Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Evetke még du megnéztem az albumotokat, nagyon szépek vagytok! Nagyon ügyes vagy, klassz mindkét farsangi szerkó! A Túró Rudin még vonalkód is van Kép
A talit megbeszéljük, én benne vagyok Kép


Klárus? Ez a Kanga merre van? Erre mondtad egyszer, hogy már Alexának is való lenne vagy az a Zsebibaba?


Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Tigri, Újpalotán van, a Zsókavár utca elején, az orvosi rendelő előtt, a régi bölcsiben. Mellette még működik az ovi, és ugyanebben az épületben van a Zöld Klub. Alexának mindkettő való már szerintem, de inkább a Zsebibabára mondhattam. Van egyébként Újpalotán is egy zenebölcsi-féle, hétfő délelőttönként, és egy ismerős csaj tartja. lehet, hogy holnap meg is nézzük.
Evetke, a lányod egyre jobban hasonlít rád!!! Pont ilyen kislány voltál, nem?
Pussz, Klára
klara
 
 


Sziasztok lányok!! Remélem kellemesen indul a hetetek! Nekem olyan "világ vége" hangulatom vanKép
Remélem túl jutok rajta. Oka nincs ám csak robbanni tudnék!! Bele is vetem magam a takaritás adta örömöknek.hátha igy elterelem a gondolataimat! Klárus egy biztosKép Sirókás,és érzékeny a lelkem mint énKép de pofiban apja lyányaKép csak őt még nem láttátokKép
Oksa Tigri egyeztetünk! Léptem lányok ha még élek esteKép akkor irok pá Ildikó
evetke
 
 

 
 

Sziasztok!

Klára!
A zuglóiban már írtam, sajnos nem tudom miért hosszabb a beszoktatás ikreknél.
Ők még nem is voltak sokáig külön egymástól. Eddig csak olyan volt, hogy az egyik az udvaron a nagyival, másik velünk, ill. csak egyik jött le velem vásárolni. Ha nem muszály, nem szeretném őket külön csoportba tenni még suliban sem. A középiskola már más, majd meglátjuk melyiket mi érdekli. Kép

Evetke!
Megnéztem az albumot. Nagyon szépek vagytok! A jelmezek nagyon jók! Kép Ügyes vagy! Kép
Hol szánkóztatok?

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Evetke nekem is pont az jutott az eszembe, ami Klárusnak, hogy a lányod egyre jobban hasonlít rád!

Pusz
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Csak most jutottam ide...
Hajni !
Köszönöm az általad leírt pékség "címét" utána nézek.
Betty77!
Neked is köszi, ezt már nem tartom valószínűnek, de számba vettem azért.
Esetleg valaki aki a Zsókavár utca környékén lakik, nem tudtok arra felé pékséget???
Köszi a segítséget, továbbra is!
Andrea
tulipántos
 
 


Sziasztok!

Ma volt nálunk Evetke!!Kép Nagyon kevés időt töltött itt, de nagyon örültem neki. Szerintem egy nap is kevés lenne, hogy kidumcsizzuk magunkat. Egy kicsit jobb idő lesz és elsétálunk majd felétek Zsomborral. Apropó, nagyon szimpatikus voltál neki!Kép

Klárus: Vasárnap este voltunk a keresztlányunknál családostúl. Tegnap este telefonált az apukája, hogy hétfő reggelre kijöttek a pöttyei.Kép Rátok bízom, hogy jöttök-e csak szólok. Még egy kicsit vártam volna Zsombornál hogy elkapja. Nem tudom mi lesz.

Tigri: Ti hogy vagytok? Alexa bizti nagyon aranyos lehet.

Tulipántos: Sajna én nem tudok egy pékséget sem.Kép

Puszi netek: Kati
kfk
 
 


Halihó!

Kati igen, zabálnivaló Kép
Annyira kis ügyin dumcsizik, ma az almát (ama)tanulta meg kimondani, valamelyik nap a zsiráfot (ijáf), de a majomtól (maom) vagyok elájulva!
Milyen pöttyeitek vannak?

Evetke hozzánk is fog jönni a héten ha minden igaz, ugye? Kép

Tulipántos az Apolló utca és a Pestújhelyi utca kereszteződésénél kell keresni a pékséget, van egy fodrászüzlet is mellette. Házszámmal sajna nem tudok szolgálni. Nem üzlet, kimondottan csak sütöde, nem árulnak semmit ott. Hátha ez is segít valamit...

