Új privát üzeneted érkezett!

Babus
Mi a helyzet? Most pancsizol vagy beindultak a dolgok?
Nem semmi a védőnőd. Tudja mikorra kell időzíteni.

Jófi
Tök jó a görbéd. Kép Szorítok neked, és hétfőn kérünk egy pozitív tesztet!

Tündi
Hajrá a kiskatonáknak! Biztos célba érnek, hiszen ez a dolguk.

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Még egyben vagyok. A kajálás nem nagyon ment, mert őrülten fájt a pocakom. Aztán másfél órát fürödtem jó meleg vízben. Hát isteni volt, ott a kádban semmi bajom nem volt, még Kristófka is elkezdett csuklaniKép
Most viszont, hogy kijöttem a kádból, ismét fáj, nem is kicsit, már nyöszörgök a fájdalomtól, pedig elhihetitek, nem szokásom. És egy pici barna megint jött belőlem. azt hiszem ha ez így marad, este bemegyünk a kórházba. Mert szerintem nincs az a jóslófájás, ami tegnap estétől idáig tartana, ráadásul ilyen erővel.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Falina
Neked is kösziKép

Kép
babus2005
 
 

 
 

BabusKép
Sajánlom, hogy nem lett jobb a helyzet!
A dokiddal is beszéltél, vagy csak a szülésznővel?

Szerintem jól teszitek, ha bementek a kórházba!
Nagyon szorítok értetek!
Ugye szólsz a párodnak, hogy tudosítson minket??
Hajrá Babus és Kristóf!

Kép
stella9
 
 


Babus Kép

Drukkolunk nektek! Mindenkepp ertesits minket a fejlemenyekrol!

Nagyon izgi, elso topicbaba!!! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Babus
És nekünk pont ilyenkor nincs otthon net, hoyg tudnám mi történik veled éjszaka Kép Nagyon drukkolok neked, és ne aggódj, minden rendben lesz! Egyszer hallottam, hogy a szülés előtt 1-2 nappal a szervezet jelez, hogy hamarosan itt az idő. A kismama nem tud sokat enni, talán hasmenése is lesz, hogy ktisztuljanak a belek. Szerintem ebben van logika, úgyhogy ha enni nem tudsz, inni igyál sokat továbbra is, és próbáld meg a lédús gyümölcsöt, az valamennyire telít is.
Sajnálom, hogy nem vagy jól, de nyugi, most már nem sok van hátra, erős csajszi vagy, ki fogod bírni! Kép Kitartás, rajtad van a babanet szeme! Kép

Stella
Már én is aláírtam (legalábbis remélem, hoyg jól csináltam, kaptam egy visszajelzést freemailre, az jó?), a múltkor Jovi hívta fel rá a figyelmet a ma megint megjöttbe.

Tündi
Vendég
 


Edina
Kitartás a diétához, és hidd el, egy csomó kaja van amihez nem kell kenyér, csak megszokás kérdése Kép

Tündi
Vendég
 


Babus!

Nagyon szorítok Nektek. Remélem most már hamarosan megölelheted Kristófkát!
Minden ok lesz.

Andi
andi71
 
 


Ha nem múlik el, akkor elvileg 7 körül megyünk majd Pestre, úgy beszéltük meg a szülésznőmmel.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edina Kép
Pl. a kalácshoz nem kell kenyér Kép
Na jó komolyabban. A húsos főételeknél a kenyret, krumplit, tésztaféleségeket remekül lehet helyettesíteni párolt vagy grillezett zöldségekkel. Nem ugyanaz, de nagyon finom zöldségekkel is a legtöbb kaja.

wish
 
 


Babus Kép
Mindjárt 7 óra! Kép Hogy vagy? Semmit sem javult? Mit mondott a szülésznőd? Ez már tényleg lehet a szülés kezdete?

Tündi
Vendég
 


Holnap nem leszek bent és most van egy csöpp szabadidőm gondoltam gyorsan feljövök a netre! Úgy éreztem !!
Babus!
nagyon izgulok értetetek, próbálj ne idegeskedni, remélem hamarosan megérkezik pöttöm Kristóf!!
Igyál fincsi gyümölcsleveket talán az lecsúszik.
Évi!
ebből a tüszőből még bármi lehet nálam is hasonló volt és pénteken vizsgált a doki azt mondta picik de hétfőre mind megrepedt szépen!!!
"Kicsi a bors de erős!"
Tündi,
ha nem is szép még a pofid, de legalább nem fáj!!
Lehetséges hogy nálatok is csoda történt tegnap este?!?! :o)) Remélem hogy IGEN!!
Judy+2 manó
bocsi az elírást, de lehet hogy a jós beszélt belőlem :o))!! Kíváncsi leszek?
Ezvicc
gratulálok a legkisebb Attihoz.
Jófi,
szorítok a tesztre küldöm a csíkokat!! Sajna én sem tudtam hógolyózni, de nagyon jó lenne lazítás képpen.

