Új privát üzeneted érkezett!

Lara!
Délután siettem, ezért nem válaszoltam neked! Bocsi!
Szóval én még a héten betegállományban vagyok hétfőtől sajnos indul a munka. Kép
Igazad van abban, hogy ráérnék a szülés miatt félni, de attól egyáltalán nem tartok, sokkal jobban fáj egy sikertelen lombik mint bármilyen testi fájdalom. Legalábbis nekem. A testi fájdalommal úgy vagyok ideig óráig tart és vége, de a lelkit egyszerűen nem tudom mikor gyógyulnak be a sebek. És most attól félek rettentően nehogy az éppen hogy beforrt sebek újra felszakadjanak.


Andrea!
És a kintlévő két pici már tudja, hogy lesz testvérke és nem is egy? Mit szólnak hozzá?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike köszi. nem mondták még, hogy boszorkány bujkál Benned? Azért így ráérezni valamire nem semmi!
Nos, hogy híreket is mondjak, három petesejtet sikerült elővarázsolni belőlem, de egy meggondolta magát és nem fejlődött, így az a lehetőség maradt (és hála az égnek, hogy maradt lehetőség), hogy kettő babócát ültetnek vissza. És most elmaradt a hiperstimuláció is, vagyis eddig minden jól megy, szabit is tudok kivenni, így a szigorú fekvést is be fogom tartani. Aztán majd jövök és mesélek Nektek, és persze szurkolok, látom Te is közeledsz a cél felé.
Mindenkinek babás álmokat!
Potykamanó

Kép
potykamanó
 
 


Manó!
Nagyon fogok szorítani érted!
Küldöm a babatapasztó energiát!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Elkeseredésre semmi ok két babóból is lehet, sőt lesz is terhesség! (kopp-kopp-kopp). Te most csak pihenjél én veled leszek és ha majd már tudsz jelentkezz, hogy hogy vagy. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem ismertek engem Zsu barátnője vagyok. Arra kérlek benneteket hogy MA izguljatok Zsuzsiért mert ma műtik, tegnap csak be kellett feküdnie!
Köszi Ági

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


PotykamanóKép
ezer éve nem hallottam rólad, akkor is a "ma megint megjött"-ben!
Örülök, hogy újra hallatsz magadról és újra drukkolhatok neked!
Remélem minden rendben lesz!!

ZsuKép
szorítok!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsu!
Fú én pedig azt hittem, hogy már túl is vagy rajta, akkor ma fogok neked nagyon szorítani.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Lara, Andi!
Köszi a segítséget. Fogok küldeni mailt, de tegnap későig vendégek voltak, most meg el kell mennem.

Andi
andi71
 
 


Zsu,
szurk, szurk, szurk!!!!
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


ZsuKép Talán mikor ezeket a sorokat írom, már túl is vagy rajta, csak éppen kicsit kába vagy. De drukkolok ám és tegnap is gondoltam rád.

RozsagiKép Köszi, hogy tájékoztattál minket.

ManóKép Hát jelentkeztél. A drukk megy neked is az ET-re és utána. Pihenj sokat és gyere a hírekkel.

ZsebikémKép Tartsd csak a lelket a lányokban. Olyan jó olvasgatni a soraidat, a mindig biztató, megnyugtató szavakat. Vallom, hogy ezt még vissza fogod kapni valaki mástól/másoktól.
Az orvosodban meg bízz, ha azt mondja most csináljátok.
Én csak folsavat szedtem a lombik előtt és alatt egészen a 12. hétig. Elevitet kb.8 hetes kortól. Az Elevitben nincs annyi folsav, pedig az elején az kell nagyon a babónak! De nyugodtan kezdheted szedni az Elevitet is mellé, mert abban most a te szervezetednek szükséges vitaminok vannak. Mostanában meg ugye a kaja nem nagyon bővelkedik vitaminban. Ami volt benne, azt kifőzzük belőle.

