Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,
köszönöm az aggódást, én is annyira örülök, hogy nem történt nagyobb baj, és angyon tanulságos volt!

Tündi,
örülök nagyon a "tüneteidnek".Mindent bele ma este!KépKépKép

Móni,
37?Az jó nagyon!Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!

Évi,
holnap az uh-n minden kiderül arról a tüszőről.Addig más dolgotok sincs csak próbálkozni!KépKépÉs sok joghurtot enni...Kép

Wish,
sajnálom!

Jófi
jófi
 
 


Jó reggelt!
Hű milyen izgi volt tegnap este Kép

Judit!
Köszi a hiradót Kép
Szegénykém, ne aggódj, minden rendben lesz Kép
Örülök, hogy már jobban van a pocid!

Jófi!
Hát nem semmi sztori, én is jártam már hasonlóan, igaz akkor nem én vezettem.
Azért vigyázz nagyon!

Évi!
Ez remek hír! Ma feltétlenül bújjatok össze a pároddal, szerintem ez a tüszőrepit jelenti Kép
Drukkolok nagyon ++++++++++++++

Babus!
Örülök, hogy jól van a fiacskád Kép Most már tényleg jó kezekben vagy, nem lesz semmi gond!
Kitartás, már csak órák kérdése és a kezedben dajkálhatod a pici fiadat Kép
Drukkolok nagyon!!!

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


BabusKép
De jó, hogy rendben vagy és Jól tettétek, hogy bentmaradtatok a kórházban!

JuditKép
Nincs vezetékes számunk, de küldöm a sajátomat. Mikor indultok? Lehet, hogy ma már nem is tudsz jelentkezni?

ÉvaKép
A tüszők mindenre képesek. Drukkolok!

TündiKép
Remélem ma este nem lesz késő! Mindent bele!!!

WishKép
Titeket aztán nem kímél az élet! Kitartás, remélem minden rendben lesz és a szok szenvedés meghozza a gyülölcsét!

Stella

Kép
stella9
 
 

 
 

Évi,
A dokim szerint 2 mm-et nő egy tüsző átlagosan naponta, de persze akadnak kivételekKép Drukkolok nagyon!!!!!!!

Tündi,
A jelek alapján nagy az esély rá, hogy most van a tüszőrepidKép Nehogy elmulasszátok az alkalmatKép

Jófi,
Hát én még nem merek bizakodni, majd jövő héten kiderül.

Judit,
Nagyon aranyos a pocid, és persze Attila isKép

Móni

Kép
móni23
 
 


JuditKép
Kép
Egyszer csak összejön!

TündiKép
Te azért jössz? Vagy most mi van? Én várlak nagyon, de talizhatunk máshol is.
Most sírni fogok, annyira vártam, de megértem Kép!
Ha máskor nem a bababörzén.
Stella

Kép
stella9
 
 


Jaj, de örülök, hogy Babussal és Kristófkával minden rendben van, és most már biztosan oké lesz minden, hiszen jó kezekben vannak.

Judit,
örülök, hogy nem szúrkál a pocid, és köszi a híreket!

Jófi,
ez nagyon ijesztően hangzott, szerencse, hogy nem lett baj! Drukkolok, hogy legyen baba!

Móni,
neked is mennek a drukkok, a 37 az jól hangzik.Kép

Tündi,
nagyon jó tünetek, hajrá akciózás!Kép

Kóbor
kóbor
 
 



Itt van a friss táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Babus!
Nagyon drukkolunk neked, hogy minden rendben legyen. Apuci biztosan nagyon vigyáz rád! Kép

Judit!
Köszönjük a gyors híreket! Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


JuditKép
Akkor 7-én várlak titeket, remélem Tündinek is jó!!
Nincs miét megbocsátani, mert nem is haragszom!
Igazatok van, fő, hogy mindenki egyben hazaérjen!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Évi79
Hát ez érdekes. A hőesés nagyon jó, de hogy nőhetett ekkorát tegnap óta? Kép Na mindegy, holnap reggel kiderül az UH-ból! Kép És ma este tényleg kapd el a párodat Kép

Judyt Kép
Már tegnap is akartam elkapni a páromat, cask hát későn értünk haza a vásárlásból és még főznöm is kellett Kép

Judit
Megértem, hogy hazamész a pároddal, biztos ő is nagyon aggódna értetek, ha te egyedül mennél vissza a hét közepén. Nincs semmi baj, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, nekem jó a február 7. is Kép Reméljük, addigra az időjárás is javul és aggodalmak nélkül utazhattok Kép Bármennyire is jó lenne a tali, de fontosabb szerintem hogy ne essen semmi bajotok! Kép

