Új privát üzeneted érkezett!

Tigri: Időnként (évente 1-2x) bekukk, akkor elmondom, ki vagyok, mi vagyok, aztán mire újból előkeveredek, már senki nem emlékszik rámKép
Szal megpróbálok röviden írni magunkról:

Másfél éve költöztünk a kerületbe (Énekes u.). Az első házasságomból van két nagy lányom, 13 és 15 évesek lesznek tavasszal. A férjemmel 3 éve szeretnénk gyereket, ill. azóta próbálkozunk. (Én mindig sok gyereket akartam, csak a lehetőségek nem voltak adottak sokáig.) Mostanáig 3 inszemináción és 2 lombikon vagyunk túl, egyenlőre a dolog parkolópályára lett téve, ti. elfogyott az összes spórolt pénzünk. Momentán gyűjtögetünk, hogy egyszer újból neki tudjunk vágniKép Egyébként műtősnő vagyok egy budai kórházban.
Remélem kíváncsiságodat kielégítettemKép, puszi:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Jovi, én emlékeztem rád Kép
Akit érdekel, van egy meglepi a zuglói anyukáknál Kép
klara
 
 


Klara: örülök nekiKép Biztos vannak mások is, de tényleg annyira nem illek a képbe(nem lévő és kamasz gyerekek), hogy olvasni is ritkán szoktalak Benneteket.

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 

 
 

Jovika én azért kértem, hogy írj magatokról, mert ezer éve nem írtál ide! Még én is képben vagyok.

Klára megnézem!
tigribigri
 
 


Janka nagyon cuki! Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Éjszaka átalvása, ahogy elnézem nálunk sem lesz egyhamar. Ráadásul, mikor még a pociban voltak, az utolsó hónapokban sem tudtam sokat aludni, és azóta sem. Kép

Klára!
Most már próbálom leszoktatni a szopiról őket, de ők sem hagyják magukat. Kép

Eri
simones
 
 


Tigri: örülök nekiKép Viszonylag friss történés velünk, hogy most voltunk 5 napot RómábanKépKép (Férjem ezt kapta a 40.-re a tesójától) Nagggyon jó voltKép, tök ki tudtunk kapcsolni. Tegnap este kezdtünk visszazökkenni a "szomorú" valóságba.
Eccer már veszek erőt és csinálok fotóalbumot és akkor ott lesz Róma isKép.

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Hellóka!

Jovika igenis illesz a képbe! A Babanetre még nagymamák is irogatnak, amitől te még igencsak távol állsz Kép
Tudom, hogy kényes a téma, de ha nem gond kérdeznék a lombikról: Hova és kihez jártok?
Az albummal meg nem ér csak felcsigázni! Kép

Evetke mindig elkerüljük egymást az MSN-en?!

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok csajok!!
Csak egy mondat mert megyek a csajért sulibaKép Szóval vacakol a netem napok ótaKép ha eltűnök csak emiatt vanKép Olyan könnyen nem szabadultok!!
Puszi mindenkinek!! Legyetek jók és kellemes hétvégét!!
Ildikó
evetke
 
 


Tigri: hát remélem is, hogy még nem leszek egyhamar nagymamaKépKép
És én nem érzem kényes témának. Az a baj, hogy általában a meddő párok kényes témának érzik a bajukat. Csak azt nem értem, hogy az asztmások miért nem érzik ugyanezt? Nem, így nem jó. Nekünk, meddő pároknak kéne ugyanúgy éreznünk, mint az asztmásoknak. Na, jó kusza, de remélem érthetőKép
Szal, János kh.-ba járunk. Több kanyar után jutottunk ide, pedig én is itt dolgozom.

Egyébként a képbe-nem-illést arra írtam, hogy picibabás, óvodás, max. kisiskolás gyerkőceitek vannak. Én nem tudok abba a társalgásba belefolyni, hogy pl. melyik a jó játszó, meg ilyenek. Apropó: a bolhapiac melletti játszó milyen?Kép Kívülről már láttam, jópofának néz ki...