Sziasztok!
Hajni
tigribigri
 
 


Halihó lányok!!!
Szóval világvége hangulat egyenlőre számüzveKép
Az EKG-m tökéletes lett,asszonta a néni 6 év múlva ujra várKép Ugyanis akkor voltam ott pont az aktuális "agybajom miatt"Kép Holnap vérvétel,de sztem már megmaradok!!Kép
Lányok Zsombor egy óriási.- fülig érő szájú/mosolygósKép/ kiscsávóKépNagyon kis nyugis babóca!!Örülök:- hogy ha villámkodva is de eljutottam hozzátok!! -és remélem valamikor tényleng át sétálsz majd!! Minden amit meg ajánlottam jusson eszedbe oksa Kati!!-én tényleng szivesen vagyok ha kellekKép
Tigri drága hát hogyne mennékKép Jó az neked ha egyenesen megyek miután a gyerkőcöket leraktam?? Akkor olyan fél 9 körül sztem ott lennék. Mert az ebéd miatt akkor megint rohannom kellene ha később indulok. De tudjuk tolni ám!!
Eri köszike neked a "bókot" igyekszemKépAz albumotokat látván valószinű hogy te sem tudsz egy pillanatot sem unatkozni!! De nagyon tündérek a fiúk!!!!
Klárus veletek mi ujsi??Ne dolgozz túl sokat!!!-még megártKép
Na lányok Katitól eljövén fodrászkodtam picit)) Ilyen "csikokat" rakattam a hajcsimbaKép Tök jó!!!!Majd megkérem apát fotózzon le bár ugy lehet hogy nem látszik majd jól!!
Na léptem éheske vagyok!! Legyetek jók pusszantás Ildikó
evetke
 
 


Kati, akkor most inkább mégsem megyünk. Kép Bár szinte tuti biztos, hogy Zsombor nem kapta el, a szopós babák nem szokták. Viszont üldözöm a védőnőt, vmi papír kéne a bölcsihez, és holnap állítólag bent lesz a rendelőben.
Eri, nálunk voltak ikrek a bölcsiben, kétpetéjűek. Nagyon hamar beszoktak. Kép Lehet, hogy ez csak rémhír.
Tulipántos, nagyon régen volt egy pékség a Molnár Viktor és Thököly út kereszteződésében. De nem tudom, megvan-e még...
Üdv,
Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Klára!
Majd meglátjuk szeptemberben. Kép
Pénteken nem jöttök Kangázni?

Eri
simones
 
 


Eri, pénteken fogorvoshoz megyek Kép Ha valamikor jó lenne a Kanga, az holnap, csütörtök. Menjünk?
Védőnőt persze nem találtam ma sem, megbetegedett Kép Pedig mióta üldözöm...
klara
 
 


Sziasztok Lányok!

Utoljára októberben jártam erre, azóta már a 36. héten vagyok. EgyenlQre még 1-ben Kép, de már nagyon várjuk a kis Mazsolát. IdQközben kiderült, hogy kisfiú. Kép
Próbáltam visszaolvasni, hogy kivel mi van azóta, de elég sokat írtatok, úgyhogy csak arra reagálok, amire emlékszem (?).

Andrea! (Tulipános)
Én a Legénybíró utcában lakom, itt is van egy pékség a sarkon (azt hiszem a címe zsókavár u. valamennyi), a 96-osról a Zsókavár utca megállónál kell leszálni és pont a megállónál van.

Hajni! (Tigri)
Válaszolva az okt. 30-i kérdésedre (bocs, hogy csak most): Siklós dokinál fogok szülni. Kép

Gyöngyi! (Moszmota)
Gratulálok Viktóriához! Nagyon gyönyörü! Az albumodat is megnéztem és az is szuper.

Kati! (Kfk)
Nekted is szívbQl gratulálok Zsomborkátokhoz és minden jót kívánok.

Ildikó! (Evetke)
Megnéztem a Ti képeteket is és nagyon aranyosak vagytok! A jelmezek királyok!

Eri! (Simones)
Ahogy nézem az albumotokat Viki és Zoli is tündériek és már elég nagyok. Nem lehet könnyü 2-vel...

Klára!
Ha jól emlékszem Neked is Gellért a kisfiad. Mi is ezt a nevet választottuk a kis Mazsolának! Szerintem nagyon szép név. Kép

Igyekeztem mindenkinek írni 1-2 sort, de elQre is bocs, ha kihagytam valakit. Remélem nem tévesztettem össze a neveket és mást sem kevertem össze. Ha minden jól megy ezentúl gyakrabban fogok jelentkezni!

Üdv.:

Maya
maya29
 
 


Betty!
Üdv Neked is, bocs, hogy az elQbb kihagytalak!

Ja, és Boldog szülinapot mindenkinek, aki a közelmúltban ünnepelt, vagy mostanában fog!

És egy kérdés (már lassan aktuálissá válik): Tudtok nekem ajánlani egy jó gyerek háziorvost? Jó lenne ha lehet, Újpalotán találni 1-et, de ha érdemes elmegyünk messzebbre is egy jó doki miatt. Lényeg, hogy értse a dolgát és lelkiismeretes legyen.
ElQre is kösz.

