Új privát üzeneted érkezett!

Gombóc
az nem baj, ha esernyőkocsihoz nem használható, a Picit abba úgysem rakhatom bele jóideig Kép na majd megnézegetem a kínálatot

Heni
ezen a boltos dolgon én is gondolkodtam, kész horror lesz Dani után futkosni, miközben lerámolja a polcokat, közben a Kicsit sem kéne egyedül otthagyni az üzlet közepén Kép

Andi
psandi
 
 


LeszterKép Andris-Zsuzsi viszonylatában volt egy méretes deszkadarab, azt tettem rá a babakocsira, azon ült Andris. Mármint hazafelé, mert elfelé motorozott. De hát az kb. július volt, azaz szép idő. Az igazság az, hogy arra az első két gyerekes nyárra nagyon emlékszemKép Éjszakáért Kép Vigasztalásul: Zsuzsi tesitanáránál 2 hónaposak a 3-as ikrek. Szóval szorozd be Marcit 3-al, és mindjárt szebb a helyzetKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Valszeg mi is tudnank menni holnap talizni! 10-re ketlem, hogy odaerunk, de igyekszunk.
Hol van az Arkadon belul ez a jatszohaz?

Kaska
kaska
 
 

 
 

Letezik Buggy Board ( http://www.johnlewis.com/Shopping/Product.aspx?ARA=Nursery&CAT=Baby+Travel&SCT=A ccessories&PRT=Travel+Accessories&Type=SKU&Id=230171116 ), ami nem csuszik le a kerekre, direkt esernyokocsihoz valo. Sajna a Kiddy Board keresztruddal egyutt is lecsuszik. Kép Legjobb a Pliko, vagy a Chicconak a hasonlo krealmanya. Mi meg mindig ugy jovunk haza az ovibol, hogy Gyuri felall ra.

Vagy ez:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=23634&item=3778339252&rd=1

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kaska
a 2. parkolószint A szektorából lehet megközelíteni, ott kell bemenni az épületbe, és onnan a 4-re felmenni lifttel, de ott már ki is van táblázva.

Andi
psandi
 
 


Lányok,
Tele van a hócipőmKép Ha új (Internet Explorer) ablakot nyitok, vagy nyílik, akkor nem jelenik meg az oldal, hanem üres az egész és a cím sorban "about:blank" felirat látható. Jó esetben be kell írnom a címet újra. Rosszabb esetben, kis ablakoknál nem tudok mit kezdeni.
Szeretnék képet előhivatni, és emiatt nem tudom feltölteni a képeketKépKépKép
Mi a fenét csináljak hogy megszűnjön? Tud valaki segíteni??? Please, help!

Maci_2
maci_2
 
 


csajok,
tegyen már föl nekem valaki légyszi egy képet PP Pliko babakocsiról,mert annyit hallottam már róla,de fogalmam sincs milyen az. Kép

Gombóc,
nektek milyen a tesókocsitok?

jó éjt
Évi
Évi24
 
 




Köszi Zsuzsi!!!! Kép
Évi
Évi24
 
 


Hali!

Maci_2
Nekünk is volt szerencsénk ehhez az aggresszív honlaphoz. Baromi bosszantó volt.
Nekünk csak a számítógép-internet-angol-német zseni szomszédunk segített.
Magától nem fog elmúlni, keress vki hasonlót mert bonyolult helyrerakni.

Ancsa

Kép

Kép
anyicska
 
 


SziasztokKép

Leszter
ÉjszakaKép
Fogalmam sincs, mit lehetne tenni Petrával. Az biztos, hogy előbb-utóbb mindenki megszokja a helyzetet. Itt szoktam látni olyat, hogy a kicsi lábához beültetik a babakocsiba a nagyobb gyerkőcöt...

Zsuzsó
Jobbulást!!!!!

Maci_2
Szerintem minden juhtúró sós, esetleg van olyan, amelyik kevésbé.

