép
Ne szomorkodj. Szerintem is egy pár nap múlva tesztelj újra. Tudod a teszt is csak 99%-os. Kép

Nálunk ma verik szét a lakást. Teljes padlólap csere (folyosó, konyha, fürdő, összesen 30 nm) Haza sem merek menni, félek mi fogad majd otthon...
Jelenleg ezen jobban aggódom, mint a babaprojekten. Így kell elterelnia figyelmet ugye?
Bár most megint szerzetesi életet élünk. Már a hócipőm tele van a spermavizsgálatokkal és a hüvelykúpokkal. Hol az egyik, hol a másik miatt kell szünetet tartani, A kettő között meg éppen megjön. Pedig 1% esélyünk azért lombik nélkül is lenne, szeretném kihasználni Kép

wish
 
 


WishKép
Nagyon jól állsz a dolgokhoz!
Nincs is szükséged figyelemelterelésre!
Reméljük gyorsan kész lesz a lakás!
Aztán tervezhetitek a gyerekszobátKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Annácska!
Megígértem, hogy csak lassan csinálom.Először megcsináltam a szoba felét, majd egy kis pihenő, és utánna a másik felét.Kép

Tündi, Stella!
Köszi a dícséretet.Kép

Kinga!
Nagyon örülök, hogy beindultak a dolgok nálatok.Kép
Jó dokid lehet, ha ilyen alapos.KépMeg kell becsülni az ilyet.Kép

Wish!
Köszike.KépNem szivaccsal, hanem viledával kell.Ha gondolod elküldöm emailben a technikát.Kép
Sok kitartást és türelmet kívánok nektek a felújításhoz.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Wish
Többször kitakarózok éjjel is, meg reggel is, mert iszonyú a központi fűtés, már elviselhetetlen. Tegnap este 28 fok volt a bejárati ajtó mellett. Pedig a kisszobában ahol alszunk, el is van zárva a radiátor. Lehet hoyg ez miatt ugrál a hőm? Hüvelyi hő ennyire változhat a külső hőmérséklet hatására? Egyébként azonos időben mérem, az nem lehet gond. Meg azért felkúszik ám majd, csak ijesztget állandóan Kép
Tök jó dolog ez a lakásfelújítás, garantáltan másra figyelsz és nem a projectre KépÖrülök, hogy ilyen jól gondolod ezt az egész lombik kérdést, szerintem ez sokat fog segíteni a későbbiekben is!

Stella
Még jó 2 hét múlva megyek csak vissza a dokimhoz a vérvételes papírért. Lassan fogy ez a bromo, a csudába... Kép

Kinga
Nagyon tuti dokid van, irigyellek érte Kép Örülök, hogy elmentetek Kép Hát akkor akciózás ezerrel, az a kis 18,5-es 1-2 napon belül megrepedhet! Kép Jó hoyg van UH, jó hogy lesz vérvétel, jó hoyg lesz kiskatona vizsgálat. De miért kell azzal várni márciusig???? Hiszen 2 nap az egész, vagy csak 1.

Judyt
Hogy telik az első hétköznapod otthon? Amikor mindenki dolgozik? Kép Jó lehet Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt!
Én is megnéztem a munkáidat!!!Kép
Gyönyörűek!Nagyon kreatív vagy!Tényleg óvatosan dolgozz, bár amit örömmel csinál az ember az nem árthat!Kép

Móni!
Én nagyon szorítok azért a leendő zebrádért!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++!Kép

Wish!
Mi is most kezdjük az emeletet, fél éve költöztünk be a földszintre esküvő után és most fejezzük be a felső szintet,fürdőszoba, háló, leendő gyerekszoba... Ma megyünk sarokkádat nézni! Gondolj arra, hogy utána milyen szép lesz!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Tündi!
Köszi, én is úgy örülök, hogy Nálunk is beindulnak a dolgok!Azért kell várni márciusig a kiskatona vizsgálatra, mert a doki menstruáció után szokta megcsinálni, mert akkor úgyis kihagyunk 4-5 napot és nekem pont akkor fog megjönni legközelebb, amikor sielni leszünk Ausztriába, így az az alkalom elmarad,majd a következő menzis kihagyáskor adunk mintát, ami utána ugye márciusban várható(nem várható)!Hát ezért kell várnunk márciusig a vizsgálattal!De nem baj, lehet, hogy már nem is kerül rá sorKép!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Babus, Babus-apuka és Kristóf!
Nagyon szépek vagytok, nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek!