Maya
maya29
 
 


Sziasztok lányok!!! Először is Isten hozott megint köztünk Maya!!!Kép Lassan tehát babázol!! Vigyázz magadra és gyere mesélj ha van időd. Orvosilag csak itt Rákospalotán vagyok képben sajnosKép
Lányok én most ugy "egyben" szólok mindenkihezKépHétfőtől sajnos kicsit kevesebbet leszek köztetek. Ez jó mert sikerült elhelyezkednem végreKép ,viszont lehet hogy totál hulla leszek és kedvet nem érzek hogy gép elé üljekKép. Azért igyekszem ámKép csak azért irom ezt le nehogy azt higgyjétek eltüntemKép Sajnálom hogy az igért randik most nem jöhetnek összeKép de a suliszünetben bepótoljuk igéremKép Kati drága igy neked sem tudok segiteni de remélem lesz segitséged ha szükséged lesz ráKép
Szóval 8-14 ig egy suli büfében fogok melózni!! Totál "szabadkéz" az elvárások betartásával. 1 hónapos próbaidővel kezdek!A gyerekek függvénye beválok e??-1 nap hiányzás elvileg megoldható de hoszabb beteg állomány nemKép mondjuk ez érthető!! De már látom hogy imádom majd csinálni!!!Kép
Persze emellett megmaradt a bedolgozás isKép Szóval ha ugy jön ki majd éjjel melózokKép
Közben intézzük a bankos papirokat is. 16-án megyünk!!! Szoritsatok!!!!!
Megvolt a vérvételemKép Totál lila a kezemKép és nagyon fáj,asszem beborogatom picit!!! Hát ennyi rólam hirtelen. Legyetek jók mindenkit puszilok! Ildikó
evetke
 
 


Helló csajok!

Juhhhhhhhhhhhé Evetkém! Nagyon örülök neked, hogy sikerült melót találni. A holnapi nap miatt meg hüp-hüp, nagyon szerettem volna megint egy jót dumcsizni! De most fontosabb a meló, a ház, a család.
Pusz a bibis kezedre!

Maya szia! Nem szép dolog ennyi időre itthagyni minket Kép juj de lennék most a helyedben!
Gratula a fütyis Gellérthez!

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Maya Üdv köztünk! Gratula a kisfiúhoz!Kép
Én a Zsókavár utcai rendelőbe járok, bár a Rákos útihoz tartozok. Király Balázs a dokink (Mózer Judit helyett lett). Még új, így csak az első 2 benyomásomat tudom leírni. Szerintem jó doki.Kép

Ildikó! Gratula a melóhoz!Kép

Ma vagyunk 4 hónaposak!!!!! Ennek örömére Manó reggel hasrafordulással kezdte a napot, az első hasrafordulással!!!!Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


KLára!
Ma nem jó, mert anyós telefonált, hogy jön. Kép
De jövő héten?
A védőnő nálam már kint volt, de a papírt még nem írta meg. Pedig jó lenne minél elöbb leadnom a bölcsiben. Ő meg egyfolytában szabin van.

Szia Maya! Kép
Gratulálok a pici fiúhoz. Szép a babaszoba, de még egy picit maradjon a pocidban. Kép

Evetke!
Örülök, hogy találtál munkát. Kép A közel van hozzátok?

Eri
simones
 
 


Köszi a kedves (újra)fogadtatást mindenkinek! Kép

Ildkó!
Gratulálok, hogy sikerült munkát találni. Melyik suliban fogsz dolgozni?
Hol/milyen bedolgozást csinálsz?
Én is szeretnék majd valamit, mert a pénz az ugye mindig kell és sosem elég. Már van egy mellékállásom: pénzügyi tanácsadás, de szeretnék valami bedolgozás félét is. Szóval ha valaki valamilyen biztosítást szeretne kötni (lakás, élet..), vagy "csak" takarékoskodni szeretne, hogy mikor felnQnek a baby-k legyen egy kis kezdQtQkéjük (továbbtanulásra, lakásra, pályakezdésre), akkor keressetek bátran, nagyon sokféle és jó konstrukciót tudok ajánlani, már elég kevés havi ráfordítással is.
Lehet, hogy a párom hamarosan ki tud menni Németországba dolgozni, de ez akkor tuti, ha már kint lesz. Az egyik szemem sír, a másik nevet. Sok hitelünk van, ezért jó lenne, ha kimenne, mert kicsit könnyebb lenne, de nem akarok nélküle szülni, és a babázást is meg akarom osztani vele. Tipikusan olyan pasi, akinek ez lenne a legnagyobb élvezet a világon. Amúgy mostanáig volt egy építQipari bt-je és lakásfelújításokkal (festés, tapétázás, burkolás, parkettázás, gipszkartonozás, kQmqves munkák) foglalkozott már 10 éve, csak most télen nem nagyon volt munka, így bement a Bethesda kórházba dolgozni. Tudom, hogy ég és föld a 2 terület, de ezt is nagyon szereti, mert gyerekekkel foglalkozhat. No-ba is építQiparba menne. Én annak örülnék a legjobban (és szerintem Q is), ha itthon maradna, dolgozna a kórházban és mellette tudna maszekolni.
Bocs, hogy így kiöntöttem a szivemet, csak a munka téma miatt jött ki belQlem.

Gyöngyi!
Nektek is nagy gratula a hasraforduláshoz!

Kedden megyek dokihoz (persze a magánrendelQbe, mivel nem vetette fel a lehetQséget sem, hogy a kórházbe menjek akár 1x is) és most lesz az elsQ CTG. Remélem minden Ok lesz és még min. 2-3 hétig kibírja a drágánk, mert az anyukámat most hétfQn mütik a kékgolyó utcában...(hirtelen derült ki a dolog, és már nem is az elQ eset, 7 éve már volt hasonló problémája, remélem most is megússza), mert én nagyon szeretném, ha az anyukám is ott lenne velünk a szülésnél, nemcsak a párom. Azért is reménykedem, mert mivel a méhnyakam már megrövidült, elvileg akármikor lehetne akármi. Amúgyis még csak növögessen, erQsQdjön a kis mazsola, még ráfér. Bár már nagyon várjuk és nagyon kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

Na most már tényleg kitárgyaltam mindent ami nyomta a szivemet. Remélem nem fárasztottam le senkit, én viszont kicsit megkönnyebültem.