Puszi:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Halihó!!
Szia JovikaKép A játszóra mi is járunk...ritkánKép Szép és pofás,csak annyi babóca jár oda hogy olyankor gyarorlatilag nem lehet játszaniKép És mostanában nagyobb gyerekek is "lógnak" a hintákon ill mig jó volt az idő. Pedig nagyon örültem neki,de aztán már szivesebben mentünk bringázni meg motorozniKép Egyébként meg mennyi minden másban tudsz biztos okos dolgokat mondani nekünk.Mögötted ott a tapasztalatKép Ugyhogy maradj szépen itt köztünk,ha szivesen teszed. Mi pedig szoritunk hogy mielőbb csacsoghass pelenkás dolgokról isKép
Na csajok behalt a ruterunkKép most direktben netezekKép Remélem nagyobb baj nem lesz!
puszantás mindenkinek!! Kellemes továbi hétvégét! Ildikó
evetke
 
 


Hali!

Jovika örülök, hogy nem kényes a téma! Mi is a BMCbe kezdtünk járni. Értem mit mondasz, de nagyon nehéz dolog ez tudod te is! Egy párkapcsolati-egészségügyi és családi probléma, aminek szexuális jelentősége is van. Sokan úgy fogják fel, hogy a szex tabu, a gyermekfogantatás témája tabu. Ha ezeknél a pároknál gond van, akkor úgy élik meg a meddőség témáját is mintha tabu lenne. Meg nagyon sok munkahelyen egyáltalán nem tolerálják a sok hiányzást a kezelések miatt. Többek közt ugye ez a petíció is erről szól. Magam részéről először én sem vertem nagydobra a munkahelyen. Aztán muszáj volt csepegtetni az információkat. Viszont ez a visszájára ütött, mert már mindenki a részletekbe akart belemenni.
Aztán amikor meg spontán babás lettem és 8 hetesen már otthon csücsültem veszélyeztetett terhesként, akkor volt olyan kollega aki azzal "gyanusított", hogy biztos lombikbaba, csak nem akarom elmondani... Kép

Jaj Evetke dádá lesz annak a számítógépnek!

Puszi
HajniKép
tigribigri
 
 


Tigri: tényleg sokszor nehéz a kollégákkal-kolléganőkkel. Azzal együtt, hogy nekem tényleg toleráns a főnököm, ráadásul részmunkaidőben dolgozom, így nem megyek mindennap. Nem egyszer fordult elő, hogy tök magam alatt voltam, mert "megint megjött" pl. 1. lombik után és azt kérdezte az egyik drága doktor-kolléga, hogy mi van, menstruálsz?Kép Empátia hőse, mi? Nem lennék a betegeKép

Egyébként sajnos tényleg a "gyerekcsinálási probléma" szinte tabu, és tényleg családi konfliktusok is lehetnek belőle. Nekem pl. a nagylányom (Virág) mondta, hogy jó, hogy most szünetelünk, mert nem is foglalkoztam már mással (értsd vele). Amit én nem éreztem, de nyilván ő igen. És ez nem jó.

Evetke: sajnos a "jó" (nem kutyasz@ros, üvegtörmelékes) játszót hamar ellepik a kisbabák-mamák, sokszor sorba kell állni még a homokozóhoz isKép Békáson (ott laktunk, amikor a csajok kicsik voltak) is uez volt. A két Máltais játszó állandóan tömve voltKép

És, kérem, lehet kérdezniKép Kamaszkorig még van tapasztalatom, utána én kérdezekKép

Puszi, jó éjt:

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Sziasztok!
Tigri, követem ám a fejleményeket a Pöttömöknél meg a Buborékban, és nagyon együttérzek. Azt hiszem, tudnánk mit mondani egymásnak, hasonlón vagyok túl éppen. Kép
Jovi, most épp jól megvagyunka fiammal, de nemrég még bizony nagyon is jól jött volna a tanácsod, tesó, melyiket szeretm jobban/máshogy és hasonló kérdésekben! Ne menj most már el, dehogy lógsz ki, örülünk neked.
Arról a játszóról hasonlók a tapasztalataink, mint Evetkének, tömegnyomor négyzet. Meg nem is nagyon van semmi a nagy hajón kívül.
Jovi, Rómáért irigy-irigy! Ott voltunk nászúton, és nagyon mennék vissza bármikor! Kép
Eri, szopi és alvás-témában macskaköröm. Viszont ha beteg, örülök, hogy legalább a szopi megy, megnyugtatja és tápláléknak is tuti, mert különben sem nem eszik, sem nem iszik ilyenkor...
Na megyek, késő van
pussz, Klára
(bocs, lehet, hogy ez kétszer fog elmenni, gyanús)
klara
 