Gombóc
Szánkó tavaly nem tetszett Zsombinak, mert Szandi leborítottaKép De úgy látszik, elfelejtette, mert amit tegnap művelt, azt látni kellett volna KépKép
Kár, hogy Zsombidnak nem tetszik, talán jövőre. Vagy majd Nándinak bejön Kép

Tegnap este voltunk doki néninél, Zsombinak volt pár pötty a combján. Doki néni szerint pelekakiütés. A gyógyszertárban tegnap fél 5-kor leadott receptet ma este 7 utánra vállalták.
Hogy ne menjen minden simán, fürdetéskor már a háta is pöttyös volt Zsombinak, reggelre már a hasa is... Úgyhogy ma megint megyünk a doki nénihez.
De hogy valami jót is írjak, kb. Maci_2-nek írtam, amikor hozták Zsombi nestlés triciklijétKép. Viszont darabokban van, én megvárnám Apát az összerakással, hááát, Zsombi inkább nemKép

Lemgyünk havazniKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Beu,
köszi amit leírtál az éjszakai ciciről való leszoktatásról. Nekem most nincs erőm éjjelente órákat dajkálni.

Leszter, Psandi,
nekem volt a babakocsihoz testvérfelálló. Nagyon jó találmány. Érdemes venni. Mi elvittük a babakocsit a MegaToysba és ráprobáltuk. Én tavaly adtam el 6000 -ért. Nekem nagyon megkönnyítette az életemet. Főleg amikor a kicsinek kajaidő volt és rohanhattunk haza.

Kriszta
tkriszta
 
 


TüniKép
Nekem mintkét gyerkőcöm téli. Dorka kicsinek született, és elég ramaty idő volt. Vele vártam 5 hetet. Domcsit 4 hetesen vittem ki először, mert Dorkát vinni kellett oviba.

LeszterKép
Nem könnyű két gyerekkel sétálni, vásárolni, de meglátod, megszokod. Én tegnap úgy mentem le szánkózni, hogy Domcsi a babakocsiban volt, húztam mellette a szánkót. Dorka már magától tudott szánkózni, de Domcsi nem maradt el a kocsiban, így sétálni kellett vele, majd leszakadt a hátam. Aztán Dorka lábának nekimentek, lett nagy üvöltés. Domcsi meg akkor üvöltött, mikor visszatettem a kocsiba. Így aztán két üvöltő gyerekkel, egy babakocsival és egy szánkóval kellett hazavánszorognom. Nem valószínű, hogy ilyet még egyszer megteszek. Én már nagyon de nagyon várom a tavaszt.

GombócKép
Hogy megy az idő, most született picurkád, és már 3 hónapos?
Ő még nem is igazán élvezné a havatKép

ToffiKép
Mit mondott a dokinéni a pöttyökre? Valamire allergiás?
Én már dec. 31-e előtt feladtam a nestlé pontgyűjtőt, de még nem érkezett meg a köntös. Szerintetek meddig várjak?

Maci2Kép
Szerintem a juhturó önmagában elég sós. Én is a napokban vettem, mert csináltam sztrapacskát.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Evi24,
Graco Studium de Luxe a tesokocsink. Kép

Kép

Nem tudom, mennyi latszik belole. Kép

Gombóc

ui.: Fius anyukak! Nincs valakinek elado meleg, teli overallja? 62/68-as kene Nandinak. De nem zsak, hanem kulon kezes-labas, amibe be tudom Ot tenni kenguruba. Koszi! KépKépKép
gombóc
 
 


Nelli
Én pontosan dec. 21-én adtam fel a pontokat és ma kaptam meg. Szerintem várj még 1-2 hetet.
Pöttyök vmi vírus, nekem már tele a hócipőm, minden pöttyözős vírust összeszedünk. Doki néni is csodálkozott, tegnap még semmi sem látszott, más tünet nincs, még a torka sem pirosabb a normálisnál, se egy kis hőemelkedés, se orrfolyás... De mehetünk bárhová, azt mondta, ha már pöttyös, akkor nem fertőz. (?????)

