Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Aztaaa, mennyit írtatok! Kép Gyorsan olvasok, aztán írok. Kép

Incike,
Beraktalak a csitrialbumba! KépKépKép

Kata 5/31
kata1977
Hatvan
 
 


Remélem én is.
Lehet, hogy igaza van, de azért nem lehet a gyermekáldást sem a végtelenségig húzni.Bár ha a terhesség alatt is épitkezni fogtok az lehet, hogy nem épp jó a szervezetnek.Viszont, ha a terhesség alatt is sokat mozgolódsz akkor a szülés könnyű lesz.
Az unokanővéremék is építkeztek, költöztek ,de a sok mozgás miatt nem tapadtak le az izmok, ezért könnyen megszült. Nekik már 3 gyerkőcük van.
Úgyhogy a férjednek sem kellene annyira félnie.

Kép
Kép
incike
 
 


Hajni szerintem biztos boldog lesz, meddig akar várni??ÉS ha a ház csak két év mulva lesz csak olyan, hogy minden megvan, akkor csak akkor szeretne? A párom már holnapot is későnek mondja...Kép
Incike!!Nagyon szorítok neked!!Mióta probálkoztok??

Kata!merre vagy??Az uracskád ma merre jár??Az enyém Pesten...Kép
Kérdeztem már de szerintem nem válaszoltál még (ha mégis akkor bocsi) hogy szerintetek mikor tudtok majd különköltözni anyóséktól??Egyébként jól kijössz velük??

nicola
nicola79
 
 

 
 

Nyáron már kész lesz a házikó. Az a probléma, hogy inentől szinte mindent ketten fogunk csinálni, és ugye babásan nem annyira tudom emelgetni a járólapos dobozokat, meg a teli anyagos vödröt. Szóval akkor egyedül maradna. Ez az én véleményem, ő nem tudom miért akarja a ház befejezésére tenni a babát. Pedig bele kellene húznunk mert lassan már csak 8 évünk marad a kettőre Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Akkor sikerült elintézni a szoc. polt??
Hát igen akkor bele kell húzni nagyon!!
:o)
nicola79
 
 


Inkább úgy mondanám hogy alakulóban van a dolog Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nicola
Mi már több mint 1 éve próbálkozunk.
Köszi, hogy szorítasz nekem, nekünk.

hajni
Légyszi álj a lábadra és igen is akard azt a kis élete ott bent a pocidban, bízz magadban. külömben is egy nő 25 kg-nál többet ne emeljen.
Ezt pont én mondom neked, mikor 12 évig sportoltam.Na mindegy, de mi nem erre születtünk.
Egyszóval tessék magad fölszedni a padlóról sé elhesegetni a rossz kedvedet.
Légy optimista.

Kép
Kép
incike
 
 


Optimista vagyok én, de mikor megjön minidg lezuhanok a föld alá. Ilyenkor kell a párom aki kiás, csak most még nincs itt nekem Kép. Olyan jó lett volna, szülinapomon egy pozitív tesztel kezdeni a napot. Úgy elképzeltem már. Kép Asszem nem kellett volna megmérni reggel a hőmet, akkor tovább él volna a remény Kép

Hajni 29/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nnnna, elolvastam ám mindent! (eltartott egy dbig... Kép)

Anikó,
Gyógyulj, gyógyulj!!! Kép

Nolina,
Én is pont azon gondolkoztam, h ha élesben is ráállunk a témára, akkor hova fogom én a párnát tenni, amikor én csak hason tudok aludni?! Kép

Poci,
Vigyázz arra a kis tornász bébire! Kép Akarja még zaklatni a doki?! Szerintem se hajtsd magad túl, a baba a legfontosabb!