Nálunk minden rendben, de sajna fénykép most sincs, mert ahol voltam tegnap uh-n, ott 500 Ft lett volna 1 kép és 2000 Ft a felvétel. Kép Viszont dokibácsi úgy nézte, hogy fiúcskának tűnik. Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi!
A lényeg, hogy minden rendben! Kár olyan jó lett volna megnézni a babódat! Kép
Kisfiú, tök jó, hogy mindig megtudsz róla valami újat. Neve már van vagy még csak tervezgetek?

Köszönöm a szép szavakat. Remélem a többieknek sem megyek az agyukra a sok irkálásommal. Én is sok jó szót kaptam az első lombikom alatt és utána is vigasztaltatok, biztos mostsem lesz ez máskép, csak annyiban remélem nagyon nagyon (kopp-kopp-kopp), hogy most a végén már nem kell vigasztalni!
Bízom az orvosomban, hiszen akkor nem is járnék hozzá, csak tudod teli vagyok félelemmel valahogy szeretnék még többet megtenni azért, hogy ez a projekt sikerüljön, ezért gondolkodok az eleviten, csak azt sem akarom, hogy bizonyos vitaminból sok legyen a szervezetemben mert az sem jó. Kép Kép
Csütörtökön minden kiderül mit mond az én kedvenc orvosom, mindenestere a folsavat szedem magamtól egy hete a többit meg megbeszélem vele és hallgatok rá. Egyben most nem hagyom magam meggyőzni a múltkor két babót kaptam vissza most nem hagyom magam három kell és ebből nem engedek!!!!!!!
A párom nyomatja a homeos bogyokat, úgyhogy elég sok előkészület megvan hát csak legyen eredménye.
Azon meg hogy most kezdjük vagy egy hónappal később csak azért vacilálok mert ha most kezdjük (doki bácsi így szeretné) akkor a páromnak pont hogy kijön a 70 nap homeos bogyó szedés viszont ha egy hónappal később akkor már jócskán hathat a spermákra a bogyók! Szóval ezért vagyok egy kicsit tanácstalan.

Vigyázz magatokra és azért ha lesz kép továbbra is nagy szerettettel várom!

Anna!
Már csak egy nap. Nagyon nagyon igzulok érted. Minden rendben lesz!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Manó!
Te már túl vagy a transzferen remélem minden a legnagyobb rendben zajlott és már ott uszkálnak a picurok a pocidban. Pihenj nagyon sokat és egyél sok husit aztán ha tudsz és van lelki erőd írjál! Szorítok érted!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
nálunk csak alig volt 1-2 kiskatona a párom anyagában és 1 hónapig tudta csak szedni a Macát a lombik előtt. Hidd el, a sok előkészületnek meglesz az eredménye.Kép

Anna, Manó
szorítok nektek!!!!!

Este frissítem a táblát.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Drága LányokKép

Sajna hétfőn elszállt a gépem ( 3 hónapja vettük ) és a mai napig nem is tudtam netezniKép
Na de most!
Ma voltam a Kaáliban és minden gondom megoldodott...Ugyanis levették a HIV-hez és a Hepatitishez a vért. Igaz 5800 Ft volt, de nekem megérte, gogy nem kell egy vadidegen helyre rohangásznom, aztán meg az eredményért vissza, arról meg nem is beszélve, hogy itt annyira profin veszik a vértKép A 3. napi vérvétel "gyönyörű"-ezt mondta a dokim- és a rákszűrés és a clamidya is negatív lettKép
Úgyhogy irány a lombik..Február 10 től kezdődik a stimulálás (inj) és várhatóan március elején lesz a punkció...
Ma kis kezembe kaptam a kezelési tervet...Lányok!!!!!!! Elsőre nektek is ilyen bonyolultnak tűnt????? Mert nekem nagyonKép

Pildiko
pildiko
 
 


Frissítettem.


Kép

Lara

KépKép
lara77
 
 


Ildikó!
Igen-igen elsőre ilyen bonyolultnak tűnik, de mikor elkezdet az idő is nagyon gyorsan repül és nem lesz már semmi bonyolult. Pikk-pakk azt veszed észre transzfer és onnan olomlábakon megy az idő.
Ne izgulj minden rendben lesz! Kép

Lara!
Köszönjük szépen hogy mindig frissíted a táblát olyan jó mindig böngészni, de az a legjobb amikor a zebrák sorát látni, hogy ha nem is gyorsan de azért bővülget! Kép

Kriszta!
Mikor hívod a dokit, mostmár azért ne hallogasd!!!!!! Most akkor lombik vagy inszem, vagy még ezt is most fogjátok megbeszélni? Te bevállalnál még egy inszemet vagy inkább jöjjön az első és utolsó lombik?

