Új privát üzeneted érkezett!

Éva!
Drukkolok, a holnapi uh-hoz Kép

Lányok!
Most el kell mennem, de majd még később benézek, hogy olvashassak Babus hiradót Kép
Már rettentően kiváncsi vagyok!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Évi,
én nagyon drukkolok!Kép

Jófi
jófi
 
 


Hú Lányok!

Lehet, hogy megszületett Kristóf? Abban a topikban, nagyon erre gondolnak!

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 

 
 

SziasztokKép
Jaj Babus nagyon drukkoluk
nekem olyan érzésem van hogy már estére apuci hozza a képeket és gyönyörködhetünk KristófbanKép)
Már én is várom a Babus híradótKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Lányok, ha eddig nem jött hír a Kristóf megszületsésről, akkor mostmár tessék dupla energiákat küldni. Mert ha tényleg megindult a szülés és még nincs hír akkor szegény Babus már nagyon fáradt lehet. Kép
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

wish
 
 


Szerintem Babus már megszült, de persze mennek nekik az energiák, hogy minden oké legyen! Kép

Judyt Kép
Megtaláltam a másik topikot, köszi! Kép

Évi
Én is drukkolok neked holnapra!

Wish
Képzeld, elkezdett ici-picit szurkálni a petefészkem, hol az egyik hol a másik csinálja Kép Ez a Jónás gyerek tudhatott valamit Kép

Jófi
Én nem megyek UH-ra Kép Bromohoz nem jár Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi Kép

Akkro ma mindent bele! Hadd vígasztalódjak a Ti kétcsíkos tesztjeitekkel Kép

wish
 
 


Jaj Lányok, én már annyira izgatott vagyok Babusék miatt, még mindig nincs semmi hír?

Kép
móni23
 
 


Én is nagyon drukkolok Babuséknak.
Olyan jó volna már tudni valamit! Kép

Judit!
Neked se írt?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Szióka csajszik,
végre netközelbe kerültem. És látom Babusnál pont a legizgalmasabb pillanatok történhetnek! Nagyon nagyon szorítok!!!
Rólam annyit hogy szerdán 22 db petesejtet sikerült leszívni. Én nagyon nagyon meglepődtem, erre nem számítottam. Holnap délelőtt kell Pécsre telefonálnom hogy mennyi termékenyült meg és kezdett el osztódni, és ha minden ok, akkor hétfőn mehetek a fiúkért-lányokért. Nagyon örülnénk ha lenne fagyibabó is mert az egy esetleges sikertelenség esetén nagy reményt adhat! A műtétet meglepően jól bírtam, kicsit izgulok a puffadástól de eddig még semmi.
Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek a drukkját! Sajna egy barátnőmnél múlt szerdán volt a transzfer és elkezdett tegnap barnázni, és most én tartom benne a lelket. Ez a dolog engem is elkeserít kicsit.
Stella,
mi van a mensivel? Most már biztos hamarosan megjön aztán irány a fagyibabákért. Pécsen megérdeklődtem hogy fagyasztáskor mi a menet, ott a ciklus 9. napjától kell a vitaminokat szedni+Utrot nyomni, aztán pár nap múlva felteszik őket. Jaj, csak sikerüljön!
Remélem be tudok majd ugrani ha már felkelhetek, és addigra már sok sok babás lesz közöttünk. Mindenkinek nagyon drukkolok.
Tim
tim74
 
 


Sziasztok Lányok!

A Babus híradó és újdonsült műsorvezetője szól most hozzátok!

Örömmel értesítelek benneteket, hogy 2005.01.27-én 05:10 perckor 2700 grammos versenysúllyal és 52 cm-es rekordhosszal megláttam a napvilágot. Anyu egy kicsit ki van merülve, de könnyedén leküzdi ezeket a dolgokat, mert eljutott hozzá az a rengeteg energia, amit küldtetek neki. Ma apuci is bent volt nálunk szinte egész nap és játszottunk, öltöztetett, sőt, még pelust is cserélt!!! Kép

A születésem nél minden rendben volt, csak a fejecském akart egy kicsit nehezen kijönni. Na további nagyon kellemes estét vagy napot nektek! Holnap jelentkezek. Remélem nem haragszotok meg, ha felteszek magamról pár képet. Holnap hozom a jobbakat!!!!!


