Új privát üzeneted érkezett!

Én alapból azt utálom, ha elmegy messzire Kép. Volt hogy nem tudta, hogy mikor jön haza éjszaka, két óránkét hívogattam, hogy na mi van? Szerintem a munkatársai mondták, hogy milyen féltékeny egy feleség vagyok Kép. De ez van. Ha nem tudják elfogadni, akkor nem menjenek sehova, egész nap üljenek mellettünk KépKép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szerintem is az lenne a legjobb! Kép Javasolni is fogom! Kép De tényleg olyan rossz nekünk nélkülük. A múltkor pl. otthonfelejtettem a telefonom töltőjét, de az én kis pasim még otthon volt, így hívtam, h kerüljön már a munkahelyem felé és hozza el nekem. És oooooolyan jó volt, h napközben is láttam!!! Kép Teljesen feldobta a napomat, pedig csak kb. 5 percet voltam kint Nála az autóban. Kép
Te mit fogsz ma ebédelni?

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Nálunk a tegnapi székelykáposzta lesz az ebéd. -ma szerencsére nem kell főznöm Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Kata, bejöttem, nem akartam még többet kéredzkedni (így kell ezt írni?). Meg munka után úgyis dolgom van, szóval mozdulni kellett.

Nálunk ez az első hó, ami a télen esett, a párom már nagyon várta, teljesen be van indulva egy kis lapátolásra. Kép
Madzag kutyánknak, meg Bodza cicánknak ez az első havuk, a kutyának úgy láttam tetszik, reggel elhajítottam neki pár hógolyót, hogy hozza vissza, és nagy boldogan szaladt, aztán harapta a havat. Édes! A cicc még nem merészkedett ki a nagy fehérségbe, a nagycica meg már ismeri a dörgést, ő kiment. Ő amúgy is megy minden reggel, mindegy milyen az idő, nyávog az ajtóban. Kép

Én meg csak reménykedtem, hogy azok, akik nem tudnak vezetni hóban, otthon hagyják az autóikat, de ez hiú ábrándnak bizonyult... Hajni te nagyon rendes gyerek vagy, hogy te lemondtál az autókázásról. Kép

Kép
baba888
 
 


ÉN nem rendes vagyok, hanem félős KépItt össze vissza szaladgálnak a mentők, tűzoltók, úgyhogy tényleg van egy pár bátor idióta Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Maradt még káposzta?! Azt hittem, elpusztítottátok tegnap az egészet! Kép
Tényleg, azóta sem tágult a "luk"? Vagy nem nézegetted?

Anikó,
Azért remélem, már jobban is vagy valamivel! Ne dolgozz betegen, mert csak rosszabb lesz! Első az egészség!!!
A párodat küldhetnéd hozzánk is, lenne mit lapátolni! Kép
Az állatkák nagyon aranyosak lehettek! Vicces lehetett a hógolyó után rohangáló kutty. Kép
Én nem tudom, h tudnék-e hóban veztni, még sosem próbáltam. Kép De nem ma fogom elkezdeni, azt is megígérem! KépKépKép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Úgy érzem hogy nem tágult, de már semmiben nem vagyok biztos. Már még egyszer utánnaszámoltam, hogy biztos ma van e a 28. nap Kép. Kicsit kezdek megőrülni Kép. "Vagy nem nézegetted?". Elég hülye kérdés Kép, szerinted nem egész nap arra koncentrálok? Öt hónap alatt nem fogy ennyi wc-papír mint ma KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!!

Hogy nézed meg hogy tágult-e??Kép

Kata!

A Te párod is területi képviselő?Az enyém az az egész ország területén...Kép
nicola79
 
 


Háát úgy hogy szép lassan törölközöm a papírral, és akkor érzem, hogy mi a helyzet. Vagyis már nem érzek semmit, nem tudok semmit, csak azt érzem, hogy eléggé görcsölök Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni!