Lányok!
Ahhoz képest, hogy azt mondják elsőre 35 % eséllyel sikerül a lombik a táblázatot tanulmányozva vagy spontán baba van vagy 5-re vagy 1 re. Remélem idén mi a 2. számmal is jó szériába esünk. Kép

Lullaby!
Veled mi a helyzet. Tudom most egy kis időt adsz magadnak, csak úgy érdeklődöm ha esetleg olvasol minket, hogy hogy van a lelked. Remélem szépen lassan gyógyulnak azok a fránya sebek!!!!!

Szép hétvégét mindenkinek! Annának Zebrás hétvégét szeretnék!!!!!!!!!
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Reno!
TE mikorra tervezed hogy bejelentkezel a következőre? Vagy van már valami konkrétum?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Már meg van az időpont, febr 9-én indul az injekció sorozat, szóval Pildikóval fej fej mellett haladunk majd a babákért. Ha jól nézem, te csak néhány nappal leszel utánunk. De jó! Majd jó sokat gondolunk egymásra. tegnap este írtam nektek, aztán elszállt az egész, kiakadtam, már fáradt voltam újra írni. Pont azt akartam kérdezni tőled, hogy ? babamagot kérsz vissza. Már látom, hogy 3-at, én is ennyit szeretnék. Pildikó? A táblázat még így másodjára is bonyolult egy kissé, de amikor beindul a program, egyszerű lesz, mint a fakereszt. Magadnak fogod beadni a szurikat?
Egyébként stimu közben külföldön leszek, messze messze, kicsit izgulok is, de éppen visszaérünk, amikor is pár nap múlva punkció lesz. Így állok én most Zsebike, csak biztatni tudlak, hogy gyere te is most, és ne halogasd. Nekem hajszálon múlt, hogy nem kell most több hónapot is elodázni, mert március végén is elutazunk. Már nagyon várom, annyira szeretném, ha ez az év babás lenne (MINDENKINEK)!
puszi-nyuszi
reno
reno
 
 


Reno!
Akkor tényleg szoros lesz a február. Kép
Nem hallogatom a dolgot amit a dokival a legjobbnak látunk akkor kezdünk. Kép
A szurikat nem adom be magamnak, fú nem vagyok sajnos olyan bátor, így elég nehéz mert állandóan kell bumlizni, de egyszerűen nem megy. A páromat próbáltam rávenni, hogy próbálja meg, de azt mondta ő aztán meg pláne nem szóval marad a mászkálás. Kép
Ha most februárban el lehet kezdeni akkor szerintem olyan február 17-körül jön az első szurim, de ez függ attól is hogy így a műtét után hogy jön meg. Mostanában amúgy is mindig megtréfál. Kép
A múltkor te is "csak" kettőt kértél vissza?
Hova utaztok? Azért vigyázz magadra!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
sajnállak a szurik miatt, az én párom még a Vészhelyzetet sem tudta nézni, de óriási akarataereje van és beadta a szurikat. Szerintem, próbáld meg újra megbeszélni a drágáddal, hiszen rengeteg macera és idő utazgatni az injekciók miatt. Minket is a kényszer vitt rá, kiesnék a melóból órákra, így aztán itthon adja be.Tényleg nem olyan nagy cucc, bár magamat én sem tudtam megszúrni. Legutóbb kettőt kaptam vissza. Most a bűvös 3-as szám remélem szerencsét hoz. Egy kis szigetre utazunk, ahol jó meleg van... (Mauritius). Vigyázni fogok, édes vagy, hogy aggódsz.
Álmodj szépeket!
reno
reno
 
 


ANNA???????????????????????