Annyira rossz hogy holnap nem vagyok net közelben, szétizgulhatom magam Babus miatt remélem amire jövök megint gyönyörű hírekkel vártok! Eddig sem nagyon kötött le a közgáz de most!
Bocsi a hosszúságért!
Kivi
kivi2
 
 


Nem hiszitek el, de csoda történtKép Apuci hazajött hozzám hamarabb, még akkor is nagyon kínlódtam, aztán megsimizgette meg puszilgatta a pocimat, és azóta egyáltalán nem fáj, ez már lassan 1 órája volt. Aztán meg csinált nekem melegszendvicset és végre tudtam enniKép Most egész jól érzem magamKép Ha így marad, akkor nem vágunk neki Pestnek ebben az időbenKép Bár nálunk semmi hó nincs.

Na azért remélem nem kiabáltam el. Most már csak az kéne a boldogságomhoz, hogy Kristófka mocorogjonKép Megyek is az ágyikóba és megszugerálomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

A párom ma volt kontrollon az andrológusnál és felírtak neki még egy rakás gyógyszert (antibiotikum), hogy szedjük be. Én is! Teljesen ki vagyok akadva, mert december óta antibiotikumot szed a párom és részben én is. Kép Én azon a feltételezésen alapulva kell szedjem, hogy biztos én is fertőzött vagyok, mert ez nagyon fertöző. De mi van akkor, ha az én szupererős immunrendszerem miatt én nem vagyok fertőzött. Mi lenne ha belőlem is csinálnának tenyésztést. Nem akarok felesleges gyógyszereket szedni. KépAbba meg már nem is merek belegondolni, hogy ez megint eltolhatja a lombikot.Kép
Holnap felhívom a dokimat és beszélek vele, mert nekem ez így nagyon nem kóser.
Soha nem lesz babám Kép

wish
 
 


Babus!

Örülök, hogy jobban vagy. Látod ennyit jelent egy jó férj, aki mindenben a támaszod. Remélem Kristófka vár egy picit még, hogy biztonságossabban tudjatok közlekedni. Hagyd magadat kényeztetni.
Amúgy papás szülés lesz?

Andi
andi71
 
 


Andi
Fél-papásKép A vajúdáskor bent lesz, de a megszületéskor kimenekül majdKép, nem bírja a véres dolgokat.
De majd megtudja mit veszít veleKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Wish
Remélem, a dokid megnyugtat holnap téged, és ha ő is úgy gondolja egy tenyésztés nálad is jó lenne, hoyg ne fölöslegesen szedjél be gyógyszert. Addig is bízzunk benne, hoyg veled minden oké, a lombik miatt már tényleg jó lenne ha nem kéne gyógyiznod.

Babus
Örülök hogy jobban vagy! Vigyázz magdra!

Megyek haza, puszi!

Tündi
Vendég
 


Babus!
Hát egy csodaszer ez az Apuci.Kép
Örülök, hogy már enni is tudtál.Kép
Akkor jöhet a jól bevált pocisimi.Kép
Ha mégis a mai nap lenne a NAGY NAP, akkor írj majd Juditnak egy sms-t!!!Kép
Nagyon szprítunk értetek!!!Kép

Kivi!
Annyira nem is írtad félre a dolgot, mert az Én párom is Attila, mint Juditnak.Kép
Csak mi úgy beszéltök meg a párommal, hogy valószínű, hogy nem fogjuk ezt a nevet adni a babucinknak, főleg ha két kis srác lesz.

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Kicsit megnyugodtam, bár a dokimmal csak holnap délelött fogok tudni beszélni. Mikor hazaértünk felhívtuk a párom dokiját, hogy de most azzonal mondja meg mi a baci amit talált. Na kérem ,chlamydát talált Kép Szóval belátom, hogy nekem is be kell szedni az antibiotikumot, de azért nem vagyok boldogabb a dologtól.
És most azt is mondta, hogy ne együnk tejterméket, amíg szedjük. Ez aztán a diszóság. Mi lesz így a reggeli müzlivel és kakaóval? Meg kaptam hüvelykúpot is, meg még egy sima fertőtlenítő gyógyszert. És peresz no sex Kép
A múltkori gyógyszerek egy másik bacira voltak. Valmi enterococcusra. Ilyen a mi formánk. Nem tudom hol szedhettük össze ezeket a cuccokat Kép
Annyira reméltem, hogy sor kerülhet márciusban a lombikra, de lassan már annak is örülhetek, ha még a nyárba beleférünk.