KépKépKépKép

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Gratula!!!!!
Nagyon ügyes vagy Kép Gyönyörű Kristófka!
Kívánok Nektek sok boldogságot és sok tejecskét Kép
Sok-sok puszi Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


BabusKép)))
Hatalmas gratula!!
Kristóf nagyon-nagyon szép babaKép
örülök hogy minden rendben ment a szülésnélKép
edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!
Gratulálok az első topic babának! Kép Kép
Gyönyörű szép kisfiú! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus

Gratulálok!KépKépKép
Nagyon szép babátok van!
Sok-sok boldogságot kívánok Nektek!

Szilvi
szilvi26
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 13:54-kor.
Vendég
 


Babus! Gratulálok Kép Nagyon ügyesek voltatokKép
Kristóf Kép Gyönyörű vagy Kép

Wish

wish
 
 


BABUS!!!
Nagyon, nagyon sok boldogságot kívánok nektek Kristófkához, aki gyönyörű.Kép

Annyira boldog vagyok, hogy már a kezetekben tarthatjátok Kristófkát!!!Kép

Kristóf Apuci!
Várjuk holnap is a képeket!!!

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


BABUSKép

Gratulálok Kristófkához és sok sok boldogságot kívánok Nektek immár HÁRMASBAN Kép!!!!

Gyönyörűűűűű kisfiú!!!

Megkönnyeztem, amikor olvastam a Híradót!Veletek most megtörtént a csoda, ami a legfantasztikusabb és örömtelibb érzés lehet az életünkben!Olyan boldog vagyok!

Küldök sok sok energiát az első éjszakához!

Jófi
jófi
 
 


Babus!
En is gratulalok Kristofkahoz, gyonyoru baba. A kedvenc kepem, amikor a karotokon fekszik. Nagyon edes! Puszi mindannyiotoknak!

Lanyok!
Kerlek bocsassatok meg, azert nem irtam most delutan, mert nem mertem, nem akartam hazudni. Babus meg par hete arra kert, hogy hadd kozolje az Apuci a nagy hirt Kristofrol. Csak indulasnal uzen. Ugye tegnap le is adtam az infokat. Mivel nem mentek siman a dolgok, a Babus csak annyit irt, hogy figyeljem a netet, majd jon a Babus hirado. Ezt nem mertem megirni, mert az Apucitol nem akartam elvenni ezt az elmenyt, ugye ahogy Babus kerte. Aztan lattam, hogy ratalaltatok egy masik topicra, ahol megirta valaki, hogy jon a Babus hirado, es ugye mindenki rogton rajott. Nem akartam Babust becsapni, hisz megigertem. Irtam neki, hogy talaltatok egy ilyen uzenetet, es szerintetek meg van Kristof, mit csinaljak, de nem valaszolt. (Ez ertheto, biztos Kristofkaval van) Ezert nem jottem, nem akartam hazudni, vartam Apucit, a hirekkel.En is csak sejtettem, biztosra nem mondta ki Babus, hisz nem akart velem kivetelezni.
MINDENKITOL BOCSANATOT KEREK!!!
De nem tudtam mit tegyek.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus

Csatlakozom a többiekhez,nagyon sok boldogságot, egészséget kívánok nektek. Kristóf nagyon szép baba, egy igazi kis csoda.

Tegnap már voltam csak nem volt időm írni, de napközben többször eszembe jutott Babus és Kristófka. Hú ez tényleg nagyon szupi hír, a nap fénypontja.