Lara

KépKép
lara77
 
 


RenoKép

Én is 3-at szeretnék visszakapni, remélem lesz majd jó sok petikeKép
10.-én kell mennem uh-ra és aznap kapom az első szurit is. Szeretném, ha a férjem majd aznap eljönne és megtanítanák neki a beadást...Az tuti, hogy én nem szurom meg magam, de ő lelkesen meg akarja tanulni, ill elméletben már tudja, de még sose kivitelezteKép

Pildiko
pildiko
 
 


sziasztok
lenne egy kérdésem, kíváncsiságból elkezdetm mérni a hőmet. Valami nagyon furcsa ingadozásaim vannak. Mensi utáni 3.napon pl.38,5 volt, aztán
36,5; 36,7 ma meg már 37 fok.Ez a mensi utáni 6. nap.
Már 2 hete küszködök megfázással, szerintetek ezért lehet? Mérjem vagy ennek így semmi értelme?
köszi
byby
 
 


ja és nem tudom mimdig ugyanakkor mérni, ez nagy gomd?
byby
 
 


Sziasztok lányok!

Túl vagyok rajta! És semmit nem találtak, ahogy sejtettük! Rendesen megkínoztak, még most sem érzem magam a topon! Köszönöm azoknak akik gon doltak rám!Kép Jól esett nagyon!

Azt hittem mire hazaérek már láthatom Anna zebráit! Hát hol késnek???? Már nagyon izgulok!

Zsebi!

Képzeld nekünk a Krizsa azt mondta hogy akkor menjünk a következő lombikra amikorra a nőgyógyászom javasolja! Tehát két hónap múlva! Csak érdekes hogy neked meg rögtön utána indította! Ezt te érted?

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Byby!
Én úgy tudom, hogy általában mindig kb. egy időben kell mérni és felkelés előtt még nyugalmi állapodtaban. Nekem sem volt soha semmi konkrét úgyhogy fél év után abbahagytam. Addig lelkesen mértem.

Reno!
De jó akkor magadba tudsz szívni egy kis nyári meleget a nagy hajtás előtt.
Nektek igen bátor párjaitok vannak, az enyém továbbra sem vállalja aztán hátha menet közben meggondolja magát. Nekem mondjuk annyi szerencsém van, hogy a munkahelyemen helyben van orvos és ott beadtom a hétvége a macerás mert akkor kell mindig feljárni a Kaáliba. Kép

Anna!
Kirándulni voltunk alig vártam, hogy hazaérjek hogy megnézzem mi van veled és sehol semmi hír!
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anna!!!!
Ne legyél már ilyen mindenki várja a zebrás tesztedet. Te meg titkolozol velünk. Anna ikreket kívánok neked, nézd mit küldök!Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Zsu!
Örülök, hogy minden rendben.
Hát erről beszéltem egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mikor legyen a következő, itt legyen okos az ember. Írtam privibe.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsu,
örülök, hogy minden rendben Kép

Byby,
minden reggel ugyanabban az időben, hüvelyben kell mérni az ébredési hőmérsékletet. Azért ugyanabban az időben, mert ahogy múlnak reggel az órák, a hő folyamatosan emelkedik. És azért a hüvelyben, mert ott mindig ugyanazok a körülmények (hónaljban, szájban befolyásolhatja a helyiség hőmérséklete, az elfogyasztott folyadék, stb.) Szóval így próbáld meg! Én hónapokig mértem szájban és egy nagy összevisszaság lett az egész. Azután áttértem a hüvelyire és minden hónapban gyönyörű, egyforma görbét produkáltam.

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok!

Anna, én is nagyon várom az eredményt!

Csak megnyugtatásképpen mondanám a Krizsásoknak: imádott dokikánk nagyon sokszor nem ugyanazokat a dolgokat mondja ugyanazon típusú egyedeknek, sőt, továbbmegyek, ugyanolyan esetekben, sőt, ugyanannak a páciensnek. Vagyunk egy páran ismerősi körben, akikkel rendesen próbáljuk követni és értelmezni az instrukcióit, de azokban még nem sok logikát találtunk Kép Biztosan művészlélek, attól olyan sikeres Kép (És attól én még nagyon bírom )

Én megejtettem a második síelésemet, ahol is úgy tűnik, bekövetkezett egy peteérés Kép Abszolút nem számítottam rá, dehát ugye a telihold, az idegen táj talán megtette a hatását Kép És amúgy meg ahhoz képest, hogy 3 héttel ezelőtt még 20as HCGt mértek (vagyis akkor tisztultam ki), ez talán nem rossz tempó, PCO-s létemre.