Üdv Mindenkinek:

Maya
35+2
maya29
 
 


Sziasztok!
Szia Maya, üdv újra itt! Kép Örülök, hogy nektek is tetszik a Gellért név. Nálunk telitalálat lett, nagyon illik a fiamra. A lányomnál már nem volt ilyen egyértelmű a névadás, őt igazából Noéminek szántuk végig, de pár héttel megelőzte egyik jó barátainknál egy kis Noémi, így lett ő Janka. Megszoktuk ezt is, de valahogy nem olyan igazi. Kép
Eri, védőnőnket persze tegnap sem értem el, most meg beteg lett. De ha emiatt a hülyeség miatt maradunk ki a bölcsiből, ANNYIRA mérges leszek, hogy arra nincs szó! Párom munkahelyéről is kellene az igazolás, az sem egyszerű dolog. Na arról nem is beszélve, hogy engem senki nem igazol, munkahelyem sose volt, azt sem tudom, mit írjak arra a lapra. (Egyetemről mentem szülni.) Kép
Kanga: hát célozzuk meg a jövő hetet, bár annyira nem vagyok lelkes. Mi lenne, ha inkább egymással jönnénk össze? Közelebb van, és az is változatosság a gyerkőknek. Ráadásul tutira nincs bacink. Kép
Gyöngyi, ügyes a babó! Hasrafordulás hajrá! Kép
Evetke, munkához gratula! Melyik suli? Szerintem ez neked való meló lesz.
Tigri, majd mi boldogítunk titeket Evetke helyett valamelyik délelőtt, oké? Kép
Kati, titeket is!
Pussz, Klárus
klara
 
 


Hali!

Most csak röviden, mert Alexám alszik és épp ennem kéne valamicskét, de persze itt csücsülök...

Klárus oké! Kép Ha nem gond olyan délelőttött válasszunk, amikor a párom szolgálatban van, mert akkor nem zavarnánk a pihijét. Na ezt most úgy írtam mintha Alexánk mellett lehetne pihizni... Kép
A múltkor küldtem egy mailt, megkaptad? Akkortájt más is jelezte, hogy nem érkezett meg és elég bosszús lennék ha neked sem ment volna át.
Azt a bölcsis igazolást nem tudja a helyettes védőnő oda adni?! Nem semmi...

Gyöngyi nagyon ügyike a lányod! Mit alkotsz mostanában, hogy hanyagolsz bennünket? Kép

Maja hát Siklós nem is fogja mondani, hogy a kórházba menj... Mondjuk 100% hogy nyugodtabb CTG-d lesz, mint a kórházban és legalább dumcsizol a szülésznőddel, ez sem utolsó szempont. A kóházban, az alagsorban nem engedik be az apucikat és volt, hogy majdnem elaludtam a CTG-n Kép
A Siklós-Csűrös párosnál most sokan szülnek a vajúdókádban és a tévé is nagyon felkapta őket, biztos láttad a Szülőszobákat.
Tényleg helyes a babaszobátok! Kép
Dokinénikkel kapcsolatosan én csak Rákos útit ismerek kettőt, mindkettő nagyon profi. De tudod: kinek a pap, kinek a papné...
Nyugodtan öntsd ám ki a szíved, szerintem senkit sem fárasztottál! Őszintén szólva én megőrültem volna a férjem nélkül az elején. Most meg a lányom őrül meg ha nincs itthon az apa. Konkrétan is írnál erről a kórházas melójáról? Bírom ha egy pasi babázik Kép
Kép

Most már tényleg megyek, mert korog a gyomrom Kép
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok csajok!!! Bekukk. és micsoda pörgés itteneKép
Maya mesélj bátran mi azért vagyunk ittenKép Sokszor attól jobb lesz ha az ember elmondhatja!!A bedolgozást ismerősnek csinálom,ha van van ha nincs nincsKép De már mostanában volt hogy kilógott a lóláb a leépitések miatt. Azért jó volna húzni egy darabig főleg igy hitel előtt állvaKép A büfécske meg totál rám lett szabva. Már most tudom hogy imádni fogom!! Csak a gyerkőcök ne legyenek betegek!!!!!!!!!!!
Moszi hogy nőttök ti isKép Ma holnap elindul a kismanóKép
Klárus csapj az asztalra bölcsi ügybenKép Azért ilyet ne csináljanak má!!!!! Egyébként a meló 5 perc a lakásunktólKép Igazából a reggeli "korábban" keléssel van gond!! A gyerekekkel nem egyszerű,ma teszteltem őketKép -és általános "kiabálásba" fulladtunkKép
Tigri baba jó lett volna dumálni,azért lenne mit mesélnemKép Ma ezt az"intézős bankos tyúkat" Ugy helyre raktam hogy nem győzött elnézést kérniKépCsajok biztos akarjuk eztKép Annyi minden változott febr. 1-el hogy az gázKép
Na lépek mert most kell visszamennem a szocpol papirért .Onnan meg tüdőszűrés a büfé miattKép Szóval nem unatkozomKép Pusszanmtás Ildikó
evetke
 