Hajni,
Nagyon jó fej lehet a párod, tetszett a mikor fog megjönnire adott válasza! Kép
Te most magadat győzködöd vagy bennünket ezzel az "órák kérdése" dumával?! Hagyd abba!!! Mi addig is reménykedünk és szorítunk is csendben! Ne vedd el ennek a lehetőségét tőlünk! Kép

Andi,
KépKépKép Pedig úúúúgy szorítottam Marcinak! Kép De nem lehet, h csal elbújt a petezsák?! (vagy ne kérdezzekhülyeséget?!) És mivel magyarázzák akkor zt az 50 napot?! Mindenesetre fel a fejjel! Ne keseredj el (tudod, a babák kiegyensúlyozott, boldog szülőkhöz jönnek!) Kép És mindjárt itt a következő lehetőség! Kép

Incike,
Én sem hiszek a teszteknek, de szerintem is az a legbiztosabb, ha elmész dokihoz! Mik a nevek?

Beuka,
Én sem lennék elkeseredve, ha ikreim lennének! Kép

Csanita,
Bocsi, akartam este jönni, de a pasim kisajítátotta a gépet... Kép Igaz, az bosszúból 4-szer is lefagyott Kép (és ezek után mondjátok, hogy nem vagyok boszorkány! Kép)

Pusz:
Kata 5/31
kata1977
Hatvan
 
 


Akkor most megint a földre zuhantál?
Hajni ne légy már depi.
Látod én sem vagyok depi pedig a teszt kissé megtört.Még is én próbálok beléd erőt csiholni.

Ennye-bennye.

32/28

Kép
Kép
incike
 
 


Bocsi, megint kisregényt sikerült írni... Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Mert te erős vagy, én meg egyfolytában bőgök. Kezd egy picit elegem lenni ebből. Nekem nem is kell gyerek. Elvagyunk mi ketten a párommal. Különben is ennyi idősen bolond az ember szülni.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Bocsi, már megint nyafogok. Inkább nem írok ma már, jó?

Hajni 29/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nicola,
Az én pasim ma Pesten van (szerencsére Kép)
Bár én így is képes vagyok aggódni... Kép Elég, ha tudom, hogy autóba ül. Kép Pedig jól vezet, csak mindig eszembe jut, hogy mennyi barom van az utakon... Kép

Hajni,
HESS DEPI!!!! Kép
De ha alacsony a hő, akkor az nem peteérést jelent?! (lehet, h most nagy hülyeséget írtam, de én így emlékszem...)

Nicola,
Valójában semmi bajom az anyósomékkal, csak az, hogy ők is ott laknak. Kép
Nem tudom, mikor jutunk vmerre, írtam már, hogy még a külföldre költözés lehetősége is "bejátszik".

Hajni,
Lehet, hogy majd kérek tanácsokat szocpol-ügyben, ha Ti már "sínen vagytok" ezügyben. Kép

Pusz:
Kata 5/31
kata1977
Hatvan
 
 


Kata!

Engem miért hagytál ki?pedig kérdeztem is!!
nicola79
 
 


Hééééé Hajniiii,
Meg ne próbáld, hogy nem írsz! Mert odamegyek és elfenekellek! Kép
És tényleg ne legyél depis, hiszen a hő SEMMIT nem jelent! Hiszen nem jött meg, nem igaz?! Akkor meg NE PÁNIKOLJ!!!!

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


o.k. megkaptam a választ!!!
nicola79
 
 


Nicola,
Azóta már írtam, csak még javában írtam az elsőt, amikor Te kérdeztél, így csak a frissítéskor láttam. Bocsi! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata, ha az alaphőd esik le akkor peteérés, de ha utánna felmegy 37 köré és az esik le akkor menzi. Nekem a tegnapi 36,97-ről leesett 36,7-re.
Nyugodtan kérdezz a SZOCPOL-ról, igaz hogy csak annyit tudok, hogy alá kell írni a papírokat, de talán tudok válaszolni egy két kérdésedre Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kata
Fiu névnek: Eric, Alex, István
Lánynak : Alexszandra, Kitti, Ivett