Egyébként sziasztok lányok. Az örömhírtől nem üdvözöltem senkit.
mokuci28
 
 


BabusKép
Szivből Gratulálok a csodaszép babához és sok-sok tejcit kivánok NektekKép

EzviccKép
Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod, hogy kitudódott a dolog, ez elkerülhetetlen voltKép Szerintem jól cselekedtélKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

BABUS!
Nagyon sok boldogságot, örömet, jó egészséget, békességet, nyugalmat és SOK-SOK tejcsit kívánok Nektek és Kristófkának! Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűű!

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 


Babus, Kristóf és Kristóf apuci!

Gratulálok a gyönyörű babához!
Megkönnyeztem a babus híradót. Kép

Sok erőt, egészséget kíván:
Falina és Pocibabája
falina
 
 


Babus!

Gyönyörű csöpp kis fiatok van! Gratulálok hozzá! És várunk vissza a hírekkel!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Babus!

Hatalmas gratula nektek! Azt hiszem, hogy ti vagytok a világ legboldogabb anyucija és apucija. Most lettetek igazán szülők. Ehhez a gyönyörű feladathoz nagyon-nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!

Félig volt csak papás szülés?

Andi
andi71
 
 


Kedves Babus és Babusférj!
Gratulálok a kis tüneményhez!Kép Eszméletlen aranyos!Kép (És már most miket tud mutatni!Kép) Szerintem nagyon jók a képek is!Kép

Kristófka,
gyönyörű vagy!Kép Remélem nagyon jól érzed magad ezen a világon! Sok boldogságot kívánok neked is és a szüleidnek is!

Judit,
ne érezz lelkiismeretfurdalást! Minden tökéletesen érthető!Kép

Olyan boldog lettem a képeket nézve, nekem is kell még sok-sok ilyen cuki babó!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Babus, Krisztián, KristófkaKép
Hatalmas gratula mindannyiótoknakKép. Olyan szép kisbaba Kristófka, meg is könnyeztem a híreket.
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek ehhez a gyönyörű kisfiúhozKép

Judit,
Miért is haragudnánk rád? De gondolom te azért sejtetted!Kép

Móni

Kép
móni23
 
 


Jó reggelt!

Tegnap én voltam az utolsó, ma meg az első!
Nem bírok aludni. Egy órája arra ébredtem, hogy rettenetes hányingerem van, és nem nagyon akar elmúlni. Igaz ma egy kicsit korábban mértem kb fél órával a hőmet, de 37,1 voltKép Kezdek reménykedniKép

Jófi,
Nálad mi a helyzet?

Mókuci,
Elég régen jelentkeztél utoljára, de nálad is kezd izgalmas lenni, nem?

Móni

Kép
móni23
 
 


Judit!
Dehogy haragszunk.KépMi is ezt tettük volna a helyedben.KépNe legyen egy iciri-piciri lelkiismert furdalásod sem!!!

Lányok!
Én annyira boldog vagyok, hogy megszületett Kristófka, a topikunk első kisbabája!!!
És még mi lesz ezután!Sorra jönni fognak az új kis családtagok.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


KristófkaKép
Úgy örülök neked! Gyönyörű kisfiú vagy és nagyon kedves tőled, hogy "bemutatkoztál"nekünk!
Vigyázz anyára és apára és legyetek nagyon boldogok!!!

Babus és a Büszke KispapaKép
GRatulálok nektek a nagyfiúhoz!

JuditKép
Nem legyel lelkiismeretfurid. szerintem ez így sokkal jobban jött ki.