Lara, lenyűgözve bámultam a babódat a fotón... Kép

Egyébként a májusi lombik az egyáltalán nem biztos, ha valami csoda folytán beállna a ciklusom, akkor lehet, hogy picit toljuk még a dolgot.
snori
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves szavakat. Sajnos keveset jutok géphez, ezért bocsássatok meg, ha olyat kérdezek, amit esetleg pár napja más is megtett. Akkora itt a forgalom, hogy lehetetlenség mindent elolvasni.
A párommal úgy beszéltük meg, hogy 1 hónap múlva leülümk, merre, hogyan tovább...Már 2 hét letelt. Most az egyik barátnőmnél lakom. Tudom, hogy nem írtam semmit, mi történt közöttünk. Egy kis időnek el kell telnie, hogy szembe tudjak nézni a valóssággal.. De a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám, hogy ezt átélje. Egyik nap még álomvilág, másik nap a valóság..

Zsebi: Látom túl vagy a januári korházasdin. Nagyon örülök, hogy minden rendben. Nagyon sokat gondolok rád és remélem, hogy az idén az elsők között hozod a zebrás tesztetKép

Lara: Látom, szépen fejlődik Bóbita a pocidban. Hát reméltem is, hogy a sok problémák után végre megnyugodhatszKép
Vigyázz magatokra.

Zsuzska: Jobban leszel pár nap múlva. Gondolj arra, hogy legalább kiderült: minden ok odabent. Jobbulást!!

Mindenkinek babásodástKép

Fea
fea
 
 


Feának:

"Talán egy nap, egy hét, talán egy év
Amíg változtatni még nem merek
Aki most vár, aki riadtan kiszáll
Az vissza többé nem talál, az elveszett
Látom, hogy mozdulsz felém, érzem a sóhajod
Az arcod, mintha megérinteném
De gondolatban még nem itt vagyok

Majd egyszer ezen végleg túljutunk
S az álmainkhoz visszafordulunk
S a múltnak úgy felelsz, hogy magadhoz ölelsz
S a világ félreáll
Majd egyszer ez az örvény szétszakad
És mindegy lesz, mi volt az áldozat
A próba véget ér
S az örök vágyakért
A büntetés lejár

Ha minden szívdobbanásnak ára van
Élni szegény-boldogan, már nem lehet
Lázadunk néha, s összekapaszkodunk még
Mintha így ölelkeznénk
S mondjuk, szeretni elég
S még elhiszed
Hogy éljek, hogy lépjek jól, esküszöm nem tudom
Te nem bántasz, nem haragszol
De látom, ami elvész, fáj nagyon

Majd egyszer, ahogy kell megérkezünk
Majd egyszer nagyon boldogok leszünk
Majd meglátod mit ér sok végighajtott év
Míg nem vigyáztam rád
Majd egyszer, tudod, eljön még a nap
Csak kérlek sose mond, hogy elmarad
S ha az átkozott idő
Mint hűtlen szerető
Addig meg nem csalt
S az életem kitart
Jó lesz egyszer majd..."


reno
reno
 
 


Anna,
Megint azt hittem én tudom meg utoljára, hogy találkoztál-e a zebráiddal, aztán sehol semmi hírKép Pedig nagyon várjuk !!

Zsu,

Nagyon örülök, hogy mindent rendben találtak, pár nap és teljesen jól leszel meglátod ! Nekem is azt mondták, hogy a következő ciklusban érdemes próbálkozni, igaz ugye mi csak inszemeltünk és az nem olyan megterhelő. Szerintem, ha az orvosod azt mondta, nyugodtan várj mégegy hónapot, addig pedig testileg lelkileg készülhetsz !