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Hajni, irgum-burgum! Ha most Juca itt lenne, jól helyrerakna. Kép Itt mindenki azt szereti benned, hogy ilyen vidám vagy, tehát tessék csak megnevettetni minket! Próbálj kicsit másra gondolni, hisz még nem jött meg. Főzöl ma vmit? Próbálj ki vmi újat. Az én tegnapi chilis babom tök jó lett. És azt megtiltom, hogy ne írj! Akkor mit fogok olvasni du., meg éjszaka a patikában? És mitől lesz jókedvem? Merre jár a párod? Írj neki egy kedveskedő sms-t, tuti jól fog esni, és nemcsak neki. Sajnos , nem tudom, mi az ördögöt írjak, hogy felvidítsalak. Pedig épp azért, hogy szépeket álmodj és ne kelljen csuklásra ébredned, reggelre időzítettem az akciónkat.Kép
nolina
 
 


Andi, nagyon rosszul esett még nekem is,hogy nincs petezsákocska. Doki mondta, miért lehet, hogy 50 napja nem jött meg? Marci gondolta, megtréfál, hogy minél jobban várd őt. Ezek a pici babák olyan furfangosak. Remélem azért jól vagy! Kép

Inci, neked is szorítottam, de még lehet,hogy pár nap múlva zebrás leszel. Máskor is csináltál tesztet? Akkor a hanyadik napon?

Zafír, olyan nagyon szorítok ám, mikor lesz a szuri, jelentkezz ám! Mi sajnos csak holnap éjfél körül jutunk "egymáshoz", de remélem a te jó példádon felbuzdulva nekem is növekszik a tüszőm és ma akár meg is pattanhatna.

Ma vagyunk 10 hónapos házasok. Kép Kép Kép

Puszi
Nolina
16/30
nolina
 
 


Nolina, olyan édes vagy. Bőven eleget írtál, ezt is végigbőgtem Kép. Kellene valamit ennem, mert ha nagyon elkezdek görcsölni, akkor már nem fogok tudni, és hiába vaszem be a gyógyszert. Szóval egy picikét eltűnök aztán majd jövök.
Köszi, hogy nem csuklattál éjszaka, nagyon jól aludtam, sőt reggel, míg meg nem néztem a lázmérőt jó kedvem is volt. Biztos valami szépet álmodtam Kép.

Hajni 29/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Nolina.

Igazad van Hajnival kapcsolatban.Most nem tudom mi történt vele, de máskor tök jókat nevetek az írásain. Volt olyan is fogy már a könnyem is kifolyt a nevetéstől.
Ti hogy álltok a baba projektel?

Kép
Kép
incike
 
 


Hát mi törpénhetett vele, véletlenül bepottyant maga alá Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Inci, mi még nagyon az elején járunk a projectnek. Dec. közepén hagytam abba a fog.gátlót. És annyira örültem, hogy meg is jött 30 napra és nem is görcsöltem igazán. Sőt a múltkor a 16. napon úgy szúrt a hasam, hogy arra gondoltam, lehet,hogy pé-m is van. Kép Tehát most várakozó állásponton vagyok és egy-két hónap múlva el akarok menni a dokimhoz, ráksz-re meg kérdezni,hogy hogy érzi magát a méhszáj"sebecském".

Mennyire rendszeres a ciklusod, a 32. nap elég biztató. Kép

Nolina
16/30
nolina
 
 


Képzeljétek, holnap nem jön az egész gyár csak én...meg egy targonás+portás....Kép
nicola79
 
 


Nicola, hogy hogy. Neked akkor miért kell menned? Mondjuk az nem annyira rossz, hogy nem lesznek főnökök sem Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni, remélem már mászol kifelé! Nekem mindjárt kell menni dolgozni, és nincs kedvem ott aludni, ill. ügyeletben aludni, már ha hagynak. De igyekszem nézegetni, hogy állsz az én felvidító történeteimmel. Tessék írogatni!