TimKép
22 pete? Az nagyon jóó! Biztos lesz belőle fagyibaba!!
Igyál sok sok vizet és egyél sok husit! Nekem szerintem ezek segítettek a punkció után a hiperstimu elkerülésében!
Drukkolok a kicsiknek, hogy szépen megtermékenyüljenek és osztódjanak!
A barátnődnek üzenem, hogy nyugodjon meg, mert most ezzel tud magán a legtöbbet segíteni!
Feküdjön és igyon meg lassan egy pohár vörösbort!
Én is barnáztam, nem is kicsit és mégis megtapadt a babó.
Ugyhogy ezért mondom, hogy nem aggódjon, mert azzal csak árt!
A barnázás sokmindentől lehet. Okozhatja az Utro, ami miatt megpattanhatnak a méhszáj erei, de lehet attól is, hogy most kéne megjönnie a menziének, ha normál ciklusban lenne és még ezer oka lehet, ami nincs összefüggésben a babóval!
NYUGI, NYUGI ÉS Nyugi!! Tényleg ez a legfontosabb!!!
Drukkolok nektek!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt,

Megint megnéztem Kristófkát, olyan gyönyörűű kisbaba!!KépKépVajon mikor jön az újabb Babus Hiradó? Kép

Móni,
nagyon drukkolok!!!De jó lenne, ha baba lenne!!! KépKép

Én most elég depis vagyok Kép reggel lement a hőm, 36,7, szerintem órák kérdése és megjön.Ezek után legalábbis remélem.Mert azt mondta a doki, hogy ha ilyen hőgörbe meg uh-k után nem jön meg a 35.napig és nincs baba, akkor valami gond van még mindig, ami miatt nem jön meg a mensim normálisan.most ezen is izgulok, hogy ha már nincs baba, akkor hipphopp jöjjön meg. és akkor jöhet a petevezetékátjárhatósági (hurrrááá Kép)meg az újabb hónap.valahogy most nem látom az alagút végét.egyszerre izgulok azon hogy de jó lenne, ha nem jönne meg baba miatt és de jó lenne ha gyorsan megjönne, ha nincs baba....asszem be fogok dilizni.... Kép

Jófi
jófi
 
 


most próbálom negyedszer elküldeni az üzenetemet, a kezdeti meghatottság már idegességgé alakult Kép

Drága Babus Család!

Gratulálok nektek, hogy ilyen csodálatos család lettetek! Nagyon vigyázzatok egymásra! Ahoyg néztem a képeket, ezek jutottak eszembe, egyben üzenet is:
"Szia Kristófka! Örülök, hoyg látlak végre igaziból is, és nem csak egy barnás 4D UH képen Kép Olyan mintha ismernénk téged, hiszen a mamád szinte minden mozdulatodról írt nekünk. Nagyon szép vagy, a legédesebb az a kép amikor fekszel valaki karján (biztos anyuén Kép). Hamarosan kinyílik előtted a világ, és egy mindig boldogan mosolygó anyuci és apuci néz majd rád Kép
Mi pedig nem felejtünk, küldjél magadról képet máskor is, hiszen ez motivál bennünket és ad erőt, hogy igenis nekünk is lesz ilyen gyönyörű kisbabánk, mint amilyen TE vagy!"

Szeretettel: Tündi
Vendég
 


Sziasztok Kép
Judit!
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, helyesen cselekedtél Kép

Móni!
Ezek nagyon jó jelek Kép Mikor mész dokihoz?
Drukkolok, hogy a hányingered baba miatt leyen Kép

Judyt!
Hogy vagy ma, az utolsó munkanapodon?
Lesz valami céges búcsúztatás?

Stella!
Hogy állsz a mensivel? Alakulnak a dolgok?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!
Lassan elkoszonok, nemsokara indulunk majd valamikor. A ferjem dolgozik a gepen igy mar nem tudok jonni. Este Pecsrol majd benezek. Kerlek drukkoljatok, hogy sima utunk legyen, nagyon felek.

Olyan nagyon tetszenek Kristofka kepei. Nagyon szep kisbaba!!!!!!

Jofi!
Nagyon drukkolok, hogy baba legyen

Moni!
Nagyon jo a hod

Orulok, hogy nem haragusztok ram!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Drága Babus Család!