Gombóc
Kocsi klasszKép
Overállt megnézem, jó?

Feltakarítottam, ebédeltem, teregettem, most megyek angolozni.
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Anyicska,
Hát ez nagyon elszomorítóKép Attól tartok hogy nincs ilyen ismerősöm, de azért majd körbekérdezem őket.

Toffi, Nelli,
Köszi, csak azért kérdeztem a juhtúrót, mert egy kajába kellett a recept alapján, de ehetetlenül sós lett (és nem is sóztam meg a gombát sem ahogy írta). A kuka lakott jólKép

Toffi,
PöttyökKép
Tricikliről majd teszel fel képet?

Maci_2
maci_2
 
 


sziasztok,

Gombóc,
köszi a képet. Babakocsitok szuper, a két pasi meg zabálnivaló. Kép Kép Kép Este megmutatom apának is, lásson ilyet is, hogy igy is lehet közlekedni. Kép

Ma végre mi is kijutottunk szánkózni. Itt járt egyik anyuka ismerősöm a kislányával, hoztak szánkót is magukkal,mert nekünk sajna nincs,de apa ma nem jöhet haza addig,mig nem szerez egyet. Kép Petra nagyon élvezte a szánkózást,csak úgy vigyorgott. Kép

Manócs,
merre jártatok, nem találtunk Titeket,pedig megkerültük az egész tavat.

teszek fel képeket is Kép
Petra a kis barátnőjével Rékával Kép
Kép
Kép
Kép

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Irigykedem a hora! Errefele semmi, csak hideg!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Ugy orulok, hogy vegul is elmentunk az Arkadba Kép nem tudom, kitol szarmazik az otlet, de nagyon jo volt Kép talizni is, meg a hely is tetszett!

Olyan ugyesek mar ezek a gyerkocok! Kép es sztem feltuno, hogy ezek a "netes gyerekek" annyira szelidek es kedvesek (az "egedelem" hiruek is, hallod, Beu!), kulonosen a jatszoteri atlaghoz kepest. Sokkal kevesebb a konfliktus, nem kellett allandoan a lanyom sarkaban lennem, es o is olyan felszabadult volt igy... jo volt nezni Kép

Csak jokat! Kép
Kaska
kaska
 
 


Gombóc Kép
Mi kaptunk overalokat, de meg kell néznem a méretet. Mi ebben a szezonban ugy sem tudjuk használni Kép
Holnap megirom, hogy mekkorák (ha jol emlékszem, több is van)
Pusz Minyu ( + miNándink Kép)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Naszóval itthon vagyunk, klasszat sieltünk, azaz sífutottunk Ausztriában. Isteni volt, aki nem mer lesiklani, annak ajánlom tiszta szívvel. Iszonyatosan nehéz, de nem félelmetes. Mondjuk esni jókat lehetKép De a táj olyan volt, mint a mesében, 3 napig szinte egyfolytában esett a hó. Löncibaba nagyinál volt, ők is élveztékKép

Szülinaposoknak - Timici Bencéje, Franyó, Évi- boldog szülinapot kívánok!!!Kép

Most láttam a babaszobán, hogy az Auchanban fellépős WC-szűkítő lesz akciós, 2990-ért. Ha esetleg érdekel valakit. Lőrinc imádja.

Kaska!
Lőrinc folyamatosan azt mondogatja, mióta eljöttünk:
Oji letatota ijató, ijoja ne aon. Fordítok: Lőrinc lekapcsolta villanyt, Viola ne lásson. És fülig ér a szája közben.Kép Ezt nagyon viccesnek találta.Kép
Játszóházban tényleg jó volt. Én azért folyton a fiam nyomában voltam, megpróbált kimenni, (az ajtót ki tudja nyitni, és engem nagyon bosszant, hogy nincs ott valami kapu, amin nem tudnak kimenniKép), megtalálta a magnót, kezelésbe is vette.Kép