 


Jaj de jó ezeket a jókedélyű sorokat olvasni tőled Evetke! Kép
Óh, én is kiabáltam már az OTPben "intézőstyúkkal" hitelintézés közben, mikor már csak 1 nap volt a fizetési határidőnkig. Pedig nem jellemző rám a kiabálás, de úgy látszik mindenkiből kihozzák a vadállatot Kép Kép
Majd ha lesz egy röpke perced még mesélj egy picit a tesódákról meg a gyerekeiről, mizujs most velünk. Megoldódtak a kezdeti nehézségeik?

Klárus tőled azt akarom már egy ideje kérdezni, hogy Gellért mikor és hogyan szokott le a szopizásról?
Szerintem a Janka aranyos név és illik a lányodra! Bár nekem a Noémi is tetszik.

Cup
Hajni
tigribigri
 
 


Tigri, én megkaptam a mélt, csak dög módra az uccsóra nem válaszoltam, mert láttam, hogy a probléma időközben megoldódott Kép Meg itt írtam neked. De ha nem sikerül talizni, akkor fogok írni hosszabban is. Kép Persze, hogy nem akarom a családi idillt zavarni, szóljál, ha magányos napotok van. Nekem elvileg minden jó, gyakorlatban fogászat, védőnő, egyetem, barátnők és társai becsúsznak olykor. És hóban nem szívesen vezetek, nagyjából ennyi.
Gellért 2 és 1/4 éves korában állt le a szopival, kb közös megegyezéssel, de persze én voltam az, aki abba akarta hagyni, őt meg nagy nehezen meggyőztem. Kép Pont ugyanekkor jött Janka, illetve kezdett jönni, de nem tudom sajnos, melyik volt előbb! Janka is mindjárt 2, de ha lehet, a bátyjánál is jobban ragaszkodik a szopihoz, ráadásul hisztisebb is, úgyhogy félek, vele még nehezebb dolgom lesz. Kép Pedig már szívesen abbahagynám. Elég reménytelen. Miért, csak nem te is kezded megelégelni a folyamatos felcsatlakozásokat? Kép
Eri, ti hogy vagytok ezzel?
Helyettes védőnő nem ad papírt. Agyam eldobom. Tényleg, Eri, nektek nem ugyanaz a védőnőtök? Szilágyi Gabriella a Bosnyákról.
Intézőstyúkokkal én is rendszeresen üvöltözök. Kép Nem könnyű munkakör Kép
Írjatok, puszi, Klára
klara
 
 


Sziasztok!
Manó nevében is köszi a gratulációkat!Kép
Lassan tényleg elindul, de remélem az kicsit még odébb van.

Hajni!
Sajna nincs időm ügyködni, mert nyüszis napjai vannak, pedig van tervem bővem.... Kép Sajna csak a házi munkára jut idő, és olvasni titeket. Írni már nem jutottam el, vagy már nincs energiám. Most is alszik, így gyorsan írok. Egyre kevesebbet alszik, így nekem is egyre kevesebb időm jut mindenre. Apa meg túlózátik egyfolytában, így csak fürdéskor látjuk, este.

Megyek, mert nem ártana már ebédelnem. Kép

Maya! Engem érdekelne majd valami előtakarékossság a Manőnak, de még nem tudom mikor kezdenénk el.

Egy taliban én is benne lennék. Lakik valaki a közelben? Pólushoz közel? Vagy a Zsókavárnál?

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Lányok!

Érdekel valakit a februári Anyák Lapja újságban levő Megakuponfüzet? A Soroksári úti Megatoysban vásárolható le február 28-ig. Nekem nem kell.
Ha kell, a profilomban levő mailre írj! Kép

A Cora áruházakban most vannak Baba-mama hetek. Kép

Klári!
Persze nemcsak a Kangában talizhatunk. Kép
Nem ugyanaz a védőnőnk, a mienk a Ráskaiban van.
A szopit próbálom csökkenteni, de ők nem. Még szeptemberig van egy kis időnk. Kép

Eri
simones
 
 


Szép jó estét lányokKép!!
Na megvan a leletem Kép sztem jó,én eldöntöttem de hát öngyógyitottam magam az elmult nap eseményeivel inkább!!
Nem unatkoztam ma sem ,este még Kerepesen is voltunk a müszakis pasinálKéppapirokkal.De egyre inkább ugy érzem ezt a nőcit aki 2% kér a semmiért elvileg a jövőhéten elhajtom a busba. Még egy szaros vissza hivást se tesz meg hát nehogy máKép A papirok is csak ezután lesznek beadva és semmit nem ő szerzett be. Az hogy melettem álljon és bólogasson 140.000 hát majd jól belenyomom a fejét az asztalbaKép
Holnap is érdekes napom leszKép reggel suliba megnézem a nyitást mert hogy hétfőn egyedül leszek márKép Aztán otp,a tüdöszürő mert nem fértem bele az időbeKép,aztán 1 re csajért suliba,aztán vissza farsangra 4.re ,aztán takaritani este 8 korKép Na ugyi nem fogok unatkozni???
Meséljetek sokat+!! Imádom olvasni hogy mindig jár erre valaki!! Puszika és jó éjt Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a farsangon. Nagyon jó kis buli volt. A gyerekek élvezték a dolgot, főleg hogy az óvónénik is beöltöztek és előadtak egy mesedarabot. Olyan sikerük volt hogy csak na!Kép