 


Klára: ez "a kit mennyire szeretsz" gyakran, nagyobb korban is előjönnek. Virivel elég bizalmas a viszonyunk, tényleg mindent meg tudunk beszélni (pasiügyek, barátnők hülyeségei), míg Bogi sokkal zárkózottabb, ÁM nem egyszer megkapom, hogy Virit biztos jobban szeretem, mert vele többet beszélgetek. Pedig én csak próbálok az ő csacsogás igényüknek megfelelően beszélgetni velük. Viri szól, hogy akar beszélgetni, Bogi pl. nem.
Róma klassz volt, de én örök elégedetlen, jobban örültem volna, ha tavasszal mehettünk volna. De ugye ajándék lónak ne nézd a fogátKép
Apropó, Róma: Tigri, csináltam albumot, bár tegnap este már a közelmúlt képeire nem volt időm. Legalább megnézhetitek, milyen szép sovi voltam 4 éveKép
http://babanet.hu/album/main.php?album=4563

Puszi, jó éjt:

Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Hali csajok!! Nyüglődik a szolgáltatónkKép Vagy csak ilyen szerencsétlen vagyokKép Holnap de. próbálok irni!! Addig birjátok nélkülemKép Pusszantás Ildikó
evetke
 
 


Haliho!!! Hurrá itt a hó!!!!!!!!!! Én imádom!!! Igy igazi a tél!!!!! Mi ujság elbujtatok!! Asszem majd picit el fogok tűnni még nem tudni mikor!!Kép Felmondtunk az Axelerónak és lesz egy átállás a köv. szolgáltatás bekötéséig.! Egyszerűen .... az egészKép Tegnap is fenn voltam irtam egyet aztán fél du. nem volt net.( Ezt csinálják 2 heteKép És folyton asszondják,már háritják a hibát!! Hát havi 15000 velem ne kisérletezzenekKép
Amugy jól vagyunk!! Remélem ti is!! Este hogolyózunk sztem!Kép Élvezzétek a havat csajok!!!! Pusszantás Ildikó<!--attachment: mini_h_ember-149518.html*mime_html.gif*text/html*9.9**mini+h%f3ember%2ehtm --><center><pre>
Kép
mini hóember.htm (9.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
evetke
 
 


Evetke: megnyugtató jövőt vázolsz nekemKép Nekünk dec. elején lett axelero adsl-ünk, eddig nem volt különösebb gáz vele. Jó, a gépünk sem az az utolérhetetlen tempójúKép, így nem tűnik fel, ha lassú a net. De olyan még nem volt, hogy nem tudtunk netezni!

Látszik, hogy Viri már nem kisgyerek. Reggel kinézett az ablakon és azt mondta: Afranc, esik a hó. Kép

Puszi:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Hali!

Igen esik a hó Kép!

Jovika megkukkoltalak titeket, nagyon helyes család vagytok! Még a régi topikban, ahol bemutatod a családod enyém az utolsó hsz, igaz még tavaly februári Kép

Egy kép copfos Alexámról, azért csak hátulról, mert elölről még nem látszik oly pici a copfika Kép
Kép


Puszi
H
tigribigri
 
 


Ja meg még azt akartam írni Jovi, hogy már a koszorúslányi rucikon is látni, hogy különbözőek, egyforma a ruha, de mégsem! Kép Jófej gyerkőcök!
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Mit szóltak a gyerkőcök a hóhoz?
Mi délelőtt kimentünk 10 percre, -amit 15 perces öltözés előzött meg,- de semmi különleges reakció nem volt. Max annyi, hogy ahova leraktam ott maradt, és nem igazán akart lépkedi a hóban Kép

Néha kiszoktátok kapcsolni az ADSL "dobozkát"? Mert az szokott segíteni a helyreállásban!
betty77
 
 


Sziasztok!
Hó - hát igen. Én sem mondhatnám, hogy örülök neki. Azt sem tudom, hogy jutunk el Gellértért az oviba... Kép Itt szánkózni sem élvezet, mert csak húzni lehet, semmi domb vagy ilyesmi.
Tigri, gyönyörű Alexa copfja! Irigykedek ám nagyon! Janka nem tűr meg a hajában semmi ilyesmit, pláne nem tartósan. Ez egy ilyen lány, látszik, hogy bátyja van Kép
Evetkém, nincs szerencsétek ezekkel a szolgáltatókal, emlékszem, a régebbi is macerás volt, és a mostanival sem ez az első gond. Mire váltotok?
Jovi, tényleg nagyon helyesek vagytok te meg a lányok, de ezt már megbeszéltük úgy egy éve Kép
puszi mindenkinek,
Klára
klara
 