Addig is puszi!
nolina
 
 


Nolina
Órát lehetne hozzá állítani. Mindíg a 28. napon jött meg eddig, de most nem akaródzik neki, bár én örülök.

Hajni
Végre , hogy visszatértél közénk.Maradj is itt.
Tessék minket felvidítani.A jókedvedet nagyon hiányolom.

Nicola
Te mit dolgozol, ha szabad érdeklődnöm?Már csak azért, mert, hogy gyárban vagy.Milyen gyár?

Kép
Kép
incike
 
 


Nagyon nem akarom leirni milyen gyár, egy kereskedő cég de gyártás is van, én kül.ker. ügyintéző vagyok és lesz kiszállítás, és annak ugye papirokat kell irni!!Kép
És Te Incike mit csinálsz??
ugye Ti itt lesztek??Mert én igen!!!
nicola79
 
 


Hajni,
Ne aggódj, nem hagyunk "magad alatt"! Kép
A szocpollal kapcsolatban minden érdekel! Kép (Jól jártál velem! Kép) Szóval, h hol kell kérni, milyen papírok kellenek hozzá, stb.

Nolina,
Boldog házassági hófordulót! KépKépKép És pont ma nem tudtok egy kicsit összebújni?! Kép De majd holnap (+ hétvégén) bepótoljátok! Kép

Nicola,
Mi rosszat tettél, h pont Te lettél a szerencsés (?!) kiválasztott?! És milyen apropóból nem kell menniük a többieknek?!

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Én bútorboltban dolgozom, mint eladó és pénztáros.Nehéz dolog minden vevőnek megfelelni.
Szerencsére a kollégák nagyon normálisak.Előtte a MAHART-nál dolgoztam a belföldi és külföldi teherhajózásnál.Az nagyon gázos volt.Kevés fizu sok munka.Hát váltottam.

Kép
Kép
incike
 
 


nem tettem semmi rosszat, csak kevés a szabim is, nagyon nem bánom ,a párom sem lesz!!!
nicola79
 
 


Most hívtak a kukások, hogy nem kellek nekik.

Kata a szocpolt a bankokban adják. A jegyzőtől kell papír, hogy még nem vettétek igénybe. A többit elmondja a hitelügyintéző, de ha lesz egy pici időm akkor elolvasom a papírt és bővebben is tudok róla írni Kép.

Hajni 29/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!!

Te hallottál arról hogy ha nem lehet gyerek akkor nem kell visszafizetni, dokitól igazolás kell amit felülvizsgálnak?,ez nem tuti!!

Ha a párod 37 éves még kaptok szoc polt? nem ugy van hogy 30 vagy 35 évig van??
nicola79
 
 


A megelőlegező szocpolt a szülők 40 éves koráig kapják. 2004 január 01-től emelték meg az életkort, előtte 35 volt. Ha megvan már a gyerek, akkor addig kapják, amíg nappali tagozaton tanul. Azt hiszem a főiskola már nem tartozik ide, szóval olyan 18-20 éves koráig. Ebben nem vagyok biztos.
És igen, ha meghal az egyik fél, vagy súlyos beteg lesz, vagy orvos tudja igazolni, hogy nem lehet baba, akkor nem kell visszafizetni. De azt mondják ilyen igazolást elég nehéz megkapni.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:24-kor.
proone
 
 


Anikó sms-e: "Szia, adok egy kis helyzetjelentést, mert nem mentem dolgozni. Tegnap este mentem anyukámhoz, megcsúsztam a kocsival, és beborultam az árokba. Be voltam kötve, úgyhogy nem lett bajom. Viszont valami vírusos bajom lehet, mert az egész napos hányinger után egész éjszaka hánytam. "

Proone, én nagyon élvezem az egész építkezést, imádok kint lenni. Azzal hogy ott vagyok és amit tudok segítek nagyon sok pénzt takarítunk meg. Úgysem bírnám ki, hogy a párom kint dolgozik, én meg itthon melegszem. Ha meg már ott vagyok, azt nem bírom ki, hogy álljak és nézzem Kép. Szóval egy ördögi kör. Eddig egyetlen nap volt, hogy nélkülem ment ki dolgozni, akkor is lukakat fúrt a falba, nekem meg sütnöm kellett. Szóval való nem való, nekem tetszik Kép

Hajni 29/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!