Stella Kép
Én szivesen talizok veled hétfőn, meg akkor is ha jön Judit Kép Mi legyen? Kép

Lányok Kép
Köszi a bíztatást, ma mindenképpen akciózás lesz, csak lenne már este.... Kép Jó lett volna tegnap is, de hát a 2 naponkénti így is megvan Kép Csak nem csúszunk le semmiről, izgulok kicsit Kép
Ja, és húzzunk bele, kellene már ebben a táblában variálni valamit Kép Mondjuk 1-2 zebrácska????? Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Jó ez a hármas fogat,képzeld tegnap este én is Billings-eset produkáltam, egész nap éreztem, mintha kihúztak volna egy dugót és este teljesen átlátszó, nyúlós volt ,(bocs,nem tudom máshogy leírniKép)ilyen példaértékűnek még sosem láttam!Csak a bibi az, hogy még csak most vagyok a 10. cn-on!!!A hőm a béka feneke alatt van 36.6. Ennyi szokott lenni a 16. nap körül.
Szerintetek ilyen korán van tüszőrepim?Megcsináltam a PG/53 tesztet, láttam páfrányos mintázatot is, bár tudom, erre nem lehet alapozni.
Lehet, hogy ennyire akarok csatlakozni a hármasfogatunkhoz!KépKépKép

Ha tudtok, segítsetek!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Havas minden és süt a nap. Ez olyan szép.

Babus
Nagyon szoritok Neked. Lehet, hogy Kristóf mégis csak februári baba lesz és kibírja keddig a pocidban? Küldök sok sok energiát ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wish
Nektek baciűzőt küldök. Dupla adagot. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tündi
Kapd el a párod és mindent bele! Kép

Jófi, Móni
Nektek is szorítok. Tessék csak azt a hőt fent tartani!

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Mi lehet Babussal és Kristóffal??Úgy izgulok!

Tündi,
szerintem ha ma reggel lent volt a hőd, akkor a ma esti akció tuti siker!KépKépKép

Jaj, én is szeretnék már zebrákat látni a tábliban!Olyan jól indult a január:Mea,Kóbor...így kéne folytatnunk: havi 2 zebra, és nyárra mindannyian babások leszünk!Na, mit szóltok??KépKép

Szörnyűek ezek a mensi megjövetel előtti napok.Sajnos képtelenség nem arra gondolni, hogy hátha....és mégis olyan nehéz hinni, benne, hogy iiiiiigggggen, baba van!......ezek között vívódni napokig olyan idegölő!

Mostanra felpuffadt a hasam a hasfájás mellé...csak azt kérném, ha nincs baba, akkor minél hamarabb jöjjön meg és akkor kezdődhet az új ciklus, petevezetékátjárhatósági vizsgálat stb.stb.Új remény....Kép

Jófi
jófi
 
 


Ja, persze a biztonság kedvéért éjjel összehoztuk a találkozót a kishercegekkel!Kép

Kinga
Kinga79
 


Czeizel (nem tudom, hogy irja a nevet) szerint, ha peteeres elotti napokban akcioznka, akkor lany lesz, ha azon a napon, akkor fiu. Nalunk bejott.

Tundi, Kinga!
Nagyon drukkolok, hogy most sikeruljon!!!!!!!!!!

Persze nem csak nektek drukkolok! Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


TündiKép KingaKép
Mindent bele, tudjátok Juditnál is így kezdődött!

TündiKép
Én várlak hétfőn. Olyan rég taliztunk, jó lenne!

Stella

Kép
stella9
 
 


Kinga Kép
Kis huncut vagy, már épp írni akartam, hoyg akkor aztán tessék ma nektek is akciózni, erre már túl is vagytok rajta Kép Nagyon helyes Kép Szerintem lehet most tüszőrepid a jelekből ítélve Kép