Evetke: Gratulálok a munkádhoz!!!!!KépKép Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket. Az időbeosztás nagyon jól hangzik. A gyerekek nagyon hálásak tudnak lenni minden kis kedvességért úgyhogy szerintem nyert ügyed van!Kép
Milyen volt a farsang????
Drukk megy a 16.-i napra!!

Simones: Pont ma megyünk a Corába, majd körülnézek babaruha ügyben.

Moszmota: Én a Rákos úton lakom. Nem messze a Pólustól. Szívesen találkozok veled. Nemsokára kezdjük a babaúszást és akkor úgyis a Pólus Hotelbe megyünk. Persz most inkább várnék 2 hetet hátha barisok lettünk.
Garulálok a babónak!!! Mi 8-án leszünk 4 hónaposak.Kép

Klára: Ahogy elmúlik a veszély megírom és találkozunk veletek is, oké?
Bölcsihez sok sikert, remélem minden okés.

Tigribigri: Még eddig nem jöttek ki semmilyen pöttyök, de 1-2 hét a lappangási ideje, úgyhogy bármi lehet. Használt valaki bárányhimlőre homeopátiás szert? Vagy egyáltalán használtok ilyet?
Alexa milyen új szót tanult? Nagyon aranyos lehet ahogy mondja a magáét.Kép

Maya: Nyugodtan öntsd ki a szíved, itt meghallgatásra találsz!!
Engem érdekel a biztosítás. A gyerekekre akarunk kötni biztit, de nem előtakarékosságit. A nagyobbik fiam 3,5 éves a kisebbik meg 4 hónapos. Tudsz mindkettőre valamit?
Férjednek drukkolunk, hogy ne kényszerüljön kimenni Németországba.
Mikorra vagy kiírva? Hol fogsz szűlni?
Nekünk Káposztásmegyeri a gyerekorvosunk. Nagyon kedves, aranyos és szakmailag is ott van a szeren. Elég ha annyit mondok, hogy a gyerekrendelővel szemben lévő felnőtt háziorvos unokájának is ő az orvosa.

Na azt hiszem mára ennyit, legyetek jók és vigyázzatok magatokra.

Puszi!

Kati
kfk
 
 


Klára!
Elég fura, hogy a helyettes védQnQ nem adhat papírt, akkor mit csinálhat, minek van? Mondd meg neki, hogy szeretnél beszélni a felettesével, mert neked fontos ez a dolog és meg kell oldani valahogy. Ha Q nem tud segíteni, irányítson valakihez, aki tud. Az élet nem állhat meg attól, hogy beteg a védQnQd.

Tigri!
A Sikós-Erzsi párosnál biztonságban érzem magunkat az elsQ perctQl kezdve és nagyon megnyugtató, hogy bármi is történjen, olyan kezekben vagyunk, akik tapasztaltak és profik. Bár remélem nem lesz semmi komplikáció.
A párom tényleg imádja a gyerekeket és nagyon megtalálja velük a hangot. Most mütQsként dolgozik a Bethesdában és asszisztál az ambulancián is. Az öcsém is itt dolgozik (bár mostanában csak péntekenként van bent és kb. 2x ügyel 1 héten, mert még rezidens és a gyakorlata máshol van), Q gyereksebész + balesetisebész-ortopédus lesz.

Moszmota!
Én a Legénybíróban lakom, közel a Zsókavárhoz és a Pólus sincs túl messze tQlünk. Milyen talit szervezel? Lehet csatlakozni? (Feltéve, hogy még el bírok menni Kép)
A Manócska elQtekerékosságával kapcsolatban mindnképpen jó lenne személyesen talizni, elQször csak azért, hogy pontosan elmondd/játok, hogy mit szeretnétek aztán én megnézem, hogy mi lenne a legmegfelelQbb és utána majd kitalálhatjátok, hogy tetszik-e és ha igen, akkor mikortól szeretnétek/tudjátok elkezdeni.

Simones! és Mindenki!
A Götz babacentrumban (X. ker Bihari út 8 - Bosnyákról 3-as villamossal a Mázsa tér után 3-mal (Balkán utcánál) kell leszálni és a megálló ott van a bolt elQtt) 70%-os leárazás van. nagyon jó minQségü cuccok vannak és nagyon megéri az eredeti ár 30%-áért! Érdemes elmenni. Nekem sikerült a babának nagyon sok mindent venni. Folyamatosan töltik az árukészletet, érdemes többször is elnézni, mert változik a készlet.

Kfk!
A biztosítással kapcsoltban Neked is azt tudom mondani, amit Moszmotának. Kellene egy személyes tali amikor elmondjátok, hogy pontosan mik az igényeitek aztán folyt. köv. A profilomban megtalálhatod az e-mail címet, ha meggondoltad a dolgot, írj nyugodtan és ha küldesz telszámot felhívlak.