Hát, igen az nem olyan jó!
Képzeljétek nálunk hazaküldtek mindekit, mert akkora hó van!!!De én helyi vagyok és nekem maradni kellett, de ne gondolják azt hogy dolgozom!!!Kép

Kata!
Ebédelsz? Én spagettit ettem!Képnyamm
nicola79
 
 


Nálunk azért akkora hó nincs, legalábbis szerintem, de folyamatosan esik. Annyira nincs kedvem lapátolni Kép
Hááát nem jó, de ez van. Jó lenne ha már este lenne, akkor talán kiderül. Vagy holnap, vagy jövő hét kedd KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én sem bánnám, most olyan megy az idő!Holnap egy csomó melo!!
Tényleg nem tudsz még semmit az állással kapcsolatban??
Fősulin volt egy tatabányai szaktársam szerintem ismered is!
nicola79
 
 


Így nem annyira Kép. Ha megírod hogy hogy hívják akkor lehet Kép. Még semmit nem tudok. Majd írok ha törpénik velem valami. Látod hogy arról is menynit írok, ha nem Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
szerintem próbálj meg másra koncentrálni, mielőtt tényleg megzizzensz! Kép (Mi lesz akkor itt velünk, Nélküled?! Kép) Bocsi a hülye kérdésért, de nem jutott eszembe jobb...
Szerintem hólapátolás ügyben nyugodtan vedd fel a kapcsolatot Anikó párjával (úgyis olyan lelkes volt... Kép)!

Nicola,
A én pasim sportmenedzser, így aztán hol Írországban, hol Spanyolországban van, most meg az országot járja... Kép
Igen, igen, ebédeltem. Resztelt májat főtt krumplival. Fincsi volt! Kép
Milyen bánásmód az, h mindenkit hazaengednek, csak Téged nem?! Kép Én lázadnék, az tuti! Kép Vagy csak nem a dolgomat csinálnám... Kép

Kata 4/31
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok, csak rengeteg dolgom volt, tegnap késő este értem haza a nőgyógyásztól.

Csupa jó hír van: egy hatalmas tüsző van a jobb petefészkemben (állítólag ehhez kellett a mercoformin), amit ma megrepeszt szurival, majd akció, majd valami megtapapdást segítő gyógyszer...
Szerinte most minden oké, a tüsző nagy, a nyálkahártya nagyon szép, ezekkel meg tovább növeljük az esélyt...
Jövő kedden megyek vissza uh-ra, megnézzük mi történt.. Azt mondta, hogy a baba azért akkor még nem fog kiintegetni Kép De ki tudja..

A vizsgám ötös lett és ma befejeztem a vizsgaiidőszakot.

Nata, Poci, nagyon örülök, hogy jelentkeztetek!!!

Szandi nagyon szorítok Neked, már tényleg kijár ennyi napra egy babaKép

Hajni lehet, hogy tényleg jelentettek valamit a páfrányok?? Kezd nagyon izgi lenni! Amúgy megállapodtunk karásonykor, hogy Tiéd a január, enyém a február, szóval jó lenne, ha tartanád a rádeső részét!!!Kép

Zafír 14/30


Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Lényegében tök mindegy, tavasszal úgyis elolvad Kép Csak anyukám reklamálni fog, hogy nem tud beállni a ház elé, mert parkolótorlasz van, pedig még nem is járt a hókotró Kép.
Különben ha zizi leszek sem megyek el, majd itt foglak benneteket is zizisíteni Kép. Örültök?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír, de jó hírek. Akkor most teljesen fel vagy dobódva ugye? Mi páfrányra, ti injekcióra akcióztok Kép Ki gondolta volna ezt egy pár éve Kép. Elég vicces. Kép

Gratulálok a tüszőcskédhez, meg a vizsgához. Nagyon bejön neked ez a hónap Kép

Én próbálom tartani a részem, remélem sikerül Kép. Jelenleg nem görcsölök annyira, és már vagy 15 perce nem voltam wc-n kukucskálni Kép

Hajni 28/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír,
Aztaaaaaa! KépKépKép Akkor most éjjel-nappal akciózni kell? (Bocsi, ha hülyeséget kérdezek! Kép) Mennek a drukkok!
Gratu a sikeres vizsgaidőszakhoz!
Lassan tényleg mindenkinek lesz zebrája! Kép
De ígérjétek meg, h nem fogtok engem itthagyni egyedül!!! Akkor is írnotok kell, ha már ott lesz egy kis "lakó" a pocitokban! Mert ha nem írtok, akkor sírni fogok! Kép

Hajni,
Zizitopic is leszünk?! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Hajni!