Mi megérdeklődtük hogy ha hitelt felveszünk,kötni kell életbiztositást 100000 ft-ért és ha egyik fél megahl akkor nem árverezik el a házat...Ti mennyi hitelt vesztek fel??
nicola79
 
 


Nicola,
Jaaaa, ilyen kötelező szabi lenne?! Akkor igazad van! Inkább lennék bent én is egyedül. Kép Gondolom, azért nem lesz olyan sok munkád! És majd tudsz írogatni nekünk! Kép

Hajni,
Ezt is köszi és várom a további infókat is! Kép

Azt amúgy én is hallottam, hogy ha nagy gond van, akkor a dokitól kell igazolást szerezni és akkor nem kell visszafizetni. De szerintem ezt nem olyan gázos megszerezni (bár senkit nem bíztatok rá! Kép), ahogy hallottam a felülvizsgálat is olyan, mint pl. a leszázalékolásnál. Elküldenek egy másik (független) dokihoz (mert ugye a sajátodat le tudod fizetni (?!)) és attól kell egy megerősítés.
Én még azt nem értem, h ugye most már nem kell házaspárnak lenni. De akkor elvileg 5 másik pasival is felvehetem?! Vagy ezt hogy tudják ellenőrizni?! Kép

Proone,
Üdv újra közöttünk! Kép Nagyon eltűntél!
Ez a betegesdi nem hangzik túl jól... Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Mi 8 hitelt + 2 szocpolt. Nálunk nem kell életbiztosítást fizetni csak a lakásra kell kötni. Különben pont most nyertek pert ilyen ügyben a szomszédék, mert velük is megköttették az életbiztosítást. Szóval nem muszáj kötni. Mint lehetőséget felajánlhatják, de nem kötelezhetnek.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


A megelőlegező szocpolhoz, házasnak kell lenni. Tehát nem veheted fel többször. A jegyző igazolja, hogy még nem vetted fel. Nem tudom honnan tudja, nálunk onnan, hogy mi mondtuk Kép. Nekünk is vinni kellett a házassági anyakönyvi kivonatot, tehát az ellenőrzik.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


8 milla??

Kata!!
Én is igy gondolom!!Bejövök 8-ra aztán délbe megyek haza!Holnap a párom Óvárra megy megyek szerintem vele!!!Kép
nicola79
 
 


Most ez meglepődős kérdés volt?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára proone 2009.05.01 10:25-kor.
proone
 
 


Igen!!
Mennyi havonta hány évig??Ha elmondod???
nicola79
 
 


Hajni,
Köszi az infókat Anikóról! Ó, szegény! Kép Még szerencse, hogy nem lett komolyabb baja! Bár ez a hányingeres/hányós dolog sem tetszik nekem! Kép
És Ti ebből a 10-ből építettétek a házat? Vagy valahol lemaradtam?! Kép
Én is élvezném szerintem, ha a házunk építésénél lehetnék és én sem bírnám ki, hogy otthon üldögéljek! Hiszen a SAJÁT házunk! Kép Pont én ne lábatlankodnék ott?! KépKépKép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


20 évig, havi kb 70.000

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Felvettünk 4,5 M személyi kölcsönt, abból eljutottunk eddig, és ebből a 10-ből még azt is vissza kell fizetni, mert ennek is havi 55 körül van a törlesztője. Tehát igen, ebből a 10 M-ból szeretnénk felépíteni. Meg ugye ami még belemegy a fizetésből. Igaz apróságok, de sok kicsi.... Tudjátok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?