Gratulálok nektek, hogy ilyen csodálatos család lettetek! Nagyon vigyázzatok egymásra! Ahoyg néztem a képeket, ezek jutottak eszembe, egyben üzenet is:
"Szia Kristófka! Örülök, hoyg látlak végre igaziból is, és nem csak egy barnás 4D UH képen Kép Olyan mintha ismernénk téged, hiszen a mamád szinte minden mozdulatodról írt nekünk. Nagyon szép vagy, a legédesebb az a kép amikor fekszel valaki karján (biztos anyuén Kép). Hamarosan kinyílik előtted a világ, és egy mindig boldogan mosolygó anyuci és apuci néz majd rád Kép
Mi pedig nem felejtünk, küldjél magadról képet máskor is, hiszen ez motivál bennünket és ad erőt, hogy igenis nekünk is lesz ilyen gyönyörű kisbabánk, mint amilyen TE vagy!"

Szeretettel: Tündi
Vendég
 


Csak most látom, milyen szuper hírek vannak!

BABUS
Gratulálok! Ez a gyerek egyszerűen GYÖNYÖRŰ! Kép Kép Kép Nagyon ügyik voltatok. Várjuk az újabb képeket.

Tim
Küldök sok sok energiát a kis emberkezdeményekhez. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Móni
A hőd nagyon biztató. Mikor tesztelsz? Neked is megy a drukk. ++++++++++++++++++++++++++++++

Jófi
Neked is szorítok. Hátha visszakúszik az a hő. Ha meg nem akkor egy normál hosszúságú ciklusért.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


JuditKép
Vigyázzatok magatokra, szerintem nem lesz gond az úton. Itt legalábbis nagyon szép az idő és járhatóak az utak.

AnnácskaKép
Menzi egyenlőre nincs, szerintem úgy egy hét múlva lesz "aktuális".
A hőm szép magas: 37,2. Ami viszon aggaszt, hogy 2-3 napja fajdogál a pocim. hol jobban (ülni sem tudok), hol kevésbé.
Ilyenkor csak a párom simogatása gyógyítja meg Kép!
Néha azt gondolom, talán csoda történt, aztán gyorsan "felébredek", mert kinek kell egy újabb csalódás ??!!

Veletek mi a ehlyzet? Meddig nem szabad még póbálkoznotok?
Hihetetlen a kitarásotok! Soha egy panasszavad sincs! hogy bírod?

MóniKép
Azt hiszem egyre jobb ötlet a síelés elötti tesztelés!!
Sokan azt mondják, hogy korai, de szerintem igenis, hogy lehet hányingered már a menzi elmaradásakor (tapasztalatból mondom. Nekem is volt már a kontrollvérvétel elött 1-2 nappal, csak még nem tudtam mitől)
Drukkolok!

JófiKép
Sajnálom, de szerintem a postán elakadt az a menzi és most viszik vissza a feladónak Kép.
Ne haragudj, de szerintem nagyon kicsi az esély, hogy ebből baba legyen. Sajnálom, nagyon, pedig úgy drukkoltam!

TündiKép
te sose fogysz ki a szép szavakból!
Tegnap esti randi kipipálva?
Stella

Kép
stella9
 
 


Húúúúú, tiszta ideg lettem, Babusék üzijét hetedszerre sikerült elkülednem, megint szarakodik az internetünk Kép
Pedig úgy meghatódtam a képek láttán, közben jól ki is bőgtem magam.
No lám, mégiscsak elment? Hát ezt nem hiszem el!
Akkor bocsi a duplázásért!

Judit
Jó utat, jó hétvégét, vigyázzatok magatokra! Kép

Móni
Jó a hőd és a hányingered is Kép Sosem volt ilyen ciklus vége felé? Még jobban drukkolok! Kép

Jófi
A 36,7 már nem olyan sok sajnos Kép Nekem múlt hónap végén azt írták másik topikban, hogy akkor nekem most nagyon jó, mert az is jó hír hoyg megjön a menzim és indul az első igazán esélyes hónap a bromo miatt, és az is jó hír ha nem jön meg, mert akkro babás vagyok.
Most te is így vagy, persze jobb lenne ha babás lennél, de ha mégsem, akkor egy nagyon fontos vizsgálaton esel túl, aminek kapcsán még biztosabbak lehettek, hogy nincs-e ott valami gond! Kérlek, tarts ki,amíg nincsm enzi addig semmi sincs veszve!