Jófi
Szeretnék már ott tartani ahol most te, a ciklus végén, és izgulni, hogy mi is történt ebben a hónapban bennem Kép Tarts ki még egy kicsit, nagyon-nagyon drukkolok neked, hogy holnap is meg azután is meg azután is....... fent maradjon a hőd!! Ha Judyt azt írta hoyg hinni kell benne akkor próbáljunk meg hinni benne Kép TE IS! Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a vígastalásokat. Tudom ám, hogy igaziból jó, hogy kiderült a chlamydia, mert ha az 5. sikertelen lombik után derül ki, az sokkal roszabb. Csak tudjátok, most teljesen olyan érzésem volt, mint amikor reménykedsz, hogy ebben a hónapban sikerült és mégis megjön. Már látszott a célegyenes, de kiderült, hogy csak délibáb. Tudom azt is, hogy gyorsan eltelik majd az idő (pláne ennyi munka mellett), de azért most mégis nagyon távolinak tűnik bármi, ami nem a jövő héten van. Szóval igyekszem pozitívan gondolkodni, de azért eléggé ki vagyok most borulva.

wish
 
 


Majcsi, Dorka
Kezdődnek az unalmas, várakozós napok...
A legutálatosabb része a ciklusnak, szerintem Kép


Stella Kép
Oké, akkor ahogy megbeszéltük, majd hívlak hétfőn du. ha indulok a melóhelyről Kép

Tündi
Vendég
 


Festett mar valamelyikotok polokat? Textil festekkel kell? Sajnos nincs otletem se. Tudtok segiteni?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép

En festettem egy parszor polot, vagyis legtobbszor batikoltam. Minding textilfesteket hasznaltam.

Gyongyi

bgy
 
 


Tündi
Ebben egyet értek. Olyan jó lenne, ha az a rész amíg kiderül, hogy sikerült e az csak pár nap lenne. De két hét! Ez kiszúrás! Mondjuk normál esetben, amikor nem akarok babát, akkor teljesen jó ez így. Végül is ki akarna állandóan mensizni? Kép

Jófi
Már én is tűkön ülök. Nekem 26 napos szokott lenni a ciklusom és nincs már olyan messze az a fránya kedd. Remélem nem jön meg, és szerdán se, meg csütörtökön se, meg pénteken se ....
Ha átjárhatóságival fenyegetnek, akkor annál inkább drukkolok, hogy babás legyél!

Wish Kép
Gyorsan eltellik az idő! Én, amikor decemberben hüvelykúpokat dugdostam szex helyett, akkor nagyon szívesen elcseréltem volna az egész karácsonyt, szilvesztert és szabit a januárra. Aztán bejgli evés közben meggondoltam magam.

King
Miért ne lehetne tüsszőrepi. És a lehető legjobban cselekedtetek.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Tündi,
igazad van. Kép Próbálok hinni benne, megígérem!!!

Wish,
örülök, hogy kicsit pozitívabban látod a helyzetet.Az idő pedig gyorsan szalad. Amikor elkezdtünk próbálkozni,azt hittem 1-2 hónap és itt a baba.És azóta eltelt 5 hónap.És így utólag olyan gyorsan elszaladt az idő!Mindjárt itt a tavasz és akkor jókedvünk lesz., tele leszünk energiával, sokat leszünk a szabadban, lesz sok finom zöldség és gyümölcs és akkor csak úgy özönleni fognak a babák hozzánk!!!

Kinga,
hajrá!!Kép Nagyon drukkolok Neked is!!

Én lehet, hogy már beképzelem magamnak a dolgokat, de kezd hányingerem lenni és iszonyú álmos vagyok. Hasszurkálás még mindig van.hajajaj....Kép
jófi
 
 


Nem jon ki mosaskor? Hany fokon lehet mosni?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Wish
Délibáb? A délibáb valójában nem az, amit látni szeretnénk? Az, ami be is fog teljesülni, csak pillanatnyilag még a gondolatunkban él? Az, ami a jövőt mutatja? Délibábként nem azt látjuk, amire szükségünk van? Az, amit látsz, és mindig teszel egy lépést hogy elérd, de a kép veled együtt lép, cask hátra, és elveszi a reményt tőled?
Délibáb - lombik? Érdekes hasonlat. De a délibáb is valóra válik, amikor már elhiszed, hoyg a gondolatodban ÉL, LÉTEZIK, és lüktet az agyadban mint egy baba szivecske a pocidban fog! A reményt pedig nem veszi el tőled, mert a remény a szívünkben él, belőlünk fakad - tudod! Az a célegyenes ott van most is, csak egyetlen méterrel lett hosszabb. Mi az az 1 méter? Csak egyetlen lépést kell tenni, hoyg leküzdjed, mert az az egyetlen lépés előre felemészti bennetek a kórt! Egyetlen lépésben benne lesz az egyetlen hónap, ami elválaszt a célegyenestől. Ne nézzd az időt, csak a célegyenest, ne nézdd a távolságot, 1 méter vagy 20, nem mindegy? Hisz ott van előtted, most is, egyfolytában, és nem mozdul, csak átalakul. Minden nap rövidebb lesz egy kicsit, minden nap egyre nagyobb mosolyt csal az arcodra, és ha ott állsz előtte már nem látod délibábnak, mert valós lesz, nem csak a gondolataidban és szívedben fog élni! Lebegjen a szemed előtt ez a kép, az éles kép a célegyenesben, és az addig vezető út merüljön homályba, mert nem fontos hogy meddig tart és milyen hosszú! RÁD VÁR!!!