Erikának hivják száll. mányozó céguk van (Makrai)
Lehet hogy ő is fenn van és olvas bennünket!!Szia!!

Kata!
Az én uram meg ált-ban Salzburgban van, most télen van Mo-on, az én cégem is Salzburgi!
nicola79
 
 


Hajni,
Most akkor a citromail-es mail-címed a jó?

Kata 4/31
kata1977
Hatvan
 
 


Nicola,
Jaaaa, aki ott lakik egy köpésre a határtól, annak könnyű! Kép
kata1977
Hatvan
 
 


na , ja de én akkor sem szeretem ha nincs itthon!
Holnap meg Pestre megy...Kép
Nincs képed a párodról vagy valami közös kép???
nicola79
 
 


Sziasztok!Picit el tűntem,neki álltam főzni!Este vendégek jönnek,jön a keresztlányunk!7 hónapos,gyönyörű kislány!!Ilyenkor legalább ki babázzuk magunkat!
Zafír!Ezek ám a jó hírek!!Sok-sok gratula!remélem én is,hogy nem fogtok itt hagyni bennünket ha jön a babóca!
Kata!Én itt maradok,az biztos!!Én se szeretem ha nincs itthon a férjem,pedig szokott vidéken dolgozni!
Anita
csanita
 
 


Nicola,
Senki sem szereti szerintem, ha nincs vele a párja! Csak sajna abból nem lehet megélni, h együtt vagyunk... Kép Pedig mennyivel jobb lenne! Kép
Itt a benti gépemen 2 kép van rólunk, nem túl jók (szkennelve lettek), de átküldöm mailen, ha gondolod!

Anita,
Mi jót főzöl? Én is babáztam tegnap a keresztlányommal. Kép

Hajni,
Remélem, nem megint a wc-n figyelsz!!!! Kép

Pusz:
Kata 4/31
kata1977
Hatvan
 
 


Rohadt ismerős a neved, de nem tudom hova tenni Kép

Én nem hagyok itt senkit, tudom honnan indultam. Különben is mit kezdenék én nélkületek? Kép
Mindent megígérek csak jöjjön már az a baba a pocimba Kép
Na megyek havat lapátolni, fél óra múlva vagyok Kép

Hajni 28/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír, de örülök neked! Most egész feldobtad a hangulatomat! Kép Nagyon jó hír ez a tüsző, meg minden. Látod nem volt hiába a "brutálbogyó".
A vizsgádhoz is gratulálok, nagyon kis ügyi vagy!!

Jó akciózást! KépKépKép

A.

Kép
baba888
 
 


Nem a te neved ismerös Kép.

Igen a citromos címem a jó Kép.

Kint voltam lapátolni, csak félig küldtem el az üzit Kép.

Eszembe sem jutott hogy fáj a pocakom Kép. Vagyis nem fájt közben Kép.Azóta meg sem néztem mi a helyzet. De már pisilni is kell, úgyhogy összekötötm a kellemest a hasznossal Kép.

Nem semmi módon örül a hónak a Stone kuztyus. Úgy össze harapdált, hogy még most is fáj a kezem Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kata!
Nem beszéltem össze a Hajnival de én is székelykáposztát főzök,meg sütök valami sütit,de nem tudom mi legyen.Mennyi idős a keresztlányod?Lehet,hogy már leírtad,így bocs a kérdésért,de mióta várjátok a bébit?
Hajni!Van valami fejlemény??
csanita
 
 


Anita, semmi változás. Az egész napi szokásos Kép.

Most áll ki a kocsival a párom. Nemsokára megyünk el. Ő imád ilyen időben vezetni, én meg nem győzők kapaszkodni mellette Kép. Egyszer csak azért mentünk el kocsikázni éjszaka, még a Ladával (!!!!!) mert a hó Kép. Képzelhetitek azt a rallyzást az üres utakon Kép. Remélem azért most nem lendül bele nagyon Kép.

