Új privát üzeneted érkezett!

Hajni
nekem még mindíg nem jött meg.

Kép
Kép
incike
 
 


ciklusnap 6, éreztem én, hogy valami gázos csak nem vettem észre.

Kép
Kép
incike
 
 


Az ok, hogy nem jött meg, izgulok is érted rendesen, de nem értem hogy miért nulla. Tesssssék valamit mondani. A multkor emlékszem valami 31-re csak nem tudom, hogy tegnap, vagy tegnap előtt írtad. Szóval, az igazat, csakis az igazat. A nulla azt jelenti, hogy még soha életedben nem jött meg KépKép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Inci a frászt hoztad rám ezzel a nullával!!!
Akkor hányadik napon tartasz a legutolsó mensi óta? Az a ciklusnapod.. és az reméljük szépen nő még nyolc hónapig. Kép

Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


Nem értem KépKép. Most meg mi az a hat? Lehet hogy egy kicsikét álmos vagyok, na de ennyire Kép. Előbb azt mondtad hogy nem jött meg. Most meg hat??????

Kép

Kép
vkhajni
 
 


28/33 ez mond valamit, lehet, hogy meghülyültem?
Vagy csak megszédített a férjem, már hazaért.

Üdvözöl mindenkit.KépKépKép

Kép
Kép
incike
 
 


Mi is őt. Azért egy picikét ránk is figyelhetnél, mert már rosszul vagyunk itt Kép. Mond hát, a ciklusnapod a 33. A ciklus hosszod a 28. Nem hülyültél meg, csak szerelmetes vagy Kép

Beírtalak, több kérdésem nincs Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocs csak pillanatnyi zavar került a gépezetbe. Már visszatértem és teljesen használható vagyok.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Hajni így nem vidulok fel ha nem veszel bele a táblába persze persze az egyik eltakarta a másika, mi?!?

Zafír: építünk. Holnap hazaér a fényképezőgépünk és akkor közzéteszek annyi képet, hogy csak na!

Halni! Tudtam, hogy lesznek olyan ... nők akik azt hiszik hogy tényleg szűz vagyok Kép Kép Kép

Mostmáraztán tessék eldönteni, hogy megjött vagy sem!!! Én már nem értek semmit!!!

Szóval meddig lesz ésti műszak?? Gondolom amíg a férjecskék meg nem unják, hogy mi itt Netezünk, pedig ugye "jobb" dolgunk is lehetne Kép Kép Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Inci Neked már öt napot késik??KépKép
Mikor akarsz tesztelni? Úgy látom Tiéd lesz a tábla első zebrája! Kép

Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


Képzeljétek az én drágám bele szokott olvasni abba, hogy mit írok. Persze én meg nem veszem észre.

Megyek tesztelni. (termékenységi)
Ja és eszem is

Rögtön jövö, ugye még itt vagytok?!??

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka, sajnos az én férjecském még mindig dolgozik, nekem meg már totál elegem van abból, hogy mindig nyolc után jön haza.. Kép Szóval én még leszek, mert el se indult KépKép

Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


Remélhetőleg nem unják meg Kép.

Nézd meg az alsó táblát és rájössz miért mondtam. Különben olyat még nem tettem be amiben te is benne vagy, még várom, hátha gyülekezünk Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, viduljjjjj:

Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Az enyém is bele szokott olvasni. Sőt időnként megkérdezi az előzményeket is, meg ha valami olyat mondunk amit nem ért Kép. Szerintem édes tőlük Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Beuka
Nem jött meg, az-az előzőcsak egy pillanatnyi nem odafigyelés volt.Olvass utána kiderül miért.Hát persze azért, mert megjött a férjecském.KépKépKép

Hajni
Tök jó ez a táblázat , nekem tetszik.Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Megint van két egyforma csíkom --> lehetne próbálkozni, de reggel nem esett le a hőm!!!
Most melyik nem mond igazat????

Zafír, ez nagyon rossz lehet. Mindig 8-ig? És mikorra jár reggel? És Te? Hogy dolgozol?
Mikor fog hazaérni.

Hajni: Kép

Inci: én még mindig szorítok!! Jelek? nincsenek?

Kép
Kép
beuka
 
 


Hajni beleolvastam az első Archív feljegyzésbe.
Te még mindig írogatsz a "megint megjött"-be?