Úgyhogy most egy darabig csak nektek szurkolok (de azt nagyonKép)

wish
 
 


Wish Kép

Sajnalom, hogy igy jartatok... Tenyleg nincs szerencsetek ezekkel a fertozesekkel. De majd most kiirtanak mindent es akkor johet a lombik! Fel a fejjel! Kép

Vanda Kép

Sok boldog nevnapot kivanok! Kép
Varom majd az emilt. Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Tündi!
Honnan veszed, hogy dolgozom még. A 9. heti kórház óta nem dolgozom, de azt írtam akkor tájt. Ha dolgozom akor is csak itthon és keveset. A céghez havonta egyszer megyek csak be.

Babus!
Nagyon drukkolok. Remélem már a derékfájásod is jobb. Kép Ha mégis Pestre kellene jönnötök, a város takarítva van lehet jól közlekedni. Csak gondolom idáig nehezebb eljutni. Kép

Vanda!
Boldog szülinapot!

Jófi!
Nagyon drukkolok! Ilyen szép görbe mellett csak sikerülhet a baba. Kép

Judyt!
Édik a kicsik! Kép

Nicol + Vivien (aki nagyon aktív volt ma)

Kép
nicol
 
 


Babus,
Örülök, hogy jobban vagy. Apuci a legjobb fájdalom csillapítóKép
Azért, ha bármi van valahogy értesíts minket!!

Wish,
Sajnálom a fertőzést, de talán gyorsan orvosolható, és akkor tényleg indul a lombik!

Móni

Kép
móni23
 
 


BABUS HIRADO!

Szorol szora leirok mindent, nehogy rosszul irjak valamit:

Szaguldunk Pestre. Alig mozgott Kristóf, gyongyosi korhazban NST, szivhangot 1-szer ejtette, most irany a MAV Korhaz. Extra drukkokat kerunk. Nagyon felek. Moni

Csajok!
Kuldjunk extra drukkot. En nem fekszem le addig, amig nem ir, majd ertesitelek benneteket. Nagyon izgulok mar en is.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus,
extra drukk megy!!!

Judit,
még benézek lefekvés előtt, hátha ír hamarosan valamit Babus neked. Jaj, kicsit megijedtem!

Kóbor
kóbor
 
 


Wish!
Vedd komolyan a Clamidiat!
Volt egy komoly mutetem, kivagtak egy nagy darabot a mehszajambol. Ezert borzalmasan felek, mert ha elkezdek kinyilni, nincs ami a babat vedje, sokkal konnyebben kinyilhat terhesseg alatt. Szoval eleg komoly, amit eddig nem irtam nektek. Feltem, hogy azt hiszitek csak parazok folyton. A lenyeg, szoval kontrol rakszuresekre kellett jarnom. Az utolson egy ev mulva Clamidiaval akadtam fent. Ha nem kezelik gyorsan a medencere huzodik, es meddoseget okoz. Nem akarlak megijeszteni, de ez egy komoly betegseg. Kaptunk iszonyat eros antibiotikumot. A paromnal elmult, nalam nem. Azt hittem vegem, mert ennek segitenie kellett volna. Akkor elkezdtem inni az Aloe Veranak valami undorito lottyet, es attol ket het mulva elmult. Szoval nagyon komolyan kell venni, nem szabad keslekedni. NEM MEGIJESZTENI AKARLAK, CSAK SEGITENI!

Ezert mondom azt nektek, hogy ha nekunk osszejott ez a baba, nektek is ossze fog lanyok, csak hinni kell (jo, tudom ennyi nem eleg)

En olyan ideges vagyok Babus miatt! es nincs itt senki akivel megbeszelhetnem.

Tundi!
Irtam neked sms-t, aztan rajottem, hogy nincs interneted otthon. Masnak meg nem tudom a szamat.