Tegnap bővült a család, a sógornőm 2-3 napos túlhordással délután 2-re elment vizsgálatra. Még teljesen zárt volt a méhszáj, 4-kor elment a magzatvíz, 9-re baba lettKépKépKép


Dobok egy sielős képet:

Kép
Beu
beu
 
 


Franyó,
épp helyzet volt az előbb, becsöngetett egy házaló c.asszony. Én, mint a fúria az ajtóhoz, nem is érdekelt ki az és mit akar, csak rákiabáltam: nem látja a feliratot, alszik a gyerekem!! Valamit makogott a szemüvegéről, de rávágtam az ajtót.
Ilyen még nem volt, igaz, épp csak altattam, de ezzel annak is vége lett, úgyhogy a mai alvást letudtuk azzal az 50 perces autós szundival, amit hazafele az Árkádból nyomott.
Na, mindegy, csak el akartam mesélni, hogy ezexerint a cetli sem 100% megoldás.
na, pusza
e
ellimami
 
 


Gombóc,
nekünk van egy 68-as sötétkék, most nö ki belöle Abigél (továbbra sincs hosszú ö-m???), annyi, hogy a 74-esünk cipzárját ki kell cserélni, és akkor szívesen odaadjuk (kölcsön/örökbe - mi is örököltük).

Kangi,
irigy-irigy hogy ilyen fitt vagy. Élmény nekem is fantasztikus volt csaszi után, de a felépülés... három császárnál is rosszabb volt.

Mi apájával lassan kezdünk felépülni, bár torkunk még veszettül fáj. Gyerekek teljesen lepukkantak, Dana tegnap este kezdett hányni, de mindent. Annyira, hogy megpattantak az erecskék az arcán, most tiszta piros pötty. Abigél miután dokinéni kitette a lábát Kép Azóta (de.10) kiskanalanként sóporoldatos hideg víz... amit 10 perces nyüszítés követ, mivel éhesek, szomjasak. Na talán holnapra jobb lesz...

Ja, babakocsiról a PegPerego Veneziához is hozzá lehet tenni azt a testvérfelállót, amit Zsuzsi említett?

Zsuzsi,
fantasztikus vagy ezzel, hogy mindenröl föl tudsz dobni egy képet. BabyBjörnt a kórság idején stokkoljuk, egyelöre mindenkinek jobb, ha távol tartja magát tölünk.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Beu,
de milyen profin lekapcsolta Kép
Megkerdezem Violat: tetszett a jatszohaz? -"tet-szett", es milyenek voltak a gyerekek? "aanyosak" Kép Kép

Elli,
fuj, de utalom az agressziv becsengetoket Kép en magat a csengot ragasztottam le a felirattal, igy senki nem mert csengetni... kiveve, ha elfelejtettem Kép
emlexem, mormonekat kuldtem el nagyon morcosan melegebb eghajlatra, amikor kimentem karomon a frissen felebredt koccel, ok meg megkerdeztek, jojjenek-e vissza maskor...

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

MOst nem tudok többet írni, csak dicsekszem, hogy a mai mérés szerint Dani 10260 g és 85 azaz 85 cm!!!!!!!(3 hónapja volt 79!) Elkezdtünk nőni, hihetetlen! KépKépKépKép annyira örülök!
Ja, játszó után csak 30 percet aludhatott szegény, mert mennünk kellett a dokinénihez, és fel kellett ébresztenem Kép

Andi
psandi
 
 


császtok Kép
félkarú vagyok, ez a kölök is hasfájós, de sose legyen nagyobb baja

PSAndi Kép
vááá, gratula, ugyehogy magasabb, mint Julis Kép

Zsuzso Kép
szegény betegecskék Kép drukk a javuláshoz! KépKépKép alfelem eléggé gyengécske még, de télleg sokkal jobban vagyok, mint csaszi után!

Tényleg, Lányok, normális, hogy fáj a szeméremcsontom? Meg hogy sajna kissé inkontinens vagyok? Csinálgatom az intimtornát, amennyire én értek hozzá, ugye elmúlik majd?

