Új privát üzeneted érkezett!

Nincs páfrányom! Kép Kép Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Nincs páfrányom! Kép Kép Kép
Megyek fürdeni, rögtön jövök!

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka
Nekem azt mondta a doki az 5 napon kezdjem szedni 5 napig napi 1-et!Remélem én is,hogy nem kell súrün clostit szedni senkinek.
Hajni
Köszi,hogy ki javítottál!!De ha a Beuka nem kérdez rá,én nem veszem észre!Jó a meg figyelő képességem ugye?De lehet,hogy már későn van.ÉN megyek aludni,Jó éjszakát mindenkinek!!Holnap nem jövök,mert dolgoom,majd kedden.Akkor viszont be pótolok mindent!Vigyázzatok magatokra!!Pusz mindenkinek!!
csanita
 
 

 
 

Nyaltam én is még egyet szabályosan, abban már nekem sem volt egy szem sem Kép. Mondjuk nekem még nem kell hogy legyen. Lehet hogy visszatér a bizalmam bele? Kép
Bea, te mennyi nyálat teszel rá? Inkább úgy kérdezem, hogy kb mennyi idő alatt szárad meg?

Na megyek aluszkálni. Holnap találkozunk

Jó éjszakát mindnkinek

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:36-kor.
proone
 
 


Proone: igen én is egész nap azon gondolkodom, hogy milyen kicsi a világ!!

Hajni: én csak úgy rányalok egyet. Lehet, hogy kevés? De habos meg nem lehet ugye?

Anita: nekem a doki 2×1-et írt fel a 3. naptól úgy néz ki lehet így is- úgy is Kép

Most megyek én is aludni. JÓ éjt mindenkinek.

Üdv a "délelőtti műszakosoknak" írjatok sok-sok jó hírt és sok hasznos dolgot. Ja és egészüljön ám ki a tábla!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:36-kor.
proone
 
 


Sziasztok.

Vissza olvastam.
Napi 11h-t dolgozom, de most pár órával többet, mert bent elszállt a rendszer és minden árúforgalmat kézzel kellett írni+ este a pénztár elszámolása sem volt egyszerü.

Nos még nem teszteltem, de holnap megyek a dokihoz, majd elujságolom, hogy mi volt.

28/35

Kép
Kép
incike
 
 


Bocs a sorrendért

35/28

Kép
Kép
incike
 
 


Jó éjt csajok.

Majd jövök holnap a hírekkel.

Pusz Inci!

Kép
Kép
incike
 
 


Férjecském elcsábítgat-gat az olvasástól, de sikerült végigolvasnom, csak majd holnap írok, ok?
Addig is, Incike, szorítok neked!

Szép álmokat mindenkinek!

Puszi:
nolina
nolina
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:36-kor.
proone
 
 


Sziasztok!Kép

Húú, jó sokan vagyunk már!!Üdv az újaknak!!Remélem mindenkinek hamar összejön a baba és kiürül ez a topic!!Kép

Hajni , örülök hogy már jobb kedved van!!

Incike!!Alig várunk már a hírekkel!!Kép

Kata! Merre vagy, sokat dolgozol?

Beuka!Neked mikor van pontosan a szülinapod??És akkor hány éves leszel?? És apárod hány éves??

Nicola
nicola79
 
 


Jó reggelt!

Mostantól én is itt vagyok.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Mi volt hétvégén?? Jol telt?? Esik nálatok most a hó??
nicola79
 
 


Csak egy nagyon picit szállingózik. De éjszaka elég sok esett. Már kezd elegem lenni belőle. Sosem lesz már tavasz Kép.

Egy kicsit el vagyok foglalva, mert a Tatabánya.hu-n nézem,hogy mit kell vinni a páromnak, lejárt a személyije. De természetesen az Istenért nem találom, pedig a multkor megvolt. Kezdek kicsit ideges lenni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


És mi kell tényleg??Te megváltoztattad a neved házasságkötés után papiron is??
Mi kell ahhoz? nekem a lakcim igazoló járt le mivel albiban lakunk más városban is.
nicola79
 
 


Ötletem nincs, mert a tatabányaiak tudják, sajna én nem, de biztos az igen kevesek közé tartozom Kép. Már kb egy órája keresem, az ügyfélfogadási időt vagy 36 példányban megtaláltam már. Úgy látszik ez nem fontos.

Nem, engem alapból Vidánénak hívtak Kép. Különben csak a személyimet irattam át, az össze többi papírom a lánykori nevemen van. Nem szüttyögtem sokat vele mi Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

Sajnos nem igen tudtam a 4 napot részletesen visszaolvasni, de azért belelapozgattam. Olyan édesek vagytok, hogy aggódtatok értem!
Itt vagyok, mostmár jól is vagyok, az autóm már a szerelő gondjaira bízva. Sajnálom, ez a kiadás most nagyon nem hiányzott. Kép

Hajni, köszi, hogy a szócsövem voltál!Kép Ha nem bánod, máskor is fogok írni, ha esetleg nem jönnék. De remélem ez egy darabig nem fog előfordulni...