Móni!
Szerintem is várj egy pár napot, bár - és nem azért írom, hogy elvegyem a kedved - a tünetek a beágyazódástól számítva olyan 15-20 nappal jelentkezhetnek. Mondom, állítólag, itt olvastam a Rendelöben.

Kinga!
Örülök, hogy beindultak a dolgok, és hogy ilyen jó a kedved, lehet, hogy ilyen jókedvvel nem is lesz szükség vizsgálatokra.Kép

Tündi!
Szerintem a belsö hömérséklet nem változik annyira, pláne, hogy nem a minusz 20-ba mentél ki, szóval attól, hogy a szobában meleg van, meg kitakarózol, szerintem nem változik. Nem értek hozzá, miért is kell drukkolni, hogy felmenjen, vagy lemenjen? Még soha nem höméröztem, de drukkolok.Kép

Fúú lányok, most kicsit le vagyok maradva, idöbe telik, mire vissza tudok rendesen kapcsolódni a párbeszédbe, de igyekszem.

Nálunk annyi újság, hogy ma megnézek egy dokit, aki a MÁV-ban szülész, meglátjuk szimpi lesz-e.

Mindenkinek minden jót!

Timi
szabotimi
 
 


Sziasztok,
Stella,Tündi Majcsi
aranyosak vagytok hogy szurkoltatok a hétvégéhez, mi megtettük amit lehetett! :o))
Eléghúzos volt az időbeosztásunk, kicsit szervezkedni is kellett hogy esélyt adjunk ennek a hónapnak, féltem hogy úgy járunk mint decemberben (lecsúsztunk róla a nagy Jézuskázás miatt)
Kipróbáltam a gyertyaállást, elég vicces volt mert mi tetőtérben lakunk és az ágyunknál kb160 cm a tető magasság persze ezt mind elfelejtve felendítettem a lábamat,így majd lerugtam a tetőt!!:o)) Meg a lábfejemnek egy időre annyi! :o))
A méhnyálkahártyámról sajna annyit mondott a doki hogy nem vmi fényes, de azt még hozzá tette ha sikerül összeügyeskedni vmit akkor majd kellő méretre vastagszik. Úgy legyen!! Szerintetek? Mennyi az ideális?
Tündi
mi újság a hőddel? Emelkedik?
Stella,
fájdogál még a pocakod? Jó lenne Judyt példáját követni.
Tim,
gratulálok a szuper stimuhoz, 15 nem semmi!!
Remélem továbbiakban is minden renben lesz!
Judyt,
mivel foglalkozol? Olvasom hogy milyen szépeket csinálsz, esetleg én is megnézhetném, ezeket a titokzatos szépségeket?
Kinga,
szuper jó kis dokit találtál, jó olvasni az ilyet!!

na dolgozgatok egy kicsit, valószínüleg közgázból megbuktam pénteken, na de majd a köv. vizsga!!
páááá...
Kivi

egy pöttyet hosszú lett a levelem ....elnézést
kivi2
 
 


Kristóf,
annyira gyönyörű vagy!!! Szuper kis cuccaid vannak!

bocsi ez előbb lemaradt :o)))
kivi2
 
 


Timi
Köszi, szerintem sem lehet hogy bent ennyire változzon a hő egy kis kitakarózástól Kép Egyébként a tüszőrepi utáni emelkedést várom Kép
Remélem, mielőbb bele tudsz kapcsolódni a napi beszélgetésbe! Szorítok hoyg jó legyen a doki akihez mész! Kép

Kinga
Értem, szóval síelés, környezetváltozás, kikapcsolódás... Kép Hát tényleg lehet hogy nem is lesz szükség a kiskatona vizsgálatra Kép

Kivi
Csak szeretném ha a hőm már felfelé menne Kép Ilyen belső térrel lehet hogy a padozaton kellene akciózni és az ágynak dőlve gyertyázni Kép Egyébként csak első 1-2 alkalommal vicces a gyertyaállás, később természetessé válik, de nem kelljen megszoknod ezt a helyzetet Kép

Tündi
Vendég
 


Babus!!!
Ezúton szeretnék - Kristóf születése alkalmából - nagyon-nagyon sok boldogságot és örömöt kívánni!Gyönyörű babátok született!