Ilyen szép a fiam Kép
Kép

A lányom meg rózsaszínben nyomul ... Kép
Kép

Mennem kell, Apacuka hozza Julcsit esti dalra meg verselésre ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kaska!
Még mindig mondja!Kép

Kangi!
Gyönyörűek! Mennyire pasi a pasi! És micsoda nőci lett a kiscsaj!

Beu
beu
 
 


Beu Kép
Már az előbb akartam írni, hogy mennyire röhögtem Lőrinc dumáján KépKépKép
Szuper lehetett a síelés!!! Vááá!!!
Sógornődnek add át gratulációimat Kép

Kaska Kép
"aanyosak" Kép Sztem a netes gyerekek nem (csak) természettől fogva tündériek, hanem mert az anyukák olyanok, amilyenek. Tündériek KépKépKép
Arról a csodaszép szemű lányodról mérnemlátunk fotót sose?

Évi Kép
Nagyon cukor a szánkós Petra! Kép

Julcsit tegnap sokkolta a hó: "benyomódik a lábam!!!" - ordította rémülten Kép De ma Apacukával szánkózni voltak, és csináltak lábnyomokat a hóban, alig akart bejönni ebédelni másfél óra kintlét után, olyan piros volt az arca, mint a Mikulásnak Kép (kép van, de még nincs a gépen - majd teszek fel)
Félszemmel lesem a Fábryt, szerintem nekiállok a szüléstörténetnek. Ja igen. Korai képek a
http://www.somlohegy.hu/feketeandris
oldalon.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kép , hogy nem jutottunk el a talira, de Andris is itthon volt, holnap felvételizik 8 osztályos gimibe (nem fog bejutni, borítékolom, nem igazán készült, tanára sem volt, mint sokaknak, brrr, már negyedikben ez a módi). Viszont jót szánkóztunk mi is, Julka profin ül, és Andrissal vagy velem dombról csúszikKép

KangiKép uígy voltam Andris után, inkontinencia elmúlik, csinálgasd csak az intim tornát. Szeméremcsont azért fáj, mert megdolgozta a te Andrisod. Most jut eszembe, hogy duplán druszák lettünkKép "benyomódik a lábam"Kép

BeuKép gyönyörű a táj, meg a személyKép Mi jövő héten megyünk, Julka is, kíváncsi vagyok, hogy fogjuk bírni Apával. A két nagy szerencsére már "önjáró". Néha villanásnyira meg lehet őket pillantaniKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Nálunk a szánkózás úgy néz ki, hogy beimádkozzuk a gyereket a szánkóba, elkezdjük húzni Ő meg azt hajtogatja: nyemaka, nyemaka (értsd: nem akarok, nem akarok). Így aztán a szánkózás nálunk kimerül a szánkó tologatásában Kép. Nem értem. Eddig úgy tudtam, hogy a gyerekek szeretnek szánkózni?!? Az enyém kivétel Kép.

Én tavaly eladtam a testvérbabakocsinkat, mondván úgysem kell majd... 2 éves 8 hónaposan is kell majd szerintetek? Vagy egy majdnem 3 éves kikéri majd magának?

Psandi!
Gratula a méretekhez Kép!

Kangi!
Mi is lábnyomoztunk tegnap a hóban. Levinek legalább ez tetszett, ha már a szánkózás nem. Gyerkőcök gyönyörűek Kép!
Nekem úgy tűnik,hogy az én dokim is egyetért azzal, hogy császár után próbáljuk meg a hüvelyi szülést Kép. A múltkori UH-on is magától mondta, hogy megpróbáljuk. Húúú, de izgulok már most 11+2-nél Kép!

Elli!
Én magára a csengőre ragasztottam a feliratot nyáron. Én csak annyit írtam ki, hogy "kérem inkább halkan kopogjon". Így ha nem is tudta elolvasni, akkor is sejthette az illető, hogy ne csengessen.