Vagy mostmár teljesen a "miénk vagy"

Kép
Kép
beuka
 
 


Egyenlőre semmi, max megnőtt a cicim,legalább is olyan érzésem van.
Vajon ez normális?Ki tudja?

Kép
Kép
incike
 
 


Örülök, hogy tetszik a tábla Kép.
Főként a tietek vagyok, de azért ott is nyomon követem az eseményeket. Miért?

Ma ilyen kutyulós nap van. Senki nem ért semmit (főleg én) vagy éppen mindenki félreért mindent KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja Bea azt akartam még, hogy szerintem mind a kettőre akciózzatok, sosem lehet tudni melyik mond igazat Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Az akciózással nincs gondKép Kép
csak félek, hogy nem tartunk kellő szünetet az újratermelődésre Kép

Inci ennek biztos nagyon örül a férjed !! KépKép

Kép
Kép
beuka
 
 


Bea, mint itt is olvashattad, még a naponta sem sűrű. Különben már nem tudom melyik topikban olvastam, hogy az első után csak 2/3-ad része szabadul ki a kiskatonáknak. Szóval a napi 1 után másnapra is marad 1/3-ad rész, az öregekből, akik majd törik az utat KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Beuka, közben mégis hazajött a párom nyolc előtt (na jó tíz perccel) csak elfeljtett ideszólni telefonon. Vagy ellenőrizni akart Kép

Hát általában fél tízre megy, aztán hétig, fél nyolcig ott van. Én ötig dolgozom, pénteken pedig kettőig. De ez nálunk elég laza, főleg a mert nem is elllenőrizhető, a munkaidő fele elméletileg terepidő, családoknál, intézményeknél töltjük. De nem követnek minket radarral, a főnökünk mindig ezen poénkodik.

Szóval sokat vagyok itthon egyedűl Kép
Jövő héttől remélem jobb lesz, visszajön a kollégája, mert most egyedűl csinálja két ember munkáját.

Ti mennyit dolgztok egy nap?

Beuka hol van Homokmény?

Inci nem feleltél: mikor akarsz tesztelni???
A cicinövés tök jó jel! Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Tettem be én is magunkról képet a profilomba. Kicsit össze vagyunk nyomódva, de így sikerült Kép. Szóval gondoljátok úgy hogy kerekebb a fejünk Kép. Vagy azóta híztunk?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!!
Meg jöttem,nem tűntem el csak főztem,takarítottam.Tegnap éjfélre értem haza,úgy estem be az ágyba.Látom nem unatkoztatok,termeltetek rendesen.Most viszont merre vagytok??
Hajni.Incike mi újság???Incike én is csepeli vagyok, te merre laksz??Látom azért nem nagyon hiányoztam!!Viszont az a táblázat nagyon szupi engem is oda biggyesztenél Hajni??
Beuka!Veled mi újság?Jó bő beszédű vagyok ugye?deti meséljetek,velem semmi nem történt,sok volt a munka!!
csanita
 
 


Amint megadod a kért adatokat, egyből beteszlek Kép. Úgy döntöttem nem fogok keresgélni senkit, ha akarja megadja és akkor bekerül Kép. Kicsit szemtelen vagyok tudom, de ez van Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,

azt elfelejtettem mondani, hogy kipróbáltam a pg-t, és tényleg páfrányos volt, úgyhogy igaz, amit hallottál

Majd még jelentkezem.

Nata
nata
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok igaz nem sok ideig!!
Mi van veletek???
Beuci mi van Veled , nem tudok mosz visszaolvasni!!Majd hétfőn!
nicola79
 
 


Hajni
Küldöm az adataimat!!
Anita,2004 március,5cn,23-28/rendszertelen,Budapest,28 év
Merre vagytok??Én már lehet nem jövök,Jönnek hozzánk a barátaink,meg apucival is kell foglalkozni!!Jók legyetek!Amúgy,miért lennél szemtelen??
csanita
 
 


Ma nagyon csöndes itt mindenki Kép
Mi van Veletek lányok?
Én kaptam egy jó kis hólyaghurutot és mellé a negyedik gyógyszerem. Kép Ez már tényleg vicc, legközelebb remélem nyolcvan éves koromban kell majd ennyi szart szednem.

Nolina milyen volt a bál?

Inci nem teszteltél???

Hajni, jó a kép Rólatok! Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Csanita örülök, hogy nem egyedűl leszek rangidős a táblában. Kép Legalábbis májusig. Neked mikor lesz a szülinapod?

Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok Lányok!