 


Halihó!! Én nem is dicsértelek meg JovikaKéppedig tényleng nagyon csinik vagytok!! Gratula a csajokhozKép
Klárusom ez ugyan az csak sajna alapból problámás már a kezdetektől az egészKép De most aztán tutkó vége!! -most éppen átháritották a matávra a hiba forrást azok meg hivtak hogy ők nem tudnak mit csinálniKép Most MA még nem ment elKép de ki tudja ebbe a hóbaKép nem ázik e el a vezeték??KépKépKép/valami Eternet a váltós helyünk/
Aztán lehet csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek!!-emiatt ne látsd szürkén "axelerós "jövőtöket JoviKép
Tigri drága!! Tündéri Alexa hátulról isKép Meglátod milyen frankó kis frizurákat tudsz majd összehozni neki!!
Na tessék Betty is megint bekukk.Kép Az se segit máKép Egyébként ez az első hogy asszondják huzzuk kiKépMajd élvezitek jövőre a havat ne aggódj!!
És a többi csöppség??? -hogy élik meg a havazást!! Kati merre vagytok??
Puszika legyetek jók Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Akkorát szánkóztunk!!!!! Bocsi a többiektől, akik utálják ezt az időt, őket is megértem, mert pár nap múlva már én is fogom Kép Amúgy meg teljesen igazad van Klárus 2 gyerkőccel közlekedni hóban, hát... de ők úgyis élvezik!

Evetke mi is dec.től vagyunk Axelerosok úgyhogy tessék itt a rémizgetést abbahagyni Kép Mi a régi HDSNET-es modemet is sokszor kihúztuk és újra bedugtuk, tényleg javít valamicskét.

Pusszantás
H
tigribigri
 
 


tigribigri
 
 


Sziasztok!

Na én is bekukkantok egy picit! Valahogy ez az időjárás rányomja bélyegét hogy semmihez sincs kedvem és semmihez sem fűlik a fogam.Kép
Úgy néz ki találtunk egy lakást. A XVII. kerületben februárban kezdenek építeni egy 8 lakásos társasházat. Egy 2 szintes sorházi lakásról van szó. Alapterületre ugyan nem nagy, de mindenkinek külön szobája lenne.
Mi is élvezzük a havat. Ma szánkóval ment Bencéért az oviba az apja és még azóta is lent vannak az udvaron!Kép A kicsivel nem tudom mi van mert egész éjszaka és még sajnos most is 2 óránként felkel.Kép

Róma biztos nagyon klassz lehet, sajna még nem voltam ott, de nekem az olaszok egyébként is a szívem csücskei!Kép

Nagyon aranyos Alexa a copfocskáival.Kép

Olyan jó, hogy megbeszéltük azt, hogy jöttök de mégse jön senki.Kép

Na most többet nem is írogatok, mert ahogy hallom jön a család!
Jók legyetek, puszi:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Mi a szánkót a kocsiba tartjuk, nehogy havas legyen. Kép S apa kocsival ment reggel dolgozni, (nehogy ő is havas legyen Kép ) Na de majd holnaptól.....
Mit adtatok a gyerekekre szánkózás közben?
betty77
 
 


Tigrikém, hol álmodtad, hogy az én gyerekeim élvezik a havat? Persze ha azt tekintjük élvezetnek, hogy egy órán keresztül üvölt torka szakadtából, hogy le akar szállni a szánkóról, akkor lehet Kép Kép
Merthogy szánkóval mentünk az oviba, babkocsival ugyanis hóban lehetetlen közlekedni minálunk. Hát nem volt jó ötlet. Gellért már élvezte volna, de az ő örömét is elrontotta a kis hisztérika. Kép Egyébként 1-2 évesen Gellért ugyanígy utálta emlékeim szerint, csak Jankát normálisabbnak gondoltam. Hát tévedtem Kép
klara
 
 


Kati, akkor konkretizáljuk. A tanfolyásnak vége, úgyhogy megint ráérek szinte mindig. Viszont ilyen hóban nem szívesen autózok. Beszéljük meg pl jövő keddet, aztán ha hó lesz, akkor prolongáljuk. Oké?
Betty, én ugyanazt az overált adtam rájuk, amiben egyébként járnak télen, ugyanis nincs több téli cuccunk. Valami különleges rucira gondolsz?
Na megyek, mert dógomvan, fordítanom kell(ene).
Puszik,
Klárus
klara
 
 


Sziasztok!