Évi24!
Petra és Réka nagyon aranyosak Kép! Ugye Ő az a Réka, akivel majdnem szomszédok voltatok?
Mert annak a Rékának az apukája már gratulált a férjemnek, bár a kistesó még nem publikus. Vajon honnan tudta meg Kép?

Megyek szerzek valami kaját, mert már kezdek szédülni.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Évi,
KépekKép
Mi is tegnap vettünk szánkót, mindjárt megyünk szánkózniKép

Beu,
IrigykedemKép

Zsuzsó,
Mielőbbi gyógyulást!

Kangi,
Gyönyörű gyermekekKép
Tegnap mi is lemerészkedtünk fél órácskára, először Roni sem mert bele/rálpéni a hóba/raKép
Megnéztük a korai képeket, szupik. Roninak is tetszettKép Csak nem tudtuk kinagyítani.

Maci_2
maci_2
 
 


Roni felállt a forgószékre és hanyatt leesett. Kb. 10 percig sírt. Nagyon megijedtem, de most már mosolyog is.
Maci_2
maci_2
 
 


Maci_2 Kép
De jó, hogy nincs baj!

Apacuka kijavította az oldalt, már lejönnek a nagy képek is. Bókokat köszönjük!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi,
Így még jobbKép
Az összes kép 19-én készült? Azóta nem fényképeztetek?Kép
Várom Julcsi szánkózós, szánkózás utáni képeit is!
Minden nehézség (sárgaság, pocifájás) ellenére is szívesen lennék hasonló helyzetbenKép

Mi is megejtettük a szánkózást. Tegnap jobban örült a szánkónak, amikor vettük. Többször leszállt, ő is húzta. Próbáltam hóembert csinálni neki, de annyira nem tapad a hó, hogy csak gombócokat sikerült alkotnom, az is hamar szétesettKép
Most alszik. Csak akkor jöhet a Dédi elé a vonathozKép

Maci_2
maci_2
 
 


Újabb képek Kép

Zenét hallgatok Kép

Kép

Szánkón ülök Kép

Kép

Anyával és a tesóval Kép

Kép

Tesóm álmában mosolyog Kép

Kép

Maci_2 Kép
Julcsim még nem alszik. Háromnegyed hétkor kel és fél háromkor jó, ha elalszik. Hihetetlen ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Darázsfészket sütök KépKép Már híztam két kilót, pedig még csak az illatát érzem, ahogy sül...

Maci_2
Kuka-kajaKép, lehet, hogy másik túróval (máshol vettel) jó lett volna.
Bicót lefényképezem, ha el nem felejtem Kép

Évi
Szánkós csajok Kép

Beu
Sífutást lehet, hogy én is kipróbálnám, a nagy lesiklásoktól félek Kép
JátszóházKépKép
Gratula az új családtaghozKép

Andi
Mekkora DaniKép
Zsombi 12600 g, centit nem mértekKép

Kangi
Hasfájás-ellendrukk megy!
Andris zabálnivalóKép Julcsi nemkülönben Kép
Szeméremcsont-fájás: passz. Inkontit csinálgasd, elmúlik (általában), esetleg ha majd jobban ráérsz, egy tanfolyam...

Urszila
Azért ne borítékold az eredményt, hátha...
De Kép, hogy már negyedikben ekkora a hajtás (és ezt nem értik meg anyósomék)

Megyek, sütizniKép
Jó hétvégétKép
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


ToffiKép
Hűha darázsfészek. Az nagyon fiiinooommmKép
tegnap a legyen őn is milliomosban egy hapsi nem tudta, hogy dióval csináljákKép

KangiKép
Hasfájásról én is tudnék mesélni, de hál istennek csak 3-4 hónapig tart. Nagyon zabálnivaló a kislegyény és a nagylányKép

Maci2Kép
Hát jó, hogy nem történt semmi baj. Azért 1-2 napig figyelj, nem szédül-e. A fejét is bevágta?

Nem tudjátok mikor kezdődik a Megasztár újra? Februártól? Én már úgy várom.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Kangi,
Ilyen jó képeket kár lenne rejtegetniKép
Roni is akkor ébredt.