Evetke!
HitelügyintézQddel van gond? Ha igen, akkor azt tudok majd ajánlani, ha kell. (e-mail címre elküldöm az elérhetQségét, vagy ha megadod az adataidat, akkor átadom neki).

Na jó éjt Mindenkinek!

Maya
maya29
 
 


Kfk!
Elvileg márc. 8-ra vagyok kiírva és a Szt. Istvánban fogok szülni.

Üdv:

Maya
35+3
maya29
 
 


Maya, én Gellértem is március 8-án született, bár már lassan 5 éve Kép
klara
 
 


Maya!
Semmi nagy talit nem szervezek, csak gondoltam jó lenne titeket megismerni. Így ha tudunk összejöhetnénk egy kicsit beszélegtni.

Kati! Küldtem mailt a telcsi számommal.
Remélem nem lettetek baciksok. Kép

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Klára!
Ez ám a véletlen! De szerintem mi nem bírjuk ki addig 1-ben, egyre nehezebben mozgok és egyre álmosabb vagyok napközben is, ráadásul meg van rövidülve a méhnyakam. A Mazsola elég sokat mozog, úgyhogy elvileg Q még jól bírja Kép

Moszmota!
Én benne lennék egy ilyen ismerkedQsdiben! Már több mint 2 éve lakom itt, de igazából még nem is ismerek senkit a környéken Kép Még jó, hogy van net + telefon, így legalább a távollévQ barátaimmal, rokonaimmal tarthatom a kapcsolatot. Amíg nem voltam "pocakos", addig elég sokszor utazgattam ide-oda hétvégente, de mostanában már nem megy. Jó lenne itt is barátokat találni.

Voltunk ma a Megatoysban. Vettünk kuponakciós orrszívót és zenélQ forgót. Még most voltunk elQször ott, minden nagyon szép, minden nagyon jó, csak az árak azok brutálisak!
Ezek ismeretében még egyszer melegen ajánlom mindenkinek a Götz 70%-os leárazást. Nem csak piciknek való cuccok vannak, hanem nagyobbacskáknak is. Érdemes elmenni.(csak hétköznap van nyitva, 9-17-ig)

Jó éjt!

Maya
35+4
maya29
 
 


<pre>
Anyuka Szülinap Névnap Gyermek/ek Szülinap Névnap
Evetke 04.29. 03.10. Nikoletta
Gergő 02.22.
01.10. 09.10.
11.17.
Klára 01.09. 08.12. Gellért
Janka 03.08.
02.08. 09.24.
05.30.
Kati 01.06. 11.25. Bence
Zsombor 09.14.
10.08. 08.23.
11.08.
Simones 04.29. 08.31. Viktor
Zoltán 10.22. 03.08.
09.05.
Betty 10.01. 02.18. Lili 02.16. 07.11.
Moszmota 09.30. 10.23. Viktória 10.03. 12.23.
Tigribigri 06.23. 03.27. Alexa Regina 12.27. 05.18.
Borcsa 01.08. 12.04. Bátor
Piros 02.25.
12.28. 02.27.
01.18.</pre>


Legközelebbi ünnepeltjeink:

<pre>
Ünnepelt Dátum Kép
Janka 02.08. Kép </pre>
tigribigri
 
 


SZIASZTOK!

Kicsit előbb ugyan, de Klárus Jankájának nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Kép

Kati barihimlőre is van homeopátiás bogyesz.
Mizujs egyébként?

Helló
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Klára!
Csatlakozunk Hajniékhoz, Jankának boldog szülinapot kívánunk! KépKép

Hajni!
Most vettem észre, hogy a fiúk névnapja fordítva van. Kép Viktor 09.05. és Zoltán 03.08.

Eri
simones
 
 


Szia Eri!

Okés, köv ünnepeltnél javítom!

H
tigribigri
 
 


Klára! Jankának én is boldog szülinapot kívánok!
Kép

Maya!
Én is az interneten kersztül próbálok kapcsolatot tartani a barátokkal, és a kollegákkal, mert nagyon jóban voltuk. Itt csak 1 kismamát ismerek, szintén a netről. Mivel itt lakik az utcában, néha sikerül összehozni és sétálunk együtt. Pl ma is együtt megyünk szurira, mert a kisfia csak 2 héttel idősebb Vikinél.
A Megatoys csak az akcióknál jó, egyébként tényleg drága. Én Auchanban szoktam inkább vásárolni, ha kell valami, vagy a Mária nagykerben. Most a Corát céloztam meg a babahetek miatt.

Megyek, mert Viki egyre érdekesebb dolgokat művel a csörgő állványa alatt.

Gyöngyi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Kép

Maya!
Meddig lesz leárazás?
Megpróbálok minél előbb odajutni. Kép

Kati!
Milyen volt a Cora? Kép

Eri
simones
 
 


Sziasztok!