Most dolgozok, felgyült pár kupac a két nap alatt, aztán délután még jövök.

Ma munka után megyek dokihoz, nézünk egy tüszőt. Kép

Ja, Hajni a táblához: 2004.augusztus, 12 cn, 28 napos, Bp., 27év.
Köszi!

Kép
baba888
 
 


Feltettem a profilomba egy képet a beborult rárgányomról, ezt még a helyszínen a telefonommal készítettem.

Pussz!

Kép
baba888
 
 


Én még semmilyen papirom nem változtattam...
De nekem az asszonynevem túl hosszú:y-né w.z.
Én szivem szerint nem igy használnám, csak a férjem neve+az én keresztnevem,ha lehet akkor igy változtatnám, de akkor uj anyakönyvi kivonat is kell nem??
nicola79
 
 


Anikó, persze hogy nem bánom. Beírtalak téged is. Mindenképpen kérünk holnap tüszőjelentést.

Még mindig nem találom azt a kakit Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok megjöttem.
Egyenlőre semmit nem tudok, jövőhéten megyek vissza az orvoshoz az eredményekért, de nagy esélyem van pocaklakóra.Hát remélem is.KépKépKép

36/28

Kép
Kép
incike
 
 


Ejha, Anikó ez nem semmi. Nem csodálom hogy megsínylette a dolgot.

Nicola, az anyakönyvi kivonatod nem változik, akármit is csinálsz a neveddel, szerintem. Nekem sem túl rövid az asszonynevem, de ezt nyögtem ki az anyakönyvi hivatalban, vagy hogy hívják.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni

Ügyfélfogadás rendje (nap, óra)
Ügytípus Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
Lakcímváltozás:
2-3-as ablak 8-12
13-17 8-12
13-16 8-12
13-16 de: szün.
13-16 8-12
Útlevél: 3-as ajtó 8-12
13-17 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
Vállalkozói igazolvány:
1. em. 107. 8-12
13-17 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
13-17 8-12
Személyi igazolvány:
3-as ajtó 8-12
13-17 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
Vezetői engedély:
2-es ajtó 8-12
13-17 de: szün.
13-16 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
Gépjármű ügyek:
5-ös ajtó 8-12
13-17 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
SÁRGA RENDSZÁM ÜGYBEN KEDDENKÉNT
AZ ÜGYFÉLFOGADÁS SZÜNETEL!
Gépjármű hatósági és
biztosítási ügyek: 6-os ajtó 8-12
13-17 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
13-16 8-12
Ezekben az ügyekben az ügyfelek fogadása sorszám nélkül történik.

Ezt a Tatabánya oldalon találtam.Csak NEKED!KépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Szerintem az is változik mivel ilyen hiteleknél az is kell!Én is azt nyőgtem ki hogy igy hivjanak, mert akkor még nem tudtam (mivel nem használtam) hogy milyen ezzel a névvel élni!Kép
Egyébként én még mindig a lánykori névemmel mutatkozom be....
nicola79
 
 


TATABÁNYA
OnLine http://www.tatabanya.hu/tb110006.html


--------------------------------------------------------------------------------

Okmányiroda



Balázs Andrea irodavezető Mellék: 737

Anyakönyvi Csoport:
Orbánné Pákozdi Judit irodavezető Telefon: 313-784

Acsai Jánosné anyakönyvvezető Telefon: 302-570

Kisuczki Zsófia rendezvényszervező Telefon: 302-570

Feketéné Juhász Zsuzsanna anyakönyvvezető Telefon: 511-930

Hornyák Béláné rendezvényszervező Telefon: 310-227

Szöllősiné Németh Beáta ügykezelő

Bányai Krisztina gépjármű ügyintéző Mellék: 785

Blaskovits Andra szig. ügyintéző Fax: 515-715

Falusi Andrea egyéni váll. ig. üi.
Mellék: 787

Ferge István gépjárműhatósági ügyek

Flachbart Mónika egyéni váll. ig. üi
Mellék: 787

Gajdáné Bezzeg Ágnes gépjármű ügyintéző
Mellék: 785

Galambos Krisztián gépjármű ügyintéző
Mellék: 787

Hanákné Győri Éva gépjármű ügyintéző
Mellék: 785

Iványi Beáta ügykezelő

Kovács Tamás gépjármű ügyintéző

Lakatos Mária vezetői engedély üi.
Mellék: 786

Nyisztorné Lengyel Szilvia szig. ügyintéző mellék: 714

Oláh Szilvia útlevél ügyintéző

Samu Kálmánné vezetői engedély üi.