Toffi,
Biztos ciki, de én nem tudom milyen az a darázsfészek. Úgy sejtem, nem éppen nekem való (diétás) kaja. Nem maradt (egy fotóra)?

Nelli,
Darázsfészket én sem tudtam volnaKép (Lásd Toffinál írtak.)
Beverte a fejét, de nincs rajta pukli, gondolom a feneke kicsit hamarabb érhetett le. Azért persze figyelem. Kicsit aggódtam is, mert hamar elaludt. De a szánkózás és a Dédiért menés hatott.

Lányok,
Nem tudtok olyan oldalt, ahol munkajogi kérdésben tudnak tanácsot adni?
Most írt a főnököm, hogy nem kapok fizetésemeléstKép

Maci_2
maci_2
 
 


Maci2,
Ugy tudom kotelezo megadni a cegnel adott munkakorben atlagos eves emelest. Mondjuk ez keves, de szerintem ha a torvenyt megtalalod, abban le van irva.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Maci
mikor mész vissza dolgozni? Kötelesek szintre hozni a fizetésedet!!!

Kangi
mosolygó Andris nagyon kis édi Kép És Julcsi is, ahogy megszokhattuk Kép látom, még mindig áll az etetőszékben Kép

Lányok , tud valaki arról valamit, hogy a terhesség befolyásolja-e a koleszterinszintet? 8 lett az értékem, nagyon magas, de 4 hónapja még csak 6 volt...

Andi
psandi
 
 


Andi Kép
Itt leltem:
http://www.babyzone.com/features/expertsqa/default.asp?QAID=15697&ExpertID=1
"Why does pregnancy increase blood cholesterol ?
- According to current thinking, it's due to the effect of elevated levels of estrogen (estradiol) and progesterone on your liver. They'll go back down after delivery, and they'll go back down even faster with breastfeeding, which inhibits estrogen."

Szóval elvileg aggodalomra semmi ok.

Ja, és leltem még egy ilyet is:
"Exercise During Pregnancy Keeps Cholesterol Down
Women who stay active early in pregnancy may have lower cholesterol than those who take it easy, new research suggests. Investigators found that among 925 pregnant women evaluated at the end of the first trimester, levels of total cholesterol and blood fats called triglycerides declined as exercise levels increased.
It is normal for a woman`s cholesterol and triglycerides to go up during pregnancy, says lead study author Carole L. Butler, but particularly large increases have been linked to the pregnancy complications gestational diabetes and preeclampsia -- a potential dangerous condition marked by high blood pressure, fluid retention and protein in the urine.

Some studies have found evidence that exercise lowers a woman`s risk of both of these complications. The new findings suggest that effects on cholesterol could be one reason, said Butler, a researcher at the University of Washington in Seattle. She and her colleagues report the findings in the American Journal of Epidemiology.

The study included women who were interviewed around their 13th week of pregnancy about their exercise habits over the previous week, as well as other lifestyle and health factors. The researchers found that women who spent the most time being active -- about 13 or more hours a week -- had the lowest total cholesterol and triglyceride levels, while sedentary women had the highest. More moderate exercisers fell somewhere in between.

Similarly, women who reported vigorous activities such as jogging had lower cholesterol and triglycerides than women who engaged in moderate exercise such as "casual" swimming and biking. Again, sedentary women had the highest levels.

However, it seems a woman need not exercise intensely to see the most cholesterol benefits. According to Butler, time spent exercising, whatever the activity, was just as strongly related to cholesterol levels as exercise intensity was.

She said the findings should encourage research into the effects of exercise later in pregnancy as well.

Source: (www.paktribune.com)"

Igen, etetőszékes ácsorgás továbbra is sztár Kép

Hnelli Kép
Julcsi amíg nem kapott gyümit (5 hósan) volt hasfájós. Jujjuj ...