Fea,

Kívánom hogy két hét múlva higgadtan és újra bizakodva tudjátok megbeszélni hogyan tovább !! Addig is gyere, ha biztatásra van szükséged, mi mindig itt leszünkKépKép

Reno,
Nagyon szép vers, ki írta ?? (Versekben nem nagyon vagyok otthonKép

Zsebi,

Ez a hét úgy elrepült, hogy semmilyen orvost nem hívtam fel. A párom is külföldön van jövő hét végéig, addig én is pihentetem a témát. A munkahelyemen úgyis eléggé zajlanak most az események.... Én nem szeretnék már több inszemet, hanem lombikot, de erről még egyáltalán nem beszéltem a doktornővel. Az biztos, hogy a február és a március mindenképp ki fog maradni, kell egy kis feltöltődés Kép
Neked és Renonak es Pildikonak nagyon fogok szorítani februárban !! Izgis hónap lesz, és remélem eredményes is KépKépKép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!

Ez egy Zorán dal, ha jól tudom Presserrel írták, nagyon-nagyon jó a dallama, ha tudjátok, hallgassátok meg (Majd egyszer a címe).

Köszönöm előre is a szorítást.
Olvastam egy jó könyvet,a címe: Egyből ketten. Egy lombikos ikerpárról írta az anyukájuk (F. Nagy Zsuzsa), nagyon jó kis humorral fűszerezett történet.
reno
reno
 
 


Reno
Mennyibe kerül a könyv?
Anna
Nem akarsz végre jelentkezni?! Már agyon aggodtuk magunkat miattad!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Kagyló!
1490Ft-ba kerül, én interneten rendeltem, ha kell a cím, szólj.

Holnap újra elkezdem szedni az Elevitet és a méhpempő kapszulát, valami beindult...
reno
reno
 
 


Anna!
Mit mondjak jól megkínzol bennünket. Annyit gondolok rád izgulok és remélem holnap délelött már meglesz a biztos eredmény és együtt örülhetünk a te örömödnek! Szorítok és izgulok érted!!! Kép

Reno!
Mi ez a méhpempő kapszula? Nem hallottam még róla. Igen igen beindult az új projekt és hinnedd kell benne nem lesz több még egy nehéz út áll előtted, de tiszta szívemből remélem és szorítani fogok neked is és Ildikónak is hogy siker koronázza az elkövetkezendő nehéz heteket. Kép

Nóri!
úgy gondolom, hogy sokszor talán azért is mond mást az orvos mert esetleg valamilyn lelet alapján úgy látja egyiknek kell másiknak nem. Mindenesetre nekem továbbra is kedvenc és maximálisan bízom benne ez a lényeg. Ő az orvos mi csak próbálunk tapogatózni mi is lenne jobb, mit kapott a másik amit én nem és nem e az volt a siker titka. Nehéz okosnak lenni. Kép
Nagyon örülök annak viszont, hogy rendeződik a szervezeted. Oly jó lenne egy spontán babó nászajándékba!!! Lehet, hogy mégis bevállaljátok a májust? Krizsa doki mit javasolt esküvő előtt vagy nászút után? Vagy őt ennyire nem avattad be?

Kriszta!
Nem baj ha nem hívtad őket. Nekem is mindenki azt tanácsolta, hogy akkor menjek ha késznek érzem magam ezt tudom neked én is mondani ha kell hogy várjál két hónapot várjál. Nem lóverseny nem kell elkapkodni, már mi így is annyit vártunk egy babára az az egy két hónap igazán nem számít semmit. Kép

Fea!
Én is csak az előttemszólókhoz tudok csatlakozni maradj velünk és remélem két hét múlva nem szomorú sorokat olvasunk tőled aki mindig oly vidám, hanem visszatér a boldogság a szívedbe és reneződik a kapcsolatotok. Kívánom, hogy megtaláld a boldogságot!!! Kép

Manó!
Pihenj sokat. Gondolok rád! És természetesen mennek a bűvös babatapasztó energiák: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mindenkinek jó éjszakát, babás álmokat kívánok!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Reno
Az elevitet tudom, hogy mire jó, de a méhpempő kapszulát nem tudom. Légyszí leírnád, hogy mire jó, vagy mennyiben segít nekünk?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


NóriKép
Tényleg jó gyorsan felállt nálad a régi rend!
Ügyes voltál!!
Írd meg, ha megtudod mikor tovább!!