Klárus tényleg üvöltés volt? Jééé! Kép

Betty, semmi különös cucc, csak a feneke alá egy pléd +.

Pussz
H
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Klárus: Rendben!Kép

Sima overállt adok rá Bencusra szánkózáshoz.

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!
Nincs túl "szabadon" a gyerkőc a szánkón? Mert pl a babakocsi mégiscsak egy kicsit "zártabb"?!
És az overál alatt?
Lehet, hogy egy kicsit túl-reagálom a havat?! Kép
Csak az a baj, hogy több mint egy hétig voltunk taknyászosak, és olyan csúúúnya barna orrcseppünk volt, nem kívánom senkinek azt az időszakot. Kép
És a legeslegkisebbek? Ők hogy viselik ezt az időt?
betty77
 
 


Sziasztok!

Én az overáll alá harisnyanadrágot adok + meleg zokni. Póló és egy vastag pulóver.
Nem reagálod túl, kérdezz csak nyugodtan.
Zsombor most 2 napja 2 óránként kel. Lehet, hogy a tejcim is fogytán van de szerintem ez az idő sem tesz neki jót. Tegnapelőtt pedig olyan nagyot tudtunk sétálni, mikor lesz megint olyan szép idő?Kép
Most már jól van a babó Betty?

Puszi:

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!!!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Keresem az egyik osztálytársnőmet, és úgy tudom, hogy a XV.kerületben lakik.
Az az információ is eljutott hozzám, hogy egy pékségben dolgozik ott a kerületben, de hogy melyikben azt már nem sikerült kiderítenem.
Azt szeretném kérni, hogy segítsetek nekem, és írjátok le a pékségeket amiket ismertek.
Könnyebb lenne ha lehetőleg utcanévet is megadnátok!
Nagyon szépen köszönöm előre is:
Andrea
tulipántos
 
 


Köszi a kérdést Kati, koppkoppkopp mostmár minden ok. Szegény Zsombort nagyon sajnálom. Emlékszem, amikor a Lili született, akkor is esett 2-3 napot a hó. Napi 24 órában igényelte a cicit, 3 napon keresztül Kép

Pékség: most hírtelen csak a Calypso jutott az eszembe, de lehet, hogy az már a XIV. ker-hez tartozik.
betty77
 
 


Helló Tulipántos!
A Pestújhelyi úton van egy pékség.
tigribigri
 
 


Sziasztok!

A Calypso tényleg már XIV. kerben van, az Erzsébet királyné-Öv utca sarkán. Kép

A fiúk a hónak addig örültek, amíg rájöttek, hogy hideg. Hamar vizes lett a kesztyűjük. Akkor egyből fel akartak menni a melegbe. Kép

Mi most bölcsit kerestünk, mivel szeptembertől visszamegyek dolgozni és oviba még nem mehetnek. Szerencsére megtaláltuk a megfelelőt. Kép

Klára!
Köszi a tippet! Kép
Mentek Kangába mostanában?

Eri
simones
 
 


Köszi a dícséreteket csajokKép
Tigri: édes a picinőci a szánkónKép
Klárus: az én lányaim a víztől (főleg a Balcsitól) üvöltöttek 1-1,5 évesenKép

Na, ezek a dolgok, amibe nem tok belefolyniKép
Jó hír: találtunk egy "szponzort"...egy alapítvány, aki előbb utóbb fog segíteni anyagilag. Így a férjuram is bátrabb lett és azt mondta vágjunk bele az újabb lombikba (hitelből, perszeKép ). Hát, nem ellenkeztemKépKép

Puszi mindenkinek:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Helló!

Hurrá Jovika, nagyon drukkolok! Az orvos kollegád meg bunkó volt! Kép
A Sejtjeink filmet biztos ismered, tessék erőt meríteni belőle!
Köszi picinőci dícséretet, tényleg az! Tegnap ült a tükrös sminkes tatyóm előtt és pakolta a hajpántokat a fejére, aztán meg meg kellett dícsérni. Egy éves és már nőből van! Kép

Simones és merre az a szuper bölcsi? Kép

Evetke mostmáténylegmá írjál!!!!!!!!