Kristóf!
Örülünk, hogy végre megismerhetünk! Igaz, anyukád sokat írt ám Rólad, de nagyon örülünk, hogy láthatunk Kép

üdvözlet mindenkinek!
pilis
 
 


SIKERESEN HAZAÉRKEZTÜNK!!!Kép

Most épp így alszik kicsi Kristófunk:

Kép

Este megpróbálok majd írniKép


Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam, aztán már megyek is haza.

Látom Kristófról újabb sztárfotók készültek. Joggal lehet büszke a mamája.

Jófi
Sajnálom, Kép de ez akkor részben jó is.

Móni
Azért lehet még pozitív! Még nem jött meg.

Kinga
Azt mondta a dokid, hogy ne hőmérőzz?! Juhé! Akkor én se kezdem el, pedig már épp arra gondoltam, hogy erőtveszek a lustaságomon. Amúgy örülők anak, hogy sínen vagytok.

Tündi
Tessék megrendszabályozni azt a hőt! Irgum-burgum!

Az én galád mensim, meg ahogy ismerem, holnapra meg fog jönni. Legalább pontos és nem kell miatta feleslegesen aggódnom.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Kivi!
Hobby szintem szoktam alkotgatni ezt, azt.Kép
Nézd meg nyugodtan.Itt van az albumom elérhetősége:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3691

Tündi!
Köszi a kérdést.Jól tellik a napom.KépFél tízkor keltem, egy kicsit neteztem, majd újságot olvastam.KépMost volt itt az egyik bartnőm dumcsizni.KépÉs most újra netezek egy kicsit.Kép

Babus!
Jajj, de édesen alszik Kristófka.Kép
Remélem Te is jól érzed magad.Kép
Majd este jövök veled dumcsizni.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


MEA!
Ejnye-bejnye ránk se nézel?Kép
Nem tudsz valahol netezni?

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

ebbe a topikba én még nem írtam,gondoltam most elkezdem.Mi 2004. dec. óta próbálkozunk( tehát még elég frissek vagyunk). Most várom éppen az aktuális hónap végének az eredményét ( holnap v. holnapután kellene megjönnie ).
Ha kérhetném felvennétek engem is a táblicskátokba,olyan jópofa ez a tábla!
Adataim: Bandita, 25 év, Győr, cn:26, c.hoss:26-28 nap
Előre is köszike,és mindenkinek sikerekben gazdag próbálkozást kívánok!
Üdv: Bandita

Ui: Babus nagyon-nagyon édi a kis
Kristóf! Gratula!!
bandita
 
 


BabusKép
De jó hogy már itthon vagy, nagyon hiányoztálKép
Kristóf nagyon gyünyörű kisfiúKép
Ajánlom majd ViktóriánakKép
HA tudsz majd gyere és mesélj nekünk mi hogy zajlott én már annyira
kíváncsi vagyokKép
De gondolom a többiek is
Este jövökKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!
Örülök, hogy épségben hazaértetek. Kép
Egyre csak szépül Kristófka! Alig tudok vele betelni. Kép
Csatlakozom Edinkához, én is várom, hogy mesélj nekünk.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus Kép
Örülök, hogy épségben hazaértetek. Krisfóka egyre szebb!
Már nagyon várom az élmény beszámolót, persze csak akkor, ha nem túl fárasztó. Pihenj amennyit csak tudsz Kép

JudytKép
Írtam neked mailt

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus!
Egész nap azon jár az eszem, hogy vajon mit csinálhattok Krsitófkával.Kép
Kíváncsi vagyok a kis napirendetekre.Kép
Majd írj, ha van időd.Kép

Annácska!
Írtam Én is emailt.Kép

Vanda, Gyöngyi, Judit!
Már félidősek vagytok!!!Kép
Hú, hogy tellik az idő.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!!!Kép