BABUS!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Kobor!
Ne fekudj meg le kerlek. En ugy felhergeltem magam, hogy egesz faj, szurkal a hasam. Ugy felek, izgulok Babus miatt. Bar irna mar valamit.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Az sms Babustol pontosan 22:27:40 jott. Gondolom, remelem mar a MAVban vannak. Irok itt magamban, mint egy hulye. Bocsanat!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,
még én is itt vagyok, kb. 10 perc múlva megyek lefeküdni. Én is ideges vagyok, de muszáj mennem, mert ki tudja, mikor tud Babus írni, lehet, hogy csak hajnalban, én meg tegnap este véreztem, és nem akarom kísérteni a sorsot, már így is ágyban lenne a helyem. Meg aztán a lányom ébreszt reggel. De még egy kicsit itt vagyok. Én is küldök energiát: +++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++

Kóbor
kóbor
 
 


Kobor!
Olvastam, hogy vereztel. Orulok, hogy most minden rendben van. Menj tenyleg pihenj, aludj. En sajnos nem tudok, csak lefekszem, de nem alszom. Vigyazz nagyon magadra!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,
itt vagyok, most megyek lefeküdni. Jaj, annyira reméltem, hogy eddigre már írsz valami megnyugtatót! Mindenesetre elalvás előtt jó erősen koncentrálok, hogy minden oké legyen Babussal és Kristóffal! Te is vigyázz magadra, nehogy az idegességtől valami baj legyen! Állítsd inkább hangosra a mobilt, és próbálj meg aludni. Babuséknak további energiák és drukkok mennek! Remélem, reggel arra a csodás hírre ébredek, hogy megszületett Kristófka, és semmi baja nincsen!

Kóbor
kóbor
 
 


Judit!
Én is fenn vagyok még, dolgozom Kép Meg izgulok Babusékért. Bár kb egy órán belül kész vagyok és akkor lemegyek aldudni, mert már így is majd lefordulok a székről.
Chlamydia komolyan véve, csak amíg nem tudtam miről van szó, addig voltam mérges a dokira. Az aloes lötyit már egyébként is iszom egy ideje és most beszedjük szépen az antibiotikumot is.

wish
 
 


Nalatok is rossz volt a babanet? Nalunk nem akat beonni. Mindegy.

Babusrol semmi hir Kép

Remelem nemsokara bejelentkezik a buszke Apuka.

Remelem nem lesz mar gond a babanettel

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


BABUS HIRADO!

Jol vagyunk, masfel oraig CTG-ztek, kozben kristofka jol viselkedett, nem ejtette a szivhangot. Mehszaj vatozatlanul 1ujjnyi. Most bent tartottak, nem tudom meddig, de itt legalabb jo kezekben vagyok

Annyira megkonnyebbultem, hogy minden rendben. Gondolom Babus is! Kép
Ugyes fiu ez a Kristofka!

Ha kapok meg uzenetet, azonnal irom nektek. Mindenkinek szep almokat.

A pocakom meg mindig szur Kép Kicsit felhergeltem magam. A lenyeg, hogy Babusek jol vannak!!!!!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Stella!
A szamom 20-432-54-74 Ha tudsz Matav szamot addni, akkor 6utan este felhivlak, mert nekunk az ingyenes

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szép reggelt Jányok!
Az volt ma az első dolgom, ahogy beértem dolgozni, hogy jöjjek Hozzátok!Kép
Látom, Babusék hajnalban még egyben voltak, nagyon izgulok Értük!Örülök, hogy mindketten jól vannak!!!Kép

Judit!
A többiek nevében is köszönöm, hogy ilyen sokáig fenn maradtál és tudósítottál minket!KépRemélem a pocakod már nem szurkál!
Hihetetlen, hogy min mentél keresztül, mielőtt babás lettél!Azt hiszem, most megint tanultam Tőled rengeteg kitartást!!!Kérlek ne izgulj a méhszáj miatt, majd mi izgulunk Érted eleget,ha eljön az ideje!!!Kép

Wish!
A chlamydiát komolyan kell venni!Szerintem szedj csak be mindent amit az orvos felír,hiszen az a legfontosabb, hogy minél hamarabb baci mentesek legyetek!!!

Kinga
Kinga79
 


Judit!
Húúú, nem semmi izgi este volt tegnap!!!
Köszi a tudósítást.Kép
Elmenthetem a számodat?

Babus+Krisróf!
Jó kis izgalomba hoztatok minket!!!
Nagyon drukkolunk nektek!!!
Remélme Babus Apuci majd átadja az üzit!!!