Tündi
Vendég
 


Majcsi,

nagyon drukkolok akkor Neked is.Az átjárhatósági olyan szörnyű?A dokim ezt elfelejtette mondani nekem....Kép

Jófi
jófi
 
 


Tündi,
sikerült megint gyönyörűt írnod.Kép
jófi
 
 


Tündi Kép
Köszönöm Kép

wish
 
 


Jófi

Köszi! Kép
Jaj, nem akartalak megijeszteni. Ráadásul nincs is személyes tapasztalatom. Én csak itt olvastam az "élménybeszámolókat".

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Tündi,
Hogy tudsz ilyen szépeket írni? Már megint elsírtam magam azon amit Wishnek írtál. Mindig reményt tudsz nyújtani az embernek Ezt nagyon köszönjükKép

Wish,
Azt hiszem Tündit nem lehet túlszárnyalni, de azért én is küldök neked egy kis energiát, hogy gyorsabban teljen ez a várakozásKép ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Majcsi,
Akkor érted is lehet izgulni. De jó, akár több zebrásunk is lehet a jövő héten.

Jófi,
Hogy döntöttél a szombati tesztet illetően?

Nekem azt mondta a férjem, hogy a síelés előtt mindenképpen csináljak egy tesztet, hogy tudjuk, hogy mi van, de az még csak a 12. nap lesz a tüszőrepi után. Lehet akkor már eredmény?

Móni

Kép
móni23
 
 


Jófi,
Hát én sem akarlak megijeszteni, de nekem nagyon rossz élmény volt az átjárhatósági. Bár amikor én voltam rajtam kívül még 3 lánynak csinálták és ketten azt mondták, hogy egyáltalán nem fájt, csak kellemetlen volt. A doki szerint ez attól függ, hogy mennyire könnyen megy át a kontraszt anyag, mert ha nehezen, vagy egyáltalán nem, akkor szokott fájni.

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni,
nem tudom, fogok-.e szombaton tesztelni.Lehet, hogy inkább csak hétfőn, az már a 33.nap lesz, akkor már gondolom két csíknak kell lennie, ha van baba.ha meg nincs, akkor nem leszek depis egész hétvégén egy negatív teszttől.

De szerintem Te síelés előtt mindneképpen tezstelj!Nagyon drukkolok a zebráért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jófi
 
 


Móni,
köszi az infot az átjárhatóságiról.Asszem egy kis (vagy nem olyan kis)fájdalmat elviselek, ha ez kell a babához.Mert előbb-utóbb az lesz a legnagyobb fájdalmam, hogy nem jön a baba.

Szóval nem ijesztettél meg.Ha ennek kell jönnie, hát jöjjön.KépKép
jófi
 
 


Móni Kép
Tesztelj síelés előtt, jó ötlet Kép És ha van baba csak még nem mutatja ki, akkor vigyél egyet magaddal, hogy kint is meg tudd nézni, ha kétségeid vannak Kép
Nem lesz sok a jóból? Új lakás, síelés..? Kép Boldog zebrásodást! Kép Szorítok nagyon neked is!

Tündi
Vendég
 


Kezd kihalni Babus nelkul a topic. Latszik, hogy mindenkinek mennyire hianyzik. De legalabb tudjuk, hogy jo helyen van.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lányok,
lehet, hogy, már én vagyok nagyon rákattanva a dolgora, de ma is három kismama jött velem szembe egymás után......KépKép

Vajon mi lehet Babusékkal?Nincs info?
jófi
 
 


Tündi,
Köszönöm a drukkokatKép

Judit,
Tényleg nagyon hiányzik Babus. Nem tudsz róla valamit?

Jófi,
Lehet, hogy ezek is jelekKép Drukkolok neked nagyonKép
Ja és én egy kismamát sem láttam mostanábanKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Tényleg nagyon hiányzik Babus!
De szerintem ha teheti, szerintem jelentkezni fog.
Vagy Ő, vagy pedig a boldog Kispapa.