Tim
Én is nagyon drukkolok nektek, sok sikert a transzferhez! Jelentkezz majd mindenképpen!

Judyt
Olyan édes volt a hangod este, amikor felhívtál a jó hírrel Kép Nagyon örültem neki, és köszönöm! Kép
Ja, és ha furcsa volt a hangom az azért volt, mert fejjel lefelé valahogy másképp vannak a dolgok.... Kép Talán gyertyázás? Kép

Lányok
Nekem ma reggel óta nagyon szurkálnak a petefészkeim felváltva, és a hőm is esett egy hangyányit, ma 36,4 volt Kép Valszeg ma van a nagy tüszőrepis nap?!?!?!? Kép Reménykedem hogy a tegnap esti kiskatonák jó helyen vannak jó időben Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Tim,
Bocsi, de annyira a Babus híradót kerestem, hogy a te üzenetedről lemaradtam.
Ez a sok tüsző tényleg bíztató. Nagyon drukkolok, és küldöm az energiákat. Mikor tudod meg, hogy mennyi kezdett el osztódni? És hányat kértek vissza?

Jófi,
Nagyon szurkolok neked, ez talán még nem olyan nagy leesés a tegnapi 36,8-hoz képestKép

Judit,
Nagyon óvatosan vezessetek, drukkolok, hogy minden rendben legyen az úton!!

Lányok,
Köszönöm a drukkokat, olyan jó lenne, ha végre sikerülne!!!!
Tesztelni majd hétfőn reggel fogok, ha még akkor is így fent lesz a hőm, de csak a síelés miatt, de lehet, hogy még eny kicsit korai lesz az a teszt. Hétfőn reggel még leszek és megírom az eredményt!

Móni

Kép
móni23
 
 


Annácska!
Valóban ez az utolós munkanapom!!!Kép
Olyan furcsa érzés, mert már 9 éve folymatosan dolgozok és szokatlan lesz a kollégáim nélkül.Tudod olyanok ők nekem, mint egy nagy család, mert nagyon sok kollégám egyben barátom is.Kép
De hát az a lényeg, hogy a babáknak és nekem jó legyen.KépAz utóbbi időben már csak nyűg volt nekem ez a munkába járás (főleg a korai felkelés).De úgyis fogok még bejönni, mert fogok Én még sétálgatni a városba.Kép
Nem hiszem, hogy lesz valami búcsúztatás, mert nem végleg megyek Én el, csak 2-3 évre.Kép

Judit!
Nagyon vigyázzatok az úton!!!
Nem lesz semmi baj.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!
Jajj, csak nem megzavartalak???Kép
Húú, de ciki.KépKép
Én csak jót akartam, hogy megtudd a jó hírt.Kép
Nem nevetettek a pároddal?

Móni!
Drukkolok a hétfői teszthez.Már nagyon uzgatott vagyok.Kép

Jófi!
Ne keseredj el kérlek!!!

Tim!
Drukkolok, hogy minél több petesejt termékenyüljön meg.Kép

Stella!
Már csak pár nap és itt lesz az a mensi.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Ja, sosem fogyok ki, hallottad volna az előbb milyeneket káromkodtam Kép
Jó hoyg ma korábban haza tudsz menni, pocisimit bevasalni ám Kép
Szép idő? Hol? Kép Nekem befagyott a sejhajom majdnem mire beértem, a napsütés meg csak dekoráció a tájon Kép
Tegnapi pipa megvan, aha Kép