Sajnos nincs időm írni. Az én hipernyugodt kisfiam mióta hazaértünk, azóta csak nyűglődik. Sírdogál, folyton csak szopizna, meg kézben lenne. talán az új környezet viselte meg. Most épp alszik, de ki tudja meddig.
Apuci nagyon lelkes, rengeteget segít, de így is nagyon fárasztó.
Inkább felrakok egy pár képet:

Még a kórházban:

Kép Kép


Kedvenc helyem, így lettem elkényeztetve:

Kép


És ekkora rám az 56-os overállKép:

Kép


Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Babus Kép Látom megérte ilyn későn benéznem. Még mindig nagyon édes a fiad Kép

Judyt Kép
Érdekelne falfestés a technika. Légy szíves küldd el.

Egyébként ha jól tudom Mea-t hazaparancsolta az orvos (mert valami brutál sokat kellett utazni a munkahelyére) és még nincs otthon netjük.

Lakás-szétverés tekintetében sajnos (?), nem felújítás. Egy éve költöztünk be egy új építésű házba és egy év alatt annyira tönkrementek a járólapok, hogy hosszas vita után most lecserélik mindet. De rengeteg gond volt ezen kívül is. SOHA ne vegyetek új építésű házat, vagy ha valamiért ragaszkodtok hozzá, kérdezzétek ki alaposan a referenciaépületek közös képviselőjét.

wish
 
 


BabusKép
Örülök, hogy hazamehettetek!
Én már nagyon várom a baszámolódat, de most Te és Kristóf vagytok az elsők!
Biztosan hamar összeszoktok , mármint Te, Apuci, Kristóf és az új környezet Kép!
Gyönyörű ez a gyermek!!
Gondolom mondanom sem kell, hogy milyen írígy dög vagyok Kép!

MóniKép
mi a helyzet! Hőd?

KiviKép
asszem Te kérdezted: a pocim még fájdogál. Naponta többször is jelentkezik, a hőm továbbra is 37,25. MAjd teszek fel hőgörbét, csak úgy érdekességként. Ez a ciklus nálam elég bonyolult volt.
De szerintem már nem sokáig Kép!

WishKép
így már tényleg nagyon bosszantó a "felújítás"!
Stella

Kép
stella9
 
 


Szép reggelt Jányok!

Babus!
Kristóffal nem lehet betelni!!!Megnéztem a 4D-s felvételeket és összehasonlítottam, felismerhető a hasonlóság!KépAz orrocskája, a szeme alatti redőcskék...Kép
Hogy telt az első éjszaka?Gondolom, most egyáltalán nincs időd írogatni, de én azért gondolok Rátok!!!Kép

Wish!
Sajnálom, hogy nem jött be az "új építésű" ház!

Bandita!
Üdv közöttünk, a kezdőknek itt szerencséje van!!!KépDrukkolok!

Majcsi!
Ha szeretnél, nyugodtan kezdj el hőmérőzni!Én kb. 5 hónapig csináltam, nekem egész átlagos, ezért inkább nem stresszelem ezen tovább magam!De arra jó, hogy meglátod, hogy van-e peteérés,hogy alakul a görbe, szóval, hogy képet kapj a ciklusodról!

Kivi!
Remélem már nem fáj a lábadKép!Drukkolok, hogy ne kelljen többet beverned a lábad!!!Kép

Timi!
Voltál tegnap dokinál?Szimpatikus volt?Megvizsgált?

Tündi!
Remélem már megyeget a hőd felfelé, drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!Na, feljebb ment?KépMár biztos megvolt a tüszőrepi, nem?Szerintem már nekem is, úgyhogy most következnek a "türelmes kivárós" napok, hetek!Kép Hol van a hármasfogatunk 3. tagja Évi?

Mindenkinek szép napot kívánok!

Kinga
Kinga79
 


Stella!
Drukkolok, hogy végre leessen a hőd...Kép

Kinga
Kinga79
 


LányokKép
Elkészült a hőgörbém.
Így megrajzolva nem is olyan rémes, akár normális ciklus görbéje is lehetne. De ha hozzáteszem, hogy dec 22-én kezdtem el vérezni és csak jan 5-től mérem, akkor kb két hét hiányzik az elejéről, és elvileg a mai lenne a 42. ciklusnapom.
Na ilyen "ciklust" nem kívánok senkinek!