Most jöttem meg. Egész nap a leendő szomszédékat költöztettük. Hamarosan hozom a táblát. Úgykülönben nincs semmi.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:28-kor.
proone
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék táblásodni, légyszi tegyél be Hajni! Carlos 2004 április, 11 cn, 32-36 nap, Budaörs, 27 év,
Én még lelkes vagyok a pgt illetően, lelkesen várom mikor lesznek és egyáltalán lesznek e páfrányaim. Még eddig nincsenek, igaz hogy 20 napja nézem kb, szóval még nem is kellett volna eddig, de mostmár lassan nőhetnének.
puszi és sokosok BHA-t mindenkinek!
Mi van Szandival?
carlos
 
 


Carlotta, ha jól megpúpozod nyállal, de tényleg púposan, akkor több mint valószínű lesznek KépKép.
Betettelek. Már kezdünk gyülekezni KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Proone, te nem akarsz táblásodni?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Képzeljétek, megnéztem ezt a Jónás napos bigyót, és mára írt nekem kislányt, nyaltam is a pg-n, hogy majd jót röhögök rajta, ilyenkor úgysem lehet pém Kép. Erre ő röhög rajtam, ugyanis teljesen tele van minden páfránnyal Kép. Pedig direkt kevés nyálat tettem rá, hogy igazat mondjon Kép. Hihetetlen nem?
Ja, és képzeljétek, már az autónk is páfrányosodik KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


MOstmár tényleg eldobom az agyam!
Írtam egy csomót és elszállt!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kezdem újra!

Hajni! Mivel Te még talán itt vagy, Veled kezdem. Nagyon szép a tábla! És igazad van, hogy nem keresgélsz, ha valaki akarja úgyis nyilatkozik és miért ne akarná hisz szuper a tábla.
Lesüt a képetekről, hogy nagyon szeretitek éegymást és szerintem nagyon összeilletek!!!
Gratulálok!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Zafír: akkor tegnap kellemes meglepetés ért! Jövő héttől talán többet lehettek együtt ugye? Lehet hogy már ezerszer írtad, de megkérdezhetem mivel foglalkozol? Én általában 7-re megyek dolgozni és jobb esetben 4.kor jövök. (kb 8 percre lakom a munkahelyemtől) de sajnos sokszor benn kell tovább maradnom, pedig csak 8 órára fizetnek Kép
sajnálom hogy megint elkaptál egy nyavalyát! Jobbulást!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Igen itt vagyok, és ha ennyire édeseket írsz, akkor itt is maradok KépKép.
Valaki legalább igazat ad nekem, hogy nem keresgélek. Azt hittem különben hogy mérgesek lesztek érte, hogy én senkiről semmit nem tudok megjegyezni. Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


ja és Homokmégy Bács-Kiskun megyében van, Kalocsa mellett.

Kép
Kép
beuka
 
 


Hajni képzeld mi történt ma velünk. Itt volt két srác berakni a belső ajtókat, és kiderült hogy k... kőművesek elmérték a réseket vagy 10 (!!!) centivel --> nem lehet berakni az ajtókat!!
Ilyenkor nagyon irigyellek benneteket, hogynálatok zömmel Ti csináltok mindent.
Ráadásul a csajt se tudtam elérni akinél a fényképezőnk van, úgyhogy nem tudok nektek képeket küldeni Kép Kép Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Carlos! De jó hogy felbukkantál! Még én is hiszek egy kicsit a PG-ben, úgyhogy ki is próbálom rögtön!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép, igen tényleg jó, de azért jobb ha az ember nem magát hibáztatja. Azért az a 10 centi nem semmiKép. Függőlegesen, vagy vízszintesen sikerült nekik? Kép. Szóval meg vagytok áldva ti is Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Most már egyébként nem tudom, hogy mi van. A hőm 36,7, a termékenységi tesz termékenyéget mutat, félidőben vagyok és baromi hányingerem van.
Most még megvárom mit mutat a PG.

Kép
Kép
beuka
 
 


Bea, mennyi szokott lenni az alaphőd?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


4 ajtó (fürdő, Wc, pince spájz) nem fér be túl széles. a magasságából még lehetne vágni. Most kiderült, hogy van egy szakember, aki el tudja talán vágni. Ha sikerülne bahajtjuk a számlát a kőművesen, vagy bíróságra megyünk. kb 150 e Ft-ról van itt szó, ami nem túl jó poén!!

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?