Kisfiam 11o-et bevágott és durmol. Érdekes, ő inkább délelőtt hasfájós, délutánra eddig mindig rendbejött (és már 9 napos, kemény tapasztalati idő Kép)

Maci_2 Kép
Már 14.2o-kor elaludt, tök korán! Kép Viszont már 15.45-kor felébredt, a szokásos 16.3o-45 helyett Kép

Megyek zöldbabot főzni, holnap cimborák jönnek.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi
de ari vagy, köszi, és még az angolt is gyakorolhattam Kép Megnyugodtam!!!
a hülye körzeti dokim meg beparáztatott, hogy szopi után azonnal gyógyszeres kezelés holtomiglan, és hogy semmi köze a terhességhez! Madj átküldöm neki is a cikket

Andi
psandi
 
 


Kangi,
nagyon jók a képek! Helyesek vagytok! Kép És már főzésre is van időd, enrgiád, emelem kalapom! Kép

Virga,
igen Réka, az akire gondolsz. Kép az Ági egyébként előbb olvasta a babaneten a kistesó hirét,mint én mondtam volna el,sőt nem is mondtam, ő kérdezett rá,hogy jól olvast-e.Akkor még nekem is nagyon új volt a hir. Kép Remélem azért a párodnak jól esett a gratuláció. Kép

Toffi,
március 5-höz grtaula! Kép Van elfekvőben egy esküvő katalógusom,ha esetleg érdekel és megtalálom,szivesen odaadom,ötletmeritőnek bizti jó lesz,igaz régebbi. Megkeressem?

Maci,
leeső Roni! klassz,hogy nem lett nagy baj. Petra múltkor pont olyan szerencsétlenül esett el,hogy lefejlte a falat,azóta is lila a homloka. Kép

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Andi!
A koleszterinem nekem is magasabb volt a terhesség alatt. A védőnő ezért kezdett el diétáztatni, az orvost nem nagyon zavarta. A diétát viszont támogatta, hogy ne hízzak elKép

Kangi!
Te már főőőőzööööl?????

Én nem tudom mi az a darázsfészek. Ciki??? A császármorzsát sem tudtam sokáig. Hogy a stíriai metéltről ne is beszéljek.Kép

Enyém kölök ma 3,5 órát aludt délután. Úgy keltettem fel 6-kor. Most bőszen dalol az ágyában.Kép És folyamatosan jár a szájaKép

Beu
beu
 
 


A darázsfészek = diós csiga

Apának kell a gép, ennyire futotta, jó éjt
Andi
psandi
 
 


kösziKép
beu
 
 


Beu Kép
Daloló Lőrinc Kép
Főzök, persze, konzerv zöldbabból kolbászos főzeléket, nem nagy cucc. A boltban is jártam máma,egyedül, bibibiiiii KépKépKép
Mivel Apacuka itthon van velünk, így könnyű nekem! Kép

Évi Kép
Ne irigykedj, én mindent a csaszihoz viszonyítok, így ahhoz képest szuper minden! KépKépKép

Pussz, jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


KAngi cicám, Te nem tudsz aludni?

s
sofka
 
 


Sofka Kép
Tudnék én, de a gyerekek nem hagynak KépKépKép Julis már fél 7-kor kunkogott, a kicsi szopott 11kor, f3kor, f6kor, iszonyúan tekereg, nagyon fáj a hasa, és csak a mellkasomon alszik el ilyenkor Kép Szerencsére többnyire tudok aludni délután.

Szóval most jött el az idő, midőn szörnyű vallomást kell tegyek: igen, együtt alszom a fiammal!!! Én! Aki Julcsit konzekvensen külön szobában tároltam, éjjelente kiültem vele a nappaliba szopira és utána mindig visszatettem a saját ágyába, idáig jutottam! ... viszont így viszonylag normális vagyok napközben. Ez is valami ... aztán, ha végetér ez a nagyon hasfájós időszak, megpróbálom ágyába szoktatni. Majd akkor sírok itt nektek ...

Pussz
Elkanászodott Kangi
kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?