Remélem minden rendben vagy vele és Kristóffal.

JuditKép
Ugye már nem fáj a pocid?

MóniKép
Szerintem is vigyél magaddal tesztet a síelésre!
Reméljük zebra lesz benne!

JófiKép
Nagyon izgalams kezd lenni a dolog. Remélem holnap is szép magas lesz a hőd!
Küldjed az a menzit Kép!

Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Te kis drága.KépOlyan szépet írtál Wish-nek.Kép
Örülök, hogy megismerhettem egy ilyen jó és tiszta lelkű embert, mint Te.Kép
Köszönöm, hogy vagy.Kép

Jófi!
Igen, igen küld csak Stellának azt a mensit.Kép
Nem lesz itt semmi átjárhatósági vizsgálat!!!!

Móni!
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Tesztelj előtte.Kép

BABUS!!!
Hiányzol nekünk!!!

Judit!
Hogy vagy?

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!
Kicsit kukucskáltam más topikba és ezt találtam, bocsi, de már annyira kíváncsi voltam mi van velük.

"Babus ennyit írt:
Várjátok a Babus híradót! "

Elnézést, de asszem ez most a legfrissebb, kb délben volt.

Éva
évi79
 


Judyt Kép
Ne máááááá.... Kép Tiszta belepirulok Kép
Köszi, aranyos vagy Kép

Lányok Kép
Szerintem Babusék jól vannak, és Babus majd megőrül, hoyg nem lehet itt velünk Kép Beszélget a kismamikkal, nézegeti az újszülötteket, ja és beszélget a kollegáival, dokijával, szülésznénijével Kép Már ha engedik felkelni, és nem szigorú fekvésre van itélve, mert akkor megőrül, hoyg nem kelhet fel és nem sertepertélhet Kép Meg hiányzik neki rajtunk kívül Dolfi kutyus is Kép És Kristófka szobácskája Kép Mert már olyan régen látta Kép Az is lehet hogy már hazafelé tartanak, mert tényleg minden oké volt ma már Kép Vagy az is lehet, hoyg közben Kristófka ellenlállhatatlan vágyat érzett, hoyg meggyötörje a mamit és csakazértis megnézze a hóesést, fehér háztetőket, stb. Kép
Na csak azt akartam írni, hogy hiányzik és én is sokat gondolok rá Kép

Tündi, a remélhetőleg tüszőrepis Kép
Vendég
 


Évi
Köszi, akkro szerintem Kristófka meg akarta nézni a hóesést Kép Hurrá, hurrá, hurrá Kép Első topikos bébi Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!

Ez még nem biztos, de sejtet vmit! Bemásoltam csak, ami a másik topikban volt.
Éva
évi79
 


Judit Kép kerte, hogy adjam at nektek, hogy el kellett mennie a vedonohoz, meg a haziorvoshoz. Siet vissza, es szerintem biztos megirja, ha tud valamit Babusrol Kép.
En is atkukkantottam a masik topikba...
Tuti megszuletett Kristof Kép.
Hurra!

Gyongyi

bgy
 
 


Gyöngyi, Évi
Melyik az a másik topik, mert én meghalok a kíváncsiásgtól és nem találom a tavaszi babákat, asszem az lehet Kép

Tündi
Vendég
 


De izgi, már nagyon várom én is a Babus Hiradót!Kép
Hurrrrááá!Kép

Stella, JudytKép
akkor én ebben a szent pillanatban elküldtem Stellának a mensimet.De visszaküldeni nem ér ám!Kép

Tündi,
küldök sok sok tüszőrepesztő energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Téged nem küldött uh-ra a dokid?Gondolom várod már az esti randit.Kép meg főleg majd az eredményét....Kép

Jófi
jófi
 
 


Tündi!
A gyermekek/magzatok kor szerintbe van a 2005. tavaszi babáknál.Tamesznak írt sms-t Babus!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JófiKép
Eszem ágában sincs visszaküldeni Kép!

De jóóóó! Lesz Babus Híradó!!!
Már alig várom, meg persze a Judit-híradót is!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Nincs időm írni, de azért olvaslak benneteket Kép

Babusnak nagyon drukkolok Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Lányok!

Mára elköszönök!
Babus! Remélem reggelre már tudom olvasni a jó híreketKép

Ha marad még bennetek egy pici drukk, akkor kérhetnék a holnapi uh-ra, h lásson nagyobb tüszőt, mint tegnap! Mondjuk egy 20 mm-eset Kép
Köszi
Éva
évi79
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?