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Jaaaj! Kati, nem jó a kedd Kép Kép Kép Be kell mennem az egyetemre, csak nem esett le, hogy kedd az elseje is egyúttal... Akkor szerda?
Jovi, ne félj, a Balcsitól is üvöltenek. A fiam még mindig, pedig nemsoká 5 éves lesz Kép
Tigri, lehet, hogy enyimlányom azért nincs nőből, mert nekem sincs "sminkes tatyóm"? Kép Plusz egy bátyó, és nem véletlen, hogy mindenki fiúnak nézi? Kép
Eri, jönnétek Kangázni? A bölcsi útba esik majd jövet-menet? A belvárosban dolgozol?
Kati, hogy alszotok mostanában?
Evetke, mi van a nettel? Minket is szivat az Axelero, igaz, csak modemes szinten. De akkor is. Rémes társaság.
Írjatok,
Klára
klara
 
 


Helló Klárus!

Hát lehet, hogy tiedlányod fiusítva van, nem? Kép
Kép
Szió
Hajni
tigribigri
 
 


Tigri, szerintem nincs! Hisztiben mindenesetre nagyon nőőő! Kép
klara
 
 


Sziasztok lányok!! Tigri drága fél percen mulottKép Ugy sajnálomKép
Majd legközelebb!!! Egybként most jól műkszik mindenKép koppkoppKép Egész héten vonal ellenőrzés volt e tárgyban nálunkKép Majd meglássuk hogy lesz tovább!!
Egyébként lótok futok! A héten nem volt melóm,de a hitelhez rohangálok a papirokat beszerezni,fénymásolni..... és lehet hogy már igy is kifutunk megint az időbőlKép Majd kiderül ha febr 15 ig max nem tudjuk leadni lőttek az egésznek de ez egy hosszú történet!!!
Kati én felugranék lehet kedden de csak max. fél óra oksa!! Ha igen dobj egy SMS-t . Kiváncsi vagyok a kis törpi-szörpikre na meg persze rád isKép
Hajnika drága veled is emiatt akartam dumálni,mennék kicsit babázni magányos délelőttjeim egyikébenKépEsetleg valahogy tudatsd melyik délelőtt lenne jó!!Előtte majd max. telcsizek meló ügyben nehogy pont akkor jöjjenek!!Kép Mit szóltok jó kis hidegünk vanKép A havat imádom ,de a hideget neeeeeeeemKépKép
Holnap hajnalban takaritokKép már előre utálom hogy 5-kor nyakamba veszem a várostKép
Egyébként meg készülünk a farsangraKép Éppen túrórudi ruhát gyártok ezerrel. Nem lehetek bénaKép mert Gergő hazajött a bölcsiből,és látta pont száradni,mivel olvasni még nem tudKép /rá van irva hogy túrórudiKép/ gondolom rájött a formájából. Mert tök aranyosan kérdezte kié lesz ez a túrórudis ruha anya?? Majd csinálok képeketKép
Hétfőn megyek vérvételre,Ekg-raKép Szokásos "depim" megelőzése céljábólKép Mostanában van hogy rámtör aztán igy megnyugszom megint vagy 5 évigKép szerintetek normális vagyokKép??
Olvaslak ám titeket,csak bevallom szégyenteljessen van hogy lusta vagyok irni!! Pedig ez igy ebben a formában disznóságKép
Igyekszem hiányosságomat pótolni!! Klárus te megint forditgatsz??-vagy még mindig?? Van ám energiád 100felé figyelni irigyellekKép
Na léptem lányok! Legyetek jók! Mindenkinek millió puszika! -és kellemes hétvégét! Ildikó
evetke
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Az a bölcsi itt van zuglóban, a Bácskai utcában. Eddig csak jókat hallottam róla. De bölcsi/ovi ügyben Klára a nagy szakértő. Kép Sok jó tanáccsal látott el minket a zuglói topikban. Kép
Alexa nemsokára a ruhádat is felveszi majd. Kép
Irigylem ám a lányos anyukákat. Kép Mennyire más egy kislány. Kép Bár Viki néha ahogy hisztizik..Kép

Klára!
Mennénk Kangázni. Kép Ősztől úgyis bölcsi lesz.
Igen, útba esik, de nem a belvárosban dolgozom, hanem a XIII. kerületben, de arra kell menni. Már megbeszéltem apával, hogy reggel ő viszi majd őket, és du-n én hozom haza. Persze előbb még be kell szokniuk, ami eltart majd egy ideig.