TündiKép
kipihentétek magatokat! Tök jó volt a tegnapi nap! Jó sok ilyet el tudok képzelni!

JuditKép
Legközelebb rád is számítunk!
Minden rendben volt az úton? És jól vagytok? A kis Attila jól viselkedik? Mozgolódik már?

KingaKép
köszi a drukkot, biztos használni fog!

Ja, és a hőgörbe:
<!--attachment: H_m_r_-151261.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*52.2**H%f5m%e9r%f5%2exls --><center><pre>
Kép
Hőmérő.xls (52.2 k)</pre></center><!--/attachment-->
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,

Babus,
Kristóf egyszerűen zabálnivalóan édes!!Kép Én i svárom a beszámolódat, de szerintem nem sok időd lesz mostanában.De jó Neked! Én is odaadnám az összes szabad percemet egy babáért.Kép

Kinga,
nagyon klassz az orvosod!Én nagyon drukkolok a hármasfogatnak, hogy hamarosan egy zebracsorda támadja meg!Kép

A hőmérőzéssel én is úgy vagyok, hogy még ebben a hónapban mérem, utána kis szünet.Egy stresszforrással kevesebb.Elég ahhoz bőven a vérvétel, az uh...Ma kezdtem szedni újr a aclostyt.Na ezeket a napokat nem igazán ekdvelem.engem eléggé megvisel az összes létező mellékhatását "élvezem"..

Móni szerintem már elment síelni.Remélem egy zebrás teszttel fog hazatérni!Kép

Stella,
küldöm a mensimeghozókat+++++++++++++++++++++++++++++szerintem most már meg fog jönni, nem olyan rossz az a görbe.

Szép napot,
Jófi
jófi
 
 


Sziasztok!

Végre én is tudok valakinek tanácsot adni...

Babus!
Biztos, hogy Kristófot az új környezet viselte meg. Visszagondolva Peti elsQ napjaira, csak azt tudom tanácsolni, hogy nyugodtan - ha te is bírod - legyen egész nap veled, cicizzen amennyit csak akar, ne hagyd sírni, bárki is tanácsolja. Mi sajnos annak idején nem ezt csináltuk, nagyszülQi és háziorvosi tanácsokra hallgatva, és Peti nagyon nyugtalan is volt kb. három hónapos koráig. Mindenki azt mondta, hogy vigyázzak, mert elkapatom.(A háziorvost azóta lecseréltük, a nagyszülQket nem.Kép) Hogy ez mekkora baromság! Viszont Kristóf is fiú, leeht, hogy a pocifájással meg kell küzdenetek. De gondolom, neked azért nem mondok újdonságot, munkádból kifolyólag. Kitartást és sok örömet!Kép

Stella!
Az a mensi tényleg jöhetne már.

Kinga!
Igen, voltam dokinál. Nem vizsgált meg, csak beszélgettünk egy kicsit, Q is elmondta, hogy valószínqleg semmi kiváltó oka nem volt a vetélésnek, egy szerencsétlen véletlen volt és kész. Igaziból továbbra is el vagyok kámpicsorodva, mert Q is azt mondta, hogy még további három hónap pihenQidQt javasol. Ezt egyszerqen nem értem. Mármint, hogy akkor másoknak miért mondanak kettQ hónapot, vagy akár azt, hogy azonnal próbálkozhatnak? Mindenesetre úgy döntöttünk a párommal, hogy egy mensit még várunk, és akkor megbeszéljük, hogy belevágjunk-e a próbálkozásba. Igaziból én már testileg-lelkileg jól érzem magam.

Peti viszont beteg, mindjárt indulunk az orvoshoz. Szegénykém, csak fekszik egyfolytában. Láza nem olyan vészes, de nagyon náthás és köhög.

Megyek is, megszeretgetem.

Mindenkinek minden jót!

Timi
szabotimi
 
 


Ja, elfelejtettem...