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nagyon szivesen tudositottam! Ez csak termeszetes.Hala Isten elmultak a szurkalasok

Kinga!
Nagyon aranyos vagy!
Orulok, hogy tudtam segiteni, mert tenyleg majdhogynem csoda a baba. Nagyon jo erzes volt olvasni, amiket irtal! Koszonom

Judit!
Persze, hogy elmentheted a szamom. Ha gondolod kuld el a sajatodat.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
Küldöm.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggelt Lányok,
én is gyorsan jöttem, mi a hír Babusékról. Örülök, hgy jó kezekben vannak!Már bármikor jöhet az sms, h elindult Kristófka a külvilág felé!Kép

Judit,
hát nem semmi,ami Veled történt.Drukkolok, hogy a terhesség alatt és a szülésnél is mindne rendben legyen majd!!!

Tegnap szörnyű estém volt.Szüleimtől hazaefelé menet egy meredek úton kell menni, ami tiszta hó volt. Én meg tiszta hülye, hogy autóval mentem hozzájuk.Lefelé menet megcsúszott a kocsim (4 téligumi ellenére) és csak annyit tudtam tenni, hogy elrántottam a kormányt, hogy ne csússzak be az utcával szembelévő kerítésbe.Így viszont fennakadt egy buckán az autó, félig belógva a másik utcába. Ennek köszönhetően mások is elakadtak.Szerencsére nekem van egy csodás öcsém egy csodásan erős terepjáróval, és megjelent mint egy mentőangyal és kihúzott (ez sem ment teljesen simán, de sikerült).Többször is volt nagyon veszélyes helyzet és még most sme hiszem el, hogy sértetlenül megúsztuk.A Jóisten vigyázott ránk.

Szóval óvatosan a hóban, ilyen őrültséget én sme teszek többet az tuti.

Egyéb helyzet: hőm 36,8, háááát ez nem valami jó.hasam görcsöl egyre jobban, mellbimbóm még érzékeny. Most tiszta álmos vagyok, alig bírtam aludni, eléggé idegzsába voltam a "katasztrófahelyzetünk" után...

Móni,
Nálad a helyzet?Drukkok mennek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

BABUS EGÉSZ NAP MEGY A DRUKK!!!

Jófi
jófi
 
 


Babus!

Jól ijesztegetsz itt mindenkit!!! Szerintem mindenki a 10 körmét rágja hogy mi van veled! Reméljük hamar jelentkezik majd az ifjú apuka a jó hírekkel! Mostmár ne izgulj, jó kezekben vagy!!!!
(én sem nézem sose reggel a netet, de nem bírtam ki, hogy ne üljek le, és nézzem meg hogy mi van veletek!)

Kép
szdorka
 
 


Judyt!
Megkaptam, koszi

Tettem fel ket uj pocakos kepet, es a kis Attirol kukisat. Szegeny, mar most egetem Kép

Jofi!
Hat nem semmi ami tegnap tortent. En ezert nem merek ma kocsival menni a vedonohoz, pedig nagyon jo lett volna. Utana meg teljesen az ellenkezo iranyba kell a hazidokihoz a tappenzes papirert menni. Lehet ma lemondom a vedonot

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Jó reggelt!

Babus és Kristófka,
Én is annyira izgulok értetek. A korházban tényleg nagyon jó kezekben vagy, és várjuk a további híreket. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Judit,
Köszönjük a híreket. De azért te is vigyázz magadra, remélem a pocifájásod már elmúlt.
Nem semmi miken mentél keresztül, de most már semmi gond nem leszKép

Jófi,
Hát nem semmi ami veled történt. Én ilyen időben sosem mertem kocsiba ülni. Egyszer muszáj volt és akkor is megcsúsztam, azóta nem ülök hóba kocsiba, inkább gyalogolok egy órát.
Nálam semmi különös, a hőm még mindig 37,0, de egyéb tünetem nincsen. Drukkolok neked nagyon, talán az a 36,8 még nem olyan rosszKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Babus! Jó kis estétek volt! Reméljük mihamarabb kapunk hírt felőletek!

Jófi! Extra drukkok mennek!!! Az utakon meg tényleg mindenki nagyon vigyázzon!

Judit! Köszönjük a híreket! aranyos vagy, hogy íg informáltál minket. Kép

Lányok! Ugye a tüsző csak 20 mm felett repedhet meg. Reggel uis a tegnapi 36,8-hoz képest csak 36,5 volt a hőm...