Hajni 28/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni, csk óvatosan azzal a hólapátolással! Kép

Ha nem most múlt volna el a menzim, azt hinném babám van, olyan hányingerem van!
Egy óra múlva lelépek.

A.

Kép
baba888
 
 


Hajni,
Bíztam abban, h nem fogtok majd hanyagolni! Kép
Ellapátoltál mindent?! Kép
Tényleg jókat lehet mulatni azon, amikor a kutyusok/cicusok "szerencsétlenkednek" kint a hóban! Kép

Csanita,
Akkor nem megyek Hozzátok vacsizni. Kép Bár a süti azért még izgatja a fantáziámat!!! Kép
A keresztlányom márciusban lesz 2 éves.
Mi még nem várjuk a bébit, csak vágyódunk rá, de egyelőre nem vagyunk rajta az ügyön "élesben". Tudod, én vagyok az, aki nem akar az anyósának szülni. Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


PERSZE JÓ KÜLDJED!!
nicola79@freemail.hu
nicola79
 
 


Jajjj, Hajni a Te férjed is ilyen?! Én is hívom aggodalmaskodva a pasimat, h mi van, ugye vigyáz magára, stb., erre elkezdi mesélni, h milyen jókat lehet nagy gázzal farolgatni a havas úton és h majd megmutatja nekem este.... Kép
Ezek a férfiak!!!! Kép Azért vigyázzatok Magatokra!

Anikó,
Mi a hányinger oka? Tudod, hogy a mensi nem jelent semmit... Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
Ezek szerint eggyütt laktok anyósodékkal!??Hát mit mondjak??Nem egészséges,az biztos.Mi laktunk anyósomékkal nagyon jó fejek meg minden,de hála isten nyáron lesz 3 éve,hogy külön lakunk,2003 aug.9-én volt az esküvőnk.Nem lehet össze hasonlítani a különÉlést!!Nálunk már csak a baba hiányzik,nagyon várjuk de nem igazán akar jönni.
csanita
 
 


Kata!
Elküldted???Mindjárt megyek haza és már nagyon kiváncsi vagyok!!
nicola79
 
 


Kata!

Tök aranyosak vagytok!!!Kép
Neked is látom göndör a hajad!! nekem is full!!

Na lassan megyek!!hOlnap folyt. köv!!
nicola79
 
 


Nicola,
Igen, elküldtem 2-t. Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Nicola,
Köszi! Kép

Csanita,
Szerintem az a fontos, h ne görcsöljetek rajta! Próbáljátok könnyedén venni, azt mondják az okosok, h az is sokat számít. Kép

Akartam már mesélni, h az anyukámék szomszédjáéknak sem jött össze sokáig a baba, próbálkoztak mindennel - eredménytelenül. Szervi okokat nem találtak náluk, így végül örökbefogadtak egy kislányt. És 3 hónap múlva teherbe esett a nő. Így van 2 lányuk. Kép Szóval mindenkinek fel a fejjel és semmi görcsösség!!! (tudom, könnyű mondani, de próbáljátok megfogadni!)

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Szisztok!

Zafir, nagyon-nagyon orulok!!!! Ugy tunik rahibazott a dokibacsi, minden megbocsatva neki Kép Irjal legyszi gyakrabban, kivancsi vagyok a fejlemenyekre nagyon!

Hajni, ne felejtsd el odairni a vegere a napjaidat, mert az elobb az egyik irasodhoz elfelejtetted es mar a fraszt hoztad ram! Nagyon szoritok neked tovabbra is, vigyazz magadra, ne vidd tulzasba a holapatolast!

Nekem nagyon hianyzik a ho itt, de mar igy is tobb volt mint a szokasos, oruljek, hogy esett egy kicsi karacsonykor...