Judit!

Szivesen visszakerülnék a táblába, csak a babagyártás kezdetét ne töltsd ki, jó?
Adatok: Timi, 30, Dunakeszi, 28-30 nap, és ma vagyok a 22. cn-on.

Köszönöm!

Timi
szabotimi
 
 


Sziasztok Kép
Babus Kép
Egyszerűen tündéri a fiad! Nagyon jól áll neki az anorák Kép Majd el veszik benne.

Stella Kép
Hidd el én is piszkosúl irígy kutya vagyok Kép
Küldöm neked a mensihozó energiákat +++++++++++++++++

Éva Kép
Voltál tegnap dokinál? Volt ultrahang?

Judyt Kép
Válaszoltam a leveledre Kép
Légyszi javíts ki a táblában, ma vagyok 24 éves.
Köszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Timi!
Petinek jobbulást kívánok!!!
Örülök, hogy már testileg és lelkileg is jól érzed magad, nem tudom, miért mondanak az orvosok más időpontokat, de végül is Ők az orvosok!Biztosan én is várnék még egy ciklust, ahogy Ti akartok!Kérlek ne legyél elkámpicsorodva, küldenék egy kis buksisimit, de nem tudom, hogy kell, ezért küldök mosolygó arcocskákat!!!
KépKépKép

Jófi!
Closty kezdéshez küldöm a mellékhatásűző energiákat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!Remélem a gyógyszer meghozza Nektek a csodát!!!Kép

Stella!
Hűha!Érdekes ez a görbe, de gondolom ilyenkor nem lehet általánosítani, biztos nagyon sok minden közrejátszik, de kívánom, hogy minél hamarabb eljöjjenek a pirosbetűs napok!!!Kép

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!

Babus
De jó hogy már otthon vagytok! Hogy vagy? Kép Gondolom fáradtan, de azon kívül? Kép Kristóf nagyon drága, szivesen megsimizném a pocikáját, buksikáját, talpacskáját Kép Mivel ez egyenlőre nem lehetséges, azért egy puszikát nyomjál a pofikájára a nevemben Kép

Stella Kép
Nagyon jól éreztem magam tegnap este és örülök, hogy a párod is otthon tudott lenni Kép Annak is örülök, hogy az én párom is befutott és megismerhettétek Kép Bocs hogy olyan sokáig nálatok voltunk, de tényleg jó volt Kép
Tibi kicsit nehezen ébredt, de majd délután kipiheni Kép Nekem semmi bajom Kép
A görbédet ha csak így önmagában nézem, akár teljesen normális is lehetne, 18. napon tüszőrepi, aztán meg szépen felment Kép De ez a 42. nap türelmet próbáló. Dobom a menzimet, mennek a menzihozók Kép

Kinga
Igen, tutira volt tüszőrepi, nálam csak az a kérdés, végre volt-e a tüszőben érett petesejt ami meg tudott termékenyülni.

Wish
Ennyi munka mellett hogy lesz időd takarítani a felújítás után? Ki fogsz merülni teljesen! És milyen lapot raknak le most? Gondolom nem ugyanolyat mint volt. Ti választhattok?

Évi79
Merre vagy? Hogy vagy?

Lányok
Felment a hőm ma reggel 37-re Kép Kezdődnek az unalmas várakozós napok... Kép Csak folyton azon aggódom, hogy nem elég az a 2 naponkénti akciózás. Tüszőrepi előtti és utáni napon voltunk együtt. De hogy van az, hogy amikor termékeny a nő akkor nyílik ki kicsit jobban a méhszáj hogy a kiskatonák könnyebben bejussanak. És amikor még nem vagy már nem termékeny, akkor nem is jutnak be???? Mert szűk a hely és mert nincs az a nyák ami segíti a mozgásukat? Kép
Szerintetek? Napok óta ezen agyalok Kép

Tündi
Vendég
 


Annácska!

Boldog Szülinapot!

KingaKép
Kinga79
 


Annácska,

Boldog Születésnapot!
Kép
jófi
 
 


AnnácskaKép
BOLDOG SZÜLINAPOT! Csak 24 vagy? Többnek gondoltalak, de biztos csak Annamari miatt Kép
Elötted az élet! A 25.-et már Te is pelusok között töltöd Kép!