Eri
simones
 
 


Sziasztok! Felraktam néhány képecskét)) Ha van időtök kuksizzátok megKép csiribirik2 alattKép puszika ildikó
evetke
 
 


Üdvözlet, Lányok!
Ujpesti vagyok, még az elsö gyerek születésekor hallottam a kanga klubról, sajnos sose jutottam odáig, hogy megnézzem:-)
Kisebb gyerköcöm igen barátkozós, szivesen vinném ide, ha müködik még. Jár valaki közületek, tud irni valamit a helyröl?
ispiláng
 
 


Szia Ispiláng!
Még működik a Kanga klub, csak még mi sem jutottunk el oda. De Kláráék már voltak. Kép
Remélem hamarosan eljutunk mi is oda.
Eri
simones
 
 


Eri,
köszi szépen.
S mit hallottál róla, jó? Sokan szoktak lenni? Azért a tul zsufolt helyeket nem kedvelem,sajnos.
ispiláng
 
 


Sziasztok!
Ispiláng, mi valóban voltunk párszor a Kangában, volt olyan, hogy csak lézengtek, máskor meg lépni is alig lehetett a tömegtől. Teljesen változó. Ez egy régi bölcsiépület, két szoba tele játékkal, plusz jó idő esetén ki is lehet menni. A közel lakóknak ideális, mert akár minden délelőtt ott lébecolhatnak havi 500 forintért, ami igencsak kedvező. Kép Általában bölcsis korú gyerkők járnak, de egészen pici kistesókat is lehet vinni, van egy járóka számukra. Szerintem az a legjobb, ha az ember rendszeresen jár, mert akkor a szülők és a gyerekek is megismerik egymást, és lehet együtt játszani illetve beszélgetni, de sokan vannak, akik csak ritkán mennek, pl mi is. Így nehezebb beilleszkedni, és el szoktam gondolkodni, hogy inkább átmegyek vmelyik kisgyerekes barátnőmhöz, azért fizetni sem kell. Kép (Na nem mintha ez drága lenne.) Amúgy az egésznek a lelke egy néni, ő mindig ott van, nagyon aranyos. Elvileg némi pénzért gyerekvigyázást is vállal, de enyimlány már akkor is üvöltött, amikor 2 percre kimentem a teremből. Kép Ja, és kedden meg csütörtökön van kézműveskedés anyukáknak az előtérben, szalvétázás meg ilyesmi, persze csak annak, akit a babája kienged oda Kép (Szóval erről nem tudok túl sokat.) Azt megfigyeltem, hogy ezeken a napokon még többen vannak. Lényeg a lényeg, szerintem akkor igazán érdemes menni, ha rendszeres látogatók lesztek, de akkor viszont nagyon jó. Kép
Na azt hiszem, kimerítő voltam, de ha még érdekel valami, szívesen válaszolok. Kép
Eri, az ikreknek talán könnyebb beszokni a bölcsibe/oviba, mert ott vannak végig egymásnak, nem? Vajon milyen lehet nekik egymástól először külön lenni?
Evetke, TúróRudi-szerkót megnézném! Kép Nekünk is kéne valami jelmez péntekre, de semmi ötletem és energiám. Kép
Ne hidd, hogy bírok 1000felé figyelni, csak muszáj. Ha nem vállalok el egy fordítást, odaadják másnak és elfelejtenek Kép Ez egy ilyen meló. Egyébként ez most egy új, középkori női ruhákról szóló könyv, nagyon érdekes.
Na megyek is dógozni. Puszi,
Klára
klara
 
 


Halihó lányok!!! Klárus kukk be a fotóalbumba!! Most dobtam fel a mai termést de nem birom ki csajokKépezt muszály itt megmuti nektek!! Tessék engem megdicsérniKépKép
Klárus kitartás!! Rengeteg rejtett energiáról adtál már tanubizonyságotKép
puszi mindenkinek! Ildikó
UI: A hupitörpi segitséges ámKép ennyire nem vagyok ügyi!! de a Gergő röpköd olyan boldogKép A bölcsibe is a héten lesz farsang!
evetke
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?