Jó dolgok voltak a Corában, de én csak kettő melegítő alsót vettem Zsombornak. Darabja volt 499,-. A www.cora.hu oldalon rajta vannak az akciós termékek.
Ma voltunk védőnéninél és már 6840 gramm, 63,5 cm Zsombor.Kép Az itthoni mérlegünk egy kicsit csal mert itt még csak 6600 gramm.Kép Mindegy most már havonta megyünk és méretünk. A héten úgyis vissza kell vinni a mérleget a kórházba.

A Soroksári Megatoys-ról sajnos meg van a véleményem. Millió áru, mégsem tudtunk semmit venni még Bencénél mert mindenből amit kiválasztottunk (pelenkázó, kiságy) csak 1 db volt, a kiállított darab. Itt az Újpestibe inkább jártam. Ide nem szoktatok menni?
Ruhát én is csak a Corában, Tescóba, Auchanban és turiban szoktam vásárolni.

Gyöngyi: Megkaptam a telcsiszámodat, köszi!!!

Tigri: Igen, már a gyógyszertárban kértem prosi a homeós bogyókról mert készülők a barira, de meg kell várni amíg pöttyös lesz mert különféle bogyók vannak.

Na pussz mindenkinek!

Kati

Janka, boldog születésnapot kívánok neked!!!
kfk
 
 


Kati!
Az újpesti Megatoys megszűnt még tavaly. Kép

Eri
simones
 
 


Milyen naprakész vagyok!KépKép

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Újpesten ott amúgy egyáltalán nincs is már bababolt? Mert valaki azt mondta, hogy a Brendon megvette a Megatoys-ot, de én is rég jártam már arra és nem tom' azóta mi a helyzet ott.

Kati Zsombor hatalmas fiúka! Mindjárt utoléri Alexát! Mikor lesz rólatok fotó? Kép

Pusz
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok lányok!!
Üdv mindenkinek csak egy gyors helyzet jelentésKép
Szuper napom volt,de totál hulla vagyokKép Most szedtem ki a gépből a ruhát,és teregettem ki,előtte fejeztem be a konyhátKép Szóval még az időbeosztáson javitani kellKép
A farsangunk szuper volt!!-aztán másnap Nikit elvittem ide a Csokonayba az Aprók Táncára!! -nagyon élvezte,végig táncolta az egy órátKép És utána a Kreativ foglalkozáson is nagyon tutkó kis álarcot csinált!! Majd dobok fel képeket ha lesz időm.
Kati van valami jele hogy mégis csak bárányhimlősök vagytok??Kép
Puszi csajok léptem is!! Vigyázzatok magatokra! Ildikó
Ui: Isten éltesse a mi nevünkben is a pici Janka babát!!!!/hátha holnap nem járok erreKép/Kép
evetke
 
 


Köszöntéseket mindenkinek köszönjük! Kép
Tigrikém, méltem neked, de visszapattant, mert teli a postafiókod. Kiürítenéd?
klara
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Nem kell valakinek Chicco sterilizáló folyadék?
Alig használtunk belőle, mert vettünk avent mikros streilizálót, és azt használtam.
Lejárata: 2007. május. Akinek kell, ingyen elviheti. Kép

Klára!
Jankának boldog szülinapot! KépKépKép
Lesz buli is?

Hajni!
Nem tudom, hogy mi van a bababolt helyén, de az biztos, hogy bezárt. Kép

Eri
simones
 
 


Simones!

Nekem még semmilyen sterilizálóm nincs és lassan szükségem lesz rá Kép Én szívesen átvenném a sterilizáló folyadékodat, ha már neked nem kell. Léci írj az e-mail címemre egy tel számot és felhívlak, vagy írj ide egy találka idQpontot és helyet.
A Götzben a 70% leárazás elvileg febr. végéig tart, de szerintem érdemes minél elQbb elmenni.

Klára!
Én is BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok Jankának!

Tigri!
Újpesten én úgy tudom, hogy csak egy kenguru bolt van (az újpesti megatoys-ból költözött át (amikor az megszqnt) az új üzletházba a víztoronnyal szembe). Viszont van egy elég jó bolt a Bosnyáktól 2 megállóra az Örs felé : Minimanó. Nem túl drága.

Evetke!
Örülök, hogy jól sikerült a farsang!

Ma megyek este dokihoz. nagyon izgi, hogy mit fog mondani. Szorítsatok!

Maya
36+0 (saját számításaim szerint: 36+5)
maya29
 
 


Maya!
Akkor a tied Kép
Írtam mailt.
Megpróbálok jövő héten eljutni a Götzbe. A nagyobbacskáknál mekokrákra gondolsz? 92-es is van?

Eri
simones
 
 


Simones!
Olvastam a mailt, ha nem jön közbe semmi, ott leszek 1/2 11 körül, ha nem, akkor rádcsörgök. ElQre is köszi Kép
Igen, láttam, 80, 92 sQt nagyobb cuccokat is.

A holnapi viszontlátásra!

Üdv.:

Maya
maya29
 
 


Maya!
Felhívtak a Csokonaiból, hogy sajnos holnap elmarad zenebölcsi. Így oda nem megyünk. Kép
Valószínűleg Kangába megyünk. Az is a XV.ker-ben van. Kép

Tudja valaki, hogy hol kell a 73-asról leszállni, ha a Kanga klubba megyünk?

Eri
simones
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?