Süle Lívia gépjármű ügyintéző

Tóthné Gyuricza Margit egyéni váll. ig. üi.

Varga Mariann útlevél ügyintéző

Várhelyi Béla gépjármű ügyintéző
Zombai Isván gépjárműhatósági ügyek Mellék: 346

Nyilvántartási és személyi okmány csoport:
Benedek Béláné személyi adat, lakcímnyilv.üi mellék: 737

Fazekas Lajosné információ Mellék: 730

Kónya Szilvia ügykezelő

Scholl Mihályné személyi adat, lakcímnyilv.üi.

Szakács Antalné személyi adat, lakcímnyilv.üi.

Tóth Éva személyi adat, lakcímnyilv.üi.



Főoldal - Nyomtatható verzió - Keresés a telefonkönyvben

Kép
Kép
incike
 
 


Köszi Incike, most azt is keresd meg légyszi, hogy mit kell magammal vinnem, hogy kapjak új személyit. Nem találom, elegem van KépKép
Már regisztráltam is magam, hogy megnézzem, hátha tudok kérdést feltenni a fórumon, de nem találom a topikokat KépKép. Asszem egy kicsit hagyom, aztán majd csak lesz valami. Pedig a múltkor még fent volt, amikor a jogosítványt csináltattuk.

Nicola, te most a házassági anyakönyvi kivonatról beszélsz?
Különben a személyit 8 napon belül át kell iratni Kép. Én már kezdem megszokni, de igen kellemes amikor a postán nem fér ki a nevem, úgy kell odanyomorgatni Kép. Mindig kis helyet hagynak az aláírásnak Kép.
Sőt azt is hallottam,hogy a katonaságon is be kellett volna jelenteni, még azt is ha gyerek születik. Ugye ez a férjre vonatkozik.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hát akkor én igen el vagyok késne...Kép
Valaki volt már hogy akkor változtatta meg mikor lejárt, én is azt fogom...Kép
Igen a aházassági anyakönyvi kivonatról beszéltemKépKépKépKép:Szóval azt akkor meg kell.
A lakcimigazolot kell nekem meghossz. mert az 5-én lejár...
nicola79
 
 


Az is lejár? De jóóóó. Nem is tudtam.
Nicola, nem tudom. Én nem gondolkoztam komolyan róla, hogy megváltoztatom, bár az enyém is szép lenne úgy szerintem. Bár jó ez így, tudják hogy férjnél vagyok, meg azt is, hogy hogy szólítsanak. A hosszúságát meg csak megszokom egyszer. Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Igen nekem lejár mivel másik városban élünk mint az állandó!!
Én még nem tudom hogy megváltoztatom-e, majd meglátom..
De a gyerek az tuti a férjem neve lesz!Neki tök jó neve van...KépKépKép
nicola79
 
 


..., ha lejár a személyid vagy alakcím kártya akkor mind a kettőhöz kell vinni az anyakönyvi kivonatot. Lakcimkártyához még kell az adásvételi szerződés is amely igazolja, hogy a te tulajdonod . Viszont, ha bérlemény akkor a bérletiszerződést kell vinni.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Asszem, sikerült elolvasnom a hétvégi termést (igaz több részletben - főnök... Kép).
Én még egy kicsit beteg vagyok, de persze dolgozni azért kell! Kép

Hajni,
A tábla nagyon jó! Ügyi vagy! Csak azt nem tudom, h ha mi nem próbálkozuk (csak gyakorlunk Kép), akkor azért még bekerülhetek?! Kép

Anikó,
Örülök, h már Te is vagy, elég ijesztő volt a hír Rólad (a képről nem is beszélve)!

Asszem, egy kicsit szétszórt vagyok (lehetséges, h a papírzsepibe fújtam az agyam egy részét is?! Kép), de majd igyekszem válaszolni a kérdéseitekre, ha eszembe jutnak. Kép

Addig is pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Na mi mikor ideköltözünk a 3. nap bejelentkeztünk mivel én munkanélüli voltam.Akkor persze még lánykori néven..
Most is még a lánykori néven fogok bejelentkezni mivel még egy papirom sincs modosítva.Albiban lakunk ezért a tulajnak alá kell irni, hogy tényleg ott élünk.
nicola79
 
 


Szia Kata
Nem hiszem, hogy zsepibe fújta az agyad egy részét csak még nem vagy egészséges.Azért én még jóbulás kívánok.
A főnökök már csak ilyenek, mindíg akkor vannak bent amikor nem hiányoznak senkinek.Sajna az enyém is ilyen,ahelyett, hogy otthon segítene a terhes feleségének, minket piszkál örökösen.

Remélem aláírja a tulaj a papírt nektek.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike, persze aláirja egy fiatal pár,csak aza sok pair és utánnjárás amit utálok!!