Puszi mindenkinek,

Poci
pocika
 
 


Poci,
Én szívesen elküldeném Neked a "mi" havunkat, ha lehetne! Kép

Kata 4/31
kata1977
Hatvan
 
 


Juca,

ha elolvasol, kérlek azonnal válaszolj, amint tudsz! Nekem is ez a 4. éve, hogy ez a nyomorult gombám van. Neked mivel tudták végleg kiírtani? A férjednek voltak tünetei? Az enyimnek nincsenek - de ez még nem jelenti, hogy egészséges... Csak maga a Diflucan elég a gomba kiírtásához? Mert nekem 3 naponta kell a Diflucan kapszulát szednem, de mivel a hüvelybe magába nem kaptam gombaölőt, eléggé bedurvult a helyzet hétfő óta. Mikor fog végre hatni? És kicsit ideges vagyok, mert a kúp, amiket kaptam, nem gombára, hanem bacikra van, mivel antibiotikum. Ezt az orvos azért írta fel, mert vasárnap este betettem egy recept nélkül kapható gombaölő kúpot, így ő hétfőn reggel nem látta pontosan mi is van odabenn (az elolvadt kúpot és a gyulladást látta és biztos ami biztos alapon felírta ezt az antibiotikumot is.) Csakhogy ez a kúp szívás, mert a természetes bakt. flórát írtja ki s így még jobban elterjedhet a gomba. Ami meg is történt. Szóval mennyi idő után hat a Diflucan kapszula látványosan? Mellesleg hogyan tudja egy szájon át bevett kapszula eltüntetni a hüvelyemből a gombát? Megőrülök. LÉgyszi írj, mert már kivagyok idegileg ettől! Kezdem feladni ezt a szélmalom-harcot a gombákkal. Kép
lolita
 
 


Sziasztok!

Jó megint itt lenni. Annyit írtatok pár nap alatt, hogy elég volt elolvasni. Még most is zsong a fejem a sok infótól.

Pocika, gratula a kis magzatkához! Most mennyit kell dolgoznod, tudsz pihenni?

Zafír, neked is gratula a vizsgához is meg a tüszőhöz is. Tuti, hogy az " eredményes" vizit is hozzájárult ahhoz az ötöshöz. Most pihenj és mindent bele a szuri után!!! Mit mondott az orvos, mikor kellene akciózni? Adott vmi tanácsot?

Hajni, nagyon-nagyon szorítok!Tessék csak keveset havat lapátolni.

Andi, remélem reggel minden ok volt! Bár annyira jót jelent a 49. nap. Kép

Olyan jó, hogy ilyen sok jó híretek van!
Én ma vagyok a 15. napon, este randizunk a férjecskémmel, moziba megyünk. Előtte meg chilis babot szeretnék főzni neki, de most először, remélem nem korgó gyomorral bújunk össze a moziban. Mert persze thrillert nézünk, ezek a kedvenceim. Ha félek, mindig úgy szorítom a kezét, mint egy ovis. Biztos ami biztos, tegnap is , meg ma is akciózunk, mert "sajnos" holnap éjjel ügyeletes leszek. Egy buta kérdés: A kispárna meddig ajánlatos popsi-emelőnek? Egész éjjel úgy kéne aludni? Vagy netán reggel? Ti amúgy "kispárnáztok"?

Puszi mindenkinek!
Nolina
15/30
nolina
 
 


Csajok, lehet hogy a héten már nem jövök, azt hiszem mégiscsak jobb lenne kifeküdni ezt a szöszt.
Kata, szerintem ettől a bajomtól van hányingerem.

Úristen, nem fogom tudni, hogy Hajnival mi lesz...! Na, azért ha változás áll be, dobj nekem egy sms-t Hajnikám, hogy ne izguljam halálra magam, mert akkor nem fogok meggyógyulni! Kép

Nolina, mi mindig párnázunk, és ény általában fél-egy órát szoktam magam alatt hagyni a párnát (hacsak el nem alszom rajta). Kép

Na puszi mindenkinek!

A.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy aggódtok, de csak annyi havat lapátolok amennyi van Kép. Sőt kint a telken is lesöprtem a teraszt, hogy ha elolvad, akkor ne ömöljön befelé a hólé Kép. A párom meg lapátolt egy kis utat, mintha járda lenne. Tök olyan, mintha már ott laknánk Kép. És tök szép a tetőnk így havasan Kép. Na jó, nem áradozom.
Még mindig semmi, csak fájdogálás.