TündiKép
Nekünk is tök jó volt és nem is maradtatok olyan sokáig! Úgy elszállt az idő!
Ne agyalj ilyeneken! Pont azért ajánlott a kétnaponkénti akció, mert így nem lehet lemaradni a nagy pillanatról!
Szeintem simán feljutnak a fickók, hiszen ügyesek és te is segítesz nekik a gyertyázással!
Örülök, hogy a hőd ilyen szép magas! Tényleg hat az a bromo! Ha jól emlékszem még sose döntötted meg a 37-es álomhatárt, ugye?
Drukkolok, aztán tényleg kíméld magad!
És ne stresszelj, ne agyalj! Most már úgyis lezajlott minden és ha van babó, akkor neki most nyugodt mami, kell, hogy meg tudjon kapaszkodni!
A menzidet ezennek ünnepélyesen elkopzom, felejtsd el, hogy újra látod!!!
Küldök babatapasztókat ++++++++++++++++++++++!
És persze számolom a napokat!
Stella

Kép
stella9
 
 


Annácska
Nagyon boldog születésnapot kívánok neked!
Mit nem adnék azért most, hogy ha 24 évesen kezdhettem volna akár az első projectet is Kép

Timi
Hogy ha most megjön a menzid akkor már próbálkoztok, vagy a következőt még kihagyjátok?
Örülök, hogy rendbejöttél teljesen! Kép


Milyen kár, hogy az ember a beágyazódást nem érzi Kép

Tündi
Vendég
 


Stella
Hát nem sokszor volt 37, de érdekes módon múlt hónap végén 5 napon keresztül ennyi volt Kép
Na jó, megpróbálok nem agyalni... de ha érezném a beágyazódást..... lehet hogy éppen most furakodik be KépKépKép
Befejeztem! Kép

Judyt
Örülök, hogy ilyen kellemesen telik a napod Kép
Nagyon jó lehet Kép
Napról napra jobban megértem annak a jelentését, hogy "hinni kell benne"! Ez nem egy egyszerű, felületes törekvés, ez egy sokkal mélyebb értelmű dolog, és egyáltalán nem könnyű. De sosem fogom elfelejteni! Kép Köszönöm neked!

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Babus
Milyen volt az első éjszaka? Nagyon édik a képek. A kezeslábas még tényleg nagy egy kissé Kép

Annácska Kép
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Valakinek nem kell egy kóbor mensi? Itt áll a küszöbön, még el tudom adni.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


MajcsiKép
Küld nekem, én elbírom!
Stella

Kép
stella9
 
 


<font color="aa00aa">ANNÁCSKA!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!</font>


Kép

JUDYT+2 MANÓ

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép

Megpróbálom. Csak Pécs elég messze van.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Helló Mindenki,
Stella
sajnos én nem értek a hőgörbékhez, de a 42 nap az jó hosszú. Sajna nekem alapból voltak ilyen hosszúak a ciklusaim de most már jobb 35 naposak.
Csak megjön már végre!
Kinga,
már nem fáj a lábam csak akkor hirtelen lezsibbadt :o)) Ezentúl vigyázni fogok, bár nem szeretném hogy legyen EZENTÚL.Remélem hogy a hármasfogatnak sem lesz ezentúl!!
Tündi,
drukkolok hogy menjen fel a hőd és maradjon ott jó sokáig!!
Judyt,
nagyon szépeket üvegfestettél, a kép gyönyörű (képüvegfestéssel)!! Mekkora a mérete? A mintákat kitalálod vagy van sablon? Én is szeretnék ilyen ügyes lenni!!
Van egy-két kérdésem:
-Szerintetek én bekerülhetnék a fenti táblába?
-Kicsit furcsának találom hogy olvastam erről a Billings módszerről de én akár hogy vizsgálom a hüvelyváladékot nem igazán látok nagy külömbséget, biztos béna vagyok? Pedig most tuti van peteérés.Nálatok a leírtak szerint jelentkezik, bocsi ha nagyon tudatlan vagyok.
Kivi
kivi2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?