Remélem Ti már nemsokára 3-an lesztek!!!Kép

Tök jó minden témáról irunk....
nicola79
 
 


Na megint elszállt amit írtam.

Nicola
Valamit valamiért .
Remélem én is, hogy hamarosan 3-mn leszünk.

A párom unokahúg amárc.21.-re van kiírva, de mindeki szerint előbb megszületik Baran-baba.

Kép
Kép
incike
 
 


sziasztok csajok,

na végre vagyok,úúúúúúúúúúúúúúúúúgy hiányoztatok!
mondjuk ma sem érek rá sokáig,de legalább adok életjelet magamról.
zűrös napjaim vannak,suliba beiratkozás,konzultációk a konzulensemmel a szakdoli miatt..........alig voltam itthon:-(
csak felületesen olvastam vissza de semmit nem tudtam megjegyezni:-(((((((((((((((((((((((((
nem is tudom mihez szóljak hozzá!!!!!!!!!!!!!
na ilyen se volt még hogy én ne dumálnék bele mindenbe:-))
modjuk most a névfelvételről van szó ha jól értem,én megoldottam,magtartottam a leánykori nevemet,szóval nem sok semmit tudok a papírok rendezéséről!

Hajni:-))
táblázat:én is szertnék csatlakozni,csak semmit nem tudok írni,egyszer jött meg 31 napra mióta nem szedem a fogigátlót és decemberben hagytam abba,hozzál ki belőle valamit:-))ja és ugye még nem próbálkozunk hanem kivárunk:-(de most már tiszta ideg vagyok,utálom az egészet:-((((

Incike,
ott tartok hogy jó esélyeid vannak babára:-)))))))))))))))))))))))))))))
nagy gratula és most miért kell menned dokihoz mégegyszer?

Proone,
mi a helyzi a tétényivel?maradtál annál a kórháznál?

beu,
???????????
megnéztem nekem hogy kellett szednem a closty-t,de nekem is a 3.naptól,napi 1-et 5 napig és a 12-13.nap UH
tudom hogy már túl vagytok a témán,csak gondoltam leírom.....

na kifogytam,de hamarosan visszarázódom:-)
cupp,juca
27/31
Jucaa
 


Segítség!!!! Kiakaszt a főnököm!!! KépKépKép Légyszi küldjetek vmi önvédelmi fegyvert és kinyírom! Kép

Incike,
El is felejtettem írni, h drukkolok! Kép
Az én főnökömnek is terhes a felesége! Kép

Tényleg, Ti hogy döntöttétek el, h hogy vegyétek fel a férjetek nevét?!

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata, én azért vettem fel így, mert a csak né, az olyan öreges nekem. Ezt meg azért gondoltam jónak, mert így mindenki tudja hogy férjnél vagyok KépKép. De tényleg. Meg anyué is így van, meg így magtarthattam a sajátomat is. Szóval nem igazán tudom, de valami ilyesmi dolgok jártak a fejemben Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Juca, Kata beírtalak.
Kata, nem sok mindent tudtam meg rólad a neveden kívül, meg hogy 2004 óta próbálkoztok Kép. Ha be akarsz véglegesre kerülni, akkor lécccci többet Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
megszakadt a net nálam,hol vagy?
nekem sajna mennem kell,kaja van,majd jövök!
Jucaa
 


Hajni,
27 év, Bp., 31 nap, rendszeres, 9 cn.
Kell még vmi?! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Juca
Az eredményekért megyek vissza a dokihoz. Vérvétel +egyebek.

Én felvettem a férjem teljes nevét igy egyszerűbb volt.Egyetértek Hajnival. Az olyan öreges, ha csak az van ott, hogy né.

Kép
Kép
incike
 
 


Hajni
És ez akkor most vmi központi helyen van, ahol + lehet nézni, vagy akkor látjuk csak, ha küldöd?! (bocsi, de nem értek én ezekhez! Kép)

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Incike, elbeszéltünk egymás mellett, nekem nem úgy van a nevem, ahogy neked Kép. Nálam a tied öreges, nálad meg az enyém Kép. Szóval akkor mind a ketten öregesek vagyunk Kép

Kata, nem kell már semmi, köszi.

Különben a hetedik érzéketek, hogy mikor zárom be a táblát Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Incike,
Én most akkor vmit nem értek. Azt írod, h öreges a ...-né, de Te pont így vetted föl. Most akkor öregíteni akarod magad?! Kép Vagy hogy is van ez?! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


csak akkor látjátok ha küldöm Kép. Már ha a táblázatra gondolsz Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Incike mostanában valahogy nincs a beszélgetés magaslatán. Valami nagyon elveszi az eszét Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Igen, a táblázatra gondoltam! Kép
Mire gondolhattam volna még?! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?