Majcsi
Köszönöm, aranyos vagy! Kép Jó hogy bent vagy a táblában Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt Kép
Nem zavartál, a párom a számítógép előtt ült már és játszott, észre se vette hogy telefonálok, én meg gyertyába néztem a tévét Kép Csak én nevettem amikor felvettem a telefont, biztos hallottad Kép
Jó lesz neked otthon, hidd el, a kollegáidhoz be is tudsz menni meg biztosan ők is meglátogatnak majd! Kép Én úgy irigyellek téged is Kép Pihenj majd sokat ám, és semmi korán kelés! Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok,
mindenkinek nagyon köszönöm a vígasztalást.Olyan aranyosak vagytok, úgy örülök, hogy Rátok találtam!KépKép

A férjemtől előbb kaptam egy gyönyörű (vigasztaló)e-mailt.Megkönnyeztem, olyan gyönyörűeket írt nekem.Neki és Nektek hála most már látom az alagút végét, ott egy pici baba, az én babám, aki már nagyon vár rám, és várakozva figyeli, hogy hogyan jutok közelebb és közelebb hozzá.Minden egyes hónappal, ami nem sikerül és újabb vizsgálatot és próbálkozásokat hoz, közelebb kerülünk ŐHOZZÁ!

Lányok,
én tudom, hogy nekem most nincs baba, érzem, nem akarok most már hiú reményeket kergetni, mert akkor tényleg nagyot koppanék.Egyrészt drukkoljunk most nagyon Móninak a babáért, és léccci nekem, hogy gyorsan megjöjjön!Kép

Judyt,
nagyon szép babaváros hónapokat kívánok Neked!KépÉn is amint tehetném nem dolgoznék, azt mondják, ezek gyönyörű hónapok, amíg várod a pici babát "főállásban".

Tündi,
repedjen már meg az a tüsző: itt küldöm az energiát hozzá+++++++++++++++++++++++++++++++Remélem a tegnapi kiskatonák célba érnek (legalább egy Kép )

Stella,
remélem jó lesz Neked Móni mensije, ugye?Kép Biztos én rossz címen küldtem el.Vagy még nekem van rá szükségem és ezért kapom visszaKép

Vajon milyen volt Kristófka első éjszakája?Várom a Babus Hiradó 2. adását!Kép

Jófi
jófi
 
 


Babus és Családja! Szívből gratulálok a Kisfiatokhoz! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Neketek. Kristóf egyszerűen tündéri!!!

Éva
évi79
 


Sziasztok Lányok!
Nem akarok ünneprontó lenni, de nagyon el vagyok kenődve az uh miatt. A 13mm-es tüszőnek nyoma sincs. helyette van három, 10mm 7,2mm és 7,7 mm-es tüszőm. A méhnyálkahártyám meg 7,5 mm. Szóval most kicsit letörtem, mert nemhogy nem nőtt, hanem el is tűnt. Kép Kép

Éva
évi79
 


LányokKép
Babus után mi következünkKép)
Már én is annyira szülnék na jó most még azért
nem!!!(27hét)
Mikor lesz már Április!!!!!!!!!
Olyan jó láttni hogy babusék milyen boldogokKép
Már várom az új képeketKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Évi,
ne keseredj el!A dokid tudni fogja a megoldást, talán egy kis closty és ezek a tüszők hipphopp szépen megnőnek, megrepednek és baba lesz belőlük!!!
Kép
küldök buksisimit.
jófi
 
 


Jimbone
Nagyon köszi az infókat!
Hát szép nagy pocid van ám neked is! Kép

Évi79
Hát ezt nem értem Kép Azok a kisebbek még megnőhetnek? Ennyire kitolódna akkor a ciklusod? Dokid mit mondott? Kép Olyan kusza ez a hónapod, szegénykém! Kép

Jófi
Egy szerető, vígasztaló férjecske mindennél többet tud érni Kép Örülök, hogy jobban érzed magad! Amúgy reped-reped, legalábbis remélem Kép

Edina
Eljön a te időd is, csak ne sürgesd Kép Sőt, te leszel a következő! Kép

Tündi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?