Nolina, a kispárnát egész éjszaka kell használni. Én időnként szoktam, de reggelre már valahol a szoba másik felén van Kép.

Tényleg, Andi jöhetnél már Kép

Pocika csak neked Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Anikó, mindenképpen írok, ha nem talállak itt Kép Ha rossz hír azt is Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lolita, bocs, hogy beleszólok, de a Diflucant nyugodtan szedd be, biztos hatni fog. Mellé nem írt föl, vagy ajánlott vmi gombaölő(van olyan is, ami egyes bacikra is hat) krémet is a viszketésre? A Dalacin, amit kaptál ugye hüvelykrém, (applikátorral kell "felküldeni")? "Jó", hogy sikerült beszerezni, már jó pár hete hiánycikk. Az orvos mondta neked, hogy milyen "kórokozók" tenyésztek ki a mintából? Mert előfordulhat, hogy a gomba felülfertőzödik bacikkal. A doki nem hívott vissza, hogy megnézzen kúp-olvadék nélkül? A hüvelyflóra miatt meg ne aggódj, vissza lehet állítani tablettával, vagy injekcióval is. A fő, hogy gyógyulj meg és vhogy bírjátok ki ezt a pár napot.
nolina
 
 


Anikó, köszi, hogy megmentettél, hogy reggel S tartásban menjek dolgozni az éjjeli kispárnás-alvás után. Nehéz lett volna megmagyarázni.KépGyógyulj meg, próbáld meg a Neo-citran-t jó forrón, utána bújj ágyba, tuti jobban leszel. Puszi
nolina
 
 


Hajni, most olvasom csak az egész éjszakás párnázást. Én tegnap, "azután" bárhogy is igyekeztem elaludni, úgy éreztem magam hanyatt- párnával a popsim alatt, mint akit éppen műteni akarnak, így kb háromnegyedórás mocorgás után feladtam és hasrafeküdtem-mindig így alszom.Kb fél perc múlva aludtam. De ma éjszaka kitartó leszek és úgy maradok. Tehát, ha éjjel csuklásra ébredsz, akkor nem tudok elaludni.Kép
nolina
 
 


Azt nem is irtam nektek, hogy tegnap a mehnyakvaladek-leoltas kicsit brutalisra sikerult, mert utana elkezdtem verezni, de tok nyugodt voltam, az orvos is mondta, hogy csak a mehszajbol jon, ne izguljak. El is mult tegnep delutanra, erre most az elobb voltam WC-n es latom hogy megint jott par csepp barnas folyas...
Szegeny magzatka eddig olyan jol volt, most meg meghaborgattak Kép

Nolina, orulok, hogy ujra itt vagy! Sajnos meg mindig bejarok ide az egyetemre, korabban irtam mar "onkentesen", most elegge tele van vele a hocipom, foleg, hogy hanyingerem is van, legszivesebben otthon lustiznek...
De most meg februar vegen lesz egy kongresszus arra is keszulnom kell, meg hat eredetileg is az volt a tervem, hogy februar vegeig itt maradok, probalom magam ehhez tartani.

Lolita, Nolina biztos jobban tudja, de szerintem 1-2 nap utan mar kellene erezned javulast a Diflucantol. Egyszer en is szedtem, igaz csak 2 tablettat, de nagyon hasznos volt es sokkal gyorsabb mint a kupok.

Hajni, pihenj legyszi, ne szorgoskodj tobbet Kép

Puszi mindenkinek,

Poci
pocika
 
 


Most már itt vagyok veletek, nem csinálok semmit Kép. Különben jól eset egy kis mozgás, egész nap, max a házban szöszmötölök Kép

Nolina, a babádért még én is bevállalom az éjszakai csuklást Kép. Különben egy idő után én is oldalt fekszem a kispárnán mire észreveszem magam. Akkor mindig visszahelyezkedem hanyatt,de nem sokáig bírom Kép. Aztán meg elalszom, és valahogy átkerül a kispárna más helyre Kép. Időnként a párom feje alá Kép.

Hajni 28/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?