ZsuKép
Örülök, hogy minden rendben van odabent! REmélem hamarosan tesztelni is fogják a babók a pocid kényelmi szintjét!

Lányok!
Jó lesz ez a február! Olyan sokan kezdtek, hogy győzzük majd követni az eseményeket!
Még az is lehet, hogy csatlakozom hozzátok a fagyibabókkal. Még nem jött meg a menzim, de szerintem max egy hét múlva menetek a dokihoz a "felkészítésre"!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok
Adri vagyok és szerdán megyek a Kaáliba megbeszélésre a Krizsa doktorhoz. Ha valaki tud nekem irni a Kaáliról és a Krizsa doktorrol azt nagyon megköszönném.
sadrika
 
 


Sadrika!
Én is oda járok és pont a Krizsa doktor úrhoz. Kérdezz nyugodtan ha tudok segítek. Kedves és nagyon jó orvos. Nekem bejött. Megbízok benne.
Rólad lehet tudni valamit miért kell ide járnotok (gondolok itt mi a baj)?
Első körben megbeszéltitek a továbbiakat a leletetek alapján mit javasol és ha még hiányoznak vizsgálatok azt minden bizonnyal megcsináltatja.
Nekünk ami volt az egy hormonvizsgálat egy andrológiai vizsgálat (egy hónapos) de abból csináltatott újat és nekem csinált egy átjárhatóságit.


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok csajok!
Negatív a teszt, úgyhogy nem sikerült ez sem. NEm tudom, hogyan higgyek a következőben..... LÁtjátok: blaszto ide v. oda, nem ezen múlik. Akarom, szeretném hinni, hogy lesz egyszer bébink, végül is még 10 évem van rá!Kép, de nehéz lesz most újra összeszedni magam. Tényleg nem baj, hogy van rá három hónap.
Közben elkezdjük a homeos kezelést, mindent megpróbálok, rajtam nem múlik semmi.

Csak olyankor rendülök meg k.vára, amikor valaki beszámol arról, hogy szült ez v. az, vagy ha valaki bejelenti, h. kismama. Akkor összeszorul a torkom és ordítani tudnék, annyira fááááááááj a hiány........

ui. nem tudtam jönni ottonról, azért nem írtam. de egyébként is csak ma mertem tesztelni először.

egy hét múlva megyünk vissza a dokihoz, már előre hallom, mit fog mondani.Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Kedves Zseboroszlán
Én 29 éves vagyok már volt egy spontán terhességem 1.5 éve ami sajnos 9 hetesen elhalt leállt a szive.
Azóta voltam a Nyiróben ott volt 3 inszemem és egy volt a János korházban.
Nálunk azt mondták hogy nekem nincsen semmi bajom.
A férjemnél állapitottak meg alacsony és változó spermaszámot, nálunk csak ezt találták.
És veled mi van?
Anyagilag mit jelentenek a vizsgálatok és három inszem után megcsinálják a lombikot , mert szerintem már nincs értelme több inszemnek.
Én lombikot szeretnék mert ezt biztosabbnak látom , de lehet hogy tévedek.
Üdv adri
sadrika
 
 


Anna

Nagyon-nagyon sajnálom, hogy ez sem sikerült, de ne add fel a reményt. Minden alkalommal annyira szorítottam neked! Ez alatt a pár hónap alatt majd egy kicsit össze szeded magad, és meglátod, hogy majd a következő sikerülni fog. Gondolok rád!
Pusz

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Szia KagylóKép Végre itt vagy!! Neked mikor kell tesztelned???? Jó lenne már egy újabb babás hír!!

Csajok!! Lekerülök a tábla aljára!!!!! De hosszú lesz ez az újabb három hónap! Remélem a homeopátia esetleg a spontánt fogja elősegíteni! mert ugye, elvileg semmi szervi bajunk nincsen.

Potyka!!Kép HOgy vagy?????