Éva
évi79
 


Judit!
Nagyon édi a pocid, és a kis kukis is.Kép

Jófi!
Vigyázz magadra!!!
Hál Istennek szerencsésen végződött e tegnap este.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Évi!
A tüsző 20 mm felett reped meg.KépValószínű, hogy a hőesés tüszőrepi lehetett.Kép
Nagyon izgi.KépMa este kötelező a párodat becserkészni!!!Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Judit
Örülök, hoyg jól vagy már, megnyugodtál és nem szurkál a pocid! Köszi az sms-t, de már aludtam is akkor, és csak reggel olvastam, éjszakára kikapcsolom a telefont Kép
Most tessék pihenni egy jó nagyot, bár már biztos azt teszed Kép
Veled is történt nem kevés dolog mire összejött Attila baba. Megpróbáltatások, küzdelmek, de most már biztosan csak a sikerre tudsz gondolni, mert ez a fontos!
Ilyen csúnya időben is jöttök Pécsre hétvégére? Kinek lesz szülinapja a csládban? Kép

Babus
Siettem be hogy megtudjam mi van, örülök, hogy a nagy ijedtség után már miden oké. Jobb is hogy egy picit bent fogtak, így biztosan megnyugszol. Elképzeltem, mit aggódhattál útban a kórházig, szegénykém. Nagyon drukkolok, hogy továbbra is minden rendben legyen!

Nicol
Nem tudom mért emlékeztem úgy hogy még dolgozol, bocsi Kép De jó neked, már te is otthon lehetsz Vivkével Kép

Wish
SAjnálom Kép Ez biztos hoyg eltolja a lombikot? Mennyi ideig tart a gyógyszeres kezelés? Talán csak 1 hónapot csúszik a lombik, nyárig biztos nem kell rá várni. Ne keseredj el, kérlek!

Lányok Kép
Nekem ma is 36,45 volt a hőm, és tegnap estére olyan billings-eset produkáltam, mint amilyet eddig csak képeken láttam Kép Bocsi a részletekért, de jó 2 centire kinyúlott és tiszta, átlátszó volt Kép Úgy örültem neki KépLányok, ugye kitart ez az állapot még ma? Wish Jónás naptára szerint a ma este a tuti Kép Muszály kitartania Kép

Jófi
Nem rossz még az a 36,8 Kép Örülök, hogy nem lett tegnap este semmi bajod, vigyázz magadra! Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt!
Csak az a bibi, h tegnap még csak 13 mm volt uh szerint a tüszőm. Nem hiszem, h egy nap alatt nőtt volna ennyit. Vagy tévedek?

Éva
évi79
 


Éva!
Elvileg nagyon gyorsan nő a tüsző.KépAzt sajnos nem tudom, hogy hány mm naponta, de sokat.Kép
Ne add fel a reményt!!!
Azért még elkaphatod a párodat este.Kép

Tündi!
Neked is kötelező ma este elkapni Apát!!!Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tundi!
Nekem is akkor jott ossze, meg en is hasonloan irtam le. Jaj, de jo lenne, ha most vegre mar osszejonne. Kapd el nagyon hamar Apat. Ahogy irtam, en akkor egyszer mondtam azt, hogy na akkor most, de rogton. Utana legalabb felora gyertyazas Kép Siessetek!

Tundi, Stella!
Hat van egy rossz hirem. Lemegyunk Pecsre, de szeretnek hazajonni a ferjemmel. A tegnapi utan nem biztos, hogy kibirnek 3ora idegeskedest mig hazaer. Viszont febr6.an mennek vonattal, es az akkori hetfon esetleg (febr7) akkor, ha talalkoznek. Tudom, hogy most csalodtatok, de nem tudom egyedul elengedni majd a ferjemet. Nagyon sokat gondolkoztam ezen este, hat volt ra idom Kép Ugye megertitek? Szoval, ha raertek, en mindenkepp szeretnek talalkozni veletek.
Kulonben a batyam felesegenek van szulinapja. Igy legalabb ketszer is mehetek Pecsre Kép

Most elmegyek egy kicsit lepihenni.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lányok,
köszönöm az aggódást, én is annyira örülök, hogy nem történt nagyobb baj, és angyon tanulságos volt!

Tündi,
örülök nagyon a "tüneteidnek".Mindent bele ma este!KépKépKép

Móni,
37?Az jó nagyon!Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!

Évi,
holnap az uh-n minden kiderül arról a tüszőről.Addig más dolgotok sincs csak próbálkozni!KépKépÉs sok joghurtot enni...Kép

Wish,
sajnálom!

Jófi
jófi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?