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

A babás oldalon Buby2 írt a Gynevac-ról. Én ajánlanám mindenkinek, akinek még van egy kis ideje a lombikig. Az 5. beültetés előtt én is beadattam magamnak. Ez 5 injekció (ez egy gyulladáscsökkentő szer, aminek az egyik mellékhatása, hogy jobban tapadnak az embriók). Az adagolása: hetente 1 injekció. Én a Kováts doktornőhöz jártam, megkérdeztem a véleményét. Azt mondta, hogy nem biztos, hogy segít, viszont ártani nem árt. Csak annyit mondott, hogy még stimu előtt adassam be, mert a stimus injekciókat befolyásolhatja. Ő írta fel nekem.
Hátha másnál is beválik! Kép

Kriszta/Lujzika

Kép
lujzika
 
 


Anna!
Drága!
Hát tudom hogy ilyenkor kevés vigasz van de azt a picit találd meg és töltsd fel magad pozitív energiákkal. A következő három hónapban edzd a tested, vidítsd a lelked és várd a tavaszt a megújulást. Akkor te is új esélyekkel indulsz.

Puszilom a lelkecskéd! Sírjon fel még egy párszor hogy megkönnyebbüljön, aztán felejtsd el a szomorúságot!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Anna, írok neked e-mailt. Pusz
snori
 
 


Anna!
Nagyon nagyon sajnálom!
Ezer sebből vérzik a szívem érted! Csak azt tudom mondani sajnos muszály előre nézni és bízni, lesz babád, csak még egy kicsit várni kell! Kép Kép Kép
Te is és a párod is fog szedni homeos bogyót?

Adri!
Nálunk is a párommal van a gubanc. 1 sikertelen lombikon vagyunk túl és most küldtek laparra ott is mindent rendben találtak.
Nekünk egyáltalán nem kellett az eredmények alapján inszemre menni.
Az 1. lombikunk 90-100 ezer forintba került. A Kaáliban egyszer amikor először mész fizetsz 8000 forintot és az andrológiai vizsgálatért szintén 8000 forintot, a többit vérvétel, átjárhatósági máshol is megcsináltathatod a saját nőgyógyódnál, de itt is van rá mód de akkor kell érte fizetni. Ha viszont az előkészületi vizsgálatokkal túlvagytok akkor onnantól már semmiért nem kell fizetni.
Ha bármi kérdésed van akkor szívesen válaszolok!

Kriszta!
Ezt a Gynevacot hogy fogod adagolni hetente egy szuri? Hova kell adni? Lehet, hogy egy ilyenbe én is belevágok, végülis veszteni valóm nincs és még a stimuig van is idő. Kép

Lányok!
Mindenkinek kitartást kívánok és tényleg ez az év legyen szép és boldog babás mindenkinek! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anna,

Igazán sajnálom, pedig most annyira bíztunk benne. Örülök, hogy nem omlottál teljesen össze, és várod hogy elteljen az a csúnya három hónap. Ahogy a lányok is irták, próbálj feltöltődni, menj homeora és készülj lelkileg. Ha nincs semmi bajotok, akkor tényleg spontán is sikerülni fog amikor itt van az ideje KépKépKép

A Gynevacot majd én is megkérdezem a Kováts doktornőtől. Már korábban is hallottam róla, de akkor valahogy azt szűrtem le, hogy semmi értelme. Persze sosem lehet tudni kinél mi válik be. Természetesen ma sem telefonáltam, holnap pedig megint elutazom, csütörtök-pénteken épp a fürdőszobánkat fogják szétverni, igy ez a hét is kimarad, ugy tűnik. Tudjátok, készítem a lelkemet a lombikra....

Februárban mindenkinek nagyon fogok drukkolni, jó lesz hogy megint pörögnek az események !

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Anna,
én is nagyon sajnálom Kép
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Zsebi!
Izomba kell beadni. Én minden héten hétfőn adattam be.
Én az utolsó beültetés előtt mindent megpróbáltam, és már ki tudja, mi segített. Volt a Gynevac, voltam természetgyógyásznál, kaptam én is homeos bogyókat, Bach-terápiát. Szóval bevetettünk mindent Kép

Sajnálom nagyon, akiknek nem sikerült, de még mindig a jelszó: NEM FELADNI!!! KépKépKép

Kriszta/Lujzika

Kép
lujzika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?